تا ۵۰٪ تخفیف در جشنواره کوله پشتی بهار
دیدن تخفیف‌ها و شرکت در جشنواره
مدت زمان باقیمانده :
ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت چیست؟

این مقاله عالی به بررسی بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت پرداخته و بهترین کشورها برای مهاجرت برنامه نویسان و شیوه های مهاجرت برنامه نویسان را معرفی کرده

برخی از مردم بر اساس شرایط زندگی یا کاری تصمیم به مهاجرت می‌گیرند، برنامه‌نویسان نیز از این قاعده مستثنا نیستند. در بین عنوان‌های کاری در مهاجرت، برنامه نویسی از جایگاه خوبی برخوردار است چون این حرفه تاثیر به‌سزایی در فناوری و تکنولوژی دارد و کشورها برای اینکه عقب نمانند به این حرفه اهمیت خاصی می‌دهند. در این مقاله به شیوه های مهاجرت و زبان های برنامه نویسی که برای مهاجرت مناسب هستند می‌پردازیم.

شیوه های مهاجرت برنامه نویسان

مهاجرت برای برنامه‌نویس‌ها نسب به سایر مشاغل آسان‌تر است. برنامه نویس‌ها معمولا به سه روش مرسوم می‌توانند مهاجرت کنند که شامل:

بهترین کشورها برای مهاجرت برنامه نویسان

مهاجرت تصمیمی بسیار مهم و حیاتی است چرا که بروی بسیاری از جنبه‌های زندگی شما تاثیر می‌گذارد. بنابراین باید در انتخاب کشور بسیار دقت کنید و بازار تخصصتان را در آن کشورها بررسی کنید. از میان کشورهای انگلیسی زبان کشورهای زیر کشورهایی هستند که برای مهاجرت برنامه نویسان مناسب هستند:

در میان کشورهای غیرانگلیسی زبان هم کشورهای زیر مناسب می‌باشند:

بهترین زبان های برنامه نویسی برای مهاجرت

هنگام مهاجرت باید تحقیق کنید که زبان برنامه نویسی که شما در آن تخصص دارید در کدام یک از کشورهای مدنظرتان محبوب‌تر است و از شرایط شغلی مناسب‌تری برخوردار است. در ادامه برخی از زبان‌های برنامه نویسی که در مهاجرت برنامه نویسان متداول است را بررسی کرده‌ایم:

Java

لوگو جاوا

جاوا چیست؟جاوا چیست؟ تعریف، معنی و ویژگی های جاوا (java) از 0تا100جاوا چیست؟ تعریف، معنی و ویژگی های جاوا (java) از 0تا100جاوا یک زبان برنامه نویسی همه منظوره، مبتنی بر کلاس و شی گرا است که برای داشتن وابستگی های پیاده سازی کمتر طراحی شده است، زبان برنامه نویسی جاوا شبیه ++C است یکی از زبان های برنامه نویسی با سابقه طولانی و متن باز (Open Source)اوپن سورس یا متن باز چیست؟ اوپن سورس به چه معناست؟اوپن سورس یا متن باز چیست؟ اوپن سورس به چه معناست؟اوپن سورس یا متن باز چیست؟ این صفحه عالی به بررسی این موارد و همچنین تاریخچه نرم افزار متن باز و نحوه به کارگیری متن باز در توسعه نرم افزار پرداخته است است که امروزه در حوزه‌های مختلف از آن استفاده می‌کنند. در کشورهای بسیاری این زبان محبوبیت خوبی دارد.

کشورهای مناسب برای مهاجرت برنامه نویسان جاوا:

Python

لوگو پایتون

زبان پایتونزبان برنامه نویسی پایتون چیست؟ – نحوه شروع و دلایل محبوبیتزبان برنامه نویسی پایتون چیست؟ – نحوه شروع و دلایل محبوبیتزبان برنامه نویسی پایتون (Python) چیست؟ این مقاله عالی به بررسی دلایل محبوبیت پایتون، موارد استفاده از پایتون و نحوه شروع به برنامه نویسی پایتون پرداخته امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است. از مهم‌ترین خصوصیت این زبان سادگی آن می‌باشد. پایتون در حوزه‌های مختلف مثل مالی، هوش مصنوعی و… استفاده می‌شود.

کشورهای مناسب برای مهاجرت برنامه نویسان پایتون (Python)زبان برنامه نویسی پایتون چیست؟ – نحوه شروع و دلایل محبوبیتزبان برنامه نویسی پایتون چیست؟ – نحوه شروع و دلایل محبوبیتزبان برنامه نویسی پایتون (Python) چیست؟ این مقاله عالی به بررسی دلایل محبوبیت پایتون، موارد استفاده از پایتون و نحوه شروع به برنامه نویسی پایتون پرداخته:

JavaScript

لوگو جاوااسکریپت

زبان زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپتجاوا اسکریپت چیست؟ معرفی زبان برنامه نویسی java scriptجاوا اسکریپت چیست؟ معرفی زبان برنامه نویسی java scriptزبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت چیست و چه کاربردی دارد؟ این صفحه عالی به بررسی مزایای JavaScript پرداخته و مبانی برنامه نویسی جاوا اسکریپت را آموزش داده هم یکی از زبان‌های محبوب دنیا است و گزینه مناسبی برای مهاجرت است. این زبان امروزه در طیف گسترده‌ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کشورهای مناسب برای مهاجرت برنامه نویسان Javascript:

#C

لوگو سی شارپ

زبان #C یک زبان شی‌گرا است اگر در ابتدا برای توسعه برنامه‌های تحت ویندوز طراحی شده بود. اما به مرور با پیشرفت تکنولوژی مایکروسافت برای اینکه محصولش از دیگر زبان‌ها عقب نماند توسعه‌اش داد و امروزه در وب، اندروید و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کشورهای مناسب برای مهاجرت برنامه نویسان #C:

++C

لوگو زبان برنامه نویسی C++

زبان سی پلاس پلاسبرنامه نویسی سی پلاس پلاس چیست؟ مزایای برنامه نویسی C++‎؟برنامه نویسی سی پلاس پلاس چیست؟ مزایای برنامه نویسی C++‎؟برنامه نویسی سی پلاس پلاس چیست و چه کاربردی دارد؟ این صفحه عالی به بررسی مزایای برنامه نویسی C++ پرداخته و نمونه هایی از کدهای زبان برنامه نویسی ++C را آورده یکی از زبان‌های شرکت مایکروسافت است که سرعت بسیار بالایی دارد. از این زبان در بازی سازی، برنامه‌های اندروید و برنامه‌های دسکتاپ استفاده می‌کنند.

کشورهای مناسب برای مهاجرت برنامه نویسان ++C:

از کجا شروع کنیم؟

اگر تخصص لازم را دارید و قصد مهاجرت به یکی از روشهایی که در بالا گفتیم را دارید بهتر است از طریق یکی از موسسات معتبر که در حوزه مهاجرت هستند اقدام کنید. اما اگر هنوز تخصصی ندارید و دوست دارید به عنوان برنامه نویس مهاجرت کنید ابتدا باید روی یکی از زبان‌های برنامه نویسی مسلط شوید.

جمع بندی

مهاجرت یکی از تصمیماتی است که بر روی بسیاری از جنبه‌های زندگی اثر می‌گذارد. مهاجرت به عنوان یک برنامه نویس نسبت به سایر شغل‌ها بیشتر است اما چالش‌های خودش را دارد. شما در هنگام انتخاب یک کشور، یکی از پارامترهایی که باید به آن دقت کنید٬ شرایط شغلی که می‌خواهید در آنجا مشغول شوید است. برای اطلاع دقیق از شرایط و وضعیت کشور مورد نظرتان بهتر است به موسسات معتبر مهاجرت مراجعه کنید.

در مهاجرت تحصیلی تا چه مدت بعد فارغ التحصیلی می‌توانیم شغل پیدا کنیم؟

دریافت اقامت کاری پس از فارغ‌التحصیلی متناسب با هر کشور ممکن است متفاوت باشد به عنوان مثال در کانادا پس از فارغ التحصیلی حدود 90 روز فرصت دارید برای اقامت کاری اقدام کنید. برای اقامت موقت در این کشور اگر بیش از دو سال دانشجو بوده باشید حداکثر ۳ سال است و در این مدت باید بتوانید شغلی را پیدا کنید.

هزینه ها در کشور مقصد چگونه است؟

جواب دقیقی نمی توان به این سوال داد چون هر کشور ممکن است خرج و مخارج متفاوتی داشته باشد و علاوه بر آن از یک ایالت تا ایالت دیگر هم ممکن است هزینه‌ها متفاوت باشد. پیش از تصمیم گیری بهتر است این موضوع را از طریق موسسات معتبر مهاجرت بررسی کنید.

کدام مدرک زبان برای مهاجرت لازم است؟

بیشتر مدرک آیلتس و تافل مدنظر کشورهاست که باید حداقل نمره را کسب کنید، ولی مدرک‌های دیگر زبان راهم ممکن است برخی کشورها بپذیرند. شما باید پیش از اعزام و مدرک زبان را گرفته باشید چون این مدرک در پرونده مهاجرت شما باید قرار گیرد.

امتیازدهی5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.00 امتیاز (1 امتیاز)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200