وبینار رایگان از کنکور ارشد تا تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها
دیدن جزئیات و ثبت‌نام رایگان
مدت زمان باقیمانده :
ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

آموزش درس پایگاه داده کنکور ارشد کامپیوتر

در این صفحه عالی بهترین آموزش درس پایگاه داده کشور قرار گرفته است، آموزش درس پایگاه داده رشته کامپیوتر از 0 تا 100 و با روشی زیبا انجام شده است

پایگاه داده یا Database که در برخی از مراجع به آن مخزن اطلاعات نیز گفته می‌‎شود، مجموعه‌ای ساختاریافته از داده‌ها و اطلاعات است که به‌صورت الکترونیکی در سیستم‌های کامپیوتری ذخیره‌ می‎‌شوند. پایگاه های داده انواع مختلفی دارند و بسته به نوع سرویس‌دهنده، نحوه استفاده و نوع ذخیره‌سازی انتخاب می‎‌شوند. در درس پایگاه داده مقطع کارشناسی، مطالب مختلفی از قبیل تعاریف اولیه پایگاه داده، مدل‌سازی داده‌ها، انواع مدل‌های رابطه و زبان SQL به همراه فرایند‌های نرمال‌سازی تدریس می‌‎شود.

باتوجه‌به اهمیت بالای درس پایگاه دادهدرس پایگاه داده ⚡️ پایگاه داده کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیدرس پایگاه داده ⚡️ پایگاه داده کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیاین مقاله عالی توضیح داده که درس پایگاه داده چیست و چه کاربردهایی دارد و منابع و سرفصل های درس پایگاه داده در آزمون کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی را بررسی کرده  در آزمون کنکور کارشناسی‌ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعاتمعرفی فناوری اطلاعات (IT) - 7 دلیل برای انتخاب رشته آی تی در دانشگاهمعرفی فناوری اطلاعات (IT) - 7 دلیل برای انتخاب رشته آی تی در دانشگاهآی تی چیست و چگونه پس از ظهور توانست در مدت فقط 20 سال تمام دنیا را فرا بگیرد و اکثر پول دنیا را ببلعد و پرطرفدارترین و پر درآمدترین مشاغل دنیا را در بر گیرد، با بررسی کامل آی تی با ما همراه باشید.، این درس به طول کامل و از 0 تا 100 توسط دکتر هادی خانی تدریس شده است و تمامی فیلم‌های این دوره آموزشی در سایت کنکور کامپیوتر در اختیار داوطلبان کنکور و علاقه‌مندان درس پایگاه داده قرار گرفته است. از ویژگی‌های این دوره آموزشی می‌توان به کامل‌بودن و ساده‌بودن زبان گفتار اشاره کرد که باعث شده تا دانشجویانی که اطلاعاتی در مورد این درس ندارند بتوانند به‌راحتی از این مجموعه استفاده کنند.

اهمیت درس پایگاه داده در رشته های کامپیوتر

تصویر دیتاسنتر

هیچ سامانه‌ای را نمی‌توان یافت که برای فعالیت در سیستم‌های کامپیوتری از پایگاه داده استفاده نکرده باشد. وب‌سایت‌ها، نرم‌افزارها، بازی‌های رایانه‌ای، ارائه‌دهندگان انواع سرویس‌ها و... همگی به یک نحوی از پایگاه داده‌ها استفاده می‌کنند؛ همچنین آشنایی و نحوه کارکردن با انواع پایگاه داده‌ها برای دانشجویان، محققان و برنامه‌نویسان زمینه‌های مختلف مانند برنامه‌نویسان علوم دادهمعرفی رشته علوم داده، علم داده (Data Science) چیستمعرفی رشته علوم داده، علم داده (Data Science) چیستدر این مطلب به معرفی رشته رشته علوم داده در مقطع ارشد پرداخته شده است، طراحان وب‌سایت، برنامه‌نویسان شبکهمعرفی و بررسی رشته شبکه های کامپیوتریمعرفی و بررسی رشته شبکه های کامپیوتریرشته شبکه های کامپیوتری یکی از رشته های مقطع ارشد کامپیوتر است، در این صفحه مواردی همچون دروس ارشد شبکه های کامپیوتری، بازار کار رشته شبکه های کامپیوتری، ظرفیت این رشته در دانشگاه‌های دولتی بررسی شده است و بسیاری از حوزه‌های دیگر کامپیوتری امری ضروری محسوب می‌‎شود. درس پایگاه داده یکی از دروس اصلی رشته‌های مهندسی کامپیوترمهندسی کامپیوتر چیست؟ معرفی رشته کامپیوتر توسط اساتید شریفمهندسی کامپیوتر چیست؟ معرفی رشته کامپیوتر توسط اساتید شریفاین صفحه به معرفی کامل رشته کامپیوتر، اعم از دروس رشته کامپیوتر، درآمد رشته کامپیوتر، شغل های رشته کامپیوتر، گرایش ها و زیر شاخه های رشته کامپیوتر پرداخته است و مهندسی فناوری اطلاعاتمعرفی فناوری اطلاعات (IT) - 7 دلیل برای انتخاب رشته آی تی در دانشگاهمعرفی فناوری اطلاعات (IT) - 7 دلیل برای انتخاب رشته آی تی در دانشگاهآی تی چیست و چگونه پس از ظهور توانست در مدت فقط 20 سال تمام دنیا را فرا بگیرد و اکثر پول دنیا را ببلعد و پرطرفدارترین و پر درآمدترین مشاغل دنیا را در بر گیرد، با بررسی کامل آی تی با ما همراه باشید. در مقطع کارشناسی است؛ همچنین از این درس در کنکور کارشناسی‌ارشد دو رشته مذکور نیز تست مطرح می‎‌شود.

باتوجه‌به وجود مطالب بسیار زیاد در زمینه پایگاه داده، در مقطع کارشناسی بخشی از مباحث مربوط به پایگاه داده تدریس می‌شود و ادامه مباحث مربوط به پایگاه داده نیز در مقطع کارشناسی‌ارشد تحت عنوان طراحی پایگاه داده پیشرفته ارائه می‌شود.

حتما بخوانید :
آموزش پایگاه داده SQL

اهمیت درس پایگاه داده در آزمون کنکور ارشد کامپیوتر

کنکور ارشد رشته مهندسی کامپیوتر

باتوجه‌به ضرایب دروس کنکور ارشد کامپیوتر، درس پایگاه داده که در دسته دروس مجموعه ششم یعنی دروس سیستم عاملسیستم عامل چیست به زبان ساده، چرا باید از OS استفاده کنیم؟سیستم عامل چیست به زبان ساده، چرا باید از OS استفاده کنیم؟این مقاله عالی به معرفی سیستم عامل (Operating System|OS) به زبان ساده پرداخته، همچنین بررسی کرده که چرا باید از سیستم عامل استفاده کنیم ، شبکه های کامپیوتریجامع‌ترین آموزش درس شبکه های کامپیوتریجامع‌ترین آموزش درس شبکه های کامپیوتریدرس شبکه‌ های کامپیوتری یکی از مهم‌ترین و بنیادیترین دروس‌ رشته کامپیوتر است، با توجه به اینکه اینترنت امروزی بزرگترین سیستم مهندسی ساخت دست بشر در تمام طول تاریخ است، آشنایی با شبکه‌های کامپیوتری برای تمامی علاقه‌مندان و دانشجویان رشته کامپیوتر الزامی است، در این راستا در این صفحه به معرفی شبکه‌های کامپیوتری پرداخته‌ شده است و پایگاه داده قرار گرفته است، برای گرایش‌‌های هوش مصنوعیهوش مصنوعی (AI) چیست؟ انواع، کاربردها، مزایا و معایبهوش مصنوعی (AI) چیست؟ انواع، کاربردها، مزایا و معایبهوش مصنوعی یا Artificial Intelligence یا به اختصار AI، امروزه کاربردهای بسیاری پیدا کرده و به یکی از داغ‌ترین حوزه‌های بشر تبدیل شده است، اما با این وجود بسیاری از افراد با کاربردهای آن آشنایی کامل ندارند، به همین علت در این صفحه کاربردها، مزایا و معایب AI بطور کامل بررسی شده است، معماری کامپیوتر آموزش جامع معماری کامپیوترآموزش جامع معماری کامپیوتر در مهندسی کامپیوتر، معماری کامپیوتر مجموعه‌ای از قوانین و روش‌هایی است که به چگونگی طراحی، کارکرد، سازماندهی و پیاده سازی (ساخت) سیستم‌های کامپیوتری می‌پردازد، در این صفحه به بررسی و آموزش کامل معماری کامپیوتر پرداخته شده است، نرم افزار، بیوانفورماتیکگرایش بیوانفورماتیکگرایش بیوانفورماتیکبیوانفورماتیک از رشته‌های نو، جذاب و میان رشته‌ای است، با توجه به اطلاعات کمی که در این زمنیه وجود دارد در این مقاله سعی کرده‌ایم هر آنچه در مورد بیوانفورماتیک باید بدانید را به شما بگوییم، با این مقاله کامل و جذاب با ما همراه باشید و علوم دادهمعرفی رشته علوم داده، علم داده (Data Science) چیستمعرفی رشته علوم داده، علم داده (Data Science) چیستدر این مطلب به معرفی رشته رشته علوم داده در مقطع ارشد پرداخته شده است دارای ضریب 3 بوده و در گرایش‌های شبکه‌های کامپیوتری و رایانش امنرایانش امن چیست، بررسی رشته رایانش امن توسط اساتید صنعتی شریفرایانش امن چیست، بررسی رشته رایانش امن توسط اساتید صنعتی شریفرشته رایانش امن بطور کامل در این صفحه معرفی شده است. همین طور در مورد بازار کار رایانش امن و چارت دروس گرایش رایانش امن بطور کامل بحث شده است دارای ضریب 4 است؛ همچنین در آزمون کنکور ارشد رشته مهندسی کامپیوتر 6 تست از این درس مطرح می‎‌شود.

کنکور ارشد فناوری اطلاعات

درس پایگاه داده در کنکور ارشد فناوری اطلاعات یا آی‌تی در مجموعه دروس تخصصی مشترک (پایگاه داده، هوش مصنوعی و سیستم عامل) قرار گرفته است. ضریب درس پایگاه داده برای رشته مهندسی فناوری اطلاعات برابر 2 و ضریب این درس در رشته مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی برابر 4 است. از درس پایگاه داده 7 تست در آزمون کنکور ارشد فناوری اطلاعات مطرح می‌شود.

اهمیت درس پایگاه داده در کنکور دکتری کامپیوتر

مقطع دکتری مرتبط با حوزه کامپیوتر دارای 6 رشته مختلف است. از درس پایگاه داده پیشرفته در آزمون کنکور دو رشته دکتری کامپیوتر یعنی رشته نرم افزار و رشته فناوری اطلاعات سوال مطرح می‌‎شود. ضریب درس پایگاه داده ‌پیشرفته در رشته نرم افزار برابر با 4 بوده و از این درس 10 سوال مطرح می‌‎شود؛ همچنین درس پایگاه داده پیشرفته در رشته فناوری اطلاعات در مجموعه دروس مهندسی اطلاعات، پایگاه داده پیشرفته، بازیابی پیشرفته اطلاعات و داده کاویداده‌ کاوی چیست؟ بررسی 0 تا 100 دیتا ماینینگ (data mining)داده‌ کاوی چیست؟ بررسی 0 تا 100 دیتا ماینینگ (data mining)این مقاله عالی بررسی کرده که داده کاوی یا دیتا ماینینگ (data mining) چیست و چه کاربردی دارد، سپس انواع روش های داده کاوی و مزایای دیتا ماینینگ را بررسی کرده قرار دارد که مجموعا از این دسته دروس 10 تست با ضریب 4 مطرح می‌‎شود. درس پایگاه داده کارشناسی پیش‌نیاز درس پایگاه داده پیشرفته در مقطع کارشناسی‌ارشد می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دروس و اهمیت آنها و همچنین تعداد تست‌های مطرح شده از هر درس برای کنکور دکتری رشته‌های مرتبط با کامپیوتر می‌توانید به صفحه تعداد سوالات و ضریب آنها در کنکور دکتری کامپیوتری مراجعه کنید.

فیلم های آموزشی درس پایگاه داده

درس پایگاه داده یک درس نسبتاً سنگین و دارای مطالب بسیار زیاد و پراکنده است. علاوه‌برآن سطح سوالات مطرح شده در کنکور معمولاً از سوالات امتحانی پایگاه داده سخت‌تر است؛ همچنین در بسیاری از دانشگاه‌ها این درس به طور کامل تدریس نمی‌‎شود. با تمامی این موارد گفته شده به نظر می‌رسد متکی شدن به آموزش‌های دانشگاه و جزوات مختلف درس پایگاه داده جهت موفقیت در آزمون کنکور کار صحیحی نباشد؛ چراکه هدف از تدریس درس پایگاه داده در دانشگاه‌ها صرفاً پاس‌کردن این درس در مقطع کارشناسی است و نه بیشتر.

سرفصل‌های درس پایگاه داده برای مقطع کارشناسی و آزمون کنکور ارشد توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مشخص شده است. کتب متعددی وجود دارد که این فصل‌ها را پوشش داده باشد. کتاب‌هایی مانند پایگاه داده و مفاهیم پایگاه داده اثر سیلبرشاتس (Silberschatz) و یا کتاب پایگاه داده Elmarsi و... فیلم‌های آموزشی تدوین شده در کنکور کامپیوتر توسط استاد خانی تمامی مباحث موردنیاز برای آزمون کنکور کارشناسی‌ارشد از ابتدا تا انتها را پوشش کامل داده است و هیچ نکته‌ و ابهامی باقی نگذاشته است؛ همچنین سعی شده تمامی جزئیات مرتبط با درس پایگاه داده در این مجموعه آموزشی گنجانده شود. در هر فصل از فیلم های آموزشی درس پایگاه داده نیز تعدادی زیادی تست حل شده است که به پیشرفت دانشجو کمک شایانی می‎‌کند.

فیلم های آموزشی رایگان پایگاه داده

جهت اطمینان خاطر دانشجویان از کیفیت مطالب آموزشی موجود در این فیلم‌ها، تعدادی از این فیلم های درس پایگاه داده به طور رایگان در اختیار شما دانشجویان عزیز قرار گرفته است تا پیش از خرید مجموعه کامل آموزشی از صحت گفته‌های ما در مورد کیفیت و ارزش این مجموعه آموزشی مطمئن شوید. در قسمت پایین‌تر همین صفحه تمامی فیلم های رایگان درس پایگاه داده قرار داده شده است؛ همچنین جهت تهیه فیلم های کامل آموزش درس پایگاه داده و دیگر دروس مورد آزمون کنکور کارشناسی‌ارشد می‌توانید به صفحه کلاس‌های آنلاین کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید.

جزوه و فایل PDF درس پایگاه داده

جزوات درس پایگاه داده بعد از تهیه فیلم های آموزشی پایگاه داده در پنل کاربری شما درون سایت کنکور کامپیوتر نمایش داده می‎‌شود. این جزوات در قالب فایل PDF ارائه شده‌اند. دانشجویان گرامی می‌توانند این فایل‌ها را دانلود کرده و در کامپیوتر یا موبایل خود به‌راحتی استفاده کنند؛ همچنین امکان پرینت کردن این جزوات برای دانشجویانی که با نسخه کاغذی جزوه جهت نوشتن یادداشت و های‌لایت‌کردن راحت‌تر هستند نیز وجود دارد.

مجموعه فیلم های رایگان درس پایگاه داده

پایگاه داده جلسه 1

پایگاه داده جلسه 1

پایگاه داده جلسه 1

پایگاه داده جلسه 2

پایگاه داده جلسه 2

پایگاه داده جلسه 3

پایگاه داده جلسه 3

پایگاه داده جلسه 4

پایگاه داده جلسه 4

پایگاه داده جلسه 5

پایگاه داده جلسه 5

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

نظر برخی از رتبه‌های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در مورد کیفیت فیلم‌ها

نظر رتبه 1 کنکور

نظر رتبه 2: خیلی کامل بودند

نظر رتبه 6 کنکور ارشد کامپیوتر

نظر رتبه 6 کنکور 1400

فیلم ها خیلی قابل فهم و روان است

رتبه 9 :فیلم ها بی نقص بود

از پایه ضعیف تا شریف

نظر رتبه 2 کنکور ارشد

نطر رتبه 10: کیفیت تدریس استاد رضوی خیلی خوبه

نظر رتبه 16: کیفیت تدریس خیلی عالی بود

جزوه کامل و ویدیوهای خیلی خوب

نحوه انتقال دانش استاد رضوی بینظیر است

ویدیوها خیلی جامع و کامل بودند

واقعا تدریس اساتید عالی بودند

نظر رتبه 8 کنکور 1400

نظر رتبه 2: معماری کامپیوتر و منطقی 100 زدم

نظر رتبه 13 کنکور ارشد کامپیوتر 1401

نظر رتبه 19: تدریس و فن بیان عالی است

نظر رتبه 12 کنکور ارشد کامپیوتر 1401

نظر رتبه 24: خیلی کامل و جامع است

فیلم‌ها بی نظیر بود

نظر رتبه 45: کیفیت فیلم ها خوب بودن

همه دروس عالی تدریس شده بودند

نیار نیست کتاب تهیه کنید

فیلم ها با بیان شیوا و بدون ابهام بود

کیفیت بالا و هزینه مناسب

نظر رتبه 11 کنکور 1400

فیلم‌ها بی‌نیازم کرد

تدریس زیبا و بیان شیوا

فیلم‌ درس و تست کافیست

فیلم های استاد رضوی از همه نظر عالی بودند

کیفیت و نحوه تدریس و قدرت بیان اساتید از همه نظر خوب بود

خیلی راضی بودم درسها خیلی عمیق تدریس میشد

از همه دروس خیلی راضی بودم

نظر پارسا شریعت

ویدیوها از نظر کیفیت عالی بودند

نظر رتبه 43 کنکور

از دروس استاد رضوی خیلی راضی بودم

نظر پیمان هاشمی

نظر رتبه 40 کنکور

تدریس از 0 تا 100

فیلم شما را جلو می‌اندازد

نظر رتبه 50 کنکور 1400

نظر رتبه 67 کنکور 1400

نظر ریحانه حسین زاده

نظر مرتضی اکبری

نظر رتبه 113 کنکور 1400

تاثیر منابع خوب

نظر سامان حسینی

تفاوت منابع مناسب

نظر رتبه 32 کنکور 1400

کیفیت بالا تدریس

نظر شیوا رضازاد

از روی مراجع نخوانید

فیلم ها خیلی مفهومی بودند

همه درس ها فوق العاده بود

از صفر تا صد و کامل هستند

آشنایی با استاد رضوی و کافه تدریس معجزه بود

فیلم ها جامع بودند

کل منابع من از کافه تدریس یا کنکور کامپیوتر بود

دروس واقعا فوق العاده بودند

درس‌ها کامل و روان است

فیلم ها خیلی دقیق و جامع و کامل بودند

ویدیوها بسیار قابل فهم بودند

مطالبی که پوشش داده شده بود واقعا کامل بود

تدریس بسیار شیوا و روان و بدون ابهام

با پایه ضعیف هم فیلم ها را متوجه می شوید

فیلم ها خیلی به من کمک کرد

همه دروس را از کافه تدریس گرفتم

ویدیوهاشون خیلی به من کمک کرد

خرید فیلم های آموزشی درس پایگاه داده

باتوجه‌به نکاتی که در قسمت‌های پیشین گفته شد، فیلم‌های آموزشی مجموعه پیشروی شما به‌صورت کامل و 0 تا 100 طراحی شده است تا دانشجویانی که هیچ پیش‌زمینه‌ای در مورد  ندارند نیز بتوانند از این مجموعه فیلم‌ آموزشی نهایت استفاده را بکنند. برای تهیه کردن فیلم‌های آموزشی درس پایگاه داده و فیلم‌های نکته و تست این درس می‌توانید به صفحه خرید فیلم آموزشی پایگاه داده مراجعه کنید. در صورت وجود هرگونه ابهام، سوال و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبان سایت کنکور کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

خرید فیلم های آموزش درس و حل تست درس پایگاه داده

جدای از فیلم‌های آموزشی درس پایگاه داده، مجموعه آموزشی دیگری تحت عنوان نکته و تست درس پایگاه داده نیز تولید شده است که تمرکز آن بر روی نکات و تست‌های بیشتر کنکوری است. در فیلم‌های حل تست پایگاه داده نزدیک به... تست با جزئیات کامل و به‌صورت قدم‌به‌قدم حل شده است. جهت پی‌بردن به میزان کیفیت مجموعه نکته و تست دروس کنکور ارشد و اهمیت این مجموعه می‌توانید به صفحه مصاحبه‌های رتبه‌های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات مراجعه کرده و نظرات رتبه‌های برتر آزمون کنکور سال‌های قبل را مشاهده کنید.

Hadi Khani

فیلم درس پایگاه داده‌ها

جشنواره یک سبد تخفیف

30% 950,000 تومان 665,000 تومان
هادی خانی
60 ساعت
Hadi Khani

فیلم نکته و تست پایگاه داده

جشنواره یک سبد تخفیف

30% 800,000 تومان 560,000 تومان
هادی خانی
۳۰ ساعت

سرفصل های درس پایگاه داده

درس پایگاه داده از هفت فصل کلی تشکیل شده است که در لیست زیر ضمیمه شده‌اند:

  1. فصل اول: آشنایی اولیه
  2. فصل دوم: جبر رابطه‌ای
  3. فصل سوم: زبان رابطه‌ای SQL
  4. فصل چهارم: نمودار ER
  5. فصل پنجم: وابستگی تابعی و نرمال فرم‌ها
  6. فصل ششم: مقدمات و مفاهیم پایه
  7. فصل هفتم: ایندکس
  8. فصل هشتم: TRC-DRC حساب رابطه‌ای

جمع‌بندی

همانطور که گفتیم در فیلم های آموزشی درس پایگاه داده استاد خانی همه مطالب به طور کامل و مرحله‌به‌مرحله تدریس و تست‌های متعددی نیز از مباحث تدریس شده حل شده است؛ همچنین باتوجه‌به گسترده بودن درس پایگاه داده و دارابودن نکات فراوان، دوره مجزایی تحت عنوان نکته و تست پایگاه داده ساخته شده است. در فیلم‌های نکته و تست به حل تعداد بسیار زیادی تست پرداخته می‌شود و نکات متعدد کنکوری مطرح می‌گردد تا دانشجو با آمادگی کامل در جلسه آزمون کنکور ارشد حضور پیدا کند. به‌طورکلی درس پایگاه داده دارای دو مجموعه آموزشی به‌صورت فیلم است:

  1. فیلم آموزش درس پایگاه داده
  2. فیلم حل تست سوالات و نکات درس پایگاه داده

جزئیات دوره فیلم‌ های آموزش درس پایگاه داده به همراه سرفصل‌های آموزشی هر جلسه و زمان هر جلسه نیز در زیر ذکر شده است:

فصل‌ها و جزئیات

اهمیت درس پایگاه داده در کنکور ارشد چقدر است؟

درس پایگاه داده برای گرایش‌های هوش مصنوعی، معماری کامپیوتر، نرم افزار، بیوانفورماتیک و علوم داده دارای ضریب 3 بوده و در گرایش‌های شبکه‌های کامپیوتری و رایانش امن دارای ضریب 4 است. همچنین از این درس در آزمون کنکور ارشد رشته مهندسی کامپیوتر 6 تست مطرح می‌‎شود. در رشته مهندسی فناوری اطلاعات، ضریب درس پایگاه داده برابر 2 بوده و در رشته مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی ضریب این درس برابر 4 است؛ همچنین در رشته‌های مهندسی فناوری اطلاعات 7 تست از این درس مطرح می‌شود.

آیا دوره‌ آموزشی درس پایگاه داده پیش‌نیازی دارد؟

خیر، تمامی مباحث مربوط به درس پایگاه داده از ابتدا تا انتها به‌صورت 0 تا 100 درون فیلم‌ها آموزش‌داده‌شده است و دانشجویانی که مطلقاً هیچ اطلاعاتی در مورد درس پایگاه داده نداشته باشند می‌توانند به‌راحتی از این مجموعه آموزشی استفاده کنند.

آیا به همراه فیلم‌های آموزشی، جزوه درس نیز ارائه می‌‎شود؟

بله، بعد از تهیه فیلم های آموزشی درس پایگاه داده، در قسمت پنل کاربری سایت کنکور کامپیوتر، جزوه‌های این درس به‌صورت کامل در قالب فایل PDF در اختیار شما گذاشته می‌‎شود.

آیا این مجموعه آموزشی گارانتی هم دارد؟

برای اطمینان حاصل‌کردن از کیفیت فیلم‌های آموزشی و ارزش خرید داشتن این مجموعه می‌توانید به نظرات قبول‌شدگان کنکورهای پیشین در صفحه مصاحبه‌های رتبه‌های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی‌تی مراجعه کنید.

امتیازدهی5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.00 امتیاز (2 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200