کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

کتب تخصصی دوران تحصیل رشته های کامپیوتر و آی تی

در این صفحه بروزترین، جامع‌ترین و مهم‌ترین کتاب‌های مرجع رشته کامپیوتر، فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر را برایتان قرار داده‌ایم، تا به راحتی و بدون صرف زمان طولانی برای جستجو در اینترنت، از آن‌ها به صورت رایگان بهره ببرید. به جز سایت کنکور کامپیوتر سایت فارسی دیگری چنین صفحه‌ای ندارد.

در ادامه نسخه زبان اصلی مجموعه ای از کامل‌ترین کتاب‌های تخصصی رشته کامپیوتر و آی تی را که در دوران تحصیل نیاز دارید، در قالب فایل PDF برای دانلود رایگان در اختیار شما قرار داده ایم.
مجموعه کتاب‌های رفرنس سایت  کنکور ارشد کامپیوتر از دید جامعیت بی‌نظیر و مثال زدنی‌ است بطوریکه تاکنون به جز آن، هیچ سایت ایرانی دیگری این کتاب های مرجع را بصورت یکجا و منظم با فرمت pdf برای دانلود رایگان در اختیار دانشجویان رشته کامپیوتر قرار نداده است. در اینجا می‌توانید به راحتی و بدون درد سر تمامی کتب دانشگاهی رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات را دانلود کنید. برای راحتی شما دانشجویان عزیز رشته کامپیوتر و آی تی سعی شده است که برای هر درس تمامی رفرنس‌های معتبر که در دانشگاه‌های مختلف تدریس می‌شود آورده شود.
در ادامه لیست کتاب های تخصصی رشته های کامپیوتر و فناوری اطلاعات که در دوران تحصیل، برای هر درس بعنوان مرجع معرفی و مورد استفاده قرار می گیرند آورده شده است.

البته خواندن بعضی از دروس از روی رفرنس کار ساده‌ای نیست و نیاز به زمان زیادی دارد، برای همین توصیه می‌شود که برای دروس ریاضیات گسسته، ساختمان داده و طراحی الگوریتم، معماری کامپیوتر، مدار منطقی و شبکه های کامپیوتری از آموزش های تصویری سایت کنکور کامپیوتر استفاده کنید.

دانلود کتاب های مرجع درس شبکه های کامپیوتری

دانلود کتاب های مرجع درس ساختمان داده

دانلود کتاب های مرجع درس طراحی الگوریتم

دانلود کتاب های مرجع درس معماری کامپیوتر

دانلود کتاب های مرجع درس ریاضیات گسسته

کتاب های مدار منطقی

دانلود کتاب های مرجع درس پایگاه داده

دانلود کتاب های مرجع درس سیستم عامل

دانلود کتاب های مرجع درس نظریه زبان ها و ماشین ها

دانلود کتاب های مرجع درس هوش مصنوعی

دانلود کتاب های مرجع درس مهندسی نرم افزار

دانلود کتاب های مرجع درس آمار و احتمال

دانلود کتاب های مرجع درس سیگنال و سیستم

دانلود کتاب های مرجع درس الکترونیک دیجیتال

دانلود کتاب های مرجع درس کامپایلر

دانلود کتاب های مرجع ریاضی مهندسی

دانلود کتاب های مرجع زبان های برنامه سازی

فیلم های رایگان رشته کامپیوتر

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره تک جلسه‌ای تلفنی با استاد رضوی دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

تماس با پشتیبانی:   09378555200

امتیازدهی4.4789156626506 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14.48 امتیاز (166 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات