برنامه مسیر ۸ ماهه تا کنکور: مشاوره خصوصیت با استاد رضوی رو رزرو کن!
رزرو مشاوره
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

معرفی پکیج کنکور ارشد کامپیوتر

این صفحه عالی به معرفی بهترین پکیج های کنکور ارشد کامپیوتر و نحوه مطالعه آنها پرداخته و جزئیات دروس داخل این پکیج ها را به تفکیک هر درس بیان کرده است

تصویری از دختری در حال درس خواندن

کنکور ارشد، دروس و ضرایب

برای گام نخست شما باید از دروس مورد آزمون در کنکور ارشد کامپیوتر اطلاع داشته باشید که به شرح زیر است:

 1. مجموعه دروس ریاضیات شامل 4 درس: ریاضی 1و2، آمار و ریاضیات گسستهجامع ترین آموزش درس ریاضی گسستهجامع ترین آموزش درس ریاضی گسستهدرس ریاضیات گسسته به معرفی مباحثی نظیر شمارش و احتمال، استدلال و برهان خلف، نظریه اعداد، منطق ریاضی، روابط بازگشتی، روابط و نظریه‌ گراف می‌پردازد. از آن رو که در عصر کنونی ریاضی گسسته بطور گسترده‌ در رشته کامپیوتر و برنامه نویسی استفاده می‌شود در این صفحه به معرفی و بررسی درس ریاضی گسسته پرداخته شده است 
 2. درس زبان انگلیسی
 3. مجموعه دروس تخصصی که شامل 11 درس زیر است:

پکیج ویدئو ۶ درس کنکور ارشد کامپیوتر

حال به بررسی اولین پکیج درسی که می‌تواند شما دانشجویان عزیز را در یک مطالعه هدفمند و بهینه یاری کند می‌پردازیم. پکیج 6 درس از جمله پکیج‌های فوق‌العاده‌ای است که هرساله توانسته است تحسین دانشجویان را جلب کند و کمک شایانی به آن‌ها در یادگیری مطالب پیچیده و زمان‌بر داشته باشد. این پکیج شامل فیلم‌های دروس شبکه‌های کامپیوتری، ریاضیات گسسته، مدار منطقی، معماری کامپیوتر، ساختمان داده و طراحی الگوریتم است. شایان‌ذکر است که در جهت آزمودن خود و بررسی میزان درک خود از مطالب گفته شده، کنار پکیج 6 درس حتما باید پکیج 6 نکته و تست را نیز تهیه کنید.

برای اینکه بتوانید از این فرصت به بهترین نحو ممکن استفاده کنید باید این نکته را رعایت کنید که بعد از اتمام هر مبحث یا فصل به زدن تست بپردازید تا با تمرین و تکرار لازم، تسلط خود بر مفاهیم را کامل کنید. فیلم‌های نکته و تست جامع هستند و در اکثر دروس حدود 350 تست بررسی شده است. کسانی که این پکیج را تهیه کرده اند دیگر نیازی به تهیه و مطالعه منابع مرجع نخواهند داشت.

نحوه تماشا و استفاده از فیلم‌ های پکیج‌ های درس و حل تست‌ ها

مسلم است که هر فردی شیوه مخصوص خود را برای مطالعه دارد؛ اما ما اینجا بهینه‌ترین راه را خدمتتان می‌گوییم. در ابتدابه‌ساکن شما باید از مطالب مبحث عنوان شده پرینت بگیرید. سپس شروع به تماشای فیلم‌ها کنید و هرکجا که نیاز بود به یادداشت نکته‌ای، آن را در برگه خود بنویسید و فقط دقت کنید که نباید در این حاشیه‌نویسی افراط یا تفریطی به کار ببرید. هدف از این کار این است که اگر مبحثی را خوب متوجه نشدید یا خواستید تا مطالب را مرور کنید، آنگاه زمان کمتری را نسبت به تماشای یک ویدئو صرف کنید. یک جزوه کامل می‌تواند شما را از تماشای دوباره فیلم بی‌نیاز کند. البته این حاشیه‌نویسی نباید از حد خود فراتر رود؛ زیرا جزوات داده شده کامل هستند.

پکیج ۱۱ دوره نکته ‌و ‌تست از دروس تخصصی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر

پکیج دیگری که شما دانشجویان گران‌قدر می‌توانید با کمک‌گرفتن از آن به ارتقا سطح علمی خود بپردازید، پکیج 11 دوره است. این پکیج شامل ۱۱ ویدیو و کلاس آنلاین نکته ‌و ‌تست از دروس تخصصی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر است که به شرح زیر است:

مدت‌زمان کامل این پکیج 353 ساعت است و ویدیو ها پس از ثبت نام در داشبورد شما قرار خواهد گرفت.

پکیج ۱۰ مرحله آزمون + ۱۱ دوره درس + ۱۱ دوره نکته ‌و‌ تست از دروس تخصصی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر

و در آخر نیز پکیج 10 مرحله را برای شما دانشجویان عزیز قرار داده ایم که بدین صورت هر دانشجویی با توجه به اهداف خود بتواند پکیج مد نظرش را انتخاب کند. این پکیج شامل ۱۰ مرحله آزمون (۵ مرحله آنلاین و ۵ مرحله آفلاین) و ویدیو و کلاس‌های آنلاین زیر است؛ یازده دوره‌ درسی که شامل:

 1. ویدیو درس ساختمان داده به مدت ۶۴ ساعت با تدریس استاد رامین رضوی
 2. ویدیو درس طراحی الگوریتم به مدت ۴۰ ساعت با تدریس استاد رامین رضوی
 3. ویدیو درس مدار منطقی به مدت ۴۵ ساعت با تدریس استاد رامین رضوی
 4. ویدیو درس معماری کامپیوتر به مدت ۶۰ ساعت با تدریس استاد رامین رضوی
 5. ویدیو درس شبکه های کامپیوتری به مدت ۶۰ ساعت با تدریس استاد رامین رضوی
 6. ویدیو درس نظریه زبان به مدت ۵۰ ساعت با تدریس استاد امیرحسین کاشفی
 7. کلاس آنلاین درس پایگاه داده به مدت۶۰ ساعت با تدریس استاد هادی خانی
 8. کلاس آنلاین درس هوش مصنوعی به مدت ۶۰ ساعت با تدریس استاد رامین رضوی
 9. کلاس آنلاین درس سیستم عامل به مدت۶۰ ساعت با تدریس استاد رامین رضوی
 10. ویدیو درس سیگنال و سیستم به مدت ۸۰ ساعت با تدریس استاد رضا کهن
 11. کلاس آنلاین درس الکترونیک دیجیتال به مدت ۴۰ ساعت با تدریس استاد رامین رضوی

یازده دوره‌ی نکته و تست شامل:

مدت‌زمان این پکیج ۹۴۸ ساعت است و ویدئو ها پس از ثبت‌نام در داشبورد شما قرار خواهد گرفت.

جمع‌بندی

برای رسیدن به نتیجه عالی در کنکور ارشد و غلبه بر حریفان، علاوه بر تلاش به نیروی کمکی که همان آموزش درست و مفهومی است نیاز داریم. مهم‌ترین ابزاری که در طول مسیر به دانشجویان پر تلاش کمک می‌کند تا به هدف خود برسند، پکیج‌ ها و ویدئوهای آموزشی است. شما دانشجویان عزیز برای هر درس کنکوری خود می‌توانید بهترین کتاب‌ها و پکیج‌ های آموزشی را از سایت کنکور کامپیوتر تهیه کنید تا دیگر بابت آموزش و پاسخگویی به سؤالات در هر سطحی‌نگرانی نداشته باشید.

باتوجه‌به کم‌بودن وقت برای کنکور ارشد کامپیوتر چگونه برنامه‌ریزی کنیم؟

بهترین راه‌حل برای کسانی که وقت کافی برای مطالعه ندارد و به دنبال درس‌خواندن هدفمند هستند این است که با مراجعه به پکیج‌های درس‌ها و آزمون‌ها به مطالعه هدفمند بپردازند. مطالعه درسی و مبحثی می‌تواند موجب بالارفتن کارایی شما شود و با برگزاری آزمون‌ها به تست خودتان بپردازید.

پکیج‌های درسی چند سؤال دارند؟

در هر یک از دروس درون این پکیج حدودا بین 350 تا 450 تست حل شده است، البته در درس الکترونیک دیجیتال مجموع تمامی سوالات کنکور از اولین سال برگزاری کنکور ارشد کامپیوتر تا آخرین سال حدودا 150 عدد بوده است.

امتیازدهی5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.00 امتیاز (1 امتیاز)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200