کلیپ انگیزشی کنکوری شاد بودن و تاثیردر کنکور ارشد کامپیوتر

تدریس و مشاوره کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و آی تی

1 1 1 1 1 4.60 امتیاز (5 رای)

انتخاب با شماست، شاد بودن و شادی را ترویج دادن

افراد شاد انگیزه بیشتری برای موفقیت دارند

بدون شک شادی و در نقطه مقابل افسردگی از اجزائ لاینفک وجود انسان بوده و تاثیر بسزایی در کیفیت زندگی انسان دارد. بسیاری تصور دارند که برای رهایی از افسردگی باید سخت کار کرد تا با رسیدن به نتیجه مورد نظر و موفقیت شادی و هیجان به زندگی آنها برگردد. اما نکته مهم این است که انسان در زمان شاد بودن بیشترین بهره وری را دارد و بیشتر کار میکند و زودتر به نتیجه دلخواه می رسد. این در حالی است که فردی که افسردگی دارد بعد از رسیدن به موفقیت شادی موقتی را تجربه می کند و پس از مدتی کوتاه دوباره ارزش موفقیت بدست آمده را فراموش کرده و به زندگی بی رمق خود ادامه می دهد.

تحقیقات نشان می دهند که آدم های شاد مثیت اندیش و خوش بین هستند و از درآمد بالاتری برخوردار بوده و با پشتکار به هدف خود می رسند انسان های با نشاط کمتر بیماری را تجربه می کنند و آرامش خود را در هر شرایطی حفظ می کنند. پر انرژی هستند و بیماری آنها زودتر درمان می شود و طول عمر بیشتری دارند. شادی انسان باعث روابط مثبت با دیگر افراد جامعه شده و اضطراب او را کاهش می دهد، تمرکز او را بالا برده و بر نگرش او  به زندگی تاثیر مستقیم دارد.

در دنیای امروز با وجود تمام نقاط تاریک و فسادهای مالی و اخبار افسوس برانگیز و جنگ های زیان آور و ... ما باید تغییرات را بوجود آورده و شادی و مثبت نگری را به زندگی برگردانیم و با انگیزه فراوان انرژی مثبت را به دیگران انتقال دهیم تا ثابت کنیم که شادی مسری است و یک انسان می تواند شادی خود را در سطح دنیا وسعت دهد. شما می توانید همان شخص باشید. شما قدرت انتخاب شادی و گسترش آنرا دارید. شما پیش قدم باشید.

 

 

 

شما با انتقال شادی شادتر می شوید

 

 

 
هیچ نظری ارسال شده در اینجا وجود ندارد

برای دریافت آخرین اخبار کنکور عضو خبرنامه ما شوید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به دکتر رامین رضوی می‌باشد. © ۱۳۹۷