وبینار رایگان از کنکور ارشد تا تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها
دیدن جزئیات و ثبت‌نام رایگان
مدت زمان باقیمانده :
ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

صحبت با هوش مصنوعی گوگل

صحبت با هوش مصنوعی گوگل و سایت‌ های صحبت با هوش مصنوعی گوگل و اینکه چگونه از صحبت با هوش مصنوعی گوگل استفاده کنیم در این صفحه عالی توضیح داده شده است

با توجه به گسترش هوش مصنوعیمعرفی بهترین منابع ارشد هوش مصنوعیمعرفی بهترین منابع ارشد هوش مصنوعیگرایش نرم افزار از گرایش‌های محبوب کنکور ارشد کامپیوتر است، بنابراین برای قبولی در این گرایش نیازمند برنامه‌ای هوشمندانه و هدفمند هستید، در این صفحه به بررسی دروس مهم و همین طور دروس قابل حذف در کنکور ارشد نرم افزار پرداخته‌ایم و در نهایت سناریوهای مختلفی را برای مطالعه این کنکور ارائه داده‌ایم مقاله به بررسی هوش مصنوعی گوگل پرداخته است که دارای چه ویژگی‌هایی است همراه با معرفی سایت‌های صحبت با هوش مصنوعی گوگل که در بین آنها گوگل بارد به‌عنوان تازه‌ترین چت بات چت بات بینگ چت (Bing Chat) جی پی تی (ChatGPT) را به چالش می کشدچت بات بینگ چت (Bing Chat) جی پی تی (ChatGPT) را به چالش می کشدقابلیت های جدید چت بات بینگ چت (Bing Chat) در مقابل چت بات جی پی تی (ChatGPT) قرار گرفته و قابلیت های جدیدی را مهیا کرده است که باعث به چالش کشیدن ChatGPT شده صحبت باهوش مصنوعی گوگل همراه با طریقه استفاده از آن معرفی خواهد شد.

هوش مصنوعی گوگل چیست؟

هوش مصنوعی گوگل (Google AI)، زیرمجموعه‌ای از شرکت گوگل است که در حوزه یادگیری ماشینیادگیری ماشین چیست و چرا مهم است؟ - Machine learning (ML)یادگیری ماشین چیست و چرا مهم است؟ - Machine learning (ML)تعریف یادگیری ماشین : ماشین لرنینگ (Machine Learning یا به اختصار ML) باعث می‌شود که خود ماشین‌ها با آنالیز داده ها امکان یادگیری و پیشرفت داشته باشند، این مقاله فوق العاده یادگیری ماشین را بصورت کامل بررسی کرده است، یادگیری عمیقیادگیری عمیق چیست؟ معرفی کامل یادگیری عمیق به زبان سادهیادگیری عمیق چیست؟ معرفی کامل یادگیری عمیق به زبان سادهاین مقاله به سوالات رو به رو پاسخ داده : یادگیری عمیق چیست و چگونه کار می‌کند؟ آیا یادگیری عمیق همان شبکه عصبی است؟ تفاوت یادگیری عمیق با یادگیری ماشین چیست؟،شبکه های عصبیشبکه عصبی یا شبکه عصبی مصنوعی (nueral network) چیست؟شبکه عصبی یا شبکه عصبی مصنوعی (nueral network) چیست؟این مقاله عالی به معرفی شبکه عصبی یا شبکه عصبی مصنوعی (nueral network) پرداخته، همچنین الگوریتم شبکه عصبی، انواع و کاربرد و تاریخچه شبکه های عصبی بررسی شده، روباتیک، بینایی کامپیوتربینایی کامپیوتر و کاربردهای آن چیست و چگونه کار می‌کند؟بینایی کامپیوتر و کاربردهای آن چیست و چگونه کار می‌کند؟کامپیوتر ویژن یا بینائی کامپیوتر، در ارتباط با مدلسازی و تقلید از حس بینایی انسانی از طریق استفاده از نرم‌افزار یا سخت‌افزار دیجیتالی می‌باشد. در این صفحه بینایی ماشین را بصورت کامل بررسی شده است. و پردازش زبان طبیعی (NLP) فعالیت می‌کند. هوش مصنوعی گوگل رایگان است و تمامی زبان‌های دنیا را تحت پوشش قرار داده است.

تصویری از صحبت با هوش مصنوعی گوگل

مزایا و معایب صحبت با هوش مصنوعی گوگل

مزایا

 1. دسترس‌پذیری: کاربر می‌تواند در هر زمانی به‌صورت نامحدود به صحبت با هوش مصنوعی گوگل بپردازد.
 2. پاسخگویی سریع: کاربر بدون نیاز به تلف کردن وقت با گشتن در اینترنت می‌تواند در زمان کوتاه به‌وسیله صحبت با هوش مصنوعی گوگل پاسخ خود را دریافت کند.
 3. حفظ حریم خصوصی: افراد صحبت با هوش مصنوعی گوگل را به صحبت با فرد واقعی ترجیح دهند.

معایب

 1. عدم درک احساسات: چالش اصلی صحبت باهوش مصنوعی گوگل درک احساسات متقابل است.
 2. عدم پاسخگویی به درخواست‌های پیچیده: نیاز به تعامل بیشتر در صحبت باهوش مصنوعی گوگل دارد.
 3. ایجاد وابستگی: تأثیر منفی در روند یادگیری علم‌آموزان که نیاز به آموزش دارد.

سایت‌ های صحبت با هوش مصنوعی گوگل

با گسترش هوش مصنوعی شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اقدام به ساخت انواع ربات‌های هوش مصنوعی کرده‌اند که هر کدام کاربردهایی دارند. تعدادی از سایت‌های صحبت با هوش مصنوعی گوگل عبارت‌اند از:

معروف‌ترین سایت‌ها در زمینه صحبت با هوش مصنوعی گوگل است. کاربر می‌تواند از این هوش مصنوعی برای اهداف مختلفی مانند برنامه نویسیبرنامه نویسی کامپیوتر چیست و چطور می توانید یک برنامه نویس موفق شوید؟برنامه نویسی کامپیوتر چیست و چطور می توانید یک برنامه نویس موفق شوید؟در عصر فعلی برنامه‌نویسی یکی از پرطرفدارترین شغل‌های دنیاست، دغدغه‌‌ای افرادی که می‌خواهند در مسیر برنامه‌نویس شدن قدم بردارند این است که نمی‌دانند از کجا باید شروع کنند، در این صفحه هر آن چه برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس حرفه ای نیاز دارید در اختیارتان قرار گرفته است، تولید محتوا، گفتگوی روزمره و... استفاده کند.

توسط مایکروسافت ساخته شده است و از طرف شرکت Open AI که سازنده ربات ChatGPT نیز است تقویت شده است. کاربر می‌تواند در این سایت ثبت‌نام نموده و سؤالات خود را از طریق صحبت با هوش مصنوعی گوگل مطرح نمایند.

توسط گوگل ایجاد شده است و هدف آن تولید متن و تعامل با کاربر است. تولید داستان، شعر، کد برنامه‌ نویسی و یا پاسخ به سؤالات کاربر در زمینه‌های مختلف از جمله امکانات این تکنولوژی صحبت با هوش مصنوعی گوگل است.

هوش مصنوعی این سایت سعی می‌کند رابطه‌ای صمیمی با کاربر داشته باشد و کاربر می‌تواند مسائل احساسی و مشکلات خود و یا هر گونه سؤال در هر زمینه‌ای را با صحبت با هوش مصنوعی گوگل مطرح و در مورد آن بحث نماید. این سرویس بر اساس پروفایل کاربر و مکالمات انجام شده، شخصیت خود را تشکیل می‌دهد.

یک ابزارهوش مصنوعی متنی است که جهت کاربردهایی چون تولید محتوای منحصربه‌فرد و بدون سرقت ادبی، تولید تصویر و... استفاده می‌شود. این تکنولوژی صحبت با هوش مصنوعی گوگل توانایی پشتیبانی از 29 زبان دنیا را دارد. در ادامه با هوش مصنوعی گوگل Bard که فروردین (1402) رونمایی شد، آشنا می شوید که جدی ترین رقیب ChatGpt در صحبت با هوش مصنوعی گوگل می باشد.

گوگل بارد چیست؟

گوگل بارد یک چت‌بات آزمایشی صحبت با هوش مصنوعی گوگل است که از مدل زبان LaMDA پشتیبانی می‌کند، بارد نیز مانند چت جی پی‌تی، یک ابزار قدرتمند برای پردازش زبان طبیعی (NLP) است. همین شباهت ظاهری گوگل بارد و چت جی پی‌تی باعث شده تا بسیاری از کاربران در انتخاب بین آن‌ها مردد باشند. با این تفاوت بزرگ که هوش مصنوعی گوگل قرار است اطلاعات خود را از دل وب بیرون بکشد. این ویژگی به این معناست که گوگل بارد در زمینه صحبت با هوش مصنوعی گوگل نسبت به سایر رقبای خود جواب‌های به‌روزتری به سؤالات کاربرانش خواهد داد که مزیت رقابتی بزرگی محسوب می‌شود.

تصویری از لوگوی گوگل بارد

ویژگی‌ های گوگل بارد

چگونه از صحبت با هوش مصنوعی گوگل استفاده کنیم؟

تصویری از چت بات

 1. مرحله اول:
 2. برای دسترسی به گوگل بارد ابتدا باید وارد سایت bard.google.com شوید.

 3. مرحله دوم:
 4. برای پیوستن به لیست انتظار شما باید از یک حساب گوگل استفاده کنید. (VPN)

 5. مرحله سوم:
 6. برای پیوستن به لیست انتظار، روی دکمه آبی‌رنگ Join Waitlist کلیک کنید.

 7. مرحله چهارم:
 8. بعدازاین که به لیست انتظار گوگل بارد اضافه شدید یک ایمیل از آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با موضوع “You’ve been added to the waitlist” دریافت خواهید کرد. بعد از دریافت این ایمیل اگر زمان شما برای استفاده از گوگل بارد فرار برسد یک ایمیل دیگر با عنوان “It’s your turn to try Bard ” دریافت خواهید کرد.

 9. مرحله پنجم:
 10. برای ثبت‌نام در بارد باید از حساب شخصی گوگل استفاده کنید. گوگل امکان ورود با حساب Google Workspace و حساب‌های کاربری زیر 18 سال را نمی‌دهد.

 11. مرحله آخر:

بعد از ثبت‌نام باید به سایت bard.google.com مراجعه کنید و بعد از ورود از این ربات استفاده نماید. برای صحبت با هوش مصنوعی گوگل شما می‌توانید از طریق قسمت چت برنامه یا از طریق میکروفون سؤالات خود را از گوگل بارد بپرسید و جواب خود را دریافت کنید.

جمع‌بندی

هوش مصنوعی گوگل زیرمجموعه‌ای از شرکت گوگل است که در حوزه یادگیری ماشین، یادگیری عمیق و شبکه‌های عصبی فعالیت می‌کند. صحبت با هوش مصنوعی گوگل دارای ویژگی‌هایی نظیر سریع و دردسترس‌بودن است که بزرگ‌ترین چالش صحبت با هوش مصنوعی گوگل عدم درک احساسات است. سایت‌های مختلفی برای صحبت با هوش مصنوعی گوگل معرفی شده‌اند که تازه‌ترین آنها گوگل بارد است که جدی‌ترین رقیب ChatGpt است که با ویژگی‌ها و روش اتصال به آن آشنا شدیم و در آینده نیز باتوجه‌به پیشرفت هوش مصنوعی شاهد تکنولوژی‌های صحبت با هوش مصنوعی گوگل خواهیم بود.

هوش مصنوعی گوگل چیست؟

هوش مصنوعی گوگل (Google AI)، زیرمجموعه‌ای از شرکت گوگل است که در حوزه یادگیری ماشین و پردازش زبان طبیعی فعالیت می‌کند و تمامی زبان‌های دنیا را تحت پوشش قرار داده است.

سایت‌ های صحبت با هوش مصنوعی گوگل را نام ببرید.

1-ChatGPT 2-BingAI 3-Bard 4-Relplika 5-Jasper

گوگل بارد را توضیح دهید.

گوگل بارد یک چت‌بات آزمایشی گوگل است که از مدل زبان LaMDA پشتیبانی می‌کند، بارد نیز مانند چت جی پی‌تی، یک ابزار قدرتمند برای پردازش زبان طبیعی (NLP) است. با این تفاوت بزرگ که هوش مصنوعی گوگل قرار است اطلاعات خود را از دل وب بیرون بکشد. این ویژگی به این معناست که گوگل بارد نسبت به سایر رقبای خود جواب‌های به‌روزتری به سؤالات کاربرانش خواهد داد.

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره تک جلسه‌ای تلفنی با استاد رضوی دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

شماره تیم پشتیبانی:   09378555200

امتیازدهی5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.00 امتیاز (2 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200