تا ۵۰٪ تخفیف در جشنواره کوله پشتی بهار
دیدن تخفیف‌ها و شرکت در جشنواره
مدت زمان باقیمانده :
ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

بودجه بندی سوالات کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات

داوطلبان قبل از شروع مطالعه و برنامه ریزی برای کنکور ارشد لازم است تا از سرفصل‌های هر درس در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی و همچنین میزان اهمیت هر کدام اطلاع داشته باشند. در این صفحه بودجه بندی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات به منظور راهنمایی شما به طور جامع آورده شده است.

در زیر می‌توانید تعداد سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات به تفکیک هر فصل از همه دروس را در 13 سال اخیر ببینید و همین طور با توجه به تعداد سوالات و پارامترهای دیگر اهمیت تک تک فصول در درس‌های مختلف بدست آمده که می‌تواند بسیار بسیار به دانشجویان عزیز کمک کند. این اطلاعات در دوران جمع بندی نیز بسیار مفید هستند. با کلیک بر روی هر کدام از عکس های زیر می‌توانید به بودجه بندی کنکور ارشد کامپیوتر یا بودجه بندی کنکور ارشد فناوری اطلاعات دسترسی پیدا کنید. این بخش از بخش های بی نظیر سایت کنکور کامپیوتر است و در هیچ کجای دیگر، نه در اینترنیت و نه در جای دیگری نمی‌توانید چنین اطلاعاتی را بدست بیاورید. به دلیل رقابت سنگین در کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر، هرچقدر داوطلبان بتوانند اطلاعات بیشتری از دروس آزمون کسب کنند، می توانند برنامه ریزی دقیقتر و هوشمندانه تری برای خودشون داشته باشند و می توانند در ماراتن کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی از دیگر رقبا پیشی بگیرند، حال یکی از مصادیق هوشمندانه مطالعه کردن این است که دانشجویان از اهمیت هر فصل آگاه باشند و بدانند از هر یک از فصل های یک درس، احتمال مطرح  شدن چند تست در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی وجود دارد. به یاد داشته باشید برای قبولی در بهترین دانشگاه های ایران نه تنها باید منابع مناسبی داشته باشید بلکه باید پیوسته و هوشمندانه مطالعه کنید.

منظور از بودجه بندی سوالات کنکور ارشد کامپیوتر چیست؟

منظور از بودجه بندی سوالات این است که چه تعداد تست از هر یک از فصول یک درس در سال های مختلف در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی آمده است

آیا با توجه به این اطلاعات می‌توان روند سوالات کنکور را متوجه شد؟

چون در جداول مشخص شده است که سال های اخیر طراحان بیشتر از چه فصولی تست داده اند و بیشتر به سمت چه فصولی گرایش پیدا کرده اند یقیقا اگر شما جداول بودجه بندی را به دقت بررسی کنید می‌توانید روند سوالات کنکور را متوجه شوید.

برای کسب رتبه زیر 50 اینکه فقط فصل های مهم مشخص شده را بخوانیم کافی است؟

خیر، به دانشجویانی که بدنبال کسب رتبه های برتر هستند توصیه می‌کنیم که تمامی فصول دروس را مطالعه کنند، ولی روی فصول مهم زمان بیشتری بگذارند و تست های بیشتری نیز در فصول مهم بزنند

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره تک جلسه‌ای تلفنی با استاد رضوی دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

تماس با پشتیبانی:   09378555200

امتیازدهی4.0974576271186 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14.10 امتیاز (118 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200