×logo barname rizi
اطلاعیه!

مژده: افتتاح بهترین سیستم برنامه ریزی برای کنکور ارشد

 

کلیپ انگیزشی کنکوری شاد بودن و تاثیردر کنکور ارشد کامپیوتر

تدریس و مشاوره کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و آی تی

انتخاب با شماست، شاد بودن و شادی را ترویج دادن

افراد شاد انگیزه بیشتری برای موفقیت دارند

بدون شک شادی و در نقطه مقابل افسردگی از اجزائ لاینفک وجود انسان بوده و تاثیر بسزایی در کیفیت زندگی انسان دارد. بسیاری تصور دارند که برای رهایی از افسردگی باید سخت کار کرد تا با رسیدن به نتیجه مورد نظر و موفقیت شادی و هیجان به زندگی آنها برگردد. اما نکته مهم این است که انسان در زمان شاد بودن بیشترین بهره وری را دارد و بیشتر کار میکند و زودتر به نتیجه دلخواه می رسد. این در حالی است که فردی که افسردگی دارد بعد از رسیدن به موفقیت شادی موقتی را تجربه می کند و پس از مدتی کوتاه دوباره ارزش موفقیت بدست آمده را فراموش کرده و به زندگی بی رمق خود ادامه می دهد.

تحقیقات نشان می دهند که آدم های شاد مثیت اندیش و خوش بین هستند و از درآمد بالاتری برخوردار بوده و با پشتکار به هدف خود می رسند انسان های با نشاط کمتر بیماری را تجربه می کنند و آرامش خود را در هر شرایطی حفظ می کنند. پر انرژی هستند و بیماری آنها زودتر درمان می شود و طول عمر بیشتری دارند. شادی انسان باعث روابط مثبت با دیگر افراد جامعه شده و اضطراب او را کاهش می دهد، تمرکز او را بالا برده و بر نگرش او  به زندگی تاثیر مستقیم دارد.

در دنیای امروز با وجود تمام نقاط تاریک و فسادهای مالی و اخبار افسوس برانگیز و جنگ های زیان آور و ... ما باید تغییرات را بوجود آورده و شادی و مثبت نگری را به زندگی برگردانیم و با انگیزه فراوان انرژی مثبت را به دیگران انتقال دهیم تا ثابت کنیم که شادی مسری است و یک انسان می تواند شادی خود را در سطح دنیا وسعت دهد. شما می توانید همان شخص باشید. شما قدرت انتخاب شادی و گسترش آنرا دارید. شما پیش قدم باشید.

 

 

 

شما با انتقال شادی شادتر می شوید

 

 

 
4.6 1 1 1 1 1 4.60 امتیاز (5 رای)
هیچ نظری ارسال شده در اینجا وجود ندارد

برای دریافت آخرین اخبار کنکور عضو خبرنامه ما شوید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به دکتر رامین رضوی می‌باشد. © ۱۳۹۷