برنامه مسیر ۸ ماهه تا کنکور: مشاوره خصوصیت با استاد رضوی رو رزرو کن!
رزرو مشاوره
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

آیا رشته کامپیوتر ریاضی دارد؟

این صفحه عالی تمامی بورسیه های رشته کامپیوتر در کانادا را معرفی کرده است و هزینه تحصیل مهندسی کامپیوتر در کانادا را بررسی کرده است

با توجه‌ به هزینه‌ بربودن تحصیلات در کانادا، بسیاری از دانشجویان دوست دارند که در این کشور بورسیه شوند، بورسیه‌هایی برای رشته کامپیوترمعرفی کامل رشته کامپیوتر- بررسی درآمد و شغل های رشته کامپیوترمعرفی کامل رشته کامپیوتر- بررسی درآمد و شغل های رشته کامپیوتردر این صفحه به بررسی و موشکافی رشته کامپیوتر اعم از بررسی بازار کار، گرایش‌ها، دروس و چارت درسی رشته کامپیوتر، میزان درآمد و حقوق فارغ التحصیلان این رشته و ادامه تحصیل در رشته کامپیوتر پرداخته‌ شده است در کانادا وجود دارد که بسیاری از آن‌ها بی‌اطلاع هستند، لذا در این مقاله برخی از مهم‌ترین آن‌ها را گنجانده‌ایم همچنین طریقه دسترسی به آن‌ها را نیز عنوان کرده‌ایم، پس با همراه باشید.

بورسیه رشته کامپیوتر در کانادا

بورسیه کامپیوتر کانادا

بورسیه نوعی کمک مالی است که برای ادامه تحصیل به دانشجویان ارائه می‌شود. معیارهای اصلی برای اعطای بورسیه بیشتر بر اساس عملکرد تحصیلی گذشته افراد است. اکثر دانشجویان بین‌المللی رشته کامپیوتر که مایل به تحصیل در کانادا هستند، بورسیه تحصیلی اقامت آن‌ها را ساده‌تر می‌کند. سه نوع بورسیه تحصیلی برای دانشجویان رشته کامپیوتر در کانادا وجود دارد:

همچنین تعدادی بورسیه 100% برای تحصیل در کانادا وجود دارد، اما به هیچ وجه به راحتی اعطا نمی‌شوند، اما در ادامه ما آنها را معرفی کرده‌ایم.

انواع بورسیه‌ های رشته کامپیوتر در کانادا

بورسیه‌ های فوق دکتری Banting

  
توضیحات

بورسیه‌های فوق دکتری Banting برنامه‌های بورسیه تحصیلی از طرف دولت هستند که در 6 ژوئیه 2010 راه‌اندازی شدند. این کمک هزینه تحصیلی برای جذب بهترین داوطلبان دکترا به کانادا انجام می‌شود و شامل حال دانشجویان رشته کامپیوتر در کانادا نیز می‌شود.

به چه کسانی اعطا می‌شود این بورسیه به دانشجویانی اعطا می‌شود که می‌توانند به رشد اقتصادی، اجتماعی و تحقیقاتی کشور کانادا کمک کنند.
آخرین‌مهلت درخواست سپتامبر 2024
مبلغ بورسیه 70000 دلار کانادا در سال به مدت دو سال
نحوه اخذ مراجعه به وب‌سایت Banting

بورسیه تحصیلی Vanier Canada

  
توضیحات بورسیه Vanier Canada Graduate Scholarships (CGS) یکی از معروف‌ترین بورسیه های رشته کامپیوتر در کانادا است. این بورسیه توسط دولت کانادا ارائه می‌شود و برای جذب دانشجویان برتر بین‌المللی علی‌الخصوص دانشجویان برتر حوزه کامپیوتر به‌منظور ادامه تحصیل در دوره دکتری (PhD) در دانشگاه‌های کانادا تعیین شده است.
آخرین‌مهلت نامشخص
افراد واجد شرایط دانشجویانی که برتری علمی دارند چه مقیم کانادا باشند و چه بین‌المللی
مبلغ بورسیه 50000 دلار در سال برای سه سال متوالی در طول دوره دکتری است
نحوه اخذ مراجعه به وب‌سایت Vanier Canada

بورسیه های دولتی کانادا

  
توضیحات بورسیه‌های دولتی کانادا بورسیه‌هایی است که به طور کامل برای دانشجویان بین‌المللی تأمین می‌شود که تمام رشته‌های دانشگاهی علی‌الخصوص رشته کامپیوتر در کانادا را پوشش می‌دهد.
افراد واجد شرایط تمامی دانشجویان کانادایی و بین‌المللی که در یک برنامه دانشگاهی تمام‌وقت در یک مؤسسه کانادایی پذیرش شده باشند.
مبلغ بورسیه 10000 دلار کانادا و 12000 دلار کانادا برای دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد
نحوه اخذ مراجعه به وب‌سایت بورسیه های دولتی کانادا

بورسیه بین‌ المللی رهبر فردا کارن مک لین

  
توضیحات جایزه بین‌المللی رهبر فردا کارن مک‌کلین یکی دیگر از بورسیه‌های تحصیلی کانادا است که باتوجه‌به برتری دانشگاهی و نیاز مالی دانشجویان ارائه می‌شود. دانشگاه بریتیش کلمبیا این بورسیه را ارائه می‌دهد. این دانشگاه همچنین بورسیه دانشجویی بین‌المللی Donald A. Wehrung و بسیاری از بورسیه‌های تحصیلی دیگر را برای دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهد.
افراد واجد شرایط

تمام دانشجویان بین‌المللی که:

نیاز مالی داشته باشند.

مدارک علمی و پژوهشی داشته باشند.

در دوره لیسانس یکبار فقط این بورسیه به دانشجویان رشته کامپیوتر اعطا می‌شود.

مبلغ بورسیه 10000 دلار کانادا و 12000 دلار کانادا برای دوره های کارشناسی رشته کامپیوتر و کارشناسی ارشد
نحوه اخذ مراجعه به وب‌سایت Karen Mckellin

بورسیه تمایز بین‌ المللی رئیس‌جمهور

  
توضیحات این بورسیه توسط رئیس‌جمهور کانادا به افراد واجد شرایط پرداخت می‌شود.
افراد واجد شرایط

تمام دانشجویان بین‌المللی که:

ویزای دانشجویی داشته باشند.

نخبه علمی باشند.

مبلغ بورسیه 120000 دلار کانادا (قابل پرداخت در 4 سال)
نحوه اخذ تکمیل فرم President's International Distinction Scholarship

بورسیه Vanier Canada – NSERC :

این بورسیه توسط شورای تحقیقات علوم طبیعی و مهندسی کانادا ارائه می‌شود و برای دانشجویان گروه رشته کامپیوترمعرفی کامل رشته کامپیوتر- بررسی درآمد و شغل های رشته کامپیوترمعرفی کامل رشته کامپیوتر- بررسی درآمد و شغل های رشته کامپیوتردر این صفحه به بررسی و موشکافی رشته کامپیوتر اعم از بررسی بازار کار، گرایش‌ها، دروس و چارت درسی رشته کامپیوتر، میزان درآمد و حقوق فارغ التحصیلان این رشته و ادامه تحصیل در رشته کامپیوتر پرداخته‌ شده است حداکثر 50000 دلار کانادا است.

بورسیه Aace :

توسط انجمن بین‌المللی پیشرفت مهندسی در کشور کانادا ارائه می‌شود و تا 2500 دلار کانادا، به دانشجویان رشته کامپیوتر ارائه می‌شود. این بورسیه‌ها تنها چند نمونه از بورسیه های دولتی کشور کانادا هستند. برای اطلاع از بورسیه‌های بیشتر می‌توانید به پایگاه‌داده بورسیه رشته کامپیوتر در کانادا مراجعه کنید.

هزینه تحصیل مهندسی کامپیوتر در کانادا

بورسیه کامپیوتر کانادا

هزینه‌های تحصیل برای دانشگاه‌ها بسته به برنامه و دانشگاهی که انتخاب می‌کنید متفاوت است؛ اما به طور متوسط در کانادا، شهریه دانشگاه حدوداً 36100 دلار در سال برای دانشجویان بین‌المللی در مقطع کارشناسی مهندسی کامپیوترمهندسی کامپیوتر چیست؟ معرفی رشته کامپیوتر توسط اساتید شریفمهندسی کامپیوتر چیست؟ معرفی رشته کامپیوتر توسط اساتید شریفاین صفحه به معرفی کامل رشته کامپیوتر، اعم از دروس رشته کامپیوتر، درآمد رشته کامپیوتر، شغل های رشته کامپیوتر، گرایش ها و زیر شاخه های رشته کامپیوتر پرداخته است است.

جمع‌بندی

توجه داشته باشید برای اخذ هر کدام از بورسیه‌ها به وب‌سایت مدنظر آن بورسیه مراجعه کنید، همچنین حداقل شرایط عمومی برای اخذ بورسیه رشته کامپیوتر در کانادا، داشتن نمرات علمی بالا و مسلط بودن به حداقل یکی از زبان‌های انگلیسی یا کانادایی است؛ همچنین با اخذ بورسیه کانادا شما می‌توانید در بهترین دانشگاه های کانادابهترین دانشگاه های کانادا⚡️معرفی 10 دانشگاه برتر کانادابهترین دانشگاه های کانادا⚡️معرفی 10 دانشگاه برتر کانادااین مقاله عالی بهترین دانشگاه های کانادا را و بهترین دانشگاه های کانادا برای تحصیل در رشته‌های مهندسی و بهترین رشته برای ادامه تحصیل در کانادا را معرفی کرده تحصیل کنید.

آیا می‌توانم بورسیه 100٪ در کانادا بگیرم؟

تعدادی بورسیه 100% برای تحصیل در کانادا وجود دارد؛ اما آن‌ها به هیچ وجه به راحتی اعطا نمی‌شوند. برای دریافت بورسیه رشته کامپیوتر در کانادا متن مقاله را به دقت مطالعه کنید.

به‌غیراز کانادا اخذ بورسیه تحصیلی رشته کامپیوتر کدام کشورها ساده‌تر است؟

آلمان، یونان، ژاپن، چین، سوئیس، هلند و کره

چگونه می‌توان با هزینه کم و بدون بورسیه در کانادا تحصیل کرد؟

دانشگاهی با شهریه پایین انتخاب کنید یا به یک شغل پاره‌وقت مشغول شوید.

امتیازدهی5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.00 امتیاز (3 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200