انتخاب رشته رایگان ! همین الان ببین که کدوم دانشگاه‌ها قبول میشی
انتخاب رشته رایگان
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

منابع کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر

منابع آزمون کاردانی به کارشناسی کامپیوتر

زمانی که دانشجویان عزیز کاردانی کامپیوتر برای شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر بدنبال منابع میگردند با تعداد زیادی از آنها مواجه می شوند و برای شروع دچار سردرگمی شده و در نتیجه زمان را از دست می دهند. به همت تیم کنکور کامپیوتر و با توجه به سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی امسال و ما قبل ، لیست جامعی از منابع کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر طراحی و در اختیار دانشجویان عزیز قرار گرفته است.

دانشجویان عزیز باید دقت بفرمایند که کتب دانشگاهی برای کسب دانش در زمان دانشجویی بسیار ایده آل و مفید می باشد اما برای آمادگی هرچه بیشتر در روز جلسه و مواجهه با سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر، مطالعه کتب دانشگاهی و رفرنس توصیه نمی شود مگر در موارد خاص. در واقع مطالعه کتب رفرنس علی رغم زمان بر بودن کمک چندانی در درک دیدگاه طراحان سوال نمی کند. این در حالی است که منابع آزمون کاردانی به کارشناسی کامپیوتر معرفی شده در جدول، براساس سوابق طراحان سوال و همچنین جزئی ترین مطالبی که داوطلب نیاز به مطالعه آن ها دارد طراحی و تدوین شده اند.

منابع کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر

منابع کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر

می‌توانید تصویر بالا را برای دوستان خود ارسال کنید

اشتراک گذاری درتلگرام

بهترین منابع کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر چیست؟

یکی از دغدغه هایی که تمامی داوطلبان کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر با آن مواجه هستند این است که نمی‌دانند بهترین منابع کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر چیست، به همین دلیل با استفاده از تجربیات اساتید برتر کشور و همچنین رتبه های برتر سال های گذشته بهترین منابع کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر را برای شما معرفی کرده ایم که براحتی و با مراجعه به این صفحه می‌توانید این منابع را مشاهده کنید

برای کسب رتبه زیر 100 در کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر چقدر زمان لازم است؟

پاسخ به این سوال در مورد هر شخصی می‌تواند متفاوت باشد و به فاکتورهایی نظیر پایه هر داوطلب، و اینکه دانشگاه مقطع کاردانی دانشجو چه بوده است و چه معدلی را در آن دانشگاه کسب کرده و قدرت حافظه و میزان هوش داوطلب بستگی دارد و برای یک شخص ممکن است رسیدن به این رتبه حدود 4 ماه و روزی 8 ساعت زمان لازم باشد و برای یک شخص دیگر حدود 7 ماه و روزی 7 ساعت یا بیشتر زمان لازم باشد.

افرادی که پایه ضعیفی دارند از کجا شروع کنند؟

توصیه ما به این افراد این است که اگر می‌توانند برای دروس مهم و پایه ای کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر فیلم تهیه کنند، اگر در گرایش نرم افزار می‌خواهید شرکت کنید می‌توانید فیلم های درس و نکته و تست ساختمان داده، مدار منطقی و سیستم عامل و اگر در گرایش های معماری و شبکه می‌خواهید شرکت کنید می‌توانید فیلم های درس و نکته و تست مدار منطقی و معماری کامپیوتر را تهیه کنید. به علت اینکه این فیلم ها کامل هستند در همه مقاطع و در همه کنکورها می‌توان از این فیلم ها استفاده کرد و چون در فیلم ها همه مطالب بصورت 0 تا 100 بیان شده اند و تمامی پیش نیازهای ریاضی در فیلم ها گفته شده است دانشجویانی که پایه های ضعیفی هم دارند براحتی می‌توانند از این فیلم ها استفاده کنند. پس از این دروس بهتر است روی دروس برنامه سازی کامپیوتر و ریاضی و آمار و همچنین سایر دروس تخصصی که باقیمانده است کار کنید

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره تک جلسه‌ای با استاد رضوی دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

شماره تیم پشتیبانی:   09378555200

امتیازدهی4.6428571428571 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14.64 امتیاز (56 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200