برنامه مسیر ۸ ماهه تا کنکور: مشاوره خصوصیت با استاد رضوی رو رزرو کن!
رزرو مشاوره
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

آموزش هوش مصنوعی کنکور ارشد

این صفحه عالی به آموزش درس هوش مصنوعی پرداخته، آموزش درس هوش مصنوعی هم آموزش برای دانشجویان رشته کامپیوتر و هم آموزش هوش مصنوعی کنکور ارشد را در بر میگیرد

در فیلم زیر به تحلیل و بررسی درس هوش مصنوعی پرداخته شده است، در این فیلم توضیح داده شده که فیلم درس هوش مصنوعی برای چه افرادی مناسب است و همین طور در خصوص فصول مختلف درس هوش مصنوعی و اهمیت هر کدام از فصول آن صحبت شده است.

در ادامه این مقاله فیلم های رایگان هوش مصنوعی که به آنها نیاز دارید نیز در اختیارتان قرار گرفته است.

از دیدگاه دانشجویان، استاد رضوی با قدرت بیان فوق‌العاده، توانسته است تمامی سرفصل‌ها، نکات و تست‌ها، ویدیوهای درس هوش مصنوعیهوش مصنوعی (AI) چیست؟ انواع، کاربردها، مزایا و معایبهوش مصنوعی (AI) چیست؟ انواع، کاربردها، مزایا و معایبهوش مصنوعی یا Artificial Intelligence یا به اختصار AI، امروزه کاربردهای بسیاری پیدا کرده و به یکی از داغ‌ترین حوزه‌های بشر تبدیل شده است، اما با این وجود بسیاری از افراد با کاربردهای آن آشنایی کامل ندارند، به همین علت در این صفحه کاربردها، مزایا و معایب AI بطور کامل بررسی شده است را با پوشش ۱۰۰ درصدی به یکی از بهترین ویدیوهای آموزشی در زمینه هوش مصنوعی در کشور تبدیل کند. از جمله مزایای بارز فیلم آموزشی هوش مصنوعی این است که استاد رضوی در آن، از مباحث پایه شروع کرده و تا انتها، یعنی از صفر تا صد، تمامی مفاهیم درس را به وضوح و با جزئیات کامل آموزش داده است. در مقایسه با سایر فیلم‌های آموزشی مشابه، این فیلم با هیچ‌گونه فرضی درباره اطلاعات پیشین دانشجوها کارنکرده است. به‌عبارت‌دیگر، تمام دانشجویان، در هر سطحی که باشند؛ حتی افرادی که تاکنون با رشته کامپیوتر سروکار نداشته‌اند، می‌توانند به‌راحتی و با کمک این فیلم آموزشی به درس هوش مصنوعی پرداخته و مفاهیم آن را به‌صورت عمیق و معنادار فراگیرند.

اهمیت هوش ‌مصنوعی

اهمیت درس هوش مصنوعی

درس هوش مصنوعیهوش مصنوعی (AI) چیست؟ انواع، کاربردها، مزایا و معایبهوش مصنوعی (AI) چیست؟ انواع، کاربردها، مزایا و معایبهوش مصنوعی یا Artificial Intelligence یا به اختصار AI، امروزه کاربردهای بسیاری پیدا کرده و به یکی از داغ‌ترین حوزه‌های بشر تبدیل شده است، اما با این وجود بسیاری از افراد با کاربردهای آن آشنایی کامل ندارند، به همین علت در این صفحه کاربردها، مزایا و معایب AI بطور کامل بررسی شده است مانند درس ساختمان دادهآموزش ساختمان داده و الگوریتمآموزش ساختمان داده و الگوریتمهر ساختمان داده یک نوع فرمت ذخیره‌سازی و مدیریت داده‌ها در کامپیوتر است، که امکان دسترسی و اصلاح کارآمد آن داده‌ها را برای یکسری از الگوریتم‌ها و کاربردها فراهم می‌کند، در این صفحه به بررسی و آموزش ساختمان داده و الگوریتم پرداخته شده است و طراحی الگوریتمآموزش طراحی الگوریتم به زبان سادهآموزش طراحی الگوریتم به زبان سادهدرس طراحی الگوریتم‌ یکی از مهم‌ترین و بنیادیترین دروس‌ رشته کامپیوتر است. هدف از این درس، معرفی روش‌های مختلف طراحی الگوریتم‌ها برای حل مسائل گوناگون است، در این صفحه به معرفی و آموزش طراحی الگوریتم پرداخته شده است. از مهم‌ترین درس‌های رشته کامپیوترمعرفی کامل رشته کامپیوتر- بررسی درآمد و شغل های رشته کامپیوترمعرفی کامل رشته کامپیوتر- بررسی درآمد و شغل های رشته کامپیوتردر این صفحه به بررسی و موشکافی رشته کامپیوتر اعم از بررسی بازار کار، گرایش‌ها، دروس و چارت درسی رشته کامپیوتر، میزان درآمد و حقوق فارغ التحصیلان این رشته و ادامه تحصیل در رشته کامپیوتر پرداخته‌ شده است و همین‌طور کنکور ارشد است، بنابراین اهمیت این درس را در هر یک از این موارد به‌صورت جدا بررسی کنیم:

اهمیت درس هوش ‌مصنوعی در رشته مهندسی کامپیوتر

امروزه هوش مصنوعی به یکی از مباحث جدایی‌ناپذیر از روزمرگی ما انسان‌ها تبدیل شده است. از دوربین‌های مداربسته در خیابان‌ها گرفته تا سایت‌های فروشگاهی، ماشین‌ها، ابزارآلات کارخانه‌ها و... همگی به نحوی با هوش مصنوعی در ارتباط هستند. درس هوش مصنوعی یکی از دروس چالشی در دوره کارشناسی است که عمدتاً شامل مباحث جستجو و منطق است. ازآنجا که این درس در کنکور ضریب بالایی دارد، یادگیری دقیق و اصولی این درس از اهمیت بالایی برخوردار است.

اهمیت درس هوش ‌مصنوعی در کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر

با توجه به ضرایب دروس کنکور ارشد کامپیوتر، درس هوش مصنوعی نیز مانند درس‌های ساختمان دادهآموزش ساختمان داده و الگوریتمآموزش ساختمان داده و الگوریتمهر ساختمان داده یک نوع فرمت ذخیره‌سازی و مدیریت داده‌ها در کامپیوتر است، که امکان دسترسی و اصلاح کارآمد آن داده‌ها را برای یکسری از الگوریتم‌ها و کاربردها فراهم می‌کند، در این صفحه به بررسی و آموزش ساختمان داده و الگوریتم پرداخته شده است و طراحی الگوریتمآموزش طراحی الگوریتم به زبان سادهآموزش طراحی الگوریتم به زبان سادهدرس طراحی الگوریتم‌ یکی از مهم‌ترین و بنیادیترین دروس‌ رشته کامپیوتر است. هدف از این درس، معرفی روش‌های مختلف طراحی الگوریتم‌ها برای حل مسائل گوناگون است، در این صفحه به معرفی و آموزش طراحی الگوریتم پرداخته شده است. از مهم‌ترین دروس کنکور ارشد کامپیوتردروس آزمون و ضرایب آنها در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیدروس آزمون و ضرایب آنها در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تیقبل از شروع مطالعه برای کنکور ارشد رشته کامپیوتر لازم است تا از دروس مورد آزمون، اهمیت هر کدام و همچنین ضرایب آن‌ها مطلع باشید تا بتوانید به صورت هوشمندانه برنامه ریزی کرده و بهترین نتیجه را کسب کنید. این صفحه راهنمای شما در موارد ذکر شده خواهد بود. است، به سادگی و با بررسی تعداد سوالات و ضریبی که این دو درس دارند می‌توانید اهمیت آنها را بررسی کنید، این دروس در تمامی گرایش های مهندسی کامپیوترمعرفی گرایش های ارشد مهندسی کامپیوترمعرفی گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتربا توجه به اینکه در حال حاضر رشته مهندسی کامپیوتر محبوب‌ترین رشته در دنیا و کشور است و در سال‌های اخیر اکثر رتبه‌های تک رقمی و دو رقمی این رشته را انتخاب می‌کنند در این صفحه بصورت دقیق گرایش هاي ارشد مهندسي کامپيوترمعرفی شده است یا ضریب 3 و یا 4 دارد که ضریب بالایی محسوب می‌شود.

اهمیت درس هوش ‌مصنوعی در کنکور ارشد آی تی

با توجه به ضرایب دروس کنکور ارشد آی‌تیمعرفی فناوری اطلاعات (IT) - 7 دلیل برای انتخاب رشته آی تی در دانشگاهمعرفی فناوری اطلاعات (IT) - 7 دلیل برای انتخاب رشته آی تی در دانشگاهآی تی چیست و چگونه پس از ظهور توانست در مدت فقط 20 سال تمام دنیا را فرا بگیرد و اکثر پول دنیا را ببلعد و پرطرفدارترین و پر درآمدترین مشاغل دنیا را در بر گیرد، در این صفحه به بررسی این موضوعات پرداخته شده، درس هوش ‌مصنوعی، در کنکور ارشد آی تی نیز 7-6 تست از درس هوش ‌مصنوعی با ضریب 2 به همراه دروس پایگاه دادهپایگاه داده چیست؟ – انواع، مفاهیم و کاربردهاپایگاه داده چیست؟ – انواع، مفاهیم و کاربردهاپایگاه داده چیست؟ این مقاله به بررسی این موضوع و همچنین انواع پایگاه داده، کاربردهای پایگاه داده، محبوب ترین پایگاه های داده و اجزای اصلی پایگاه داده پرداخته و سیستم عاملسیستم عامل چیست به زبان ساده، چرا باید از OS استفاده کنیم؟سیستم عامل چیست به زبان ساده، چرا باید از OS استفاده کنیم؟این مقاله عالی به معرفی سیستم عامل (Operating System|OS) به زبان ساده پرداخته، همچنین بررسی کرده که چرا باید از سیستم عامل استفاده کنیم مطرح می‌شود که با مطالعه درست دروس این گروه می‌توان در کنکور ارشد آی تی رتبه بسیاری خوبی کسب کرد.

فیلم آموزشی هوش ‌مصنوعی

درس هوش مصنوعیهوش مصنوعی (AI) چیست؟ انواع، کاربردها، مزایا و معایبهوش مصنوعی (AI) چیست؟ انواع، کاربردها، مزایا و معایبهوش مصنوعی یا Artificial Intelligence یا به اختصار AI، امروزه کاربردهای بسیاری پیدا کرده و به یکی از داغ‌ترین حوزه‌های بشر تبدیل شده است، اما با این وجود بسیاری از افراد با کاربردهای آن آشنایی کامل ندارند، به همین علت در این صفحه کاربردها، مزایا و معایب AI بطور کامل بررسی شده است از دروس مهم کنکور ارشد رشته مهندسی کامپیوترمهندسی کامپیوتر چیست؟ معرفی رشته کامپیوتر توسط اساتید شریفمهندسی کامپیوتر چیست؟ معرفی رشته کامپیوتر توسط اساتید شریفاین صفحه به معرفی کامل رشته کامپیوتر، اعم از دروس رشته کامپیوتر، درآمد رشته کامپیوتر، شغل های رشته کامپیوتر، گرایش ها و زیر شاخه های رشته کامپیوتر پرداخته است و کنکور ارشد آی تی است، اما متاسفانه هوش ‌مصنوعی به طور مطلوب در دانشگاه‌های کشور تدریس نمی‌شود و آن چیزی که در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی می‌آید بسیار متفاوت تر از آن چیزی است که در دانشگاه‌های کشور تدریس می‌شود؛ همچنین درس هوش ‌مصنوعی در دانشگاه‌ها به طورعمیق تدریس داده نمی‌شود و تمامی سر فصل‌ها و مباحثی که وزارت علوم برای این درس مشخص کرده است که در کنکور ارشد کامپیوتر می‌آید را پوشش نمی‌دهند، همین‌طور همان مقداری هم که تدریس می‌شود به‌صورت کنکوری و 0 تا 100 تدریس نمی‌شود و دانشجویان نمی‌توانند با آن معلومات تست‌های کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی را جواب بدهند؛ به همین علت بر آن شدیم تا فیلم‌ آموزشی هوش ‌مصنوعی را با کیفیتی عالی ایجاد کنیم تا دانشجویان کشور دیگر نگران درس مهم هوش ‌مصنوعی نباشند.

هوش مصنوعی جلسه 1

هوش مصنوعی جلسه 1

هوش مصنوعی جلسه 1

هوش مصنوعی جلسه 2

هوش مصنوعی جلسه 2

هوش مصنوعی جلسه 3

هوش مصنوعی جلسه 3

هوش مصنوعی جلسه 4

هوش مصنوعی جلسه 4

نکته و تست هوش مصنوعی جلسه 1

نکته و تست هوش مصنوعی جلسه 1

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

آموزش هوش ‌مصنوعی رایگان

همه فیلم های رایگان آموزش هوش مصنوعی که در اختیار دانشجویان کامپیوترکامپیوتر چیست؟ ⚡️ کامپیوتر چیست به زبان سادهکامپیوتر چیست؟ ⚡️ کامپیوتر چیست به زبان سادهاین مقاله عالی توضیح داده که کامپیوتر چیست و چه کاربردی دارد و همه چیز درباره کامپیوتر از جمله فواید کامپیوتر و تعریف کامپیوتر و اجزای آن را بیان کرده است کشور قرار گرفته است، در این صفحه قابل‌دسترس هستند. دقت کنید که فیلم‌هایی که به‌صورت رایگان در اختیار دانشجویان کشور قرار گرفته است کامل نیستند و اگر می‌خواهید پکیج کامل فیلم های درس هوش مصنوعی را تهیه کنید می‌توانید از طریق سایت کافه تدریس اقدام کنید و یا با تیم پشتیبانی در تماس باشید، آی دی و شماره تیم پشتیبانی در زیر همین صفحه آمده است؛همچنین می‌توانید به صفحه کلاس‌های آنلاین کنکور ارشد مراجعه کنید.

پی ‌دی ‌اف درس هوش ‌مصنوعی

در داشبورد دانشجویانی که فیلم درس هوش مصنوعی را تهیه می‌کنند، پی‌دی‌اف فیلم‌ها نیز قرار می‌گیرد و دانشجویان به‌راحتی می‌توانند جزوات را پرینت بگیرند و هنگام تماشا فیلم‌ها از جزوات خط‌ به‌خط بهره ببرند و مطالب مهم را های‌لایت کنند و همین‌طور اگر نیاز داشتند برای خودشان در کنار جزوات چیزی یادداشت کنند.

خرید فیلم های درس هوش ‌مصنوعی

Ramin Razavi 1

فیلم درس هوش مصنوعی

۳۰٪ تخفیف

950,000 تومان 665,000 تومان
رامین رضوی
60 ساعت
Ramin Razavi 1

فیلم نکته و تست هوش مصنوعی

۳۰٪ تخفیف

800,000 تومان 560,000 تومان
رامین رضوی
۳۰ ساعت

در این درس با تمامی مفاهیم پایه‌ای و اصلی هوش مصنوعی آشنا خواهید شد؛ بنابراین این درس در کنار درس‌هایی مانند ساختمان دادهآموزش ساختمان داده و الگوریتمآموزش ساختمان داده و الگوریتمهر ساختمان داده یک نوع فرمت ذخیره‌سازی و مدیریت داده‌ها در کامپیوتر است، که امکان دسترسی و اصلاح کارآمد آن داده‌ها را برای یکسری از الگوریتم‌ها و کاربردها فراهم می‌کند، در این صفحه به بررسی و آموزش ساختمان داده و الگوریتم پرداخته شده است، طراحی الگوریتمآموزش طراحی الگوریتم به زبان سادهآموزش طراحی الگوریتم به زبان سادهدرس طراحی الگوریتم‌ یکی از مهم‌ترین و بنیادیترین دروس‌ رشته کامپیوتر است. هدف از این درس، معرفی روش‌های مختلف طراحی الگوریتم‌ها برای حل مسائل گوناگون است، در این صفحه به معرفی و آموزش طراحی الگوریتم پرداخته شده است.، شبکهمعرفی و بررسی رشته شبکه های کامپیوتریمعرفی و بررسی رشته شبکه های کامپیوتریرشته شبکه های کامپیوتری یکی از رشته های مقطع ارشد کامپیوتر است، در این صفحه مواردی همچون دروس ارشد شبکه های کامپیوتری، بازار کار رشته شبکه های کامپیوتری، ظرفیت این رشته در دانشگاه‌های دولتی بررسی شده است، معماری کامپیوتر آموزش جامع معماری کامپیوترآموزش جامع معماری کامپیوتر در مهندسی کامپیوتر، معماری کامپیوتر مجموعه‌ای از قوانین و روش‌هایی است که به چگونگی طراحی، کارکرد، سازماندهی و پیاده سازی (ساخت) سیستم‌های کامپیوتری می‌پردازد، در این صفحه به بررسی و آموزش کامل معماری کامپیوتر پرداخته شده است، سیستم عاملسیستم عامل چیست به زبان ساده، چرا باید از OS استفاده کنیم؟سیستم عامل چیست به زبان ساده، چرا باید از OS استفاده کنیم؟این مقاله عالی به معرفی سیستم عامل (Operating System|OS) به زبان ساده پرداخته، همچنین بررسی کرده که چرا باید از سیستم عامل استفاده کنیم و... از دروس بسیار مهم و پایه‌ای برای تمامی دانشجویانی است که می‌خواهند به‌صورت آکادمیک در رشته مهندسی کامپیوترمهندسی کامپیوتر چیست؟ معرفی رشته کامپیوتر توسط اساتید شریفمهندسی کامپیوتر چیست؟ معرفی رشته کامپیوتر توسط اساتید شریفاین صفحه به معرفی کامل رشته کامپیوتر، اعم از دروس رشته کامپیوتر، درآمد رشته کامپیوتر، شغل های رشته کامپیوتر، گرایش ها و زیر شاخه های رشته کامپیوتر پرداخته است و هوش مصنوعی کار یا تحصیل کنند.

به تمام دانشجویانی که می‌خواهند در رشته مهندسی کامپیوترمهندسی کامپیوتر چیست؟ معرفی رشته کامپیوتر توسط اساتید شریفمهندسی کامپیوتر چیست؟ معرفی رشته کامپیوتر توسط اساتید شریفاین صفحه به معرفی کامل رشته کامپیوتر، اعم از دروس رشته کامپیوتر، درآمد رشته کامپیوتر، شغل های رشته کامپیوتر، گرایش ها و زیر شاخه های رشته کامپیوتر پرداخته است و هوش مصنوعی به جایگاه‌های بالایی برسند توصیه اکید می‌کنیم که مفاهیم درس هوش مصنوعی را به خوبی فراگیرند؛ به علاوه درس هوش مصنوعی به عنوان درس تخصصی رشته مهندسی کامپیوتر و آی تی نقش به سزایی در کسب نتیجه مناسب در کنکور ارشد برای دانش‌پژوهان گرامی ایفا می‌نماید. در کنکور ارشد کامپیوتر از درس هوش مصنوعی ۸ تست و در کنکور ارشد آی تی نیز ۶ تست مطرح می‌شود.نکته چالش‌برانگیز در این درس، عدم وجود دوره‌ای جامع است که دانشجویان دیگر احساس نیاز به هیچ منبعی نداشته باشند و همین‌طور چالش دیگر تدریس این درس، تدریس ساده و روان این درس است.

حال‌آنکه تدریس هوش مصنوعی توسط استاد رضوی به‌صورت صفر تا صد و بسیار روان و جذاب خواهد بود و فارغ از اینکه شما به چه هدفی یا برای چه آزمونی هوش مصنوعی را مطالعه می‌کنید، چشم شما را به دنیای هوش مصنوعی بازتر خواهد کرد که این ویژگی مهم‌ترین ویژگی این کلاس خواهد بود. برای تهیه فیلم درس هوش مصنوعی می‌توانید به سایت کافه تدریس مراجعه کنید.

فیلم های رایگان رشته کامپیوتر و کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر

هوش مصنوعی جلسه 1

هوش مصنوعی جلسه 2

هوش مصنوعی جلسه 3

هوش مصنوعی جلسه 4

نکته و تست هوش مصنوعی جلسه 1

سیستم عامل جلسه 1

سیستم عامل جلسه 2

سیستم عامل جلسه 3

سیستم عامل جلسه 4

سیستم عامل جلسه 1 نکته و تست

سیستم عامل جلسه 2 نکته و تست

بررسی سوالات سیستم عامل کنکور ارشد کامپیوتر 1403

الکترونیک دیجیتال جلسه 1

الکترونیک دیجیتال جلسه 2

الکترونیک دیجیتال جلسه 3

الکترونیک دیجیتال جلسه 4

نکته و تست الکترونیک دیجیتال جلسه 1

فیلم ساختمان داده جلسه 1

فیلم ساختمان داده جلسه 2

فیلم ساختمان داده جلسه 3

فیلم ساختمان داده جلسه 4

فیلم ساختمان داده جلسه 5

فیلم ساختمان داده جلسه 6

فیلم ساختمان داده جلسه 7

فیلم ساختمان داده جلسه 8

حل تست ساختمان و الگوریتم جلسه 1

حل تست ساختمان و الگوریتم جلسه 2

حل تست ساختمان و الگوریتم جلسه 3

حل تست ساختمان و الگوریتم جلسه 4

انواع پیمایش‌های درخت

نحوه ساخت درخت BST

آموزش درخت B-Tree

بررسی مرتبه ساخت هیپ

آموزش مرتب سازی سریع

آموزش شبکه شار

حل سوالات ساختمان ارشد کامپیوتر 99

حل ساختمان ارشد 95 بخش 1

حل ساختمان ارشد 95 بخش 2

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 1

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 2

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 3

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 4

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 5

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 6

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 7

شبکه‌های کامپیوتری جلسه 8

حل تست شبکه جلسه 1

حل تست شبکه جلسه 2

حل تست شبکه جلسه 3

حل تست شبکه جلسه 4

حل تست شبکه جلسه 5

حل تست شبکه جلسه 6

حل تست شبکه جلسه 7

حل تست شبکه جلسه 8

معماری کامپیوتر جلسه 1

معماری کامپیوتر جلسه 2

معماری کامپیوتر جلسه 3

معماری کامپیوتر جلسه 4

معماری کامپیوتر جلسه 5

معماری کامپیوتر جلسه 6

معماری کامپیوتر جلسه 7

معماری کامپیوتر جلسه 8

معماری کامپیوتر جلسه 9

معماری کامپیوتر جلسه 10

بررسی الگوریتم‌های ضرب

پایپلاین در کامپیوتر

حل تست معماری جلسه 1

حل تست معماری جلسه 2

حل تست معماری جلسه 3

حل سوالات ارشد کامپیوتر 99

حل سوالات معماری ارشد آی تی 96

حل تست‌های دکتری کامپیوتر 96

حل تست‌های ارشد کامپیوتر 95

مدار منطقی جلسه 1

مدار منطقی جلسه 2

مدار منطقی جلسه 3

مدار منطقی جلسه 4

مدار منطقی جلسه 5

مدار منطقی جلسه 6

حل تست مدار منطقی جلسه 1

حل تست مدار منطقی جلسه 2

حل تست مدار منطقی جلسه 3

حل سوالات مدار منطقی کنکور ارشد کامپیوتر 99

حل سوالات مدار منطقی کنکور ارشد کامپیوتر 98

حل سوالات مدار منطقی کنکور ارشد کامپیوتر 97

طراحی الگوریتم جلسه 1

طراحی الگوریتم جلسه 2

طراحی الگوریتم جلسه 3

طراحی الگوریتم جلسه 4

طراحی الگوریتم جلسه 5

طراحی الگوریتم جلسه 6

ریاضی گسسته جلسه 1

ریاضی گسسته جلسه 2

ریاضی گسسته جلسه 3

ریاضی گسسته جلسه 4

ریاضی گسسته جلسه 5

ریاضی گسسته جلسه 6

ریاضی گسسته جلسه 7

حل سوالات گسسته جلسه 1

حل سوالات گسسته جلسه 2

حل سوالات گسسته ارشد کامپیوتر 99

پایگاه داده جلسه 1

پایگاه داده جلسه 2

پایگاه داده جلسه 3

پایگاه داده جلسه 4

پایگاه داده جلسه 5

نظریه زبان جلسه 1

نظریه زبان جلسه 2

نظریه زبان جلسه 3

نظریه زبان جلسه 4

نظریه زبان جلسه 5

نظریه زبان جلسه 6

درس هوش مصنوعی درس جذابی است و برای به تسلط رسیدن در این درس نیاز است ابتدا این درس را به‌صورت مفهومی و عمیق مطالعه کنید و سپس تعداد تست زیادی را حل کنید. در نکته و تست هوش مصنوعی تعداد زیادی تست مفهومی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی‌تی به طور کامل بررسی شده است. تمامی نکات مطرح شده در کنکور ارشد، به طور کامل و با چندین مرحله تکرار در فیلم‌های نکته و تست بیان شده‌اند. توصیه می کنیم مصاحبه‌های رتبه‌های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی را مشاهده کنید تا به اهمیت استفاده از فیلم‌های آموزشی نکته و تست استاد رضوی پی ببرید. برای تهیه فیلم نکته و تست درس هوش مصنوعی می‌توانید به سایت کافه تدریس مراجعه کنید.

سرفصل های دوره هوش ‌مصنوعی

در کلاس هوش مصنوعی تمامی کتاب‌های رفرنس مهم پوشش داده می‌شود؛ همچنین آموزش دوره هوش مصنوعی به‌صورت صفر تا صد است و تمامی مطالب از ساده به سخت گفته شده‌اند و تمامی دانشجویان کشور چه آن‌هایی که حتی رشته کامپیوتر نبوده‌اند و چه دانشجویان قوی دانشگاه‌های شریف و تهران و... می‌توانند بهره زیادی از این دوره ببرند.

سرفصل‌های این دوره به شرح زیر است:

  1. مفاهیم مقدماتی هوش مصنوعی
  2. جستجو ناآگاهانه
  3. جستجو آگاهانه
  4. مسائل ارضا محدودیت
  5. بازی‌های رقابتی
  6. مفاهیم منطق و منطق استنتاجی
  7. منطق مرتبه اول و نمایش دانش
  8. منطق مرتبه اول و استنتاج
  9. عدم‌قطعیت

جمع‌بندی

مقاله حاضر به معرفی و توصیف فیلم‌های مرتبط با درس هوش مصنوعی پرداخت. هوش مصنوعی به عنوان یکی از حوزه‌های پیشرفته در علوم کامپیوترعلوم کامپیوتر یا کامپیوتر ساینس چیستعلوم کامپیوتر یا کامپیوتر ساینس چیستدر این صفحه به بررسی و موشکافی رشته علوم کامپیوتر اعم از بررسی بازار کار، گرایش‌ها، دروس و چارت درسی این رشته، میزان درآمد و حقوق فارغ التحصیلان این رشته و ادامه تحصیل در این رشته پرداخته‌ شده است. و دانش مصنوعی، تدریس آن در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی بسیار مرسوم است. در مطلب مورد بحث، برخی از فیلم‌های رایگان که می‌توانند به عنوان شروعی برای یادگیری برای درس هوش مصنوعی استفاده شوند، معرفی شد. به طور کلی، این مقاله به بررسی و معرفی فیلم های آموزشی مفید برای درس هوش مصنوعی پرداخت و به علاقه‌مندان و متقاضیان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی کمک می‌کند تا بهترین منابع آموزشی را برای یادگیری این حوزه پیشرفته انتخاب کنند.

فیلم های آموزشی هوش مصنوعی شامل چه سرفصل هایی است؟

سرفصل‌های این دوره به شرح زیر است: ۱ - مفاهیم مقدماتی هوش مصنوعی ۲ - جستجو ناآگاهانه ۳ - جستجو آگاهانه ۴ - مسائل ارضا محدودیت ۵ - بازی‌های رقابتی ۶ - مفاهیم منطق و منطق استنتاجی ۷ - منطق مرتبه اول و نمایش دانش ۸ - منطق مرتبه اول و استنتاج ۹ - عدم‌قطعیت

برای شرکت در این کلاس نیاز به‌ پیش مطالعه داریم؟

برای شرکت در این کلاس نیاز به هیچ پیش نیازی نخواهید داشت و حتی اگر رشته شما کامپیوتر نیست به‌صورت ۱۰۰ درصد متوجه مطالب خواهید شد. با تهیه کلاس درس و حل تست هوش ‌مصنوعی نیاز به هیچ کتاب و منبع دیگری ندارید و نیاز به هیچ پیش مطالعه دیگری نیز ندارید و تمامی مطالب از پایه تا بالاترین سطوح تدریس می‌شود.

در صورت تهیه کلاس درس و حل تست نیاز به چه منابع دیگری داریم؟

در کلاس نکته و تست هوش ‌مصنوعی تمامی تست‌های مهم کنکور از اولین سال برگزاری تا آخرین سال برگزاری حل خواهد شد و در کلاس هوش ‌مصنوعی تمامی کتاب‌های رفرنس مهم پوشش داده می‌شود. همچنین دوره آموزشی هوش ‌مصنوعی به‌صورت صفر تا صد است و تمامی مطالب از ساده به سخت گفته شده‌اند و تمامی دانشجویان کشور چه آن‌هایی که حتی رشته کامپیوتر نبوده‌اند و چه دانشجویان قوی دانشگاه‌های شریف و تهران و ... می‌توانند بهره زیادی از این دوره ببرند.

امتیازدهی5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.00 امتیاز (1 امتیاز)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200