رایگان: همین الان رتبه‌ ارشدت رو تخمین بزن! کافیه عضو این بات تلگرامی رایگان بشین و دقیق‌ترین تخمین از رتبه‌تون رو دریافت کنین.
عضویت در بات تخمین رتبه
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

معرفی گرایش شبکه های کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت

در این مقاله فیلم معرفی کامل گرایش شبکه های کامپیوتری دانشگاه علم و صنعت قرار گرفته است همچنین در خصوص امکانات علم و صنعت و اساتید گرایش شبکه توضیح داده شده

دانشگاه علم و صنعت در جایگاه چهارم از بین دانشگاه های مهندسی کشور قرار دارد، این دانشگاه در تاریخ ۱۳۰۸ در شهر تهران تاسیس شد، تعداد دانشجویان این دانشگاه 10837 و تعداد اساتید آن 608 می‌باشد. تعداد مقالات داخلی دانشگاه علم و صنعت برابر با 25336 و تعداد مقالات ISI آن برابر با 20329 است.

امکانات دانشگاه علم و صنعت

این دانشگاه شامل امکاناتی نظیر سالن ورزشی، بانک، اداره پست، آرایشگاه،‌ اتوشویی، رستوران‌های سلف سرویس، نانوایی و غیره است.

این تصویر مربوط به سردر دانشگاه علم و صنعت می باشد.

دانشکده شبکه

دانشکده شبکه محیطی جذاب و دلباز دارد،‌ همچنین دارای کتابخانه بسیار خوبی است که می‌توان با تمرکز بالا به مطالعه پرداخت. مدیریت این دانشکده بر عهده دکتر جاهد مطلق است که تحصیلات ایشان به این صورت است که ارشد و دکتری خود را از دانشگاه بردفورد انگلستان و لیسانس را نیز در دانشگاه صنعتی شریف بوده‌اند.

آزمایشگاه دانشکده شبکه

هر استاد برای خود آزمایشگاهی دارد و دانشجویان می‌توانند هر یک از اساتید را به‌عنوان استاد راهنمای خود انتخاب کنند و فعالیت پژوهشی خود را شروع کنند.

اساتید دانشگاه علم و صنعت

جمع‌بندی

از آن جا که دانشگاه محل تحصیل در مقطع ارشد برای بسیاری از دانشجویان موضوع حائز اهمیتی است، در این مطلب به بررسی یکی از دانشگاه‌های برتر ایران، دانشگاه علم و صنعت پرداختیم، اساتید حاذق این دانشگاه را نام برده و معرفی کردیم و برخی از امکانات این دانشگاه را برشمردیم. امیدواریم اطلاعات شرح داده شده در این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. 

چند درصد از دانشجویان گرایش شبکه هر ساله اپلای می‌کنند؟

در مورد دانشگاه علم و صنعت، دانشجویان بیشتر تمایل به ماندن دارند در واقع تفکر اساتید این است که در ایران بمانند و از استعدادهای آنها استفاده شود ولی مرتبه علمی اساتید این دانشگاه بالاست و اگر موضوع تحقیقاتی شما موضوع به‌روز و خوبی باشه قطعا می‌توانید اپلای کنید.

آیا اساتید این رشته به غیر از امور تحقیقاتی در حوزه‌های کاری شبکه نیز فعالیت می‌کنند؟

قطعا همینطور است، خیلی از پروژه‌های بزرگ مثل همراه اول برای اساتید ارسال می‌شوند و روی آنها کار می‌شود.

آیا می‌توان همزمان با تحصیل در در حوزه شبکه شاغل بود؟

در این مورد باید گفت بستگی به اساتید دارد، بعضی اساتید بسیار سخت‌گیر هستند و به هیچ عنوان اجازه کار کردن به شما نمی‌دهند ولی اساتیدی هم هستند مثل دکتر دیانت که در این مورد سخت‌گیری ندارند، همچنین یکسری اساتید هستند که دانشجو باید در آزمایشگاه برود و زیر نظر TA و خود استاد کار کند. در نظر داشته باشید اگر دانشجو در کنار تحصیل شاغل نیز باشد، ممکن است از هدف اپلای دور شود. توصیه می‌شود ابتدا تمرکز روی معدل باشد سپس زمینه تحقیقاتی و بعد به شاغل بودن فکر کنید.

امتیازدهی4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14.75 امتیاز (2 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200