×logo barname rizi
اطلاعیه!

مژده: افتتاح بهترین سیستم برنامه ریزی برای کنکور ارشد

 

درس مدار منطقی

تدریس و مشاوره کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و آی تی

توضیحات کلی درس مدار منطقی:

مدار منطقی نمره بیارترین درس در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و دکتری معماری کامپیوتر است. به جرات می توان گفت که با مطالعه صحیح این درس می‌توان به صد در صد سوالات این درس پاسخ داد، و با توجه به این که این درس دارای ضریب 4 است، باید این درس را در صدر درسهایی که می‌خواهید بخوانید قرار دهید. اکثر قریب به اتفاق رتبه‌های زیر 200 تا 300 کنکور این درس را 100 می‌زنند، بنابراین برای کسب رتبه برتر و رقابت با این دسته و ماندن در کورس رقابت می‌توانید و باید این درس را صد زد.

دقت کنید که درس مدار منطقی جز دروس مشترک در کنکور مهندسی کامپیوتر محسوب می‌شود و دارای ضریب 4 است بنابراین کنار گذاشتن و یا مطالعه کم این درس به هیچ عنوان عاقلانه نیست و این کار را به هیچ دانشجویی توصیه نمی‌کنم.

مراجع درس مدار منطقی:

مرجع اصلی که برای این درس در دانشگاه‌‌های معتبر تدریس می‌شود کتاب‌های مانو و نلسون است، همچنین کتاب‌های هریس (Harris) و براون (Brown) نیز در برخی از دانشگاه‌های ایران و جهان تدریس می‌شود، که می‌توانید به راحتی این کتاب‌ها را در قسمت دانلود کتاب‌های زبان اصلی رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانلود کنید. البته خواندن کتاب‌های مرجع را به دانشجویان ترم‌های پایین‌تر توصیه می‌کنم نه به دانشجویانی که قصد شرکت در کنکور اشد و دکتری کامپیوتر را دارند، دلیل این امر نیز در قسمت سوالات متداول چندین بار بیان شده است که می‌توانید به آن قسمت رجوع کنید. دانشجویانی که قصد دارند برای کنکور ارشد و یا دکتری کامپیوتر این درس مهم را بخوانند، می‌توانند از منابعی که در قسمت معرفی منابع ارشد کامپیوتر معرفی شده استفاده کنند.

فصل‌های مدار منطقی:

رئوس مطالبی که در این درس وجود دارد عبارت است از:‌ اعداد و سیستم‌های مختلف اعداد، جبر بول، ساده سازی، ایجاب کننده و PI و EPI، مخاطره و هازارد، مدارات ترکیبی، تحلیل مدارات ترتیبی، طراحی مدارات ترتیبی، کاهش حالات. برای مشاهده اهمیت هر فصل و اینکه در سال‌های اخیر از هر فصل چه تعداد تست مطرح شده به قسمت بودجه‌بندی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر مراجعه کنید.

کلاس آنلاین مدار منطقی:

همین طور برای شرکت در کلاس کنکور آنلاین مدار منطقی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

کلاس کنکور آنلاین مدار منطقی

فیلم‌های مختلفی از این درس در قسمت فیلم‌های مدار منطقی گذاشته شده که می‌توانید کیفیت کلاس‌های آنلاین را در آنجا مشاهده کنید.

 

 

نمونه فیلم از تدریس درس مدار منطقی

 

 

 

 

 

بازدیدکنندگان این مطلب،مطالب زیر را هم مطالعه کرده اند :

 

پاسخ صوتی به سوالات متداول داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر

 

کارنامه‌های کنکور ارشد کامپیوتر

 

فیلم‌های آموزشی دروس کنکور ارشد کامپیوتر وآی تی

 

 

4.3809523809524 1 1 1 1 1 4.38 امتیاز (21 رای)
هیچ نظری ارسال شده در اینجا وجود ندارد

برای دریافت آخرین اخبار کنکور عضو خبرنامه ما شوید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به آقای استاد رضوی می‌باشد. © ۱۳۹۷