منابع کنکور ارشد کامپیوتر

منابع ارشد کامپیوتر 99

1 1 1 1 1 4.22 امتیاز (747 رای)

تحلیلی بر منابع کنکور ارشد کامپیوتر 1400

منابع کنکور ارشد کامپیوتر 1400 چیست؟ بهترین منابع ارشد کامپیوتر کدام ها هستند؟ منابع کنکور ارشد هوش مصنوعی چیست؟ منابع کنکور ارشد نرم افزار چیست؟ و سوالات بسیار دیگری، همه اینها سوالاتی هستند که هر ساله ذهن بسیاری از داوطلبان و دانشجویان کنکور ارشد کامپیوتر را به خود مشغول می‌کند. برای پاسخ به این سوالات پس از معرفی بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر در تصویر زیر، توضیحات بسیار جامعی ارائه نموده ایم. بنابراین حتما بعد از تماشا عکس زیر به دقت مطالب گفته شده بعد از آن را را مطالعه بفرمایید.
 

منابع کنکور ارشد کامپیوتر 1400

منابع کنکور ارشد کامپیوتر 1400
منابع رشته مهندسی کامپیوتر

 

می‌توانید تصویر بالا را برای دوستان خود ارسال کنید

 

تغییرات کنکور ارشد کامپیوتر

کنکور ارشد کامپیوتر ۹۹ شاهد تغییراتی نسبت به کنکورهای سال های گذشته بود که این تغییرات به احتمال بسیار بالا برای کنکور ارشد کامپیوتر 1400 نیز وجود خواهد داشت. در کنکور ارشد کامپیوتر 99 دروس مورد آزمون در تمامی گرایش‌های یکسان شده بود، این دروس عبارت اند از زبان با ضریب ۱، مجموعه دروس ریاضیات با ضریب ۱ و شامل ۵ درس و مجموعه دروس تخصصی شامل ۹ درس که ضریب هر درس در گرایش های مختلف متفاوت بود، یعنی تنها تفاوت میان گرایش های مختلف در ضرایب متفاوتی بود که دروس تخصصی در هر گرایش داشتند، برای مطالعه بیشتر در مورد این تغییرات به صفحه تغییرات کنکور ارشد کامپیوتر ۹۹ مراجعه کنید. برای اینکه بتوانید در کنکور ارشد کامپیوتر رتبه زیر 100 کسب کنید و در دانشگاه های تاپی نظیر دانشگاه تهران و شریف و امیر کبیر و .. قبول شوید نه تنها باید ساعت مطالعه مناسبی داشته باشید بلکه باید هم برنامه مناسب و حرفه ای داشته باشید و هم تلاش هوشمندانه ای انجام دهید، توجه داشته باشید که هر تلاشی منجر به نتیجه مطلوب نمی‌شود و فقط تلاش مطلوب است که منجر به نتیجه مطلوب می شود، بدین منظور نیاز است که فیلم اولین همایش مربوط به کنکور ارشد کامپیوتر 1400 را مشاهده کنید. این فیلم جامع و عالی در زیر برای شما دانشجویان عزیز قرار داده شده است:

 

همایش کنکور ارشد کامپیوتر 1400

 

 

 

شروع آسان برای کنکور ارشد کامپیوتر

متاسفانه به علت پایه ضعیفی که اکثر دانشجویان کامپیوتر کشور دارند هنگامیکه با کتاب های کنکور شروع به مطالعه می‌کنند چون کتاب های کنکور همه چیز را از پایه درس نداده اند شروع به مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر برای دانشجویان سخت است و کمی اعصاب شان خورد می‌شود و بعضی ها نیز از درس زده می‌شوند، به همین علت در راستای کمک به دانشجویان فیلم های جلسات ابتدایی دروس مهم را تهیه کرده ایم و در زیر بصورت رایگان قرار داده ایم تا دانشجویان کشور بتوانند شروعی مناسب و حرفه ای داشته باشند، سعی کنید قبل از شروع این دروس مهم ابتدا جلسات ابتدایی دروس زیر را تماشا کنید و بعد از روی کتاب ها مطالعه را شروع کنید. این فیلم ها را می‌توانید براحتی در زیر مشاهده کنید

 

 

برای شروعی ساده تر از فیلم های زیر شروع کنید

 

فیلم هایی که برای شروع ساختمان نیاز دارید

فیلم آموزشی ساختمان داده جلسه 1

فیلم آموزشی ساختمان داده جلسه 2

آموزش ساختمان داده جلسه 3 بخش 1

آموزش ساختمان داده جلسه 3 بخش 2

فیلم آموزشی ساختمان داده جلسه 4

آموزش ساختمان داده جلسه 5

 

فیلم هایی که برای شروع آسان معماری نیاز دارید

معماری کامپیوتر جلسه 1 بخش 1

فیلم آموزش معماری کامپیوتر جلسه 1 بخش 2

آموزش معماری کامپیوتر جلسه 2 بخش 1

آموزش معماری کامپیوتر جلسه 2 بخش 2

آموزش معماری کامپیوتر جلسه 3

آموزش معماری کامپیوتر جلسه 4

 

فیلم هایی که برای شروع آسان منطقی نیاز دارید

فیلم آموزشی مدار منطقی جلسه 1

آموزش مدار منطقی جلسه 2

آموزش مدار منطقی جلسه 3

 

فیلم هایی که برای شروع آسان شبکه نیاز دارید

فیلم آموزش شبکه های کامپیوتری جلسه 1 بخش 1

 

فیلم آموزش شبکه های کامپیوتری جلسه 1 بخش 2

 

فیلم آموزش شبکه های کامپیوتری جلسه 1 بخش 3

 

فیلم آموزش شبکه های کامپیوتری جلسه 2 بخش 1

 

فیلم آموزش شبکه های کامپیوتری جلسه 2 بخش 2

 

فیلم آموزش شبکه های کامپیوتری جلسه 2 بخش 3

 

 

فیلم آموزش شبکه های کامپیوتری جلسه 2 بخش 4

 

فیلم آموزش شبکه های کامپیوتری جلسه 2 بخش 5

 

 

 

فیلم های ریاضی گسسته که برای شروع نیاز دارید

فیلم آموزش ریاضیات گسسته جلسه 1

جلسه 1 ریاضیات گسسته

فیلم آموزش ریاضیات گسسته جلسه 2

جلسه 2 ریاضی گسسته

فیلم آموزش ریاضی گسسته جلسه 3

جلسه 3 ریاضی گسسته

 

بررسی موشکافانه دروس مهم کنکور ارشد کامپیوتر

با توجه به سوالات بسیار جزئی و دقیقی که داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی در مورد منابع می‌پرسند، سعی کردیم هر یک از دروس مهم کنکور ارشد کامپیوتر را بصورت جداگانه و بطور مفصل و با جزییاتی دقیق بررسی کنیم. در همین راستا برای بررسی کامل دروس مهم به صفحات زیر مراجعه کنید:

برای بررسی کامل درس ساختمان داده به صفحه:ساختمان داده

برای بررسی کامل درس معماری کامپیوتر به صفحه: معماری کامپیوتر

برای درس ریاضی گسسته به صفحه: ریاضی گسسته رشته کامپیوتر

برای بررسی درس مدار منطقی به صفحه: مدار منطقی

برای بررسی درس طراحی الگوریتم به صفحه بررسی درس: طراحی الگوریتم

و برای بررسی درس شبکه های کامپیوتری به صفحه: شبکه های کامپیوتری

برای شروع مطالعه برای کنکور ارشد موارد زیر را انجام دهید

1) همایش کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی را تماشا کنید

2) فیلم نحوه صحیح برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر را مشاهده کنید

3) سایت کنکور کامپیوتر را زیر و رو کنید

4) چهار جلسه اول ساختمان داده، طراحی الگوریتم گسسته، منطقی، معماری کامپیوتر و شبکه های کامپیوتری را از لینک رو به رو تماشا کنید: https://www.konkurcomputer.ir/computer-videos.html

بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر

کتاب‌های مرجع و زبان اصلی منابع بسیار خوبی برای مطالعات آکادمیک و دانشگاهی در دوران دانشجویی می‌باشند، اما برای شرکت در کنکور ارشد کامپیوتر خواندن کتاب‌های مرجع مهندسی کامپیوتر را توصیه نمی‌کنیم (جز در موارد خاص مثلا تمرین‌های کتاب لینز برای درس نظریه زبان‌ها و یا تمرین‌های کتاب CLRS برای درس ساختمان داده و یا کتاب شبکه های کامپیوتری کراس و راس). برای پاسخگویی به تست‌های کنکور کامپیوتر، باید در اولین قدم به دنبال شناسایی درست منابع ارشد کامپیوتر باشید و سپس با توجه به بودجه بندی سوالات کنکور ارشد کامپیوتر در سال‌های گذشته، برای مطالعه منابع برنامه ریزی بفرمایید. در این رابطه دانشجویان عزیز باید به نکات زیر توجه داشته باشند:

اول اینکه اکثر منابع کنکور ارشد کامپیوتر، براساس منابع اصلی و مرجع نگاشته شده و نویسندگان این کتاب‌ها به نوعی منابع مرجع را تلخیص و روان سازی نموده‌اند، بنابراین مطلبی نیست که در کتب مرجع وجود داشته باشد و در بهترین کتب کنکوری و یا جزوات اساتید برتر کامپیوتر و آی تی موجود نباشد. البته متاسفانه در بعضی دروس کتاب کاملی که تمامی مطالب را به بهترین نحو پوشش دهد وجود ندارد مانند کتاب معماری کامپیوتر.

دوم اینکه شما جهت کسب یک رتبه عالی در کنکور ارشد کامپیوتر، لازم است تا علاوه بر خواندن مباحث درسی، تست‌های متعددی از آزمونهای سالهای گذشته رشته کامپیوتر در هر فصل را پاسخ دهید تا با دیدگاه طراحان سوال آشنا شده و مسیر مطالعه خود را اصلاح بفرمایید که کتاب‌های کنکوری حاوی این تست‌ها هستند.

سوم اينكه در مراجع کامپیوتر مطالبی را خواهيد ديد كه در كنكور ارشد کامپیوتر كمك چندانی به شما نمي‌كند و يا شامل مباحثی هستند كه در كنكور مطرح نمی‌شوند، تمايز بين فصول و سر فصل‌های مهم و غیر مهم درس‌های کامپیوتر به خوبي در كتب مناسب کنکوری رعايت شده است، فصول مهم تمامی دروس را می‌توانید در قسمت بودجه بندی کنکور ارشد کامپیوتر مشاهده کنید.

چهارم اینکه تست‌های یک درس از تنها یک کتاب مرجع طراحی نمی‌شود و برای یک درس مراجع زیادی وجود دارد که خواندن همه آنها برای شرکت در کنکور ارشد کامپیوتر غیر ممکن است و بجای آنها مطالعه منابع کنکور ارشد کامپیوتر 1400 توصیه می گردد.

 

 

بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر

 

مقایسه اشکال مختلف منابع کنکور ارشد کامپیوتر

اگر بخواهیم منابع ارشد کامپیوتر را که شامل 1) فیلم‌های آموزشی 2) کتاب‌ها 3) کلاس آنلاین و 4) فیلم ضبط شده کلاس آنلاین هستند را با هم مقایسه کنیم باید گفت که فیلم‌های آموزشی‌ و کتاب‌ها ایستا هستند (چون دیر به دیر آپدیت می‌شوند) ولی کلاس آنلاین و فیلم ضبط شده کلاس‌های آنلاین پویا (چون در بازه‌های کوتاه مدت آپدیت و به روز می‌شوند) هستند بنابراین بدون شک کلاس‌های آنلاین یا فیلم ضبط شده کلاس‌های آنلاین بهتر از سایر منابع آموزشی هستند. برای مطالعه بیشتر در این مورد به قسمت کلاس های کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید.

بهترین نحوه شروع برای کنکور ارشد کامپیوتر

بیشترین سوالی که تمامی داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی درگیر آن هستند این هست که چگونه شروع کنیم و چه فیلم ها و یا کلاس هایی تهیه کنیم، در اینجا سعی می‌کنیم که بصورت کامل و شفاف به این سوال بسیار متداول و مهم پاسخ دهیم، اگر بودجه محدودی دارید، مثلا حدود 1 میلیون تومان سعی کنید حتما پکیج فیلم 6 درس (شامل فیلم دورس : ریاضیات گسسته، ساختمان داده،‌طراحی الگوریتم، معماری کامپیوتر، مدار منطقی و شبکه های کامپیوتری) و همین طور پکیج فیلم 6 نکته و تست (نکته و تست همین دروس) را تهیه کنید، و مطالعه این دو پکیج را در بخش اول مطالعاتی تون قرار بدید، این بخش حدودا 2.5 الی 3 ماه طول خواهید کشید،‌ حتما پس از مطالعه یک فصل فیلم نکته و تست آن فصل را نگاه کنید، این کار تسلط شما را چندین برابر خواهد کرد و انجام این کار بسیار مهم هست. بعد از بخش اول مطالعاتی شما که 2.5 الی 3 ماه طول می‌کشد، پایه ریاضی شما به شدت قوی شده است، نگاه الگوریتمی پیدا کرده اید و همین طور نگاه کامپیوتری پیدا کرده‌اید و بطور کلی پایه تان قوی می‌شود، این مواردی که بیان شد باعث می‌شود که خیلی راحت بتوانید دروس دیگر را مطالعه کنید و مثلا درسی را که قبلا می‌توانستید در 3 ماه مطالعه کنید اکنون می‌توانید در 1.5 ماه مطالعه کنید حال اینکه در بخش دوم مطالعاتی به سراغ چه دروسی بروید به این بستگی دارد که چه گرایشی بخواهید شرکت کنید. البته در بخش اول نیز با توجه به گرایشی که داوطلبان کنکور ارشد می‌خواهند شرکت کنند می‌توانند یک درس دیگر اضافه کنند، برای بررسی دقیق تر در خصوص برنامه مطالعاتی گرایش هوش مصنوعی و نرم افزار به صفحات دروس کنکور کارشناسی ارشد هوش مصنوعی و همین طور دروس کنکور ارشد نرم افزار مراجعه کنید، در انتهای این دو صفحه برنامه های پیش نهادی برای داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر 1400 پیشنهاد شده است . حال اگر بودجه محدودی ندارید می‌توانید پکیج 10 درس و پکیج 10 نکته و تست را به همراه فیلم درس و نکته و تست ریاضی گسسته تهیه کنید. به تمامی دانشجویان توصیه می‌کنیم که برای شروع راحت تر فیلم های 4 جلسه ابتدایی دروس مهم کنکور ارشد کامپیوتر را که بصورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار گرفته است را مشاهده اند، در زیر لینک های این فیلم ها را برایتان قرار می‌دهیم:

آموزش مدار منطقی

آموزش معماری کامپیوتر

آموزش ساختمان داده

آموزش ریاضیات گسسته

نحوه مطالعه منابع کنکور ارشد کامپیوتر

برای رسیدن به یک رتبه ارزشمند در کنکور ارشد کامپیوتر شما نیاز به تسلط بالا و خواندن مفهومی و عمقی دروسی که در آزمون ارشد کامپیوتر می‌آید دارید. و برای اینکه بتوانید در دروس کنکور ارشد کامپیوتر و همین طور ارشد آی تی به تسلط بالا برسید باید بتوانید منابع کنکور ارشد کامپیوتر را درست و علمی بخوانید، بدین سبب و برای اینکه شما بتوانید اصولی و علمی درس بخوانید و در دروس به تسلط بالا برسید، تیم کنکورکامپیوتر مقالات آموزشی علمی و عالی را در قسمت خدمات جدید کنکور کامپیوتر در اختیار شما قرار داده است. توصیه اکید می‌کنیم این مقالات را با صبر و حوصله زیاد مطالعه بفرمایید. همچنین برای نحوه صحیح برنامه ریزی حتما و حتما به قسمت برنامه ریزی برای کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه فرمایید و فیلم 0 تا 100 نحوه صحیح مطالعه و برنامه ریزی را مطالعه کنید.

منابع ارشد کامپیوتر با رویکرد کسب رتبه تک رقمی

در بالا بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر 1400 که حاصل سالها تجربه تدریس و مشاوره استاد رضوی در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی است را برای داوطلبین عزیز ارائه کرده ایم. البته شرکت در کلاس‌های کنکور آنلاین و یا تهیه فیلم های کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی تاثیر بسیار بیشتر و عمیق‌تری در فهم و سرعت مطالعه شما عزیزان خواهد داشت، بنابراین به داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی توصیه می‌شود که اگر امکان شرکت در این کلاس‌ها را دارند حتما در این کلاس‌ها شرکت کنند، به دانشجویانی نیز که امکان شرکت در کلاس‌ها را ندارند توصیه می‌کنیم که فیلم ها را تهیه کنند و حداقل در یک کلاس شرکت کنند که در جو رقابت قرار گیرند.

 

 

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره تک جلسه‌ای با استاد رضوی دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

شماره ثابت موسسه:   88674964 -021

 

 

بهترین منابع ارشد کامپیوتر کدام ها هستند؟

یکی از دغدغه هایی که تمامی داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی با آن مواجه هستند این است که نمی‌دانند بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر چیست، به همین دلیل با استفاده از تجربیات اساتید برتر کشور و همچنین رتبه های برتر سال های گذشته بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر را برای شما معرفی کرده ایم که براحتی و با مراجعه به این صفحه می‌توانید این منابع را مشاهده کنید

برای کسب رتبه زیر 100 در کنکور ارشد کامپیوتر جقدر زمان لازم است؟

پاسخ به این سوال در مورد هر شخصی می‌تواند متفاوت باشد و به فاکتورهایی نظیر پایه هر داوطلب، و اینکه دانشگاه مقطع لیسانس دانشجو چه بوده است و چه معدلی را در آن دانشگاه کسب کرده و قدرت حافظه و میزان هوش داوطلب بستگی دارد و برای یک شخص ممکن است رسیدن به این رتبه حدود 4 ماه و روزی 8 ساعت زمان لازم باشد و برای یک شخص دیگر حدود 9 ماه و روزی 7 ساعت یا بیشتر زمان لازم باشد.

افرادی که پایه ضعیفی دارند از کجا شروع کنند؟

توصیه ما به این افراد این است که اگر می‌توانند برای دروس مهم و پایه ای کنکور کامپیوتر نظیر معماری کامپیوتر، ساختمان داده، ریاضیات گسسته فیلم تهیه کنند، چون در فیلم ها همه مطالب بصورت 0 تا 100 بیان شده اند و تمامی پیش نیازهای ریاضی در فیلم ها گفته شده است دانشجویان پس از مشاهده این فیلم ها هم پایه ریاضی شان قوی شده است و هم نگاه کامپیوتری و الگوریتمی پیدا کرده اند که این موارد به دانشجویان کمک می‌کند تا بتوانند دروس دیگر را بصورت راحت تر و خودخوان مطالعه کنند

آیا کنکور ارشد آی تی شرکت کنیم یا کامپیوتر؟

با توجه به شرایط به وجود آمده برای رشته آی تی در سال های اخیر، به دلایل بسیار زیادی به دانشجویان توصیه می‌کنیم که کنکور ارشد کامپیوتر شرکت کنند، از جمله این دلایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: ۱: ظرفیت پذیرش رشته آی تی بسیار پایین است و به همین علت احتمال قبولی در رشته آی تی بسیار پایین است ۲: دانشگاه‌های رده اول کشور مثل دانشگاه شریف و دانشکده درفنی مهندسی دانشگاه تهران از رشته آی تی دانشجویی نگرفته در سال ۹۸  ۳: تنوع فیلدهایی که در رشته آی تی وجود دارد بسیار بسیار کمتر از رشته مهندسی کامپیوتر است و دست دانشجویان برای انتخاب فیلد خیلی باز نیست ۴: بازار رشته آی تی نسبت به مهندسی کامپیوتر در داخل کشور بسیار ضعیف تر است ۵: اپلای سخت تر دانشجویان آی تی نسبت به مهندسی کامپیوتر و موارد بسیار دیگری وجود دارد که باعث برتری رشته کامپیوتر نسبت به آی تی می‌شود

 

 

 

 

بازدیدکنندگان این مطلب،مطالب زیر را هم مطالعه کرده اند :

 

همه چیز در مورد کنکور ارشد کامپیوتر

منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات

آموزش معماری کامپیوتر

فیلم‌های آمــوزشی دروس کنکـــور ارشــد کامپیـــوتر وIT

آموزش ساختمان داده

آموزش مدار منطقی

 

 

پاسخ به سوالات پرتکرار داوطلبان

 1. ماریا

سلام استاد
من‌چند تا سوال دارم
اول اینکه شما گفتین خوندن پکیج ۱۰درس همراه نکته و تست رو بخونیم برای قبولی در دانشگاه های معتبر کافیه اما تکلیف درسای عمومی که توی پکیج شما نیست چی میشه ؟ ۵ درس آمار و دیفرانسل و زبان و ریاضی و گسسته رو پیشنهاد...

سلام استاد
من‌چند تا سوال دارم
اول اینکه شما گفتین خوندن پکیج ۱۰درس همراه نکته و تست رو بخونیم برای قبولی در دانشگاه های معتبر کافیه اما تکلیف درسای عمومی که توی پکیج شما نیست چی میشه ؟ ۵ درس آمار و دیفرانسل و زبان و ریاضی و گسسته رو پیشنهاد ندادین که چه کتابی رو بخونیم بهتره ،لطفا راهنمایی کنید در این باره

سوال دوم اینکه وقتی پکیج شما رو خریداری کردیم درس ها رو به چه ترتیبی بخونیم؟ یعنی هر روزی از هفته رو مختص بدیم به چه درسهایی؟و چند ساعت؟(برای کسی ک ۶ ساعت وقت آزاد داره)

با توجه به اینکه دروس عمومی جزء پکیج شما نیست و ما باید حداقل ۵۰۰ هزار تومان هم برای خرید اون کتابها هذینه کنیم این امکان هست که شما تخفیف بدین ؟ اخه هذینه خیلی میشه و واقعا خارج از توانه
ممنون که جواب میدین

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    ماریا

سلام. وقت بخیر
منابع کنکور ارشد کامپیوتر 1400 در شکل ابتدا صفحه معرفی شده است و می‌توانید کتاب هایی که برای دروس ریاضیات معرفی شده است را مشاهده کنید
اما شما برای کنکور ارشد کامپیوتر 1400 باید دروس زبان و ریاضیات را بطور کامل حذف کنید و نباید...

سلام. وقت بخیر
منابع کنکور ارشد کامپیوتر 1400 در شکل ابتدا صفحه معرفی شده است و می‌توانید کتاب هایی که برای دروس ریاضیات معرفی شده است را مشاهده کنید
اما شما برای کنکور ارشد کامپیوتر 1400 باید دروس زبان و ریاضیات را بطور کامل حذف کنید و نباید آنها را مطالعه کنید، البته بهتر است برخی از فصول درس ریاضیات گسسته را بخوانید، این فصول عبارت اند از: منطق، شمارش، بازگشتی ها، گراف
در مورد سوال دوم تون برنامه ریزی برای کنکور ارشد کامپیوتر از هر شخص به شخص دیگر متفاوت هست و بنابراین شما بهتر است یک جلسه مشاوره تلفنی تک جلسه ای از طریق سایت یا تیم پشتیبانی رزرو کنید. اما اگر به دنبال یک برنامه عمومی هستید می‌توانید از دروس مدار منطقی، معماری کامپیوتر، ساختمان داده و نظریه زبان ها و ماشین ها شروع کنید و هفته ای حدود 2 الی 3 جلسه از هر کدام از این دروس نگاه کنید و هر فصلی که تمام شد هفته ای یک الی دو جلسه فیلم نکته و تست آن فصل را نگاه کنید
برای مناسب های مختلف کافه تدریس تخفیف قرار میدهد که می‌توانید از آن تخفیف ها استفاده کنید
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. غزال

سلام وقت بخیر.
من درحال حاظر دانشجوی ترم سوم کارشناسی ناپیوسته نرم افزار هستم و کاردانی هم it خوندم.
من میخوام برای کنکور‌ ارشد شرکت کنم و هدفم دانشگاه های معتبری مثل صنعتی شریف هستش ،
سوال من این هستش که برای قبولیِ صد درصد چه کاری باید انجام...

سلام وقت بخیر.
من درحال حاظر دانشجوی ترم سوم کارشناسی ناپیوسته نرم افزار هستم و کاردانی هم it خوندم.
من میخوام برای کنکور‌ ارشد شرکت کنم و هدفم دانشگاه های معتبری مثل صنعتی شریف هستش ،
سوال من این هستش که برای قبولیِ صد درصد چه کاری باید انجام بدم؟
فیلم های آموزشی شما کافی هستش یا کتاب هم باید تهیه کنم؟
اگه امکانش هست یه راهی رو پیشنهاد بدین که هذینش هم خیلی نشه.
خیلی ممنون که وقت میزارین و جواب میدین??

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    غزال

سلام. وقت بخیر
در مورد سوال اول تون که فرمودید برای قبولی صد در صد چه کاری باید انجام بدید سوال شما بسیار کلی هست و شما بهتر است ابتدا فیلم های همایش هایی که برای کنکور امسال برگزار شده است را تماشا کنید. همین طور گرفتن مشاوره هفتگی در گرفتن...

سلام. وقت بخیر
در مورد سوال اول تون که فرمودید برای قبولی صد در صد چه کاری باید انجام بدید سوال شما بسیار کلی هست و شما بهتر است ابتدا فیلم های همایش هایی که برای کنکور امسال برگزار شده است را تماشا کنید. همین طور گرفتن مشاوره هفتگی در گرفتن نتیجه مطلوب خیلی موثر است، از رتبه های تک رقمی امسال 8 نفر دانشجو بنده بودند که 6 نفر از این افراد مشاوره هفتگی داشتند و این یک اتفاق فوق العاده بود
در مورد سوال دوم تون اگر فیلم های درس و نکته و تست را در دروس من تهیه کنید نیازی به مطالعه هیچ منبع دیگری ندارید
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. Lesley

سلام و وقت بخیر ،ببخشین برای المپیاد دانشجویی کامپیوتر چه منابعی رو صلاح میدونین استاد،؟؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    Lesley

سلام. وقت بخیر
اگر بتونید فیلم های درس و تست بنده و تهیه کنید برای شما عالی خواهد بود و شما از رقبا می‌توانید پیشی بگیرید
موفق و پیروز باشید

  پیوست ها
 
 1. mahsa

سلام وقت بخیر.
دکتر رضوی من فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر هستم سوالی داشتم از خدمتتون اگر بخواییم برای کنکور1400گرایش نرم افزار، 4درس تخصصی همراه با نکته وتست رو تهیه کنیم کدوم دورس رو باید تهیه کنیم؟
تهیه این دروس کافیه یا درکنارش کتاب رفرنس...

سلام وقت بخیر.
دکتر رضوی من فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر هستم سوالی داشتم از خدمتتون اگر بخواییم برای کنکور1400گرایش نرم افزار، 4درس تخصصی همراه با نکته وتست رو تهیه کنیم کدوم دورس رو باید تهیه کنیم؟
تهیه این دروس کافیه یا درکنارش کتاب رفرنس هم مطالعه کنیم؟
باتشکر

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    mahsa

سلام. وقت بخیر
سوال شما بسیار کلی است و ممکن است از هر دانشجو به دانشجو دیگر متفاوت باشد
ولی یک انتخاب خوب می‌توانید دروس معماری کامپیوتر، مدار منطقی، درس شبکه های کامپیوتری و ساختمان داده باشد. اگر فیلم درس و نکته و تست را در این دروس تهیه...

سلام. وقت بخیر
سوال شما بسیار کلی است و ممکن است از هر دانشجو به دانشجو دیگر متفاوت باشد
ولی یک انتخاب خوب می‌توانید دروس معماری کامپیوتر، مدار منطقی، درس شبکه های کامپیوتری و ساختمان داده باشد. اگر فیلم درس و نکته و تست را در این دروس تهیه می‌کنید دیگر نیازی به مطالعه هیچ منبع دیگری ندارید
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. امين رضانژاد

سلام
برای کسب رتبه های زير 50(قبولی در دانشگاه تهران يا شريف) در طول روز مطالعه چند درس مطلوب هست؟به طور نرمال آيا بايد هر روز يک درس مطالعه شود يا بيش تر؟
با تشکر از شما استاد فرزانه

  پیوست ها
 

سلام. وقت بخیر
سوال شما نسبی هست و از هر شخص به شخص دیگر با توجه به هوش، قدرت حافظه و پایه درسی و دیگر پارامتر ها می‌توانید متفاوت باشد و من در مورد هیچ کدام از این پارامتر ها اطلاعاتی از شما ندارم. اما اگر پایه ضعیفی داشته باشید بهتر است حداقل...

سلام. وقت بخیر
سوال شما نسبی هست و از هر شخص به شخص دیگر با توجه به هوش، قدرت حافظه و پایه درسی و دیگر پارامتر ها می‌توانید متفاوت باشد و من در مورد هیچ کدام از این پارامتر ها اطلاعاتی از شما ندارم. اما اگر پایه ضعیفی داشته باشید بهتر است حداقل روزی 7 ساعت مطالعه را داشته باشید، گرچه هر چقدر بیشتر مطالعه کنید به نفع شما است.
در مورد سوال دوم تون بهتر است در طول روز دو درس از دروس کنکور ارشد کامپیوتر مطالعه شود
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. nasim

من کاردانشی بودم با معدل 14 که سال87علمی کاربردی تبریز قبول شدم وبا معدل14/63کاردانیم رو گرفتم.بعد شاغل شدم ونهضتی هستم.پارسال 5ماه پشت کنکوری بودم و با برنامه ریزی و ازمون های مدرسان شریف دانشکده دکتر شریعتی تهران قبول شدم با رتبه 27 البته...

من کاردانشی بودم با معدل 14 که سال87علمی کاربردی تبریز قبول شدم وبا معدل14/63کاردانیم رو گرفتم.بعد شاغل شدم ونهضتی هستم.پارسال 5ماه پشت کنکوری بودم و با برنامه ریزی و ازمون های مدرسان شریف دانشکده دکتر شریعتی تهران قبول شدم با رتبه 27 البته ترازم4100بود.والان در این دانشکده مشغول تحصیلم.میخوام ارشد دانشگاه تهران باز قبول بشم.مجردم و رشته بیوانفورماتبک رو میخوام ادامه بدم.که متاسفانه فقط دانشگاه صنعت شریف این رشته رو داره ومیدونم باید سختی زیادی بکشم.رشته ام نرم افزار هستش.بیشتر اوقات وقت ازاد دارم وشغلم بدلیل کرونا نیمه تمام انجام میدم.میخواستم بدونم امسال برنامه ریزی کنم میتونم امیدوار باشم که قبول میشم؟واگه امیدی هست چه منابعی رو تهیه کنم وچه ازمون های رو باید انجام بدم.از راهنمایتونم متشکرم???

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    nasim

سلام. وقت بخیر
سوال شما بسیار کلی است و بهتر است یک جلسه مشاوره تلفنی تک جلسه ای از طریق سایت کافه تدریس رزرو کنید.
بطور کلی اگر زیاد و پیوسته و هوشمندانه تلاش کنید حتما می‌توانید موفق بشوید
با توجه به پایه ضعیف تون اگر مشگر مشکل مالی ندارید بهتر...

سلام. وقت بخیر
سوال شما بسیار کلی است و بهتر است یک جلسه مشاوره تلفنی تک جلسه ای از طریق سایت کافه تدریس رزرو کنید.
بطور کلی اگر زیاد و پیوسته و هوشمندانه تلاش کنید حتما می‌توانید موفق بشوید
با توجه به پایه ضعیف تون اگر مشگر مشکل مالی ندارید بهتر هست پکیج 10 درس بعلاوه پکیج 10 نکته و تست بعلاوه فیلم درس و تست ریاضی گسسته را تهیه کنید و اگر مشکل مالی دارید باید پکیج 6 درس بعلاوه پکیج 6 نکته و تست و تهیه کنید. در پکیج 6 نکته و تست مهمترین دروس کنکور ارشد کامپیوتر قرار دارد. شما چه پکیج 6 درس و 6 نکته و تست و چه پکیج 10 درس و 10 نکته و تست را تهیه کنید باید با دروس پکیج 6 درس شروع کنید و باید حدود 3 ماه اول برنامه زیر را انجام بدهید:
هفته ای 3 جلسه فیلم درس معماری کامپیوتر
هفته ای 2 الی 3 جلسه فیلم درس ساختمان داده
هفته ای 2 جلسه فیلم درس مدار منطقی
هفته ای 1 جلسه فیلم درس ریاضی گسسته
بعد از یک ماه هم هفته ای 1 جلسه فیلم درس طراحی الگوریتم را مطالعه کنید
پس از تمام شدن هر فصل هم هفته ای 1 الی 2 جلسه فیلم نکته و تست آن فصل را نگاه کنید.

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. ardeshiryeganehmajd

سلام استاد . خوب هستین ؟؟ سلامتین ؟؟ من هدفم اینه که برای کنکور ۱۴۰۱ بتونم رتبه زیر ۱۵ یا ۲۰ کسب کنم و هم توی رشته هوش مصنوعی دانشگاه شریف قبول شم و هم مادرم رو سربلند کنم . چند تا سوال داشتم ازتون . اولیش اینه که من یادمه برای کنکور سراسری...

سلام استاد . خوب هستین ؟؟ سلامتین ؟؟ من هدفم اینه که برای کنکور ۱۴۰۱ بتونم رتبه زیر ۱۵ یا ۲۰ کسب کنم و هم توی رشته هوش مصنوعی دانشگاه شریف قبول شم و هم مادرم رو سربلند کنم . چند تا سوال داشتم ازتون . اولیش اینه که من یادمه برای کنکور سراسری که داشتم توی آزمون های آزمایشی قلمچی شرکت میکردم در پیش دانشگاهی . یادم میادش که وقتی بعد از آزمون ترازم خیلی پایین میشد (با اینکه خیلی تلاش میکردم) هی دلسرد میشدم و امیدم رو از دست میدادم . تا جایی که دیگه بعد از دی ماه کاملا بی انگیزه شدم و حتی بعد از عید هم دیگه مدرسه نرفتم و حتی میخواستم بعد از دیپلم دیگه ادامه تحصیل ندم و برم سر کار .انقدر از نظر روحی به هم ریخته بودم .که به اصرار خانواده رفتم و کنکور دادم ولی اصلا نتیجه خوبی نگرفتم.به نظرتون بهتر نیستش که آزمون آزمایشی شرکت نکنم و درس و تست و نکته شما رو ببینم ؟؟ چون میترسم دوباره همون رویه کنکور سراسری این دفعه برای کنکور ارشدم تکرار بشه . و اینکه اگر به نظرتون به صلاحم هستش که توی آزمون آزمایشی شرکت کنم ، چی کار کنم که نتایج آزمون اگر نتیجه خوبی نگرفتم ، روی انگیزه ام و درس خوندنم نتیجه عکس و منفی نذاره و دوباره مثل پیش دانشگاهی نشم ؟؟ خواهشا راهنماییم کنین . من نظرم اینه که آزمون های آزمایشی شرکت نکنم و در ماه های آخر ، کنکور های سال های قبل رو خودم توی خونه مثل کاری که اقای ربیعی انجام داد شبیه سازی کنم . به نظر شما این کار بهتری نیستش نسبت به اینکه توی آزمون های آزمایشی شرکت کنم ؟؟ همین کتاب ها و دوره ی درس و تست و نکته ۶ درس خودش کلی هزینه میذاره روی دست خانواده ام و من نمیخوام علاوه بر اینا هزینه ی دیگه ای رو برای آزمون ها روی دوش خانواده ام بذارم . یه سوال دیگه ام اینه که برای درس پایگاه داده و هوش مصنوعی و سیستم عامل و کامپایلر من کاملا گیج شدم . از یه طرف میخوام کتاب هایی که شما معرفی کردین رو برم و تهیه کنم . از طرف دیگه خیلی اهل خوندن کتاب نیستم و میخوام فیلم های درس و نکته بقیه اساتید در این 4 درس (کامپایلر - هوش مصنوعی - سیستم عامل - پایگاه داده ) رو تهیه کنم ولی متاسفانه خانواده ام شرایط خیلی خوبی از نظر مالی ندارند .به نظرتون چی کار کنم ؟؟ کتاب هایی که شما معرفی کردین رو تهیه کنم ؟؟ یا اینکه فیلم ها رو ؟؟ یه سوال دیگه هم داشتم . ببخشید من سوالام خیلی زیاد شد . من چون ترم 7 درس کامپایلر داشتم رفتم و کتاب آبی پوران رو تهیه کردم . و به نظرم کتاب کامل و البته حجیمی هستش . یه چیزی حدود 450 صفحه هستش . شما توی منابع کنکور گفتین که این کتاب رو در کنار کتاب نارنجی پوران بخونیم . به نظرتون نارنجی پوران واقعا نیازه ؟؟ چون این کتاب خودش به اندازه کافی زیاد هستش و من هم نمیخوام هزینه اضافی بکنم برای خرید کتاب . به نظرتون اگر کتاب آبی پوران رو خوب بخونم و تست هایش رو چند بار بزنم کافی هستش و دیگه لازم نمیشه برم کتاب نارنجی پوران رو بگیرم ؟؟ یا اینکه نه و باید اون رو هم تهیه کنم ؟؟ و اگر لازم هست که نارنجی پوران رو تهیه کنم کی تستاش رو بزنم ؟؟ بعد از هر فصل که میخونم یا اینکه بذارم بعد از اینکه کل کامپایلر تموم شدش اون موقع تست هایش رو بزنم ؟؟ ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم . اینکه شما برای درس پایگاه داده و سیستم عامل کتاب پارس رسانه رو معرفی کردین . توی اینترنت این کتاب هارو جستجو کردم .روی کتاب نوشته بود انتشارات پارسه بود . برای پایگاه داده نویسنده کتاب اقای کیوان پور و برای سیستم عامل نویسنده اقای حقیقت بود . منظور شما همین کتاب ها بودش یا منظورتون کتاب های دیگری بودش ؟؟ ببخشید خیلی سوالاتم زیاد شدش . با تشکر

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

سلام. وقت بخیر
با توجه به شرایطی که دارید برای شما خیلی خوب هست که مشاوره هفتگی را ثبت نام کنید. آزمون آزمایشی امر مهمی هست و به نظر من شرکت کردن در آزمون های آزمایشی کنکور ارشد کامپیوتر اهمیت بالایی دارد. مسلما خواندن از روی فیلم بهتر از خواندن...

سلام. وقت بخیر
با توجه به شرایطی که دارید برای شما خیلی خوب هست که مشاوره هفتگی را ثبت نام کنید. آزمون آزمایشی امر مهمی هست و به نظر من شرکت کردن در آزمون های آزمایشی کنکور ارشد کامپیوتر اهمیت بالایی دارد. مسلما خواندن از روی فیلم بهتر از خواندن از روی کتاب است. شما بهتر هست که یک جلسه مشاوره تلفنی تک جلسه ای رزرو کنید تا در اون تایم در مورد این مسائل با هم صحبت کنیم. اینکه نارنجی پوران نیاز هست یا خیر بستگی به این داره که شما دنبال چه رتبه ای باشید، اگر رتبه زیر 20 ای که گفتید مد نظرتون هست بله نیاز هست. می‌تونید تست هایش را بعد از خواندن هر فصل بزنید
پارسه دیگر کتاب چاپ نمی‌کنید و موسسه پارسه بسته شده است و برخی از کتاب های کامپیوتر پارسه تحت انتشارات پارس رسانه چاپ می‌شوند که جدید تر هستند
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. فائزه

سلام وقت بخیر . درمورد کتاب و منابع میخواستم ببینم انتشارات پر و پارس رسانه و پارسه یکی هستند یا فرق دارند؟ چون من انتشارات پارس رسانه و پیدا نکردم .

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    فائزه

سلام. وقت بخیر
پر همان پارس رسانه است و در بازار به اسم پارس رسانه باید بگردید. دو سال گذشته وقتی موسسه پارسه بسته شد برخی از اساتید رشته کامپیوتر پارسه کتاب هایشان را که تحت انتشارات پارسه چاپ میشد را تحت انتشارات پارس رسانه چاپ کردند. بنابراین...

سلام. وقت بخیر
پر همان پارس رسانه است و در بازار به اسم پارس رسانه باید بگردید. دو سال گذشته وقتی موسسه پارسه بسته شد برخی از اساتید رشته کامپیوتر پارسه کتاب هایشان را که تحت انتشارات پارسه چاپ میشد را تحت انتشارات پارس رسانه چاپ کردند. بنابراین کتاب های پارسه ای که در بازار هستند قدیمی هستند و بهتر هست که شما کتاب های جدید که انتشارات پارس رسانه چاپ می‌کند را تهیه کنید
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. حسین جباری

سلام استاد من امسال سال دوم کنکور دادم و الان 19.5 سالمه ولی متاسفانه مشکلاتی پیش آمد که نشد با این که با استعداد بودم و استعداد های درخشان بودم ولی خیلی کسایی که از من پایین تر بودن الان دارن میرن دانشگاه های خوب من زورکی باید برم آزاد یا پیام...

سلام استاد من امسال سال دوم کنکور دادم و الان 19.5 سالمه ولی متاسفانه مشکلاتی پیش آمد که نشد با این که با استعداد بودم و استعداد های درخشان بودم ولی خیلی کسایی که از من پایین تر بودن الان دارن میرن دانشگاه های خوب من زورکی باید برم آزاد یا پیام نور درس بخونم. این خیلی عذابم میده و افسردگی برام میارم ولی من همیشه از بچگی هوش مصنوعی دوست داشتم. حالا باید چهار سال صبر کنم تا بتونم تو فوق خودم اثبات کنم و این خیلی عذاب آوره واقعا... بنظرتون از اینجا به بعد چیکار کنم؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

سلام. وقت بخیر
از همان ترم اول بدون آنکه نیاز باشد درسی را پاس کرده باشید و یا پیش نیازی را گذرانده باشید می‌توانید برای دروس پایه ای رشته کامپیوتر که دروس ساختمان داده، معماری کامپیوتر، مدار منطقی،‌ ریاضی گسسته، شبکه های کامپیوتر و سیستم عامل...

سلام. وقت بخیر
از همان ترم اول بدون آنکه نیاز باشد درسی را پاس کرده باشید و یا پیش نیازی را گذرانده باشید می‌توانید برای دروس پایه ای رشته کامپیوتر که دروس ساختمان داده، معماری کامپیوتر، مدار منطقی،‌ ریاضی گسسته، شبکه های کامپیوتر و سیستم عامل است فیلم درس و نکته و تست و تهیه کنید و خیلی حرفه ای این دروس را بخوانید، چون دروس 0 تا 100 تدریس شده اند به هیچ مشکلی بر نمی‌خورید و به این صورت یک سر و گردن از هم دوره ای های خودتون پیشی می‌گیرید و همین طور به علت اینکه پایه شما قوی تر می‌شود در همه دروس دیگر نیز نمره بهتری کسب می‌کنید و معدل لیسانس شما هم افزایش می‌یابد و این مورد در اپلایی که بعد ها میخواهید بکنید هم تاثیر گذار هست، همین طور یاد گرفتن این دروس در ترم های ابتدایی باعث می‌شود که شما هم پایه ریاضیتان قوی تر شود و هم نگاه الگوریتمی و نگاه کامپیوتری پیدا کنید که این موارد در کنار هم باعث می‌شود که در همه دروس دیگر هم خیلی بهتر عمل کنید
همین طور روزی یک الی دو ساعت زبان انگلیسی بخوایند
همین طور روزی 3 ساعت یک زبان برنامه نویسی کار کنید
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. بردیا

سلام . شما نوشتین برای پایگاه داده انتشارات پر رو بگیریم . من قبلا پوران رو گرفتم دیدم فقط 4 فصل داره و فصل 5 تا 9 فقط تسته . الان پر رو دیدم اونم همینطوره و فقط 4 فصله !!

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    بردیا

سلام. وقت بخیر
شما در این متن سوالی مطرح نکردید که من بخوام سوال شما را جواب بدهم. ملاک خوب یا بد بودن یک کتاب تعداد فصل های یک کتاب نیست که بگیم چون دو کتاب تعداد فصل های برابری دارد بنابراین مثل هم هست. همین طور کتاب پر دارای 5 فصل هست شما...

سلام. وقت بخیر
شما در این متن سوالی مطرح نکردید که من بخوام سوال شما را جواب بدهم. ملاک خوب یا بد بودن یک کتاب تعداد فصل های یک کتاب نیست که بگیم چون دو کتاب تعداد فصل های برابری دارد بنابراین مثل هم هست. همین طور کتاب پر دارای 5 فصل هست شما احتمالا چاپ قدیمی آن را دیده اید
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. اوستا

سلام. برای درس گسسته با توجه به قدیمی بودن کتاب پارسه و اینکه گیر نمیاد (حداقل من نتونستم گیر بیارم)، جزوه دکتر سیدجوادی و کتاب پوران پژوهش چطور هست؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    اوستا

سلام. وقت بخیر
همه کتاب های ریاضی گسسته موجود در کشور ناقص هستند و کتاب عالی در درس ریاضی گسسته نداریم و بهتر هست برای این درس فیلم درس و نکته و تست و بگیرید. در غیر اینصورت میتونید کتاب مدرسان شریف و یا راهیان ارشد را هم تهیه کنید
موفق و پیروز باشید

  پیوست ها
 
 1. Reza225

سلام استاد وقت بخیر
من امسال فارغ التحصیل شدم می خواستم برای منابع ازتون سوال کنم با توجه به اینکه با فیلم بهتر متوجه میشم نسبت به کتاب اگر پکیج ویدیوی ۱۰ درس از دروس تخصصی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و پکیج ویدیوی ۱۰ نکته و تست از دروس تخصصی...

سلام استاد وقت بخیر
من امسال فارغ التحصیل شدم می خواستم برای منابع ازتون سوال کنم با توجه به اینکه با فیلم بهتر متوجه میشم نسبت به کتاب اگر پکیج ویدیوی ۱۰ درس از دروس تخصصی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و پکیج ویدیوی ۱۰ نکته و تست از دروس تخصصی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر بگیرم و مطالعه کنم میتونه برای قبولی کافی باشه؟ آیا این ویدیو ها اپدیت هستند برای کنکور 1400؟
البته من به خاطر شرایطی که دارم می خوام گرایش نرم افزار دانشگاه فردوسی مشهد قبول بشم
اگر ممکنه راهنمایی کنید این منابع کامل هست یا نه ممنون میشم

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    Reza225

سلام. وقت بخیر
ببخشید من پیام شما و الان دیدم.
ویدیوها به حدی کامل هستند که تا 10 سال دیگر هم می‌توانید از آنها استفاده کنید
در دروس هوش مصنوهی و نظریه بعد از اینکه فیلم های درس و نکته و تست و دیدید می‌توانید تمرین های کتاب مرجع را نیز حل کنید،...

سلام. وقت بخیر
ببخشید من پیام شما و الان دیدم.
ویدیوها به حدی کامل هستند که تا 10 سال دیگر هم می‌توانید از آنها استفاده کنید
در دروس هوش مصنوهی و نظریه بعد از اینکه فیلم های درس و نکته و تست و دیدید می‌توانید تمرین های کتاب مرجع را نیز حل کنید، البته اگر می‌خواهید فردوسی قبول شوید نیازی به این کار ندارید و این کار برای افرادی نیاز است که میخواهند رتبه دو رقمی بیاورند
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. امیرحسین طهماسبی

از اول مهر شروع؟
و من امسال فارغ التحصیل میشم و وقتمم ازاده و سرکارم نمیرم
متولد ۷۶
سربازی هم رفتم
امسالم ازمایشی شرکت کردم
میخوام رتبه زیر ۱۰۰ بیارم و حتی زیر ۱۰ هوش مصنوعی
و اگرم لازم باشه مشاوره هفته ب هفته باهاتون بردارم و ازمون های ازمایشی...

از اول مهر شروع؟
و من امسال فارغ التحصیل میشم و وقتمم ازاده و سرکارم نمیرم
متولد ۷۶
سربازی هم رفتم
امسالم ازمایشی شرکت کردم
میخوام رتبه زیر ۱۰۰ بیارم و حتی زیر ۱۰ هوش مصنوعی
و اگرم لازم باشه مشاوره هفته ب هفته باهاتون بردارم و ازمون های ازمایشی هم خیلی تعریف کردین شرکت میکنم.
تمام همایش های کنکور ۹۸ و ۹۹ تا الان دیدم
فیلم های نکته و تست و فیلم های دروس تونم پارسال تهیه کردم.
نرم افزار برنامه ریزی تونم ثبت نام کردم و همایش تونم دیدم
پارسال ی جلسه مشاوره تلفنی هم ازتون گرفتم
قرار شد:
معماری هفته ۳جلسه
مدار هفته ۲ جلسه
ساختمان هفته ۲ جلسه
گسسته هفته ۲جلسه
شبکه هم هفته ۱ جلسه
بعد از ۱ماه:
هفته ۲ جلسه فیلم طراحی الگوریتم
هر فصل هم تموم شد فیلم های نکته و تست شو نگاه کنم
بعد از ۳الی ۴ ماه میرم سراغ دروس هوش.سیستم عامل و پایگاه داده

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

سلام. وقت بخیر
سوالی از من نداشتید شما، اگر سوالی دارید در خدمت تون هستم

  پیوست ها
 
 1. پارسا

سلام من امسال کنکور کارشناسی شرکت کردم یعنی داوطلب ارشد کنکور ۱۴۰۴ هستم اما چون در کنکور کارشناسی در حد شریف نتونستم تلاش کنم میخوام از همین الان شروع کنم برای ارشد هوش مصنوعی ۱۴۰۴ با هدف تک رقمی شدن. سوالم اینه که شما گفتید نباید رفرنس خوند به...

سلام من امسال کنکور کارشناسی شرکت کردم یعنی داوطلب ارشد کنکور ۱۴۰۴ هستم اما چون در کنکور کارشناسی در حد شریف نتونستم تلاش کنم میخوام از همین الان شروع کنم برای ارشد هوش مصنوعی ۱۴۰۴ با هدف تک رقمی شدن. سوالم اینه که شما گفتید نباید رفرنس خوند به علت محدودیت زمانی حالا من که چهار سال زمان دارم به نظرتون بهتر نیست که سه سال اول رو روی رفرنس ها وقت بذارم و فقط سال اخر کنکوری وار درس بخونم که موقع اپلای هم رفرنس خوندنم تاثیر مثبت بذاره روی مقاله هام ؟ یا اینکه باید از همین سال اول کارشناسی کنکوری درس بخونم. / یک سوال دیگرم هم این بود که من به ریاضیات و کاربرد ها خیلی علاقه دارم جوری که میتونم از زبان برنامه نویسی دنیا که ریاضی هست به برنامه نویسی های دیگه و هوش مصنوعی برسم . میخواستم بدونم اگه کارشناسیم برم ریاضیات و کاربرد ها و در زمینه ی دیتا ساینس هم فعالیت کنم میتونم ارشد مهندسی کامپیوتر شرکت کنم و تک رقمی شم یا حتما باید از اول مهندسی یا علوم کامپیوتر بخونم برخلاف میلم چون علاقه شدیدی به رشته ریاضیات و کاربرد ها به علت فاندامنتال بودنش پیدا کردم؟ ممنون از زمانی که میذارید.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    پارسا

سلام. وقت بخیر
خیر نیازی به این کار نیست، البته در بعضی از دروس مثل هوش مصنوعی و یا ساختمان داده خوب هست که رفرنس مطالعه کنید. اگر شما فیلم های درس و تست و تهیه کنید اینها از 0 تا 100 هستند و همه مطالب و به شما منتقل می‌کنند و نیازی به خواندن...

سلام. وقت بخیر
خیر نیازی به این کار نیست، البته در بعضی از دروس مثل هوش مصنوعی و یا ساختمان داده خوب هست که رفرنس مطالعه کنید. اگر شما فیلم های درس و تست و تهیه کنید اینها از 0 تا 100 هستند و همه مطالب و به شما منتقل می‌کنند و نیازی به خواندن رفرنس ندارید و خواندن رفرنس فقط زبان شما را بهتر خواهد کرد در این دروس، مگر اینکه بخواهید خود خوان بخوانید و فیلم تهیه نکنید که این مورد را هم من توصیه نمیکنم زیرا خیلی کارتون دشوار می‌شود. کنکوری درس خواندن واژه ای است که در مورد کنکور لیسانس کاربرد دارد و در مورد کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی بکار بردن این واژه درست نیست، کسی در کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و آی تی رتبه خوبی می‌تواند کسب کند که دروس را عمیق و مفهومی و از 0 تا 100 خوانده باشد، فیلم های موجود هم دقیقا به همین شکل هستند و حتی بسیاری از دانشجویان ترم اولی از این فیلم ها برای دانشگاه شون استفاده میکنند
می‌تونید ارشد تک رقمی بشید اگر لیسانس هم رشته دیگری باشید ولی من توصیه میکنم که لیسانس هم حتما مهندسی کامپیوتر بخوانید
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. سید علی

با سلام استاد من رفتم داخل سایت کافه تدریس پکیج 6 درس رو بگیرم یهو یه پیام اومد تو تلگرام که آزمون ارشد و دکترا 1400 حذف می شود و غیر متمرکز .آوار رو سرم خراب شد یعنی چی به نظرتون شما که تهرانید و خبر دارید حقیقت داره؟من که عزمم رو جذب کردم در 32...

با سلام استاد من رفتم داخل سایت کافه تدریس پکیج 6 درس رو بگیرم یهو یه پیام اومد تو تلگرام که آزمون ارشد و دکترا 1400 حذف می شود و غیر متمرکز .آوار رو سرم خراب شد یعنی چی به نظرتون شما که تهرانید و خبر دارید حقیقت داره؟من که عزمم رو جذب کردم در 32 سالگی که بخونم آخه چرا؟نگین به خدا.خواهشا تحقیق کنین دپرس دپرس شدم./ممنون منتظر خبرتون هستم

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    سید علی

سلام. وقت بخیر
بیش از 15 سال است که هر سال بحث حذف کنکور مطرح می‌شود و این چیز جدیدی نیست. با توجه به شرایط کشور ما و تعداد زیاد داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر امکان حذف کنکور وجود ندارد یا بسیار ناچیز است، بنابراین شما روی کنکورتون تمرکز کنید و با...

سلام. وقت بخیر
بیش از 15 سال است که هر سال بحث حذف کنکور مطرح می‌شود و این چیز جدیدی نیست. با توجه به شرایط کشور ما و تعداد زیاد داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر امکان حذف کنکور وجود ندارد یا بسیار ناچیز است، بنابراین شما روی کنکورتون تمرکز کنید و با قدرت درس بخونید تا از سایر دانشجویان پیشی بگیرید
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. امیرعلی

سلام استاد وقت به خیر
من در یک دانشگاه درجه 2 درس میخونم (گرایش نرم افزار) و مهرماه وارد ترم 9 میشم و 39 واحدم باقی مونده که پروژه و کارآموزی هم جزو این 39 واحد هست و این یعنی این که 10 ترمه تموم میکنم. من هرچقدر که میخوام درسای دانشگاه رو...

سلام استاد وقت به خیر
من در یک دانشگاه درجه 2 درس میخونم (گرایش نرم افزار) و مهرماه وارد ترم 9 میشم و 39 واحدم باقی مونده که پروژه و کارآموزی هم جزو این 39 واحد هست و این یعنی این که 10 ترمه تموم میکنم. من هرچقدر که میخوام درسای دانشگاه رو بپیچونم خب طبیعتا نمیشه و درسای دانشگاه اجازه نمیدن که 100 درصد توانم رو بذارم واسه کنکور.

پایه‌ام ضعیفه ولی پشتکار خوبی دارم و تا جایی که بتونم سعی‌ام رو میکنم و از درسای کنکور میخونم ولی به صورت غیرپیوسته است (به خاطر دست انداز‌هایی که درس‌های دانشگاه ایجاد می‌کنند) و این غیرپیوستگی باعث کاهش کارایی من میشه. معدل کل‌ام 14.48 است ولی از وقتی با شما آشنا شدم نسبتا درس‌خون‌تر شدم و معدلم رو افزایش دادم و در دو ترم قبلی هم 40 واحد پاس کردم.

1- آیا برنامه ای هست که بتونم با عمل کردن بهش شریف گرایش شبکه یا رایانش امن قبول بشم؟ یا خیلی هدف فانتزی ای هست با این شرایط؟ (میتونم روزی 8 الی 10 ساعت در حال حاضر مطالعه کنم.). به گرایش های شبکه یا رایانش امن صرفا علاقه دارم ولی با سایر گرایش‌های اصلی مشکلی ندارم و اگه قبول بشم طبیعتا میرم.

2- آیا بهتره که هدفم رو روی دانشگاه و افزایش معدل و بهتر کردن رزومه (به واسطه‌ی انجام یک پروژه‌ی خوب) متمرکز کنم و تا حدی درس‌های کنکور رو بخونم و برای کنکور 1401 آماده بشم یا دانشگاه رو تا حدی بپیچونم و بیشتر برای کنکور وقت بذارم و برای 1400 آماده بشم؟

3- آیا هدف گذاری برای گرایشی مثل شبکه با توجه به ظرفیت پذیرش کمی که داره، هدف گذاری مناسبی هست؟ (چون توی همایش‌ها گفتید که بهتره به خاطر این که همپوشانی ضرایب در گرایش هوش با سایر گرایش ها نسبتا بالاست و همچنین ظرفیت بیشتری که هوش داره، بنابراین بهتره که هدفمون هوش باشه و درس ها رو برمبنای این هدف بخونیم و پیش ببریم.)

4- از طرفی یه سری زمزمه هایی مطرح میشه که احتمالا کنکور 1401 قراره نیمه متمرکز بشه و پای مصاحبه و سلیقه و اینا میاد وسط :|| و یه مقدار نگرانم میکنه که بمونم برای 1401. به نظرتون این چیزا درسته؟چقدر احتمال داره اینطوری بشه؟
در ضمن من متولد 75 هستم و در صورت قبولی در یک دانشگاه تاپ، این تاخیر ها و عقب موندن ها تا چه حد میتونه در آینده برای من مشکل ساز بشه از نظر اپلای و ...؟ البته این مورد زیاد مهم نیست برام و صرفا واسه اطلاعات شخصیم میپرسم چون به هر حال چه مشکل ساز بشه و چه نشه راهی جز این که بخونم تا بتونم یه دانشگاه خوب دربیام ندارم.

در ضمن جا داره واقعا ازتون تشکر کنم که وقت میذارید و سوالات ما رو میخونید و جواب میدید. خیلی ممنون❤️

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    امیرعلی

سلام. وقت بخیر
تعداد سوالات شما بسیار زیاد است، خیلی بهتر بود که شما مشاوره تک جلسه ای تلفنی رزرو می‌کردید
در مورد سوال اول تون بله اگر پیوسته و هوشمندانه بخونید و زیاد تلاش کنید قطعا می‌تونید در دانشگاه های تاپ قبول بشید
در مورد سوال دوم تون...

سلام. وقت بخیر
تعداد سوالات شما بسیار زیاد است، خیلی بهتر بود که شما مشاوره تک جلسه ای تلفنی رزرو می‌کردید
در مورد سوال اول تون بله اگر پیوسته و هوشمندانه بخونید و زیاد تلاش کنید قطعا می‌تونید در دانشگاه های تاپ قبول بشید
در مورد سوال دوم تون این یک انتخاب شخصی هست، به نظر من با توجه به شرایط کنونی کشور که کلاس ها بیشتر بصورت مجازی برگزار می‌شود اگر بتونید هم کمی برای دانشگاه فعالیت کنید که معدل تون و کمی بالاتر ببرید و هم بتونید در کنکور ارشد کامپیوتر 1400 شرکت کنید بهتر هست
در مورد سوال سوم تون هم مشکلی نداره که بخواید دنبال علاقه تون برید، ولی بطور کلی اگر بخواید رتبه خوبی در کنکور ارشد کامپیوتر در هر گرایشی کسب کنید باید همه دروس تخصصی و خوب مطالعه کنید بنابراین رتبه شما در همه گرایش های خوب خواهد شد بنابراین بعد از آمدن رتبه ها می‌تونید تصمیم بگیرید که بهتر هست چه گرایشی را انتخاب کنید
در مورد سوال چهارم تون احتمال اینکه کنکور ارشد کامپیوتر بخواد حذف بشه زیر 5 درصد هست و 15 سال هست که بحث حذف کنکور مطرح هست
در مورد سوال آخرتون هم مشکلی به وجود نمی‌آید
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. کریمیان

سلام و درود دکتر رضوی.
وقتتون بخیر.
دانشجوی کارشناسی مهندسی،ترم دوم،دانشگاه آزاد تهران هستم.
مسئله ای است،نیاز به راهنمای توانمندی دارد،به این خاطر،به شما مراجعه کردم.✨
تمایل دارم در ارشد،شریف قبول شوم،
۱)از الان مطالعه روزی ۵ساعت مناسب است؟
۲)کت...

سلام و درود دکتر رضوی.
وقتتون بخیر.
دانشجوی کارشناسی مهندسی،ترم دوم،دانشگاه آزاد تهران هستم.
مسئله ای است،نیاز به راهنمای توانمندی دارد،به این خاطر،به شما مراجعه کردم.✨
تمایل دارم در ارشد،شریف قبول شوم،
۱)از الان مطالعه روزی ۵ساعت مناسب است؟
۲)کتاب های رفرنس را مطالعه کنم؟
۳)در وبینار،فرمودین برای رتبه زیر۵۰ ارشد،باید تمام دروس تخصصی را مطالعه کنم،منظورتان،۶درس:معماری کامپیوتر،شبکه ،ساختمان داده،،گسسته،مدار منطقی، سیستم عامل است؟
۴)از الان معادلات دیفرانسیل و ریاضی۱و۲ و زبان ها را حذف کنم؟
۵)برای هر درس که روزانه می خوانم،چند تست بزنم؟
۶)در حوزه نشریه نویسی دانشگاه خودم و الزهرا فعالیت دارم،این فعالیت های این چنینی برای applyموثر است؟
۷)برای مقاله نویسی از کجا شروع کنم؟
۸)یاد گیری چه نرم افزار هایی در اولویت است؟
۹)برای تقویت فعالیت کامپیوتری،صلاح میدانید طراحی وب را یادبگیرم یا برنامه نویسی اندروید؟
10)توصیه ای برای استفاده بهتر مقطع کارشناسی دارید.میشه بفرمایید لطفا
11)ساخت توییتری برای ارایه نکات جالب کامپیوتر می تواند برای رزومه تحصیلی موثر باشد؟
از توجهتان بسیار سپاس گزارم.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    کریمیان

سلام. وقت بخیر
تعداد سوالات شما بسیار زیاد است، خیلی بهتر بود که شما مشاوره تک جلسه ای تلفنی رزرو می‌کردید
پاسخ اکثر سوالاتی که شما پرسیدید در همایش ها گفته شده است و بهتر است شما فعلا دو همایش اولی که برای کنکور ارشد کامپیوتر 1400 برگزار شده است...

سلام. وقت بخیر
تعداد سوالات شما بسیار زیاد است، خیلی بهتر بود که شما مشاوره تک جلسه ای تلفنی رزرو می‌کردید
پاسخ اکثر سوالاتی که شما پرسیدید در همایش ها گفته شده است و بهتر است شما فعلا دو همایش اولی که برای کنکور ارشد کامپیوتر 1400 برگزار شده است را تماشا کنید.
در مورد سوال اول تون بعید میدونم با روزی 5 ساعت بتونید در دانشگاه شریف قبول بشید مگر اینکه استعداد و پایه خیلی خوبی داشته باشید
در مورد سوال دوم تون در همین صفحه توضیح داده شده که خوندن کتاب رفرنس مناسب نیست،‌ بهتر هست که کمی مطالعه بفرمایید سایت و همایش ها را سپس سوال بپرسید
دروس تخصصی شامل 9 درس هست که در عکس بالایی که در همین صفحه وجود دارد که منابع در آن معرفی شده است مشخص هستند
در مورد سوال چهارم کلا زبان و ریاضیات را به جز ریاضی گسسته حذف کنید
در مورد سوال پنجم در هر درس متفاوت هست، بهتر هست فیلم 0 تا 100 نحوه صحیح برنامه ریزی و مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر را مشاهده کنید
در مورد سوال ششم این مورد خیلی تاثیری در اپلای شما ندارد
در مورد سوال هفتم بهتر است فیلم نحوه مقاله نویسی دکتر فراگردی و از کافه تدریس تهیه کنید
در مورد سوال هشتم تون : پایتون، لینوکس و شبکه یاد بگیرید
در مورد سوال نهم نظر من بیشتر سمت طراحی وب هست البته بصورت خیلی حرفه ای
در مورد سوال دهم تون سعی کنید خیلی فعال باشید و قدر زمان تون و بدونید، دوره لیسانس بسیار مهم است در شکل گیری پایه دانشجویان. همین طور پکیج 6 دس و 6 نکته و تست و بگیرید و هفته ای 2 جلسه از هر درس نگاه کنید
در مورد سوال 11 بستگی به موفقیت پروژه تون دارد

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. کریمیان    رامین رضوی razavi

سپاس از پاسخ گوییتان.
فرمودید برای ارشد کامپیوتر شریف،روزی ۵ساعت،از الان که ترم ۲ازاد تهران هستم، کم است.
چند ساعت باشد به این هدف میرسم؟
و در وبینار های انلاین فرمودید اگر ترم های پایین هستیم،رفرنس ها را بخونیم،در پیام قبل فرمودید خیلی مناسب نیست.

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    کریمیان

ببخشید من حواسم به اینکه شما ترم 2 هستید نبود. روزی 5 ساعت از الان برای کسب یک رتبه خوب در کنکور ارشد کامپیوتر مناسب هست
خیلی نیازی نیست همه رفرنس ها و بخونید، در دروس خاصی مثل هوش مصنوعی بهتر هست رفرنس بخونید
موفق و پیروز باشید

  پیوست ها
 
 1. احسان DTN

سلام استاد.
ببخشید من با مدل تدریس شما که ابتدا مفهوم و دلیل را توضیح میدهید سپس فرمول یا راه حل را میگید خیلی خوب متوجه میشوم. (ینی دقیقا به همان شیوه ای که خانوم نجاتی گفتند که میتونستند بفهمند.) میخواستم بپرسم آیا ویدیو باقی دروس در کافه تدریس...

سلام استاد.
ببخشید من با مدل تدریس شما که ابتدا مفهوم و دلیل را توضیح میدهید سپس فرمول یا راه حل را میگید خیلی خوب متوجه میشوم. (ینی دقیقا به همان شیوه ای که خانوم نجاتی گفتند که میتونستند بفهمند.) میخواستم بپرسم آیا ویدیو باقی دروس در کافه تدریس به همین شیوه هستند یا خیر؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    احسان DTN

سلام. وقت بخیر
تمامی اساتید رشته کامپیوتر کافه تدریس جز برترین اساتید کشور هستند و بسیار عالی هستند. ولی بطور کلی مقایسه بین اساتید و بین دروس مختلف مقایسه درستی نیست
موفق و پیروز باشید

  پیوست ها
 
 1. فرزاد

سلام

برای رتبه زیر 10 کنکور ارشد هوش 1400 یا 1401
با کتاب یا فیلم جلو بریم ؟

دانشجو سال سوم دانشگاه ازاد تبریزم
اگر بعد اینم ۲۴ واحد هامو تکمیل بزنن
درسمو ۳ ساله تموم میکنم
بعد درسمم خیلی خوبه
به دلایلی نتونستم برای کنکور کارشناسی بخونم
معدلم...

سلام

برای رتبه زیر 10 کنکور ارشد هوش 1400 یا 1401
با کتاب یا فیلم جلو بریم ؟

دانشجو سال سوم دانشگاه ازاد تبریزم
اگر بعد اینم ۲۴ واحد هامو تکمیل بزنن
درسمو ۳ ساله تموم میکنم
بعد درسمم خیلی خوبه
به دلایلی نتونستم برای کنکور کارشناسی بخونم
معدلم تا الان ۱۷.۴۳ هست

تا الان فقط برا دانشگاه میخوندم
تصمیم گرفتم برا ارشدم در کنار دروس مطالعه داشته باشم

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    فرزاد

سلام. وقت بخیر
بطور کلی اگر مشکل مالی ندارید فیلم بهتر از کتاب هست. توجه داشته باشید که اگر برای یک درس می‌خواهید کتابی مطالعه نکنید باید فیلم درس و تست و با هم تهیه کنید. اگر بتونید بطور پیوسته و هوشمندانه مطالعه کنید می‌تونید موفق بشید و شکستی...

سلام. وقت بخیر
بطور کلی اگر مشکل مالی ندارید فیلم بهتر از کتاب هست. توجه داشته باشید که اگر برای یک درس می‌خواهید کتابی مطالعه نکنید باید فیلم درس و تست و با هم تهیه کنید. اگر بتونید بطور پیوسته و هوشمندانه مطالعه کنید می‌تونید موفق بشید و شکستی که در لیسانس خوردید و جبران کنید
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رضا

سلام استاد
وقت بخیر
من درس هوش کتاب نصیر رو می خونم اما خیلی تست های کمی دارد لطفا راهنمایی کنید برای تست چه کار کنم

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    رضا

سلام. وقت بخیر
متاسفانه برای هوش مصنوعی کتابی که جامع و کامل باشد و دانشجویان را از سایر منابع بی نیاز کند وجود ندارد و درس هوش مصنوعی باید بصورت چند منبعی مطالعه شود. توصیه من به شما این است که کتاب هوش مصنوعی پارسه را تهیه کنید و از تست های آن...

سلام. وقت بخیر
متاسفانه برای هوش مصنوعی کتابی که جامع و کامل باشد و دانشجویان را از سایر منابع بی نیاز کند وجود ندارد و درس هوش مصنوعی باید بصورت چند منبعی مطالعه شود. توصیه من به شما این است که کتاب هوش مصنوعی پارسه را تهیه کنید و از تست های آن کتاب استفاده کنید. ممکن است امسال کتاب هوش مصنوعی انتشارات پر چاپ بشود که در واقع این کتاب آپدیت شده کتاب هوش مصنوعی نصیر است
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
هیچ نظری ارسال شده در اینجا وجود ندارد
بارگذاری بیشتر ...

©2020 Konkurcomputer All Rights Reserved.