تا ۵۰٪ تخفیف در جشنواره کوله پشتی بهار
دیدن تخفیف‌ها و شرکت در جشنواره
مدت زمان باقیمانده :
ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

کتاب 23 سال سوالات ارشد کامپیوتر و آی تی

این صفحه عالی به معرفی پلتفرم بانک سوالات ارشد کامپیوتر آی تی و علوم کامپیوتر که از تمامی کتاب های موجود در بازار کامل تر و جامع تر است پرداخته است

دنیای آموزش با ظهور تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده است. با کمک پلتفرم‌های آنلاین، دانشجویان اکنون می‌توانند به‌راحتی به منابع فراوانی دسترسی داشته باشند و برای امتحانات مهم آماده شوند. یکی از پلتفرم‌هایی که برای دانشجویانی که برای آزمون ورودی دانشگاه کارشناسی ارشد کامپیوترمعرفی ارشد کامپیوترمعرفی ارشد کامپیوترارشد کامپیوتر چیست؟ این مقاله عالی به معرفی ارشد کامپیوتر می‌پردازد و درباره آینده رشته کامپیوتر و نحوه اپلای کردن توضیح می‌دهد و آی‌تیمعرفی فناوری اطلاعات (IT) - 7 دلیل برای انتخاب رشته آی تی در دانشگاهمعرفی فناوری اطلاعات (IT) - 7 دلیل برای انتخاب رشته آی تی در دانشگاهآی تی چیست و چگونه پس از ظهور توانست در مدت فقط 20 سال تمام دنیا را فرا بگیرد و اکثر پول دنیا را ببلعد و پرطرفدارترین و پر درآمدترین مشاغل دنیا را در بر گیرد، در این صفحه به بررسی این موضوعات پرداخته شده آماده می‌شوند، طراحی شده‌ است، پلتفرم آزمون و بانک تست کنکور کامپیوتر می‌باشد. در این مقاله به بررسی این پلتفرم می‌پردازیم و بررسی می‌کنیم که چرا این پلتفرم یک انتخاب مناسب برای دانشجویانی است که برای کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم کامپیوتر آماده می‌شوند و یا در این رشته ها تحصیل میکنند.

ویژگی های پلتفرم آزمون

پلتفرم آزمون و بانک تست و مجموعه سوالات کنکور ارشد کامپیوتر و آی‌تی

سیستم قدرتمند آزمون کنکور کامپیوتر - اولین و تنها سیستم آزمون رشته کامپیوتر داوطلبین کنکور ارشد کامپیوتر و آی‌تی، با این پلتفرم نیازی به تهیه هیچ کتابی ندارید، بهتر از هر کتاب مجموعه سوالات

امکانات پلتفرم

بیش از ٢٠٠٠ سوال تالیفی با پاسخ تشریحی
پاسخ تشریحی تست‌های 22 سال اخیر کنکور کامپیوتر و آی‌تی
ایجاد آزمون واش بک و فیدبک
شبیه سازی کنکورهای سراسری سال‌های گذشته
منتخب کردن تست‌ها قبل، بعد و در حین آزمون
فیلترهای فوق هوشمند برای انتخاب سوالات
ایجاد آزمون از هر فصل یا از هر درس
بیش از 6000 تست تالیفی و کنکور

پلتفرم آزمون ویژگی‌های زیادی دارد که از بین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سوالات تالیفی

پلتفرم آزمون شامل مجموعه‌ای جامع از 2000 سوال تالیفی به همراه پاسخ تشریحی است که تمام دروس کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی را پوشش می‌دهد. این ویژگی یک منبع عالی برای دانشجویانی است که می‌خواهند مهارت‌های تست زنی را تمرین کنند و دانش خود را تثبیت کنند. راه‌حل‌های ارائه شده به خوبی توضیح داده شده است و درک عمیقی از روش حل سوالات ارائه می‌دهد و به دانشجویان کمک می‌کند که اعتماد به نفس پیدا کنند و با افزایش مهارت خود بتوانند عملکرد خوبی در آزمون‌های آزمایشی یا آزمون اصلی کنکور داشته باشند.

وجود تمام تست های کنکور ارشد مهندسی و آی‌تی از سال 81

پلتفرم آزمون

این پلتفرم امکان دسترسی دانشجویان به دیتابیس جامع سؤالات سال‌های گذشته با پاسخ‌های تشریحی را فراهم می‌کند. این سؤالات نه‌ تنها کنکورهای 10 سال اخیر ارشد کامپیوتر و آی تی، بلکه شامل سوالات کنکورهای مهندسی کامپیوتر و آی تی را از سال 81 همراه با پاسخ تشریحی کامل می‌شود. این یک مزیت نسبت به کتاب‌های درسی با سوالات و پاسخ‌های کوتاه است؛ زیرا به دانشجویان درک عمیق‌تری از هر موضوع می‌دهد؛ در واقع علاوه‌بر ارائه پاسخ صحیح، پلتفرم آزمون با جزئیات توضیح می‌دهد که چرا یک پاسخ خاص درست است و به دانشجویان اجازه می‌دهد مفاهیم اساسی و روش‌های مورد نیاز برای حل هر سوال را بهتر درک کنند؛ پس پلتفرم آزمون کنکور کامپیوتر یک منبع ارزشمند برای دانشجویانی است که می‌خواهند مباحث مطرح شده در کنکورهای سال‌های گذشته را بهتر درک کنند.

ساخت آزمون فیدبک و واش بک

هنگام مطالعه برای کنکور ارشد، سنجش سطح درک و شناسایی موضوعاتی که باید روی آنها تمرکز کنید می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. یکی از ویژگی‌های کلیدی پلتفرم آزمون، توانایی آن در ایجاد یک آزمون سفارشی به‌صورت واشبک و فیدبک است. روش فیدبک معمولاً روشی است که توسط داوطلبان شرکت‌کننده در کنکور استفاده می‌شود. همان‌طور که از نام آن پیداست، هدف آن ارزیابی توانایی‌ها و شناسایی نقاط ضعف شماست. این کار با تلاش برای حل مسائل مختلف و پاسخ به سوالات مربوط به مطالب امتحانی انجام می‌شود. پس از اتمام آزمون در روش فیدبک، پاسخ‌های صحیح و توضیحاتی برای اشتباهاتی که ممکن است مرتکب شده باشید در اختیار شما قرار می‌گیرد. این بازخورد در شناسایی زمینه‌هایی که نیاز به بهبود دارند و موضوعاتی که نیاز به مطالعه بیشتر دارند بسیار ارزشمند است.

روش واش‌بک یک روش تست‌زدن کمتر شناخته شده است که اغلب با روش فیدبک اشتباه گرفته می‌شود. در روش فیدبک شما بعد از اتمام همه تست‌ها، کلید یا پاسخ‌نامه را می‌دیدید؛ اما در روش واش‌بک بعد از زدن هر تست، اشتباهات را اصلاح می‌کنید. اگر راه‌حل را می‌دانید، سعی کنید با مراجعه به کلید آن را حل کنید. اگر پاسخ شما اشتباه است، به پاسخ‌نامه مراجعه کنید و دوباره آن موضوع را مرور کنید. به‌طورکلی با استفاده از آزمون‌های مدل‌سازی به‌راحتی می‌توانید روزانه تعداد زیادی تست را حل کنید.

ایجاد آزمون های سفارشی

یکی دیگر از ویژگی‌های ارزشمند پلتفرم آزمون، امکان ایجاد آزمون‌های سفارشی است. با استفاده از این ویژگی، دانشجویان می‌توانند مطالعه خود را بر اساس نقاط قوت و ضعف خاص خود تنظیم کنند و بر روی زمینه‌هایی که نیاز به بهبود دارند تمرکز کنند. این ویژگی همچنین می‌تواند به دانش‌آموزان کمک کند تا اعتمادبه‌نفس خود را افزایش دهند، زیرا آنها می‌توانند روند خود را ببینند و در طول زمان پیشرفت کنند. این ویژگی یک راه عالی برای دانشجویان است تا بر اساس نیازهای خاص خود تست‌های سفارشی ایجاد کنند و مطالعه خود را هدفمندتر دنبال کنند.

فیلتر کردن سوالات

پلتفرم آزمون فیلترهای بسیار زیادی را برای انتخاب سوالات ارائه می‌دهد. دانشجویان می‌توانند سوالات پلتفرم آزمون را بر اساس سال تألیف، نوع کنکور، سختی و آسانی، مبحث درس و... فیلتر کنند. این فیلترها می‌توانند به دانشجویان کمک کنند تا سؤالات را بر اساس نقاط ضعف و قوت خود انتخاب کنند و پیداکردن سؤالاتی را که باید روی آنها تمرکز کنند را آسان‌تر می‌کند. این ویژگی به صرفه‌جویی در زمان دانشجویان کمک می‌کند و باعث تمرکز آنها بر روی مهم‌ترین موضوعات می‌شود. این ابزار برای دانش‌آموزانی که می‌خواهند زمان مطالعه خود را به حداکثر برسانند بسیار ارزشمند است.

منتخب کردن سوالات

یکی دیگر از ویژگی‌های پلتفرم آزمون امکان منتخب کردن سوالات است. درصورتی‌که دانشجویان با تستی برخورد کنند و حس کنند که این تست مهم است یا ضعفی در حل این تست دارند می‌توانند تست را منتخب کنند تا در آینده بتوانند دوباره آن را بررسی کنند.

مزایای پلتفرم آزمون

مزایای پلتفرم آزمون

پلتفرم آزمون نسبت به کتاب‌ها مزایای بسیاری دارد که از بین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاهش هزینه دانشجویان

در دورانی هزینه تحصیل در حال افزایش است، یافتن منابع مقرون‌به‌صرفه برای بسیاری از دانشجویان دشوار است. یکی از ویژگی‌های حیاتی پلتفرم آزمون، کاهش هزینه‌های تحصیل برای دانشجویان است. این پلتفرم منابع جامعی از جمله پاسخ‌های مشروح آزمون‌های گذشته مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعاتمعرفی فناوری اطلاعات (IT) - 7 دلیل برای انتخاب رشته آی تی در دانشگاهمعرفی فناوری اطلاعات (IT) - 7 دلیل برای انتخاب رشته آی تی در دانشگاهآی تی چیست و چگونه پس از ظهور توانست در مدت فقط 20 سال تمام دنیا را فرا بگیرد و اکثر پول دنیا را ببلعد و پرطرفدارترین و پر درآمدترین مشاغل دنیا را در بر گیرد، با بررسی کامل آی تی با ما همراه باشید. و سوالات تالیفی و آزمون‌های سفارشی‌سازی شده را ارائه می‌دهد. این پلتفرم با فراهم‌کردن دسترسی دانشجویان به این ابزارها با هزینه مناسب‌تر نسبت به خرید کتاب، به هموارکردن راه برای همه دانشجویانی که به دنبال ورود به مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی کامپیوتر هستند، صرف‌نظر از وضعیت مالی آنها کمک می‌کند. این ویژگی راحت و مقرون‌به‌صرفه است و دانشجویان را قادر می‌سازد تا بدون نگرانی از بار مالی، تمرکز بیشتری روی خواندن برای آزمون کنکور خود داشته باشند.

تهیه و دسترسی ساده

شما با چند کلیک ساده و در کمتر از چند دقیقه و به‌راحتی می‌توانید به پلتفرم آزمون دسترسی پیدا کنید. این یک ویژگی بسیار مهم، نسبت به خرید کتاب‌هایی است که ممکن است روزها برای پست‌کردنشان زمان لازم باشد.

پاسخ های جامع

تمام سوالات در پلتفرم آزمون دارای پاسخ‌های کامل و جامع هستند، به‌طوری‌که با خواندن این پاسخ‌ها، دانشجویان درک کاملی از مبحث سوال پیدا می‌کنند و بتوانند با علم کافی به سؤالاتی که از همان مبحث طرح شده‌اند، پاسخ بدهند.

جمع‌بندی

در پایان باید بگوییم که پلتفرم آزمون یک پلتفرم جامع برای دانشجویانی است که برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و آی‌تی آماده می‌شوند. این پلتفرم با مجموعه گسترده‌ای از سوالات و پاسخ‌های تشریحی، توانایی ایجاد تست‌های سفارشی، فیلترهای فوق‌العاده و... می‌تواند ابزاری قدرتمند برای دانشجویانی باشد که می‌خواهند در این آزمون حساس موفق شوند. این پلتفرم برای همه دانشجویانی که می‌خواهند به اهداف دانشگاهی خود برسند و جایگاهی در دانشگاه رویایی خود کسب کنند، ضروری است.

مزیت پلتفرم آزمون نسبت به کتب تست چیست؟

مزیت این پلتفرم نسبت به کتب تست، تهیه و دسترسی ساده، امکان ایجاد آزمون شخصی، امکان فیلترکردن سوالات، منتخب کردن سوالات و... است.

آیا پلتفرم آزمون نسبت به کتب تست مقرون‌به‌صرفه‌تر است؟

با توجه افزایش قیمت کتاب نسبت به سال‌های گذشته، تهیه کتاب ممکن است برای بسیاری از دانشجویان سخت باشد. پلتفرم آزمون به‌گونه‌ای طراحی شده است که هزینه آن بسیار کمتر از کتب تست باشد؛ همین‌طور اگر شما تعداد بیشتری از دروس را انتخاب کنید می‌توانید تخفیف بیشتری هم بگیرید.

امتیازدهی5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.00 امتیاز (1 امتیاز)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200