منابع کنکور ارشد کامپیوتر

منابع ارشد کامپیوتر 98

4.2131438721137 1 1 1 1 1 4.21 امتیاز (563 رای)

تحلیلی بر منابع کنکور ارشد کامپیوتر 98

منابع کنکور ارشد کامپیوتر 98 چیست؟ بهترین منابع ارشد کامپیوتر کدام ها هستند؟ منابع کنکور ارشد هوش مصنوعی چیست؟ منابع کنکور ارشد نرم افزار چیست؟ و سوالات بسیار دیگری، همه اینها سوالاتی هستند که هر ساله ذهن بسیاری از داوطلبان و دانشجویان کنکور ارشد کامپیوتر را به خود مشغول می‌کند. برای پاسخ به این سوالات پس از معرفی بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر در تصویر زیر، توضیحات بسیار جامعی ارائه نموده ایم. پس، بعد از تماشا عکس زیر به دقت مطالب گفته شده بعد از آن را را مطالعه بفرمایید.

 

 

منابع کنکور ارشد کامپیوتر 98

 

منابع کنکور ارشد کامپیوتر 98
منابع رشته مهندسی کامپیوتر

 

می‌توانید تصویر بالا را برای دوستان خود ارسال کنید

 

 

بررسی موشکافانه دروس مهم کنکور ارشد کامپیوتر

با توجه به سوالات بسیار جزئی و دقیقی که داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی در مورد منابع می‌پرسند، سعی کردیم هر یک از دروس مهم کنکور ارشد کامپیوتر را بصورت جداگانه و بطور مفصل و با جزییاتی دقیق بررسی کنیم. در همین راستا برای بررسی کامل درس ساختمان داده به صفحه ساختمان داده، برای بررسی کامل درس معماری کامپیوتر به صفحه معماری کامپیوتر، برای بررسی درس شبکه های کامپیوتری به صفحه شبکه های کامپیوتری مراجعه کنید.

برای شروع مطالعه برای کنکور ارشد موارد زیر را انجام دهید

1) همایش کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی 98 را تماشا کنید

2) فیلم نحوه صحیح برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر را مشاهده کنید

3) سایت کنکور کامپیوتر را زیر و رو کنید

4) چهار جلسه اول ساختمان داده، گسسته، منطقی و معماری کامپیوتر را از لینک رو به رو تماشا کنید: https://www.aparat.com/ramin_razavi

بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر

کتاب‌های مرجع و زبان اصلی منابع بسیار خوبی برای مطالعات آکادمیک و دانشگاهی در دوران دانشجویی می‌باشند، اما برای شرکت در کنکور ارشد کامپیوتر خواندن کتاب‌های مرجع مهندسی کامپیوتر را توصیه نمی‌کنیم (جز در موارد خاص مثلا تمرین‌های کتاب لینز برای درس نظریه زبان‌ها و یا تمرین‌های کتاب CLRS برای درس ساختمان داده و یا کتاب شبکه های کامپیوتری کراس و راس). برای پاسخگویی به تست‌های کنکور کامپیوتر، باید در اولین قدم به دنبال شناسایی درست منابع ارشد کامپیوتر باشید و سپس با توجه به بودجه بندی سوالات کنکور ارشد کامپیوتر در سال‌های گذشته، برای مطالعه منابع برنامه ریزی بفرمایید. در این رابطه دانشجویان عزیز باید به نکات زیر توجه داشته باشند:
اول اینکه اکثر منابع کنکور ارشد کامپیوتر، براساس منابع اصلی و مرجع نگاشته شده و نویسندگان این کتاب‌ها به نوعی منابع مرجع را تلخیص و روان سازی نموده‌اند، بنابراین مطلبی نیست که در کتب مرجع وجود داشته باشد و در بهترین کتب کنکوری و یا جزوات اساتید برتر کامپیوتر و آی تی موجود نباشد. البته متاسفانه در بعضی دروس کتاب کاملی که تمامی مطالب را به بهترین نحو پوشش دهد وجود ندارد
دوم اینکه شما جهت کسب یک رتبه عالی در کنکور ارشد کامپیوتر، لازم است تا علاوه بر خواندن مباحث درسی، تست‌های متعددی از آزمونهای سالهای گذشته رشته کامپیوتر در هر فصل را پاسخ دهید تا با دیدگاه طراحان سوال آشنا شده و مسیر مطالعه خود را اصلاح بفرمایید که کتاب‌های کنکوری حاوی این تست‌ها هستند.
سوم اينكه در مراجع کامپیوتر مطالبی را خواهيد ديد كه در كنكور ارشد کامپیوتر كمك چندانی به شما نمي‌كند و يا شامل مباحثی هستند كه در كنكور مطرح نمی‌شوند، تمايز بين فصول و سر فصل‌های مهم و غیر مهم درس‌های کامپیوتر به خوبي در كتب مناسب کنکوری رعايت شده است، فصول مهم تمامی دروس را می‌توانید در قسمت بودجه بندی کنکور ارشد کامپیوتر مشاهده کنید.
چهارم اینکه تست‌های یک درس از تنها یک کتاب مرجع طراحی نمی‌شود و برای یک درس مراجع زیادی وجود دارد که خواندن همه آنها برای شرکت در کنکور ارشد کامپیوتر غیر ممکن است و بجای آنها مطالعه منابع کنکور ارشد کامپیوتر 98 توصیه می گردد.
 

 

 

بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر
 

مقایسه اشکال مختلف منابع کنکور ارشد کامپیوتر

اگر بخواهیم منابع ارشد کامپیوتر را که شامل 1) فیلم‌های آموزشی 2) کتاب‌ها 3) کلاس آنلاین و 4) فیلم ضبط شده کلاس آنلاین هستند را با هم مقایسه کنیم باید گفت که فیلم‌های آموزشی‌ و کتاب‌ها ایستا هستند (چون دیر به دیر آپدیت می‌شوند) ولی کلاس آنلاین و فیلم ضبط شده کلاس‌های آنلاین پویا (چون در بازه‌های کوتاه مدت آپدیت و به روز می‌شوند) هستند بنابراین بدون شک کلاس‌های آنلاین یا فیلم ضبط شده کلاس‌های آنلاین بهتر از سایر منابع آموزشی هستند. برای مطالعه بیشتر در این مورد به قسمت کلاس های کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید.

نحوه مطالعه منابع کنکور ارشد کامپیوتر

برای رسیدن به یک رتبه ارزشمند در کنکور ارشد کامپیوتر شما نیاز به تسلط بالا و خواندن مفهومی و عمقی دروسی که در آزمون ارشد کامپیوتر می‌آید دارید. و برای اینکه بتوانید در دروس کنکور ارشد کامپیوتر و همین طور ارشد آی تی به تسلط بالا برسید باید بتوانید منابع کنکور ارشد کامپیوتر را درست و علمی بخوانید، بدین سبب و برای اینکه شما بتوانید اصولی و علمی درس بخوانید و در دروس به تسلط بالا برسید، تیم کنکورکامپیوتر مقالات آموزشی علمی و عالی را در قسمت خدمات جدید کنکور کامپیوتر در اختیار شما قرار داده است. توصیه اکید می‌کنیم این مقالات را با صبر و حوصله زیاد مطالعه بفرمایید. همچنین برای نحوه صحیح برنامه ریزی حتما و حتما به قسمت برنامه ریزی برای کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه فرمایید و فیلم 0 تا 100 نحوه صحیح مطالعه و برنامه ریزی را مطالعه کنید.

منابع ارشد کامپیوتر با رویکرد کسب رتبه تک رقمی

در بالا بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر 98 که حاصل سالها تجربه تدریس در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی است را برای داوطلبین عزیز ارائه کرده ایم. البته شرکت در کلاس‌های کنکور آنلاین تاثیر بسیار بیشتر و عمیق‌تری در فهم و سرعت مطالعه شما عزیزان خواهد داشت، بنابراین به داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی توصیه می‌شود که اگر امکان شرکت در این کلاس‌ها را دارند حتما در این کلاس‌ها شرکت کنند، به دانشجویانی نیز که امکان شرکت در کلاس‌ها را ندارند توصیه می‌کنیم که حتما حداقل در یک کلاس شرکت کنند که در جو رقابت قرار گیرند.

 

 

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

 

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

شماره ثابت موسسه:                          86046412-021

 

 

 

 

بازدیدکنندگان این مطلب،مطالب زیر را هم مطالعه کرده اند :

 

همه چیز در مورد کنکور ارشد کامپیوتر

 

منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات

 

کلاس کنکــور ارشـــد کامپیوتر

 

توضیحات کامل دروس کنکـــور ارشــد کامپیـــوتر و آی تی

 

فیلم‌های آمــوزشی دروس کنکـــور ارشــد کامپیـــوتر وIT

 

 

 1. الهام

سلام
ببخشید من ترم آخر کارشناسی هستم(در حال حاضر هم در دانشگاه اصفهان درس میخونم) و میخام همین امسال (98) کنکور بدم. قصد دارم در گرایش نرم افزار برای ارشد قبول بشم.
هنوز هم برای کنکور اقدام نکردم...
آیا امکانش هست توی یکی از دانشگاه های تهران...

سلام
ببخشید من ترم آخر کارشناسی هستم(در حال حاضر هم در دانشگاه اصفهان درس میخونم) و میخام همین امسال (98) کنکور بدم. قصد دارم در گرایش نرم افزار برای ارشد قبول بشم.
هنوز هم برای کنکور اقدام نکردم...
آیا امکانش هست توی یکی از دانشگاه های تهران قبول بشم؟ برام فرقی نداره چه دانشگاهی... فقط میخام یکی از دانشگاه های دولتی تهران باشه.
چجوری باید بخونم که رتبه ی خوبی بیارم؟ و چه درصدهایی نیازه؟
خواهش میکنم کمکم کنید... من خیلی استرس گرفتم و سردرگمم که از کجا شروع کنم و آیا اصلا میتونم امسال قبول بشم یا نه...
از سایت خیلی خوبتون هم ممنونم. واقعا خیلی مفیده.
دستتون درد نکنه.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    الهام

سلام
وقت بخیر

اگر پایه تون مناسب باشه و همین طور هوشمندانه و پیوسته مطالعه کنید می‌تونید.
شما باید دروس ساختمان داده،‌ طراحی الگوریتم، منطقی، معماری و هوش و پایگاه و کامپایلر و بخونید. حتما سعی کنید برای دروس ساختمان و الگوریتم و معماری فیلم...

سلام
وقت بخیر

اگر پایه تون مناسب باشه و همین طور هوشمندانه و پیوسته مطالعه کنید می‌تونید.
شما باید دروس ساختمان داده،‌ طراحی الگوریتم، منطقی، معماری و هوش و پایگاه و کامپایلر و بخونید. حتما سعی کنید برای دروس ساختمان و الگوریتم و معماری فیلم تهیه کنید چون این درس ها درسهای سنگینی هستند و جزییات زیادی دارند و اگر خودتون بخواید اینها و بخونید تایم زیادی و از شما می‌گیرد و نمی‌تونید همه این کارها و انجام بدید. برای منطقی هم اگر تونستید فیلم تهیه کنید. فیلم نکته و تست این 4 درس را هم حتما تهیه کنید.

اینکه چه درصد هایی نیاز دارید را می‌توانید در قسمت کارنامه های کنکور ارشد کامپیوتر 97 مشاهده کنید.

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. zahra

سلام خسته نباشید
من ارشد کامپیوتر میخواستم بدم و کارشناسی مدیریت از پیام نور دارم. برای قبولی تو دانشگاه ازاد تهران یا غیرانتفاعی سطح بالا کدوم درسارو بخونم بهتر جواب میگیرم؟ من شاغل هستم و از اسفندماه روزی چند ساعت میتونم وقت بگذارم. ممنون میشم...

سلام خسته نباشید
من ارشد کامپیوتر میخواستم بدم و کارشناسی مدیریت از پیام نور دارم. برای قبولی تو دانشگاه ازاد تهران یا غیرانتفاعی سطح بالا کدوم درسارو بخونم بهتر جواب میگیرم؟ من شاغل هستم و از اسفندماه روزی چند ساعت میتونم وقت بگذارم. ممنون میشم راهنمایی کنید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    zahra

سلام
وقت بخیر

در درجه اول توصیه می‌کنم به دانشگاه های بهتری فکر کنید، و سعی کنید ارشد را در جایی بخوانید که در آینده برای شما گین ای داشته باشد. به این نکته توجه کنید که قبولی در یک دانشگاه خوب در ارشد خیلی راحت تر از قبولی در کنکور سراسری است،‌...

سلام
وقت بخیر

در درجه اول توصیه می‌کنم به دانشگاه های بهتری فکر کنید، و سعی کنید ارشد را در جایی بخوانید که در آینده برای شما گین ای داشته باشد. به این نکته توجه کنید که قبولی در یک دانشگاه خوب در ارشد خیلی راحت تر از قبولی در کنکور سراسری است،‌ و همین طور به این نکته توجه داشته باشید که شما هر زمانی که در یک دانشگاه تاپ مثل دانشگاه تهران و شریف قبول بشوید 20 و سپس مثلا اپلای کنید 20 سال در زندگی جلو می‌افتید.
حال اگر می‌خواهید در دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی قبول بشوید این دروس را بخوانید: مدار منطقی، ساختمان داده، یکی از دو درس هوش، کامپایلر و پایگاه. برای ساختمان و منطقی حتما فیلم درس و نکته و تست و تهیه کنید که بتوانید سریع این دو درس را تمام کنید و به تسلط برسید.

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. سارازارع

سلام وقتتون بخير ،ببخشيد رياضي گسسته همان ساختمان گسسته هست ؟من رشته ام نرافزار کامپيوتر هست تاالان براي ارشد نخوندم ازالان فشرده بخونم ميتونم نتيجه مطلوبي تو کنکور 98بگيرم؟؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    سارازارع

سلام
وقت بخیر

بله ریاضی گسسته همان ساختمان گسسته هست، این سوال شما خیلی نسبی هست و به این بستگی دارد که کجا میخواید قبول بشید، پایه تون به چه شکلی هست، روزی چند ساعت می‌تونید مطالعه بکنید، از چه منابعی استفاده می‌کنید و آیا فیلم برای دو سه درس...

سلام
وقت بخیر

بله ریاضی گسسته همان ساختمان گسسته هست، این سوال شما خیلی نسبی هست و به این بستگی دارد که کجا میخواید قبول بشید، پایه تون به چه شکلی هست، روزی چند ساعت می‌تونید مطالعه بکنید، از چه منابعی استفاده می‌کنید و آیا فیلم برای دو سه درس مهم کنکور ارشد کامپیوتر دارید یا خیر. ولی بطور کلی اگر هوشمندانه و زیاد و مستمر مطالعه کنید می‌تونید رتبه خوبی کسب کنید

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. امیر

سلام خسته نباشید
ای کاش میشد خودتون این کتاب ها رو هم برای فروش قرار میدادین
من از یه استان محروم هستم و این کتاب ها 90 درصدشون رو نمیتونم تهیه کنم و گیر نمیاد
اگرم بخوام تک تک هرکدوم رو از یک فروشگاه بگیرم کلی هزینه ی پست میشه برای هر کتاب 12...

سلام خسته نباشید
ای کاش میشد خودتون این کتاب ها رو هم برای فروش قرار میدادین
من از یه استان محروم هستم و این کتاب ها 90 درصدشون رو نمیتونم تهیه کنم و گیر نمیاد
اگرم بخوام تک تک هرکدوم رو از یک فروشگاه بگیرم کلی هزینه ی پست میشه برای هر کتاب 12 تومن هزینه پست هم باید بدم ....

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    امیر

سلام
وقت بخیر

بله حق با شماست. به زودی حتما این امکان برای دانشجویان عزیز کشور مهیا می‌شود و دانشجویان می‌توانند به راحتی تمامی کتاب‌هایشان را از سایت تهیه کنند.

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

  پیوست ها
 
 1. علی

سلام خدمت استاد گرامی،
من لیسانسم برقه ولی با توجه به اینکه علاقه ی زیادی به رشته کامپیوتر دارم به نظرتون از الان واسه کنکور ۹۹ برنامه ریزی کنم و شروع به مطالعه کنم میتونم به رتبه مطلوبی برسم ضمنا دروس ریاضی عمومی ومعادلات وسیگنال و مدار و مدار...

سلام خدمت استاد گرامی،
من لیسانسم برقه ولی با توجه به اینکه علاقه ی زیادی به رشته کامپیوتر دارم به نظرتون از الان واسه کنکور ۹۹ برنامه ریزی کنم و شروع به مطالعه کنم میتونم به رتبه مطلوبی برسم ضمنا دروس ریاضی عمومی ومعادلات وسیگنال و مدار و مدار منطقی رو در سطح خوبی بلدم

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    علی

سلام
وقت بخیر

بله شما قطعا می‌تونید در کنکور ارشد کامپیوتر 99 حتی رتبه تک رقمی بشوید، من فکر می‌کنم شما اگر گرایش تون و هوشمندانه انتخاب کنید و بعد دروسی که باید برای کنکور آن گرایش بخوانید را هوشمندانه انتخاب کنید قطعا می‌تونید همین امسال هم...

سلام
وقت بخیر

بله شما قطعا می‌تونید در کنکور ارشد کامپیوتر 99 حتی رتبه تک رقمی بشوید، من فکر می‌کنم شما اگر گرایش تون و هوشمندانه انتخاب کنید و بعد دروسی که باید برای کنکور آن گرایش بخوانید را هوشمندانه انتخاب کنید قطعا می‌تونید همین امسال هم رتبه خوبی در کنکور ارشد کامپیوتر 98 بیاورید. من توصیه اکید می‌کنم که حتما اگر می‌تونید یک جلسه تایم مشاوره تک جلسه ای از طریق تیم پشتیبانی و یا سایت کافه تدریس رزرو کنید.

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. علی

سلام خسته نباشد ببخشید برای گرایش معماری کدام کتاب برای سیگنال و vlsi پیشنهاد میدین یعنی برای سیگنال نصیر بهتر هست یا راهیان ارشد اولویت رو کدام میزارین ؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    علی

سلام
وقت بخیر

عذر خواهی می‌کنم بابت تاخیری که در پاسخ گویی پیش آمد
برای سیگنال کتاب نصیر و مطالعه کنید و برای VLSI سعی کنید چند منبع را مطالعه کنید، VLSI مهترین درس کنکور ارشد معماری کامپیوتر است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هست. توصیه...

سلام
وقت بخیر

عذر خواهی می‌کنم بابت تاخیری که در پاسخ گویی پیش آمد
برای سیگنال کتاب نصیر و مطالعه کنید و برای VLSI سعی کنید چند منبع را مطالعه کنید، VLSI مهترین درس کنکور ارشد معماری کامپیوتر است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هست. توصیه می‌کنم برای این درس هم فیلم های VLSI سایت مکتب خونه هست و مطالعه کنید و هم کتاب مدرسان شریف.
اگر میخواهید کنکور ارشد معماری کامپیوتر شرکت کنید توصیه اکید می‌کنم که اگر امکانش و دارید یک جلسه مشاوره تک جلسه‌ای از طریق سایت و یا تیم پشتیبانی رزرو کنید

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. mim_hdn

سلام استاد وقتتون بخیر
من منابعی که برای کنکور سال قبل معرفی کرده بودید رو قبل از آپدیت جدید این منابع خریداری کردم که برخی از اونها کتاب های انتشارات ... بودن بجز ساختمان داده که هم پارسه رو دارم هم مدرسان . لازمه عوضشون کنم یا همینارو بخونم...

سلام استاد وقتتون بخیر
من منابعی که برای کنکور سال قبل معرفی کرده بودید رو قبل از آپدیت جدید این منابع خریداری کردم که برخی از اونها کتاب های انتشارات ... بودن بجز ساختمان داده که هم پارسه رو دارم هم مدرسان . لازمه عوضشون کنم یا همینارو بخونم جواب میده ؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
  آخرین بار در تاریخ حدود 7 ماه قبل توسط رامین رضوی razavi ویرایش شد رامین رضوی razavi
 1. رامین رضوی razavi    mim_hdn

سلام
وقت بخیر

عذر خواهی میکنم بابت تاخیر در پاسخ گویی. نیازی به تهیه منابع جدید کنکور ارشد کامپیوتر ندارید، همان منابعی که دارید و مطالعه کنید

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

  پیوست ها
 
 1. M

سلام خسته نباشید
فکر میکنم یک بخشی در سایت وجود داشت که تعداد سوالات فصل های مختلف دروس رو ذکر کرده بودین من متاسفانه پیداش نمیکنم
ممنون میشم راهنماییم کنین

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    M

سلام
وقت بخیر

بله، برای این منظور به بخش بودجه بندی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر مراجعه کنید

موفق و پیروز باشید

  پیوست ها
 
 1. شایان

سلام
وقت بخیر
استاد بنده برای درس شبکه های کامپیوتری (گرایش نرم افزار میخوام شرکت کنم) کتاب پوران پژوهش تهیه کردم اما کتاب برای مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات هست. آیا میتوان از همین منبع برای گرایش نرم افزار هم استفاده کرد؟ یا چون این درس مربوط...

سلام
وقت بخیر
استاد بنده برای درس شبکه های کامپیوتری (گرایش نرم افزار میخوام شرکت کنم) کتاب پوران پژوهش تهیه کردم اما کتاب برای مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات هست. آیا میتوان از همین منبع برای گرایش نرم افزار هم استفاده کرد؟ یا چون این درس مربوط به گرایش IT هست منبع جداگانه برای گرایش نرم افزار نداره ؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    شایان

سلام
وقت بخیر

کلا کتاب شبکه خوبی برای کنکور ارشد کامپیوتر وجود ندارد، و همه کتاب‌های موجود در بازار از پایین به بالا درس داده اند در صورتی که چند سالی است که سوالات کنکور از بالا به پایین مطرح می‌شود و لایه های بالا خیلی مهم شدند. بنابراین توصیه...

سلام
وقت بخیر

کلا کتاب شبکه خوبی برای کنکور ارشد کامپیوتر وجود ندارد، و همه کتاب‌های موجود در بازار از پایین به بالا درس داده اند در صورتی که چند سالی است که سوالات کنکور از بالا به پایین مطرح می‌شود و لایه های بالا خیلی مهم شدند. بنابراین توصیه می‌کنم که کتاب رفرنس شبکه کراس و راس و بخونید. متن 4 فصل اول این کتاب و تمرین‌ های کتاب شبکه راس بسیار مهم هستند، حتما اینها را بخونید. می‌تونید کتاب شبکه کراس و راس و همین طور حل تمرین کتاب شبکه کراس و راس را از طریق سایت دانلود کنید.

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. حسین ح

سلام استاد لطفا برای درس معماری کامپیوتر چند تا کتاب معرفی کنید برای کسانی که نمی توانند در کلاس آنلاین ثبت نام کنند. خیلی ممنون

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    حسین ح

سلام
وقت بخیر

برای درس معماری کامپیوتر اگر نمی‌تونید در کلاس آنلاین شرکت کنید در درجه اول سعی کنید که فیلم معماری کامپیوتر را تهیه کنید، اگر امکان تهیه فیلم را نیز ندارید می‌تونید کتاب مدرسان شریف و برای درس معماری کامپیوتر و تهیه کنید.

موفق و...

سلام
وقت بخیر

برای درس معماری کامپیوتر اگر نمی‌تونید در کلاس آنلاین شرکت کنید در درجه اول سعی کنید که فیلم معماری کامپیوتر را تهیه کنید، اگر امکان تهیه فیلم را نیز ندارید می‌تونید کتاب مدرسان شریف و برای درس معماری کامپیوتر و تهیه کنید.

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. حسین

سلام استاد اگر این منابع رو تهیه کنیم برای کنکور سال های بعد نیازی به تغییر کتاب (تغییر انتشارات) میشه ؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    حسین

سلام
وقت بخیر

اگر این منابع را تهیه کنید بعید است که در یکی دو سال آینده بخواهید آن ها را عوض کنید، مگر در یکی دو مورد خاص، زیرا منابع کنکور ارشد کامپیوتر بسیار دیر به دیر آپدیت می‌شوند، به همین دلیل هم ما به دانشجویان توصیه می‌کنیم که اگر...

سلام
وقت بخیر

اگر این منابع را تهیه کنید بعید است که در یکی دو سال آینده بخواهید آن ها را عوض کنید، مگر در یکی دو مورد خاص، زیرا منابع کنکور ارشد کامپیوتر بسیار دیر به دیر آپدیت می‌شوند، به همین دلیل هم ما به دانشجویان توصیه می‌کنیم که اگر می‌توانند در کلاس آنلاین شرکت کنند و یا فیلم‌ های کنکور ارشد کامپیوتر و یا فیلم های کنکور دکتری کامپیوتر را تهیه کنند

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. Ali

سلام استاد،برای درس شبکه های کامپیوتری، کتاب دو جلدی شبکه های کامپیوتری انتشارات نص(ترجمه کتاب تننبائوم) منظورتونه یا کتاب شبکه های کامپیوتری با رویکرد بالا به پایین(ترجمه کتاب کراس و راس)؟؟؟
برای درس هوش هر دو منبع باید خوانده شوند(مکمل یکدیگر...

سلام استاد،برای درس شبکه های کامپیوتری، کتاب دو جلدی شبکه های کامپیوتری انتشارات نص(ترجمه کتاب تننبائوم) منظورتونه یا کتاب شبکه های کامپیوتری با رویکرد بالا به پایین(ترجمه کتاب کراس و راس)؟؟؟
برای درس هوش هر دو منبع باید خوانده شوند(مکمل یکدیگر هستند)یا با خواندن یکی از منابع ذکر شده می توان به نتیجه خوبی رسید؟؟؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    Ali

سلام
وقت بخیر

کتاب شبکه های کامپیوتری با رویکرد بالا به پایین ترجمه آقایان ملکیان،‌ زارع پور و گنجی را باید تهیه کنید
برای هوش مصنوعی هم بهتر است که هم کتاب راهیان ارشد و هم کتاب پارسه را مطالعه کنید. ابتدا کتاب راهیان را بخوانید و بعد کتاب...

سلام
وقت بخیر

کتاب شبکه های کامپیوتری با رویکرد بالا به پایین ترجمه آقایان ملکیان،‌ زارع پور و گنجی را باید تهیه کنید
برای هوش مصنوعی هم بهتر است که هم کتاب راهیان ارشد و هم کتاب پارسه را مطالعه کنید. ابتدا کتاب راهیان را بخوانید و بعد کتاب پارسه را مطالعه کنید. در مورد نحوه مطالعه منابع بطور کامل در قسمت بررسی منابع کنکور ارشد نرم افزار و همین طور بررسی منابع کنکور ارشد هوش مصنوعی صحبت شده است

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. احسان

سلام خسته نباشید استاد - برای ریاضی عمومی 1 و 2 و همچنین معادلات شما کتاب های نگاه دانش نوشته آقای آقاسی رو پیشنهاد دادین سوالم اینه که این کتابا چند جلدی هستند ریاضی 1 جلد اول و دوم -ریاضی 2 جلد1و2 و همچنین کتاب ریاضی عمومی 1 و2 جلد سوم , کدوم...

سلام خسته نباشید استاد - برای ریاضی عمومی 1 و 2 و همچنین معادلات شما کتاب های نگاه دانش نوشته آقای آقاسی رو پیشنهاد دادین سوالم اینه که این کتابا چند جلدی هستند ریاضی 1 جلد اول و دوم -ریاضی 2 جلد1و2 و همچنین کتاب ریاضی عمومی 1 و2 جلد سوم , کدوم جلد رو باید تهیه کنیم ؟ ممنون

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    احسان

سلام
وقت بخیر

فکر می‌کنم جلد اول هر کتاب درسنامه هست و جلد دوم تست هست. از کتاب فروشی‌ها بپرسید دقیق تر می‌تونند شما و راهنمایی کنند. همین طور می‌تونید کتاب انتشارات کتابخانه فرهنگ و هم تهیه کنید

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

  پیوست ها
 
 1. Hosseini

سلام استاد.ببخشید برای درس ساختمان داده و الگوریتم شما منبع نصیر معرفی کردید .متاسفانه نصیر چاپ تمومه و تماس گرفتم گفتند در حال ویرایش و معلوم نیست کی بیاد.با توجه به اهمیت درس من نمیتونم منتظر نصیر باشم.ممکنه یک منبع خوب دیگه که توضیحات کاملی...

سلام استاد.ببخشید برای درس ساختمان داده و الگوریتم شما منبع نصیر معرفی کردید .متاسفانه نصیر چاپ تمومه و تماس گرفتم گفتند در حال ویرایش و معلوم نیست کی بیاد.با توجه به اهمیت درس من نمیتونم منتظر نصیر باشم.ممکنه یک منبع خوب دیگه که توضیحات کاملی مانند نصیر داشته باشه معرفی کنید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    Hosseini

سلام
وقت بخیر

برای کتاب ساختمان داده اگر کتاب نصیر و پیدا نکردید می توانید کتاب ساختمان داده مدرسان شریف و تهیه کنید. ساختمان درس سنگینی هست، اگر بتونید برای ساختمان داده فیلم تهیه کنید و یا کلاس آنلاین شرکت کنید خیلی بهتر خواهد بود

موفق و...

سلام
وقت بخیر

برای کتاب ساختمان داده اگر کتاب نصیر و پیدا نکردید می توانید کتاب ساختمان داده مدرسان شریف و تهیه کنید. ساختمان درس سنگینی هست، اگر بتونید برای ساختمان داده فیلم تهیه کنید و یا کلاس آنلاین شرکت کنید خیلی بهتر خواهد بود

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. حسین

سلام استاد خسته نباشید
من دانشجوی مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد هستم به دلیل علاقه ای که به برنامه نویسی دارم میخوام تو ارشد تغییر رشته بدم، به نظرتون اگه از الان به طور جدی شروع کنم میتونم تو کنکور 98 موفق بشم؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    حسین

سلام
وقت بخیر

اگر هوشمندانه و پیوسته مطالعه کنید حتما در کنکور ارشد کامپیوتر موفق خواهید شد. پیوستگی یکی از مهمترین عوامل موفقیت در هر کاری هست. توصیه اکید می‌کنم که فیلم سه همایش قبلی که برای کنکور ارشد کامپیوتر 98 برگزار شده و در آپارات قرار...

سلام
وقت بخیر

اگر هوشمندانه و پیوسته مطالعه کنید حتما در کنکور ارشد کامپیوتر موفق خواهید شد. پیوستگی یکی از مهمترین عوامل موفقیت در هر کاری هست. توصیه اکید می‌کنم که فیلم سه همایش قبلی که برای کنکور ارشد کامپیوتر 98 برگزار شده و در آپارات قرار گرفته را حتما مشاهده کنید. البته همایش‌های بیشتری برگزار شده که می‌توانید آنها را نیز مطالعه کنید.

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. امیرحسین

سلام استاد خسته نباشید

استاد من دانشجوی رشته مهندسی برق هستم و ترم 9 میگذرونم. تو تابستون کمی c#کار کردم و به برنامه نویسی علاقهمند شدم الانم میخام برای کنکور ارشد نرمافزار شروع کنم از اونجایی که کارشناسیو کامپیوتر نخوندم میخاستم بدونم که ایا...

سلام استاد خسته نباشید

استاد من دانشجوی رشته مهندسی برق هستم و ترم 9 میگذرونم. تو تابستون کمی c#کار کردم و به برنامه نویسی علاقهمند شدم الانم میخام برای کنکور ارشد نرمافزار شروع کنم از اونجایی که کارشناسیو کامپیوتر نخوندم میخاستم بدونم که ایا امکان موفقیت در ارشد 98 دارم یا نه . اگه میشه راهنماییم کنید و بهم بگین که کدوم درسا واقعا نیاز ضروری دارم تا برای ازمون ارشد کامل تسلط داشته باشم و از طرفی اگه برای ارشد و کتابهایی که باید مطالعه کنم چه زبان برنامه نویسیو باید قبلش یاد بگیرم ممنون از راهنماییتون.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    امیرحسین

سلام
وقت بخیر

بطور کلی جواب شما به هست. و شما می‌توانید در کنکور ارشد کامپیوتر موفق شوید و رتبه خوبی کسب کنید، اما این مورد بستگی به این دارد که شما به چه میزان تلاش کنید و به چه میزان هوشمندانه مسیر کنکور ارشد کامپیوتر را طی کنید. بطور کلی باید...

سلام
وقت بخیر

بطور کلی جواب شما به هست. و شما می‌توانید در کنکور ارشد کامپیوتر موفق شوید و رتبه خوبی کسب کنید، اما این مورد بستگی به این دارد که شما به چه میزان تلاش کنید و به چه میزان هوشمندانه مسیر کنکور ارشد کامپیوتر را طی کنید. بطور کلی باید اطلاعات بیشتری از شما داشته باشم تا بتوانم دقیق تر شما را راهنمایی کنم.
برای شما توصیه اکید می‌کنم که حتما یک تایم مشاوره تک جلسه ای از طریق سایت و یا از طریق تیم پشتیبانی رزرو کنید. این جلسه برای شما بسیار واجب و ضروری است و ممکن است مسیر شما را عوض کند

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. علی

با سلام آیا کتاب های تک درس ماهان برای کنکور ارشد قابل اعتماد و مناسب می باشند؟
ممنون

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    علی

سلام
وقت بخیر

بنده نظرم را در مورد منابع در بالا اعلام کرده‌ام و مشخص کرده‌ام که از نظر بنده چه کتاب‌هایی برای کنکور ارشد کامپیوتر خوب هست و به شما نیز توصیه می‌کنم که کتاب‌های بالا را تهیه کنید. بنابراین در مورد سایر کتاب‌ها نظری نخواهم داشت و...

سلام
وقت بخیر

بنده نظرم را در مورد منابع در بالا اعلام کرده‌ام و مشخص کرده‌ام که از نظر بنده چه کتاب‌هایی برای کنکور ارشد کامپیوتر خوب هست و به شما نیز توصیه می‌کنم که کتاب‌های بالا را تهیه کنید. بنابراین در مورد سایر کتاب‌ها نظری نخواهم داشت و نظری نمی‌دهم.

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. سید

سلام. خسته نباشید.
بنده سال اول مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد هستم. چون رشتم تجربی بود. و ریاضیاتم کمی ضعیف بود نشد که کنکور ریاضی بدم و با علاقه زیادی که به کامپیوتر داشتم. دانشگاه آزاد رو انتخاب کردم. الان یک داشتم که آیا اگر تمام دروس را در...

سلام. خسته نباشید.
بنده سال اول مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد هستم. چون رشتم تجربی بود. و ریاضیاتم کمی ضعیف بود نشد که کنکور ریاضی بدم و با علاقه زیادی که به کامپیوتر داشتم. دانشگاه آزاد رو انتخاب کردم. الان یک داشتم که آیا اگر تمام دروس را در این چهار سال به طور منظم و دقیق بخوانیم و تمام تلاشمون رو بکنیم امکان اینکه در کنکور کارشناسی ارشد در شریف قبول شویم وجود دارد یا خیر؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    سید

سلام
وقت بخیر

بله قطعا می‌توانید در ارشد کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف قبول شوید، شما اگر از الان بطور هوشمندانه و منظم درس بخوانید حتی می‌توانید به رتبه 1 کنکور ارشد کامپیوتر فکر کنید. حتما سعی کنید همایش بررسی آمارهای کنکور ارشد کامپیوتر 97 را...

سلام
وقت بخیر

بله قطعا می‌توانید در ارشد کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف قبول شوید، شما اگر از الان بطور هوشمندانه و منظم درس بخوانید حتی می‌توانید به رتبه 1 کنکور ارشد کامپیوتر فکر کنید. حتما سعی کنید همایش بررسی آمارهای کنکور ارشد کامپیوتر 97 را مشاهده کنید، این اطلاعات دید بسیار عالی به شما می‌دهد. سعی کنید از هم اکنکون دروس پایه ای کنکور ارشد کامپیوتر (مانند ساختمان داده و طراحی الگوریتم و ریاضی گسسته) را مفهومی و عمقی مطالعه کنید. همین طور روی زبانتان از هم اکنون کار کنید، سعی کنید در مسابقات برنامه نویسی و ... نیز فعال باشید.

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. بهنام

سلام
استاد بنده دوره ی کارشناسی(نرم افزار) را خرداد 98 تمام میکنم و میخواستم برای ارشد امنیت ،آن هم در امیرکبیر بخوانم(شرایطی هست که امیرکبیر بسیار واجب است).
میخواستم یک سوال کلی بپرسم که با این شرایط من آیا امیدی به قبولی در امنیت امیرکبیر...

سلام
استاد بنده دوره ی کارشناسی(نرم افزار) را خرداد 98 تمام میکنم و میخواستم برای ارشد امنیت ،آن هم در امیرکبیر بخوانم(شرایطی هست که امیرکبیر بسیار واجب است).
میخواستم یک سوال کلی بپرسم که با این شرایط من آیا امیدی به قبولی در امنیت امیرکبیر هست؟
با تشکر

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    بهنام

سلام
وقت بخیر

بله، اگر منظم و پیوسته بخونید براحتی می‌تونید در کنکور ارشد کامپیوتر در امنیت دانشگاه امیر کبیر قبول بشوید. برنامه ریزی دست و حرفه ای و درست پیمودن مسیر بسیار مهم است. برای برنامه ریزی درست حتما فیلم همایش نحوه صحیح برنامه ریزی...

سلام
وقت بخیر

بله، اگر منظم و پیوسته بخونید براحتی می‌تونید در کنکور ارشد کامپیوتر در امنیت دانشگاه امیر کبیر قبول بشوید. برنامه ریزی دست و حرفه ای و درست پیمودن مسیر بسیار مهم است. برای برنامه ریزی درست حتما فیلم همایش نحوه صحیح برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر را مشاهده کنید، همین طور حتما فیلم همایش کنکور ارشد کامپیوتر 98 را مشاهده کنید

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. ندا

سلام خسته نباشید..من ترم ۶ رشته نرم افزارم، دوترم دیگه مونده که کارشناسی رو تموم کنم.میخاستم بپرسم اگه این ۹ ماه همراه بادرسام واسه کنکورم بخونم میتونم دانشگاه تهران قبول بشم ؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    ندا

سلام
وقت بخیر

این سوال شما به پارامترهای بسیاری بستگی دارد، پارامترهایی نظیر اینکه پایه شما به چه صورت است، دانشگاه لیسانس شما چه دانشگاهی است، در طول دانشگاه چه معدلی داشتید و اینکه بطور میانگین در روز چند ساعت می‌توانید مطالعه کنید.
ولی بطور...

سلام
وقت بخیر

این سوال شما به پارامترهای بسیاری بستگی دارد، پارامترهایی نظیر اینکه پایه شما به چه صورت است، دانشگاه لیسانس شما چه دانشگاهی است، در طول دانشگاه چه معدلی داشتید و اینکه بطور میانگین در روز چند ساعت می‌توانید مطالعه کنید.
ولی بطور کلی اگر درست و پیوسته و زیاد تلاش کنید این امکان وجود دارد

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
هیچ نظری ارسال شده در اینجا وجود ندارد
بارگذاری بیشتر ...

برای دریافت آخرین اخبار کنکور عضو خبرنامه ما شوید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به دکتر رامین رضوی می‌باشد. © ۱۳۹۷