رایگان: همین الان رتبه‌ ارشدت رو تخمین بزن! کافیه عضو این بات تلگرامی رایگان بشین و دقیق‌ترین تخمین از رتبه‌تون رو دریافت کنین.
عضویت در بات تخمین رتبه
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

دوره های آنلاین پایتون با مدرک معتبر ⚡️ با مدرک بین المللی

این مقاله عالی به معرفی 10 گواهینامه پایتون برای مبتدیان و 8 گواهینامه برتر زبان برنامه نویسی پایتون برای حرفه ای ها در سال 2023 پرداخته

اگر شما هم یکی از علاقمندان به یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون هستید با ما همراه باشید. در این مقاله برترین گواهینامه، کلاس‌ها و دوره های آنلاین آموزش برنامه نویس پایتون در سال 2023 را برسی خواهیم کرد که برای زبان‌آموزان سطح مبتدی، متوسط و حرفه‌ای بسیار مناسب بوده و هزاران نفر از آن بهره برده‌اند.

دوره های آنلاین

دوره های آنلاین این امکان را به شما می‌دهند که یک برنامه مطالعه متناسب با نیاز خود را داشته باشید تا در کنار یادگیری به سایر مسئولیت‌های زندگیتان همچون شغل، خانواده و … بپردازید، بنابراین دوره های آنلاین یادگیری زبان برنامه نویسی این امکان را به افراد شاغل می‌دهند که بدون هیچ نگرانی مطالعه نموده و دانش جدیدی بیاموزند.

معرفی ده گواهینامه پایتون برای مبتدیان

در اینجا ده برنامه برتر برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس معتبر پایتونزبان برنامه نویسی پایتون چیست؟ – نحوه شروع و دلایل محبوبیتزبان برنامه نویسی پایتون چیست؟ – نحوه شروع و دلایل محبوبیتزبان برنامه نویسی پایتون (Python) چیست؟ این مقاله عالی به بررسی دلایل محبوبیت پایتون، موارد استفاده از پایتون و نحوه شروع به برنامه نویسی پایتون پرداخته در سطح پایه آورده شده است:

1- گواهی PCAP موسسه پایتون

تصویر مربوط به گواهینامه PCAP،آموزش پایتون و یکی از ده گواهینامه برتر جهت اخذ و یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون می باشد

گواهینامه PCAP موسسه Python، یک گواهینامه سطح مبتدی است. این آزمون انواع داده‌ها، ساختارهای کنترل، توابع، ماژول‌ها، اشکال‌زدایی و مدیریت خطا را پوشش می‌دهد. هزینه این گواهینامه 295 دلار است و برای مادام‌العمر معتبر است. این گواهینامه در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده است.

برای اخذ گواهینامه PCAP موسسه Python کلیک کنید.

2 - گواهینامه مایکروسافت برای توسعه دهندگان پایتون

بهترین دوره برای یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون و اخذ مدرک بین المللی پایتون از مایکروسافت

گواهی Microsoft Certified Developer Associate، برای توسعه‌دهندگانی طراحی شده است که با فناوری‌های مایکروسافت و پایتون کار می‌کنند. این گواهینامه آموزش زبان برنامه نویسی پایتون، مدیریت داده‌ها، توسعه و خدمات ابری Azure را پوشش می‌دهد. هزینه این آزمون 165 دلار است و مدت اعتبار آن دو سال است و دارای اعتبار جهانی است. یکی از بهترین برنامه‌ها برای یادگیری پایتون و تبدیل شدن به برنامه‌نویس سطح پایه ابتدایی است.

برای شرکت در این دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون لطفا کلیک کنید.

دوره برنامه نویسی پایتون

پایتون (Python) یا پایتان یک زبان برنامه نویسی چند منظوره و سطح بالاست که بطور بسیار گسترده ای مورد استفاده برنامه نویسان و غیر برنامه نویسان قرار می‌گیرد. پایتون در سال های اخیر به یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در جهان تبدیل شده است.

چه چیزهایی در این دوره یاد می‌گیرید

دستورات کنترلی
ذخیره‌سازی و داده ساختارها
ذخیره‌سازی و داده ساختارها
حلقه‌ها
توابع در پایتون
مدیریت خطاها در پایتون
کار با فایل‌ها
شی گرایی
برنامه نویسی موازی و تردها

نمونه فیلم‌هایی از جلسات برنامه نویسی پایتون

چرا باید پایتون را یاد بگیریم؟

چه چیز هایی را قرار است در این دوره یاد بگیریم؟ و مروری بر تاریخچه پایتون

نصب پایتون اجرا کردن اولین خط کد

آماده سازی ویرایشگر VS Code آشنایی با سینتکس پایتون

آماده سازی مینی کندا + توابع پرینت و ماژول math

معرفی عملگرها و چرایی نیاز به کنترل جریان در برنامه نویسی

مفهوم داده ساختارها در پایتون

آشنایی با دیکشنری ها

آشنایی با حلقه ها

معرفی کلی توابع با مثال های متنوع

خطاها چی هستند؟

نحوه کار کردن با فایل و خواندن آن در مودهای مختلف

تاریخچه برنامه‌‎ نویسی

مفهوم شی‌گرایی

معرفی فرآیند Process - تفاوت فرآیند و برنامه

مرور کلی مباحث و حل یک تمرین پیرامون اعداد اول

چرا باید پایتون را یاد بگیریم؟
چه چیز هایی را قرار است در این دوره یاد بگیریم؟ و مروری بر تاریخچه پایتون
نصب پایتون اجرا کردن اولین خط کد
آماده سازی ویرایشگر VS Code آشنایی با سینتکس پایتون
آماده سازی مینی کندا + توابع پرینت و ماژول math
معرفی عملگرها و چرایی نیاز به کنترل جریان در برنامه نویسی
مفهوم داده ساختارها در پایتون
آشنایی با دیکشنری ها
آشنایی با حلقه ها
معرفی کلی توابع با مثال های متنوع
خطاها چی هستند؟
نحوه کار کردن با فایل و خواندن آن در مودهای مختلف
تاریخچه برنامه‌‎ نویسی
مفهوم شی‌گرایی
معرفی فرآیند Process - تفاوت فرآیند و برنامه
مرور کلی مباحث و حل یک تمرین پیرامون اعداد اول

3 - گواهینامه IBM Data Science

آموزش زبان برنامه نویسی پایتون و دریافت گواهینامه معتبر در سراسر جهان از IBM

گواهینامه IBM Data Science Professional Certificate، یک برنامه جامع و کامل است که برنامه نویسی پایتون، تجزیه و تحلیل داده‌ها، اشکال‌زدایی و یادگیری ماشینیادگیری ماشین چیست و چرا مهم است؟ - Machine learning (ML)یادگیری ماشین چیست و چرا مهم است؟ - Machine learning (ML)تعریف یادگیری ماشین : ماشین لرنینگ (Machine Learning یا به اختصار ML) باعث می‌شود که خود ماشین‌ها با آنالیز داده ها امکان یادگیری و پیشرفت داشته باشند را پوشش می‌دهد. این برنامه یادگیری شامل 9 دوره است و دارای یک پروژه Capstone می‌باشد. هزینه برای این گواهینامه هر ماه مبلغ 39 دلار می‌باشد، دارای اعتبار یکساله بوده و در سطح جهان به رسمیت شناخته می‌شود، لذا لازم به ذکر است که این گواهینامه آموزش پایتون دارای ساختار آموزشی مناسب برای علاقمندان به یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون است.

برای ثبت نام در این دوره یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون لطفا کلیک کنید.

4 - اتوماسیون فناوری اطلاعات گوگل با گواهینامه حرفه ای پایتون

 تصویر مربوط به دوره آموزش زبان برنامه نویسی  پایتون می باشد که توسط گوگل  ارائه می شود، با شرکت کردن در این دوره یادگیری میتوان از گوگل گواهینامه معتبر کسب کرد.

گواهینامه Google Automation with Python Professional Certificate برای آن دسته از افرادی طراحی شده است که می‌خواهند وظایف و گردش کار را توسط برنامه نویسی Python خودکار کنند. این دوره برنامه نویسی پایتون، خط فرمان لینوکس، Git و اتوماسیون IT را پوشش می‌دهد. این آموزش شامل 6 دوره می‌باشد و هزینه آن هر ماه 47 دلار می باشد. مدت زمان اعتبار این گواهینامه پایتون یکساله بوده و در سراسر جهان به رسمیت شناخته می‌شود.

برای ثبت نام در این دوره یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون لطفا کلیک نماید.

5 - گواهینامه موسسه OpenEDG Python

موسسه OpenEDG دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون راه اندازی کرده است که بعد از پایان دوره یادگیری پایتون ، مدرک معتبر نیز به زبان آموز اعطا می شود.

موسسه OpenEDG Python چندین گواهینامه را برای برنامه نویسان پایتون ارائه می‌دهد و کسانی که علاقه‌مند به یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون هستند می‌توانند از این فرصت استفاده کرده و همراه آموزش مناسب، گواهینامه لازم را کسب نمایند، از جمله گواهینامه های PCEP (Python Certified Entry-Level Programmer) و PCPP (Python Certified Professional Programmer). این گواهینامه ها موضوعاتی مانند انواع داده‌ها، ساختارهای کنترلی، توابع، ماژول‌ها و مدیریت خطا را پوشش می‌دهند. هزینه‌های آزمون بسته به سطح گواهینامه از 40 تا 195 دلار متغیر است. این گواهینامه در سراسر جهان به رسمیت شناخته می‌شود.

برای یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون و گرفتن بهترین گواهینامه کلیک کنید.

6 - گواهینامه W3School

تصویر مربوط به اخذ گواهینامه معتبر از W3school می باشد،که دوره آموزش زبان پایتون آن  یکی از محبوب ترین دوره های یادگیری در 2023 به شمار می آید.

این گواهینامه توسط W3School که یک پلتفرم توسعه وب است ارائه می‌شود. این گواهینامه پایتون انواع داده‌ها، ساختارهای کنترلی، عملکردها و … را  پوشش می‌دهد. هزینه آزمون 95 دلار است و دارای سه سال اعتبار می‌باشد. این گواهینامه پایتون در سطح جهان شناخته شده است.

برای ثبت نام در این دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون و اخذ گواهینامه معتبر پایتون کلیک کنید.

7 - دوره کامل پایتون برای برنامه نویس های مبتدی

تصویر گواهینامه  پایتون اعطاء شده از Udemy برای زبان آموزانی که این دوره را برای یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون انتخاب کرده اند.

Udemy، گواهینامه‌ای برای زبان برنامه نویسی پایتون ارائه می‌دهد که برنامه نویسان مبتدی با آن قادر خواهند بود به طور کامل زبان برنامه نویسی پایتون خود را بهبود ببخشند و یک دوره عالی یادگیری را تجربه کنند. این دوره برنامه نویسی پایتون به‌طور کامل تمام موضوعات ضروری از جمله ساختار داده‌ها، الگوریتم‌ها، حلقه ها و… را پوشش می‌دهد و یکی از منابع عالی برای برنامه نویس های مبتدی پایتون به‌شمار می‌آید. هزینه این دوره چیزی در حدود 449 روپیه است. هنگامی که دوره را کامل کردید، از Udemy گواهینامه آموزشی را دریافت خواهید کرد که برای رزومه شما می‌تواند یک امتیاز ویژه به‌حساب آید. لازم به ذکر است مبتدی باشید یا یک برنامه نویس حرفه‌ای دوره Udemy یک راه عالی برای پیشرفت شغلی شما در برنامه نویسی است.

برای ثبت نام در این دوره آموزش پایتون لطفا کلیک نماید.

8 - اخذ گواهینامه پایتون از کورسرا

تصویر دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون از Coursera که توسط دانشگاه میشیگان ارائه می شود.

این دوره آموزشی زبان برنامه نویسی پایتون برای آن دسته از برنامه نویسانی طراحی شده است که برای یادگیری اصولی اهمیت خاصی قائل هستند و معتقدند که آموزش اصولی بهترین راه برای رسیدن به موفقیت است. این دوره موضوعاتی مانند انواع داده‌ها، ساختارهای کنترلی، توابع و Web Scraping (وب اسکرپینگ به‌طور خودکار اطلاعات و داده‌هایی را که معمولاً از طریق بازدید از یک وب‌سایت در مرورگر قابل دسترسی باشند، گردآوری می‌کند) را پوشش می‌دهد و شامل پنج دوره آموزشی می‌باشد که در پلتفرم‌های Coursera قابل دسترسی است. هزینه صدور گواهینامه حدود 49 دلار در ماه است، به مدت یک سال اعتبار دارد و توسط دانشگاه میشیگان ارائه می‌شود.

برای ثبت نام در این دوره آموزش پایتون لطفا کلیک نماید.

9 - آموزش رایگان برنامه نویسی پایتون Analytics Vidhya

دوره رایگان آموزش زبان برنامه نویسی پایتون Analytics Vidhya - این دوره برای افراد مبتدی که دنبال آموزش رایگان زبان برنامه نویسی پایتون هستند پیشنهاد داده می شود

Analytics Vidhya یک دوره جامع و رایگان در مورد Python برای مبتدیان ارائه می‌دهد. این دوره اصول برنامه نویسی پایتون از جمله ساختارهای داده، ساختارهای کنترل، توابع و ماژول‌ها را پوشش می‌دهد، همچنین شامل تمرینات و آزمون های عملی برای تقویت یادگیری است. این آموزش به دانش آموزان این امکان را می‌دهد که بر اساس زمان و توانایی خودشان یاد بگیرند. از نکات مهم این دوره می‌توان به کیفیت محتوا و ساختار آموزشی مناسب اشاره کرد. این دوره به‌گونه‌ای طراحی شده است که به‌راحتی قابل‌درک بوده و از نکات مهم این دوره می‌توان به رایگان بودن آن اشاره کرد. به‌دلیل رایگان بودن این دوره دیگر بهانه‌ای برای فرار از یادگیری وجود نخواهد داشت. با انتخاب این دوره، آموزش اصولی و رایگان را تجربه کنید.

برای ثبت نام در این دوره رایگان آموزش زبان برنامه نویسی پایتون کلیک کنید.

نمونه فیلم‌های دوره‌های مهارتی

10 - مدرک پایتون برای علم داده توسط Datacamp

تصویر مربوط به اخذ گواهینامه معتبر و آموزش زبان برنامه نویسی پایتون از DataCamp

مدرک Certified Python for Data science توسط DataCamp، یک دوره آنلاین برای صدور مدرک برنامه نویسی زبان پایتون است که درک جامعی از برنامه نویسی پایتون و کاربردهای آن در علم داده را در اختیار زبان‌آموزان و برنامه نویسان مبتدی قرار می‌دهد. این آموزش شامل 18 پودمان است که در مدت 6 ماه تکمیل می‌شود و ماهیانه 18 دلار هزینه دارد. این دوره یادگیری موضوعاتی مانند دستکاری داده‌ها، تجسم داده‌ها و یادگیری ماشین را پوشش می‌دهد.

شما می‌توانید این گواهینامه آموزش پایتون را در سایت DataCamp پیدا کنید.

هشت گواهینامه برتر زبان برنامه نویسی پایتون برای حرفه ای ها در سال 2023

1 - مدرک برنامه نویسی پایتون برای یادگیری ماشین توسط IBM

تصویر مربوط به دوره یادگیری ماشین Python for Machine Learning Certification توسط IBM

Python for Machine Learning Certification توسط IBM یک دوره آموزش آنلاین است که به برنامه نویسان مفاهیم اساسی یادگیری ماشین و نحوه بکارگیری آنها با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون را می‌آموزد. هزینه این دوره یادگیری پایتون حدود 99 دلار است. لازم به ذکر است که فراگیران به پروژه‌های عملی و مطالعات موردی در دنیای واقعی دسترسی خواهند داشت.

برای شرکت در این دوره و اخذ مدرک معتبر زبان برنامه نویسی پایتون کلیک نماید.

2 - مدرک حرفه ای علوم داده آمریکا(DASCA)

مدرک Certified Data Science Professional که توسط DASCA برای دانشمندان علوم داده با سطح بالای  زبان برنامه نویسی پایتون ارائه می شود

مدرک Certified Data Science Professional که توسط DASCA ارائه می‌شود. برنامه‌ای است که برای یک دانشمند دادهدانشمند داده (data scientist) کیست؟دانشمند داده (data scientist) کیست؟این مقاله عالی توضیح داده که دانشمند داده (Data Scientist) کیست؟ و به بررسی وظایف دانشمند داده، خصوصیات یک دانشمند داده موفق و حقوق دانشمند داده پرداخته با سطح بالای زبان برنامه نویسی پایتون طراحی شده است. لازم به ذکر است که هزینه این دوره معادل 1450 دلار می‌باشد. شزکت‌کنندگان به‌صورت آنلاین آموزش می‌بینند. CDSP، مدرک یا گواهینامه شناخته شده معتبر جهانی می‌باشد که علاوه بر یادگیری حرفه‌ای پایتون زمینه پیشرفت شغلی افراد در صنعت علم داده را افزایش می‌دهد.

برای ثبت نام در این دوره یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون کلیک کنید.

3 - اعطای مدرک برنامه نویسی پایتون برای تحلیل کلان داده ها توسط Edureka

اعطای گواهینامه زبان برنامه نویسی پایتون برای تحلیل داده ها توسط Edureka

دوره تحلیل داده‌های کلان که توسط Edureka ارائه می‌شود، یک دوره کاملا آموزش آنلاین بوده که به زبان‌آموزان نحوه تجزیه و تحلیل داده‌های کلان با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون را می‌آموزد. هزینه این دوره معادل 299 دلار می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است شرکت‌کنندگان دسترسی کامل به کلاس های آنلاین و پروژه‌های عملی را دارند و علاوه بر آموزش و یادگیری کاملا حرفه‌ای می‌توانند با کارشناسان همتای خود در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند.

برای ثبت نام در این دوره آموزش و اخذ گواهینامه معتبر پایتون کلیک کنید.

4 - گواهی پیشرفته پایتون برای توسعه دهندگان پایتون

تصویر مربوط به دوره آموزش پایتون برای توسعه دهندگان زبان برنامه نویسی پایتون است

همیشه انتخاب یک دوره یادگیری کارآمد، یکی از مهمترین دغدغه‌های برنامه نویسان بوده است. آنها انتظار دارند در کنار آموزش حرفه‌ای، گواهینامه لازم را نیز کسب کنند. این دوره برای صدور گواهینامه برای توسعه دهنده پیشرفته پایتون و برنامه نویسان با تجربه پایتون طراحی شده است که می‌خواهند مهارت‌های خود را در مفاهیم پیشرفته برنامه نویسی کامپیوتر تایید کنند. آزمون صدور گواهینامه به‌صورت آنلاین و با هزینه 295 دلار انجام می‌شود. این گواهینامه در سطح جهانی شناخته شده است و می‌تواند چشم‌انداز شغلی فرد را در صنعت توسعه نرم‌افزار افزایش دهد.

برای ثبت نام در این دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون کلیک کنید.

5 - Python Programming for Finance Certification by DataCamp

تصویر مربوط به دوره برنامه نویسی پایتون برای امور مالی می باشد که توسط DataCamp ارائه شده است.

دوره برنامه نویسی پایتون برای امور مالی که توسط Datacamp ارائه شده است، به صورت آنلاین برگزار می‌شود. این دوره به زبان‌آموزان یاد می‌دهد که چگونه از زبان برنامه نویسی پایتون برای تحلیل و مدل‌سازی مالی استفاده کنند. هزینه این برنامه 49 دلار در ماه است و شامل دسترسی به بیش از 15 ساعت محتوای ویدیویی، پروژه‌های عملی و تمرین‌های تعاملی است.

برای ثبت نام در این دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون و اخذ مدرک معتبر کلیک کنید (توجه: دسترسی به این سایت برای آموزش زبان برنامه نویسی پایتون با IP ایران امکان‌پذیر نمی‌باشد).

6 - اعطای گواهینامه مهندس هوش مصنوعی توسط Simplilearn

تصویر مربوط گواهی مهندسی هوش مصنوعی است که توسط Simplilearn ارائه می شود

گواهی مهندسی هوش مصنوعیهوش مصنوعی (AI) چیست؟ انواع، کاربردها، مزایا و معایبهوش مصنوعی (AI) چیست؟ انواع، کاربردها، مزایا و معایبهوش مصنوعی یا Artificial Intelligence یا به اختصار AI، امروزه کاربردهای بسیاری پیدا کرده و به یکی از داغ‌ترین حوزه‌های بشر تبدیل شده است، اما با این وجود بسیاری از افراد با کاربردهای آن آشنایی کامل ندارند، به همین علت در این صفحه کاربردها، مزایا و معایب AI بطور کامل بررسی شده است که توسط Simplilearn ارائه می‌شود به صورت آنلاین برگزار شده و به زبان‌آموزان یاد می‌دهد که چگونه با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون برای ساخت برنامه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده کنند. هزینه این دوره حدود 1599 دلار بوده و شامل کلاس‌های آنلاین و پروژه‌های عملی است.

برای ثبت نام در این دوره یادگیری برنامه نویسی پایتون برای امور مالی کلیک کنید.

7 - اخذ مدرک پایتون برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزار

تصویری از گواهینامه پایتون که برای توسعه دهندگان نرم افزار توسط Udacity ارائه می شود

گواهینامه پایتون برای توسعه دهندگان نرم‌افزار توسط Udacity ارائه می‌شود. این دوره به صورت آنلاین برگزار می‌شود و به زبان‌آموزان یاد می‌دهد چگونه از زبان برنامه نویسی پایتون برای خودکارسازی زیرساخت‌ها استفاده کنند. این برنامه شامل دسترسی به کلاس‌های آنلاین و پروژه‌های عملی می‌باشد و هزینه آن 399 دلار در ماه است.

برای اخذ گواهینامه پایتون  برای توسعه دهندگان نرم افزار که توسط Udacity ارائه می‌شود کلیک کنید.

8 - اخذ مدرک علوم داده کاربردی

دوره علوم داده کاربردی که توسط دانشگاه میشیگان ارائه می‌شود، به زبان‌آموزان یاد می‌دهد چگونه از زبان برنامه نویسی پایتون برای تجزیه، تحلیل و تجسم داده‌ها استفاده کنند. این دوره طی 5 ماه تکمیل می‌شود و هزینه اخذ این گواهینامه 499 دلار می‌باشد.

برای ثبت نام در این دوره یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون و اخذ مدرک معتبر کلیک کنید.

دوره‌های مهارتی رشته کامپیوتر

پیش نیازهای اخذ گواهینامه معتبر پایتون

گواهینامه پایتون معمولا پیش نیاز خاصی ندارد ولی داشتن برخی از مهارت‌ها و دانش‌ها قبل از شروع دوره خیلی به شما در گرفتن گواهینامه کمک می‌کند.

این موارد شامل:

کدام گواهینامه پایتون بهتر است؟

گواهینامه های پایتون ارائه شده توسط Analytics Vidhya یکی از بهترین گزینه‌های موجود است زیرا Analytics Vidhya یک پلتفرم یادگیری آنلاین شناخته شده است که برنامه‌های آموزشی جامع در علم داده، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی را ارائه می‌دهد. برنامه صدور گواهینامه پایتون آنها موضوعات مختلفی از جمله مبانی پایتون، دستکاری داده‌ها، تجسم داده‌ها و یادگیری ماشین با استفاده از پایتون را پوشش می‌دهد.

آیا گواهینامه رسمی پایتون وجود دارد؟

در جواب این سوال باید گفت: بله، بنیاد نرم‌افزار پایتون (PSF) یک گواهی رسمی به نام «برنامه صدور گواهینامه موسسه پایتون» ارائه می‌دهد. این برنامه سه سطح گواهینامه را ارائه می‌دهد: سطح مبتدی، سطح متوسط و سطح حرفه‌ای. این گواهینامه‌ها، دانش و مهارت‌های داوطلب را در زمینه‌های مختلف برنامه نویسی پایتون، از جمله سینتکس زبان برنامه نویسی پایتون، انواع داده‌ها، ساختارهای کنترلی و موارد دیگر مورد بررسی قرار می‌دهند.

بهترین دوره زبان برنامه نویسی پایتون که رایگان باشد کدام است؟

یکی از بهترین دوره های رایگان پایتون موجود، "مقدمه‌ای به پایتون" است که توسط Analytics Vidhya ارائه شده است. این دوره اصول برنامه نویسی پایتون و کاربردهای آن در علم داده، از جمله دستکاری داده، تجسم و یادگیری ماشین را پوشش می‌دهد. این دوره برای مبتدیان طراحی شده است و شامل تمرین‌های تعاملی و آزمون‌های گسترده است. پس از اتمام دوره، فراگیران می‌توانند گواهی پایان دوره را دریافت کنند. به‌طور کلی این دوره فرصتی عالی برای هر کسی که به‌دنبال یادگیری پایتون برای علم داده است، فراهم می‌کند و کاملا رایگان است!

آیا یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون سخت است؟

در جواب به این سوال باید گفت: خیر اصلا، زیرا پایتون زبانی با یادگیری آسان محسوب می‌شود و از همین رو بسیاری از برنامه‌نویس‌های تازه‌کار آن را به‌عنوان اولین زبان برنامه‌نویسی خود برمی‌گزینند و باید به این نکته توجه کرد که هدف اصلی پایتون، ساده کردن برنامه نویسی با تمرکز بر خوانایی کد است.

امتیازدهی5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.00 امتیاز (4 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200