برنامه مسیر ۸ ماهه تا کنکور: مشاوره خصوصیت با استاد رضوی رو رزرو کن!
رزرو مشاوره
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

آنچه باید درباره حوزه های برگزاری کنکور کامپیوتر بدانید

این مقاله عالی هر آنچه باید درباره حوزه‌ های برگزاری کنکور ارشد کامپیوتر بدانید را بررسی کرده و فرآیند شروع و قوانین مربوطه را بررسی کرده است

همان‌طور که می‌دانید کنکور یک رویداد علمی مهم در کشور است و از طرفی این رویداد برای دانشجویان پلی به سمت موفقیت به‌حساب می‌آید. آنچه باید درباره حوزه‌ های برگزاری کنکور کامپیوتر بدانید در این مقاله نوشته شده است. از شما می‌خواهیم با ما همراه باشید.

تصویری از جلسه آزمون کنکور ارشد

نحوه برگزاری کنکور ارشد کامپیوتر

در ابتدا باید بدانید که هرساله نحوه برگزاری کنکور از طریق سایت سنجش به آدرس Sanjesh.org اطلاع‌رسانی می‌شود. شما باید این اطلاعیه‌ها را بادقت مطالعه کنید تا از قوانین گفته شده مطلع شوید. زیرا رعایت نکرد به قوانین گفته شده، نقض قوانین تلقی می‌شود و شما از آزمون محروم خواهید شد.

حوزه‌ های کنکور ارشد کامپیوتر

حوزه‌ های کنکور محلی برای برگزاری کنکور هستند که متناسب با تعداد شرکت‌کننده‌های کنکور، تعداد مکان آنها مشخص می‌شود. برای اطلاع از حوزه‌ای که شما باید در آن جا آزمون دهید، 3 الی4 روزقبل از آزمون مشخص می‌شود که همزمان با دریافت کارت ورود به جلسه، می‌توانید از حوزه کنکور خود مطلع شوید.

فرایند شروع آزمون در حوزه‌ های کنکور ارشد کامپیوتر

همیشه نیم ساعت قبل از شروع آزمون و ساعتی که روی کارت ورود به جلسه نوشته شده است، درب‌های حوزه‌ها بسته شده و فرایند شروع آزمون شروع می‌شود که این فرایند شامل اعلام قوانین حوزه، قرائت قرآن و پخش‌کردن سؤالات و پاسخ برگ بین شرکت‌کننده‌ها است. پس شما باید حداقل 1 ساعت قبل از شروع آزمون در حوزه حضور یابید تا هم با مکان حوزه آشنا شوید، به راحتی صندلی خود را پیدا کنید و هم استرس پیش از آزمون خود را کنترل کنید.

قوانین حوزه‌ های کنکور ارشد کامپیوتر

یکی از مهم‌ترین موارد کنترل استرس قبل از آزمون، آشنایی با حوزه آزمون و قوانین مربوط به آزمون است که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد.

مدارک و لوازم مورد نیاز

لوازم ممنوعه

درصورتی‌که یکی از لوازم ممنوعه را سر جلسه همراه خود داشته باشید، تخلف محسوب می‌شود و ممکن است با محرومیت‌ها و جریمه‌های سنگینی مواجه شوید. این لوازم عبارت‌اند از:

قوانین مربوط به پوشش در حوزه‌ های کنکور ارشد کامپیوتر

لباسی که به تن دارید باید طبق عرف و قوانین جامعه باشد؛ یعنی همان پوشش اسلامی و برای خانم‌ها پوشش سر الزامی است. همچنین بهتر است از پوشیدن لباس‌های تنگ و چسبان خودداری کنید؛ زیرا قرار است چندین ساعت روی صندلی بنشینید و این نوع لباس‌ها موجب می‌شوند که گردش خون در بدن شما با اختلال مواجه شود و ممکن است دچار افت فشارخون شوید. بهترین لباس برای جلسه کنکور ارشد، لباس‌های آزاد و گشاد هستند که در آن‌ها احساس راحتی کنید. البته جهت اطمینان با خود سویشرت یا یک لباس گرم هم ببرید. چون ممکن است جلوی کولر نشسته باشید یا از شوفاژ فاصله داشته باشید و سردتان شود.

قوانین غیبت در کنکور ارشد کامپیوتر

داوطلبان کنکور ارشد ممکن است به هر دلیلی در جلسه کنکور غیبت کنند، به همین منظور داوطلبان نگران این موضوع هستند که در صورت غیبت چه اتفاقی خواهد افتاد. آیا از کنکور نوبت بعد محروم خواهند شد یا نه؟ طبق قوانین جلسه کنکور، غیبت در جلسه کنکور، هیچ محرومیتی به همراه ندارد و داوطلبان در نوبت بعد، می‌توانند در کنکور شرکت کنند.

جمع‌بندی

همان‌طور که گفته شد کنکور ارشد کامپیوتر یکی از مهم‌ترین آزمون‌های علمی برای دانشجویان برای رسیدن به پله‌های موفقیت بعدی است، به همین جهت کنترل استرس سر جلسه برای تمرکز بهتر موقع پاسخ‌دادن به سؤالات الزامی است. کنترل استرس منوط به شناخت محیطی که آزمون آنجا برگزار می‌شود و شناخت قوانین و رعایت آنهاست. ما تلاش کردیم تا توضیحات کاملی دررابطه‌با حوزه‌ های کنکور ارشد کامپیوتر و قوانین کنکور ارشد کامپیوتر را در این مقاله برای شما بنویسیم؛ امیدواریم توانسته باشیم با این توضیحات به شما کمک کرده باشیم. شما می‌توانید برای آشنایی با دروس کنکور ارشد کامپیوتردروس آزمون و ضرایب آنها در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیدروس آزمون و ضرایب آنها در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیقبل از شروع مطالعه برای کنکور ارشد رشته کامپیوتر لازم است تا از دروس مورد آزمون، اهمیت هر کدام و همچنین ضرایب آن‌ها مطلع باشید تا بتوانید به صورت هوشمندانه برنامه ریزی کرده و بهترین نتیجه را کسب کنید. این صفحه راهنمای شما در موارد ذکر شده خواهد بود.، منابع کنکور ارشد کامپیوترجامع ترین منابع آزمون ارشد 1403 رشته مهندسی کامپیوترجامع ترین منابع آزمون ارشد 1403 رشته مهندسی کامپیوترمهم ترین گام‌ برای کسب موفقیت در کنکور ارشد کامپیوتر، تهیه بهترین منابع است، بهترین منابع، منابعی هستند که تقریبا تمامی رتبه‌های تک رقمی و دو رقمی کنکور ارشد کامپیوتر از آنها استفاده می‌کنند، در زیر این منابع را به شما معرفی می‌کنیم و دیگر مقالات مرتبط، به سایت کنکور کامپیوتر مراجعه کنید.

برای اطلاع از نحوه برگزاری آزمون کنکور ارشد کامپیوتر باید به چه سایتی مراجعه کنیم؟

شما برای اطلاع از اطلاعیه‌ها و نحوه برگزاری کنکور ارشد کامپیوتر باید به سایت Sanjesh.org مراجعه کنید.

اگر لوازم ممنوعه را با خود به سر جلسه ببریم، چه می‌ شود؟

شامل جریمه‌های سنگین و محرومیت از کنکور خواهید شد.

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره تک جلسه‌ای تلفنی با استاد رضوی دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

شماره تیم پشتیبانی:   09378555200

امتیازدهی5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.00 امتیاز (1 امتیاز)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200