برنامه مسیر ۸ ماهه تا کنکور: مشاوره خصوصیت با استاد رضوی رو رزرو کن!
رزرو مشاوره
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر

برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر بصورت صحیح و علمی نخستین و اصلی ترین گام در موفقیت برای کنکور ارشد کامپیوتر است، بسیاری از رتبه‌های تک رقمی و دو رقمی هر سال طبق برنامه ما پیش رفته‌اند

برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر مهم ترین عوامل موفقیت در کنکور ارشد کامپیوتر است، این صفحه حرفه ای ترین برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر را به شما می‌دهد.

برای اینکه برنامه ریزی دقیق و شخصی سازی شده خود برای کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم کامپیوتر را داشته باشید از طریق زیر می‌توانید مشاوره تک جلسه‌ای با استاد رضوی رزرو کنید. تقریبا تمامی داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر، آی‌تی و علوم کامپیوتر در سال کنکور حداقل یکبار مشاوره تک جلسه‌ای با استاد رضوی دارند، در این جلسه با توجه به شرایط شما هوشمندانه‌ترین برنامه ممکن به شما داده خواهد شد و یک برنامه بلند مدت تا کنکور ارشد کامپیوتر خواهید داشت. در ادامه صفحه توضیحات بیشتر در خصوص انواع برنامه ریزی و مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر اعم از تک جلسه‌ای، هفتگی و دو هفته یکبار داده شده است.

همین طور در ادامه صفحه می‌توانید نظرات رتبه‌های برتر کنکور ارشد کامپیوتر را در خصوص مشاوره هفتگی و همین طور پلتفرم برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر مشاهده کنید.

Ramin Razavi 1

مشاوره خصوصی 15 دقیقه‌ای به صورت تلفنی

250,000 تومان 130,000 تومان
رامین رضوی
15 دقیقه
Ramin Razavi 1

مشاوره هفتگی کنکور ارشد کامپیوتر و IT تا کنکور 1404

14,000,000 تومان 12,500,000 تومان
رامین رضوی
هفته‌ای ۱۵ دقیقه
Ramin Razavi 1

مشاوره دو هفته یکبار تا کنکور ارشد کامپیوتر و IT (به صورت خصوصی تا کنکور 1404)

تخفیف ثبت‌نام غیراقساط

8,500,000 تومان 8,000,000 تومان
رامین رضوی
۱۵ دقیقه

اهمیت برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر

برنامه ریزی صحیح و علمی نخستین و اصلی ترین گام در هر فعالیت است و کنکور نیز از این قاعده مستثنی نبوده، برنامه ریزی غیر اصولی برای کنکور ارشد کامپیوتر می‌تواند باعث شود دانشجویی که استعداد مناسبی دارد و همین طور تلاش زیادی می‌کند موفق نشود و از آن طرف برنامه ریزی حرفه‌ای باعث می‌شود که داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر بتوانند با یک تلاش معقول رتبه‌های عالی در کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم کامپیوتر کسب کنند.

خوب است بدانید تقریبا اکثر رتبه‌های تک رقمی و دو رقمی کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم کامپیوتر هر سال با برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر پیش رفته‌اند، جالب است بدانید که بسیار از این رتبه‌های برتر حتی رشته لیسانس‌شان کامپیوتر نبوده است ولی با استفاده از منابع و برنامه مناسب توانسته‌اند به این موفقیت بزرگ دست پیدا کنند، برای بررسی این موضوع حتما به صفحه مصاحبه با رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوترمصاحبه های رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیمصاحبه های رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیاگر می‌خواهید در کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر، IT و علوم کامپیوتر موفق شوید باید مسیری را طی کنید که رتبه‌های برتر سال‌های گذشته طی کرده‌اند، مسلما تجربیات افرادی که به بهترین نحو ممکن این مسیر را طی کرده‌اند برای شما بسیار مفید خواهد بود، آی تی و علوم کامپیوتر مراجعه کنید.

با توجه به اهمیت برنامه ریزی برای کنکور ارشد کامپیوتر توصیه اکید می‌کنیم که فیلم 0 تا 100 کنکور ارشد کامپیوتر را بطور دقیق مشاهده کنید.

رتبه 1 کنکور ارشد کامپیوتر 1403

در ادامه برنامه ریزی برای هر یک از کنکورهای ارشد کامپیوتر، فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر را بررسی می‌کنیم:

برنامه ریزی کنکور برای کنکور ارشد کامپیوتر

همان طور که می‌دانید برنامه ریزی برای کنکور ارشد کامپیوتر و یا هر کنکور دیگری از یک فرد به یک فرد دیگر متفاوت است، برنامه هر کدام از داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر با توجه به رشته‌ مقطع لیسانس آن داوطلب، پایه‌ای که دارد، دانشگاه و گرایشی که می‌خواهد قبول شود، میزان هوش و استعداد داوطلب و میزان زمانی که می‌تواند برای مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر بگذارد متفاوت است و هر شخص برای دریافت برنامه ریزی مختص به خودش نیاز به مشاوره تک جلسه‌ای دارد ولی چون شاید برخی از داوطلبان امکان رزرو مشاوره تک جلسه‌ای را نداشته باشند در زیر برنامه ریزی کلی ای برای کنکور ارشد کامپیوتر خدمت شما داوطلبان عزیز ارائه شده است.

برای گرایش های مختلف کنکور ارشد کامپیوتر می‌توانید برنامه‌های مختلفی داشته باشید ولی بطور عمومی برای تمامی گرایش‌های ارشد مهندسی کامپیوتر ترتیب خواندن دروس ارشد کامپیوتر می‌تواند به صورت زیر باشد:

می‌توانید بصورت موازی با چهار درس مدار منطقی، معماری کامپیوتر، گسسته و ساختمان داده شروع کنید، توجه کنید که این 4 درس را باید در هر هفته بصورت موازی مطالعه کنید.

بعد از اتمام درس مدار منطقی درس الکترونیک دیجیتال را جایگزین کنید.

بعد از اتمام درس گسسته به سراغ نظریه زبان بروید.

بعد از معماری کامپیوتر می‌توانید درس سیستم عامل را شروع کنید.

بعد از ساختمان داده به سراغ طراحی الگوریتم و بعد از آن به سراغ هوش مصنوعی بروید.

برنامه بالا فاز اول مطالعاتی شما برای کنکور ارشد کامپیوتر را در بر می‌گیرد، سعی کنید برنامه بالا را در مدت زمان حدود 5 ماه تمام کنید، توجه کنید که با توجه به پایه هر شخص و مدت زمانیکه آن شخص در هر روز برای مطالعه می‌گذارد فاز اول مطالعاتی شما ممکن است کمتر یا بیشتر از 5 ماه به طول بینجامد، پس از اتمام فاز اول به سراغ خواندن سایر دروسی که باقی مانده یعنی دروس شبکه های کامپیوتری، سیگنال‌ها و سیستم‌ها و پایگاه داده  بروید.

لازم به ذکر است که برنامه کنکور ارشد کامپیوتر هر شخص نسبت به وضعیت آن متفاوت است و این برنامه ای که برای کنکور ارشد کامپیوتر ارائه شد یک برنامه کلی برای شروع است که برای اکثر افراد مناسب است. با رزرو مشاوره تک جلسه ای با استاد رضوی می‌توانید برنامه مناسبی متناسب با وضعیت خود داشته باشید تا به خیال راحت شروع به مطالعه کنید.

برنامه ریزی کنکور برای کنکور ارشد فناوری اطلاعات

برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتربرنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر 1404برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر 1404برنامه ریزی صحیح و علمی نخستین و اصلی ترین گام در هر فعالیت است و کنکور نیز از این قاعده مستثنی نیست، بسیاری از رتبه‌های تک رقمی و دو رقمی هر سال یا رشته لیسانس‌شان کامپیوتر نبوده و یا در دانشگاه‌های بسیار ضعیف بوده‌اند ولی با یک برنامه هوشمندانه موفق شدند به خواسته و هدف‌شان برسند یا کنکور ارشد فناوری اطلاعات امری تخصصی است و از هر فرد به فرد دیگر می‌تواند متفاوت باشد ولی بطور عمومی برای تمامی گرایش‌های ارشد فناوری اطلاعات ترتیب خواندن دروس ارشد آی تی می‌تواند به صورت زیر باشد:

می‌توانید بصورت موازی با 3 درس ریاضیات گسسته، ساختمان داده و سیستم عامل شروع کنید، توجه کنید که این 3 درس را باید در هر هفته بصورت موازی مطالعه کنید.

بعد از اتمام درس ریاضیات گسستهجامع ترین آموزش درس ریاضی گسستهجامع ترین آموزش درس ریاضی گسستهدرس ریاضیات گسسته به معرفی مباحثی نظیر شمارش و احتمال، استدلال و برهان خلف، نظریه اعداد، منطق ریاضی، روابط بازگشتی، روابط و نظریه‌ گراف می‌پردازد. از آن رو که در عصر کنونی ریاضی گسسته بطور گسترده‌ در رشته کامپیوتر و برنامه نویسی استفاده می‌شود در این صفحه به معرفی و بررسی درس ریاضی گسسته پرداخته شده است می‌توانید درس هوش مصنوعیدرس هوش مصنوعیدرس هوش مصنوعیاین صفحه عالی به معرفی درس هوش مصنوعی از جمله پیش نیازهای درس هوش مصنوعی، سرفصل و منابع درس هوش مصنوعی و فیلم‌های آموزشی درس هوش مصنوعی پرداخته شده را جایگزین کنید.

بعد از درس سیستم عاملمعرفی درس سیستم عامل – بهترین آموزش درس سیستم عامل در کشورمعرفی درس سیستم عامل – بهترین آموزش درس سیستم عامل در کشوردرس سیستم عامل در این صفحه معرفی شده، همچنین بهترین آموزش درس سیستم عامل در کشور را می‌توانید در این صفحه تهیه کنید، فصول و مراجع سیستم عامل نیز بررسی شده درس پایگاه دادهدرس پایگاه داده ⚡️ پایگاه داده کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیدرس پایگاه داده ⚡️ پایگاه داده کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیاین مقاله عالی توضیح داده که درس پایگاه داده چیست و چه کاربردهایی دارد و منابع و سرفصل های درس پایگاه داده در آزمون کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی را بررسی کرده را شروع کنید.

بعد از درس ساختمان دادهآموزش ساختمان داده و الگوریتمآموزش ساختمان داده و الگوریتمهر ساختمان داده یک نوع فرمت ذخیره‌سازی و مدیریت داده‌ها در کامپیوتر است، که امکان دسترسی و اصلاح کارآمد آن داده‌ها را برای یکسری از الگوریتم‌ها و کاربردها فراهم می‌کند، در این صفحه به بررسی و آموزش ساختمان داده و الگوریتم پرداخته شده است به سراغ درس طراحی الگوریتمآموزش طراحی الگوریتم به زبان سادهآموزش طراحی الگوریتم به زبان سادهدرس طراحی الگوریتم‌ یکی از مهم‌ترین و بنیادیترین دروس‌ رشته کامپیوتر است. هدف از این درس، معرفی روش‌های مختلف طراحی الگوریتم‌ها برای حل مسائل گوناگون است، در این صفحه به معرفی و آموزش طراحی الگوریتم پرداخته شده است. بروید.

هر زمانی احساس کردید که در هفته وقت بیشتری دارید و می‌توانید دروس بیشتری را بخوانید می‌توانید یک یا چند درس شبکه های کامپیوتری، مهندسی نرم افزار و مدیریت را به برنامه خود اضافه کنید.

فیلم‌های زیر می‌تواند برای برنامه ریزی شما برای کنکور ارشد کامپیوتر، فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر مفید باشد:

دروس کنکور ارشد کامپیوتر و ضرایب هر درس

در این فیلم دروس مورد آزمون در کنکور ارشد کامپیوتر و ضرایب هر کدام از این دروس در گرایش‌های مختلف توضیح داده شده است.

فواید قبولی در دانشگاه‌های تاپ در کنکور ارشد کامپیوتر

در این فیلم فواید قبولی در دانشگاه‌های تاپ در مقطع ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم کامپیوتر بطور کامل توضیح داده شده است.

میزان رقابت در کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم

در این فیلم در خصوص میزان و سطح رقابت در کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم و تعداد شرکت کنندگان و آسان بودن کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم کامپیوتر صحبت شده است.

دروس کنکور ارشد کامپیوتر و ضرایب هر درس
دروس کنکور ارشد کامپیوتر و ضرایب هر درس
فواید قبولی در دانشگاه‌های تاپ در کنکور ارشد کامپیوتر
فواید قبولی در دانشگاه‌های تاپ در کنکور ارشد کامپیوتر
میزان رقابت در کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم
میزان رقابت در کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم

برنامه ریزی کنکور برای کنکور ارشد علوم کامپیوتر

برنامه ریزی برای کنکور ارشد علوم کامپیوتر امری تخصصی است و از هر فرد به فرد دیگر می‌تواند متفاوت باشد ولی بطور عمومی ترتیب خواندن دروس ارشد علوم کامپیوتر می‌تواند به صورت زیر باشد:

می‌توانید بصورت موازی با 2 درس ریاضیات گسسته و ساختمان داده شروع کنید، توجه کنید که این 2 درس را باید در هر هفته بصورت موازی مطالعه کنید.

بعد از اتمام درس ریاضیات گسستهجامع ترین آموزش درس ریاضی گسستهجامع ترین آموزش درس ریاضی گسستهدرس ریاضیات گسسته به معرفی مباحثی نظیر شمارش و احتمال، استدلال و برهان خلف، نظریه اعداد، منطق ریاضی، روابط بازگشتی، روابط و نظریه‌ گراف می‌پردازد. از آن رو که در عصر کنونی ریاضی گسسته بطور گسترده‌ در رشته کامپیوتر و برنامه نویسی استفاده می‌شود در این صفحه به معرفی و بررسی درس ریاضی گسسته پرداخته شده است درس نظریه زبان‌ ها و ماشین‌ هادرس نظریه زبان ها و ماشین هادرس نظریه زبان ها و ماشین هااین صفحه عالی به معرفی درس نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها پرداخته است، همچنین به اهمیت درس نظریه در کنکور ارشد کامپیوتر، سرفصل‌ها، معرفی مراجع و فیلم‌های آموزشی این درس پرداخته است. را جایگزین کنید.

بعد از اتمام درس ساختمان دادهآموزش ساختمان داده و الگوریتمآموزش ساختمان داده و الگوریتمهر ساختمان داده یک نوع فرمت ذخیره‌سازی و مدیریت داده‌ها در کامپیوتر است، که امکان دسترسی و اصلاح کارآمد آن داده‌ها را برای یکسری از الگوریتم‌ها و کاربردها فراهم می‌کند، در این صفحه به بررسی و آموزش ساختمان داده و الگوریتم پرداخته شده است درس طراحی الگوریتمآموزش طراحی الگوریتم به زبان سادهآموزش طراحی الگوریتم به زبان سادهدرس طراحی الگوریتم‌ یکی از مهم‌ترین و بنیادیترین دروس‌ رشته کامپیوتر است. هدف از این درس، معرفی روش‌های مختلف طراحی الگوریتم‌ها برای حل مسائل گوناگون است، در این صفحه به معرفی و آموزش طراحی الگوریتم پرداخته شده است. را شروع کنید.

هر روز برای درس زبان حدود 30 دقیقه وقت بگذارید

پس از اتمان دروس ریاضیات گسسته، ساختمان داده، طراحی الگوریتم و نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها به سراغ سایر دروس تخصصی کنکور ارشد علوم کامپیوتر بروید.

در صورتیکه به این مقاله علاقه‌مند هستید، ممکن است صفحات زیر نیز برای شما جذاب باشد:

 1. میزان رقابت در کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم کامپیوترمیزان رقابت در کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم کامپیوترمیزان رقابت در کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم کامپیوتراین صفحه عالی میزان رقابت در کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم کامپیوتر و تعداد شرکت‌ کنندگان، وضعیت رقبا و میزان سختی کنکور ارشد کامپیوتر را بررسی کرده است
 2. تعداد شرکت کنندگان کنکور ارشد کامپیوتربررسی تعداد شرکت کنندگان کنکور ارشد کامپیوتربررسی تعداد شرکت کنندگان کنکور ارشد کامپیوتراین صفحه عالی تعداد شرکت کنندگان در کنکور ارشد کامپیوتر و میزان و سطح رقابت در کنکور ارشد کامپیوتر و ظرفیت و آخرین رتبه قبولی در ارشد کامپیوتر را بررسی کرده
 3. مزایای قبولی در دانشگاه‌ های تاپ در کنکور ارشد کامپیوترمزایای قبولی در دانشگاه های تاپ در کنکور ارشد کامپیوترمزایای قبولی در دانشگاه های تاپ در کنکور ارشد کامپیوترمزایای قبولی در دانشگاه های تاپ در کنکور ارشد کامپیوتر کنکور کامپیوتر مزایای قبولی در دانشگاه های تاپ در کنکور ارشد کامپیوتر مزایای قبولی در دانشگاه های تاپ در کنکور ارشد کامپیوتر این صفحه عالی فواید و مزایای قبولی در دانشگاه های تاپ در کنکور ارشد کامپیوتر را بررسی کرده و دانشگاه های برتر کامپیوتر کشور را معرفی کرده است
 4. زمان برگزاری کنکور ارشد کامپیوترزمان برگزاری کنکور ارشد – زمان آزمون کارشناسی ارشدزمان برگزاری کنکور ارشد – زمان آزمون کارشناسی ارشداین مقاله عالی توضیح داده که زمان برگزاری کنکور ارشد دقیقا چه تاریخی است، همچنین نکاتی درباره زمان برگزاری کنکور ارشد را بیان کرده است
 5. دروس کنکور ارشد کامپیوتردروس آزمون و ضرایب آنها در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیدروس آزمون و ضرایب آنها در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیقبل از شروع مطالعه برای کنکور ارشد رشته کامپیوتر لازم است تا از دروس مورد آزمون، اهمیت هر کدام و همچنین ضرایب آن‌ها مطلع باشید تا بتوانید به صورت هوشمندانه برنامه ریزی کرده و بهترین نتیجه را کسب کنید. این صفحه راهنمای شما در موارد ذکر شده خواهد بود. و ضرایب آن
 6. معرفی بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوترجامع ترین منابع آزمون ارشد 1403 رشته مهندسی کامپیوترجامع ترین منابع آزمون ارشد 1403 رشته مهندسی کامپیوترمهم ترین گام‌ برای کسب موفقیت در کنکور ارشد کامپیوتر، تهیه بهترین منابع است، بهترین منابع، منابعی هستند که تقریبا تمامی رتبه‌های تک رقمی و دو رقمی کنکور ارشد کامپیوتر از آنها استفاده می‌کنند، در زیر این منابع را به شما معرفی می‌کنیم 
 7. بودجه بندی سوالات کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعاتبودجه بندی سوالات کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعاتبودجه بندی سوالات کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعاتداوطلبان قبل از شروع مطالعه و برنامه ریزی برای کنکور ارشد لازم است تا از سرفصل‌های هر درس در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی و همچنین میزان اهمیت هر کدام اطلاع داشته باشند. در این صفحه بودجه بندی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات به منظور راهنمایی شما به طور جامع آورده شده است.
 8. پلتفرم برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر

چگونه برای کنکور ارشد کامپیوتر برنامه ریزی کنیم؟

چگونه برای کنکور ارشد کامپیوتر و یا کنکور ارشد آی تی و علوم کامپیوتر درس بخوانیم؟ چگونه برای کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی برنامه ریزی کنیم؟ روش صحیح مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات چگونه است؟ روش صحیح مرور چگونه است؟ چگونه یک ماه مانده به کنکور ارشد کامپیوتر دروس را جمع بندی کنیم؟ آیا شبیه سازی کنکورهای سال های قبل نیاز است و اگر بله خوب است که چند کنکور را شبیه سازی کنیم و این شبیه سازی ها را از چه زمانی شروع کنیم؟

این سوالات و سوالات بسیار زیاد دیگری از این دست، سوالاتی است که هر ساله ذهن بسیاری از داوطلبان و دانشجویان کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات را به خود مشغول می‌کند، ما در این صفحه قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم تا بتوانید به بهترین روش برای کنکور ارشد کامپیوتر برنامه ریزی کنید.

برای برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر چه گام‌هایی برداریم؟

برای برنامه ریزی اصولی و حرفه‌ای کنکور ارشد کامپیوتر نیاز است قبل از شروع به مطالعه وقت بگذارید و یاد بگیرید که چگونه باید بصورت حرفه‌ای در این مسیر قدم بردارید.

همان طور که همیشه استاد رضوی می‌گویند هر تلاشی منجر به نتیجه مطلوب در کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم کامپیوتر نمی‌شود و فقط یک تلاش مطلوب است که منجر به نتیجه مطلوب می‌شود

 برای آنکه برنامه ریزی شما برای کنکور ارشد کامپیوتر موفقیت آمیز باشد و در واقع تلاش شما مطلوب باشد باید کارهای زیر را به ترتیب انجام دهید:

 1. قبل از شروع به مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر نیاز است گام‌هایی را بردارید و بعد از آن مطالعه‌تان را شروع کنید، در ادامه این گام‌ها را توضیح خواهیم داد.
 2. روش مطالعه حرفه‌ای برای کنکور ارشد کامپیوتر که همان روش واش بک است را یاد بگیرید.
 3. روش تست زدن اصولی برای کنکور ارشد را یاد بگیرید.
 4. روش تصویر سازی ذهنی که یک روش مرور حرفه‌ای برای کنکور ارشد کامپیوتر است را فرا بگیرید.
 5. بر اساس هدفی که دارید بصورت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت یک برنامه ریزی برای کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم کامپیوتر انجام دهید.

در ادامه هر یک از موارد بالا را بصورت دقیق بررسی می‌کنیم

 قبل از شروع به مطالعه و برنامه ریزی برای کنکور ارشد کامپیوتر باید چه کارهایی انجام دهید.

تحصیل در مقطع ارشد کامپیوتر گام مهمی در مسیر تحصیلی شما و تصمیمی سرنوشت‌ساز است؛ لذا نیازمند برنامه ریزی مناسب برای کنکور ارشد کامپیوتر و طی‌کردن مسیر به‌صورت هوشمندانه است. گام اول در این مسیر "آماده‌شدن برای شروع مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر" است، در فیلم زیر نکاتی بیان شده است که شما را در این راستا یاری خواهد کرد.

مطالعه صحیح کلید موفقیت برنامه ریزی شما برای کنکور ارشد کامپیوتر

پس از آنکه کارهای بالا را انجام دادید و خود را برای یک شروع حرفه‌ای برای کنکور ارشد کامپیوتر آماده کردید باید روش صحیح مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم کامپیوتر را یاد بگیرید، زیرا اگر بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوترجامع ترین منابع آزمون ارشد 1403 رشته مهندسی کامپیوترجامع ترین منابع آزمون ارشد 1403 رشته مهندسی کامپیوترمهم ترین گام‌ برای کسب موفقیت در کنکور ارشد کامپیوتر، تهیه بهترین منابع است، بهترین منابع، منابعی هستند که تقریبا تمامی رتبه‌های تک رقمی و دو رقمی کنکور ارشد کامپیوتر از آنها استفاده می‌کنند، در زیر این منابع را به شما معرفی می‌کنیم و بهترین برنامه ریزی برای کنکور ارشد کامپیوتر را هم داشته باشید ولی با روش صحیح مطالعه و روش صحیح تست زنی آشنا نباشید نمی‌توانید موفق به کسب رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوترمصاحبه های رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیمصاحبه های رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیاگر می‌خواهید در کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر، IT و علوم کامپیوتر موفق شوید باید مسیری را طی کنید که رتبه‌های برتر سال‌های گذشته طی کرده‌اند، مسلما تجربیات افرادی که به بهترین نحو ممکن این مسیر را طی کرده‌اند برای شما بسیار مفید خواهد بود شوید، بنابراین در زیر ابتدا روش صحیح مطالعه و سپس روش صحیح تست زنی را به شما آموزش می‌دهیم.

تست زدن زیاد راز موفقیت برنامه ریزی شما برای کنکور ارشد کامپیوتر

هر چه از اهمیت حل سوال و تست زدن زیاد برای کسب رتبه‌های تک رقمی و دو رقمی در کنکور ارشد کامپیوتر برای شما بگوییم کم گفته‌ایم، تست زدن زیاد اگر نگوییم مهم‌ترین ولی یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت در کنکور ارشد کامپیوتر است، البته به شرط آنکه تست زدن شما درست و اصولی باشد برنامه ریزی شما برای کنکور ارشد کامپیوتر با کیفیت پیش خواهد رفت و باعث موفقیت شما در کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم کامپیوتر خواهد شد.

اگر می‌خواهید شما نیز جزء رتبه‌های تک رقمی و دو رقمی کنکور ارشد کامپیوتر باشید باید برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوترتان با کیفیت زیادی پیش برود، به همین دلیل هیچ وقت کمیت را فدای کیفیت نکنید.

در همین راستا آموزش نحوه صحیح تست زدن در زیر برای شما قرار گرفته است:

تصویرسازی ذهنی؛ مرور حرفه‌ای برای کنکور ارشد کامپیوتر

روش تصویرسازی ذهنی حرفه‌ای ترین روش مرور است که استاد رضوی سال‌ها پیش آن را خلق کرده‌اند و اکثر رتبه‌های تک رقمی که به استاد رضوی مشاوره هفتگی داشته‌اند، روش تصویرسازی ذهنی را انجام داده‌اند، با انجام تصویرسازی ذهنی به مرور زمان ذهنی بسیار قوی‌تر خواهید داشت، برای مشاهده و یادگیری این روش می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:

برنامه ریزی کنکور برای ارشد کامپیوتر، فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر

موفقیت در کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم کامپیوتر دارای 4 رکن اساسی است.

 1. برنامه ریزی حرفه ای
 2. منابع مناسب
 3. تلاش پیوسته
 4. روش مطالعه حرفه ای

برنامه ریزی صحیح و علمی نخستین و اصلی ترین گام در هر فعالیت است و کنکور نیز از این قاعده مستثنی نبوده، بنابراین در این بخش می‌خواهیم در خصوص نحوه برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر صحبت کنیم.

مشاوره تک جلسه‌ای و هفتگی برای برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر

Ramin Razavi 1

مشاوره خصوصی 15 دقیقه‌ای به صورت تلفنی

250,000 تومان 130,000 تومان
رامین رضوی
15 دقیقه
Ramin Razavi 1

مشاوره هفتگی کنکور ارشد کامپیوتر و IT تا کنکور 1404

14,000,000 تومان 12,500,000 تومان
رامین رضوی
هفته‌ای ۱۵ دقیقه
Ramin Razavi 1

مشاوره دو هفته یکبار تا کنکور ارشد کامپیوتر و IT (به صورت خصوصی تا کنکور 1404)

تخفیف ثبت‌نام غیراقساط

8,500,000 تومان 8,000,000 تومان
رامین رضوی
۱۵ دقیقه

باتوجه به اینکه برنامه ریزی صحیح و علمی نخستین و اصلی ترین گام در هر فعالیت است و کنکور نیز از این قاعده مستثنی نبوده، بنده (رامین رضوی) سعی کردم در کنار برگزاری کلاس‌های کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و فناوری اطلاعات با برگزاری همایش های متعدد مختص کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی و همین طور پاسخ دهی به دانشجویان در تلگرام و قسمت کامنت های سایت و همین طور مشاوره های تلفنی تک جلسه ای و مشاوره‌های هفته به هفته به هر نحوی که می‌توانم در زمینه مشاوره برای کنکور ارشد کامپیوتر و همین طور مقاطع دکتری کامپیوتر و آی تی نیز به دانشجویان کمک کنم.

در این راستا سالها پیش (از سال 90) برای اولین بار در ایران مشاوره تخصصی و حرفه‌ای را بصورت هفته به هفته و با شیوه و متدی جدید و استاندارد، همگام با متدهای مشاوره‌‌ای روز دنیا برای داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی پایه ریزی کردم و سالها با این شیوه عالی اقدام به برنامه‌ریزی هفتگی بصورت حضوری برای دانشجویان کامپیوتر و آی تی کردم، سپس در سال 95 با توجه به درخواست های زیاد داوطلبان شهرستانی کنکور ارشد تصمیم گرفتیم که مشاوره هفته به هفته کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی را بصورت تلفنی انجام دهیم تا دانشجویان سراسر کشور بتوانند از این امکان برخوردار شوند و به این ترتیب تا کنون به دانشجویان زیادی از سراسر کشور مشاوره هفته به هفته دادیم، که بسیاری از رتبه های تک رقمی رتبه خروجی این مشاوره‌ها بوده‌اند، بطور مثال در کنکور ارشد کامپیوتر 99، 12 رتبه تک رقمی از دانشجویان بنده بودند که بیش از نیمی از آنها مشاوره هفتگی داشته اند، برای مشاهده مصاحبه رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی می‌توانید به صفحه مصاحبه های رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید.

مشاوره هفته به هفته به این صورت است که تا روز کنکور هر هفته 15 دقیقه به دانشجو اختصاص می‌دهم و با دانشجو صحبت می‌کنم و در این تایم 3 کار انجام می‌شود:

 1. مورد اول این است که برای دانشجو مشخص می‌کنم که تا هفته آینده چه درسهایی و چه فصل‌هایی از آن درس‌ها را و در چه زمانی بخواند، همچنین مشخص می‌کنم که دانشجو چه مباحثی را و هر مبحث را در چند ساعت مرور کند،‌ و در هر درس چه تست‌هایی را بزند، همچنین اولویت و ترتیب هر یک از کارهایی که دانشجو باید در طی هفته انجام دهد نیز داده می‌شود، سپس دانشجو تا هفته آینده به انجام این کارها می‌پردازد و در همین حین نیز پلن برنامه‌ریزی که مختص برنامه ریزی داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر ایجاد شده است را پر می‌کند،‌ و قبل از جلسه مشاوره هفتگی خروجی پلن برنامه ریزی که یک پی دی اف است  را برای بنده ارسال می‌کند و بنده با تجزیه و تحلیل این پی دی اف که گزارش عملکرد دانشجو است و صحبت با دانشجو برنامه هفته بعد آن را می‌دهم و این روال تا روز کنکور کامپیوتر و فناوری اطلاعات ادامه خواهد داشت.
 2. مورد دومی که در مشاوره هفتگی انجام می‌شود این است که فعالیت و نحوه مطالعه دانشجو زیر نظر گرفته می‌شود و اگر اشکالی در نحوه مطالعه، نحوه مرور، خلاصه نویسی، جمع بندی و ... اتفاق بیفتد آن را کشف و دانشجو را راهنمایی می‌کنیم و نمی‌گذاریم که از مسیر درست خارج شود
 3. مورد سوم که در مشاوره هفتگی وجود دارد و یکی از مهم ترین موارد است این است که با کارهای روحی و روانی و انگیزشی که روی دانشجو انجام می‌شود سعی می‌کنیم از تمامی توان و پتانسیل دانشجو استفاده کنیم و نمی‌گذاریم که دانشجو تنبلی کند و همیشه بالای سر دانشجو هستیم تا بتواند بهترین خودش را به نمایش بگذارد.

دقت کنید که چون امر مشاوره بسیار حساس است و نیاز به تجربه بسیار بالا دارد و مشاوره صحیح و اصولی مهمترین عامل در موفقیت و آینده دانشجویان است تمامی مشاوره ها را بنده انجام می‌دهم و به هیچ عنوان این مشاوره ها توسط رتبه های برتر سال‌های گذشته نمی‌شود. همچنین برای کسانی که نه می‌توانند از مشاوره‌ و برنامه‌ریزی تک جلسه‌ای و نه از مشاوره و برنامه‌ریزی هفته به هفته استفاده کنند فیلمی تهیه شده که می‌تواند فوق العاده برای دانشجویان کامپیوتر و فناوری اطلاعات مفید و کاربردی باشد،‌ بنابراین از این پس هر کس می‌تواند به فراخور شرایطش اش به طرق زیر از این برنامه‌ریزی استفاده بکند.

بسیاری از رتبه‌های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی هر سال خروجی های مشاوره های هفته به هفته هستند، برای مشاهده مصاحبه رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی می‌توانید به رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید

افزایش ساعت مطالعه با مشاوره هفتگی

با استاد رضوی مشاوره هفتگی داشتم

مشاوره هفتگی خیلی مفید بود

با دلسوزی تمام کمکتون می کنند

با مشاوره هفتگی متوجه شدم تلاش کردن یعنی چی

مشاوره هفتگی خیلی خوب بود

خیلی در موفقیت من اثر گذار بود

با مشاوره هفتگی از رتبه ۸۰۰ به ۱۰۰ رسیدم

ساعات مطالعه بالا با مشاوره هفتگی

جدیت استاد رضوی و تلاش بیشتر

مشاوره هفتگی بسیار تاثیر گذار بود

با مشاوره هفتگی خیالم از برنامه ریزی راحت بود

مشاوره هفتگی خیلی تاثیر گذار بود

مشاوره هفتگی دلیل موفقیتم در کنکور بود

مشاوره هفتگی و افزایش ساعات مطالعه

پیش‌برد درست مطالعه با مشاوره هفتگی

تصمیم گرفتم برای رتبه 1 درس بخونم

ماه آخر مشاوره هفتگی گرفتم و خیلی پیشرفت کردم

کنار مشاورم، خیالم از 7 دولت آزاد بود

مشاوره هفتگی معجزه کنکورم بود

برنامه‌ریزی اختصاصی به صورت هفته‌به‌هفته

در برنامه‌ریزی دروس فرصت سعی و خطا نداری

با مشاوره هفتگی دغدغه نداشتم چی بخونم

با مشاوره هفتگی، به بیشترین حد تلاشم رسیدم

تاثیر مشاوره هفتگی در سال کنکور

تفاوت داشتن مشاور در مسیر کنکور

اهمیت مشاوره تک جلسه‌ای تلفنی

برنامه‌ درست داشته باش تا سردرگم نشی

در کنار مشاور، کافیه فقط روی انجام برنامه تمرکز کنید

تمرکز روی مطالعه، بدون استرسِ برنامه‌ریزی

توصیه رتبه 7 کنکور به مشاوره تک جلسه‌ای

مشاوره هفتگی و انگیزه

اگر امکانش را دارید از همان اول مشاوره بگیرید

استاد رضوی مسیر کنکور را کاملا اطلاع دارند

رفع مشکلات مطالعه با مشاوره هفتگی

اگر برگردم عقب مشاوره هفتگی برمیداشتم

قدرت یک مشاور خوب را در این مسیر دست کم نگیرید

مشاوره هفتگی با استاد رضوی خیلی خوبه

با مشاوره هفتگی دغدغه برنامه ریزی نداشتم

به نوعی بار برنامه ریزی کنکور از روی دوشم برداشته شده بود

مشاوره هفتگی خیلی عالی بود

استاد رضوی عالی هستند

برنامه‌ریزی کنکور ارشد کامپیور با استفاده از پلتفرم برنامه‌ریزی

باتوجه به اینکه برنامه ریزی صحیح و علمی یکی از نخستین و اصلی ترین گام‌ها برای موفقیت در کنکور ارشد، دکتری کامپیوتر، علوم کامپیوتر و IT (فناوری اطلاعات) است، سعی کردیم در این راستا به دانشجویان عزیز کمک کنیم، در این خصوص و در راستای کمک حداکثری به دانشجویان کشور اولین و تنها پلتفرم تحت وب برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی کشور را ارائه کرده‌ایم.

این سیستم برنامه ریزی بی‌نظیر است و بزرگترین کمکی است که میتوان به داوطلبان کنکور ارائه داد، و مطمئنا تاثیر به سزایی در کسب رتبه های برتر توسط داوطلبان کنکور خواهد داشت. هر ساله در کنکور ارشد کامپیوتر بیش از 90 درصد رتبه های برتر از پلن برنامه ریزی سایت کنکور کامپیوتر استفاده می‌کنند.

این سیستم تحت وب است و روی هر سیستمی به راحتی قابل استفاده است

ورود به سیستم برنامه ریزی

برای استفاده از پلتفرم برنامه ریزی، ابتدا در سایت کنکور کامپیوتر ثبت نام کنید و سپس با یوزرنیم و پسوردتان وارد سیستم برنامه ریزی شوید

نظر داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی در مورد پلتفرم برنامه ریزی

علی ربیعی

حتی اگر مشاوره هفتگی ندارید پلتفرم برنامه ریزی را تهیه کنید

پلتفرم برنامه ریزی خیلی بهم کمک کرد

حس رقابت و نظم در مطالعه

پیشنهاد می‌کنم از پلتفرم برنامه ریزی استفاده کنید

پلتفرم برنامه ریزی محرک قوی برای من بود

پلتفرم برنامه ریزی نظم قشنگی به کارها می‌داد

پلتفرم برنامه ریزی خیلی عالی بود

پلتفرم خیلی خوبی بود

آرمین حجازیان

محمد جواد دیانت

توصیه می‌کنم بقیه دانشجویان هم استفاده کنند

از پلتفرم برنامه ریزی استفاده می‌کردم

ساجده فدائی

یاسمن سراج

علیرضا عالمی

مهدی شادروی

معیار خوبی برای سنجیدن خودمون است

عماد صالحی

امین سعیدی

حسین جعفری نیا

راحیل اثنا عشری

خدیجه مهجوری

شیوا رضازاد

سیاوش رزمی

افشین کریمی

آرش معظمی

پارسا شریعت

آوا دژبان

مصطفی تعمیمی پور

سازماندهی مطالب خوانده شده با پلتفرم برنامه ریزی

سامان حسینی

میر آرش قیاس زاده

برنامه ریزی راحت میشود

پلتفرم برنامه ریزی معیاری برای سنجیدن خودمون

پلتفرم برنامه ریزی خیلی مفید است

حس روحیه رقابتی با پلتفرم برنامه ریزی

حس رقابت با پلتفرم برنامه ریزی و بالا بردن ساعات مطالعه

توصیه می کنم زمان کنکور از پلتفرم برنامه ریزی استفاده کنید

رفع مشکلات مطالعه با پلتفرم برنامه ریزی

توصیه می کنم پلتفرم برنامه ریزی تهیه کنید

جو رقابتی خوبی در پلتفرم برنامه ریزی بود

پلتفرم برنامه ریزی خیلی به من کمک کرد

مرور آبشاری پلتفرم برنامه ریزی عالی بود

زمان مطالعاتی در کل هفته مشخص می شد

عملکرد هفتگی ام را در پلتفرم می تونستم بررسی کنم

یک جورایی فضای رقابتی داره

یک گزارش کامل از عمکرد مطالعه امون است

پلتفرم برنامه ریزی عمکرد هفتگی مان را نشان می داد

بهترین برنامه مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر چیست؟

پاسخ به این سوال با توجه به شرایط هر داوطلب متفاوت است و می‌تواند به تعداد داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر باشد و نمی‌توان برای تمامی داوطلبان برنامه ثابتی را ارائه داد، در یک برنامه ریزی هوشمندانه فاکتورهایی نظیر پایه داوطلب، میزان زمانی که داوطلب می‌تواند برای کنکور بگذارد، منابعی که در اختیار دارد، هوش داوطلب، محلی که می‌خواهد قبول شود و ... دخیل هست، اما بطور کلی می‌توان گفت که دانشجویات بهتر است با خواندن موازی دروس ریاضیات گسسته، مدار منطقی، معماری کامپیوتر، ساختمان داده و نظریه زبان یا سیستم عامل شروع کنند، زیرا اینها مهم ترین دروس کنکور ارشد کامپیوتر است

بهترین برنامه مطالعه برای کنکور ارشد آی تی چیست؟

با توجه به اینکه در کنکور آی تی مجموعه دروس مشترک بسیار اهمیت دارند و دارای ضریب 4 هستند به داوطلبان آی تی توصیه می‌شود که در ابتدا بصورت موازی دروس ریاضیات گسسته، ساختمان داده و طراحی الگوریتم و شبکه های کامپیوتری را بخوانند، سپس می‌توانند دروسی نظیر مهندسی نرم افزار، سیستم عامل و هوش مصنوعی را جایگزین کنند و در نهایت هم پایگاه داده و مدیریت را بخوانند

چطور می‌توان با استاد رضوی صحبت کنیم؟

با توجه به اینکه داشتن یک برنامه حرفه ای و هوشمندانه اهمیت بسیار زیادی در موفقیت دانشجویان دارد، تمهیداتی دیده شده که داوطلبان بتوانند بصورت مستقیم و تلفنی با استاد رضوی صحبت کنند، این جلسه مشاوره تلفنی 15 دقیقه خواهد بود و در این 15 دقیقه با توجه به شرایط هر دانشجو به دانشجو برنامه مطالعاتی بلند مدت تا روز کنکور داده خواهد شد، با توجه به اینکه امر مشاوره بسیار مهم است مشاوره های تک جلسه ای توسط رتبه های برتر نخواهد بود و استاد رضوی شخصا به دانشجویان برنامه می‌دهد

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره تک جلسه‌ای تلفنی با استاد رضوی دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

شماره ثابت موسسه:   09378555200

امتیازدهی4.4155339805825 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14.42 امتیاز (515 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات