رایگان: همین الان رتبه‌ ارشدت رو تخمین بزن! کافیه عضو این بات تلگرامی رایگان بشین و دقیق‌ترین تخمین از رتبه‌تون رو دریافت کنین.
عضویت در بات تخمین رتبه
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

چت بات بینگ چت (Bing Chat) جی پی تی (ChatGPT) را به چالش می کشد

قابلیت های جدید چت بات بینگ چت (Bing Chat) در مقابل چت بات جی پی تی (ChatGPT) قرار گرفته و قابلیت های جدیدی را مهیا کرده است که باعث به چالش کشیدن ChatGPT شده

هفته گذشته پس از اینکه مایکروسافت چند ارتقای عمده را برای چت بات هوش مصنوعی خود یعنی بینگ چت (Bing Chat) اعلام کرد، این شرکت شروع به ارائه ویژگی‌های جدید برای این چت بات هوش مصنوعیهوش مصنوعی (AI) چیست؟ انواع، کاربردها، مزایا و معایبهوش مصنوعی (AI) چیست؟ انواع، کاربردها، مزایا و معایبهوش مصنوعی یا Artificial Intelligence یا به اختصار AI، امروزه کاربردهای بسیاری پیدا کرده و به یکی از داغ‌ترین حوزه‌های بشر تبدیل شده است، اما با این وجود بسیاری از افراد با کاربردهای آن آشنایی کامل ندارند، به همین علت در این صفحه کاربردها، مزایا و معایب AI بطور کامل بررسی شده است کرده است. امروزه برخی از این ویژگی‌ها برای استفاده گسترده در دسترس هستند.

این تصویر نمایانگر چت بات هوش مصنوعی بینگ چت (Bing Chat) می باشد

همچنین در هفته گذشته نیز مایکروسافت در پاسخ‌های چت بات Bing Chat، تصاویر را اضافه کرد، قابلیتی که تجربه بصری کاربر را با هوش مصنوعی Bing بهبود می‌بخشد. افزودن تصاویر به پاسخ‌ها در چت، باعث آسان‌تر شدن درک پاسخ‌ها برای عده زیادی از کاربران مثل افرادی که بازخورد تصویری را بیشتر می‌پسندند یا مخاطبین جوان، می‌شود.

در این gif از Bing Chat درباره نوعی خوک هندی سوال می شود

بسته به موضوع، پاسخ‌ها همچنین می‌توانند شامل یک Knowledge Card یا کارت دانش با تصویر موضوع جستجو باشد، به عنوان مثال هنگامی که از بینگ در مورد فیل‌ها (در شکل زیر) پرسیده شده، چت بات هوش مصنوعی یک عکس از یک فیل را که به یک کارت دانش لینک شده، در پاسخ فرستاده است، این کارت دانش می‌تواند شامل موقعیت مکانی، رژیم غذایی، طول عمر و سایر ویژگی‌ها باشد.

در این تصویرنشان داده شده که بینگ اطلاعات را در کنار هم قرار می دهد و در یک قالب راحت و قابل هضم نمایش می دهد

به‌روزرسانی‌های جدید موجود همچنین شامل عناصر بصری بیشتری هستند که تجربه چت کامل‌تری را ایجاد می‌کنند، به طور مثال همانطور که در مثال زیر از مایکروسافت نشان داده شده است، به هنگام جستجوی بهترین چادرها، در پاسخ، یک جدول مقایسه برگشت داده می‌شود.

 در این gif از Bing Chat درباره بهترین چادرهای مسافرتی سوال می شود

پاسخ های بهینه سازی شده بینگ فراتر از صرفا خرید کردن می‌باشد، زیرا برای پاسخ دادن به سؤالات در مورد موضوعات مختلف مانند آب‌وهوا، امور مالی و... استفاده می‌شود. با این تغییرات، مایکروسافت همچنین یک دکمه کپی مانند آنچه در پنجره چت ChatGPT وجود دارد، قرار داده است تا به کاربران این امکان را بدهد که به راحتی پاسخ چت بات را با کلیک یک دکمه کپی کنند. از امروز، می‌توانید درخواست‌ها یا سؤالات خود را برای Bing Chat حتی با قالب‌های مختلف مانند پاراگراف‌ها، بولت‌ها یا اعداد، بنویسید یا کپی کنید.

جمع‌بندی

چت بات هوش مصنوعی مایکروسافت به سرعت در حال توسعه و پیشرفت است، این چت بات هم‌اکنون در دسترس عموم قرار دارد و شما می‌توانید با این چت بات که Bing Chat نام دارد تعامل داشته باشید و سوالات خود را از او بپرسید. هفته گذشته مایکروسافت ویژگی های جدیدی مانند افزودن تصاویر را به این چت بات افزود تا درک پاسخ توسط کاربران را سهولت بخشد. در این مطلب سعی بر این داشتیم تا چند ارتقای عمده برای چت بات هوش مصنوعی مایکروسافت یعنی بینگ چت (Bing Chat) را معرفی کنیم.

آیا Bing Chat برای عموم قابل دسترس است؟

Bing Chat اکنون به عنوان پیش نمایش عمومی برای همه باز است. اگرچه دیگر نیازی به ثبت نام برای پیوستن به لیست انتظار ندارید، اما همچنان باید با حساب مایکروسافت خود وارد شوید تا به این تجربه دسترسی داشته باشید.

آیا استفاده از Bing Chat رایگان است؟

بینگ چت کاملا رایگان است، اما محدودیت 150 مکالمه در روز وجود دارد، با محدودیت 15 چت در هر جلسه. طول مکالمه نیز به 2000 کاراکتر در هر درخواست یا پاسخ محدود شده است.

امتیازدهی3.6666666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 13.67 امتیاز (3 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200