وبینار رایگان از کنکور ارشد تا تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها
دیدن جزئیات و ثبت‌نام رایگان
مدت زمان باقیمانده :
ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

چگونه با اینکه خسته هستیم به موفقیت برسیم؟

چطور و با چه راه هایی خستگیمان را فراموش کنیم؟

امروز ميخواهم با شما در مورد «غلبه بر خستگي» صحبت کنم. در طول زندگي مان چالشي که همه با آن روبرو هستيم مسأله خستگي است. آسان است که خسته شوي. خستگي يعني از دست دادن احساس شادي يعني وقتي که بايد شاد باشيد، شاد نيستيد!  شما ميتوانيد در رؤياهايتان براي خود شغلي داشته باشيد. و براي رسيدن به آن سخت تلاش کرده ايد، اما در نهايت خسته شده ايد. و ديگر انگيزه اي براي رسيدن به آن نداريد!

گاهي اوقات يکي از عواملي که باعث مي شود ما خسته و بي انگيزه شويم، طولاني شدن زمان رسيدن به خواسته مان است. وقتي مشکلات بيشتر از آنچه که انتظارش را داريم ادامه پيدا مي کنند، سخت کار مي کنيم، ولي هيچ پيشرفتي نمي بينيم! در انجام کار هاي خوب خسته نشويد. يعني وقتي داريد کار درست را انجام مي دهيد اما نتيجه مورد نظرتان را دريافت نمي کنيد، خسته نشويد. به نظر تفاوتي بين اين دوجمله نيست! اجازه بدهيد به شما بگويم که:( به زودي نوبت شما هم مي رسد! به زودي نتيجه زحمات تان را خواهيد ديد.) اجازه ندهيد طولاني شدن زمان شما را از خواسته تان نا اميد کند! يعني وقتي داريد کار درست را انجام مي دهيد، اما نتيجه مورد نظرتان را دريافت نمي کنيد، خسته نشويد. اجازه ندهيد افکار منفي شما را متقاعد کند که در جايي که هستيد بمانيد! ذهن شما بهانه هاي خيلي خوبي به شما مي دهد. خيلي خسته شدم و ديگر نمي توانم بيشتر از اين در زندگي پيشرفت کنم. خيلي وقت است که دارم تلاش ميکنم. اگر همواره بر اين افکار تمرکز کنيد، خستگي بر شما غلبه خواهد کرد. خستگي نمي توانيد خود به خود در شما نفوذ کند. بلکه شما بايد در را به روي آن باز کنيد. وقتي در مورد اينکه اين عادلانه نيست يا بيش از حد طول کشيده است يا اينکار هيچ وقت جواب نمي دهد، فکر ميکنيد، انرژي که براي حرکت به سمت سرنوشت تان نياز داريد از دست مي دهيد. وقتي خسته هستيد ديگر انگيزه، تصميم و شجاعت مبارزه براي رسيدن به اهدفتان را نداريد.

time pink floyd

شما نمي توانيد در يک روز 45 فنجان قهوه بخوريد! نمي توانيد هميشه شيريني بخوريد و همزمان احساس خوبي هم داشته باشيد. در جايي خواندم يکي از دلايل افسردگي کمبود خواب است.
اجازه ندهيد احساس خستگي مانع پيروزي شما شود.اجازه ندهيد احساس خستگي رؤياهاي شما را متوقف کند شما به خواسته هايتان بيشتر از آنچه تصورش را بکنيد نزديک هستيد. وقتي شرايط زندگي شما خيلي بحراني مي شود، وسوسه مي شويد که دست از کار بکشيد و خسته شويد. اين يعني پيروزي نزديک است. اين يعني ارتقا شغلي، درمان و دستيابي به موفقيت به زودي براي شما اتفاق مي افتد.
ممکن است الان احساس خستگس کنيد.شايد خيلي وقت است که مشکلات زيادي در جنبه هاي سلامتي، روابط يا اوضاع مال تان داريد. شايد در گذشته اين باور را داشتيد که مي توانيد هر مشکلي را حل کنيد. ولي الان خسته شده ايد و فکر مي کنيد ديگر شرايط تغيير نمي کنند. بگذاريد به شما بگويم که شما به پيروزي نزديک هستيد و تو ميتوني انجامش بدي... تلاشت رو بکن و به آينده اي که دوست داري برس.

برای مشاهده فیلم های انگیزشی بیشتر به صفحه فیلم های انگیزشی کنکور مراجعه کنید

امتیازدهی4.1923076923077 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14.19 امتیاز (13 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200