برنامه مسیر ۸ ماهه تا کنکور: مشاوره خصوصیت با استاد رضوی رو رزرو کن!
رزرو مشاوره
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
avatar

علیرضا ملکی

دوره‌های سپری شده

نظرات درج شده

09138332910

علیرضا ملکی

دوشنبه، 07 شهریور 1401

نکته و تست شبکه از همه لحاظ عالی بود همه ی تست های سال های گذشته حل شده بود به علاوه در این دوره به خیلی از سؤال های کتاب مرجع بصورت تشریحی پاسخ داده شده بود که فکر می کنم خیلی کامل هست.
توی این دوره که تهیه کردم علاوه بر تست و سؤال حل کردن، گریز کوچکی هم به خود درس داده شده بود که هم مروری از خود درس شبکه بود و هم اینکه کمک می کرد اشکالاتم را برطرف کنم مخصوصا قسمت روش های تخصیص ip و الگوریتم های مسیریابی و یا توضیح راجب نمودارهایی که راجب ازدحام هستند و در کتاب مرجع آورده شده.
من خودم زمینه ی خوبی از درس شبکه داشتم و به نکته و تست اکتفا کردم با این حال می تونید ویدیوهای مربوط به درس را هم تهیه کنید چرا که باید این درس را خیلی خوب و عمیق مطالعه کنید که تست ها را خیلی راحت بزنید.
به نظر خودم درس شبکه از جمله درس هایی هست که راحت می تونید تست هاش را بزنید یعنی جزو درس امن توی کنکور هست

09138332910

علیرضا ملکی

سه شنبه، 08 شهریور 1401

درس ساختمان داده وطراحی الگوریتم درس هایی بودند که خودم از پایه مشکل داشتم و به نظر خودم کتاب های کنکور چندان به درد نمی خوره و من فقط از تست هایی کتاب های کنکور استفاده می کردم تست های زیادی هم بودند که اشتباه حل شده بودند و یا راه حل تشریح خوبی نداشتند. طراح های کنکور توی این دو تا درس دستشون خیلی بازه و به نظر خودم شاید چهل درصد رقابت کنکور روی همین درس ها باشه
ویدیوی آموزشی این درس ها خیلی عالیه و کامل هست دیگه نیازی به هیچ کتاب مرجع یا کنکوری ندارید، مخصوصا اگر توی این درس ها ضعیف هستید تهیه ی این ویدیوها خیلی می تونه کمکتون کنه و پیشنهاد می کنم که هر بوجه ی که واسه ی کنکور کنار گذاشتید نکته و تست این درس ها را حتما حتما تهیه کنید به راحتی می تونید بالای پنجاه درصد بزنید که خیلی خوبه و توی این درس ها تا جای امکان باید نود درصد وقتتون را صرف تست زدن کنید به نظر خودم حتی مرورتون هم از طریق تست زدن باشه

تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200