تا ۵۰٪ تخفیف در جشنواره کوله پشتی بهار
دیدن تخفیف‌ها و شرکت در جشنواره
مدت زمان باقیمانده :
ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

پردرآمدترین زبان برنامه نویسی در ایران

پردرآمدترین زبان برنامه نویسی در ایران چیست؟ این صفحه عالی به بررسی این موضوع و همچنین فاکتورهای انتخاب پردرآمدترین زبان برنامه نویسی پرداخته است

در این مقاله ابتدا در ارتباط با پردرآمدترین زبان برنامه نویسیزبان های برنامه نویسی چیست؟زبان های برنامه نویسی چیست؟این مقاله عالی توضیح داده که زبان های برنامه نویسی چیست؟ و انواع زبان های برنامه نویسی و بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع و پردرآمدترین آنها را معرفی کرده توضیح داده می‌شود سپس فاکتورهای انتخاب و در ادامه بررسی هر یک از زبان‌ها شرح داده می‌شود.

پردرآمدترین زبان های برنامه نویسی در ایران

پردرآمدترین زبان برنامه نویسی چیست؟

درآمد یک زبان برنامه نویسی بستگی به این دارد که از آن زبان در چه حوزه‌ای استفاده می‌شود. حوزه برنامه نویسی یکی از موارد موثر بر درآمد است، برخی از حوزه های برنامه نویسیحوزه های برنامه نویسی چیستحوزه های برنامه نویسی چیستاین صفحه عالی به معرفی حوزه های برنامه نویسی پرداخته و 7 حوزه پرکاربرد برنامه نویسی را بطور کامل بررسی کرده است و گفته بهترین حوزه برنامه نویسی کدام است بسیار رایج‌تر هستند و تقاضای بیشتری برای متخصصان در آن زمینه‌ها وجود دارد، همین‌طور میزان پیچیدگی و تخصصی بودن زمینه خاصی از برنامه نویسی که زبان مربوطه در آن کاربرد دارد نیز مؤثر است.

فاکتورهای انتخاب زبان برنامه نویسی

پردرآمدترین زبان های برنامه نویسی

Java

لوگو زبان برنامه نویسی Java

Javaجاوا چیست؟ تعریف، معنی و ویژگی های جاوا (java) از 0تا100جاوا چیست؟ تعریف، معنی و ویژگی های جاوا (java) از 0تا100جاوا یک زبان برنامه نویسی همه منظوره، مبتنی بر کلاس و شی گرا است که برای داشتن وابستگی های پیاده سازی کمتر طراحی شده است، زبان برنامه نویسی جاوا شبیه ++C است، زبان برنامه‌ نویسی شی گرا (Object-Oriented)برنامه نویسی شی گرا چیست؟ شی گرایی چیست؟برنامه نویسی شی گرا چیست؟ شی گرایی چیست؟این صفحه عالی به معرفی برنامه نویسی شی گرا پرداخته و توضیح داده شی گرایی یا همان object oriented یا OPP چیست؟ همچنین مزایای برنامه نویسی شی گرا را بیان کرده است که در سال 1991 منتشر شد و به C و C++ شباهت دارد و از قابلیت‌های سطح پایین کمتری پشتیبانی می‌کند.

ویژگی‌ها:

بیشترین درآمدسطح
24 میلیون JUNIOR
36 میلیون Mid-Level
64 میلیون SENIOR

Go

لوگو زبان برنامه نویسی Java

Go، زبان برنامه‌ نویسی ساده‌ایی است که در سال 2007 توسعه و توسط گوگل برای برنامه‌های وب ایجاد شد.

ویژگی‌ها:

بیشترین درآمدسطح
37 میلیون JUNIOR & Mid-Level
80 میلیون SENIOR

C#

لوگو زبان برنامه نویسی سی شارپ

سی شارپسی شارپ چیست ⚡️سی شارپ به زبان سادهسی شارپ چیست ⚡️سی شارپ به زبان سادهاین صفحه عالی بررسی کرده که سی شارپ چیست و تاریخچه سی شارپ، محیط و ابزارهای سی شارپ، ویژگی های سی شارپ، مزایای سی شارپ و کاربرد و بازار کار سی شارپ را گفته ، زبان برنامه‌ نویسی شی‌گرایی که ترکیب دو زبان C و C++ است و توسط مایکروسافت برای رقابت با جاوا در سال 1990 توسعه یافت.

ویژگی‌ها:

بیشترین درآمدسطح
24 میلیون JUNIOR
34 میلیون Mid-Level
55 میلیون SENIOR

Python

لوگو زبان برنامه نویسی پایتون

پایتونزبان برنامه نویسی پایتون چیست؟ – نحوه شروع و دلایل محبوبیتزبان برنامه نویسی پایتون چیست؟ – نحوه شروع و دلایل محبوبیتزبان برنامه نویسی پایتون (Python) چیست؟ این مقاله عالی به بررسی دلایل محبوبیت پایتون، موارد استفاده از پایتون و نحوه شروع به برنامه نویسی پایتون پرداخته، زبان برنامه‌ نویسی همه‌منظوره که دارای کتابخانه‌هایی است که از علم داده، هوش مصنوعیهوش مصنوعی (AI) چیست؟ انواع، کاربردها، مزایا و معایبهوش مصنوعی (AI) چیست؟ انواع، کاربردها، مزایا و معایبهوش مصنوعی یا Artificial Intelligence یا به اختصار AI، امروزه کاربردهای بسیاری پیدا کرده و به یکی از داغ‌ترین حوزه‌های بشر تبدیل شده است، اما با این وجود بسیاری از افراد با کاربردهای آن آشنایی کامل ندارند، به همین علت در این صفحه کاربردها، مزایا و معایب AI بطور کامل بررسی شده است و یادگیری ماشینیادگیری ماشین چیست و چرا مهم است؟ - Machine learning (ML)یادگیری ماشین چیست و چرا مهم است؟ - Machine learning (ML)تعریف یادگیری ماشین : ماشین لرنینگ (Machine Learning یا به اختصار ML) باعث می‌شود که خود ماشین‌ها با آنالیز داده ها امکان یادگیری و پیشرفت داشته باشند پشتیبانی می‌کند.

ویژگی‌ها:

بیشترین درآمدسطح
22 میلیون JUNIOR
36 میلیون Mid-Level
60 میلیون SENIOR

Node.js

لوگو زبان برنامه نویسی Nodejs

Node.jsNode js چیست؟ - نود جی اس چه کاربردی دارد؟ 0 تا 100 nodejsNode js چیست؟ - نود جی اس چه کاربردی دارد؟ 0 تا 100 nodejsاین مقاله عالی به معرفی نود جی اس (Node js) پرداخته سپس بررسی کرده که Node.js چگونه کار می کند؟ همچنین کاربردها و مزایای nodejs را بیان کرده است، پلتفرم سمت سرور مبتنی بر موتور جاوااسکریپت گوگل کروم است که قادر می‌سازد زبان برنامه‌ نویسی جاوا اسکریپت در محیط سرور اجرا شود.

ویژگی‌ها:

بیشترین درآمدسطح
16 میلیون JUNIOR
32 میلیون Mid-Level
61 میلیون SENIOR

React

لوگو زبان برنامه نویسی React

کتابخانه جاوا اسکریپتجاوا اسکریپت چیست؟ معرفی زبان برنامه نویسی java scriptجاوا اسکریپت چیست؟ معرفی زبان برنامه نویسی java scriptزبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت چیست و چه کاربردی دارد؟ این صفحه عالی به بررسی مزایای JavaScript پرداخته و مبانی برنامه نویسی جاوا اسکریپت را آموزش داده که توسط مایکروسافت توسعه‌یافته و در طراحی رابط کاربریرابط کاربری یا ui چیست؟ – تفاوت ui و ux + مراحل طراحی uiرابط کاربری یا ui چیست؟ – تفاوت ui و ux + مراحل طراحی uiاین مقاله عالی بررسی کرده که رابط کاربری ui چیست، همچنین تفاوت های UI و UX و مراحل طراحی UI و همچنین اصول طراحی رابط کاربری و سبک های طراحی UI را بررسی کرده کاربرد دارد.

ویژگی‌ها:

بیشترین درآمدسطح
19 میلیون JUNIOR
29 میلیون Mid-Level
48 میلیون SENIOR

PHP

لوگو زبان برنامه نویسی PHP

PHP، زبان مفسری است که در طراحی ایجاد صفحات وب و تعاملی کردن اپلیکیشن‌ها کاربرد دارد.

ویژگی‌ها:

بیشترین درآمدسطح
19 میلیون JUNIOR
32 میلیون Mid-Level
52 میلیون SENIOR

Html/Css/JavaScript

Html

لوگو زبان نشانه گذاری HTML5

HTMLزبان html چیست؟ اچ تی ام ال (HTML) چیست و چه کاربردی دارد؟زبان html چیست؟ اچ تی ام ال (HTML) چیست و چه کاربردی دارد؟این مقاله عالی به معرفی زبان html پرداخته سپس موارد چون : html چه کاربردی دارد؟ فایل html چیست؟ بررسی مزایا و معایب HTML، پرکاربرد ترین تگ های HTML پرداخته، زبان نشانه‌گذاری ابرمتنی و زبان توصیف ساختار صفحه‌های وب که در کنار سی‌اس‌اس هسته‌ی فناوری ساخت صفحه‌های وب هستند.

Css

لوگو زبان CSS3

CSSزبان CSS چیست و چه کاربردی دارد؟⚡️سی اس اس چیستزبان CSS چیست و چه کاربردی دارد؟⚡️سی اس اس چیستاین مقاله عالی بررسی کرده که CSS چیست و چه کاربردی دارد همچنین رابطه CSS و HTML و ساختار کدهای CSS و نحوه ساختن فایل CSS و نحوه اضافه کردن آن به HTML را گفته ، زبان طراحی صفحات وب برای ایجاد و ساخت مشخصات ظاهری اسناد و اطلاعات وب‌سایت است که توسط زبان HTML و یا XHTML نوشته شده است.

JavaScript

لوگو زبان برنامه نویسی Javascript

JavaScript، زبان برنامه نویسی سطح بالا شی گرا و ساختاریافته که از لحاظ ساختار شباهت زیادی به جاوا و C++ دارد و زبان برنامه‌ نویسی Both Side است؛ زیرا در هر دو سمت کاربر و سرور کاربرد دارد.

ویژگی‌ها:

بیشترین درآمدسطح
20 میلیون JUNIOR
26 میلیون Mid-Level
49 میلیون SENIOR

C/C++

C

لوگو زبان برنامه نویسی C

Cزبان برنامه نویسی C – مزایا و کاربرد زبان C – فرق C و ++Cزبان برنامه نویسی C – مزایا و کاربرد زبان C – فرق C و ++Cاین مقاله عالی ابتدا توضیح می‌دهد که زبان برنامه نویسی c چیست، سپس به بررسی مزایا و معایب زبان C ، کاربردهای زبان سی ، و تفاوت بین C و ++C می‌پردازد، زبان برنامه‌ نویسی همه‌منظوره و سطح بالا که برای توسعه نرم‌افزارهای سیستمی کاربردی و تعبیه شده کاربرد دارد. زبانی رویه‌ای همراه با سیستم استاتیک که مستقل از ماشین به‌حساب آید و عمدتاً برای ایجاد بسیاری از برنامه‌ها و سیستم‌عامل‌ها مانند ویندوز استفاده می‌شود و زبان‌های برنامه‌ نویسی جاوا و C++ مشتق‌های مدرن این زبان هستند.

C++

لوگو زبان برنامه نویسی C++

زبان C++‎برنامه نویسی سی پلاس پلاس چیست؟ مزایای برنامه نویسی C++‎؟برنامه نویسی سی پلاس پلاس چیست؟ مزایای برنامه نویسی C++‎؟برنامه نویسی سی پلاس پلاس چیست و چه کاربردی دارد؟ این صفحه عالی به بررسی مزایای برنامه نویسی C++ پرداخته و نمونه هایی از کدهای زبان برنامه نویسی ++C را آورده، زبان شی گرا و سطح بالاست که یک‌زبان سطح میانی است چرا که هم قابلیت‌های یک زبان سطح بالا و هم سطح پایین را دارد و در تولید نرم‌افزار،کنسول، سیستم‌عامل‌ها و ربات‌ها استفاده می‌شود.

ویژگی‌ها:

بیشترین درآمدسطح
34 میلیون JUNIOR & Mid-Level
58 میلیون SENIOR

Vue.Js

لوگو زبان برنامه نویسی Vuejs

فریم‌ورک متن‌باز زبان جاوا اسکریپت که در سال 2013 توسط یکی از کارکنان گوگل معرفی شد و از آن برای توسعه رابط کاربری و ساخت اپلیکیشن‌های تحت وب تک‌صفحه‌ای یا چند صفحه‌ای کاربرد دارد.

ویژگی‌ها:

بیشترین درآمدسطح
29 میلیون JUNIOR & Mid-Level
40 میلیون SENIOR

Angular

لوگو زبان برنامه نویسی Angular

فریم‌ورک متن‌باز و رایگان زبان جاوا اسکریپت که در سال 2009 معرفی شد.

ویژگی‌ها:

بیشترین درآمدسطح
26 میلیون JUNIOR & Mid-Level
46 میلیون SENIOR

جمع‌ بندی

پردرآمدترین زبان برنامه‌ نویسی بستگی به میزان پیچیدگی و تخصصی بودن زمینه خاصی از برنامه نویسی که زبان مربوطه در آن کاربرد دارد است و فاکتورهای تجربه توسعه‌دهنده اندازه شرکت و موقعیت جغرافیایی مهم‌ترین آنها است. در حالت کلی پردرآمدترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی در ایران: جاوا، Go ، سی‌شارپ و پایتون است.

فاکتورهای انتخاب پردرآمدترین زبان برنامه نویسی را نام ببرید؟

تجربه توسعه‌دهنده یا برنامه نویس، اندازه شرکت یا سازمان برنامه نویسی، موقعیت جغرافیایی

پنج زبان از میان پردرآمدترین زبان های برنامه نویسی کدامند؟

جاوا - Go - C# - پایتون - اندروید

امتیازدهی5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.00 امتیاز (1 امتیاز)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200