ثبت نام کلاس کنکور ارشد کامپیوتر

تدریس و مشاوره کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و آی تی

کلاس کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و فناوری اطلاعات

سال‌ها در شهرهای بزرگی نظیر تهران، مشهد، شیراز و ... بصورت استاد پروازی کلاس‌های حضوری کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و آی تی برگزار می‌کردم و بعلت محدودیت‌های زمانی و مکانی امکان برگزاری کلاس‌های حضوری در شهرهای بیشتری را نداشتم، اما با توجه به درخواست‌های زیاد دانشجویان مبنی بر برگزاری کلاس‌ حضوری در شهرهای دیگر و همین طور علاقه درونی زیادی که بنده داشتم تا نه فقط به دانشجویان چند شهر خاص کمک کنم بلکه به تمامی دانشجویان کامپیوتر و آی تی کشور کمک کنم، تصمیم گرفتم کلاس‌های آنلاین کنکور ارشد کامپیوتر، با تکنولوژی جدید و با کیفیتی مثال زدنی از لحاظ وضوح تصویر و صدا و بصورت کاملا تعاملی برگزار کنم. به این علت در سال 95 بعنوان اولین برگزار کننده کلاس‌های آنلاین در کشور، کلاس‌های آنلاین کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و آی تی را راه اندازی نمودم، و باعث شدم مسیر آموزش در کشور عوض شود، بطوری که پس از سال 95 بسیاری از موسسات وارد حوزه کلاس‌های آنلاین شدند. در سال 95 با اینکه اولین سال برگزاری این چنین کلاس‌هایی بود استقبال دانش جویان فوق العاده بود و بازخورد دانش پژوهان بسیار خوب بود، تا این حد که جمعیت متوسط کلاس‌های نکته و تست سال 95 به حدود 100 نفر در هر کلاس رسید. به لطف خدا تا کنکور (30 تیر 1397) 118 کلاس و همایش آنلاین در کشور برگزار کرده‌ام و 3802 دانشجوی بصورت آنلاین در این کلاس‌ها و همایش‌ها شرکت کرده‌اند.

 

 

 • کلاس کنکور ارشد کامپیوتر
 • 2
 • 4
 • kelas konkur rashad computer
 • بهترین کلاس کنکور ارشد کامپیوتر

 

کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و آی تی از لحاظ سر فصل مطالب کاملا منطبق است بر سر فصل‌های کلاس‌های حضوری‌ و حتی بالاتر از آن. در کلاس‌های آنلاین دانشجویان می‌توانند تمامی سوالات خود را از طریق ویس از استاد بپرسند و فیلم کلاس‌ها نیز ضبط و در پایان کلاس‌ها در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت،‌ تا بتوانند تا روز کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و آی تی بارها و بارها فیلم‌ها را تماشا کنند و به تسلط برسند، بنابراین فیلم‌های کلاس‌های آنلاین مختص تک تک دانشجویان خواهد بود زیرا در این فیلم‌ها سوالات و جوابهای خود این دانشجویان وجود دارد، همچنین قیمت کلاس‌های اینترنتی را به علت کمک به دانشجویان و در راستای عدالت آموزشی حدود نصف تا یک سوم کلاسهای حضوری‌ قرار داده‌ایم!

کلاس کنکور ارشد کامپیوتر آنلاین

 

نحوه تدریس در کلاس های کنکور ارشد کامپیوتر

 

اگر زمان کلاس‌های کنکور ارشد کامپیوتر را مشاهده کنید متوجه می‌شوید که زمان کلاسهای ما بالا است، علت آن این است که صد در صد مطالب در این کلاس‌ها گفته می‌شود و چیزی را به کلاسهای نکته و تست موکول نمی‌شود، همچنین از پایه درس داده می‌شود و سطح بالا درس داده نمی‌شود، طوری از بیس درس داده می‌شود که همه کاملا متوجه شوند و فرض را بر این نمیگذاریم که دانشجو باید چیزهایی را از قبل بلد باشد. بنابراین دانشجویان با هر پایه‌ای می‌توانند بیشترین بهره را از این کلاس‌ها ببرند، چه دانشجویان دانشگاه‌های شریف و تهران و امیر کبیر باشید و چه دانشجویان دانشگاه‌های آزاد و غیر انتفاعی که از تحصیل تان فاصله افتاده است. هنر آن است که سخترین مفاهیم به ساده ترین شیوه ممکن گفته شود.

?همین طور ما به دانشجو تفکر کردن را یاد می‌دهیم، مفهومی یاد گرفتن را آموزش می‌دهیم و  به شدت از آنکه بخواهیم چیزهای حفظی به آنها بگوییم و آنها را مجبور به حفظ کردن کنیم پرهیز می‌کنیم. مطمئن باشید در کنکور ارشد کامپیوتر حفظ کردن یعنی قبول نشدن. فلسفه کلاس های کنکور ارشد کامپیوتر ما نیز بر همین اساس نهاده شده است و این یک تفاوت اساسی ما با سایر موسسات است.
⭕️ همچنین تعداد مثال ها و تست هایی که در کلاس‌ های ارشد کامپیوتر حل میکنیم بسیار زیاد است، البته هر تستی که مطرح می‌شود به علت و دلیلی مطرح می‌شود و می‌خواهد مفهومی را منتقل کند و هیچ گاه دو تست مشابه نخواهید دید و بنابراین تدریس کامل است و دانشجویان کلاس دیگر نیاز به خواندن کتاب دیگری را نخواهند داشت. این موارد را از دانشجویانی که در کلاس های کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر شرکت کرده اند می‌توانید بپرسید.

مقایسه کلاس های کنکور کامپیوتر با دیگر منابع کمک آموزشی

 

سوالات زیادی مطرح می‌شود در این باب که کلاس آنلاین بهتر است یا فیلم آموزشی و یا کتاب درسی؟ جواب این سوال قطعا کلاس آنلاین است. همچنین افرادی که امکان دسترسی به کلاس آنلاین را ندارند سوال می‌پرسند که فیلم آموزشی تهیه کنیم یا فیلم ضبط شده کلاس آنلاین را؟ جواب این سوال نیز قطعا فیلم ضبط شده کلاس آنلاین است.

دلیل پاسخ های بالا نیز این است که کلاس آنلاین و فیلم ضبط شده آن پویا است و پیوسته در حال به روز رسانی و آپدیت شدن هستند، اما فیلم آموزشی به روز نمی‌ماند و بعلت ماهیت پویایی زیاد کنکور کامپیوتر خیلی سریع در کنکور ارشد کامپیوتر و همین طور کنکور دکتری کامپیوتر دچار سالخوردگی می‌شود و منسوخ می‌شود.

در مقایسه کتاب با کلاس آنلاین نیز باید گفت که کتاب با کلاس آنلاین فاصله بسیاری از لحاظ کیفیت دارد زیرا کلاس بصورت مدام و پیوسته در بازه‌های کوتاه مدت به روز می‌شود، اما کتاب در بازه‌های بلند مدت به روز می‌شود.

بنابراین در یک جمع بندی می‌توان گفت:

فیلم آموزشی و کتاب ایستا هستند اما کلاس آنلاین و فیلم کلاس آنلاین ضبط شده پویا هستند و این بر همگان واضح است که محتوا پویا بسیار بهتر از محتوای ایستاست.

کلاس های آنلاین کنکور کامپیوتر در راستای عدالت آموزشی

 

بنده مدت‌های زیادی بدنبال گسترش عدالت آموزشی بودم، و این امر که دانشجویان کامپیوتر و آی تی سراسر کشورمان (به خصوص دانشجویان شهرستانی) نمی‌توانند از کلاس‌هایی با کیفیت بالا (با این پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت دنیای اینترنت چرا دانشجویان شهرستانی نتوانند از کیفیتی بالاتر از کیفیت کلاس‌های حضوری در تهران بهره مند باشند؟) استفاده کنند ذهنم را مشغول کرده بود، به همین علت تصمیم گرفتم راه خودم را (گسترش کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر) با قدرت بیشتری نسبت به پارسال ادامه بدم و امسال از حجم کلاس‌های حضوری‌ام کم کنم و نهایتا فقط در یک موسسه بصورت حضوری کلاس برگزار خواهم کرد، به این طریق می‌توانم تمامی تمرکز‌ام را بر روی کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و آی تی و برای تمامی دانشجویان کشور بگذارم و دیگر به این صورت نخواهد بود که وقت و تمرکزم را فقط برای تعداد دانشجویان محدودی و در یک شهر خاص قرار دهم.

همچنین برای کسانی که نه می‌توانند از کلاس‌های حضوری و نه از کلاس‌های آنلاین استفاده کنند این مورد در نظر گرفته شده که بتوانند فیلم‌های مربوط به درس‌ها را تهیه بفرمایند، با کلیک روی دکمه فیلم‌های آموزشی در زیر می‌توانید این فیلم‌ها را دریافت کنید.

البته با توجه به مزایای بیشتر کلاس‌های آنلاین نسبت به فیلم‌ها و کلاس‌های حضوری در درجه اول شرکت در کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر را به همگان توصیه می‌کنیم ( دقت کنید که با شرکت در کلاس‌های آنلاین علاوه بر مزایای بیشماری که کلاس‌های آنلاین دارد فیلم‌ها را نیز دریافت خواهید کرد )

در زیر نمونه‌ای از کلاس‌ آنلاین کنکور ارشد کامپیوتر را در اختیارتان قرار داده‌ایم (مبحث بازگشتی‌های درس ساختمان داده یکی از مهمترین مباحث نه تنها درس ساختمان و الگوریتم، بلکه یکی از مهمترین فصل‌های کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی است و هر ساله سوالات مستقیم و غیر مستقیم زیادی از این مبحث مطرح می‌شود )

 

نمونه کلاس کنکور ارشد کامپیوتر درس ساختمان داده

 

ساختمان داده - فصل بازگشتی ها

 

برخی از مزایای کلاس‌های آنلاین کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی بصورت زیر است:

 

 1. در کلاس‌های آنلاین خاصیت تعاملی و پویایی وجود دارد و دانشجویان می‌توانند سوالات و مشکلات خود را در همان لحظه‌ای که برایشان رخ می‌دهد از استاد درس مربوطه بپرسند
 2. دانشجویان پس از هر کلاس می‌توانند فیلم کلاس‌های آنلاین را دانلود کنند و بنابراین فیلم کلاس‌ها را نیز در اختیار خواهند داشت
 3. جزوات هر جلسه بعد از آن جلسه در پنل کاربری دانشجویان قرار می‌گیرد
 4. فیلم‌های کلاس‌های آنلاین ما مشابه فیلم‌های موسسات دیگر نیست که بصورت کلی و عمومی باشد و فیلم‌های ما مختص تک تک دانشجویان خواهد بود، زیرا که در این فیلم‌ها سوالات و جوابهای خود این دانشجویان وجود دارد که این امر در تثبیت دروس برای دانشجویان بسیار مهم است
 5. دانشجویان در جو کلاس کنکور و رقابت قرار می‌گیرند و این بسیار بسیار انگیزه دهنده و اثر بخش است و این مورد یکی از مزایای فوق العاده‌ای است که کمتر به آن اشاره شده
 6. از مزایای دیگر کلای آنلاین آن است که دانشجویان می‌توانند هر موقع مشکل درسی داشتند به قسمت پرسش و پاسخ سایت مراجعه کنند و سوالات‌شان را بپرسند، و بنده، همکلاسی‌هایتان و حل تمرین‌ها پاسخ شما را خواند داد
 7. قیمت کلاس‌های آنلاین حدود یک دوم تا یک سوم کلاس‌های حضوری است، و این در حالی است که کلاس آنلاین مزیت‌هایی دارد که کلاس حضوری ندارد

 

در تصویر زیر می‌توانید بطور دقیق‌تر مقایسه‌ای بین کلاس‌های حضوری، آنلاین و فیلم‌ها انجام دهید

 

 
کلاس کنکور ارشد کامپیوتر
مقایسه کلاسهای حضوری، سی دی های آموزشی و کلاسهای آنلاین از جنبه های مختلف

 

می‌توانید تصویر بالا را برای دوستان خود ارسال کنید

 

 

 

امید آنکه هیچ دانشجویی در سرتاسر کشور به علت محدودیت‌های مالی و مکانی از پیشرفت باز نماند.
برای مشاهده کیفیت تدریس می‌توانید ازفیلم‌های قرار داده شده در قسمت فیلم‌های کنکور کامپیوتر استفاده کنید، دقت کنید که کیفیت و سطح کلاس‌های حضوری و اینترنتی به علت اینکه تعاملی هستند و دانشجویان می‌توانند تمامی سوالاتشان را بپرسند و دلایل دیگر حدود 30 درصد از فیلم‌ها بالاتر هستند

 

 

 

برنامه کلاس‌های آنلاین کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و آی تی

 

نام درس مدت دوره روز برگزاری زمان برگزاری هزينه
ساختمان داده ها 60 ساعت جمعه‌ها ساعت 15 تا 20 350 هزار تومان
معماری کامپیوتر 60 ساعت شنبه‌ها ساعت 17 تا 22 300 هزار تومان
ساختمان گسسته 60 ساعت جمعه‌ها ساعت 9 تا 14 300 هزار تومان
مدار منطقی 40 ساعت پنجشنبه‌ها ساعت 15 تا 20 250 هزار تومان
شبکه‌های کامپیوتری 60 ساعت اعلام می‌شود اعلام می‌شود اعلام می‌شود
طراحی الگوریتم 40 ساعت جمعه‌ها پس از اتمام ساختمان داده 240 هزار تومان
مشاوره هفتگی هر هفته حدودا 15 دقیقه شنبه‌ها با هماهنگی با تيم پشتيبانی 760 هزار تومان

 

 

 

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

 

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

             
شماره ثابت موسسه:                              86046412-021

 

 

 

 

 

 

بازدیدکنندگان این مطلب،مطالب زیر را هم مطالعه کرده اند :

 

کارنامه‌های ارشــد کامپیــوتر 96

 

گرایــش‌های ارشــد کامپیـــوتر

 

بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر

 

 

 

 

4.4605263157895 1 1 1 1 1 4.46 امتیاز (152 رای)
 1. مهتاب

سلام وقت بخیر
سال 97 کلاس آنلاین برگزار میشه؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    مهتاب

سلام
وقت بخیر

بله امسال نیز مانند سال‌های گذشته کلاس آنلاین برگزار شده است. کلاس‌های آنلاین کنکور ارشد کامپیوتر هم اکنون در حال برگزاری است و تا به حال حدود دو جلسه از هر کلاس سپری شده است.
برای شرکت در کلاس‌های می‌توانید به لینک رو به رو مراجعه...

سلام
وقت بخیر

بله امسال نیز مانند سال‌های گذشته کلاس آنلاین برگزار شده است. کلاس‌های آنلاین کنکور ارشد کامپیوتر هم اکنون در حال برگزاری است و تا به حال حدود دو جلسه از هر کلاس سپری شده است.
برای شرکت در کلاس‌های می‌توانید به لینک رو به رو مراجعه کنید:
https://cafetadris.com/ceit/

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:
آی دی تلگرام تیم پشتیبانی: @cafetadris_team
شماره ثابت موسسه: 86046412-021

ادامه مطلب
  پیوست ها
  آخرین بار در تاریخ حدود 1 ماه قبل توسط رامین رضوی ویرایش شد رامین رضوی
 1. محمدعلی یزدان پناه

سلام، وقت بخیر؛
کلاس آنلاین "نظریه زبان و ماشین" مشخص نیست کی برگزار میشه؟

ممنون...

  پیوست ها
 

سلام
وقت بخیر

تمامی کلاس های کنکور ارشد کامپیوتر از ابتدای آذر شروع می‌شود، البته کلاس های بنده از 19 آبان استارت می‌خورد.

موفق و پیروز باشید

  پیوست ها
 
 1. سام

سلام استاد خسته نباشید من برای شرکت در آزمونهای استخدامی دارم درس میخونم ساختمان داده وطراحی الگوریتم خیلی مشکل داشتم اما فیلمای شمارو میبینم کمک میکنه.سوالای استخدامی معمولا در چه حدی هستن؟لطفا جواب بدید

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    سام

سلام
وقت بخیر

سوال های آزمون های استخدامی کمی ساده تر از سوالات کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی و همین طور کنکور دکتری کامپیوتر هستند و با تماشای فیلم ها و یا شرکت در کلاس ها و کار کردن تست ها می تونید به صد در صد تسلط برسید و به اکثر سوالات آزمون...

سلام
وقت بخیر

سوال های آزمون های استخدامی کمی ساده تر از سوالات کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی و همین طور کنکور دکتری کامپیوتر هستند و با تماشای فیلم ها و یا شرکت در کلاس ها و کار کردن تست ها می تونید به صد در صد تسلط برسید و به اکثر سوالات آزمون های استخدامی پاسخ بدید

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. سمیه

سلام استاد
متقاضی آزمون دکترا نرم افزار هستم و قصد شرکت در کلاسهای آنلاین نکته و تست ساختمان داده و الگوریتم دوره ی پاییز رو دارم ،به نظر شما در دوره ی پاییز شرکت کنم یا فیلم دوره ی تابستان که در حال برگزاری ست رو خریداری کنم ؟
آیا در کلاس نکته...

سلام استاد
متقاضی آزمون دکترا نرم افزار هستم و قصد شرکت در کلاسهای آنلاین نکته و تست ساختمان داده و الگوریتم دوره ی پاییز رو دارم ،به نظر شما در دوره ی پاییز شرکت کنم یا فیلم دوره ی تابستان که در حال برگزاری ست رو خریداری کنم ؟
آیا در کلاس نکته و تست مباحث درسی مهم هم یادآوری میشه ؟(سوال دومم رو به این خاطر پرسیدم که فیلم کلاس درس ساختمان و الگوریتم شما رو خریداری نکردم )فقط فیلمهایی که در آپارات قرار دادید رو دیدم
ممنون از پاسخگویی شما

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    سمیه

سلام
وقت بخیر

خیلی از کلاس‌های نکته و تست پاییز نگذشته و مثلا در درس ساختمان داده ما فقط تست‌های مرتبه زمانی شبه کدها و همین طور رشد توابع را زده‌ایم. بنابراین توصیه میکنم که در کد پاییز ثبت نام کنید و ویدیو دو جلسه قبلی را تماشا کنید و بعد از...

سلام
وقت بخیر

خیلی از کلاس‌های نکته و تست پاییز نگذشته و مثلا در درس ساختمان داده ما فقط تست‌های مرتبه زمانی شبه کدها و همین طور رشد توابع را زده‌ایم. بنابراین توصیه میکنم که در کد پاییز ثبت نام کنید و ویدیو دو جلسه قبلی را تماشا کنید و بعد از با کلاس پیش بیایید.
بله تا حدی که امکان دارد این کار انجام می‌شود

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. زهرا

سلام من میخواستم تو دوره انلاین شرکت کنم دوره بعدی از اخر مهر شروع میشه ؟
بعد اینکه هر کس با هر سطحی میتونه این دوره دنبال کنه یعنی از اول بیان شده یا فقط تست هست چون من پشت کنکور هستم و مباحث یادم رفته
ممنون

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    زهرا

سلام
وقت بخیر
عذرخواهی میکنم به علت تاخیر در پاسخ گویی. به علت آپدیت سایت کمی تاخیر به وجود آمد

کلاس‌های کنکور ارشد کامپیوتر دوره پاییز از اواسط آبان شروع می‌شود.
اگر توجه کنید متوجه می‌شوید که زمان کلاس‌ها بالاست و این به این دلیل است که صد در...

سلام
وقت بخیر
عذرخواهی میکنم به علت تاخیر در پاسخ گویی. به علت آپدیت سایت کمی تاخیر به وجود آمد

کلاس‌های کنکور ارشد کامپیوتر دوره پاییز از اواسط آبان شروع می‌شود.
اگر توجه کنید متوجه می‌شوید که زمان کلاس‌ها بالاست و این به این دلیل است که صد در صد مطالب سر کلاس‌ها گفته می‌شود و کلاس‌ها شامل درس و حل سوالات و تست نیز هست و همه با هر سطحی می‌توانند در کلاس‌های کنکور ارشد کامپیوتر ما شرکت کنند. فیلم‌های نمونه کلاس ها در آپارات برای همین گذاشته شده که دانشجویان این فیلم‌ها را تماشا کنند و متوجه این موضوع بشوند. حتما این فیلم‌های نمونه را بررسی بفرمایید.

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رضا

سلام استاد من دانشجوی ای تی ترم دو هستم از الان میخوام بخونم
فقط من خیلی خیلی ریاضیم ضعیفه نمیدونم ساختمان داده و طراحی الگوریتم و گسسته رو میتونم اصلا بخونم یا نه
استاد با تهیه ویدئو های اموزشی شما میتونم خودمو در حد قابل قبول برسونم ممنون...

سلام استاد من دانشجوی ای تی ترم دو هستم از الان میخوام بخونم
فقط من خیلی خیلی ریاضیم ضعیفه نمیدونم ساختمان داده و طراحی الگوریتم و گسسته رو میتونم اصلا بخونم یا نه
استاد با تهیه ویدئو های اموزشی شما میتونم خودمو در حد قابل قبول برسونم ممنون میشم جواب بدید استاد

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    رضا

سلام
وقت بخیر
عذرخواهی میکنم به علت تاخیر در پاسخ گویی. به علت آپدیت سایت کمی تاخیر به وجود آمد

این سه درس مهمترین دروس کنکور ارشد کامپیوتر در همه گرایش‌هایش هستند و به هیچ عنوان نباید این دروس را کنار بذارید.
بله حتما می‌تونید. فیلم جلسات اول...

سلام
وقت بخیر
عذرخواهی میکنم به علت تاخیر در پاسخ گویی. به علت آپدیت سایت کمی تاخیر به وجود آمد

این سه درس مهمترین دروس کنکور ارشد کامپیوتر در همه گرایش‌هایش هستند و به هیچ عنوان نباید این دروس را کنار بذارید.
بله حتما می‌تونید. فیلم جلسات اول کلاس‌ها در آپارت کنکور کامپیوتر هستند، آنها را تماشا کنید متوجه عرض بنده میشید، فیلم ها کامل هستند و از صفر تا صد توضیح داده می‌شود. ولی توصیه اول من به شما شرکت در کلاس‌های آنلاین هست، بدلیل جو رقابتی که در این کلاس‌ها وجود دارد و موارد دیگر.

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. فاطمه

سللام استاد رضوی
ممنون از خدمات بسیار عالی سایتتون
استاد کلاس های آنلاین ترم پاییز کی شروع می شود؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    فاطمه

سلام
وقت بخیر
عذرخواهی میکنم به علت تاخیر در پاسخ گویی. به علت آپدیت سایت کمی تاخیر به وجود آمد

خواهش میکنم. انجام وظیفه هستش

انشالا کلاس‌های کنکور ارشد کامپیوتر دوره پاییز از اواسط آبان ماه شروع می‌شود.

موفق و پیروز باشید

  پیوست ها
 
 1. سها

سلام و وقت بخیر استاد گرامی
آیا خواندن همین منابعی ک گفتین کفایت میکنه برای ارشد؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    سها

سلام
وقت بخیر

بله اگر بتوانید تمامی منابعی که در قسمت منابع کنکور ارشد کامپیوتر کفته شده را خوب بخوانید و به تسلط برسید کافی است. البته این امر ساده نیست و تلاش بسیار زیادی را می‌خواهد چون بعضی از دروس سخت هستند و تقریبا میشه گفت خود خوان نیستند...

سلام
وقت بخیر

بله اگر بتوانید تمامی منابعی که در قسمت منابع کنکور ارشد کامپیوتر کفته شده را خوب بخوانید و به تسلط برسید کافی است. البته این امر ساده نیست و تلاش بسیار زیادی را می‌خواهد چون بعضی از دروس سخت هستند و تقریبا میشه گفت خود خوان نیستند و نیاز به تلاش بیشتری دارند

موفق و پیروز باشید.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. امیرحسین

سلام استاد رضوی بنده کلاس مدارمنطقی شما را ثبت نام کردم 5 جلسه از کلاس گذشته این 5 فیلم را در روز های پشت سر هم ببینم تا به کلاس برسم یا پیشنهاد دیگری برای خواندن و تست و مرور این 5 جلسه دارید ؟
لطف بفرمایید در صورت امکان جواب من را در اسرع...

سلام استاد رضوی بنده کلاس مدارمنطقی شما را ثبت نام کردم 5 جلسه از کلاس گذشته این 5 فیلم را در روز های پشت سر هم ببینم تا به کلاس برسم یا پیشنهاد دیگری برای خواندن و تست و مرور این 5 جلسه دارید ؟
لطف بفرمایید در صورت امکان جواب من را در اسرع وقت بدهید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    امیرحسین

سلام
وقت بخیر

می‌تونید تمامی این فیلم‌ها را در 1 یا 2 روز ببینید و نیازی نیست که در هر روز 1 فیلم و مشاهده کنید.

موفق و پیروز باشید

  پیوست ها
 
 1. فاطمه عابدی

سلام.الان از پنج کلاس تشکیل شده چند جلسه گذشته؟ آیا دیر نیست برای ثبت نام؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    فاطمه عابدی

سلام
وقت بخیر

خیر دیر نیست، به محض ثبت نام در کلاس، شما به فیلم‌های جلسات قبلی دسترسی خواهید داشت و بنابراین می‌توایند با مطالعه 1 هفته‌ای خودتان را به کلاس‌های کنکور کامپیوتر برسانید. اینکه 1 هفته تلاش کنید و خودتون و به کلاس‌ها برسونید شاید...

سلام
وقت بخیر

خیر دیر نیست، به محض ثبت نام در کلاس، شما به فیلم‌های جلسات قبلی دسترسی خواهید داشت و بنابراین می‌توایند با مطالعه 1 هفته‌ای خودتان را به کلاس‌های کنکور کامپیوتر برسانید. اینکه 1 هفته تلاش کنید و خودتون و به کلاس‌ها برسونید شاید بهتر از این باشه که در دوره بعدی کلاس‌های کنکور ارشد کامپیوتر که در آبان ماه استارت میخوره شرکت کنید

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. فاطمه عابدی    رامین رضوی

یعنی چند جلسه تا الان تشکیل شده؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    فاطمه عابدی

از درس ساختمان داده و معماری کامپیوتر 6 جلسه و از بقیه دروس 5 جلسه گذشته است.

موفق باشید

  پیوست ها
 
 1. فرید عبدلله زاده

سلام آقای رضوی

لطفا لیست کل درسایی که خودتون تدریس میکنین رو تو این صفحه درج کنین و اگر درسی رو خودتون تدریس نمیکنین یکی از اساتید خوب رو پیشنهاد بدین.

ممنون

  پیوست ها
 

سلام
وقت بخیر

لیست درس‌هایی که در کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و فناوری اطلاعات می‌آید و بنده تدریس می‌کنم را در بالا لیست کرده‌ام. در مورد سایر درس‌ها به علت رعایت مسائل اخلاقی و حرفه‌ای متاسفانه نمی‌توانم نظری بدهم. در ضمن تمامی اساتید کنکوری...

سلام
وقت بخیر

لیست درس‌هایی که در کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و فناوری اطلاعات می‌آید و بنده تدریس می‌کنم را در بالا لیست کرده‌ام. در مورد سایر درس‌ها به علت رعایت مسائل اخلاقی و حرفه‌ای متاسفانه نمی‌توانم نظری بدهم. در ضمن تمامی اساتید کنکوری کشور در رشته کامپیوتر خوب هستند. دانشجو خودش باید بررسی کند و ببیند با چه استادی و با چه طرز بیانی راحت‌تر است.

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. ابولفضل سپاهی

سلام استاد رضوی

لطفا هزینه ثبت نام هر کلاس رو در این صفحه بزنین و اگر آفر ویژه ای دارین بفرمایین

ممنون

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    ابولفضل سپاهی

سلام
وقت بخیر

به زودی هزینه و زمان‌های برگزاری کلاس‌های کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و فناوری اطلاعات در صفحه اصلی سایت و در این صفحه درج خواهد شد.
برای خبر دار شدن از تخفیف‌هایی که به مناسبت ‌های مختلف هر چند ماه یکبار گذاشته می‌شود باید عضو...

سلام
وقت بخیر

به زودی هزینه و زمان‌های برگزاری کلاس‌های کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و فناوری اطلاعات در صفحه اصلی سایت و در این صفحه درج خواهد شد.
برای خبر دار شدن از تخفیف‌هایی که به مناسبت ‌های مختلف هر چند ماه یکبار گذاشته می‌شود باید عضو کانال شوید.
اگر در مورد آفرهایی که در حال حاضر وجود دارد اطلاعاتی می‌خواهید باید به تیم پشتیبانی پیام دهید. اطلاعات نحوه ارتباط با تیم پشتیبانی و براتون ارسال می‌کنم


آی دی تلگرام تیم پشتیبانی: cafetadris_team@
موبایل تیم پشتیبانی: ‌09108349740
شماره ثابت موسسه: 021-28429740

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. علی حائریان

سلام استاد رضوی عزیز

میخواستم بدونم که آیا امسال در شیراز کلاس برگزار میکنید یا خیر؟

ممنونم

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    علی حائریان

سلام
وقت بخیر

خیر، بنده چند سال پیش در شیراز بصورت پروازی کلاس کنکور ارشد و دکتری برگزار می‌کردم، اما بدلیل اینکه بدنبال گسترش عدالت آموزشی هستم و می‌خواهم تمامی دانشجویان کشور از امکانات برابر استفاده کنند، ترجیح میدهم به جای کلاس‌ حضوری که فقط...

سلام
وقت بخیر

خیر، بنده چند سال پیش در شیراز بصورت پروازی کلاس کنکور ارشد و دکتری برگزار می‌کردم، اما بدلیل اینکه بدنبال گسترش عدالت آموزشی هستم و می‌خواهم تمامی دانشجویان کشور از امکانات برابر استفاده کنند، ترجیح میدهم به جای کلاس‌ حضوری که فقط به عده محدودی کمک می‌کند کلاس‌های آنلاین برای داوطلبان کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و فناوری اطلاعات برگزار کنم.

و این کلاس‌ها از لحاظ هزینه و بسیاری از موارد دیگر که در بالا اشاره شده بهتر از کلاس حضوری است.

موفق و پیروز باشید.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رضا بوذرجمهری

سلام، کسی اینجا هست که سابقه شرکت تو کلاسای آنلاین رو داشته باشه؟ من احساس می کنم کلاس حضوری بیشتر به آدم حس درس خوندن رو میده.

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    رضا بوذرجمهری

سلام
وقت بخیر

سال پیش مجموعا حدود 250 دانشجو در کلاس‌های آنلاین کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و آی تی شرکت کردند که آمار بسیار خوبی بود، همین امسال نیز تا به این لحظه تعداد دانشجویان کامپیوتر و آی تی زیادی در این کلاس‌ها شرکت می‌کنند.
کلاس‌‌های...

سلام
وقت بخیر

سال پیش مجموعا حدود 250 دانشجو در کلاس‌های آنلاین کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و آی تی شرکت کردند که آمار بسیار خوبی بود، همین امسال نیز تا به این لحظه تعداد دانشجویان کامپیوتر و آی تی زیادی در این کلاس‌ها شرکت می‌کنند.
کلاس‌‌های آنلاین کنکور کامپیوتر هیچ تفاوتی با کلاس حضوری ندارد، این را بنده که تجربه سال‌ها تدریس در موسسات و شهرهای مختلف کشور را بصورت حضوری داشتم عینا لمس کرده‌ام و حتی در بعضی از موارد مانند اینکه زمان رفت و برگشت ندارد، خستگی کلاس حضوری را ندارد، در کلاس‌های آنلاین فیلم‌های کلاس بعد از هر کلاس در اختیار دانشجو قرار می‌گیرد و ...(به جدول بالا مراجعه کنید) از کلاس حضوری بهتر است.
جو رقابت بسیار سازنده‌ای در بین دانشجویان کلاس‌های آنلاین وجود دارد.

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. ali

سلام استاد

میشه بفرمایید که شما دوره های جدید هر درس رو در آغاز هر فصل ثبت نام می کنید یا بستگی به حد نساب کلاس در هر زمانی شروع می کنید؟
من نمیتونم تا مهرماه درس بخونم و باید از وسطای مهر شروع کنم.

با تشکر

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    ali

سلام
وقت بخیر

کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و آی تی در سه دوره برگزار می‌شوند، دوره تابستان، اواخر مهر و بهمن. با توجه به اینکه استقبال از کلاس‌ها خوب هست، کلاس‌ها در تایم‌های گفته شده استارت می‌خورد و ما مانند سایر موسسات دغدغه تشکیل کلاس‌ها...

سلام
وقت بخیر

کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و آی تی در سه دوره برگزار می‌شوند، دوره تابستان، اواخر مهر و بهمن. با توجه به اینکه استقبال از کلاس‌ها خوب هست، کلاس‌ها در تایم‌های گفته شده استارت می‌خورد و ما مانند سایر موسسات دغدغه تشکیل کلاس‌ها بعد از به حد نصاب رسیدن آنها را نداریم.

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. مریم فرهانیان

سلام جناب رضوی، میشه یک کد تخفیف در کانال تلگرام کنکور کامپیوتر بذارین؟

  پیوست ها
  آخرین بار در تاریخ حدود 1 سال قبل توسط رامین رضوی ویرایش شد رامین رضوی
 1. رامین رضوی    مریم فرهانیان

سلام
وقت بخیر

به زودی تخفیفی برای دانشجویان کامپیوتر و آی تی قرار می‌دهیم

موفق باشید

  پیوست ها
 
 1. خلیل توکلی

سلــــام ، من تازه فهمیدم داستان از چه قراره و باید برای شرکت در کنکور ارشد کامپیوتر تو کلاس کنکور آنلاین شرکت کنم. این طوری عالیه چون دو سال پیش تو تهران با شما کلاس حضوری داشتم ولی متاسفانه یک مشکلی پیش اومد که نتونستم در کنکور شرکت کنم. یعنی...

سلــــام ، من تازه فهمیدم داستان از چه قراره و باید برای شرکت در کنکور ارشد کامپیوتر تو کلاس کنکور آنلاین شرکت کنم. این طوری عالیه چون دو سال پیش تو تهران با شما کلاس حضوری داشتم ولی متاسفانه یک مشکلی پیش اومد که نتونستم در کنکور شرکت کنم. یعنی این همه موقت و هزینه ای که توی مسیر زنجان تهران صرف کردم هدر رفت.

استاد رضوی بفرمایید که اگر کسی توی تمام کلاس های شما ثبت نام کنه آیا در هزینه هاش فرقی می کنه یعنی آیا تخفیف میگیره؟

مخلصیم.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    خلیل توکلی

سلام
وقت بخیر

بله،‌ کاملا حق با شماست، کلاس‌های آنلاین مزیت‌های بیشماری به نسبت به کلاس‌های حضوری دارد که یکی از آنها صرفه جویی در وقت و هزینه دانشجو است.
بله حتما اگر شما بخواهید در همه کلاس‌ها ثبت نام کنید به تیم پشتیبانی میگم که تخفیف مناسبی...

سلام
وقت بخیر

بله،‌ کاملا حق با شماست، کلاس‌های آنلاین مزیت‌های بیشماری به نسبت به کلاس‌های حضوری دارد که یکی از آنها صرفه جویی در وقت و هزینه دانشجو است.
بله حتما اگر شما بخواهید در همه کلاس‌ها ثبت نام کنید به تیم پشتیبانی میگم که تخفیف مناسبی برای شما در نظر بگیرند.

اگر سوال دیگری داشته باشید خوشحال میشیم که بتوانیم کمک‌تون بکنیم.
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. مونا مرویان

سلام دوستان،

لطفا کمی در مورد هزینه کلاس های آنلاین توضیح بدهید.

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    مونا مرویان

سلام
وقت بخیر

به علت اینکه از ابتدایی که ما پا در راه کلاس‌های آنلاین کامپیوتر و آی تی گذاشتیم هدفمان گسترش عدالت آموزشی بوده، قیمت‌ کلاس‌های آنلاین را حدود یک سوم کلاس‌های حضوری قرار داده‌ایم، و هزینه کلاس‌ها بطور میانگین حدود 200 هزار تومان...

سلام
وقت بخیر

به علت اینکه از ابتدایی که ما پا در راه کلاس‌های آنلاین کامپیوتر و آی تی گذاشتیم هدفمان گسترش عدالت آموزشی بوده، قیمت‌ کلاس‌های آنلاین را حدود یک سوم کلاس‌های حضوری قرار داده‌ایم، و هزینه کلاس‌ها بطور میانگین حدود 200 هزار تومان هست.
اگر روی دکمه درخواست برگزاری کلاس آنلاین که در بالا برایتان قرار داده‌ایم کلیک کنید می‌توانید بصورت دقیق قیمت هر کلاس و روز و ساعت برگزاری هر کلاس را مشاهده کنید.

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. کاوه احمدی

با سلام خدمت استاد گرامی،

بنده میخوام در کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش معماری شرکت کنم. لطفا بفرمایید در تابستان چه درس هایی رو باید بخونم.

آیا اگر از تابستان شروع کنم، روند کار خسته کننده نمی باشد؟

ممنون.

  پیوست ها
  آخرین بار در تاریخ حدود 1 سال قبل توسط رامین رضوی ویرایش شد رامین رضوی
 1. رامین رضوی    کاوه احمدی

سلام
وقت بخیر

درس‌های مهم گرایش معماری کامپیوتر که بطور عمومی توصیه می‌شود داوطلبان این رشته در تابستان بخوانند VLSI و الکترونیک دیجیتال، مدار الکتریکی، ساختمان داده، معماری کامپیوتر، مدار منطقی و گسسته است. البته این توصیه کلی است و برای هر فرد...

سلام
وقت بخیر

درس‌های مهم گرایش معماری کامپیوتر که بطور عمومی توصیه می‌شود داوطلبان این رشته در تابستان بخوانند VLSI و الکترونیک دیجیتال، مدار الکتریکی، ساختمان داده، معماری کامپیوتر، مدار منطقی و گسسته است. البته این توصیه کلی است و برای هر فرد برنامه ریزی جداگانه‌ای وجود دارد.
برای همین من به شما توصیه میکنم اگر می‌خواهید برنامه ریزی دقیق و اصولی مختص به خودتان را داشته باشید یک تایم مشاوره رزرو کنید تا در اون تایم کامل وضعیت شما را آنالیز کنم و برنامه‌ای که برای شما بهترین هست را به شما بدهم. برای این کار می‌توانید به قسمت مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی مراجعه کنید.

کسی که هدف و خواسته سوزان دارد خسته نمی‌شود، تفاوت انسان‌های موفق و برنده نیز در همین فاکتور است.

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. ستاره زکاوتجو

سلام جناب رضوی،
میشه لطف کنید تمام جزوه مربوط به درس رو در اختیار دانشجوها بذارید؟ اینجوری دانشجو قبل از شروع کلاس یک نگاه به جزوه می اندازه و سر کلاس مطالب رو بهتر متوجه میشه. ممنون

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    ستاره زکاوتجو

سلام
وقت بخیر

متاسفانه هنوز چنین امکانی مهیا نشده ولی در آینده نزدیک حتما این امر را محقق می‌کنیم و جزوات کنکور درس‌های کامپیوتر و آی تی را در اختیار دانشجویان کلاس‌ها قرار می‌دهیم
البته باید به دانشجویانی که فقط بدنبال جزوه تنها هستند بگویم که...

سلام
وقت بخیر

متاسفانه هنوز چنین امکانی مهیا نشده ولی در آینده نزدیک حتما این امر را محقق می‌کنیم و جزوات کنکور درس‌های کامپیوتر و آی تی را در اختیار دانشجویان کلاس‌ها قرار می‌دهیم
البته باید به دانشجویانی که فقط بدنبال جزوه تنها هستند بگویم که این جزوه‌ها فقط در صورتی مسمر ثمر خواهد بود و بیشترین بازدهی را خواهند داشت که دانشجو در سر کلاس‌های آنلاین آن درس حضور پیدا کند و با داشتن جزوه تنها مطمئنا به برخی از ریزه کاری ها و یادگیری مفهومی که اتفاقا در کنکورهای اخیر مهم شده است پی نخواهد برد

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
هیچ نظری ارسال شده در اینجا وجود ندارد

برای دریافت آخرین اخبار کنکور عضو خبرنامه ما شوید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به آقای استاد رضوی می‌باشد. © ۱۳۹۷