وبینار رایگان از کنکور ارشد تا تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها
دیدن جزئیات و ثبت‌نام رایگان
مدت زمان باقیمانده :
ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

زمان ثبت نام کنکور ارشد چه تاریخی است؟

این مقاله عالی توضیح داده که زمان ثبت نام کنکور ارشد دقیقا چه تاریخی است، همچنین توضیح می‌دهد که زمان تمدید ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد کی هست


ادامه تحصیل تا مقاطع عالی بر بسیاری از جنبه‌های زندگی فردی و اجتماعی اثر دارد، اثری که غالباً مثبت است. بسیاری هر ساله با اهداف و انگیزه‌های مختلف در آزمون کارشناسی ارشد اقدام به ثبت نام می‌کنند و برای تضمین نتیجه‌ای خوب و آینده‌ای درخشان، لازم است آگاهی کافی داشته باشند و همه مراحل را درست و دقیق انجام دهند. ازاین‌رو مهم است شرایط ثبت نام در این آزمون پراهمیت را بدانیم و در این مطلب قصد داریم زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد را بررسی کنیم.

ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد، آذر ماه هر سال آغاز می‌شود و معمولاً بنا به درخواست داوطلبان، برای مدتی نیز آن را تمدید می‌کنند. البته در سال جاری و مطابق اطلاعیه‌های سازمان سنجش، آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد مورخ 23 مهر ماه خواهد بود که تا 27 مهر ادامه دارد.

هرچند سازمان سنجش اطلاعیه‌های مرتبط را منتشر می‌کند، اما هر ساله عده‌ای به جمع جاماندگان از ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد اضافه می‌شوند. به نظر می‌رسد امکان پرداخت هزینه دوبرابری و ثبت‌ نام در تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه هم دیگر وجود نداشته باشد، پس مهم است اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارید، به زمان ثبت‌ نام آزمون کارشناسی ارشد توجه کافی داشته باشید.

تمدید زمان ثبت نام کنکور ارشد

با توجه به این که هر ساله عده‌ای به جمع جاماندگان از ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد اضافه می‌شوند و همچنین در سال گذشته نیز زمان ثبت نام نیز تمدید شد، به نظر می‌رسد امسال نیز زمانی برای تمدید مهلت ثبت نام در نظر گرفته شود. اما از زمان آن هنوز اطلاعی نداریم و به محض انتشار خبر از طریق کانال تلگرام و اینستاگرام کنکورکامپیوتر اطلاع رسانی خواهیم کرد.

جمع بندی

شرکت کردن در آزمون کارشناسی ارشد مستلزم داشتن شرایط خاصی است که سازمان سنجش در دفترچه راهنمای ثبت نام آنها را کامل تشریح کرده است، دفترچه‌ای که در زمان آغاز فرایند ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. با اطلاع از زمان دقیق ثبت نام کنکور ارشد می‌توان اقدامات لازم را به‌موقع انجام داد و از مشکلات احتمالی جلوگیری کرد. ازهمین‌رو این مقاله را به زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد اختصاص دادیم.

ثبت‌ نام کنکور کارشناسی ارشد از چه زمانی آغاز می‌شود؟

با اینکه سازمان سنجش اطلاعیه‌های مرتبط با این موضوع را هر ساله منتشر می‌کند، اما عده‌ای از داوطلبان به جمع جاماندگان از ثبت‌ نام در آزمون کارشناسی ارشد اضافه می‌شوند. به نظر می‌رسد دیگر امکان پرداخت هزینه دوبرابر جهت ثبت‌ نام در تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه وجود نداشته باشد، پس اگر قصدتان جدی است، باید به زمان ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد توجه کافی داشته باشید که امسال از 23 تا 27 مهر ماه خواهد بود.

آیا زمان ثبت نام کنکور ارشد تمدید می شود؟

با توجه به این که هر ساله عده‌ای به جمع جاماندگان از ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد اضافه می‌شوند و همچنین در سال گذشته نیز زمان ثبت نام نیز تمدید شد، به نظر می‌رسد امسال نیز زمانی برای تمدید مهلت ثبت نام در نظر گرفته شود.

امتیازدهی2.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 12.75 امتیاز (2 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200