تا ۵۰٪ تخفیف در جشنواره کوله پشتی بهار
دیدن تخفیف‌ها و شرکت در جشنواره
مدت زمان باقیمانده :
ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

معرفی درس الکترونیک دیجیتال

این صفحه عالی به معرفی درس الکترونیک دیجیتال پرداخته و اهمیت درس الکترونیک دیجیتال در کنکور ارشد کامپیوتر و ‌سرفصل‌ های درس الکترونیک دیجیتال را بیان کرده

کامپیوتر چگونه ساخته می‌شود؟ بطورکلی تمامی سخت افزارها از جمله cpu، حافظه‌ها و ... چگونه ساخته می‌شوند؟ چگونه سرعت پیشرفت کامپیوتر اینقدر بالا بوده است؟

همه این موارد را در درس الکترونیک دیجیتال متوجه خواهید شد، بنابراین این درس برای درک کامپیوتر و نحوه کارکرد آن مهم است.

درس الکترونیک دیجیتال در تمامی دانشگاه‌های جهان به منظور آشنایی با مبانی الکترونیک و سخت‌افزار و تکنولوژی‌های استفاده شده از زمان پیدایش کامپیوتر تا کنون تدریس می‌شود.

در فیلم زیر به تحلیل و بررسی درس الکترونیک دیجیتال پرداخته شده است، در این فیلم توضیح داده شده که فیلم درس الکترونیک دیجیتال برای چه افرادی مناسب است و همین طور در خصوص فصول مختلف درس الکترونیک دیجیتال و اهمیت هر کدام از فصول و نحوه مطالعه این درس صحبت شده است.

در ادامه این مقاله فیلم های رایگان الکترونیک دیجیتال که به آنها نیاز دارید نیز در اختیارتان قرار گرفته است.

معرفی درس الکترونیک دیجیتال

بلوغ صنعت الکترونیک و پیدایش مدارهای شبکه جهش های شایانی در فناوری الکترونیک و کامپیوتر داشته است، بطور کلی مباحث درس الکترونیک دیجیتال آمیزه ای از دروس مدارهای منطقی، مدارهای الکترونیکی و مباحث ریاضی و محاسباتی می باشد. علاوه بر مباحث کنکوری درس الکترونیک دیجیتال پیشنیاز دروس مقطع کارشناسی همچون VLSI می باشد، الکترونیک دیجیتال همچنین پیشنیاز دروس مقطع کارشناسی ارشد همچون طراحی مدارهای پرتراکم پیشرفته و سیستم و شبکه های روی تراشه و در برخی مواردی معماری کامپیوتر پیشرفته نیز می باشد. الکترونیک دیجیتال به منظور آشنایی دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر با مبانی الکترونیک و سخت‌افزار و تکنولوژی‌های استفاده شده در چهار دهه گذشته تدریس می شود. درس الکترونیک دیجیتال جزو دروس بسیار مهم و پایه‌ای برای دانشجویان رشته معماری کامپیوتر است که می‌خواهند بصورت دانشگاهی و در مقاطع بالاتر در این رشته فعالیت کنند، به دانشجویان به خصوص دانشجویان گرایش معماری کامپیوتر توصیه می‌شود که مطالب درس الکترونیک دیجیتال را فرا بگیرند چرا که پیش‌نیاز برخی از دروس در مقطع ارشد و دکتری بوده. در کنکور ارشد کامپیوتر 1400 به بعد بر خلاف کنکور ارشد کامپیوتر 99، درس الکترونیک دیجیتال جزو دروسی است که در کنکور کارشناسی ارشد می آید، برای بررسی بیشتر در خصوص دروس مورد آزمون کنکور ارشد کامپیوتر و ضریب هر درس می‌توانید به صفحه سر فصل های کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید.

فیلم های رایگان الکترونیک دیجیتال که به آنها نیاز دارید

در حال حاضر فیلم آموزش الکترونیک دیجیتال استاد رضوی پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین فیلم آموزشی الکترونیک دیجیتال کشور است و هر سال اکثر دانشجویان کامپیوتر کشور این فیلم را تهیه می‌کنند.

الکترونیک دیجیتال جلسه 1

الکترونیک دیجیتال جلسه 1

الکترونیک دیجیتال جلسه 1

الکترونیک دیجیتال جلسه 2

الکترونیک دیجیتال جلسه 2

الکترونیک دیجیتال جلسه 3

الکترونیک دیجیتال جلسه 3

الکترونیک دیجیتال جلسه 4

الکترونیک دیجیتال جلسه 4

نکته و تست الکترونیک دیجیتال جلسه 1

نکته و تست الکترونیک دیجیتال جلسه 1

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

سرفصل‌های درس الکترونیک دیجیتال

در زیر سر فصل های درس الکترونیک دیجیتال برای شما آورده ایم:

  1. فصل اول: Mosfet چیست
  2. فصل دوم: مدارات ترکیبی
  3. فصل سوم: خازن و مقاوت ترانزیستورها
  4. فصل چهارم: تاخیر
  5. فصل پنجم: نحوه ساخت تراشه
  6. فصل ششم: استیک دیاگرام (Stick Diagram)
  7. فصل هفتم: حافظه‌ها
  8. فصل هشتم: توان مصرفی

خرید فیلم های کامل الکترونیک دیجیتال

Ramin Razavi 1

فیلم درس الکترونیک دیجیتال

جشنواره کوله پشتی بهار

30% 950,000 تومان 665,000 تومان
رامین رضوی
40 ساعت
Ramin Razavi 1

فیلم نکته و تست الکترونیک دیجیتال

جشنواره کوله پشتی بهار

30% 800,000 تومان 560,000 تومان
رامین رضوی
25 ساعت

درس الکترونیک دیجیتال در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

درس الکترونیک دیجیتال به همراه درس VLSI در سال های قبل که هر گرایش دروس تخصصی مورد آزمون خود را داشت در آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر و در گروه دروس تخصصی گرایش‌های معماری سیستم‌های کامپیوتری قرار داشت، در کنکور ارشد کامپیوتر سال 1399 این درس از بودجه ‌بندی رشته مهندسی کامپیوتر حذف شد و طبق آخرین دفترچه منتشر شده از سازمان سنجش، برای آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 دوباره در بودجه‌بندی آزمون قرار گرفته است. در کنکور ارشد کامپیوتر 1400 و 1401 و 1402 شش تست از درس الکترونیک دیجیتال مطرح شد. درس الکترونیک دیجیتال به همراه دروس مدار منطقی و معماری کامپیوتر در کنکور ارشد کامپیوتر 1403 و در گرایش معماری کامپیوتر دارای ضریب 4 و در گرایش های شبکه های کامپیوتری، رایانش امن، نرم افزار، بیوانفورماتیک، علوم داده، الگوریتم و محاسبات و علوم داده دارای ضریب 3 و در گرایش هوش مصنوعی و قرآن کاوی رایانشی دارای ضریب 2 است. برای آشنایی با گرایش های مهندسی کامپیوتر می‌توانید به صفحه معرفی گرایش های مهندسی کامپیوتر مراجعه کنید

منابع درس الکترونیک دیجیتال:

کتاب Thomas, A. DEMASSA, Digital Integrated Circuits به عنوان مرجع اصلی دانشگاهی درس الکترونیک دیجیتال شاخته می‌شود. با توجه به اینکه حجم این کتاب نسبتا زیاد است و شاید تمامی مطالب بیان شده در این کتاب برای حل سوال‌ها در آزمون ارشد نیاز نباشد، لذا مطالعه این کتاب و تسلط به تمامی مباحث مدت زمان زیادی را به خود اختصاص می‌دهد و شاید لزوما منجر به تسلط به حل سوال‌های آزمون ارشد نیز نشود. برخی از دانشجویان با حضور در کلاس‌‌های آمادگی آزمون ارشد و یا مطالعه منابع دیگر، به طور بهینه از زمان خود استفاده می‌کنند. از منابع خوب جهت مطالعه درس الکترونیک دیجیتال می‌توان به کتاب الکترونیک دیجیتال انتشارات امیرکبیر اشاره کرد، همین طور اگر مشکل مالی ندارید می‌توانید در کلاس های آنلاین الکترونیک دیجیتال که توسط کافه تدریس برگزار می‌شود شرکت کنید.دیگر مراجعی که برای درس الکترونیک دیجیتال استفاده می‌شود به شرح زیر است:

1. Jan M. Rabaey, Digital Integrated Circuits, A Design Perspective, Prentice-Hall, 1996
2. CMOS VLSI Design: A Circuits and Systems Perspective, 4th Edition by Weste and Harris.
3. M. Shoji, CMOS Digital Circuit Technology, Prentice-Hall, 1993
4. A. S. Sedra, and K. C. Smith, Microelectronic Circuits, 4th Edition., Oxford University Press, 1993.
5. R. T. Owe, and O. G. Sodini, Microelectronic, An Introduced Approach, Prentice-Hall, 1997
6. John P. Uyomura, Circuit Design for CMOS VLSI, Kluwer Academic Publishers, 1992.

کلاس آنلاین درس و تست الکترونیک دیجیتال

متاسفانه در دانشگاه‌های کشور چندین مشکل در ارائه درس الکترونیک دیجیتال وجود دارد، مشکل اول این است که در دانشگاه‌ها سر فصلی که وزارت علوم برای کنکور اعلام کرده بطور کامل تدریس داده نمی‌شود، مثلاً مباحث مدارت و منطق ترانزیستورهای BJT و منطق BiCMOS، مدارهای آینه جریان و گیت های خازنی و مقاومتی و بسیاری از مباحث دیگر، که اتفاقا اکثر سوالات نیز از همین مباحث است. مشکل دوم این است همان مباحثی هم که تدریس می‌شود بصورت ساده و در عین حال کامل و 0 تا 100 و همچنین با جزییات فراوان و بصورت کنکوری تدریس داده نمی‌شود و یک اشاره بسیار کوچکی به مباحثی چون منطق BiCMOS می شود و بنابراین دانشجویان توانایی حل تست‌های کنکور را پیدا نمی‌کنند. آموزش کامل و 0 تا 100 همراه با بیان ساده در درس الکترونیک دیجیتال باعث می‌شود دانشجویان رشته کامپیوتر بطور کامل مفاهیم این درس را متوجه شوند و بتوانند به تست‌های کنکور پاسخ دهند. موارد بسیاری از کنار گذاشته شدن تست های این درس در کنکور دیده شده است.

همچنین اهم دانشجویان به کسالت آور بودن و ریاضیاتی و برقی بودن مباحث درس الکترونیک دیجیتال اشاره میکنند و آن را کنار می گذارند در صورتی که اگر بطور پایه‌ای آموزش های ویدیویی این درس به انضمام تست و نکته آن را ملاحظه نمایند، علاوه بر شیرین شدن مباحث آن در برخی موارد می توانند حتی بسیای از تست های آن را بدون نیاز به مداد یا خودکار و صرفاً بصورت ذهنی (راهبرد مقداردهی یا سیگنالدهی) جواب داده به پاسخ صحیح برسند. در کلاس آنلاین الکترونیک دیجیتال در خصوص راهبرد تست زنی عددگذاری یا سیگنالدهی بطور کامل شرح و بسط داده خواهد شد. با توجه به این که بسیاری از دانشجویان رشته کامپیوتر درس الکترونیک دیجیتال را پاس نکرده اند و یا در این درس ضعیف هستند توصیه می‌کنیم در کلاس های آنلاین الکترونیک دیجیتال شرکت کنند، دانشجویان عزیز توجه کنند که برای شرکت در کلاس الکترونیک دیجیتال نیازبه هیچ پیش نیازی ندارند و هر آنچه که به درس مربوط باشد همچون مباحث ریاضیاتی و مدارهای منطقی و دیجیتال بطور کامل گفته می‌شود 

تدریس الکترونیک دیجیتال بصورت 0 تا 100 و بسیار روان و جذاب خواهد بود و فارغ از اینکه شما به چه دلیلی الکترونیک دیجیتال را مطالعه می‌کنید چشم شما به دنیای کامپیوتر بازتر خواهد کرد که این ویژگی مهمترین ویژگی این کلاس خواهد بود.

در کلاس الکترونیک دیجیتال بر خلاف فیلم‌ها و کلاس‌های مشابه این فرض در نظر گرفته نشده که دانشجویان باید یکسری از مطالب را از قبل بلد باشند و همه چی از صفر توضیح داده شده است، به همین علت، تمامی دانشجویان با هر پایه و سطحی که دارند می‌توانند بیشترین بهره را از این کلاس ببرند، حتی دانشجویانی که رشته لیسانس شان کامپیوتر نبوده است براحتی می‌توانند از این فیلم استفاده کنند و درس الکترونیک دیجیتال را بصورت عمیق و مفهومی فرا گیرند.

دانشجویان عزیز توجه کنند که برای تهیه کلاس الکترونیک دیجیتال نیازی نیست که ابتدا درس دیگری را مطالعه کرده باشید و تمامی پیش نیازهای لازم در همین کلاس تدریس می‌شود.

همچنین آموزش دوره الکترونیک دیجیتال بصورت صفر تا صد است و تمامی مطالب از ساده به سخت گفته شده‌اند و تمامی دانشجویان کشور چه آن‌هایی که حتی رشته کامپیوتر نبوده‌اند و چه دانشجویان قوی دانشگاه‌های شریف و تهران و ... می‌توانند بهره زیادی از این دوره ببرند.

این کلاس برای چه دسته از افرادی مناسب است؟

برای شرکت در این کلاس نیاز به پیش مطالعه داریم؟

برای شرکت در این کلاس نیاز به هیچ پیش نیازی نخواهید داشت و حتی اگر رشته شما کامپیوتر نیست بصورت 100 درصد متوجه مطالب خواهید شد.

در صورت تهیه کلاس درس و حل تست نیاز به چه منابع دیگری داریم؟

با تهیه کلاس درس و حل تست الکترونیک دیجیتال نیاز به هیچ کتاب و منبع دیگری ندارید و نیاز به هیچ پیش مطالعه دیگری نیز ندارید و تمامی مطالب از پایه تا بالاترین سطوح تدریس می‌شود، همچنین در کلاس نکته و تست الکترونیک دیجیتال تمامی تست‌های مهم کنکور از اولین سال برگزاری تا آخرین سال برگزاری حل خواهد شد.

دانشجویان عزیز هر گونه سوالی در مورد کلاس الکترونیک دیجیتال دارید می‌توانید از تیم پشتیبانی بپرسید:

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی: @konkurcomputer_admin

شماره تماس پشتیبانی: 09378555200

نظر برخی از رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی در مورد کیفیت فیلم‌ها

نظر رتبه 1 کنکور

نظر رتبه 2: خیلی کامل بودند

نظر رتبه 6 کنکور ارشد کامپیوتر

نظر رتبه 6 کنکور 1400

فیلم ها خیلی قابل فهم و روان است

رتبه 9 :فیلم ها بی نقص بود

از پایه ضعیف تا شریف

نظر رتبه 2 کنکور ارشد

نطر رتبه 10: کیفیت تدریس استاد رضوی خیلی خوبه

نظر رتبه 16: کیفیت تدریس خیلی عالی بود

جزوه کامل و ویدیوهای خیلی خوب

نحوه انتقال دانش استاد رضوی بینظیر است

ویدیوها خیلی جامع و کامل بودند

واقعا تدریس اساتید عالی بودند

نظر رتبه 8 کنکور 1400

نظر رتبه 2: معماری کامپیوتر و منطقی 100 زدم

نظر رتبه 13 کنکور ارشد کامپیوتر 1401

نظر رتبه 19: تدریس و فن بیان عالی است

نظر رتبه 12 کنکور ارشد کامپیوتر 1401

نظر رتبه 24: خیلی کامل و جامع است

فیلم‌ها بی نظیر بود

نظر رتبه 45: کیفیت فیلم ها خوب بودن

همه دروس عالی تدریس شده بودند

نیار نیست کتاب تهیه کنید

فیلم ها با بیان شیوا و بدون ابهام بود

کیفیت بالا و هزینه مناسب

نظر رتبه 11 کنکور 1400

فیلم‌ها بی‌نیازم کرد

تدریس زیبا و بیان شیوا

فیلم‌ درس و تست کافیست

فیلم های استاد رضوی از همه نظر عالی بودند

کیفیت و نحوه تدریس و قدرت بیان اساتید از همه نظر خوب بود

خیلی راضی بودم درسها خیلی عمیق تدریس میشد

از همه دروس خیلی راضی بودم

نظر پارسا شریعت

ویدیوها از نظر کیفیت عالی بودند

نظر رتبه 43 کنکور

از دروس استاد رضوی خیلی راضی بودم

نظر پیمان هاشمی

نظر رتبه 40 کنکور

تدریس از 0 تا 100

فیلم شما را جلو می‌اندازد

نظر رتبه 50 کنکور 1400

نظر رتبه 67 کنکور 1400

نظر ریحانه حسین زاده

نظر مرتضی اکبری

نظر رتبه 113 کنکور 1400

تاثیر منابع خوب

نظر سامان حسینی

تفاوت منابع مناسب

نظر رتبه 32 کنکور 1400

کیفیت بالا تدریس

نظر شیوا رضازاد

از روی مراجع نخوانید

فیلم ها خیلی مفهومی بودند

همه درس ها فوق العاده بود

از صفر تا صد و کامل هستند

آشنایی با استاد رضوی و کافه تدریس معجزه بود

فیلم ها جامع بودند

کل منابع من از کافه تدریس یا کنکور کامپیوتر بود

دروس واقعا فوق العاده بودند

درس‌ها کامل و روان است

فیلم ها خیلی دقیق و جامع و کامل بودند

ویدیوها بسیار قابل فهم بودند

مطالبی که پوشش داده شده بود واقعا کامل بود

تدریس بسیار شیوا و روان و بدون ابهام

با پایه ضعیف هم فیلم ها را متوجه می شوید

فیلم ها خیلی به من کمک کرد

همه دروس را از کافه تدریس گرفتم

ویدیوهاشون خیلی به من کمک کرد

بهترین فیلم های رشته کامپیوتر

الکترونیک دیجیتال جلسه 1

الکترونیک دیجیتال جلسه 2

الکترونیک دیجیتال جلسه 3

الکترونیک دیجیتال جلسه 4

نکته و تست الکترونیک دیجیتال جلسه 1

سیستم عامل جلسه 1

سیستم عامل جلسه 2

سیستم عامل جلسه 3

سیستم عامل جلسه 4

سیستم عامل جلسه 1 نکته و تست

سیستم عامل جلسه 2 نکته و تست

بررسی سوالات سیستم عامل کنکور ارشد کامپیوتر 1403

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 1

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 2

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 3

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 4

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 5

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 6

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 7

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 8

حل تست شبکه جلسه 1

حل تست شبکه جلسه 2

حل تست شبکه جلسه 3

حل تست شبکه جلسه 4

حل تست شبکه جلسه 5

حل تست شبکه جلسه 6

حل تست شبکه جلسه 7

حل تست شبکه جلسه 8

فیلم ساختمان داده جلسه 1

فیلم ساختمان داده جلسه 2

فیلم ساختمان داده جلسه 3

فیلم ساختمان داده جلسه 4

فیلم ساختمان داده جلسه 5

فیلم ساختمان داده جلسه 6

فیلم ساختمان داده جلسه 7

فیلم ساختمان داده جلسه 8

حل تست ساختمان و الگوریتم جلسه 1

حل تست ساختمان و الگوریتم جلسه 2

حل تست ساختمان و الگوریتم جلسه 3

حل تست ساختمان و الگوریتم جلسه 4

انواع پیمایش‌های درخت

نحوه ساخت درخت BST

آموزش درخت B-Tree

بررسی مرتبه ساخت هیپ

آموزش مرتب سازی سریع

آموزش شبکه شار

حل سوالات ساختمان ارشد کامپیوتر 99

حل ساختمان ارشد 95 بخش 1

حل ساختمان ارشد 95 بخش 2

طراحی الگوریتم جلسه 1

طراحی الگوریتم جلسه 2

طراحی الگوریتم جلسه 3

طراحی الگوریتم جلسه 4

طراحی الگوریتم جلسه 5

طراحی الگوریتم جلسه 6

هوش مصنوعی جلسه 1

هوش مصنوعی جلسه 2

هوش مصنوعی جلسه 3

هوش مصنوعی جلسه 4

نکته و تست هوش مصنوعی جلسه 1

مدار منطقی جلسه 1

مدار منطقی جلسه 2

مدار منطقی جلسه 3

مدار منطقی جلسه 4

مدار منطقی جلسه 5

مدار منطقی جلسه 6

حل تست مدار منطقی جلسه 1

حل تست مدار منطقی جلسه 2

حل تست مدار منطقی جلسه 3

حل سوالات مدار منطقی کنکور ارشد کامپیوتر 99

حل سوالات مدار منطقی کنکور ارشد کامپیوتر 98

حل سوالات مدار منطقی کنکور ارشد کامپیوتر 97

معماری کامپیوتر جلسه 1

معماری کامپیوتر جلسه 2

معماری کامپیوتر جلسه 3

معماری کامپیوتر جلسه 4

معماری کامپیوتر جلسه 5

معماری کامپیوتر جلسه 6

معماری کامپیوتر جلسه 7

معماری کامپیوتر جلسه 8

معماری کامپیوتر جلسه 9

معماری کامپیوتر جلسه 10

بررسی الگوریتم‌های ضرب

پایپلاین در کامپیوتر

حل تست معماری جلسه 1

حل تست معماری جلسه 2

حل تست معماری جلسه 3

حل سوالات ارشد کامپیوتر 99

حل سوالات معماری ارشد آی تی 96

حل تست‌های دکتری کامپیوتر 96

حل تست‌های ارشد کامپیوتر 95

ریاضی گسسته جلسه 1

ریاضی گسسته جلسه 2

ریاضی گسسته جلسه 3

ریاضی گسسته جلسه 4

ریاضی گسسته جلسه 5

ریاضی گسسته جلسه 6

ریاضی گسسته جلسه 7

حل سوالات گسسته جلسه 1

حل سوالات گسسته جلسه 2

حل سوالات گسسته ارشد کامپیوتر 99

پایگاه داده جلسه 1

پایگاه داده جلسه 2

پایگاه داده جلسه 3

پایگاه داده جلسه 4

پایگاه داده جلسه 5

نظریه زبان جلسه 1

نظریه زبان جلسه 2

نظریه زبان جلسه 3

نظریه زبان جلسه 4

نظریه زبان جلسه 5

نظریه زبان جلسه 6

مرجع اصلی درس الکترونیک دیجیتال چیست؟

کتاب Thomas, A. DEMASSA, Digital Integrated Circuits به عنوان مرجع اصلی دانشگاهی درس الکترونیک دیجیتال شاخته می‌شود. این کتاب را می‌توانید در قسمت دانلود رایگان کتاب های رفرنس سایت کنکور کامپیوتر دانلود کنید

چند تست از درس الکترونیک دیجیتال در کنکور ارشد کامپیوتر می آید؟

هنوز مشخص نیست که در کنکور ارشد کامپیوتر 1403 چند تست از درس الکترونیک دیجیتال مطرح می‌شود ولی حدس ما این است که احتمالا 6 تست مانند سال‌های قبل از این درس مطرح شود.

درس الکترونیک دیجیتال در کنکور ارشد کامپیوتر چه ضریبی دارد؟

درس الکترونیک دیجیتال به همراه دروس مدار منطقی و معماری کامپیوتر در کنکور ارشد کامپیوتر و در گرایش معماری کامپیوتر دارای ضریب 4 و در گرایش های شبکه های کامپیوتری، رایانش امن، نرم افزار، بیوانفورماتیک، علوم داده، الگوریتم و محاسبات و علوم داده دارای ضریب 3 و در گرایش هوش مصنوعی و قرآن کاوی رایانشی دارای ضریب 2 است.

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره تک جلسه‌ای تلفنی با استاد رضوی دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

شماره تیم پشتیبانی:   09378555200

امتیازدهی3.2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 13.20 امتیاز (10 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200