برنامه مسیر ۸ ماهه تا کنکور: مشاوره خصوصیت با استاد رضوی رو رزرو کن!
رزرو مشاوره
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
avatar

سینا مهرآبادی

دانشجوی علوم کامپیوتر صنعتی شاهرود

دوره‌های سپری شده

 پکیج ۱۰ مرحله آزمون + ۱۲ درس کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر

پکیج ویدیوی 12 درس + 10 آزمون

 پکیج ۱۲ نکته‌و‌تست کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر

پکیج ویدیوی 12 نکته و تست

پلتفرم برنامه ریزی

پلتفرم برنامه ریزی

نظرات درج شده

09367462578

سینا مهرآبادی

دوشنبه، 31 مرداد 1401

قبل از شروع براي مطالعه دقيقا دنبال همچين بستري بودم تا ساعات مطالعه‌ام رو ثبت کنم، در ابتدا ميخواستم در اکسل اطلاعات درس‌ها رو وارد کنم که علاوه بر اينکه وقت گير بود، اطلاعات محدودي رو هم در اختيارم ميذاشت. وقتي امکانات اين پلتفرم رو ديدم واقعا فراتر از تصوراتم بود چون که از جزئي‌ترين تا کلي‌ترين اطلاعات در اين پلتفرم ذخيره و آناليز ميشه و ديد بسيار خوبي در هر درس بهتون ميده، در حالي که کار باهاش هم به سادگي امکان پذيره. همچنين مي‌تونيد ببينيد که بقيه هم در حال تلاش اند و همين بهتون انگيزه ميده تا شما هم بيشتر تلاش کنيد.

پلتفرم برنامه ریزی
09367462578

سینا مهرآبادی

دوشنبه، 31 مرداد 1401

درس مدار منطقي رو ميشه يه جورايي مهمترين درس کنکور دونست چرا که با صرف زمان کمتري نسبت به ساير دروس، ميشه به درصد بالايي رسيد، البته اگه از منبع درستي استفاده کنيم. براي من که پايه‌ي ضعيفي داشتم و در دانشگاه هم اين درس به خوبي تدريس نشده بود، مسلماً کتاب نميتونست منبع خوبي باشه. پس از ديدن ويدئو‌هاي استاد رضوي به راحتي با اين درس ارتباط برقرار کردم (به دليل طرز بيان فوق العاده روان و گفتن مطالب از پايه) و به اين باور رسيدم که منم ميتونم در کنکور موفقيتي رو کسب کنم.

09367462578

سینا مهرآبادی

دوشنبه، 31 مرداد 1401

يکي از بهترين مزيت‌هاي ويدئو‌هاي استاد رضوي براي من اين هست که حتي مطالب حفظي رو هم به طرزي بيان ميکنن تا کاملا در ذهنمون شکل بگيره (برخلاف اکثر اساتيد که فقط به گفتن فرمول و حفظ کردنش بسنده مي‌کنند!) در واقع ایشون همیشه تاکید دارند که چیزی رو حفظ نکنیم و در همین راستا هم با تدریس فوق العاده‌ای که دارند به درک مفهومی و عمیق مطالب کمک می‌کنند و همچنین با توجه به اینکه برای این درس هیچ منبع مناسبی وجود ندارد، شرکت در این دوره بسیار ضروری و مهمه.

09367462578

سینا مهرآبادی

جمعه، 11 شهریور 1401

یکی از دروس اساسی و پایه‌ای رشته‌ی کامپیوتر که علاوه بر اینکه در کنکور ضریب و تاثیر بالایی داره، در ادامه‌ی تحصیل در مقاطع بالاتر هم به شدت به مفاهیم این درس نیازه. استاد با مثال‌های بسیار زیادی هر مبحث رو توضیح میدن و این موضوع باعث میشه تا مفاهیم رو خیلی عمیق‌تر درک کنیم. همچنین حتی پایه‌ای ترین مباحث ریاضی مورد نیاز برای این درس هم بیان می‌کنند که موجب تقویت پایه ریاضی به مرور زمان میشه.

تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200