وبینار رایگان: نقشه‌راه رسیدن به بهترین رتبه کنکور ارشد
ثبت‌نام رایگان
مدت زمان باقیمانده :
ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

قوانین کنکور کامپیوتر

قوانین و مقررات سایت و کانال و اپیکیشن کنکور کامپیوتر

 

رعایت کردن تمامی موارد از قوانین و مقررات تنظیم شده الزامی می باشد!

 

 

data structure

 

 

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت کنکور کامپیوتر چیست؟

آخرین آپدیت قوانین و مقررات در 2018/08/06

ورود کاربران به وب‏‌سایت کنکور کامپیوتر و استفاده از خدمات و مطالب سایت کنکور کامپیوتر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات سایت کنکور کامپیوتر است.
 رعایت کردن قانون کپی رایت در هر شرایط و زمان و مکان الزامی می باشد و شما فقط در این صورت میتوانید از مطالب ما کپی برداری کنید که حتماً در انتهای مطلب لینک و نام کنکور کامپیوتر را به صورت "این مطلب از سایت کنکور کامپیوتر کپی برداری شده است" قید کنید، همین طور لینک صفحه‌ای که مطالب آن را استفاده کرده‌ایئ را باید ذکر کنید. در غیر این صورت سایت کنکور کامپیوتر میتوان از شما از مراجع ذیربط شکایت کند. توجه کنید که هر گونه استفاده مستقیم از مطالب سایت کنکور کامپیوتر و یا تغییر دادن مطالب و استفاده از آن قانون کپی رایت را نقض می‌کند.
هر زمانی که کنکور کامپیوتر تشخیص بده که قوانین و مقررات باید عوض شود کنکور کامپیوتر این حق را دارد که در لحظه بتواند قوانین را عوض بکند. و کنکور کامپیوتر موظف است که در بالای این صفحه تاریخ دقیق ویرایش را قرار بدهد. شما باید همیشه از قوانین و مقررات کنکور کامپیوتر با خبر باشید و کنکور کامپیوتر هیچ مسئولیتی در قبال مشاهده نکردن شما از قوانین تقبل نمی کند. شما زمانی که از امکانات کنکور کامپیوتر استفاده میکنید موظف هستید که به قوانین ما پایبند باشید یعنی استفاده شما از امکانات کنکور کامپیوتر مساوی است با قبول کردن قوانین و مقررات ما در این صفحه.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های کنکور کامپیوتر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربران و موسسات دیگر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های کنکور کامپیوتر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

کنکور کامپیوتر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
کنکور کامپیوتر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات کنکور کامپیوتر، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط کنکور کامپیوتر جزئی از اموال کنکور کامپیوتر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار کنکور کامپیوتر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای کنکور کامپیوتر محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط کنکور کامپیوتر و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار کنکور کامپیوتر است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری از سایت کنکور کامپیوتر و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت کنکور کامپیوتر و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای کنکور کامپیوتر محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات کنکور کامپیوتر، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.konkurcomputer.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت کنکور کامپیوتر هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.konkurcomputer.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

سایت کنکور کامپیوتر ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل کنکور کامپیوتر نیستند و سایت کنکور کامپیوتر هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت کنکور کامپیوتر این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت کنکور کامپیوتر لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از کنکور کامپیوتر اداره می‌کنند، بنابراین سایت کنکور کامپیوتر نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت کنکور کامپیوتر باشد، خود برعهده خواهید داشت.

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

 1. بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.
  با این حال، کنکور کامپیوتر هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی کنکور کامپیوتر درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.
 2. حداقل 100 کاراکتر مطلوب در نظرات کاربران باید وجود داشته باشد.
  مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی‌شوند:
  قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول
  کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید
  استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه
  بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت
 3. برای ارسال نظر، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی خودداری کنند. در غیر اینصورت نظر مورد نظر تایید نخواهد شد.
 4. جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.
 5. تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
 6. کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.
 7. قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (فروم) متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد.
 8. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
 9. “نام کاربری” ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.
 10. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.
 11. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش کنکور کامپیوتر را در قسمت مربوطه اعلام نمایند، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت در قسمت نظرات خودداری نمایید
 12. ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.
 13. لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.
 14. لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تایید نظرات کاربران است.
 15. کاربران در نظر داشته باشند که کنکور کامپیوتر، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می‌داند اما سایر ویرایش‌هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می‌شود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت

محتوا

کنکور کامپیوتر نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند.
وب ‏‌سایت کنکور کامپیوتر هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت کنکور کامپیوتر تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
سایت کنکور کامپیوتر ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

© کلیه محتویات سایت کنکور کامپیوتر شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت کنکور کامپیوتر تعلق دارد.

 

 

 

 

امتیازدهی3.7142857142857 1 1 1 1 1 1 1 1 1 13.71 امتیاز (7 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200