وبینار رایگان از کنکور ارشد تا تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها
دیدن جزئیات و ثبت‌نام رایگان
مدت زمان باقیمانده :
ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

اینستاگرام کنکور ارشد کامپیوتر

این صفحه عالی به معرفی اینستاگرام کنکور ارشد کامپیوتر پرداخته و توضیح داده که چه مطالبی در اینستاگرام (Instagram) کنکور ارشد کامپیوتر ارائه می شود

آیا می‌دانید معدل شما به چه میزان در تراز کنکورتان تأثیرگذار است؟ جواب این سؤال و بسیاری از سؤال‌های دیگر مرتبط با کنکور کامپیوتر را می‌توانید در صفحه کنکور کامپیوتر به نشانی @konkurcomputer.ir پیدا کنید.

در این مقاله قصد داریم صفحه اینستاگرام کنکور کامپیوتر را معرفی کنیم. همان‌طور که ذکر شد آدرس این صفحه @konkurcomputer.ir است. در صفحه اینستاگرام کنکور کامپیوتر می‌توانید گزیده‌هایی از صحبت‌های رتبه‌های برتر کنکور سال‌های گذشته را بیابید. در این ویدئوها نکات مهم درس‌خواندن برای کنکور را از دید رتبه‌های برتر متوجه می‌شوید. همچنین در این صفحه درمورد زمان برگزاری آزمون، اعلام نتایج کنکور و اخبار مهم مربوط به کنکور ارشد کامپیوتر اطلاع‌رسانی می‌شود. در این صفحه می‌توانید اطلاعات خوبی راجع به اپلای کردن، برنامه‌ریزی برای کنکور، ظرفیت گرایش‌های کامپیوتر و آی‌تی، سطح رقبا و تعداد رقبای کنکور و مشاوره برای کنکور به دست آورید. با دنبال‌کردن این صفحه می‌توانید از برگزاری کلاس‌های برنامه‌نویسی، مقاله‌نویسی، علم داده و... مطلع شوید. در این صفحه با پلتفرم برنامه‌ریزی کنکور و پلتفرم آزمون آشنا می‌شوید.

تصویری از صفحه اینستاگرام کنکور کامپیوتر

اگر قصد تحصیل در مقطع ارشد کامپیوتر را دارید ولی نمی‌دانید از کجا و چگونه باید شروع کنید، با بررسی صفحه اینستاگرام کنکور کامپیوتر می‌توانید اطلاعات بسیار مفیدی درمورد مسیر درس‌خواندن برای کنکور، معرفی دروس کنکور به دست آورید. می‌توانید کارنامه‌های رتبه‌های برتر کنکور سال‌های گذشته را ببینید و میزان اهمیت دروس را متوجه شوید. به بسیاری از سؤالات متداول در حوزه کنکور، دروس اصلی و شناور، انتخاب رشته و... پاسخ داده شده است. در این صفحه می‌توانید با گرایش‌های ارشد کامپیوتر آشنا شوید. فیلم‌های رایگان مفیدی چون جلسات اول دروس کنکور به همراه جزواتشان را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید. با بررسی صفحه کنکور کامپیوتر، چشم‌انداز دقیق‌تری دررابطه‌با کنکور ارشد کامپیوتر به دست خواهید آورد و مسیر درس‌خواندن برای کنکور برایتان روشن‌تر خواهد شد.

آیا در صفحه کنکور کامپیوتر می‌توانم ویدئوهای صحبت‌های رتبه‌های برتر را ببینم؟

در این صفحه می‌توانید بخش‌هایی از صحبت‌های رتبه‌های برتر را به تفکیک موضوع مشاهده کنید.

برای مقطع ارشد چه گرایشی را انتخاب کنم؟

با شناختن گرایش‌های ارشد کامپیوتر می‌توانید در این مورد بهتر تصمیم بگیرید. در صفحه اینستاگرام کنکور کامپیوتر گرایش‌های ارشد معرفی شده‌اند.

در صفحه کنکور کامپیوتر چه اطلاعاتی درمورد اپلای به دست می‌آورم؟

در این صفحه می‌توانید متوجه شوید برای مقطع ارشد می‌توانید راحت‌تر اپلای کنید یا مقطع دکتری، با پارامترهای لازم برای مقطع دکتری آشنا شوید، با دوره "اپلای برای همه" آشنا شوید و مزایای تحصیل در ایران و خارج از کشور را متوجه شوید. همچنین می‌توانید ویدئوی صحبت‌های دانشجویانی که در حال تحصیل در خارج از کشور هستند را مشاهده کنید.

امتیازدهی5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.00 امتیاز (2 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200