کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام

کلیپ انگیزشی؛ فیلم هایی برای افرادی که می‌خواهند همیشه پرانرژی باشند و برای اهدافشان بجنگند

همه ما گاهی ناامید می شویم و برای ادامه راه زندگی و کسب موفقیت نیاز به افزایش انگیزه و دریافت انرژی مثبت داریم. در ارشیو کلیپ های انگیزشی گردآوری شده، تلاش نموده ایم تا جدیدترین ویدیوهای انگیزشی و زیبا برای موفقیت در کنکور را در اختیار شما قرار دهیم.
دانلود و تماشای این ویدیوها می تواند به ایجاد انگیزه برای ادامه مسیر موفقیت کمک کند.
در این آرشیو می توانید جدیدترین کلیپ های خودباوری، انگیزشی شجاعت، مسئولیت پذیری و هر آنچه برای بالا بردن انرژی نیاز دارید تماشا کنید.
ایلان ماسک، مایکل جردن، راک، ویل اسمیت و بسیاری دیگر از افراد مشهور و بزرگ از تجربیات و شکست های خود می گویند.

چرا به دیدن کلیپ انگیزشی نیاز داریم؟

وقتشه تغییر کنی

تا برنده نشی هیچ چیزی تموم نشده

باید شجاعت داشته باشی

هیچ کسی غیر از خودت نمیتونه تو رو متوقف کنه

به خودت باور داشته باش

تا زمانی که تو نخوای هیچی تموم نشده

صحبت های آرنولد درباره موفقیت

باید شروع کنی

عذر و بهانه ممنوع

مسئولیت زندگی تو به عهده بگیر

برای رسیدن به موفقیت باید بپری

سختی ها تو رو به آدم موفق تری تبدیل میکنه

جوری تلاش کن که بعدا حسرت نخوری

تنبلی را بکش

فقط خودت مسئولی

اون چیزی که مانع تو هست فقط خودت هستی

تو باید انتخاب کنی که تسلیم بشی یا ادامه بدی

قهرمانان هرگز شکست نمی‌خورند

Be Self-Motivated

باور داشته باش که میتونی

سخنان مایکل جردن

ایلان ماسک (چه چیزی به شما الهام میدهد)

جیم کری ( ما واقعا کی هستیم؟ )

فیلم انگیزشی Cristiano Ronaldo

حتما تا به حال در زندگیتان با بی انگیزگی روبرو شده اید؛ شرایطی که تنبلی می‌کنید، وقت تان را به بطالت هدر می‌دهید، در راستای اهدافی که دارید به اندازه کافی تلاش نمی‌کنید، باور و ایمان رسیدن به هدف تان کمرنگ می‌شود، از زمان تان به نحو احسنت استفاده نمی‌کنید، نمی‌توانید جلوی هوای نفستان را بگیرید و موارد دیگری از این دست، جای نگرانی نیست، همه افراد، حتی افراد بسیار موفق هم در طول زندگی‌شان بارها و بارها دچار این بی انگیزگی ها شده‌اند ولی افراد موفق با بکارگیری روش‌هایی، سریعا انگیزه خود را برمی‌گردانند و به تلاش زیاد و هوشمندانه در راستای هدف‌شان ادامه می‌دهند. حال سوال اینجاست که چگونه می‌توانیم وقتی دچار بی‌انگیزگی می‌شویم مجددا انگیزه خود را برگردانیم؟

داشتن انگیزه باعث می شود فرد به رفتارش جهت دهد و برای زندگی اش هدف تعریف کند و سپس برای رسیدن به آن هدف بی وقفه تلاش کند. لذا زمانی که با بی‌انگیزگی روبرو می‌شویم نیازمند یک محرک هستیم که به ما انگیزه دهد، محرک‌ها تاثیرات فوق العاده‌ای روی زندگی ما می‌گذارند و عقاید و افکار ما را جهت می‌دهند و ما را در جهت رسیدن به اهداف‌مان توانمند می‌سازند. محرک می‌تواند درونی یا بیرونی باشد؛ محرک‌ درونی نوعی از انگیزه و محرک است که از درون هر فردی نشأت می‌گیرد، انگیزه و محرک درونی هر فردی را باورها، افکار، عقاید و ذات اش است که به وجود می‌آورد.

محرک بیرونی می‌تواند نصیحت یک مشاور، سخن یک دوست یا حتی دشمن، یک رخداد در گذشته دور یا نزدیک، مشاهده یک سخن در اینترنت، خواندن متنی از یک کتاب، شنیدن یک موسیقی خاص، دیدن یک عکس خاص و یا دیدن یک کلیپ یا فیلم انگیزشی باشد. حال یکی از مهم ترین محرک های بیرونی کلیپ های انگیزشی است، زیرا می‌تواند بسیاری از مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم را شامل شود، به عبارتی ویدئو انگیزشی اکثر منابع انگیزشی را یکجا در خود جمع کرده است.

تلاشی پیوسته با تماشای هر روزه کلیپ های انگیزشی

در بالا گفتیم که هر زمانی که بی‌انگیزه شدید با استفاده از کلیپ های انگیزشی می‌توانید انگیزه خود را افزایش دهید، این افزایش انگیزه باعث می‌شود که بصورت موقتی تلاش‌تان را زیاد کنید، اما توجه داشته باشید که اگر برای خود هدف بزرگی تعیین کرده اید و میخواهید به آن برسید باید برای رسیدن به آن بصورت پیوسته و هوشمندانه تلاش کنید، در مورد هوشمندانه تلاش کردن باید توجه داشته باشید که هر تلاشی منجر به نتیجه مطلوب نمی‌شود و فقط یک تلاش مطلوب است که منجر به نتیجه مطلوب می‌شود. و در مورد تلاش پیوسته باید توجه داشته باشید که اگر میخواهید در هر موردی به موفقیت های بسیار بزرگی برسید، پیوسته تلاش کردن از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است، اگر میخواهید یک نوازنده پیانو عالی شوید باید پیوسته تلاش کنید، اگر میخواهید در یک رشته ورزشی حرفه ای شوید باید پیوسته تلاش کنید، اگر میخواهید در کنکور موفق شوید باید پیوسته تلاش کنید، یکی از رمزهای رسیدن به موفقیت های بزرگ پیوسته تلاش کردن است، اما بسیاری از افراد وقتی برای خود هدفی تعیین می‌کنند در ابتدای کار با انگیزه بالا شروع به تلاش کردن می‌کنند اما بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی آن خواسته سوزان و آن انگیزه فراوان کاهش پیدا می‌کند، برای اینکه انگیزه تان کاهش پیدا نکند کارهای مختلفی می‌توانید انجام دهید، یکی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که هر زمان که احساس کردید انگیزه شما کم شده است، سعی کنید یک کلیپ انگیزشی نگاه کنید، یا یک موسیقی انگیزشی گوش کنید، برای اینکه همیشه انگیزه داشته باشید و بصورت پیوسته تلاش کنید نه موقتی، پیشنهاد میکنیم هر روز این کلیپ های موفقیت و انگیزشی را مشاهده کنید تا همیشه در تمام طول روز پر انگیزه بمانید و بتوانید به اهداف و رویاهای خود با سرعت بیشتر دست پیدا کنید