وبینار رایگان از کنکور ارشد تا تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها
دیدن جزئیات و ثبت‌نام رایگان
مدت زمان باقیمانده :
ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

انتخاب با شماست، شاد بودن و شادی را ترویج دادن

افراد شاد انگیزه بیشتری برای موفقیت دارند>

بدون شک شادی و در نقطه مقابل افسردگی از اجزائ لاینفک وجود انسان بوده و تاثیر بسزایی در کیفیت زندگی انسان دارد. بسیاری تصور دارند که برای رهایی از افسردگی باید سخت کار کرد تا با رسیدن به نتیجه مورد نظر و موفقیت شادی و هیجان به زندگی آنها برگردد. اما نکته مهم این است که انسان در زمان شاد بودن بیشترین بهره وری را دارد و بیشتر کار میکند و زودتر به نتیجه دلخواه می رسد. این در حالی است که فردی که افسردگی دارد بعد از رسیدن به موفقیت شادی موقتی را تجربه می کند و پس از مدتی کوتاه دوباره ارزش موفقیت بدست آمده را فراموش کرده و به زندگی بی رمق خود ادامه می دهد.

تحقیقات نشان می دهند که آدم های شاد مثیت اندیش و خوش بین هستند و از درآمد بالاتری برخوردار بوده و با پشتکار به هدف خود می رسند انسان های با نشاط کمتر بیماری را تجربه می کنند و آرامش خود را در هر شرایطی حفظ می کنند. پر انرژی هستند و بیماری آنها زودتر درمان می شود و طول عمر بیشتری دارند. شادی انسان باعث روابط مثبت با دیگر افراد جامعه شده و اضطراب او را کاهش می دهد، تمرکز او را بالا برده و بر نگرش او  به زندگی تاثیر مستقیم دارد.

در دنیای امروز با وجود تمام نقاط تاریک و فسادهای مالی و اخبار افسوس برانگیز و جنگ های زیان آور و ... ما باید تغییرات را بوجود آورده و شادی و مثبت نگری را به زندگی برگردانیم و با انگیزه فراوان انرژی مثبت را به دیگران انتقال دهیم تا ثابت کنیم که شادی مسری است و یک انسان می تواند شادی خود را در سطح دنیا وسعت دهد. شما می توانید همان شخص باشید. شما قدرت انتخاب شادی و گسترش آنرا دارید. شما پیش قدم باشید.

شما با انتقال شادی شادتر می شوید

برای مشاهده فیلم های انگیزشی بیشتر به صفحه فیلم های انگیزشی کنکور مراجعه کنید

امتیازدهی4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14.50 امتیاز (6 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200