ورود کانال تلگرام

فیلم‌های آموزشی دروس کنکور ارشد کامپیوتر وآی تی

4.2037037037037 1 1 1 1 14.20 امتیاز (108 رای)

در زیر قسمت‌هایی از فیلم‌های آموزشی کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات را برایتان گردآوری کرده‌ایم،‌ شما با تماشای این فیلم‌ها مطمئنا به کیفیت بسیار بالای آنها و همین طور تفاوت این فیلم‌ها با محصولات مشابه پی خواهید برد. از مزیت‌های اصلی فیلم‌های کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و آی تی تهیه شده این است که در این فیلم ها از پایه و از صفر تا صد درس داده شده است، در فیلم‌های آموزشی کنکور ارشد کامپیوتر تهیه شده بر خلاف فیلم‌های مشابه این فرض در نظر گرفته نشده که دانشجویان باید یکسری از مطالب را بلد باشند و همه چی از صفر توضیح داده شده است، به همین علت تمامی دانشجویان با هر پایه و سطحی که دارند می‌توانند از این فیلم‌ها بیشترین بهره را ببرند، حتی دانشجویانی که رشته لیسانس شان کامپیوتر نبوده است براحتی می‌توانند از این فیلم ها استفاده کنند و با فیلم ها ارتباط برقرار کنند، گواه این موضوع رتبه های برتر بسیاری است که از رشته های دیگر در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی شرکت می‌کنند و موفق به کسب رتبه های تک رقمی و دو رقمی می‌شوند، برای مشاهده مصاحبه رتبه های برتر می‌توانید به صفحه مصاحبه رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید. تعداد ساعت‌های این فیلم‌ها به علت کثرت مطالبی که در آنها گفته شده و همین طور عمیق شدن در مطالب گفته شده از فیلم‌های مشابه بیشتر است، و این هم به این علت است که کنکور روز به روز مفهومی تر می‌شود و باید مفهومی و از پایه دروس را بررسی کرد. نکته مهم دیگری که این فیلم‌ها را از محصولات مشابه متمایز میکند سوال و جواب‌های مناسبی از سمت دانشجویان است که در این ویدیوها وجود دارد، و این سوالات مفهومی و به جا باعث شده است که این فیلم ها بسیار به عمق مطلب فرو بروند و تمامی جوانب یک مسئله پوشش داده شود، این امر باعث میشود مشکلی برای دانشجویان باقی نماند، دقت به این نکته ضروری است که سوالات پرسیده شده همان سوالاتی هستند که برای شما هنگام تماشای فیلم‌ها به وجود می آید. برای تهیه بسته کامل فیلم‌های کنکور کامپیوتر و یا شرکت در کلاس های آنلاین کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و آی تی می‌توانید به قسمت تهیه فیلم‌ها و کلاس های آموزشی کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی مراجعه کنید. توجه کنید که وقتی در کلاس‌های آنلاین شرکت می‌کنید بعد از برگزاری هر جلسه فیلم آن جلسه در داشبورد شما قرار می‌گیرد، همین طور چه فیلم ها را تهیه کنید و چه در کلاس آنلاین شرکت کنید، پی دی اف جزوه مربوط به دروس در داشبورد شما قرار می‌گیرد و می‌توانید جزوه دروس را پرینت بگیرید و از آنها استفاده کنید. به یاد داشته باشید برای قبولی در بهترین دانشگاه های ایران علاوه بر اینکه باید پیوسته و هوشمندانه مطالعه کنید باید منابع مناسبی نیز داشته باشید

 

نظر برخی از رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی در مورد کیفیت فیلم‌ها

نظر رتبه 1 کنکور

کیفیت بالا و هزینه مناسب

فیلم‌ درس و تست کافیست

نظر پارسا شریعت

از پایه ضعیف تا شریف

نظر رتبه 6 کنکور 1400

نظر رتبه 43 کنکور

نظر رتبه 11 کنکور 1400

نظر پیمان هاشمی

نظر رتبه 8 کنکور 1400

از روی مراجع نخوانید

نظر رتبه 40 کنکور

تدریس از 0 تا 100

فیلم شما را جلو می‌اندازد

نظر رتبه 50 کنکور 1400

نظر رتبه 67 کنکور 1400

نظر ریحانه حسین زاده

نظر مرتضی اکبری

نظر رتبه 113 کنکور 1400

تاثیر منابع خوب

نظر سامان حسینی

تفاوت منابع مناسب

نظر رتبه 32 کنکور 1400

کیفیت بالا تدریس

نظر شیوا رضازاد

آیا با تهیه فیلم ها نیازی به مطالعه کتاب هست؟

خیر. در دروس ریاضیات گسسته، مدار منطقی، معماری کامپیوتر، ساختمان داده، طراحی الگوریتم و شبکه های کامپیوتری اگر هم فیلم درس و هم فیلم نکته و تست آن درس را تهیه کنید نیازی به مطالعه هیچ کتاب دیگری نخواهید داشت، در دروس دیگر نیز می‌توانید فقط به فیلم های درس و نکته و تست اکتفا کنید ولی برای اینکه تست های بیشتری حل کنید و بیشتر تمرین کنید بهتر است کتابی در کنارشان داشته باشید که پس از آنکه فیلم درس و نکته و تست هر فصلی را تماشا کردید تست های آن فصل را از روی کتابی که تهیه کردید بزنید

آیا فردی که رشته اش کامپیوتر نیست نیز می‌تواند از فیلم ها استفاده کند؟

بله قطعا. از ویژگی های فیلم ها این است که مطالب بطور بسیار پایه ای و از 0 تا 100 درس داده شده اند بطوری که هر شخصی با هر پایه ای و با هر رشته ای می‌تواند براحتی از این فیلم ها استفاده کند، در تایید این موضوع مشاهده می‌شود که هر سال رتبه های برتر بسیاری وجود دارد که از رشته های دیگری جز کامپیوتر فارق التحصیل شده اند، بعنوان مثال آقای رشته لیسانس آقای علی ربیعی رتبه 1 کنکور ارشد کامپیوتر 99 در سهمیه، برق بوده است یا خانم مهتاب نجاتی در کنکور ارشد کامپیوتر 98 رتبه 12 را کسب کردند در صورتی که رشته لیسانس ایشان برق بوده، یا آقای متین یوسف آبادی رتبه 17 را کسب کردند در صورتی که رشته ایشان عمران بوده، برای مشاهده مصاحبه رتبه های برتری که رشته لیسانس شان کامپیوتر نبوده است ولی توانسته اند در کنکور ارشد کامپیوتر موفق بشوند می‌توانید به صفحه مصاحبه رتبه های برتر کنکور کامپیوتر مراجعه کنید

همراه با فیلم ها جزوه نیز وجود دارد؟

بله. همراه فیلم هایی که بصورت رایگان در سایت کنکور کامپیوتر قرار گرفته است چزوه ای وجود ندارد ولی هنگامی که دانشجویان فیلمی را خریداری می‌کنند جزوه کامل آن فیلم در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد که دانشجویان براحتی می‌توانند آنها را روی لب تاپ استفاده کنند و یا برای خودشان پرینت بگیرند

 

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره تک جلسه‌ای تلفنی با استاد رضوی دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

تماس با پشتیبانی:   09378555200

 

 

 

 

پاسخ‌گوی سوالات شما هستیم

0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)

تاکنون (50) نظر در این صفحه ثبت شده است.

کیوان

با سلام و عرض ادب خدمت شما

بنده هر دوتا پک 11 تایی (هم آموزش دروس وهم نکته و تست) رو تهیه کردم ، سوالی که دارم اینه که ، با توجه به این که زمان خیلی کمی برای مطالعه تمام دروس هست ، پیشنهاد میکنید اول از کدام دروس و نکته و تست ها شروع کنم ؟ به چه شیوه ای مطالعه کنم تا بتونم رتبه خوبی بیارم ؟

سوال دیگه ای هم که به ذهنم رسید اینه که آیا محتوای پک نکته و تست به قدری هست که برخی دروس رو فقط زمانشو صرف نکته و تست کنم ؟

همچنین لازم به ذکر هست که رشته کارشناسی من حسابداری هست و تقریبا از نظر دروس مهندسی کامپیوتر صفر هستم ولی به خاطر علاقم به این رشته و ارشد حتی از کار شیفت صبحم در اومدم تا بتونم با زمان بیشتری مطالعه کنم . متاسفانه به دلیل مشغله زیادی که داشتم دیر شروع کردم و راستش نمیخوام برای سال بعد بمونم . با این شرایط چطور میتونم رتبه خوبی بیارم برای دانشگاه های تاپ (هدفم اپلای گرفتن برای PHD هست)


باتشکر فراوان

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به کیوان

سلام. وقت بخیر. شما اشاره ای به اینکه چه گرایشی میخواهید قبول شوید نکردید، همین طور مشخص نکردید که دقیقا روزی چند ساعت می‌توانید مطالعه کنید، پیشنهاد میکنم یا یک جلسه مشاوره تک جلسه ای رزرو کنید تا در این خصوص راهنمایی تون کنم و یا اینکه پاسخ به این دو پرسش را به این پیام ریپلای کنید تا بتوانم دقیق تر راهنمایی تون کنم، هر چند مشاوره تک جلسه ای ارجحیت دارد. در مورد این سوال که فرمودید آیا فقط دیدن نکته و تست ها کفایت میکند یا نیاز هست که فیلم ها را نیز مشاهده کنید، با توجه به اینکه رشته شما کامپیوتر نبوده حتما باید فیلم ها را نیز مشاهده کنید، هر تقریبا تمامی دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر نیز ابتدا فیلم ها را مشاهده میکنند و سپس فیلم نکته و تست را پس از اتمام هر فصل می‌بینند. موفق و پیروز باشید

پاسخ
پاسخ کیوان به رامین رضوی

با سلام و عرض ادب
بابت پاسختون ممنونم ،
راستش الان زمانمو آزاد کردم و ۸ الی ۱۲ ساعت در روز زمان مطالعه دارم ، مجبوری فعالیتم رو کم کردم تا زمان برای مطالعه آزاد بشه .

در مورد گرایش هم چون در نظر دارم برای دکترای رشته دیتاساینس اقدام کنم کشور دیگه ای دو گرایش هوش و نرم افزار رو در نظر گرفتم .

همچنین میخوام دانشگاه ممتازی قبول بشم تا لااقل درصد قبولیم برای دانشگاه خارج از کشور یه مقدار بالا بره.


خودمم در حال حاضر شغل دومم بازیسازی و برنامه نویسی هست ، و بیشتر یونیتی کار میکنم و به این مسیر واقعا علاقه دارم ، شغل اولم حسابداریه ولی علاقه زیادی به برنامه نویسی و بازیسازی دارم واقعا و سعی میکنم در این شاخه ادامه بدم ‌.


پیشاپیش بابت پاسختون سپاسگزارم .

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به کیوان

اگر دانشگاه خوبی میخواهید قبول شوید باید هم درس و هم تست ها را بطور کامل مطالعه کنید. اگر سرعت پیشروی تون خوب باشه باید با دروس گسسته، منطقی، ساختمان و معماری شروع کنید، در غیر اینصورت برنامه تون چیز دیگری خواهد بود. در مورد نحوه مطالعه هم در همایش های عمومی و خصوصی بطور کامل صحبت شده. موفق و پیروز باشید

پاسخ
فاطمه

سلام. من 24 سالمه،دخترم. من دبیرستان رشته ریاضی خوندم و عاشق رشته مهندسی کامپیوتر بودم هدقم مهندسی کامپیوتر بود و از ته قلبم دوست داشتم دانشجوی دانشگاه های تاپ بشم اما به دلیل مشکلات روحی که اون زمان برام پیش اومد نتونستم برای کنکور درس بخونم و دیر رفتم دانشگاه. به دلیل مشکلات مالی هم که داشتیم نتونستم برم دانشگاه ازاد مهندسی کامپیوتر بخونم. الان ترم 1 کارشناسی ناپیوسته نرم افزار هستم دانشگاه شریعتی.(2 سال کاردانی رو رشته الکترونیک خوندم) اون آرزوی قدیمیم هنوز باهامه هنوز با تمام وجودم دوست دارم تو دانشگاه های تاپ درس بخونم. در حال حاضر برنامه نویسی میکنم و درآمد مناسبی دارم میتونم انصراف بدم و از اول برم مهندسی کامپیوتر دانشگاه ازاد بخونم و بعد از 4 سال کنکور ارشد شرکت کنم.
من ازاینکه میخوام ارشد بخونم صد در صد مطمئنم ولی نمیدونم انصراف بدم و برم از اول لیسانس مهندسی کامپیوتر بخونم یا اینکه این دوسال کارشناسی ناپیوسته نرم افزار رو بخونم و کنکور 1402 برای ارشد شرکت کنم؟ به نظر شما چیکارکنم؟ واقعا از سردرگمی زیادی که دارم حالم بده. همش فکرمیکنم مدرک لیسانسم خوب نیست و باید برم از اول مهندسی کامپیوتر کارشناسی پیوسته بخونم.
اینم بگم هدف من هیئت علمی شدن و یا اپلای کردن نیست هدف من خوندن ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش هوش یا نرم افزار توی دانشگاه شریف یا تهرانه که بتونم از این طریق توی این حوزه پیشرفت کنم. فقط الان نمیدونم کارشناسی رو چیکارکنم؟ اگه کسی لیسانسش مهندسی کامپیوتر نباشه و ارشد این رشته رو بخونه میتونه موفق بشه؟ خیلی وسواس فکری و کمال گرایی اذیتم میکنه واقعا نمیدونم کدوم راه درسته... فقط این رو میدونم که من علاقه ای که به برنامه نویسی و کامپیوتر و این حوزه دارم واقعیه.
لطفا اگر نظرتون اینه که انصراف ندم و کارشناسی ناپیوسته نرم افزار رو بخونم بهم بگید تا کنکور 1402 تایم کافی دارم که درس بخونم و هوش یا نرم افزار شریف یا تهران قبول بشم؟
خیلی تشکر میکنم ازتون و واقعا خوشحالم که سایتتون رو پیدا کردم.

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به فاطمه

سلام. وقت بخیر. این دو سال را کارشناسی ناپیوسته نرم افزار را بخونید و در کنکور ارشد 1402 شرکت کنید. در مورد سوال دوم تون بله میتونید موفق بشید، در مورد سوال آخرتون هم بله وقت کافی دارید و به شرطی که مسیر و حرفه ای طی کنید میتونید موفق بشید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
Hosein

سلام
خسته نباشید
استاد من تمام ویدئوهای کلاس های کافه تدریس رو ثبت نام کردم
و از اونجایی که قراره کلاس های آنلاین برگزار بشه، به نظرتون کدومارو لازمه من دوباره ثبت نام کنم؟
یعنی کدوم کلاس ها نکات بیشتر و مهم تری قراره گفته بشه؟
و سوال دومم این بود اگه کلاس ها رو ثبت نام کردم تا شروع کلاس ها، ویدئوهارو ببینم به نظرتون که تو کلاس مرور بشه؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به Hosein

سلام. وقت بخیر. اینکه کدوم ها را مجددا ثبت نام کنید به پارامترهای زیادی بستگی دارد، از همه مهمتر باید مشخص شود که در کدام یک از این درس ها خوب هستید و احساس می‌کنید که نیاز به کلاس ندارید و با همان فیلم ها می‌توانید پیش بروید. در مورد سوال دوم تون هم باید وضعیت فعلی تون بررسی بشه و با توجه به وضعیت تون در این خصوص تصمیم گیری شود. می‌تونید یک جلسه مشاوره تلفنی تک جلسه‌ای در این خصوص بگیرید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
پاسخ Hosein به رامین رضوی

ممنون از پاسختون.
بیشتر میخوام بدونم که به نظرتون داخل کلاس ها اطلاعات و نکات بیشتری از ویدئو ها گفته میشه؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به Hosein

بله کلاس هایی که سایر اساتید امسال برگزار می‌کنند زمان بیشتری دارد و بنابراین مباحث بیشتری گفته خواهد شد و برخی از مباحث قبلی نیز بیشتر توضیح داده می‌شود. موفق و پیروز باشید

پاسخ
نوید

استاد عزیزم سلام ضمن عرض ادب و احترام خدمت شما بزرگوار در عرصه ی تعلیم نوابغ تحصیلی.
بنده اسمم نوید هست و متولد 1380/05/06 هستم.
دیپلم خودمو سال 1398 در رشته ی تجربی گرفتم و با توجه به اینکه اصلا میلی به دادن کنکور نداشتم به علت عدم آمادگی،آزمون ندادم و با سوابق تحصیلی فیزیک نیشابور، روزانه قبول شدم،اما پدر و مادر بنده راضی به ثبت نام نشدن و من تا دی ماه 98 بلاتکلیف موندم و با آموزشکده ای به قول شما مهدکودک وار به اسم فنی وحرفه ای آشنا شدم،در رشته ی کاردانی سخت افزار ثبت نام کردم(بدون کنکور) و الان که مهرماه 1400 هست ترم 4 و ترم آخر هستم و در کنکور کاردانی به کارشناسی هم توی فنی حرفه ای مهندسی حرفه ای نرم افزار قبول شدم و در خوش بینانه ترین حالت بهمن 1402 فارق التحصیل میشم.این مقدمه ای از بنده بود،با این تفاضیل وپایه ی به شدت ضعیف بنده که شاید اصن پایه ندارم(?)میخواستم ازتون بپرسم که از الان برای کنکور 1403 خوندن زود هست؟
بنده که فکر نمیکنم زود باشه چون شاید گذشته ی بدی داشته باشم اما به آینده امیدوارم و مطمئنم تک رقمی میشم منتهی به شما خیلی نیاز دارم استاد،خییییییلی
میخوام باهاتون ی مشاوره داشته باشم و فقط میخوام اینجا در حد یک جواب منو راهنمایی کنید.
ساعات مطالعه و کار هیچ مشکلی ندارم فقط تنها دقدقه ی من که موهای منو سفید کرده اینه که چطور همزمان با دانشگاه و کنکور برای پاس کردن واحد ها و رتبه ی تک رقمی بخونم و چه مقدار سرمایه برای منابع باید گذاشت.

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به نوید

سلام. وقت بخیر. خیر زود نیست، شما از الان باید شروع کنید و مطالعه فعلی شما هم برای دانشگاه تون خوب خواهد بود و هم برای کنکورتون. شما بطور کلی تلاش تون کم هست و اگر میخواهید موفق بشید باید تغییر رویه دهید، توصیه من به شما این هست که یک جلسه مشاوره تلفنی تک جلسه ای رزرو کنید تا در این خصوص بیشتر با هم صحبت کنیم. در مورد سوال آخرتون به سایت کافه تدریس مراجعه کنید و یا با تیم پشتیبانی صحبت کنید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
میلاد قزل

سلام وقت بخیر ، من پکیج 6 درس و 6 نکته رو تهیه کردم . یه سوال داشتم ، میخواستم ببینم اگه من ویندوز لب تاپمو عوض کنم ، ویدیو ها اجرا میشن ؟؟؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به میلاد قزل

سلام. وقت بخیر. در این خصوص به تیم پشتیبانی کافه تدریس پیام بدید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
فاطمه

سلام روز بخیر آقای رضوی

یه سوالی راجع به نحوه تست زدن و زمان لازم داشتم، اگر هفته ای یک جلسه بعد از پایان هر فصل زمان گذاشته بشه اون موقع برای تست ادامه ی دروس وقت کم نمیاد؟
طبیعتا سرعت مطالعه ویدیو های درس بالا میشه چون تعداد روز های بیشتری در هفته اختصاص داده میشه

فرض کنید مثلا ویدیو های ۴ درس گسسته ساختمان شبکه مدار تموم شده و هفته ای یکبار هم تست زده میشه... بعد وارد ۴ درس بعدی شدیم تکلیف تست این ۴ تای جدید چی میشه؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به فاطمه

سلام. وقت بخیر. خیر، وقت کم نمیاد، فیلم های نکته و تست به مرور زمان به برنامه شما اضافه می‌شوند و با این شیوه مرورهای شما نیز بصورت اتوماتیک انجام می‌شوند. موفق و پیروز باشید

پاسخ
پاسخ فاطمه به رامین رضوی

سپاس خیلی ممنون

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به فاطمه

خواهش میکنم. موفق و پیروز باشید

پاسخ
بهار

سلام استاد خسته نباشید
من کارشناسی نرم افزار دارم و هدفم هوش مصنوعی شریف هست تمام ویدیو های درس و نکته و تست شمارو تهیه کردم سوالم اینجاست اگر بخوام از الان شروع کنم به خوندن توصیه اتون این هست که با چه درسایی شروع کنم بهتره؟ واز هر کدوم چندجلسه از فیلم هارو ببینم بهتره؟
خیلی ممنونم از راهنماییتون

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به بهار

سلام. وقت بخیر. پاسخ به این سوال شما از هر شخص به شخص دیگر متفاوت است و من اطلاعات خاصی از شما در اختیار ندارم که بتوانم بصورت دقیق شما را راهنمایی کنم، بنابراین بهتر است یک جلسه مشاوره تلفنی تک جلسه ای رزرو کنید، اما اگر بخواهم یک برنامه کلی به شما بدهم شما می‌توانید به مدت 2.5 ماه برنامه رو به رو را اجرا کنید: هفته ای 2 جلسه فیلم منطقی و گسسته و هفته ای 3 جلسه فیلم معماری و ساختمان داده و هر فصلی را که تمام کردید هفته ای 1 جلسه فیلم حل تست مربوط به آن فصل را تماشا کنید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
نگین

سلام وقت بخیر
من پکیج 11تایی رو خریداری کردم هم تست و هم خود پکیج. لطفا راهنمایی میفرمایید که ترتیب برای شروع درسها به چه صورت باشد بهتر است؟ و سوال دوم اینکه پیشنهاد میکنید که یک درس کامل خوانده شود سپس سراغ سایر دروس بروم یا اینکه مطالعه چند درس در روز باشد؟
اگر پاسخ جنابعالی مطالعه ی چند درس در روز هست، چه درسایی با هم خوانده شوند؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به نگین

سلام. وقت بخیر. شما باید در ابتدا حتما فیلم همایش ها را تماشا کنید، اطلاعات تون در مورد کنکور ارشد و چگونگی پیمایش این مسیر ضعیف است و این می‌تواند به شما ضربات بدی را وارد کند، وقتی می‌خواهید یک مسیر طولانی و پر پیچ و خمی را طی کنید ابتدا باید یاد بگیرید که چطور بصورت حرفه ای در آن مسیر قدم بردارید. جواب تمامی سوالات شما در همایش ها داده شده است. در مورد سوال اول تون من اطلاعات دقیقی از شما ندارم که بخواهم یک برنامه شخصی و مناسب با شما بهتون بدم ولی یک برنامه کلی می‌تواند بصورت زیر باشد:
به مدت 2.5 ماه این برنامه را اجرا کنید: هفته ای 2 جلسه مدار منطقی و ریاضی گسسته و هفته ای 3 جلسه ساختمان داده و معماری کامپیوتر و هر فصلی را که تمام کردید هفته ای یک جلسه فیلم حل تست آن فصل را مشاهده کنید. دروس را باید موازی به همین صورتی که گفتم بخوانید. فیلم همایش 0 تا 100 نحوه صحیح برنامه ریزی را مشاهده کنید و یا در همایش بعدی شرکت کنید. همین طور توصیه میکنم که یک جلسه مشاوره تلفنی تک جلسه ای از طریق سایت و یا تیم پشتیبانی رزرو کنید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
fateme

سلام استاد ممنون از توجه و راهنماییاتون نسبت به ما کامپیوتری ها
استاد من سه ساله وقفه داشتم و پایه ریاضیی ضعیفی دارم ،فیلم 6 درس رو گرفتم با فیلما میتونم پیش برم یکم سخت ولی ساختمان داده خیلی سخت و کند پیش میرم و زمان خیلی زیادی ازم میگیره
چه پیشنهادی برام دارین
نمیخوام هم حذف کنم

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به fateme

سلام. وقت بخیر. عذر خواهی میکنم بدلیل تاخیر در پاسخ گویی، در مسافرت بودم و امکان پاسخ گویی سریع به سوالات برایم مقدور نبود. قطعا در ابتدای کار با این چالش ها رو به رو می‌شوید، باید مقاوت کنید و به تلاش تون ادامه بدهید، بطور کلی و در سکشن اول مطالعاتیان و برای همه دروس سکشن اول 500 ساعت باید وقت بگذارید تا از این مرحله عبور کنید و پایه تان قوی بشود و اعتماد به نفس‌تان افزایش پیدا کنید، بنابراین صبور باشید و به راهتان ادامه دهید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
a

سلام
من رتبه ام توی کنکور بین 1000 تا 1100 توی 4 تا گرایش شد ولی فکر نکنم روزانه اصفهان قبول بشم توی .منابعم خوندن 10 سال کنکور مدرسان شریف و کمی هم منابع اصلی بود. توی کنکور هم برای جواب تستا وقت کم آوردو مثلا اصلا سراغ تستهای زبان نتونستم برم لطفا میشه راهنمایی بفرمایید ممنون

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به a

سلام. وقت بخیر. عذرخواهی میکنم برای تاخیر در پاسخ گویی، به دلیل آمدن نتایج و پیام‌های بسیار زیادی که در تلگرام داشتم امکان پاسخ گویی به کامنت‌ها وجود نداشت. مشخص نیست که دقیقا چه سوالی از من دارید. شما منابع مناسبی نداشته اید و همین طور مسیر را هوشمندانه و حرفه ای طی نکرده اید و بنابراین نباید توقع رتبه خوبی داشته باشید، توصیه من به شما این است که برای سال بعد بصورت حرفه ای و هوشمندانه مطالعه کنید تا بتوانید در دانشگاه های تاپ کشور قبول شوید، برای شروع هم می‌توانید یک جلسه مشاوره تلفنی تک جلسه ای از طریق سایت یا تیم پشتیبانی رزرو کنید و یا اینکه همایش هایی که در صفحه همایش های کنکور کامپیوتر را مشاهده کنید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
رضا

سلام استاد ، وقتتون بخیر
من ساختمان داده رو تا آخر روابط بازگشتی خوندم و الان سوالی که دارم اینه که میتونم طراحی الگوریتم رو هم شروع کنم و موازی با ساختمان بخونم ؟ منابع من ویدیو های درس و نکته و تست شما هستن

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به رضا

سلام. وقت بخیر. می‌تونید ولی بهتر هست بعد از اینکه فصل مرتب سازی های ساختمان داده را تمام کردید طراحی الگوریتم را شروع کنید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
Hila

سلام وقت بخیر. استاد من 3 هفته ست برای کنکور شروع کردم به مطالعه و دیدن فیلم ها و هفته های پیش تقریبا روزی 2،3ساعت مطالعه داشتم و اگر مثلا فیلم مدار منطقی 1ساعته بود، تو همون 1 ساعت کامل میدیدم و بعدا دوره میکردم و مثال ها رو دوباره حل میکردم. ولی چند روزی هست که ساعت مطالعه رو بردم بالا و به حداقل 6 ساعت در روز رسیده ولی فیلم 1ساعته رو توی 2یا3 ساعت میبینم چون استپ میزنم و سعی می کنم مثال ها رو خودم حل کنم و نکته های مهم رو دوباره برای خودم مینویسم. به خاطر همین سرعتم خیلی میاد پایین و حس خوبی نسبت به این کار ندارم. به نظرتون دارم درست پیش میرم یا نه؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به Hila

سلام. وقت بخیر. بله دارید درست پیش می‌رید، یکبار مطالعه کامل و عمیق بهتر از چند بار مطالعه سطحی است. موفق و پیروز باشید

پاسخ
غزل

غ:
سلام استاد وقتتون بخیر. ببخشید منابع کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۱۴۰۱ مثل ۱۴۰۰ هست ؟ یعنی درس سیگنالها و مدار الکتریکی هم شامل کنکور ۱۴۰۱ هست ؟
و اینکه اگر من چندتا از درسها مثل ریاضیات و معماری و سیگنال و مدار رو نخونم ، میتونم رتبه بالایی کسب کنم ؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به غزل

سلام. وقت بخیر. به احتمال زیاد دروس کنکور ارشد 1401 کامپیوتر مانند 1400 خواهد بود. درس مدار الکتریکی در کنکور ارشد کامپیوتر 1400 وجود نداشته و در کنکور ارشد کامپیوتر 1401 نیز وجود نخواهد داشت. در مورد سوال دوم تون باید اطلاعات بیشتری از شما در اختیار داشته باشم تا بتوانم بصورت دقیق راهنمایی تون کنم، اطلاعاتی نظیر اینکه در چه دانشگاهی میخواهید قبول شوید و چه گرایشی، لیسانس کجا بودید و روزی چند ساعت می‌تونید مطالعه کنید. درس معماری کامپیوتر درس مهم و حیاتی هست و حتما همه دانشجویان باید این درس را مطالعه کنند. موفق و پیروز باشید

پاسخ
Hamdollahi

سلام استاد امیدوارم حالتون خوب باشه. من مجموعه ۱۱ درس رو تهیه کردم هفته پیش. نکته و تست ۱۱ درس رو میخواستم تهیه کنم قیمتش تعییر کرده. امکانش هست با قیمت قبلی بخریم برای مایی که پکیج فیلم های درس رو گرفتیم؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به Hamdollahi

سلام. وقت بخیر. فکر نمیکنم، باید منتظر تخفیفات آینده بمونید اگر با قیمت پایین تر میخواهید. برای این موضوع به پشتیبانی کافه تدریس پیام بدید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
نسرین حمدالهی

با سلام وقتتون بخیر.
با تشکر از تمام ویدئو هایی که در کافه تدریس به صورت رایگان قرار داده بودید.
واقعا نحوه تدریستون فکر کردن رو به دانشجو یاد میده نه فقط حفظ کردن فرمول ها.
فقط سوالی که برام پیش اومد اینه که تو فیلم ها دانشجویان دنبال کتاب تست و درس جدا بودند در صورتی که فیلم ها به نظرم کامل بود. آیا لازمه که علاوه بر کلاس های درس و نکته و تست کتابهایی که در قسمت منابع گفته شده رو تهیه کنیم؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به نسرین حمدالهی

سلام. وقت بخیر. خواهش میکنم. در دروسی که مربوط به من هست اگر فیلم درس و نکته و تست را دارید دیگر نیازی به هیچ منبع دیگری ندارید. در 4 درس نظریه، سیستم عامل، پایگاه داده و هوش مصنوعی می‌توانید برای زدن تست‌های بیشتر علاوه بر مشاهده فیلم درس و تست هر فصل، تست‌های پایان هر فصل را نیز از روی این کتاب‌ها بزنید، مسلما هرچه سوال و تست بیشتری بزنید تسلط بیشتری کسب می‌کنید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
نیکزاد

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد رضوی. من فیلم درس و نکته و تست شمارو خریدم. سوال اولم اینه که چه درس هایی رو برای شروع استارت بزنم و سوال دوم اینکه از که در هفته چند جلسه درس و چند جلسه نکته و تست ببینم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به نیکزاد

سلام. وقت بخیر. شما می‌توانید با برنامه زیر پیش بروید. حدود 2.5 ماه برنامه زیر را انجام دهید.
هفته ای 2 جلسه فیلم مدار منطقی و ریاضیات گسسته
هفته ای 3 جلسه معماری کامپیوتر و ساختمان داده
هر فصلی را که تمام کردید هفته ای 1 جلسه فیلم نکته و تست مربوط به آن فصل را تماشا کنید.
موفق و پیروز باشید

پاسخ
حیدری

سلام خسته نباشید - استاد از اونجایی که تعداد صفحات pdf بالاست میخوام مرج کنم بدم برای چاپ، این موارد رو صلاح میدونید حذف کنم :--> -----(((((توی بعضی از (فایل های آموزشی) کپی سشن قبل اومده )))))----((((((توی ( فایل های نکته تست ) کپی فایل درسی اومده )))))-------(((((قسمت نکته و تست ی پی دی اف خامه یکی تکمیلی توسط شما ( هر دو نیاز چاپ شه؟ یا فقط سوالات سمت خودم ؟ ))))

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به حیدری

سلام. وقت بخیر. در مورد سوال اول تون چه در پی دی اف درس و چه در پی در اف نکته و تست اگر چیزی تکرار جلسات قبل است را دیلت کنید. در مورد قسمت دوم پیام تون فقط در نکته و تست شبکه هست که کمی از جزوه درسی در جزوه نکته و تست آورده شده است و در سایر نکته و تست ها این چنین نیست. اگر جزوه درسی شبکه را دارید اینها را نیز می‌توانید از جزوه نکته و تست شبکه حذف کنید. در مورد قسمت سوم پیام تون اگر دوست دارید تست های خام را هم داشته باشید می‌توانید هر دو تایش را کپی کنید، که این مورد نیز بهتر است. موفق و پیروز باشید

پاسخ
پریا

سلام استاد ببخشید برای درس پایگاه داده فیلم تهیه نکردین مخصوص کنکور ارشد؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به پریا

سلام. وقت بخیر. من درس پایگاه داده را درس ندادم، ولی استاد شکری این درس را تدریس می‌کنند و فیلم ایشون و می‌تونید از سایت کافه تدریس تهیه کنید. فیلم های ایشون منبع بسیار خوبی برای درس پایگاه داده است. موفق و پیروز باشید

پاسخ
َpourya

سلام استاد چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه وقت داشتید جواب بدید
من شهریور امسال میرم خدمت و احتمالا صبح تا ظهر مشغول باشم و زمان آزاد زیادی دارم و می خوام برای کنکور ۱۴۰۲ آماده بشم و می خواستم پکیج ۱۱ درس و تست و نکته را خریداری کنم اما چند تا سوال در موردش داشتم
۱-اگه من پکیج را الان خریداری کنم امکان اینکه این پیکج برای کنکور ۱۴۰۲ مناسب نباشه و من مجبور به خرید پکیج دیگه ای بشم هست ؟ و اگر آره توصیه شما برای خرید چه زمانیه ؟ و همچنین محتوای ویدیو ها به روز میشه؟
۲- من توی لیست دروس کامپایلر و گسسته را ندیدم ، نبودشون بنا به دلیل آموزشی و تایم کم کنکور بوده یا خریدشون ضروریه و باید جداگانه تهیه بشه ؟
۳- با توجه به اینکه برای دیدن ویدیو ها مجبور به استفاده از نرم افزار خاصی هستیم ، آیا امکان افزایش سرعت پخش وجود داره در نرم افزار مورد نظر ؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به َpourya

سلام. وقت بخیر. در مورد سوال اول تون خیر این امکان وجود ندارد مگر اینکه سازمان سنجش بخواهد دروس را تغییر دهد که با توجه به شرایط فعلی بعید به نظر می‌رسد. در مورد سوال بعدی تون مسلما هر چه زودتر تهیه کنید به نفع شماست. در مورد سوال بعدی تون، محتوای پکیجی که شما می‌گیرید تغییری نخواهد کرد. در مورد سوال بعدی تون درس کامپایلر از کنکور ارشد کامپیوتر حذف شده است، فیلم درس و حل تست ریاضیات گسسته وجود دارد ولی در پکیج 11 درس و 11 تست نیست چون پکیج 11 درس مربوط به دروس تخصصی کنکور ارشد کامپیوتر است و ریاضی گسسته جز دروس ریاضی است نه تخصصی، درس ریاضی گسسته را بصورت جداگانه می‌توانید تهیه کنید. در مورد سوال بعدی تون سرعت در حال حاضر 1.4 برابر می‌شود. موفق و پیروز باشید

پاسخ
tara

سلام استاد وقت بخیر، من ویدیوهای پکیج 5درس شما رو دارم مال سال 98 بوده، برای کنکور امسال مناسب هست؟؟ و اینکه اگر سوال درسی داشته باشم چجوری میتونم مشکلم رو حل کنم؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به tara

سلام. وقت بخیر
بله مناسب هست. می‌توانید به تیم پشتیبانی کنکور کامپیوتر پیام بدید و بگید که شما را در گروه دانشجویان کنکور کامپیوتر و کافه تدریس عضو کنند.
موفق و پیروز باشید

پاسخ
بارگذاری بیشتر ...