وبینار رایگان از کنکور ارشد تا تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها
دیدن جزئیات و ثبت‌نام رایگان
مدت زمان باقیمانده :
ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

آموزش الکترونیک دیجیتال

این صفحه عالی به معرفی آموزش الکترونیک دیجیتال پرداخته و اهمیت درس الکترونیک دیجیتال در کنکور ارشد کامپیوتر و ‌سرفصل‌ های درس الکترونیک دیجیتال را بیان کرده

در فیلم زیر به تحلیل و بررسی درس الکترونیک دیجیتال پرداخته شده است، در این فیلم توضیح داده شده که فیلم درس الکترونیک دیجیتال برای چه افرادی مناسب است و همین طور در خصوص فصول مختلف درس الکترونیک دیجیتال و اهمیت هر کدام از فصول و نحوه مطالعه این درس صحبت شده است.

در ادامه این مقاله فیلم های رایگان الکترونیک دیجیتال که به آنها نیاز دارید نیز در اختیارتان قرار گرفته است.

الکترونیک دیجیتال ادغامی از مباحث مربوط به مدار‌های الکترونیکی، مدارهای منطقیآموزش مدار منطقی به زبان ساده - بررسی مدار منطقی و انواع آنآموزش مدار منطقی به زبان ساده - بررسی مدار منطقی و انواع آنامروزه درک صحیحی از مدارهای منطقی برای هر مهندس برق و کامپیوتر ضروری است. این مدارها عنصر اصلی کامپیوترها و بسیاری از وسایل الکترونیکی اطراف ما هستند، در این صفحه به بررسی و آموزش مدار منطقی پرداخته شده است و مباحث ریاضیاتی و محاسبات است که در بسیاری از رشته‌های مهندسی وجود دارد. همچنین یکی از درس‌های اصلی رشته‌‌های مربوط به برق، درس الکترونیک دیجیتال است. شاید دانشجویان تعجب کنند که چرا درس الکترونیک دیجیتال در رشته کامپیوتر وجود دارد و از آن در آزمون کنکور ارشد کامپیوتر نیز سؤال مطرح می‎‌شود. در ابتدا باید ذکر کرد که در اوایل به‌وجودآمدن کامپیوتر، رشته کامپیوترمعرفی کامل رشته کامپیوتر- بررسی درآمد و شغل های رشته کامپیوترمعرفی کامل رشته کامپیوتر- بررسی درآمد و شغل های رشته کامپیوتردر این صفحه به بررسی و موشکافی رشته کامپیوتر اعم از بررسی بازار کار، گرایش‌ها، دروس و چارت درسی رشته کامپیوتر، میزان درآمد و حقوق فارغ التحصیلان این رشته و ادامه تحصیل در رشته کامپیوتر پرداخته‌ شده است در واقع جزئی از رشته برق بوده است. اما با پیشرفت فناوری و گسترده‌تر شدن مباحث کامپیوتری، امروزه نه تنها کامپیوتر دارای رشته‌های متعددی است، بلکه گرایش‌های بسیار زیاد و متنوعی نیز دارد. علت اینکه هنوز در رشته مهندسی کامپیوترمهندسی کامپیوتر چیست؟ معرفی رشته کامپیوتر توسط اساتید شریفمهندسی کامپیوتر چیست؟ معرفی رشته کامپیوتر توسط اساتید شریفاین صفحه به معرفی کامل رشته کامپیوتر، اعم از دروس رشته کامپیوتر، درآمد رشته کامپیوتر، شغل های رشته کامپیوتر، گرایش ها و زیر شاخه های رشته کامپیوتر پرداخته است مباحث مربوط به الکترونیک تدریس می‌‎شود، مباحث بین‌رشته‌ای برق و کامپیوتر است. ایجاد و برنامه‌نویسی تراشه‌های کامپیوتری، فناوری‌های مربوط به اینترنت اشیااینترنت اشیا iot چیست ⚡️ اینترنت اشیا چیست به زبان سادهاینترنت اشیا iot چیست ⚡️ اینترنت اشیا چیست به زبان سادهاین مقاله عالی معرفی کرده اینترنت اشیا iot چیست و چه کاربردی دارد و تاریخچه IoT، حوزه های کاربرد اینترنت اشیا و مزایا و معایب اینترنت اشیا را بررسی کرده ، بهینه‌سازی مدارات و بسیاری از موارد دیگر حاصل ادغام رشته‌های کامپیوتری و الکترونیکی است.

فیلم های رایگان الکترونیک دیجیتال که به آنها نیاز دارید

در حال حاضر فیلم آموزش الکترونیک دیجیتال استاد رضوی پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین فیلم آموزشی الکترونیک دیجیتال کشور است و هر سال اکثر دانشجویان کامپیوتر کشور این فیلم را تهیه می‌کنند.

الکترونیک دیجیتال جلسه 1

الکترونیک دیجیتال جلسه 1

الکترونیک دیجیتال جلسه 1

الکترونیک دیجیتال جلسه 2

الکترونیک دیجیتال جلسه 2

الکترونیک دیجیتال جلسه 3

الکترونیک دیجیتال جلسه 3

الکترونیک دیجیتال جلسه 4

الکترونیک دیجیتال جلسه 4

نکته و تست الکترونیک دیجیتال جلسه 1

نکته و تست الکترونیک دیجیتال جلسه 1

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

درس الکترونیک دیجیتال درس به شدت جذاب و زیبایی است و جز یکی از جذاب‌ترین دروس رشته کامپیوتر محسوب می‌شود و به شما دید بسیار زیبایی در مورد نحوه ساخت کامپیوتر می‌دهد، بنابراین به تمامی دانشجویان رشته کامپیوتر فارغ از اینکه می‌خواهند در کنکور ارشد کامپیوتر شرکت کنند یا خیر توصیه می‌کنیم این درس زیبا و جذاب را فرا بگیرید، اگر می‌خواهید کامپیوتر را از پایه و با جزئیات یاد بگیرید حتما این درس را فرا بگیرید. 

باتوجه‌به تعداد سؤالات و ضریب نسبتاً بالای این درس در کنکور کارشناسی‌ارشد رشته مهندسی کامپیوتر، این درس به طور کامل با زبانی ساده و شیوا توسط استاد رضوی تدریس شده است و تمامی فیلم‌های آموزشی این مجموعه در سایت کنکور کامپیوتر در اختیار علاقه‌مندان و داوطلبان آزمون کنکور قرار گرفته است. باتوجه‌به اینکه فیلم‌ های آموزشی درس الکترونیک دیجیتال به‌صورت 0 تا 100 و با بیانی رسا تدریس شده است، در نتیجه دانشجویانی که هیچگونه اطلاعاتی در مورد درس الکترونیک دیجیتال نداشته و کلا با مباحث الکترونیکی نیز آشنا نیستند قادرند تا از این مجموعه آموزشی استفاده کنند.

‌اهمیت درس الکترونیک دیجیتال در رشته‌ های کامپیوتر

یادگیری مباحث الکترونیکی از دو جهت به دانشجویان رشته کامپیوتر کمک می‌کند.

اهمیت درس الکترونیک دیجیتال در آزمون کنکور ارشد کامپیوتر

 1. کنکور ارشد رشته کامپیوتر: باتوجه‌به صفحه ضرایب دروس کنکور ارشد کامپیوتردروس آزمون و ضرایب آنها در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیدروس آزمون و ضرایب آنها در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیقبل از شروع مطالعه برای کنکور ارشد رشته کامپیوتر لازم است تا از دروس مورد آزمون، اهمیت هر کدام و همچنین ضرایب آن‌ها مطلع باشید تا بتوانید به صورت هوشمندانه برنامه ریزی کرده و بهترین نتیجه را کسب کنید. این صفحه راهنمای شما در موارد ذکر شده خواهد بود.، درس الکترونیک دیجیتال که در مجموعه دروس دسته‌ ششم یعنی دروس مدار منطقی، معماری کامپیوتر آموزش جامع معماری کامپیوترآموزش جامع معماری کامپیوتر در مهندسی کامپیوتر، معماری کامپیوتر مجموعه‌ای از قوانین و روش‌هایی است که به چگونگی طراحی، کارکرد، سازماندهی و پیاده سازی (ساخت) سیستم‌های کامپیوتری می‌پردازد، در این صفحه به بررسی و آموزش کامل معماری کامپیوتر پرداخته شده است و الکترونیک دیجیتال قرار گرفته است، برای گرایش‌های شبکهمعرفی و بررسی رشته شبکه های کامپیوتریمعرفی و بررسی رشته شبکه های کامپیوتریرشته شبکه های کامپیوتری یکی از رشته های مقطع ارشد کامپیوتر است، در این صفحه مواردی همچون دروس ارشد شبکه های کامپیوتری، بازار کار رشته شبکه های کامپیوتری، ظرفیت این رشته در دانشگاه‌های دولتی بررسی شده است های کامپیوتری، نرم افزارمعرفی رشته نرم افزار کامپیوتر در دانشگاه+معرفی ارشد نرم افزارمعرفی رشته نرم افزار کامپیوتر در دانشگاه+معرفی ارشد نرم افزاررشته نرم افزار یکی از گرایش های مقطع لیسانس و ارشد کامپیوتر است، در این صفحه رشته نرم افزار کامپیوتر در دانشگاه و ارشد نرم افزار توسط اساتید صنعتی شریف معرفی شده، بیوانفورماتیکگرایش بیوانفورماتیکگرایش بیوانفورماتیکبیوانفورماتیک از رشته‌های نو، جذاب و میان رشته‌ای است، با توجه به اطلاعات کمی که در این زمنیه وجود دارد در این مقاله سعی کرده‌ایم هر آنچه در مورد بیوانفورماتیک باید بدانید را به شما بگوییم، با این مقاله کامل و جذاب با ما همراه باشید و علوم دادهمعرفی رشته علوم داده، علم داده (Data Science) چیستمعرفی رشته علوم داده، علم داده (Data Science) چیستدر این مطلب به معرفی رشته رشته علوم داده در مقطع ارشد پرداخته شده است دارای ضریب 3، درگرایش هوش مصنوعیگرایش هوش مصنوعی مقطع ارشد کامپیوترگرایش هوش مصنوعی مقطع ارشد کامپیوتریکی از گرایش‌ های ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی است یا همان ارشد هوش مصنوعی است که این صفحه بطور کامل در مورد این گرایش، دروس ارشد هوش مصنوعی و بازار کار آن صحبت کرده‌ایم. دارای ضریب 2 و در گرایش معماری دارای ضریب 4 است. همچنین در دو رشته الگوریتم و محاسباتگرایش الگوریتم و محاسباتگرایش الگوریتم و محاسباتاین صفحه به معرفی گرایش الگوریتم و محاسبات رشته کامپیوتر پرداخته است و علوم و فناوری شبکه دارای ضریب 3 است. از درس الکترونیک دیجیتال در آزمون کنکور ارشد رشته کامپیوتر 6 سؤال طرح می‌شود.
 2. کنکور ارشد فناوری اطلاعات: در کنکور رشته فناوری اطلاعاتمعرفی فناوری اطلاعات (IT) - 7 دلیل برای انتخاب رشته آی تی در دانشگاهمعرفی فناوری اطلاعات (IT) - 7 دلیل برای انتخاب رشته آی تی در دانشگاهآی تی چیست و چگونه پس از ظهور توانست در مدت فقط 20 سال تمام دنیا را فرا بگیرد و اکثر پول دنیا را ببلعد و پرطرفدارترین و پر درآمدترین مشاغل دنیا را در بر گیرد، با بررسی کامل آی تی با ما همراه باشید. (IT) از درس الکترونیک دیجیتال سؤالی مطرح نمی‌‎شود.

اهمیت درس الکترونیک دیجیتال در کنکور دکتری کامپیوتر

در کنکور دکتری معماری کامپیوتر از درس VLSI سوال مطرح می‌شود، درس الکترونیک دیجیتال و VLSI بسیار در هم تنیده هستند و اشتراکات بسیاری دارند و شما اگر به آموزش درس الکترونیک دیجیتال استاد رضوی مسلط باشید می‌توانید به اکثر سوالات VLSI که در کنکور دکتری معماری کامپیوتر مطرح می‌شود پاسخ بدهید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دروس مورد آزمون کنکور دکترا، تعداد سؤالات و ضرایب آنها می‌توانید به صفحه تعداد سوالات دکتری کامپیوترتعداد سوالات و زمان پاسخ گویی به آنها در کنکور دکتری کامپیوتر و ITتعداد سوالات و زمان پاسخ گویی به آنها در کنکور دکتری کامپیوتر و ITدر این قسمت تعداد سوالات هر درس در کنکورهای: دکتری نرم افزار، دکتری هوش مصنوعی، دکتری معماری کامپیوتر، دکتری شبکه‌های کامپیوتری، دکتری فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر و همین طور زمان پاسخ گویی به این سوالات را برایتان قرار داده‌ایم و دروس کنکور دکتری معماری کامپیوتر مراجعه کنید.

‌فیلم‌ های آموزشی درس الکترونیک دیجیتال

سه تا از کتب مرجع درس الکترونیک دیجیتال که به‌عنوان مرجع اصلی دانشگاهی این درس انتخاب شده است به شرح زیر است

1. Jan M. Rabaey, Digital Integrated Circuits, A Design Perspective, Prentice-Hall, 1996
2. CMOS VLSI Design: A Circuits and Systems Perspective, 4th Edition by Weste and Harris.
3. Thomas, A. DEMASSA, Digital Integrated Circuits.

این کتاب‌ها بسیار حجیم هستند و معمولاً بسیاری از قسمت‌های آن در دانشگاه‌ها تدریس نمی‌‎شوند. باتوجه‌به زیاد بودن مطالب و البته کمبود وقت در ترم‌های دانشگاهی برای این درس، معمولاً بسیاری از قسمت‌هایی که مورد آزمون کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر واقع می‎‌شوند تدریس نمی‎‌شود و جزئیات و نکات آنها نیز بررسی نمی‌گردد. ازاین‌رو متکی بودن به آموزش‌های دانشگاهی و جزوات تدریس شده توسط اساتید جهت آماده‌شدن برای آزمون کنکور شاید کار زیاد عاقلانه‌ای به نظر نرسد.

باتوجه‌به موارد مطرح شده، در فیلم‌ های آموزشی درس الکترونیک دیجیتال ساخته شده توسط استاد رضوی، سعی شده مطالب به‌صورت کامل به همراه جزئیات تدریس شود. از موارد قابل‌توجه در تهیه فیلم‌های آموزشی الکترونیک دیجیتال این نکته است که هدف این دوره آموزشی آماده‌شدن دانشجویان جهت آزمون کنکور ارشد کامپیوتر است؛ بنابراین علاوه بر ذکر جزئیات و نکات کنکوری، تعداد بسیار زیادی سؤالات کنکوری به‌صورت کامل و مرحله‌به‌مرحله شرح داده می‌شوند تا دانشجو به طور کامل بر مباحث تدریس شده تسلط پیدا کند. علاوه بر تمامی این‌ها مجموعه آموزشی دیگری تحت عنوان نکته و تست درس الکترونیک دیجیتال ساخته شده‌است که تمرکز اصلی آن حل تعداد سؤالات زیاد کنکوری به همراه نکات فراوان کنکور است.

‌فیلم‌ های آموزشی رایگان الکترونیک دیجیتال

برای اینکه دانشجویان بتوانند از کیفیت آموزشی این مجموعه اطمینان حاصل کنند، تعدادی از فیلم‌ های آموزش درس الکترونیک دیجیتال برای آزمون کنکور ارشد کامپیوتر به طور کاملاً رایگان در اختیار دانشجویان قرار گرفته است تا بتوانند بدون هیچ‌گونه ابهام و مردد بودن این مجموعه آموزشی را تهیه کنند و از صحت گفته‌های ما در راستای کیفیت مطالب آموزشی واقع در این فیلم‌ها اطمینان حاصل کنند. در قسمت پایین این صفحه می‌توانید به تعدادی از فیلم‌ های آموزشی که به طور رایگان ارائه شده است دسترسی پیدا کنید. همچنین می‌توانید جهت تهیه فیلم‌ های آموزشی درس الکترونیک دیجیتال و دیگر آموزش‌های مجموعه کنکور کامپیوتر به صفحه کلاس‌ های کنکور ارشد کامپیوترثبت نام کلاس کنکور ارشد کامپیوترثبت نام کلاس کنکور ارشد کامپیوترفیلم‌های تیم کنکور کامپیوتر پرفروش‌ترین فیلم‌های آموزشی دروس رشته کامپیوتر در کشور است و تاکنون 21428 نفر این ویدئوها را تهیه کرده‌اند، آموزش پایه‌ای و از 0 تا 100 دروس باعث شده تمامی دانشجویان با هر پایه و سطحی که دارند بتوانند براحتی از این فیلم‌ها استفاده کنند. مراجعه کنید.

جزوه و فایل PDF درس الکترونیک دیجیتال

تمامی مطالب گفته شده در فیلم‌های آموزشی و نکته و تست دارای جزوه هستند. بعد از تهیه‌کردن فیلم‌های آموزشی در سایت کافه تدریس، در قسمت پنل کاربری خود در سایت کافه تدریس می‌توانید جزوات مربوط به فیلم درس و حل تست الکترونیک دیجیتال را در قالب فایل PDF دانلود کنید. همچنین کیفیت این فایل بالا بوده و برای دانشجویانی که جهت نوشتن نکات بیشتر و حاشیه‌نویسی قصد پرینت گرفتن از جزوه‌ها را داشته باشند هیچ مشکلی ایجاد نمی‎‌شود.

‌نظر برخی از رتبه‌ های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در مورد کیفیت فیلم‌ ها

نظر رتبه 1 کنکور

نظر رتبه 2: خیلی کامل بودند

نظر رتبه 6 کنکور ارشد کامپیوتر

نظر رتبه 6 کنکور 1400

فیلم ها خیلی قابل فهم و روان است

رتبه 9 :فیلم ها بی نقص بود

از پایه ضعیف تا شریف

نظر رتبه 2 کنکور ارشد

نطر رتبه 10: کیفیت تدریس استاد رضوی خیلی خوبه

نظر رتبه 16: کیفیت تدریس خیلی عالی بود

جزوه کامل و ویدیوهای خیلی خوب

نحوه انتقال دانش استاد رضوی بینظیر است

ویدیوها خیلی جامع و کامل بودند

واقعا تدریس اساتید عالی بودند

نظر رتبه 8 کنکور 1400

نظر رتبه 2: معماری کامپیوتر و منطقی 100 زدم

نظر رتبه 13 کنکور ارشد کامپیوتر 1401

نظر رتبه 19: تدریس و فن بیان عالی است

نظر رتبه 12 کنکور ارشد کامپیوتر 1401

نظر رتبه 24: خیلی کامل و جامع است

فیلم‌ها بی نظیر بود

نظر رتبه 45: کیفیت فیلم ها خوب بودن

همه دروس عالی تدریس شده بودند

نیار نیست کتاب تهیه کنید

فیلم ها با بیان شیوا و بدون ابهام بود

کیفیت بالا و هزینه مناسب

نظر رتبه 11 کنکور 1400

فیلم‌ها بی‌نیازم کرد

تدریس زیبا و بیان شیوا

فیلم‌ درس و تست کافیست

فیلم های استاد رضوی از همه نظر عالی بودند

کیفیت و نحوه تدریس و قدرت بیان اساتید از همه نظر خوب بود

خیلی راضی بودم درسها خیلی عمیق تدریس میشد

از همه دروس خیلی راضی بودم

نظر پارسا شریعت

ویدیوها از نظر کیفیت عالی بودند

نظر رتبه 43 کنکور

از دروس استاد رضوی خیلی راضی بودم

نظر پیمان هاشمی

نظر رتبه 40 کنکور

تدریس از 0 تا 100

فیلم شما را جلو می‌اندازد

نظر رتبه 50 کنکور 1400

نظر رتبه 67 کنکور 1400

نظر ریحانه حسین زاده

نظر مرتضی اکبری

نظر رتبه 113 کنکور 1400

تاثیر منابع خوب

نظر سامان حسینی

تفاوت منابع مناسب

نظر رتبه 32 کنکور 1400

کیفیت بالا تدریس

نظر شیوا رضازاد

از روی مراجع نخوانید

فیلم ها خیلی مفهومی بودند

همه درس ها فوق العاده بود

از صفر تا صد و کامل هستند

آشنایی با استاد رضوی و کافه تدریس معجزه بود

فیلم ها جامع بودند

کل منابع من از کافه تدریس یا کنکور کامپیوتر بود

دروس واقعا فوق العاده بودند

درس‌ها کامل و روان است

فیلم ها خیلی دقیق و جامع و کامل بودند

ویدیوها بسیار قابل فهم بودند

مطالبی که پوشش داده شده بود واقعا کامل بود

تدریس بسیار شیوا و روان و بدون ابهام

با پایه ضعیف هم فیلم ها را متوجه می شوید

فیلم ها خیلی به من کمک کرد

همه دروس را از کافه تدریس گرفتم

ویدیوهاشون خیلی به من کمک کرد

‌خرید فیلم‌ های آموزشی درس الکترونیک دیجیتال

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، فیلم‌ های آموزشی درس الکترونیک دیجیتال به‌صورت 0 تا 100 بوده و دانشجویانی که هیچ پیش‌زمینه‌ای در این درس ندارند به راحتی می‌توانند این مجموعه فیلم‌های آموزشی را تهیه کرده و از آن استفاده کنند. جهت تهیه فیلم‌ های آموزشی درس الکترونیک دیجیتال و مجموعه نکته و تست این درس می‌توانید به صفحات خرید فیلم‌ آموزشی درس الکترونیک دیجیتال و فیلم آموزشی  نکته و تست الکترونیک دیجیتال مراجعه کنید. جهت کسب اطلاعت بیشتر در خصوص این مجموعه آموزشی و نکات پیرامون آن می‌توانید با پشتیبان کنکور کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

‌خرید فیلم‌ های نکته و تست درس الکترونیک دیجیتال

باتوجه‌به حجیم بودن درس الکترونیک دیجیتال، فرصت کافی برای حل تست‌های زیاد در مجموعه فیلم‌ های آموزشی درس الکترونیک دیجیتال وجود ندارد. هرچند که این مجموعه کامل است و از هر مطلب تعداد زیادی تست حل شده است؛ اما برای تسلط 100 درصدی دانشجو بر مطالب تدریس شده جهت آزمون کنکور، می‌بایست تعداد بسیار زیادی تست به طور کامل و مرحله به مرحله حل شود. بنابراین مجموعه دیگری تحت عنوان فیلم‌های نکته و تست درس الکترونیک دیجیتال توسط استاد رضوی ساخته شده است که تمرکز اصلی آن نکات کنکوری و حل تست‌های مختلف است. در این مجموعه نزدیک به ... تست با جزئیات کامل حل شده است. جهت پی بردن به اهمیت و کیفیت مجموعه نکته و تست دروس آزمون کنکور ارشد کامپیوتر می‌توانید به صفحه مصاحبه‌ های رتبه‌ های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعاتمصاحبه های رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیمصاحبه های رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیاگر می‌خواهید در کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر، IT و علوم کامپیوتر موفق شوید باید مسیری را طی کنید که رتبه‌های برتر سال‌های گذشته طی کرده‌اند، مسلما تجربیات افرادی که به بهترین نحو ممکن این مسیر را طی کرده‌اند برای شما بسیار مفید خواهد بود مراجعه کرده و نظر رتبه‌های برتر را مشاهده فرمایید.

Ramin Razavi 1

فیلم درس الکترونیک دیجیتال

جشنواره یک سبد تخفیف

30% 950,000 تومان 665,000 تومان
رامین رضوی
40 ساعت
Ramin Razavi 1

فیلم نکته و تست الکترونیک دیجیتال

جشنواره یک سبد تخفیف

30% 800,000 تومان 560,000 تومان
رامین رضوی
25 ساعت

‌سرفصل‌ های درس الکترونیک دیجیتال

برای درس الکترونیک دیجیتال کتاب‌های مختلفی وجود دارد که در واقع به‌نوعی ترجمه کتاب مرجع هستند. تعداد و عنوان سرفصل‌ها ممکن است کمی متفاوت باشد؛ اما مطالب همه آنها یکسان است. به‌طورکلی می‌توان سرفصل‌های درس الکترونیک دیجیتال برای آزمون کنکور ارشد کامپیوتر را به 8 فصل تقسیم کرد:

 1. فصل اول: Mosfet چیست
 2. فصل دوم: مدارات ترکیبی
 3. فصل سوم: خازن و مقاوت ترانزیستورها
 4. فصل چهارم: تاخیر
 5. فصل پنجم: نحوه ساخت تراشه
 6. فصل ششم: استیک دیاگرام (Stick Diagram)
 7. فصل هفتم: حافظه‌ها
 8. فصل هشتم: توان مصرفی

تمامی مباحث درس الکترونیک دیجیتال به طور کامل در این دوره آموزشی تدریس شده و تست‌های مختلفی نیز از فصول ذکر شده حل شده است. به‌طورکلی درس الکترونیک دیجیتال دارای دو مجموعه آموزشی است:

 1. فیلم آموزش درس الکترونیک دیجیتال
 2. فیلم حل تست سؤالات درس الکترونیک دیجیتال و نکات کنکوری

جزئیات دوره فیلم‌های آموزشی درس الکترونیک دیجیتال به همراه زمان مربوط به هر جلسه به‌علاوه سرفصل‌های آموزشی هر جلسه نیز در صفحه زیر ذکر شده است:

فصل‌ها و جزئیات درس الکترونیک دیجیتالمعرفی درس الکترونیک دیجیتالمعرفی درس الکترونیک دیجیتالدرس الکترونیک دیجیتال در تمامی دانشگاه‌های جهان به منظور آشنایی با مبانی الکترونیک و سخت‌افزار و تکنولوژی‌های استفاده شده از زمان پیدایش کامپیوتر تا کنون تدریس می‌شود 

اهمیت درس الکترونیک دیجیتال در کنکور ارشد کامپیوتر چقدر است؟

درس الکترونیک دیجیتال برای گرایش‌های شبکه‌های کامپیوتری، نرم‌افزار، بیوانفورماتیک و علوم داده دارای ضریب 3 و در گرایش هوش مصنوعی دارای ضریب 2 و همچنین در گرایش معماری دارای ضریب 4 می‌باشد. این درس در دو رشته الگوریتم و محاسبات و علوم فناوری شبکه نیز دارای ضریب 3 است. درس الکترونیک دیجیتال در کنار درس مدار منطقی به علت ساده بودن و کوتاه بودن و امن بودن این دو درس، مهم‌ترین دروس کنکور ارشد کامپیوتر محسوب می‌شوند.

آیا دوره‌ آموزشی الکترونیک دیجیتال پیش‌ نیازی دارد؟

خیر. تمامی مباحث درس الکترونیک دیجیتال از اول تا آخر به‌صورت 0 تا 100 آموزش داده شده است و دانشجویی که هیچ اطلاعاتی از الکترونیک دیجیتال نداشته باشد نیز قادر به تهیه این مجموعه آموزشی و استفاده از آن می‌باشد.

آیا به همراه فیلم‌ های آموزشی، جزوه درس نیز ارائه می‌شود؟

بله. دوره الکترونیک دیجیتال دارای یک جزوه کامل است که بعد از تهیه‌کردن فیلم‌های آموزشی این درس می‌توانید در پنل کاربری خودتان درون سایت کنکور کامپیوتر این جزوه را در قالب فایل PDF دانلود کنید.

آیا این مجموعه آموزشی گارانتی هم دارد؟

برای اطمینان حاصل‌کردن از کیفیت فیلم‌های آموزشی و ارزش خرید داشتن این مجموعه می‌توانید به نظرات قبول‌شدگان کنکورهای پیشین در صفحه مصاحبه‌های رتبه‌های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی‌تی مراجعه کنید.

بهترین فیلم های رشته کامپیوتر

الکترونیک دیجیتال جلسه 1

الکترونیک دیجیتال جلسه 2

الکترونیک دیجیتال جلسه 3

الکترونیک دیجیتال جلسه 4

نکته و تست الکترونیک دیجیتال جلسه 1

سیستم عامل جلسه 1

سیستم عامل جلسه 2

سیستم عامل جلسه 3

سیستم عامل جلسه 4

سیستم عامل جلسه 1 نکته و تست

سیستم عامل جلسه 2 نکته و تست

بررسی سوالات سیستم عامل کنکور ارشد کامپیوتر 1403

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 1

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 2

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 3

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 4

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 5

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 6

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 7

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 8

حل تست شبکه جلسه 1

حل تست شبکه جلسه 2

حل تست شبکه جلسه 3

حل تست شبکه جلسه 4

حل تست شبکه جلسه 5

حل تست شبکه جلسه 6

حل تست شبکه جلسه 7

حل تست شبکه جلسه 8

فیلم ساختمان داده جلسه 1

فیلم ساختمان داده جلسه 2

فیلم ساختمان داده جلسه 3

فیلم ساختمان داده جلسه 4

فیلم ساختمان داده جلسه 5

فیلم ساختمان داده جلسه 6

فیلم ساختمان داده جلسه 7

فیلم ساختمان داده جلسه 8

حل تست ساختمان و الگوریتم جلسه 1

حل تست ساختمان و الگوریتم جلسه 2

حل تست ساختمان و الگوریتم جلسه 3

حل تست ساختمان و الگوریتم جلسه 4

انواع پیمایش‌های درخت

نحوه ساخت درخت BST

آموزش درخت B-Tree

بررسی مرتبه ساخت هیپ

آموزش مرتب سازی سریع

آموزش شبکه شار

حل سوالات ساختمان ارشد کامپیوتر 99

حل ساختمان ارشد 95 بخش 1

حل ساختمان ارشد 95 بخش 2

طراحی الگوریتم جلسه 1

طراحی الگوریتم جلسه 2

طراحی الگوریتم جلسه 3

طراحی الگوریتم جلسه 4

طراحی الگوریتم جلسه 5

طراحی الگوریتم جلسه 6

هوش مصنوعی جلسه 1

هوش مصنوعی جلسه 2

هوش مصنوعی جلسه 3

هوش مصنوعی جلسه 4

نکته و تست هوش مصنوعی جلسه 1

مدار منطقی جلسه 1

مدار منطقی جلسه 2

مدار منطقی جلسه 3

مدار منطقی جلسه 4

مدار منطقی جلسه 5

مدار منطقی جلسه 6

حل تست مدار منطقی جلسه 1

حل تست مدار منطقی جلسه 2

حل تست مدار منطقی جلسه 3

حل سوالات مدار منطقی کنکور ارشد کامپیوتر 99

حل سوالات مدار منطقی کنکور ارشد کامپیوتر 98

حل سوالات مدار منطقی کنکور ارشد کامپیوتر 97

معماری کامپیوتر جلسه 1

معماری کامپیوتر جلسه 2

معماری کامپیوتر جلسه 3

معماری کامپیوتر جلسه 4

معماری کامپیوتر جلسه 5

معماری کامپیوتر جلسه 6

معماری کامپیوتر جلسه 7

معماری کامپیوتر جلسه 8

معماری کامپیوتر جلسه 9

معماری کامپیوتر جلسه 10

بررسی الگوریتم‌های ضرب

پایپلاین در کامپیوتر

حل تست معماری جلسه 1

حل تست معماری جلسه 2

حل تست معماری جلسه 3

حل سوالات ارشد کامپیوتر 99

حل سوالات معماری ارشد آی تی 96

حل تست‌های دکتری کامپیوتر 96

حل تست‌های ارشد کامپیوتر 95

ریاضی گسسته جلسه 1

ریاضی گسسته جلسه 2

ریاضی گسسته جلسه 3

ریاضی گسسته جلسه 4

ریاضی گسسته جلسه 5

ریاضی گسسته جلسه 6

ریاضی گسسته جلسه 7

حل سوالات گسسته جلسه 1

حل سوالات گسسته جلسه 2

حل سوالات گسسته ارشد کامپیوتر 99

پایگاه داده جلسه 1

پایگاه داده جلسه 2

پایگاه داده جلسه 3

پایگاه داده جلسه 4

پایگاه داده جلسه 5

نظریه زبان جلسه 1

نظریه زبان جلسه 2

نظریه زبان جلسه 3

نظریه زبان جلسه 4

نظریه زبان جلسه 5

نظریه زبان جلسه 6

امتیازدهی5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.00 امتیاز (2 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200