کانال تلگرام

کلیپ های انگیزشی کوتاه برای موفقیت

کلیپ انگیزشی؛ فیلم هایی برای افرادی که می‌خواهند همیشه پرانرژی باشند و برای اهدافشان بجنگند

همه ما گاهی ناامید می شویم و برای ادامه راه زندگی و کسب موفقیت نیاز به افزایش انگیزه و دریافت انرژی مثبت داریم. در ارشیو کلیپ های انگیزشی گردآوری شده، تلاش نموده ایم تا جدیدترین ویدیوهای انگیزشی و زیبا برای موفقیت در کنکور را در اختیار شما قرار دهیم.
دانلود و تماشای این ویدیوها می تواند به ایجاد انگیزه برای ادامه مسیر موفقیت کمک کند.
در این آرشیو می توانید جدیدترین کلیپ های خودباوری، انگیزشی شجاعت، مسئولیت پذیری و هر آنچه برای بالا بردن انرژی نیاز دارید تماشا کنید.
ایلان ماسک، مایکل جردن، راک، ویل اسمیت و بسیاری دیگر از افراد مشهور و بزرگ از تجربیات و شکست های خود می گویند.

چرا به دیدن کلیپ انگیزشی نیاز داریم؟

چیکار میکنی وقتی 1000 نفر دیگه همونی و میخوان که تو میخوای؟

Clip Angizeshi 17

چیکار میکنی وقتی 1000 نفر دیگه همونی و میخوان که تو میخوای؟

Clip Angizeshi 16

پاشو، بجنگ و به خواستت برس

Clip Angizeshi

باید شجاعت داشته باشی

Clip Angizeshi 3

هیچ کسی غیر از خودت نمیتونه تو رو متوقف کنه

Clip Angizeshi 4

به خودت باور داشته باش

Clip Angizeshi 5

تا زمانی که تو نخوای هیچی تموم نشده

Clip Angizeshi 6

صحبت های آرنولد درباره موفقیت

Clip Angizeshi 7

باید شروع کنی

Clip Angizeshi 8

عذر و بهانه ممنوع

Clip Angizeshi 9

مسئولیت زندگی تو به عهده بگیر

Clip Angizeshi 10

برای رسیدن به موفقیت باید بپرسی

Clip Angizeshi 11

سختی ها تو رو به آدم موفق تری تبدیل میکنه

Clip Angizeshi 13

جوری تلاش کن که بعدا حسرت نخوری

Clip Angizeshi 14

تنبلی را بکش

Clip Angizeshi 15

فقط خودت مسئولی

Clip Angizeshi 1

اون چیزی که مانع تو هست فقط خودت هستی

Clip Angizeshi 2

تو باید انتخاب کنی که تسلیم بشی یا ادامه بدی

18 Ghahremanan Nemimirand

قهرمانان هرگز شکست نمی‌خورند

19 Be Self Motivated

Be Self-Motivated

20 Believer

باور داشته باش که میتونی

Film Angizeshi 21

سخنان مایکل جردن

Film Angizeshi 22

ایلان ماسک (چه چیزی به شما الهام میدهد)

Film Angizeshi 24

جیم کری ( ما واقعا کی هستیم؟ )

Video Angizeshi 25

کارهایی که واسه قهرمان شدن لازمه و انجام بده

Video Angizeshi 26

وقتشه تغییر کنی

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

حتما تا به حال در زندگیتان با بی انگیزگی روبرو شده اید؛ شرایطی که تنبلی می‌کنید، وقت تان را به بطالت هدر می‌دهید، در راستای اهدافی که دارید به اندازه کافی تلاش نمی‌کنید، باور و ایمان رسیدن به هدف تان کمرنگ می‌شود، از زمان تان به نحو احسنت استفاده نمی‌کنید، نمی‌توانید جلوی هوای نفستان را بگیرید و موارد دیگری از این دست، جای نگرانی نیست، همه افراد، حتی افراد بسیار موفق هم در طول زندگی‌شان بارها و بارها دچار این بی انگیزگی ها شده‌اند ولی افراد موفق با بکارگیری روش‌هایی، سریعا انگیزه خود را برمی‌گردانند و به تلاش زیاد و هوشمندانه در راستای هدف‌شان ادامه می‌دهند. حال سوال اینجاست که چگونه می‌توانیم وقتی دچار بی‌انگیزگی می‌شویم مجددا انگیزه خود را برگردانیم؟

داشتن انگیزه باعث می شود فرد به رفتارش جهت دهد و برای زندگی اش هدف تعریف کند و سپس برای رسیدن به آن هدف بی وقفه تلاش کند. لذا زمانی که با بی‌انگیزگی روبرو می‌شویم نیازمند یک محرک هستیم که به ما انگیزه دهد، محرک‌ها تاثیرات فوق العاده‌ای روی زندگی ما می‌گذارند و عقاید و افکار ما را جهت می‌دهند و ما را در جهت رسیدن به اهداف‌مان توانمند می‌سازند. محرک می‌تواند درونی یا بیرونی باشد؛ محرک‌ درونی نوعی از انگیزه و محرک است که از درون هر فردی نشأت می‌گیرد، انگیزه و محرک درونی هر فردی را باورها، افکار، عقاید و ذات اش است که به وجود می‌آورد.

محرک بیرونی می‌تواند نصیحت یک مشاور، سخن یک دوست یا حتی دشمن، یک رخداد در گذشته دور یا نزدیک، مشاهده یک سخن در اینترنت، خواندن متنی از یک کتاب، شنیدن یک موسیقی خاص، دیدن یک عکس خاص و یا دیدن یک کلیپ یا فیلم انگیزشی باشد. حال یکی از مهم ترین محرک های بیرونی کلیپ های انگیزشی است، زیرا می‌تواند بسیاری از مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم را شامل شود، به عبارتی ویدئو انگیزشی اکثر منابع انگیزشی را یکجا در خود جمع کرده است.

تلاشی پیوسته با تماشای هر روزه کلیپ های انگیزشی

در بالا گفتیم که هر زمانی که بی‌انگیزه شدید با استفاده از کلیپ های انگیزشی می‌توانید انگیزه خود را افزایش دهید، این افزایش انگیزه باعث می‌شود که بصورت موقتی تلاش‌تان را زیاد کنید، اما توجه داشته باشید که اگر برای خود هدف بزرگی تعیین کرده اید و میخواهید به آن برسید باید برای رسیدن به آن بصورت پیوسته و هوشمندانه تلاش کنید، در مورد هوشمندانه تلاش کردن باید توجه داشته باشید که هر تلاشی منجر به نتیجه مطلوب نمی‌شود و فقط یک تلاش مطلوب است که منجر به نتیجه مطلوب می‌شود. و در مورد تلاش پیوسته باید توجه داشته باشید که اگر میخواهید در هر موردی به موفقیت های بسیار بزرگی برسید، پیوسته تلاش کردن از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است، اگر میخواهید یک نوازنده پیانو عالی شوید باید پیوسته تلاش کنید، اگر میخواهید در یک رشته ورزشی حرفه ای شوید باید پیوسته تلاش کنید، اگر میخواهید در کنکور موفق شوید باید پیوسته تلاش کنید، یکی از رمزهای رسیدن به موفقیت های بزرگ پیوسته تلاش کردن است، اما بسیاری از افراد وقتی برای خود هدفی تعیین می‌کنند در ابتدای کار با انگیزه بالا شروع به تلاش کردن می‌کنند اما بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی آن خواسته سوزان و آن انگیزه فراوان کاهش پیدا می‌کند، برای اینکه انگیزه تان کاهش پیدا نکند کارهای مختلفی می‌توانید انجام دهید، یکی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که هر زمان که احساس کردید انگیزه شما کم شده است، سعی کنید یک کلیپ انگیزشی نگاه کنید، یا یک موسیقی انگیزشی گوش کنید، برای اینکه همیشه انگیزه داشته باشید و بصورت پیوسته تلاش کنید نه موقتی، پیشنهاد میکنیم هر روز این کلیپ های موفقیت و انگیزشی را مشاهده کنید تا همیشه در تمام طول روز پر انگیزه بمانید و بتوانید به اهداف و رویاهای خود با سرعت بیشتر دست پیدا کنید

کلیپ های انگیزشی موفقیت

ویدیوهای انگیزشی چه تاثیری می‌توانند در ما بگذارند؟

فیلم‌های الهام بخش و انگیزشی دقیقاً همان تأثیری را بر روی ما میگذارد، که کتاب‌های خوبِ روانشناسی، یا نصیحت‌های یک انسان بسیار موفق میگذارد. وقتی کتاب عالی را عمیق میخوانیم، روزها، ماه‌ها و حتی شاید سال‌ها به موضوع آن کتاب فکر میکنیم و این فکر کردن‌ها به مرور زمان روی باورها، افکار، عقاید و روحیات ما تاثیر می‌گذارد. ویدئو انگیزشی با تصاویر، موسیقی، سخنرانی و متن هایی که در خود می‌گنجاند دنیایی از انرژی را به ما هدیه می دهد. زمانی که ما تحت تاثیر ویدیو انگیزیشی قرار می‌گیریم انرژی بیشتری برای انجام دادن کارهایمان داریم، خواسته سوزانمان تقویت می‌شود و اهداف مان پر رنگ تر می‌شود، زیرا یک کلیپ انگیزشی افکار ما را پالایش و ذهن ما را به سمت افکار نیرومند رهنمون می‌کند. اگر ما عادت کنیم، همیشه، روزمان را با یک ویدیو انگیزشی آغاز کنیم، تمام طول روز احساس شادابی و نشاط در ما موج خواهد زد. به علاوه به مرور زمان شاهد تغییر سبک زندگی مان خواهیم بود و برای انجام هر کاری خودمان را توانمند خواهیم دید. یک ویدیو انگیزشی به طور عمیقی نگرش و باور ما درباره زندگی را متحول خواهد کرد.

نتیجه شروع با انگیزه

وقتی که حتی فکرشـم نمیکنی،
نتیجه ای رویایی بدست میاری

انگیزه جنگیدن

سختی های مسیر نیومدن که بمونن،
اونــا اومـدن کــه ازشــون بگـذری

شروع با انگیزه

اگـر از شــروع کــردن بترسـی،
مجبوری هیچ وقت طرفش نری

کلیپ های انگیزشی بیشتر

علاوه بر کلیپ های انگیزشی که در بالا در اختیار شما قرار گرفته است، می‌توانید از فیلم های انگیزشی زیر نیز استفاده کنید.

چگونه می‌توانیم به اهداف مان برسیم؟

اگر برای خود هدف بزرگی تعیین کرده اید و میخواهید به آن برسید باید برای رسیدن به آن بصورت پیوسته و هوشمندانه تلاش کنید، در مورد تلاش پیوسته باید توجه داشته باشید که اگر میخواهید در هر موردی به موفقیت های بسیار بزرگی برسید، پیوسته تلاش کردن از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. یکی از رمزهای رسیدن به موفقیت های بزرگ پیوسته تلاش کردن است، اما بسیاری از افراد وقتی برای خود هدفی تعیین می‌کنند در ابتدای کار با انگیزه بالا شروع به تلاش کردن می‌کنند اما بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی آن خواسته سوزان و آن انگیزه فراوان کاهش پیدا می‌کند، برای اینکه انگیزه تان کاهش پیدا نکند کارهای مختلفی می‌توانید انجام دهید، یکی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که هر زمان که احساس کردید انگیزه شما کم شده است، سعی کنید یک کلیپ انگیزشی نگاه کنید، یا یک موسیقی انگیزشی گوش کنید. در این راستا و برای کمک به دانشجویان و دانش پژوهان عزیز و بطور کلی برای کمک به هر فردی که نیاز به انگیزه دارد، فیلم های انگیزشی فوق العاده ای را برای شما مهیا کرده ایم

موفقیت در کنکور به چه میزان در آینده ما تاثیر گذار است؟

دور از واقعیت نیست اگر دانش آموزان و دانشجویان، قبولی در کنکور را به عنوان یک پروژه مهم در زندگی خود تصور کنند. این عزیزان باید تحصیل در یک دانشگاه خوب را مانند نوری درنظر بگیرند که هر چه بیشتر برای آن تلاش می کنند نور بیشتر می شود و این نور زندگی آن ها را تغییر میدهد. این عزیزان با موفقیت در مسیر آکادمیک باعث افتخار خود و اطرافیان شده و بر زندگی انسان های بیشماری در دنیا تاثیر گذار خواهند بود. داوطلبان کنکور باید سختی های رسیدن به موفقیت را در نظر داشته باشند و از هرفرصتی برای موفقیت استفاده نمایند. شاید شما عزیزان مجبور به ترک بعضی دید و بازدیدها و عادت ها بشوید و شاید به انزوا برسید ولی این امر در مقابل موفقیت در مسیری که شروع کرده اید بسیار ناچیز است. پس از همین امروز شروع کنید و اراده نمایید که این مسیر را تا انتها با صلابت طی کنید و زندگیتان را تغییر دهید.

انگیزه بالا به چه میزان در تحقق رویاها نقش دارد؟

اهمیتی ندارد که رویای شما چه باشد؛ اهمیتی ندارد که چقدر نا امیدانه برای تحقق این رویا تلاش کرده اید؛ مهم این است که رویایی که شما در ذهن دارید، دستیافتنی است؛ شما قبل از شروع میدانید که این کار ساده ای نیست و تغییردادن زندگی کار سختی است. در مسیر تحقق رویا متحمل نا امیدی های بسیاری خواهید شد. شکست خواهید خورد، دردهای فراوانی را تحمل می کنید. بارها و بارها شک می کنید و سوال می کنید که چرا این اتفاقات برای شما رخ داده می دهد؟ بله شما متحمل سختی های فراوانی شده اید در حالیکه تنها میخواستید یک زندگی خوب داشته باشید. اما شما نباید از رویاهایتان دست بکشید. سختی های فراوانی در مسیر شما قرار گرفته اند. اما آنها آمده اند که بگذرند و نه اینکه بمانند. اگر با انگیزه بالا و پیوسته و هوشمندانه تلاش کنید قطعا به آرزوها و اهداف تان خواهید رسید

چقدر درک اهمیت زمان، انگیزه را بالا می‌برد؟

ما زمان مشخصی را در اختیار داریم تا تجربه های زندگی را پشت سر بگذاریم و به رویاهایمان رنگ تحقق ببخشیم. ولی متاسفانه ما متوجه نیستیم که زمان در حال گذر است و فرصت های ما کمتر و کمتر می شود. زمان خریدنی نیست، بیشتر نمی شود، به عقب باز نمی گردد بلکه تنها و تنها از دست می رود و انسان نمی داند که هنوز چقدر فرصت دارد چراکه طول زندگی مانند یک راز است. تصور اینکه ما زمان زیادی برای انجام کارها داریم باعث می شود زمان را تلف کنیم. باعث می شود کم کاری کنیم و زیادتر از حد لازم به خود فرصت دهیم. هدف همه ما تبدیل شدن به الماس در زمانه پر از سنگ است. ولی هیچ نیروی غریزی در وجود ما نیست که به ما کمک کند. پس باید ذهنیت خود را تغییر دهیم. بله ما باید تغییر کنیم. تنها راه اینست که ارزش زمان را درک کنیم و وقت کشی را متوقف کنیم چراکه این روند برعکس عمل می کند. این زمان است که شما را میکشد. شما قدرت این را دارید که از تلف شدن زمان جلوگیری بنمایید و همینطور شما قدرت وقت کشی هم دارید. پس از زمان استفاده کنیم و کاری کنیم که زمان به خوبی برای ما بگذرد. زندگی را شبیه رویاهایمان زندگی کنیم. فشار بر سنگ کربنی عامل تبدیل یک سنگ معمولی به الماس است. پس مبارزه را شروع کنیم و تسلیم ترس و اضطراب نشویم. به مبارزه ادامه داده و به جلو حرکت کنیم.ما امروز هشتاد و شش هزار و چهارصد ثانیه زمان داریم و مهمترین مسئله این است که چگونه از این زمان استفاده می کنیم. ما باید برای رسیدن به زندگی که آرزویش را داریم دوباره و دوباره تلاش کنیم تا به رویاهایمان برسیم. باید از امروز شروع کنید تا فردا یک قدم جلوتر باشیم.