وبینار رایگان از کنکور ارشد تا تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها
دیدن جزئیات و ثبت‌نام رایگان
مدت زمان باقیمانده :
ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

روش مطالعه صحیح برای کنکور ارشد کامپیوتر

این صفحه عالی روش مطالعه صحیح برای کنکور ارشد کامپیوتر را توضیح داده و روش واش بک که روش مشاهده اصولی فیلم های درس و حل تست کنکور ارشد کامپیوتر را بیان کرده

بسیاری از دانشجویان پس از اینکه تصمیم به شرکت در کنکور ارشد کامپیوتر می‌گیرند این سؤال در ذهنشان به وجود می‌آید که چگونه برای کنکور ارشد کامپیوتر درس بخوانیمچگونه برای کنکور ارشد کامپیوتر درس بخوانیمچگونه برای کنکور ارشد کامپیوتر درس بخوانیمچگونه برای ارشد کامپیوتر بخوانیم؟ در این صفحه خواهید آموخت که چگونه با یک تلاش هوشمندانه و برنامه ریزی دقیق به رتبه برتر کنکور ارشد کامپیوتر تبدیل شوید.؟ باید توجه داشته باشید که تنها مطالعه اصولی برای کنکور ارشد کامپیوتر منجر به نتیجه مطلوب می‌شود. در این راستا قصد داریم روشی به نام "واش بک" که جزو روش‌های صحیح مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر به شمار می‌رود را معرفی کنیم.

روش اصولی مطالعه دروس برای کنکور ارشد کامپیوتر

قبل از شروع به مطالعه، جزوه درس و تست های کنکور ارشد کامپیوتر را پرینت بگیرید. هنگام مشاهده فیلم‌ها جزوه را مقابل خود قرار داده و از روی آن خط ببرید و نکات مهم را هایلایت کنید. توجه داشته باشید که باید سعی کنید که هر فیلم را فقط یکبار مشاهده کنید و بارهای بعدی که می‌خواهید همان مطلب را مطالعه کنید باید از روی جزوه آن را مطالعه کنید بنابراین دور اولی که دارید فیلم‌ها را مشاهده می‌کنید در صورت نیاز می‌توانید توضیحات بیشتری به جزوه اضافه کنید تا فهم مطلب برای شما آسان‌تر شود؛ بنابراین دفعات بعدی که قصد دارید آن درس را مرور کنید مرور جزوه برای شما کافی خواهد بود. اگر احساس کردید مطلبی برای شما دشوار است و باوجود حاشیه‌نویسی باز هم امکان مراجعه مجدد به فیلم را خواهید داشت، در همان دور اول مطالعه، زمان و سشن آن قسمت از فیلم را در کنار همان مطلب در جزوه یادداشت کنید تا در صورتی که بعدا خواستید به آن مطلب مراجعه کنید زمان کمتری را صرف جستجو کنید.

تصویری از میز مطالعه و جزوه

روش صحیح مطالعه فیلم های حل تست کنکور ارشد کامپیوتر

روش صحیح مطالعه تست‌های کنکور ارشد کامپیوتر نیز باید بصورت واش بک باشد و این‌گونه است که قبل از مشاهده جواب ابتدا سعی کنید خودتان سؤال را حل کنید. توجه کنید که حتماً این کار را روی کاغذ انجام دهید و از حل ذهنی پرهیز کنید و هر چه برای حل سؤال به ذهنتان می‌رسد یادداشت کنید؛ این کار یادآوری مطلب را برای شما آسان‌تر خواهد کرد. اگر به جایی رسیدید که هیچ‌چیز به ذهنتان خطور نمی‌کرد پس از 45 ثانیه جواب را ببینید سپس جواب را کنار گذاشته و سعی کنید خودتان یک بار دیگر سوال را از صفر تا صد حل کنید.

به علت اهمیت نحوه صحیح حل تست برای کسب رتبه برتر در کنکور ارشد کامپیوتر حتما به صفحه نحوه صحیح تست زدن برای کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید و فیلم قرار گرفته در آن صفحه را مشاهده کنید.

نکات روش واش بک برای کنکور ارشد کامپیوتر

جمع‌بندی

قبولی در دانشگاه خوب حاصل نمی‌شود مگر با برنامه ریزی صحیح برای کنکور ارشد کامپیوتر برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر 1404برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر 1404برنامه ریزی صحیح و علمی نخستین و اصلی ترین گام در هر فعالیت است و کنکور نیز از این قاعده مستثنی نیست، بسیاری از رتبه‌های تک رقمی و دو رقمی هر سال یا رشته لیسانس‌شان کامپیوتر نبوده و یا در دانشگاه‌های بسیار ضعیف بوده‌اند ولی با یک برنامه هوشمندانه موفق شدند به خواسته و هدف‌شان برسند، تلاش هوشمندانه و طی‌کردن مسیر به‌صورت حرفه‌ای. اقداماتی از جمله مطالعه صحیح و درست برای کنکور ارشد کامپیوتر،نحوه صحیح تست زدن برای کنکور ارشد کامپیوترنحوه صحیح تست زدن برای آمادگی در کنکور ارشد کامپیوترنحوه صحیح تست زدن برای آمادگی در کنکور ارشد کامپیوتراین صفحه عالی نحوه صحیح تست‌ زدن در کنکور ارشد کامپیوتر را آموزش داده است و تمامی نکات مهمی که باید در تست زدن رعایت بشود را توضیح داده است، نحوه جمع بندی دروس ارشد کامپیوترنحوه جمع بندی کنکور ارشد کامپیوترنحوه جمع بندی کنکور ارشد کامپیوتربا جمع‌بندی صحیح دروس، راه موفقیت را هموار کنیم اموری ضروری برای موفقیت در کنکور به شمار می‌روند. اگر به اصول مطالعه درست برای کنکور ارشد کامپیوتر پایبند باشید شاهد پیشرفت خود خواهید بود؛ شاید در ابتدا درصد پایینی در حل تست‌ها کسب کنید؛ ولی با رعایت نکات به‌مرور خواهید دید که مطالب در ذهنتان تثبیت شده و درصد بالایی در تست‌ها به دست می‌آورید.

روش اصولی برای مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر چیست؟

روشی به نام واش بک یک روش مطالعه درست برای کنکور ارشد کامپیوتر محسوب می‌شود. این روش به طور خلاصه به این صورت است که شما قبل از دیدن جواب تست‌ها ابتدا خودتان آن را حل کرده و اگر موفق به حل نشدید پاسخ را می‌بینید؛ سپس یک‌بار دیگر سؤال را خودتان از صفر تا صد حل می‌کنید.

روش واش بک چگونه نتیجه می‌دهد؟

در انجام روش واش بک زیاده‌روی نکنید. اگر پاسخ سؤالی را می‌دانید و واقف هستید که حل مجدد آن فایده‌ای برایتان ندارد این کار را انجام ندهید، فقط رونویسی نکنید و سعی کنید سؤالات را با تفکر و استدلال حل کنید. رعایت اصول و نکات روش واش بک به‌مرور باعث پیشرفت شما و افزایش دانشتان خواهد شد.

امتیازدهی5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.00 امتیاز (1 امتیاز)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200