کانال تلگرام

انگیزه موفقیت بجای تسلیم شدن

گذر از شکست؛ انگیزه شروع دوباره و دوباره

شکست سنگین؛ انگیزه شروع دوباره

بله زندگی سخت است. تصور کنید که شما هفده سال برای یک شرکت معتبر کار کرده اید و اکنون به شما می گویند که اخراج هستید. تصور کنید که یک فرزند کوچک دارید و همسر شما خیلی نا به هنگام فوت کند. تصور کنید که تمام وقت خود را صرف پروژه ای کرده اید که جواب نمی گیرید. بله اینها شرایط سختی است که در زندگی هر فردی قابل رخدادن می باشد. تحمل این مشکلات بسیار سخت است. خیلی سخت. اما مطمئن باشید که داشتن اطلاعات شرایط را تغییر می دهد. یک مثال معروف شرایط فردی را تعریف میکند که مجبور به انتخاب بین یک خانه و یک کتاب می باشد. شخص عاقل ترجیح میدهدکتاب را انتخاب نماید. چرا که اگر یک کتاب داشته باشد اطلاعات خواهد داشت و اطلاعات او به خرید چند خانه می انجامد.در طرف دیگر اگر خانه را داشته باشد و اطلاعات نداشته باشد، ممکن است به راحتی خانه را از دست بدهد. وقتی شما اطلاعات داشته باشد به راحتی قادر به برنامه ریزی و ایجاد یک نقشه راه مدون خواهید بود. یعنی شما نقشه رسیدن به موفقیت را در دستان خود خواهید داشت. پس دانش و تجربه شما سرمایه ارزشمندی است که همیشه ضامن موفقیت شما می باشد. اگر من فرد ثروتمندی باشم ممکن است روزی ورشکست بشوم درصورتی که کسی قادر نیست انسان را از اطلاعات و تجربه اش منفصل نماید.

 

اگر فرد شکست بخورد و مایوس و نا امید بگردد و با انگیزه زیاد شروع به یافتن راهی جدید بنماید توانایی های جدیدی در خود کشف می کند و با موفقیت خود انتقام سختی از شکست قبلی می گیرد. اولین کاری که باید فرد پس از شکست انجام دهد این است که خودش را کاملتر کند و تصمیم به قدم گذاشتن در راه موفقیت بگیرد. سپس باید تمام نکاتی که در رسیدن به موفقیت لازم است را روی کاغذ بیاورد و گذشته را فراموش کند تا لحظات پیش رو به بهترین لحظات زندگی او تبدیل گردد. فرد باید با مردم ارتباط برقرار کند و روابط اجتماعی خود را تقویت بنماید و از درجا زدن رها گردد. بعد از اینکه او از لحاظ روحی آمادگی لازم را بدست آورد باید شروع به انجام موارد یادداشت شده بنماید و مطمئن باشد که به محض شروع کردن موفقیت به سراغ او می آید اگر و فقط اگر تلاش مستمر و همت عالی داشته باشد.

 

برای مشاهده فیلم های انگیزشی بیشتر به صفحه کلیپ های انگیزشی مراجعه کنید

 

 

Revenge Best Success

 

 

 

انسان در مواجهه با شکست دو انتخاب دارد، یا تسلیم شود یا دوباره شروع کند و دوباره و دوباره و ...

 
4.3125 1 1 1 1 14.31 امتیاز (32 رای)

پاسخ‌گوی سوالات شما هستیم

0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)

تاکنون (2) نظر در این صفحه ثبت شده است.

saha

سلام استاد. من ویدئوهای مشاوره ای شما رو دیدم و به نظرم بهترین ویدئوها و سخنرانی هایی بود که در این زمینه تماشا کردم. البته رشته من حسابداری هست، به خودم می گفتم ای کاش شما برای رشته های دیگه هم مشاوره می دادید، حتی اگه شده یه جلسه.
به هر حال از ویدئوهای فوق العاده شما تشکر می کنم، ویدئوهایی که همه چیز دارن، هم انگیزه می دن و هم اینکه روش درست انجام کار رو یاد می دن. بیشتر ویدئوها یا نوشته ها معمولا یک بعد رو به صورت پر رنگ و تاثیر گذار دارن.
بازم از شما سپاس گزارم.

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به saha

سلام
وقت بخیر

لطف دارید شما. اگر بتوانم کمکی انجام دهم دریغ نمیکنم، هر سوالی دارید می‌توانید از بنده بپرسید اگر در مورد آن دانشی داشته باشم حتما کمک‌تان خواهم کرد

موفق و پیروز باشید

پاسخ