وبینار رایگان از کنکور ارشد تا تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها
دیدن جزئیات و ثبت‌نام رایگان
مدت زمان باقیمانده :
ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

آزمون til ایتالیا

این صفحه عالی آزمون til ایتالیا را معرفی و مواردی همچون انواع آزمون til و اینکه محتوای آزمون til ایتالیا چیست؟ و منابع آزمون til ایتالیا را بررسی کرده است

بسیاری از افرادی که مایل به تحصیل در کشور ایتالیا هستند، نام آزمون til ایتالیا به گوششان خورده است. این آزمون Test In Laib نام دارد که به طور اختصار با نام تیل شناخته می‌شود و بیشتر برای ارزیابی و مهارت دانش‌پایه افراد در زمینه ریاضی فیزیک است، تا دانشجویان ورودی به مقطع کارشناسی دانشگاه پلی‌تکنیک تورین ایتالیا در یک‌سری از رشته‌ها و برنامه‌های زبان انگلیسی غربالگری شوند، در ادامه نکات مفیدی در مورد این آزمون گنجانده شده است با ما همراه باشید.

آزمون til ایتالیا چیست؟

تصویر یک شخص

این آزمون، آزمون ورودی دانشگاه پلی‌تکنیک تورین است که یکی از بهترین دانشگاه‌های ایتالیا به شمار می‌رود و افراد بسیاری مایل به ادامه تحصیل در این دانشگاه هستند؛ زیرا مدرک بسیار معتبر در جهان دارد.

آزمون til ایتالیا را چه کسانی باید بدهند

افرادی که مایل هستند در مقطع کارشناسی تمام رشته‌های فنی مهندسی و معماری در دانشگاه تورین تحصیل کنند؛ البته باید توجه داشت که برنامه‌های تحصیلی که به زبان انگلیسی ارائه می‌شود نیازمند آزمون تیل است. آزمون تیل برای رشته معماری یک سال در بار و برای سایر رشته‌های فنی مهندسی پنج بار در سال برگزار می‌شود.

انواع آزمون til

به‌طورکلی چهار نوع آزمون تیل داریم:

ثبت نام آزمون til 

با مراجعه به وب‌سایت aplly@polito و پرداخت 50 یورو می‌توانید در این آزمون هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری شرکت کنید، نتایج نیز طبق تاریخ‌هایی که در همین سایت اعلام می‌شود، آماده می‌شوند و دانشجویان نیز می‌توانند فرصت برای ثبت اعتراض داشته باشند که هزینه اعتراض به نتایج آزمون نیز 30 یورو است.

محتوای آزمون til ایتالیا چیست؟

محتوای این آزمون 40 تا 50 پرسش در چهار بخش مختلف:

است که داوطلبان باید در 90 دقیقه پاسخ بدند. شایان ذکر است محتوای آزمون‌های TIL-D و TIL-P متفاوت است.

منابع آزمون til ایتالیا

به‌طورکلی بهترین منبع کتاب‌های Official Cert Guides است؛ اما برای آمادگی بیشتر می‌توان از آزمون‌های تولک، آی مت و آلفا تست نیز استفاده کرد.

جمع‌بندی

شما عزیزان برای آگاهی بیشتر در مورد آزمون til ایتالیا و همچنین ثبت‌نام در آن می‌توانید از کارشناسان کنکور کامپیوتر مشاوره دریافت کنید؛ همچنین اگر دوست دارید در یکی از کشورهای خارجی ادامه تحصیلات خود را انجام دهید، می‌توانید ویدئو بسیار جذاب اپلای برای همه را ببینید، در این ویدئو نکاتی گنجانده شده است که در هیچ جایی نمی‌توانید پیدا کنید و قطعاً روند اپلای شما در هر جای دنیا را ساده‌تر خواهد کرد.

آیا افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کامپیوتر در ایتالیا را دارند باید آزمون til را بگذرانند؟

خیر، دانشگاه تورین ایتالیا در مقطع ارشد آزمون تیل برگزار نمی‌کند، ارائه مدارک زبان و مستندات قوی علمی در مقطع ارشد کافی است.

امتیازدهی5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.00 امتیاز (1 امتیاز)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200