کانال تلگرام

نمونه کارنامه ارشد علوم کامپیوتر 99

در این قسمت جامع‌ترین بانک کارنامه‌های ارشد علوم کامپیوتر 99 در کشور را برایتان گردآوری کرده‌ایم. در این صفحه می‌توانید تراز و رتبه‌های قبولی در ارشد رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه های مختلف را مشاهده کنید. تعداد رتبه های برتر سال 99 تیم کنکور کامپیوتر چندین برابر مجموع تعداد رتبه های برتر تمامی موسسات کنکوری کشور است، این مقدار رتبه برتر آن هم در سخت ترین رشته کنکور ارشد جز با برنامه ریزی دقیق و اصولی و علمی، محقق نمی‌شد، 12 رتبه تک رقمی در کنکور ارشد کامپیوتر، آی تی و علوم کامپیوتر 99 که بیش از نیمی از آنها مشاوره هفتگی داشته اند حاصل تلاش شبانه روزی امسال بود، برای مشاهده مصاحبه رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی می‌توانید به صفحه مصاحبه های رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید.

مطالعه دقیق کارنامه های کنکور ارشد علوم کامپیوتر 99 مزیت های زیر را برای شما خواهد داشت

 

 1) برنامه ریزی برای مطالعه دروس

با توجه درصد دروس مختلف که در کارنامه های رتبه های برتر مشاهده می‌شود می‌توان متوجه شد که دروس مهم هر گرایش چه دروسی است

2) متوجه خواهید شد که کسب رتبه برتر در کنکور ارشد علوم کامپیوتر چقدر آسان است

همین طور که مشاهده می‌کنید قبولی در کنکور کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر بسیار آسان تر از قبولی در کنکور کارشناسی است و اگر شما به 55 درصد سوالات پاسخ دهید جز رتبه‌های 1 تا 10 کنکور ارشد علوم کامپیوتر می‌شوید، بنابراین با یک برنامه ریزی صحیح و هوشمندانه و یک تلاش مستمر می‌توانید به راحتی در برترین دانشگاه‌های ایران قبول شوید. برای آشنایی با نحوه صحیح مطالعه و برنامه ریزی برای کنکور کامپیوتر، توصیه میکنم به قسمت برنامه ریزی و مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات مراجعه کنید و فیلم صفر تا صد نحوه صحیح برنامه‌ ریزی را مشاهده کنید. همچنین اگر قصد دارید مسیر را هوشمندانه طی کنید حتما فیلم های همایش کنکور ارشد کامپیوتر را مشاهده کنید.

توضیحی در مورد نحوه محاسبه تراز در کنکور ارشد و سهمیه شاگرد اولی

برای مشاهده اینکه تراز، رتبه و درصد هر داوطلب به چه شکل محاسبه می‌شود می‌توانید به صفحه محاسبه تراز در کنکور ارشد مراجعه کنید. همین طور سوالات بسیاری در مورد سهمیه شاگرد اولی و همین طور سهمیه استعداد‌های درخشان پرسیده می‌شود که برای مطالعه بیشتر در این خصوص می‌توانید به صفحه سهمیه رتبه اولی در کنکور ارشد مراجعه کنید.

توضیحی در مورد سهمیه های 5 درصدی

لازم است به این نکته اشاره شود که اگر ظرفیت متعلق به سهمیه های 25 درصدی توسط دارندگان این سهمیه پر نشود که اکثر این ظرفیت نیز به علت اینکه تعداد افراد دارای این سهمیه بسیار پایین هستند پر نمی‌شود (در 1000 نفر اول حدود 10 نفر سهمیه 25 درصدی دارند)، ظرفیت کنار گذاشته شده برای سهمیه 25 درصدی ابتدا به افرادی که دارای سهمیه 5 درصدی هستند تعلق می‌گیرد، و اگر سهمیه های 5 درصدی ظرفیت باقی مانده سهمیه های 25 درصدی را نگرفتند سپس این ظرفیت باقی مانده از سهمیه 25 درصدی به سهمیه آزاد خواهد رسید، اما اتفاقی که در عمل می‌افتد آن است که چون تعداد دانشجویانی که سهمیه 5 درصدی دارند خیلی زیاد است (حدود 100 نفر در 1000 نفر اول) معمولا تمامی ظرفیت باقی مانده سهمیه های 25 درصدی به سهمیه های 5 درصدی می‌رسد. دقت کنید که متاسفانه امسال ظرفیت های 25 درصدی و 5 درصدی مازاد نبوده است که جا دارد دانشجویان به این امر اعتراض کنند تا برای سال های آینده این سهمیه را جز سهمیه مازاد در نظر بگیرند.

 

شروع آسان برای کنکور ارشد کامپیوتر

متاسفانه به علت پایه ضعیفی که اکثر دانشجویان کامپیوتر کشور دارند هنگامیکه با کتاب های کنکور شروع به مطالعه می‌کنند چون کتاب های کنکور همه چیز را از پایه درس نداده اند شروع به مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر برای دانشجویان سخت است و کمی اعصاب شان خورد می‌شود و بعضی ها نیز از درس زده می‌شوند، به همین علت در راستای کمک به دانشجویان فیلم های جلسات ابتدایی دروس مهم را تهیه کرده ایم و در زیر بصورت رایگان قرار داده ایم تا دانشجویان کشور بتوانند شروعی مناسب و حرفه ای داشته باشند، سعی کنید قبل از شروع این دروس مهم ابتدا جلسات ابتدایی دروس زیر را تماشا کنید و بعد از روی کتاب ها مطالعه را شروع کنید. این فیلم ها را می‌توانید براحتی در زیر مشاهده کنید

 

 شروع آسان

 

 

برای درست کردن این بخش تلاش های بسیار زیادی انجام شده است و امسال سعی کرده‌ایم که این بخش بسیار کامل باشد تا بدین ترتیب بیشترین کمک ممکن را به دانشجویان کشور کرده باشیم. جا دارد در اینجا از تمامی دانشجویان عزیز سال گذشته که برای کمک به دوستانشان در امسال پی دی اف کامل کارنامه هایشان را برای ما ارسال کرده‌اند تشکر کنیم، امید آنکه این کار زیبا ادامه داشته باشد.

توجه: متاسفانه مشاهده شده که سایت‌ها و موسساتی بصورت زیرکانه از کارنامه‌های سال‌های قبل بدون نام سایت کنکور کامپیوتر استفاده کرده‌اند (بعنوان مثال رتبه های نرم افزار کارنامه ها را کنار هم قرار داده اند و جداگانه اعلام کرده‌اند)، هر گونه استفاده از کارنامه‌های درون سایت بدون نام بردن منبع غیر مجاز و از نظر شرعی حرام است.

دانشجویان عزیز توجه داشته باشید که هرگونه سوالی دارید می‌توانید در انتهای همین صفحه (در قسمت نظرات) بپرسید، خوشحال می‌شویم که بتوانیم پاسخ گوی سوالات شما باشیم

 

 

 

 

شروع آسان برای کنکور ارشد کامپیوتر

متاسفانه به علت پایه ضعیفی که اکثر دانشجویان کامپیوتر کشور دارند هنگامیکه با کتاب های کنکور شروع به مطالعه می‌کنند چون کتاب های کنکور همه چیز را از پایه درس نداده اند شروع به مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر برای دانشجویان سخت است و کمی اعصاب شان خورد می‌شود و بعضی ها نیز از درس زده می‌شوند، به همین علت در راستای کمک به دانشجویان فیلم های جلسات ابتدایی دروس مهم را تهیه کرده ایم و در زیر بصورت رایگان قرار داده ایم تا دانشجویان کشور بتوانند شروعی مناسب و حرفه ای داشته باشند، سعی کنید قبل از شروع این دروس مهم ابتدا جلسات ابتدایی دروس زیر را تماشا کنید و بعد از روی کتاب ها مطالعه را شروع کنید. این فیلم ها را می‌توانید براحتی در زیر مشاهده کنید

 

 

برای شروعی ساده تر از فیلم های زیر شروع کنید

 

فیلم های رایگان ساختمان داده

Sakhteman Dade Jalase 1

فیلم ساختمان داده جلسه 1

Sakhteman Dade Jalase 2 Part 1

ساختمان داده جلسه 2 قسمت 1

Sakhteman Dade Jalase 2 Part 2

ساختمان داده جلسه 2 قسمت 2

Sakhteman Dade Jalase 3 Part 1

ساختمان داده جلسه 3 قسمت 1

Sakhteman Dade Jalase 3 Part 2

ساختمان داده جلسه 3 قسمت 2

Sakhteman Dade Jalase 4 Part 1

ساختمان داده جلسه 4 قسمت 1

Sakhteman Dade Jalase 4 Part 2

ساختمان داده جلسه 4 قسمت 2

Sakhteman Dade Jalase 4 Part 3

ساختمان داده جلسه 4 قسمت 3

Test Sakhteman Dade Jalase 1 Part 1

تست ساختمان جلسه 1 بخش 1

Test Sakhteman Dade Jalase 1 Part 2

تست ساختمان جلسه 1 قسمت 2

Test Sakhteman Dade Jalase 1 Part 3

تست ساختمان جلسه 1 قسمت 3

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

 

فیلم های رایگان طراحی الگوریتم

Tarahi Algorithm Jalase 1 Part 1

طراحی الگوریتم جلسه 1 قسمت 1

Tarahi Algorithm Jalase 1 Part 2

طراحی الگوریتم جلسه 1 قسمت 2

Tarahi Algorithm Jalase 2 Part 1

طراحی الگوریتم جلسه 2 قسمت 1

Tarahi Algorithm Jalase 2 Part 2

طراحی الگوریتم جلسه 2 قسمت 2

Tarahi Algorithm Jalase 3 Part 1

طراحی الگوریتم جلسه 3 قسمت 1

Tarahi Algorithm Jalase 3 Part 2

طراحی الگوریتم جلسه 3 قسمت 2

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

 

فیلم های رایگان ریاضیات گسسته

Gosaste Jalase 1 Part 1

ریاضی گسسته جلسه 1 قسمت 1

Gosaste Jalase 1 Part 2

ریاضی گسسته جلسه 1 قسمت 2

Gosaste Jalase 3 Part 1

ریاضی گسسته جلسه 2 قسمت 1

Gosaste Jalase 3 Part 2

ریاضی گسسته جلسه 2 قسمت 2

Gosaste Jalase 2 Part 1

ریاضی گسسته جلسه 3 قسمت 1

Gosaste Jalase 2 Part 2

ریاضی گسسته جلسه 3 قسمت 2

Gosaste Jalase 3 Part 3

ریاضی گسسته جلسه 3 قسمت 3

Test Gosaste Jalase 1 Part 1

حل سوالات ریاضی گسسته جلسه 1 قسمت 1

Test Gosaste Jalase 1 Part 2

حل سوالات ریاضی گسسته جلسه 1 قسمت 2

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

 

 

 

میانگین درصد رتبه های زیر 10 کنکور علوم کامپیوتر 99 چند بوده است؟

میانگین درصد رتبه های تک رقمی کنکور ارشد علوم کامپیوتر 99 در گرایش های مختلف حدود 40 درصد بوده است

برای کسب رتبه زیر 100 کنکور ارشد علوم کامپیوتر از چه دروسی شروع کنیم؟

برای کسب رتبه زیر 100 داوطلبان باید از دروس پایه ای و مهم کنکور ارشد علوم کامپیوتر نظیر ریاضیات گسسته، ساختمان داده و طراحی الگوریتم شروع کنند. برای این دروس بهتر است فیلم درس و نکته و تست را تهیه کنید

برای کسب رتبه زیر 100 در کنکور ارشد علوم کامپیوتر 1400 از چه زمانی باید شروع کرد؟

پاسخ به این سوال متناسب با وضعیت هر دانشجو می‌تواند متفاوت باشد و به پارامترهای زیادی نظیر پایه دانشجو، میزان ساعتی که در روز می‌تواند مطالعه کند، اینکه چه منابعی در اختیار دارد و پارامترهای دیگری بستگی دارد و نمی‌توان جواب ثابتی به آن داد. اما بطور کلی به دانشجویان پیشنهاد می‌شود از تابستان یا مهر مطالعه خودشان را شروع کنند اما دانشجویان زیادی هم وجود داشته اند که 3 الی 4 ماه مطالعه کرده اند و توانسته اند رتبه زیر 50 کسب کنند بنابراین نمی‌توان نسخه ای یکسان برای همه تجویز کرد

 

 

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره تک جلسه‌ای تلفنی با استاد رضوی دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

تماس با پشتیبانی:   09378555200

 

 

5 1 1 1 1 15.00 امتیاز (2 رای)

مشتاقانه منتظر نظرات و سوالات شما هستیم (8)

0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
موقعیت خود را به اشتراک بزارید
مجتبی اصفهانی

سلام استاد وقتتون بخیر.
من رشته علوم کامپیوتر میخونم و rank 1 یکی از دانشگاه های روزانه هستم و همونطور که درجریان هستین ، شامل سهمیه 10 درصد استعداد درخشان میشوم. ولی بنا به مشکلاتی که توی دو ترم آخر داشتم نتونستم روی کنکور تمرکز کنم. از بعد از عید ویدیو های نکته تست ساختمان داده و الگورتیم و گسسته شما رو بهمراه ویدیو نکته و تست نظریه محاسبه استاد کاشفی رو دیدم و الان دارم ویدیو های نکته و تست ساختمان و ترکیبیات شما رو مرور میکنم ولی هنوز بخش دروس عمومی رو شروع نکردم. بنظر شما توی این حدودا 20 روز باقی مانده باید چه کاری انجام بدم ؟ ممنون میشم من رو کمک کنید.

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به مجتبی اصفهانی

سلام. وقت بخیر. در درجه اول روی همین ها کار کنید و تسلط خودتون و در اینها بالا ببرید و تست های نکته و تست ها را مرور کنید، سپس به سراغ شبیه سازی کنکورهای بروید و برخی از مطالب را تست بیس یاد بگیرید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
Hasan

سلام وقت بخیر استاد. ظاهرا فراموش کردید محل قبولی رو برای هر یک از رتبه ها ذکر کنید. خیلی لطف می کنید اگه این کار رو انجام بدید.
علاوه بر این لطفا تعداد تقریبی شرکت های کننده های هر سه رشته رو هم تو سایت بنویسید.
استاد به نظرم اگه مطالب مرتبط با علوم کامپیوتر رو هم به خوبی پوشش بدید (مثل دو رشته مهندسی کامپیوتر و آی تی) دانشجوها از مراجعه به سایت های دیگه بی نیاز میشن و در وقتشون هم صرفه جویی میشه.
(مثلا یکی از کارهای خوبی که می تونید انجام بدید ظرفیت پذیرش ارشد علوم کامپیوتر رو اضافه کنید. یکی دیگه از کارهای خوبی که می تونید برای علوم کامپیوتر انجام بدید اینه که مشابه ماشین حساب محاسبه درصد کنکور مهندسی کامپیوتر و آی تی رو برای اینجا هم درست کنید.)
و نکته دیگه اینکه من دیروز تو کنکور علوم کامپیوتر هم به صورت شناور ثبت نام کردم.
می خواستم بدونم فیلم های نظریه زبان های استاد کاشفی، ریاضیات گسسته شما و ریاضیات عمومی 1 و 2 استاد شکرزاد کدوم درس های کنکور ارشد علوم کامپیوتر رو پوشش میدن؟
(مثلا تا جایی که می دونم بحث ماتریس ها و جبر خطی یکی از سرفصل های ریاضی 2 هست. یا مثلا نظریه محاسبه و نظریه مجموعه ها فکر می کنم هر دو به نظریه زبان ها و آتوماتا ربط دارن.)
خیلی ممنون از شما.

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به Hasan

سلام. وقت بخیر
در مورد قسمت اول پیام تون باید بگم چون اکثر داوطلب های آی تی از طریق مهندسی کامپیوتر پذیرفته شدند و تعداد خیلی کمی از کارنامه های بالا از طریق خود علوم کامپیوتر پذیرفته شدند محل قبولی هر کارنامه قرار نگرفته است.
در مورد قسمت دوم پیام تون میگم روی این موارد کار کنند و اینها را اضافه کنند.
در مورد سوال آخرتون فکر میکنم از تمامی مطالبی که در این دروس گفته می‌شوند در کنکور شما سوال مطرح می‌شود و با توجه به اینکه کنکور ارشد علوم کامپیوتر نسبت به کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر بسیار آسان تر است و رقابت خیلی کمتری وجود دارد با خواندن اینها نیازی به خواندن چیز دیگری ندارید. البته باید ساختمان داده و طراحی الگوریتم را نیز بخوانید.
اگر باز هم می‌خواهید در مورد سوال آخرتون اطلاعات بیشتری کسب کنید باید برای هر درس به استاد مربوط به همان درس در تلگرام پیام دهید.
موفق و پیروز باشید

پاسخ
سینا

با سلام و خسته نباشید
اگر امکانش هست محل قبولی رتبه ها را همراه کارنامه ها ذکر کنید
با تشکر

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به سینا

سلام. وقت بخیر
چون بسیاری از داوطلبان کنکور ارشد علوم کامپیوتر، بصورت شناور در این رشته شرکت می کنند، اکثر این داوطلبان از طریق رشته مهندسی کامپیوتر قبول می شوند و تعداد بسیار کمی از این کارنامه ها از طریق کنکور ارشد علوم کامپیوتر پذیرفته شدند، به همین علت محل قبولی کارنامه ها قرار داده نشده است. اگر آن تعداد کم به شما کمک می کند، به تیم پشتیبانی بگم محل قبولی آنها را اضافه کنند
موفق و پیروز باشید

پاسخ
پاسخ سینا به رامین رضوی

بله اگر زحمتی نیست ممنون میشیم چند نمونه را قرار بدین. برای تخمین محل قبولی با رتبه .چون هیچ ایده ای ندارم که مثلن رتبه ۴۰۰ کجا قبول میشه

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به سینا

به تیم پشتبانی اطلاع میدهم که در اسرع وقت محل قبولی کارنامه های کنکور ارشد علوم کامپیوتر را هم قرار بدهند.
موفق و پیروز باشید

پاسخ
هیچ نظری ارسال شده در اینجا وجود ندارد