انگیزه داشته باش؛ تا تهش برو

تدریس و مشاوره کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و آی تی

1 1 1 1 1 4.72 امتیاز (32 رای)

فکر نکن،انگیزه داشته باش، شروع کن شروع کن

تغییر در زندگی؛ انگیزه موفقیت

دور از واقعیت نیست اگر دانشجویان کامپیوتر و فناوری اطلاعات، قبولی در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی را به عنوان یک پروژه مهم در زندگی خود تصور کنند. این عزیزان باید تحصیل در یک دانشگاه خوب را مانند نوری درنظر بگیرند که هر چه بیشتر برای آن تلاش می کنند نور بیشتر می شود و این نور زندگی آن ها را تغییر میدهد. این عزیزان با موفقیت در مسیر آکادمیک باعث افتخار خود و اطرافیان شده و بر زندگی انسان های بیشماری در دنیا تاثیر گذار خواهند بود. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات باید سختی های رسیدن به موفقیت را در نظر داشته باشند و از هرفرصتی برای موفقیت استفاده نمایند. شاید شما عزیزان مجبور به ترک بعضی دید و بازدیدها و عادت ها بشوید و شاید به انزوا برسید ولی این امر در مقابل موفقیت در مسیری که شروع کرده اید بسیار ناچیز است. پس از همین امروز شروع کنید و اراده نمایید که این مسیر را تا انتها با صلابت طی کنید و زندگیتان را تغییر دهید.

 

 

اجازه نده زندگیتو ازت بگیرن؛ خوب نگاه کن؛ همیشه یه راهی هست؛ یه جایی یه نوری هست؛ شاید نور کمی باشه، ولی؛ تاریکی را شکست میده؛ خوب نگاه؛ خدا شانس هایی رو جلوی پات قرار میده؛ هواست به شانس هات باشه؛ ازشون استفاده کن.
تو نمیتونی مرگ رو شکست بدی، ولی؛ بعضی وقتا میشه جلوشو بگیری؛ و هر چی بیشتر یاد بگیر این کارو بکنی؛ نور بیشتر میشه.
زندگی تو مال خودته؛ تا فرصت داری ازشانس هات استفاده کن؛ تو حیرت انگیزی؛ خدا منتظر موفقیتته؛ اگر قرار تلاش کنی؛ تا تهش برو؛ و گرنه ... اصلا شروع نکن؛ اگه قراره تلاش کنی؛ تا تهش برو؛ میتونه به قیمت از دست دادن شغلت، دوستات، همسرت و خویشاوندانت بشه؛ شاید چند روز چیزی نخوری؛ از سرما یخ بزنی؛ شاید بقیه مسخرت کنن؛ و شاید در آخر تنها بمونی؛ تنهایی همون چیزیه که لازم داری و بقیه مشکلات وسیله های امتحان استقامت این باشه که واقعاً چقدر میخوای این کار رو انجام بدی.
تو اون کار رو انجام میدی با وجود تمام مخالفت‌ها، بدشانسی ها و نتیجه ازمون از اون چیزی که فکرشو بکنی بهتر میشه؛ پس اگر قرار تلاش کنی، تا تهش برو؛ تو با خدا تنهایی؛ این حسیه که قابل مقایسه با هیچ حسی نیست و شبهای تو مثل روز برات روشن میشه؛ فقط شروع کن، شروع کن، شروع کن و تا تهش برو؛ زندگی تو مال خودته پس با شادی تا تهش برو و بجنگ که این تنها جنگ خوب دنیاست.

 

 

 

 

 

 

بزرگترین دستاوردهای ما اونهایی نیستند که تا الان بهشون رسیدیم، چرا که سرنوشت یک موجود ناشناخته در آینده ماست، پس از الان خودت سرنوشتت رو بساز

 

هیچ نظری ارسال شده در اینجا وجود ندارد

©2020 Konkurcomputer All Rights Reserved.