رایگان: همین الان رتبه‌ ارشدت رو تخمین بزن! کافیه عضو این بات تلگرامی رایگان بشین و دقیق‌ترین تخمین از رتبه‌تون رو دریافت کنین.
عضویت در بات تخمین رتبه
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

جزوه مبانی کامپیوتر

این صفحه عالی جزوه های مبانی کامپیوتر را جمع آوری کرده و بصورت رایگان برای دانلود قرار داده است و بررسی کرده که برای یادگیری درس مبانی کامپیوتر چه باید کرد؟

ما در این مقاله قصد داریم تعدادی از جزوه های درس مبانی کامپیوتر را به شما معرفی کنیم. اگر درس مبانی کامپیوترکامپیوتر چیست؟ ⚡️ کامپیوتر چیست به زبان سادهکامپیوتر چیست؟ ⚡️ کامپیوتر چیست به زبان سادهاین مقاله عالی توضیح داده که کامپیوتر چیست و چه کاربردی دارد و همه چیز درباره کامپیوتر از جمله فواید کامپیوتر و تعریف کامپیوتر و اجزای آن را بیان کرده است را در کاردانی یا کارشناسی برداشته‌اید و در جستجوی بهترین و جامع‌ترین جزوه برای درس مبانی کامپیوتر هستید یا حتی دنبال جزوه‌ای جهت آشنایی با مبانی کامپیوتر و برنامه نویسیبرنامه نویسی کامپیوتر چیست و چطور می توانید یک برنامه نویس موفق شوید؟برنامه نویسی کامپیوتر چیست و چطور می توانید یک برنامه نویس موفق شوید؟در عصر فعلی برنامه‌نویسی یکی از پرطرفدارترین شغل‌های دنیاست، دغدغه‌‌ای افرادی که می‌خواهند در مسیر برنامه‌نویس شدن قدم بردارند این است که نمی‌دانند از کجا باید شروع کنند، در این صفحه هر آن چه برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس حرفه ای نیاز دارید در اختیارتان قرار گرفته است هستید پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را دنبال کنید. در ادامه جهت انتخاب آسان و سریع برای شما شرح داده خواهد شد که هر کدام از این جزوات مبانی کامپیوتر چه سرفصل‌هایی رو پوشش خواهند داد. امیدواریم پس از خواندن این مقاله، بتوانید جزوه مبانی کامپیوتر مدنظر خود را دانلود کنید.

جزوه مبانی کامپیوتر

جزوه مبانی کامپیوتر

مبانی کامپیوتر اولین مهارت از مهارت‌های هفت‌گانه کامپیوتر (ICDL) و جز ابتدایی‌ترین مفاهیم پایه فناوری اطلاعاتمعرفی فناوری اطلاعات (IT) - 7 دلیل برای انتخاب رشته آی تی در دانشگاهمعرفی فناوری اطلاعات (IT) - 7 دلیل برای انتخاب رشته آی تی در دانشگاهآی تی چیست و چگونه پس از ظهور توانست در مدت فقط 20 سال تمام دنیا را فرا بگیرد و اکثر پول دنیا را ببلعد و پرطرفدارترین و پر درآمدترین مشاغل دنیا را در بر گیرد، با بررسی کامل آی تی با ما همراه باشید. است. در دنیای فناوری و اطلاعات اولین پلی که می‌بایست از آن رد شد و به دنیای پیچیده رایانه‌ها وارد شد، مبانی کامپیوتر است. هرچند قسمت اصلی این درس، آشنایی با معماری کامپیوترمعماری سیستم های کامپیوتری چیست، معرفی رشته معماری کامپیوتر معماری سیستم های کامپیوتری چیست، معرفی رشته معماری کامپیوتر یکی از گرایش‌ های ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری است، در این صفحه گرایش معماری سیستم های کامپیوتری توسط اساتید صنعتی شریف معرفی شده. و سیستم عاملسیستم عامل چیست به زبان ساده، چرا باید از OS استفاده کنیم؟سیستم عامل چیست به زبان ساده، چرا باید از OS استفاده کنیم؟این مقاله عالی به معرفی سیستم عامل (Operating System|OS) به زبان ساده پرداخته، همچنین بررسی کرده که چرا باید از سیستم عامل استفاده کنیم ها است؛ اما در دانشگاه‌ها معمولاً سرفصل‌های متفاوتی از مبانی کامپیوتر تدریس می‌شود. به همین منظور ما سعی کردیم از منابع مختلف جزواتی را جمع‌آوری کنیم که بیشترین مراجعه را داشتند. در ادامه فایل جزوات مبانی کامپیوتر به همراه توضیح مختصری از آن جزوه شرح داده خواهد شد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

جزوه مبانی کامپیوتر دانشکده علوم ریاضی دانشگاه گیلان

این جزوه مبانی کامپیوتر دانشکده علوم ریاضی دانشگاه گیلان است که در آن بخش‌هایی نظیر مبانی و مفاهیم کامپیوتر، الگوریتمآموزش طراحی الگوریتم به زبان سادهآموزش طراحی الگوریتم به زبان سادهدرس طراحی الگوریتم‌ یکی از مهم‌ترین و بنیادیترین دروس‌ رشته کامپیوتر است. هدف از این درس، معرفی روش‌های مختلف طراحی الگوریتم‌ها برای حل مسائل گوناگون است، در این صفحه به معرفی و آموزش طراحی الگوریتم پرداخته شده است. و فلوچارتفلوچارت چیست؟ | آموزش الگوریتم فلوچارت | رسم فلوچارتفلوچارت چیست؟ | آموزش الگوریتم فلوچارت | رسم فلوچارتاین مقاله عالی به آموزش رسم فلوچارت برای الگوریتم ها پرداخته و مواردی چون رسم فلوچارت، معرفی برنامه فلوچارت، نمونه سوالات الگوریتم و فلوچارت را بررسی کرده ، آشنایی با سی پلاس پلاسبرنامه نویسی سی پلاس پلاس چیست؟ مزایای برنامه نویسی C++‎؟برنامه نویسی سی پلاس پلاس چیست؟ مزایای برنامه نویسی C++‎؟برنامه نویسی سی پلاس پلاس چیست و چه کاربردی دارد؟ این صفحه عالی به بررسی مزایای برنامه نویسی C++ پرداخته و نمونه هایی از کدهای زبان برنامه نویسی ++C را آورده ، ساختارهای کنترلی و حلقه‌های تکرار مورد پوشش قرار گرفته است.

دانلود جزوه مبانی کامپیوتر دانشکده ریاضی دانشگاه گیلان

جزوه مبانی کامپیوتر دانشگاه صنعتی بیرجند

این جزوه مبانی کامپیوتر از گروه کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی بیرجند است که در آن بخش‌هایی نظیر مفاهیم پایه کامپیوتر، آشنایی با سیستم اعداد، آشنایی با الگوریتم‌ها، دستورات شرطی، انواع حلقه‌ها، برنامه‌نویسی به زبان C++ و ... مورد پوشش قرار گرفته است.

دانلود جزوه مبانی کامپیوتر دانشگاه صنعتی بیرجند

جزوه مبانی کامپیوتر (آشنایی با مبانی کامپیوتر)

در جزوه مبانی کامپیوتر ابتدا شما با مبانی کامپیوتر آشنا می‌شوید، سپس به مبحث حافظهحافظه در کامپیوتر، همه چیز در مورد حافظه در معماری کامپیوترحافظه در کامپیوتر، همه چیز در مورد حافظه در معماری کامپیوتردر این مقاله به بررسی کامل حافظه در کامپیوتر، انواع حافظه در کامپیوتر، کش، روش‌های آدرس دهی کش، نگاشت آدرس و موارد دیگر می‌پردازیم ها، کارت‌های توسعه، شبکهمعرفی و بررسی رشته شبکه های کامپیوتریمعرفی و بررسی رشته شبکه های کامپیوتریرشته شبکه های کامپیوتری یکی از رشته های مقطع ارشد کامپیوتر است، در این صفحه مواردی همچون دروس ارشد شبکه های کامپیوتری، بازار کار رشته شبکه های کامپیوتری، ظرفیت این رشته در دانشگاه‌های دولتی بررسی شده است و... می‌پردازد.

دانلود جزوه آشنایی با مبانی کامپیوتر

جزوه مبانی کامپیوتر و کاربرد رایانه

این جزوه مبانی کامپیوتر بسیار جامع است و در 12 فصل شما را به طور کامل با مبانی کامپیوتر آشنا می‌سازد.

دانلود جزوه مبانی کامپیوتر و کاربرد رایانه

جزوه مبانی کامپیوتر دکتر رضا قائمی

این جزوه مرتبط با مبانی کامپیوتر و الگوریتم‌نویسی از دکتر رضا قائمی است. این جزوه بسیار مختصر و چکیده می‌باشد و برای مرور و جمع‌بندی بسیار مناسب است.

دانلود جزوه مبانی کامپیوتر دکتر رضا قائمی

جزوه مبانی کامپیوتر دکتر شریفی پور

این جزوه دست‌نویس از کلاس مبانی کامپیوتر دکتر شریفی‌پور عضو هیئت‌علمی دانشکده فنی مهندسی دانشگاه صنعتی اصفهان است.

دانلود جزوه مبانی کامپیوتر دکتر شریفی پور

جزوه مبانی کامپیوتر دانشکده فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور

این جزوه مبانی کامپیوتر بسیار جامع می‌باشد و در 15 فصل مطالب کاملی در خصوص مبانی کامپیوتر، الگوریتم‌ها، آرایهآموزش آرایه در ساختمان داده به زبان ساده و از 0 تا 100آموزش آرایه در ساختمان داده به زبان ساده و از 0 تا 100در این مقاله موارد زیر بررسی شده است : 1- آرایه چیست 2- انواع اندیس گذاری در آرایه 3- انواع آرایه 4- محاسبه آدرس در آرایه 5- محاسبه شماره در آرایه 6- آرایه در برنامه نویسی 7- مزایای استفاده از آرایهها، حلقه‌ها و فصل‌هایی از کتاب‌درسی مبانی کامپیوتر مورد پوشش قرار گرفته است. شما بعد از خواندن این جزوه کاملاً با مبانی کامپیوتر و برنامه‌نویسی آشنا خواهید شد و می‌توانید برای مسائل مختلف الگوریتمی ارائه دهید.

دانلود جزوه مبانی کامپیوتر دانشگاه پیام نور

جزوه مبانی کامپیوتر

این جزوه مبانی کامپیوتر ابتدا شما را با مبانی کامپیوتر آشنا می‌سازد، سپس به مبحث حافظه‌ها، سیستم عاملسیستم عامل چیست به زبان ساده، چرا باید از OS استفاده کنیم؟سیستم عامل چیست به زبان ساده، چرا باید از OS استفاده کنیم؟این مقاله عالی به معرفی سیستم عامل (Operating System|OS) به زبان ساده پرداخته، همچنین بررسی کرده که چرا باید از سیستم عامل استفاده کنیم ، اجزای تشکیل‌دهنده سخت افزارسخت افزار چیست - بررسی اجزای اصلی سخت افزار کامپیوترسخت افزار چیست - بررسی اجزای اصلی سخت افزار کامپیوتردر این صفحه بررسی شده که سخت افزار چیست و سخت افزار کامپیوتر به زبان ساده معرفی شده است، همچنین به بررسی اجزای اصلی سخت افزار کامپیوتر پرداخته شده است، کنترل‌کننده‌ها، نرم‌افزارها، انواع مترجم‌ها و... می‌پردازد.

دانلود جزوه مبانی کامپیوتر

جمع‌بندی

هدف از این مقاله قراردادن فایل‌های جزوات مبانی کامپیوتر و توضیحاتی مختصر از آنچه در این جزوات قرار گرفته است، است. امیدواریم باتوجه‌به مواردی که در این مقاله شرح داده شد بتوانید بهترین انتخاب را برای شروع یادگیری و مطالعه جزوه مبانی کامپیوتر داشته باشید و درک بهتری از مبانی کامپیوتر، برنامه‌نویسی و الگوریتم‌ها پیدا کنید.

چه‌طور می‌توان جزوه مبانی کامپیوتر را دانلود کرد؟

در این مقاله، با جزواتی از مبانی کامپیوتر و سرفصل‌های مورد پوشش در این جزوات، آشنا خواهید شد و می‌توانید فایل جزوه مدنظر خود را دانلود کنید.

برای یادگیری درس مبانی کامپیوتر چه باید کرد؟

ممکن است شما درس مبانی کامپیوتر را در مقطع کاردانی یا کارشناسی اخذ کرده باشید یا اینکه صرفاً می‌خواهید با مبانی کامپیوتر و برنامه‌نویسی آشنا شوید، یکی از بهترین و سریع‌ترین راه‌ها، مطالعه جزوه مبانی کامپیوتر است که در این مقاله جزواتی جامع، کامل و حتی مختصر و مفید برای شما قرار داده شده است.

امتیازدهی5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.00 امتیاز (1 امتیاز)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200