وبینار رایگان برنامه ریزی و حفظ تمرکز در شرایط فعلی یکشنبه ساعت ١٩
اطلاعات وبینار
کنکور کامپیوتر
avatar

Ali

دوره‌های سپری شده

ویدیو درس نظریه

ویدیو درس نظریه

ویدیو نکته و تست نظریه زبان‌

فیلم نکته و تست نظریه

ویدیو درس سیگنال

نکته و تست سیگنال

نظرات درج شده

Ali_Ghasemi

Ali

شنبه، 29 مرداد 1401

درس معماری درسی هست که با وجود اینکه شاید خیلی ها دوستش نداشته باشن ولی این درس با استاد رضوی و بیان شیوایی که دارند و حتی گاها ارتباط اون با دنیای واقعی واقعا سختی این درس رو شیرین کرده. فراتر از اون چیزی که باید بدونید گفته شده. من که لذت می بردم که می فهمیدم یه برد نحیف چه کارایی ازش بر میاد !

Ali_Ghasemi

Ali

شنبه، 29 مرداد 1401

منطقی در سبک و سیاق معماری هست ولی یکم ریز تر با اینکه اصلا این درس رو دوست نداشتم ولی استاد رضوی بگونه ای مفاهیم رو بیان می کردند که لذت میبردم.

Ali_Ghasemi

Ali

شنبه، 29 مرداد 1401

خب من خیلی درس ساختمان را بخاطر تجربیاتم دوست داشتم و شوقش رو داشتم که بیشتر و بهتر بدونم استاد رضوی توی این درس مثل درس های دیگه سنگ تموم گذاشتن من از مطالبشون فقط برای کنکور استفاده نمی کنم بنظرم کسی که می خواد حتی در مسابقات ACM شرکت کنه یا هر نوع مسابقه برنامه نویسی اول نیاز هست که اصولی و پایه ای یاد بگیره چه ساختمان داده هایی و برای چی استفاده ای وجود دارند و مرتبشون چیه و بهترینشون کدومه .

Ali_Ghasemi

Ali

شنبه، 29 مرداد 1401

درس گسسته درس شیرینی هست البته تمام در های مهندسی کامپیوتر شیرینه ولی گسسته تلفیقی از تمام درس هایی هست که به عنوان یک مهندس کامپیوتر باید و به عنوان پایه ای ترین درس ریاضی کامپیوتر باید بلد باشید. پس با استفاده از مفاهیم این درس این ویدئو ها را اینطوری تعریف میکنم : جملات و کلمات یک مجموعه شمارا هستند که ما در بیان های روزمره ازشون استفاده می کنیم ولی در وصف ویدئو درس گسسته استاد رضوی باید بگم این توصیفات یک مجموعه ناشمارا است که هرچی بگم کمه، فوق العاده هست .

Ali_Ghasemi

Ali

یکشنبه، 06 شهریور 1401

من اولش فکر میکردم مشاوره برای کسانی هست که نمی تونن برنامه ریزی کنن و به برنامشون عمل کنن ولی بیشتر که کنکاش کردم دیدم این مسیر نیاز به کسی داره که راهنماییت کنه و بگه از کدوم سمت برو تا بهترین نتیجه رو بتونی بگیری. استاد رضوی تجربه خیلی زیادی در نقطه به نقطه این مسیر دارند و فکر می کنم کمتر کسی بتونه به این تسلط برسه دلیل این حرفم هم اینه که وقتی حس می کردم باید فلان فصل از یک درس رو مرور کنم و بعد تست هاش رو بزنم چون خیلی وقت بود نخونده بودم استاد بدون اینکه من بگم خودشون میگفتن این فصل رو مرور کنم. اگر با ایشون مشاوره برمیدارید به تک تک حرفاشون گوش بدید سر خود کاری نکنید.

Ali_Ghasemi

Ali

یکشنبه، 06 شهریور 1401

همیشه خیلی خوبه بفهمی که تا حالا چیکار کردی چقدر درس خوندی چقدر تست زدی هم برات جذابه ( اگر عملکردت خوب باشه ) هم میتونی بفهمی کجا ها کم کار کردی. فقط حواستون باشه که ساعت زیاد و تست زیاد و درس زیاد نشه هدف. استفاده کنید ولی مراقب تله هایی هم که توی مسیر هست باشید .