رایگان: همین الان رتبه‌ ارشدت رو تخمین بزن! کافیه عضو این بات تلگرامی رایگان بشین و دقیق‌ترین تخمین از رتبه‌تون رو دریافت کنین.
عضویت در بات تخمین رتبه
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

بهترین کتاب سی شارپ فارسی و انگلیسی ⚡️ کتاب آموزش سی شارپ

این مقاله به معرفی بهترین کتاب آموزش سی شارپ فارسی و انگلیسی پرداخته، همچنین کتاب های سی شارپ به‌ زبان ساده و همچنین پیشرفته را معرفی کرده است

سی شارپ (C#) و سرعت دو عضو جدانشدنی از یکدیگر هستند. دلیل اصلی استفاده از سی شارپ برای ساخت اپلیکیشن‌های موبایل، وب و همچنین اپلیکیشن‌های دسکتاپ و بازی، همین سرعت شگفت‌انگیز سی شارپ در کدنویسیکدنویسی چیست؟ – کد نویسی یعنی چهکدنویسی چیست؟ – کد نویسی یعنی چهاین مقاله عالی به بررسی این پرداخته که کد نویسی چیست و مفهوم کد نویسی را بررسی کرده، همچنین تفاوت کدنویسی و برنامه نویسی و کاربرد های کدنویسی را بررسی کرده و اجراست. یادگیری سی شارپبرنامه نویسی سی شارپC# یک زبان برنامه‌نویسی سطح بالا، ساده، پیشرفته، محبوب، پرکاربرد، بروز و زیبای دنیای کامپیوتر است. این زبان در ایران و سایر کشورهای جهان بازار کار قابل‌توجهی دارد و جزء 5 زبان برتر و پول‌ساز دنیا می‌باشد. در این دوره عالی شما بطور کامل و با زبانی ساده سی شارپ را یاد خواهید گرفت.  آسان است و حیطه استفاده از آن نیز بسیار گسترده است. کتاب، یکی از بهترین راه های آموزش سی شارپ است. در این مقاله به معرفی بهترین کتاب های آموزش سی شارپ می‌پردازیم.

بهترین کتاب سی شارپ فارسی

آموزش گام به گام سی شارپ افشین رفوآ: آموزش گام به گام مفاهیم کلی C#

کتاب آموزش گام به گام سی شارپ افشین رفوآ : آموزش گام به گام مفاهیم کلی C#

کتاب آموزش گام به گام برنامه نویسی با C# جزو آن دسته از کتاب های آموزش سی شارپ است که بدون اینکه کاربر را درگیر پیچیدگی‌های زبان C# کند با توضیح‌های ساده و مختصر و مثال‌های کاربردی در محیط ویژوال استودیو، یادگیری زبان برنامه نویسی C# را برای کاربران تسهیل و آنها را به زبان سی شارپ، قدم به قدم مسلط می‌کند.

 

کتاب سی شارپ به زبان ساده یونس ابراهیمی

کتاب سی شارپ به زبان ساده یونس ابراهیمی

کتاب سی شارپ به زبان ساده نوشتۀ یونس ابراهیمی، یکی از کامل‌ترین کتاب های آموزش سی شارپ می‌باشد. کلیه مباحث به همراه مثال ارائه شده و نحوه بیان بسیار ساده و روان می‌باشد.

کتاب آموزش C# در یک روز

کتاب آموزش #C در یک روز

این کتاب ترجمه کتاب Learn C# in One Day and Learn It Well اثر جیمی چان می‌باشد. شکستن مسائل پیچیده به زیرمسئله‌های ساده ، مثال‌های کاربردی دنیای واقعی در سی شارپ از ویژگی‌های این کتاب است. کتاب آموزش C# در یک روز هم برای سطح مبتدی و هم پیشرفته مناسب است.

کتاب آموزش جامع C# افشین رفوآ: یکی از جامع‌ترین و کامل‌ترین‌ها

کتاب آموزش جامع C# افشین رفوآ

کتاب آموزش جامع C# یکی از محبوب‌ترین منابع آموزش C# در میان علاقه‌مندان به زبان برنامه نویسی سی شارپ می‌باشد. این کتاب با زبان بسیار ساده و داشتن عکس‌های مناسب در هر مرحله‌ای که ممکن است برای کاربر گنگ به نظر برسد توضیحات مفیدی ارائه داده است.

کتاب قدم اول یادگیری برنامه‌نویسی C#: کتابی پروژه محور و جامع

جلد کتاب قدم اول یادگیری برنامه‌نویسی C#

کتاب قدم اول یادگیری برنامه‌نویسی #C نوشته Serhan Yamacli با ترجمه محمود خاوریان بیشتر مناسب نوآموزان و مبتدیان برنامه‌نویسی است، اما برای افرادی که با برنامه‌نویسی آشنایی دارند، نیز دارای مطالب مفید زیادی می‌باشد.

کتاب آموزش جامع برنامه نویسی به زبان C# اسلام احمدزاده

کتاب آموزش جامع برنامه نویسی به زبان C# اسلام احمدزاده

کتاب آموزش جامع برنامه نویسی به زبان C# نوشته اسلام احمد زاده آموزش زبان سی شارپ را به‌طور کامل در بر می‌گیرد. در این کتاب شما ابتدا با معماری دات نت فریم ورک و زبان برنامه نویسی سی شارپ C# و اصول زبان برنامه نویسی شی گرابرنامه نویسی شی گرا چیست؟ شی گرایی چیست؟برنامه نویسی شی گرا چیست؟ شی گرایی چیست؟این صفحه عالی به معرفی برنامه نویسی شی گرا پرداخته و توضیح داده شی گرایی یا همان object oriented یا OPP چیست؟ همچنین مزایای برنامه نویسی شی گرا را بیان کرده آشنا خواهید شد و سپس به مباحث پیچیده‌تر می‌پردازد.

کتاب آموزش سی شارپ به زبان فارسی (مقدماتی)

کتاب آموزش سی شارپ به زبان فارسی (مقدماتی)

این کتاب قدم به قدم با مباحث ساده شروع می‌کند و مفاهیم پیچیده‌تر را در اواخر کتاب معرفی می‌کند. کتاب آموزش سی شارپ به زبان فارسی (مقدماتی) به مبحث چارچوب دات نت (.NET Framework) و مفاهیم شی‌گرایی به صورت گسترده می‌پردازد.

کتاب برنامه نویسی گرافیکی در سی شارپ اثر حمیدرضا قنبری

کتاب برنامه نویسی گرافیکی در سی شارپ اثر حمیدرضا قنبری

در این کتاب آموزش سی شارپ (C#) به مفاهیم تکنولوژی‌های جدید دات نت، چیدمان و طراحی کنترل‌ها، اصول برنامه نویسی سی شارپ به‌همراه مثال‌های کاربردی و همچنین بانک اطلاعاتی در برنامه نویسیبرنامه نویسی کامپیوتر چیست و چطور می توانید یک برنامه نویس موفق شوید؟برنامه نویسی کامپیوتر چیست و چطور می توانید یک برنامه نویس موفق شوید؟در عصر فعلی برنامه‌نویسی یکی از پرطرفدارترین شغل‌های دنیاست، دغدغه‌‌ای افرادی که می‌خواهند در مسیر برنامه‌نویس شدن قدم بردارند این است که نمی‌دانند از کجا باید شروع کنند، در این صفحه هر آن چه برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس حرفه ای نیاز دارید در اختیارتان قرار گرفته است گرافیکی سی شارپ پرداخته می‌شود.

کتاب 650 برنامه C# با حل آنها: حل مسائل سی C# - مرجع کامل

کتاب 650 برنامه #C با حل آنها  : حل مسائل سی C# - مرجع کامل

کتاب 650 برنامه C# با حل آنها (حل مسائل C# - مرجع کامل) نوشتۀ رمضان عباس نژادورزی و محمد نادعلی زاده چاری، مجموعه‌ای کامل از مثال‌ها و تمرین‌های متنوع و کاربردی سی شارپ است که به صورت گام به گام ارائه شده است.

کتاب برنامه سازی به زبان سی شارپ (C#) جعفرنژاد قمی: ویراست پنجم

کتاب برنامه سازی به زبان سی شارپ (C#) جعفرنژاد قمی : ویراست پنجم

ویراست جدید کتاب برنامه سازی به زبان سی شارپ (C#) جعفرنژاد قمی دارای مطالبی جدید نسبت به نسخه‌های قبلی این کتاب است. زبان این کتاب نیز ساده‌تر شده است و مثال‌های جدید و روان گنجانده شده است. این کتاب یک کتاب جامع نیز به حساب می‌آید.

دوره برنامه نویسی سی شارپ

C# یک زبان برنامه‌نویسی سطح بالا، ساده، پیشرفته، محبوب، پرکاربرد، بروز و زیبای دنیای کامپیوتر است. این زبان در ایران و سایر کشورهای جهان بازار کار قابل‌توجهی دارد و جزء 5 زبان برتر و پول‌ساز دنیا می‌باشد. در این دوره عالی شما بطور کامل و با زبانی ساده سی شارپ را یاد خواهید گرفت.

چه چیزهایی در این دوره یاد می‌گیرید

برنامه‌نویسی گام‌به‌گام با زبان C#
استفاده از محیط برنامه‌نویسی Visual Studio .NET 2022
برنامه‌نویسی در محیط کنسول
برنامه‌نویسی در محیط گرافیکی
اصول برنامه‌نویسی به زبان C#
استفاده از کتابخانه .NET

نمونه فیلم‌هایی از جلسات برنامه نویسی سی شارپ

خوش‌ آمد گویی و آشنایی با C#

نصب Visual Studio .NET

آشنایی با Console Application

آشنایی با Windows Form Application

متغیرها - اعداد اعشاری و ممیز شناور

دستورهای while & do while

اصلاح خطا حین اجرا

انتقال پارامترها به توابع

مدیریت حافظه

اعداد تصادفی در .NET

خوش‌ آمد گویی و آشنایی با C#
نصب Visual Studio .NET
آشنایی با Console Application
آشنایی با Windows Form Application
متغیرها - اعداد اعشاری و ممیز شناور
دستورهای while & do while
اصلاح خطا حین اجرا
انتقال پارامترها به توابع
مدیریت حافظه
اعداد تصادفی در .NET

بهترین کتاب سی شارپ انگلیسی

C# 9 and .NET 5 Modern Cross-Platform Development: بهترین کتاب سی شارپ برای مبتدی های سی شارپ و دات نت

کتاب C# 9 and .NET 5 Modern Cross-Platform Development

کتاب C# 9 and .NET 5-Modern Cross-Platform Development از بهترین کتاب های آموزش زبان سی شارپ است. صفر تا صد زبان سی شارپ و فریم ورک دات نت (.NET Framework) با زبانی بسیار ساده و روان در این کتاب بیان شده  است و برای سطح مبتدی مناسب می‌باشد.

C# in Depth: بهترین کتاب سی شارپ برای سطح متوسط و پیشرفته

کتاب C# in Depth

اگر کتاب C# in Depth را فرا بگیرید شما به سطح یک توسعه‌دهنده ارشد رسیده‌اید. حتی تکامل این زبان را در طول آموزش متوجه خواهید شد. این کتاب، مثال‌های عالی و فراوانی دارد که حتی به شما یاد می‌دهد زبان C# در سطح کامپایلر (Compiler)کامپایلر چیست و چگونه کار میکند و چرا از آن استفاده میشود؟کامپایلر چیست و چگونه کار میکند و چرا از آن استفاده میشود؟کامپایلر (Compiler) یک برنامه‌ی خاص برای ترجمه سورس کد‌های (Source Code) یک زبان برنامه نویسی، به زبان ماشین یا بایت کد و یا یک زبان برنامه نویسی دیگر است و پایین‌تر چگونه کار می‌کند.

C# 9. 0 in a Nutshell: بهترین کتاب مرجع سی شارپ

کتاب C# 9. 0 in a Nutshell

کتاب C# in a Nutshell تمام مفهوم‌های پایه زبان سی شارپ را پوشش داده است. این کتاب برای مبتدیان یک کتاب مرجع برنامه نویسی و برای سطح پیشرفته مطالب جدید بسیاری که از آنها خبر ندارید را ارائه می‌دهد.

Pro C# 9 with .NET 5: بهترین کتاب برای ساخت اپلیکیشن دات نت

کتاب Pro C# 9 with .NET 5

امروزه تقریبا زبان سی شارپ بدون فریم ورک دات نت (.NET Framework) کمتر به‌کار می‌آید. در این کتاب چارچوب Entity Framework ، برنامه نویسی موازی و چند رشته‌ای، ADO.NET و توسعه کلاینت ویندوز پوشش داده شده است.

C# Programming Basics for Absolute Beginners: بهترین کتاب مبانی برنامه نویسی سی شارپ سطح مبتدی

کتاب C# Programming Basics for Absolute Beginners

C# Programming Basics for Absolute Beginners تالیف Nathan Clark یکی از پرکاربردترین کتاب‌ها از سری کتاب های سی شارپ گام به گام (C# Step by Step) است که برای مبتدیان بسیار گیرا و مفهومی می‌باشد. با این کتاب همراه شوید تا به یک کدنویس سی شارپ چیره‌دست تبدیل شوید.

C# Advanced Features and Programming Techniques: بهترین کتاب قابلیت های پیشرفته سی شارپ و تکنیک های قدم به قدم برنامه نویسی

 کتاب C# Advanced Features and Programming Techniques

نسخه سوم از مجموعه سی شارپ گام به گام (C# Step by Step) برای برنامه‌نویسان سطوح مبتدی و پیشرفته مناسب است. این کتاب راهنما از تکنیک‌های ساده C# گرفته تا تکنیک های پیشرفته زبان سی شارپ را به زبانی ساده مطرح می‌کند.

ASP.NET Core in Action: بهترین کتاب برای توسعه اپلیکیشن با سی شارپ و دات نت

کتاب ASP.NET Core in Action

برعکس کتاب‌های دیگر، کتاب ASP.NET Core in Action به جزییات زبان C# نمی‌پردازد و به‌طور مشخص به چگونگی توسعه اپلیکیشن‌های چندپلتفرم می‌پردازد. اگر می‌خواهید چارچوب دات نت (.NET Framework) را به‌طور عمیق یاد بگیرید این کتاب به شما کمک فراوانی می‌کند.

Head First C# - A Learner's Guide to Real-World Programming with C# and .NET Core: بهترین کتاب برنامه نویسی دنیای واقعی با سی شارپ و دات نت کور

کتاب Head First C# ویرایش چهارم

این کتاب مستقیما شما را به درون دنیای سی شارپ پرتاب می‌کند! کتاب Head First C# ویرایش چهارم تالیف Jennifer Greene و ناشر آن رسانه آموزشی O’Reilly، یکی از معروف‌ترین ناشران آموزشی است. این کتاب مقدمه‌ای کاملا تصویری از سی شارپ، XAML، .NET Core و Visual Studio برای برنامه‌نویسان تازه کار ارائه می‌دهد.

Unity in Action: Multiplatform Game Development in C#: بهترین کتاب سی شارپ برای توسعه بازی

کتاب Unity in Action: Multiplatform game development in C#

اگر می‌خواهید با سی شارپ، بازی بسازید باید برای موتور Unity برنامه‌نویسی کنید. این کتاب بر روی Unity متمرکز می‌شود و مثال‌های زیادی از کدهای C# دارد. اگر در سطح متوسط یا پیشرفته برنامه‌نویسی می‌کنید این کتاب پروژه محور، مقدمه‌ای برای ساخت بازی در موتور Unity به زبان سی شارپ ارائه می‌دهد.

Learn C# in One Day and Learn It Well - C# for Beginners with Hands-on Project : بهترین راهنمای سریع یادگیری سی شارپ

کتاب Learn C# in One Day and Learn It Well

این کتاب برای افراد مبتدی و کسانی که در سطح پیشرفته برنامه‌نویسی می‌کنند اما تازه با زبان سی شارپ آشنا شده‌اند بسیار مناسب می‌باشد. کتاب Learn C# in One Day and Learn It Well موضوعات پیچیده سی شارپ را به زبانی ساده بیان می‌کند و برای شروع ارزنده است.

نمونه فیلم‌های دوره‌های مهارتی

جمع‌بندی

اگر می‌خواهید با خواندن کتاب، زبان سی شارپ را یاد بگیرید و سطح زبان انگلیسی متوسطی دارید سعی کنید آموزش سی شارپ را با یک کتاب انگلیسی شروع کنید. البته کتاب‌های فارسی به اصول اولیه و مکانیزم زبان سی شارپ به‌خوبی اشاره کرده‌اند اما قابلیت‌ها و تکنولوژی‌های جدید زبان سی شارپ در کتاب های انگلیسی بهتر و به‌روزتر گنجانده شده است.

کتاب سی شارپ به زبان ساده کدام است؟

کتاب های فارسی آموزش گام به گام سی شارپ افشین رفوآ ، کتاب سی شارپ به زبان ساده یونس ابراهیمی و کتاب آموزش C# در یک روز ، سی شارپ را به زبان ساده آموزش داده‌اند. کتاب های انگلیسی سی شارپ به زبان ساده C# 9 and .NET 5 ، Learn C# in One Day و C# Programming Basics for Absolute Beginners هستند.

بهترین کتاب سی شارپ فارسی چیست؟

بهترین کتاب های فارسی سی شارپ عبارتند از آموزش گام به گام سی شارپ افشین رفوآ، کتاب سی شارپ به زبان ساده یونس ابراهیمی، کتاب آموزش جامع برنامه نویسی به زبان C# اسلام احمدزاده و چند کتاب دیگر که در مقاله عنوان شده‌اند.

بهترین کتاب سی شارپ انگلیسی چیست؟

C# 9 and .NET 5 ،C# in Depth و کتاب C# Programming Basics for Absolute Beginners بهترین کتاب های انگلیسی هستند. البته کتاب های انگلیسی آموزش سی شارپ همگی به صورت کامل و آسان زبان سی شارپ را آموزش می‌دهند.

دوره‌های مهارتی رشته کامپیوتر

امتیازدهی5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.00 امتیاز (2 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200