کنکور کامپیوتر
avatar

کیان انواری

دوره‌های سپری شده

نظرات درج شده

09307279750

کیان انواری

چهارشنبه، 22 تیر 1401

پیشنهاد میکنم قبل از شروع درس خواندن برای کنکور کامپیوتر دو کار را انجام بدهید :
اول اینکه حتما تمام همایش های مختلف استاد رضوی را برای شناختن شیوه صحیح درس خواندن ببینید . بعد از آن حتما یک تایم مشاوره ۱۵ دقیقه ای به صورت تلفنی با استاد رضوی هماهنگ کنید . در این تایم استاد رضوی از وضعیت شما در درس های مختلف آگاه میشود و بهترین پلن و بهترین راهی که شما باید تا کنکور طی کنید را به شما می دهد . به طور مثال کل درس های کنکور را به چند بخش تقسیم میکند و به شما میگوید که با کدام درس ها شروع کنید و بعد از تمام کردن آن ها سراغ چه درس هایی بروید . این تایم مشاوره را می توانید در بازه های زمانی مختلف و چند ماه پس از شروع درس خواندنتون هم ست بکنید و از استاد درباره وضعیت فعیلتون مشاوره بگیرید .

من بعد از دو تا مشاوره ۱۵ دقیقه ای که داشتم ، هر بار انگیزه و ارادم برای درس خواندن بیشتر میشد و متوجه تاثیر وجود برنامه منظم توی درس خواندنم شدم . به همین علت بعد از دو بار مشاوره ۱۵ دقیقه ای ، تصمیم گرفتم که تایم مشاوره هفتگی را با استاد هماهنگ کنم .

09307279750

کیان انواری

چهارشنبه، 22 تیر 1401

یکی از جامع ترین و لذت بخش ترین دوره هایی که برای کنکور داشتم همین درس شبکه های کامپیوتری استاد رضوی بود . جامع از این جهت که جدای از سوالات کنکور ، استاد در این دوره از صفر و ابتدایی ترین بخش شبکه شروع میکنند و این باعث میشه که شما از همان اول با این درس ارتباط خوبی برقرار کنید و مشتاق ادامه دادن آن شوید . لذت بخش هم از این جهت که در این دوره استاد روند تدریس مباحث را طوری در نظر گرفتند که شما در خواندن این درس هیچ ابهامی پیدا نمیکنید . همچنین تصاویر و رفرنس های بسیاری هم برای درک عمیق هر مبحث داخل جزوه این درس قرار داره . برای نوشتن جزوه این درس خیلی زحمت بسیاری کشیده شده که واقعا کار رو برای دانشجو خیلی راحت میکنه .

09307279750

کیان انواری

چهارشنبه، 22 تیر 1401

استاد داخل دوره نکته و تست شبکه ، مباحث مهم تدریس شده را دوره میکنند و علاوه بر آن مباحثی را تدریس میکنند که با استفاده از آن ها کار تست زدن را خیلی راحت تر و سریع تر میکند .
داخل جزوه نکته و تست شبکه نکات مهم به همراه تصاویر برای درک عمیق تر آن مبحث در نظر گرفته شده .

09307279750

کیان انواری

چهارشنبه، 22 تیر 1401

این درس یکی از درس هایی هست که درس خواندن را باید باهاش شروع کنید . این دوره بسیار کامل هست و به صورت مفهومی و دقیق شما را با دنیای مدار های منطقی آشنا میکند . این دوره به هدف آشنایی کامل شما با درس برگزار شده و فقط مخصوص تست های کنکور طراحی نشده است تا شما به شکل عمیق تری مباحث را درک کنید و یاد بگیرید . این دوره و دوره درس معماری کامپیوتر مکمل همدیگه هستند و پیشنهاد میکنم از جفت این دوره ها استفاده کنید .

09307279750

کیان انواری

چهارشنبه، 22 تیر 1401

دوره نکته و تست مدار منطقی با سه بخش یا سه تیپ سوالات مشخص طراحی شده که مکمل دوره درس مدار منطقی هست تا دقیق تر بر روی سوالات و تست های کنکور تمرکز داشته باشید . همونطور که اشاره کردم ، تست های کنکور سراسری در این دوره به سه بخش یا سه تیپ تقسیم بندی شده اند تا فرایند یادگیری خیلی سریع انجام شود . همچنین اول هر بخش استاد مباحث مربوط به هر بخش را دوره میکنند . سوالات هر تیپ بسیار شبیه به هم هستند و شیوه تدریس به گونه ای هست که بعد ار حل حدود ۱۰ تست از هر بخش ، قادر هستید که به همه سوالات این درس پاسخ بدید . پیشنهاد میکنم دوره نکته و تست معماری کامپیوتر هم با این دوره پیش ببرید .

09307279750

کیان انواری

چهارشنبه، 22 تیر 1401

بنده مشاور هفتگی با استاد رضوی رو یکی از دلایل موفقیتم میدونم چون علاوه بر برنامه منظمی که استاد هر هفته لطف می کردند و به من میدادند ، از نظر انگیزشی و تقویت اراده در روز های سختی که در سال کنکورم داشتم خیلی کمکم میکردند و بسیار تاثیر مثبتی داشتند . فرایند انجام مشاوره هفتگی به این شکل هست که شما یک روز و ساعت را با استاد هماهنگ میکنید تا در آن زمان با استاد تماس بگیرید . در طول هفته باید برنامه ای که از استاد دریافت کردید را انجام بدید و نتیجه کارتون رو داخل پلتفورم برنامه ریزی ثبت کنید . به این شکل که تایم های مطالعتون را به همراه درصد تست هایی که میزنید را در قسمت های مربوطه وارد میکنید . قبل از اینکه با استاد در زمان مقرر تماس بگیرید باید از پلتفورم برنامه ریزی ، فایل خروجی PDF هفته ای که گذراندید را برای استاد ارسال کنید تا در تایم مشاورتون بتونید به شکل دقیق تری برنامه ی هفته آیندتون رو تحویل بگیرید .