وبینار رایگان از کنکور ارشد تا تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها
دیدن جزئیات و ثبت‌نام رایگان
مدت زمان باقیمانده :
ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
کنکور کامپیوتر
0
ورود | ثبت نام
نظرات
اشتراک
بالا
علاقه‌مندی

اشتراک
 

هکرها از چه زبان برنامه نویسی استفاده میکنند

این صفحه عالی بررسی کرده که هکرها از چه زبان برنامه نویسی استفاده میکنند و قوی‌ترین زبان برنامه نویسی برای هک را نیز معرفی کرده است

اگر علاقه‌مند هستید که یک هکر شوید، ممکن است مطمئن نباشید که کدام یک از زبان های برنامه نویسیزبان های برنامه نویسی چیست؟زبان های برنامه نویسی چیست؟این مقاله عالی توضیح داده که زبان های برنامه نویسی چیست؟ و انواع زبان های برنامه نویسی و بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع و پردرآمدترین آنها را معرفی کرده در این حرفه مفیدتر هستند. درحالی‌که هک می‌تواند غیرقانونی باشد، هک اخلاقی یا هک کلاه‌سفید شامل استفاده از تکنیک‌های هک برای یافتن باگ‌ها و آسیب‌پذیری‌ها در شرکت‌ها، کسب‌وکارها و یا پلتفرم‌ها به‌منظور کمک به آنها برای جلوگیری از تهدیدات احتمالی است. در این مقاله لیستی از 15 تا از بهترین زبان های برنامه نویسی برای هکبهترین زبان های برنامه نویسی برای هک و امنیت و هکر شدنبهترین زبان های برنامه نویسی برای هک و امنیت و هکر شدناین مقاله عالی به معرفی بهترین زبان های برنامه نویسی برای هک و همچنین به میزان درآمد هکرهای اخلاقی، مهارت های لازم برای هکر شدن و معرفی انواع هک پرداخته  را در اختیار شما قرار می‌دهیم. بااین‌حال، می‌خواهیم به شما هشدار دهیم که هک‌کردن کسی بدون اجازه و اطلاع آنها غیرقانونی بوده و همیشه قبل از هک‌کردن با استفاده از این زبان‌های پیشرفته، مجوزهای لازم را دریافت کنید. با این گفته، بیایید شروع کنیم.

هکرها از چه زبان های برنامه نویسی استفاده می‌کنند؟

زبان برنامه نویسی چیست؟

زبان‌های برنامه نویسی افراد را قادر می‌سازد تا با کامپیوترکامپیوتر چیست؟ ⚡️ کامپیوتر چیست به زبان سادهکامپیوتر چیست؟ ⚡️ کامپیوتر چیست به زبان سادهاین مقاله عالی توضیح داده که کامپیوتر چیست و چه کاربردی دارد و همه چیز درباره کامپیوتر از جمله فواید کامپیوتر و تعریف کامپیوتر و اجزای آن را بیان کرده است ارتباط برقرار کنند. آنها مجموعه‌ای از دستورالعمل‌ها هستند که از کامپیوتر می‌خواهند وظایف خاصی را اجرا کند. این زبان‌ها همه چیز را از نرم‌افزار و اپلیکیشن‌های موبایل گرفته تا سیستم‌های پیچیده در خودروها و ماهواره‌ها را تأمین می‌کنند. تابعی، منطقی، شی گرا (Object-Oriented)برنامه نویسی شی گرا چیست؟ شی گرایی چیست؟برنامه نویسی شی گرا چیست؟ شی گرایی چیست؟این صفحه عالی به معرفی برنامه نویسی شی گرا پرداخته و توضیح داده شی گرایی یا همان object oriented یا OPP چیست؟ همچنین مزایای برنامه نویسی شی گرا را بیان کرده، رویه‌ای و اسکریپتی پنج دسته زبان برنامه نویسی اساسی هستند. بااین‌حال، ما بیش از 300 زبان برنامه نویسی داریم که بسیاری از آنها بین دسته‌ها همپوشانی دارند. زبان برنامه نویسی C زبان برنامه نویسی C – مزایا و کاربرد زبان C – فرق C و ++Cزبان برنامه نویسی C – مزایا و کاربرد زبان C – فرق C و ++Cاین مقاله عالی ابتدا توضیح می‌دهد که زبان برنامه نویسی c چیست، سپس به بررسی مزایا و معایب زبان C ، کاربردهای زبان سی ، و تفاوت بین C و ++C می‌پردازد قدیمی‌ترین زبان از خانواده زبان‌هایی است که متفاوت هستند؛ اما با هم همپوشانی دارند؛ به‌عنوان‌مثال C یک‌زبان رویه‌ای، سی پلاس پلاسبرنامه نویسی سی پلاس پلاس چیست؟ مزایای برنامه نویسی C++‎؟برنامه نویسی سی پلاس پلاس چیست؟ مزایای برنامه نویسی C++‎؟برنامه نویسی سی پلاس پلاس چیست و چه کاربردی دارد؟ این صفحه عالی به بررسی مزایای برنامه نویسی C++ پرداخته و نمونه هایی از کدهای زبان برنامه نویسی ++C را آورده یک پسوند و C#سی شارپ چیست ⚡️سی شارپ به زبان سادهسی شارپ چیست ⚡️سی شارپ به زبان سادهاین صفحه عالی بررسی کرده که سی شارپ چیست و تاریخچه سی شارپ، محیط و ابزارهای سی شارپ، ویژگی های سی شارپ، مزایای سی شارپ و کاربرد و بازار کار سی شارپ را گفته یک‌زبان شی گرا است که به‌عنوان پسوند C نیز ساخته شده است.

 

 

چرا زبان برنامه نویسی برای یک هکر مهم است؟

مهارت‌های برنامه نویسی برای هک اخلاقی ضروری هستند، زیرا به هکرها این اجازه را می‌دهند تا عمل‌های خود را خودکار کنند، ابزارهای شخصی خود را برای آزمایش آسیب‌پذیری سیستم‌ها ایجاد کنند و نحوه عملکرد سیستم‌ها را درک کنند. بدون این مهارت‌ها، هکرها فقط به استفاده از ابزارهایی که در دسترس آنها است محدود می‌شوند.

۱۵ تا از زبان‌های برنامه نویسی که هکرها استفاده می‌کنند

پایتون

لوگوی زبان پایتون

پایتون (Python)زبان برنامه نویسی پایتون چیست؟ – نحوه شروع و دلایل محبوبیتزبان برنامه نویسی پایتون چیست؟ – نحوه شروع و دلایل محبوبیتزبان برنامه نویسی پایتون (Python) چیست؟ این مقاله عالی به بررسی دلایل محبوبیت پایتون، موارد استفاده از پایتون و نحوه شروع به برنامه نویسی پایتون پرداخته یکی از بهترین زبان‌ها برای هک و برنامه نویسی است. ازآنجایی‌که این زبان تقریباً در هر پلتفرمی به‌طور گسترده استفاده می‌شود، هکرها نیز باید این زبان را یاد بگیرند. پایتون همیشه در صدر قرار دارد، چه برای تست نرم افزارتست نرم افزار چیست؟ – انواع، روش ها و اهمیت تست نرم افزارتست نرم افزار چیست؟ – انواع، روش ها و اهمیت تست نرم افزارتست نرم افزار چیست؟ این مقاله عالی به بررسی انواع تست های نرم افزاری، بهترین روش ها برای تست نرم افزارها و اهمیت تست نرم افزار پرداخته است باشد و چه برای بررسی استحکام هر برنامه شرکتی. دلیل اصلی استفاده هکرهای اخلاقی از این زبان این است که این زبان تفسیر شده است. یعنی اینکه نیاز ندارد کامپایل بشود. علاوه بر این، یک‌زبان آسان برای یادگیری است و برای هکرهای اخلاقی تازه‌کار مفید است. پایتون یک‌زبان همه‌منظوره برای اتوماسیون، آسان از جهت یادگیری و استفاده‌کردن است و ابزارهای امنیت سایبریامنیت سایبری چیست؟ 0 تا 100 امنیت سایبری [cyber security]امنیت سایبری چیست؟ 0 تا 100 امنیت سایبری [cyber security]این مقاله به بررسی امنیت سایبری (cyber security)، انواع امنیت سایبری، اهمیت امنیت سایبری، یادگیری امنیت سایبری و شغل های امنیت سایبری پرداخته است محبوبی مانند Scapy را شامل می‌شود. هکرهای اخلاقی می‌توانند از پایتون برای مهندسی معکوس، تجزیه‌وتحلیل بدافزار، پزشکی قانونی سایبری، اشکال‌زدایی در دسترس، جداسازها و ویرایشگرهای هگز استفاده کنند.

SQL

عکسی گرافیکی مربوط به sql

SQL مخفف "زبان پرس‌وجوی ساخت‌یافته (Structured Query Language)" است که یکی دیگر از زبان‌هایی است که بین هکرهای اخلاقی محبوبیت زیادی دارد. دستور نوشته شده توسط SQL تأثیر قوی دارد و یک ابزار مفید برای واردشدن و جمع‌آوری اطلاعات از پایگاه دادهپایگاه داده چیست؟ – انواع، مفاهیم و کاربردهاپایگاه داده چیست؟ – انواع، مفاهیم و کاربردهاپایگاه داده چیست؟ این مقاله به بررسی این موضوع و همچنین انواع پایگاه داده، کاربردهای پایگاه داده، محبوب ترین پایگاه های داده و اجزای اصلی پایگاه داده پرداخته شرکت‌ها است. توالی کدهای پیچیده SQL معمولاً در کادرهای جستجو، کادرهای ورود یا کادرهای "ثبت‌نام" تایپ می‌شوند. این عمل به استخراج اطلاعات لازم که در پشت موانع پنهان شده است کمک می‌کند. وب اپلیکیشن‌های ساخته شده بر روی SQL Server، Oracle و MySQLmysql چیست؟ بررسی تفاوت مای اس کی یو ال با اس کی یو ال-sqlmysql چیست؟ بررسی تفاوت مای اس کی یو ال با اس کی یو ال-sqlاین مقاله عالی به معرفی mysql می‌پردازد، همچنین ویژگی های MySQL، تفاوت MySQL با SQL و سازگاری این پایگاه داده به سایر سرویس ها را مورد بررسی قرار می‌دهد در برابر حملات تزریق SQL آسیب‌پذیرتر هستند. آشکارسازی و دستیابی به اطلاعات با حساسیت بالا، SQL را به بهترین زبان برنامه نویسی برای هک تبدیل می‌کند.

C

لوگوی زبان C

هنگامی که اجزای سطح پایین مانند RAMرم کامپیوتر چیست؟ رم کجاست؟ معرفی انواع رم (RAM) کامپیوتررم کامپیوتر چیست؟ رم کجاست؟ معرفی انواع رم (RAM) کامپیوتراین مقاله عالی به معرفی رم کامپیوتر پرداخته، همچنین بررسی کرده رم کامپیوتر (RAM : Random Access Memory) کجاست و انواع رم کامپیوتر را معرفی کرده است را هدف قرار می‌دهید، C زبانی است که باید از آن استفاده کنید. C یک‌زبان برنامه نویسی رویه‌ای سطح متوسط با ماهیت سطح پایین است که به سیستم‌های امنیتی که از منابع و سخت‌افزار محافظت می‌کند نفوذ می‌کند. کارشناسان امنیتی تا حد زیادی از این زبان برای اصلاح سخت افزارسخت افزار چیست - بررسی اجزای اصلی سخت افزار کامپیوترسخت افزار چیست - بررسی اجزای اصلی سخت افزار کامپیوتردر این صفحه بررسی شده که سخت افزار چیست و سخت افزار کامپیوتر به زبان ساده معرفی شده است، همچنین به بررسی اجزای اصلی سخت افزار کامپیوتر پرداخته شده است و منابع سیستم در سطح پایین‌تر استفاده می‌کنند. تسترهای نفوذ همچنین می‌توانند از C برای توسعه برنامه‌های "برنامه نویسی سوکت" با سرعت بسیار بالا استفاده کنند. یادگیری C آسان است، و بیشتر برنامه نویسان آن را در مراحل اولیه دوران کدنویسیکدنویسی چیست؟ – کد نویسی یعنی چهکدنویسی چیست؟ – کد نویسی یعنی چهاین مقاله عالی به بررسی این پرداخته که کد نویسی چیست و مفهوم کد نویسی را بررسی کرده، همچنین تفاوت کدنویسی و برنامه نویسی و کاربرد های کدنویسی را بررسی کرده خود یاد می‌گیرند. C همچنین یک‌زبان سنتی است که مکانیسم معکوس حمله به هر برنامه‌ای را ارائه می‌دهد. چیزی که باعث می‌شود هکرها C را ترجیح دهند این است که بیشتر برنامه‌های عصر جدید و سیستم عاملسیستم عامل چیست به زبان ساده، چرا باید از OS استفاده کنیم؟سیستم عامل چیست به زبان ساده، چرا باید از OS استفاده کنیم؟این مقاله عالی به معرفی سیستم عامل (Operating System|OS) به زبان ساده پرداخته، همچنین بررسی کرده که چرا باید از سیستم عامل استفاده کنیم ‌هایی مانند ویندوز با C توسعه‌یافته‌اند. این به هکرها اجازه می‌دهد تا به یک نقطه دسترسی آسان دست یابند.

در بیشتر موارد، هکرها از زبان برنامه نویسی C برای دسترسی به اطلاعات و منابع سخت‌افزاری استفاده می‌کنند و آن‌ها را به‌دلخواه دست‌کاری می‌کنند. مؤلفه‌هایی مانند RAM را می‌توان با استفاده از زبان C دست‌کاری کرد. با دانش عمیق C، هکرها همچنین می‌توانند به‌راحتی یک نمای کلی از ساختار سیستم‌عامل پیدا کنند. C در زمینه هک به طور گسترده برای ایجاد روت کیت‌ها (Rootkits) و ایجاد Keyloggerها که تشخیص آنها سخت است استفاده می‌شود.

 

 

جاوا اسکریپت

عکسی از کد جاوا اسکریپت

پس از توسعه اخیر Node.jsNode js چیست؟ - نود جی اس چه کاربردی دارد؟ 0 تا 100 nodejsNode js چیست؟ - نود جی اس چه کاربردی دارد؟ 0 تا 100 nodejsاین مقاله عالی به معرفی نود جی اس (Node js) پرداخته سپس بررسی کرده که Node.js چگونه کار می کند؟ همچنین کاربردها و مزایای nodejs را بیان کرده است، جاوا اسکریپتجاوا اسکریپت چیست؟ معرفی زبان برنامه نویسی java scriptجاوا اسکریپت چیست؟ معرفی زبان برنامه نویسی java scriptزبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت چیست و چه کاربردی دارد؟ این صفحه عالی به بررسی مزایای JavaScript پرداخته و مبانی برنامه نویسی جاوا اسکریپت را آموزش داده با موفقیت نقش PHP را بر عهده گرفت؛ بنابراین، در زمان‌های اخیر، جاوا اسکریپت به محبوب‌ترین زبان برای توسعه‌دهندگان و هکرها تبدیل شده است. هک‌کردن وب اپلیکیشن‌ها با استفاده از جاوا اسکریپت آسان است. این زبان برنامه نویسی هک یکپارچه را ارائه می‌دهد. جاوا اسکریپت یک‌زبان دقیق برای هک‌کردن چندین وب اپلیکیشن پیچیده است و همچنین برای شبیه‌سازی DOM مرورگر مفید است. این زبان برنامه نویسی برای دست‌کاری پلتفرم‌های فرانت‌اند نیز به‌اندازه کافی کارآمد است. بسیاری از هکرهای اخلاقی از جاوا اسکریپت برای شبیه‌سازی حملات سمت سرور و جلوگیری از هک حرفه‌ای استفاده می‌کنند.

اگر تمایل به هک وب دارید جاوا اسکریپت یک‌زبان مفید برای یادگیری است. هکرها به‌راحتی می‌توانند با استفاده از JS به وب‌اپلیکیشن‌ها نفوذ کنند. جدای از آن، جاوا اسکریپت به‌راحتی به هکرها کمک می‌کند تا تمام آسیب‌پذیری‌های وب‌اپلیکیشن‌ها را پیدا کنند و از آنها سوءاستفاده کنند. اکثر توسعه‌دهندگان وب اپلیکیشن‌ها نیز از کتابخانه جاوا اسکریپت برای ایجاد وب اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کنند.

PHP

 عکس گرافیکی از php و لوگوی آن

PHP قبلاً مخفف Personal Home Page بود؛ ولی بعداً به Hypertext Preprocessor تغییر کرد و یک زبان برنامه نویسی پویا است که برای ایجاد سیستم‌های مدیریت محتوای فعلی (CMS)، مانند وردپرس (WordPress) و درو پال (Drupal) استفاده می‌شود. این CMSها بیشتر توسط وب‌سایت‌های شخصی در اینترنت استفاده می‌شود. بااین‌حال، درک کامل PHP برای به خطر انداختن چنین شبکه‌هایی ضروری است؛ بنابراین، اگر هک وب، حرفه یا علاقه‌ی شماست، حتماً توانایی‌های PHP خود را تقویت کنید.

PHP همچنین به طور گسترده برای برنامه نویسی سمت سرور استفاده می‌شود. این امر باعث می‌شود هکرهای اخلاقی آن را ترجیح دهند. چندین وب‌سایت وجود دارند که با استفاده از نسخه‌های قدیمی‌تر PHP ساخته شده‌اند که کمی دست‌کاری آنها به شما یک نقطه ورود را به‌راحتی ارائه می‌دهد. همان‌طور که قبلاً ذکر شد، PHP یک زبان برنامه نویسی است که برای هک‌کردن وب‌سایت‌های کوچک‌مقیاس و پلتفرم‌های وب شخصی استفاده می‌شود. علاوه بر این، PHP به‌عنوان یک زبان برنامه نویسی سمت سرور برای ایجاد چندین وب‌سایت نیز به کار گرفته می‌شود؛ بنابراین، دانش بهتر PHP می‌تواند به هکرها اجازه دهد تا تکنیک‌های هک وب بیشتری را ایجاد و تجزیه‌وتحلیل کنند. با استفاده از PHP، هکرها همچنین می‌توانند یک برنامه کاربردی سفارشی ایجاد کنند که وب سرورهای موردنیاز را هدف قرار داده و آنها را مستعد حملات بیشتری کند. 

C++

لوگوی زبان C++

یکی از بهترین زبان‌های برنامه نویسی برای هک نرم‌افزارهای تجاری احتمالاً C++است. این به‌خاطر این است که اکثر نرم‌افزارهای تجاری تحت یک مجوز اختصاصی مجوز می‌گیرند و اغلب نیاز به پرداخت برای فعال‌سازی دارند. هکرها باید از مهندسی معکوس برای دورزدن آن استفاده کنند. C++ به شما دسترسی سطح پایینی را که برای بررسی کد ماشین و دورزدن طرح‌های فعال‌سازی نیاز دارید، می‌دهد. اگر می‌خواهید به نرم‌افزارهای تجاری نفوذ کنید یا برنامه‌های هک اختصاصی ایجاد کنید، یادگیری C++ باید هدف اصلی شما باشد. چندین مهندس امنیت و هکرهای اخلاقی از چندین نقطه از جهان از این زبان برنامه نویسی برای هک‌کردن هر نرم‌افزار شرکتی استفاده می‌کنند. جدای از آن، C++ به‌عنوان یک‌زبان نیز ماهیت شی گرا دارد. این موضوع به هکرهای اخلاقی کمک می‌کند تا برنامه‌های امروزی را هک کنند. این زبان همچنین دارای ویژگی پلی‌مورفیسم سطح بالایی است که به هکرها اجازه می‌دهد ویروس‌های کامپیوتری دگرگونی (Metamorphic) بنویسند. از طرف دیگر، C++ زبانی است که به هکرها در انواع برنامه‌های تجاری کمک می‌کند. به‌خوبی می‌دانید که برنامه‌های کسب‌وکار محور نیاز به یک مجوز اختصاصی دارند که همه این مجوزها نیاز به فعال‌سازی و پرداخت درون‌برنامه‌ای دارند. در چنین مواردی، همه هکرها برای دسترسی به چنین برنامه‌هایی باید مهندسی معکوس را بدانند. C++ به هکرها در حذف تمام این روش‌های فعال‌سازی کمک می‌کند.

جاوا

لوگوی جاوا

جاواجاوا چیست؟ تعریف، معنی و ویژگی های جاوا (java) از 0تا100جاوا چیست؟ تعریف، معنی و ویژگی های جاوا (java) از 0تا100جاوا یک زبان برنامه نویسی همه منظوره، مبتنی بر کلاس و شی گرا است که برای داشتن وابستگی های پیاده سازی کمتر طراحی شده است، زبان برنامه نویسی جاوا شبیه ++C است هنوز رایج‌ترین زبان برنامه نویسی در این حوزه است. از قدرت چندین وب سرور مدرن استفاده می‌کند. چندین وب سرور مانند Spring MVC و Apache Tomcat بخشی از جاوا هستند. با تکامل اندرویدسیستم عامل اندرويد چیست؟ هر آنچه باید درمورد Android بدانیدسیستم عامل اندرويد چیست؟ هر آنچه باید درمورد Android بدانیداندروید چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ این مقاله عالی به معرفی سیستم عامل اندروید (Android)، تاریخچه و توسعه اندروید، ویژگی های ورژن های مختلف اندروید پرداخته است، جاوا اکنون یک زبان برنامه نویسی غالب در بیش از سه میلیارد دستگاه است. اگر به دنبال یکی از مفیدترین زبان‌ها برای هک هستید، این زبان را برای شما پیشنهاد می‌کنم. مانند زبان برنامه نویسی قبلی که معرفی شد، این زبان برنامه نویسی نیز به طور گسترده توسط هکرها برای مهندسی معکوس هر برنامه پولی استفاده می‌شود. جاوا همچنین یک زبان برنامه نویسی بسیار قابل‌اعتماد برای آزمایش و نفوذ به سرورهای مقیاس‌پذیر یا نرم‌افزارهای سازمانی است؛ همچنین جاوا به طور گسترده برای ایجاد اکسپلویت‌های درب پشتی (Backdoor) استفاده می‌شود. هکرهایی که می‌خواهند از جاوا برای نفوذ استفاده کنند، باید دانش عمیقی از جاوا داشته باشند.

 

 

Ruby

لوگو Ruby

روبیزبان برنامه نویسی روبی ⚡️Ruby چیست+ویژگی ها و کاربردهازبان برنامه نویسی روبی ⚡️Ruby چیست+ویژگی ها و کاربردهااین مقاله عالی بررسی کرده زبان برنامه نویسی روبی (Ruby) چیست سپس ویژگی ها و کاربردهای زبان برنامه نویسی روبی و برنامه نویسی روبی در مقابل پایتون را بررسی کرده از نظر نحو به پایتون بسیار نزدیک است. این یکی از بهترین زبان‌های برنامه نویسی برای شکستن سیستم‌های چندمنظوره شرکتی است. اگرچه هر دو زبان در خودکارسازی برنامه‌های هک اولیه عالی هستند، Ruby بیشتر وب‌محور است. باتوجه‌به افزایش تطبیق‌پذیری آن برای ایجاد آسیب‌پذیری‌ها، Ruby بدون شک یکی از بهترین زبان‌های برنامه نویسی برای هک است. به همین دلیل Ruby به‌عنوان زبان‌اصلی فریم‌ورک Metasploit انتخاب شده که شناخته‌شده‌ترین چهارچوب تست نفوذ است. برای هکر‌هایی که می‌خواهند اصول اولیه را بیاموزند و در هنر نوشتن اکسپلویت‌های مؤثر حرفه‌ای شوند، روبی یک‌زبان مفید و پیشنهادی است. روبی بسیاری از نحو خود را از زبان دیگری قرض گرفته است. این امر یادگیری آن را برای مبتدیان آسان می‌کند. بسیاری از پلتفرم‌های وب نسل بعدی با استفاده از Ruby توسعه داده شده‌اند؛ بنابراین، یادگیری Ruby نفوذ به هر وب سروری را برای هکرها آسان خواهد کرد. روبی یک نحو مشابه با پایتون دارد، همچنین تا حد زیادی وب‌محور است. این ویژگی باعث می‌شود هکرهایی که می‌خواهند به‌راحتی وب اپلیکیشن‌ها را کنترل کنند از Ruby استفاده کنند. با استفاده از Ruby، مهاجمان به‌راحتی می‌توانند اسکریپت‌های کوچک و بزرگ ایجاد کنند که از آنها برای تبادل اسکریپت Bash استفاده می‌کنند.

Perl

لوگو Perl

علی‌رغم باور عمومی، پایگاه‌های کد پرل هنوز سهم قابل‌توجهی از ابزارهای شرکتی را تشکیل می‌دهند. این واقعیت که این زبان برنامه نویسی هکر در طول زمان حضور خود را ازدست‌داده است، Perl هنوز در بسیاری از سیستم‌های باستانی استفاده می‌شود و هنوز یکی از بهترین زبان‌های برنامه نویسی برای نفوذ به چنین دستگاه‌های باستانی است. Perl توسط یک هکر زبان‌شناس برای ایجاد جنبه‌های مختلفی از برنامه‌های هک خود مانند آسیب‌پذیری‌ها، Payloadها و درهای پشتی استفاده می‌شود. Perl تنها زبان موجودی است که می‌توانید برای دست‌کاری هر فایل متنی از آن استفاده کنید. هکرها همچنین می‌توانند طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها را برای استفاده از چندین سیستم برای اهداف هک ایجاد کنند. اگر هکرها بخواهند هر سیستم قدیمی را هک کنند، تسلط بر Perl برای هکرها مفید خواهد بود.  جدای از آن، Perl به کاربران کمک می‌کند تا ابزارهای عالی برای هک‌کردن آسان هر برنامه و سوءاستفاده از آن ایجاد کنند. اکثر پایگاه‌های داده وب با پرل یکپارچه می‌شوند؛ بنابراین، بدون شک برای یک هکر، دانستن Perl مفید خواهد بود.

LISP

لوگوی LISP

LISP یکی از معروف‌ترین زبان‌های برنامه نویسی هک است. LISP زبان ارجع برای هکرهای قدیمی بود موقعی که به‌دنبال راه‌حل‌های خلاقانه برای مشکلات نرم‌افزاری بودند. اگرچه محبوبیت LISP به‌دلیل کد برنامه نسبتاً پیچیده آن و ظهور زبان‌های پرمخاطب‌تر مانند Python و Ruby ضعیف شده است، اما افرادی که LISP را می‌شناسند در جامعه هکرها بسیار موردتوجه هستند. این زبان برنامه نویسی عالی برای نفوذ به شبکه‌های پیچیده است و به شما کمک می‌کند در بین همتایان خود شهرت پیدا کنید. LISP یک زبان برنامه نویسی است که کاملاً مستقل از ماشین است. هکرها می‌توانند برنامه هک خود را با LISP بدون اینکه حتی به معماری فکر کنند ایجاد کنند. به کاربران اجازه می‌دهد تا در هر نوع سیستمی پیاده‌سازی را مستقیماً انجام دهند. LISP همچنین برای توسعه‌دهندگان سودمند است، زیرا آنها می‌توانند باگ‌های بلادرنگ را در هر برنامه‌ای پیدا کنند. LISP بیشتر زبان برنامه نویسی یک هکر است تا یک‌زبان تجاری. هکرها از LISP برای ایجاد راه‌حل‌هایی برای دسترسی به هر پایگاه‌داده یا برنامه‌ای استفاده می‌کنند. LISP همچنین یک ساختاری را برای هک‌کردن هر برنامه‌ای به هکرها ارائه می‌دهد.

 

 

Bash

عکس لوگوی bash

شاید Bash یک برنامه کامپیوتری کامل نباشد، اما اگر می‌خواهید هک‌کردن را یاد بگیرید، یادگرفتن Bash ضروری است. Bash رابط فرمان اصلی در اکثر سیستم‌های یونیکس است و یونیکس پایه و اساس سرورهای بزرگ است. Bash زمانی مفید خواهد بود که با استفاده از برنامه‌های هک مختلف برای دست‌کاری سیستم به شبکه دسترسی پیدا کرده باشید. Bash مانند گل سرسبد همه برنامه‌های هک فعلی است، و برای علاقه‌مندان به امنیت ضروری است. Bash به هکرها اجازه می‌دهد چندین برنامه هک را خودکار کرده و بدون دردسر زیاد به نرم‌افزارهای سازمانی نفوذ کنند. Bash همچنین برای اسکریپت‌های برتر و پیچیده عالی است. بااین‌حال، قبل از استقرار آن برای هدف هک خود، باید همه چیز را در مورد Bash یاد بگیرید. Bash یک زبان برنامه نویسی است که هکرها نباید آن را از دست بدهند! اگر Bash را با پایتون ادغام کنید قدرتمندتر نیز می‌شود. هکرها می‌توانند Bash را به طور کامل روی Payloadها عملیاتی کرده و از آن بهره‌برداری کنند.

Assembly

لوگوی Assembly

اسمبلی به‌عنوان بهترین زبان برنامه نویسی برای هک‌کردن سیستم‌های ساده در نظر گرفته می‌شود. این یکی از قوی‌ترین و درعین‌حال دشوارترین زبان‌های هک است. توانایی اسمبلی در به‌آسانی دگرگون‌کردن سیستم‌های سطح پایین، آن را برای طراحی ابزارهای هک سریع و مؤثر ایده‌آل می‌کند؛ همچنین این زبان قابل‌قبول‌ترین زبان برنامه نویسی برای ایجاد نرم‌افزارهای مخرب مانند ویروس‌ها و تروجان‌ها است؛ در نتیجه، اگر بتوانید منحنی یادگیری بالای Assembly را با صبر و پشتکاری پشت سر قرار دهید، نتیجه نهایی برای شما بسیار سودمند خواهد بود. اسمبلی پتانسیل این را دارد که هر برنامه نویس سطح بالایی از آن برای نفوذ به هر سازمانی استفاده کند و استقامت آن سازمان را بررسی کند. هکری که از این زبان استفاده می‌کند می‌تواند مستقیماً به سطح معماری دسترسی پیدا کند. همچنین این زبان مناسب برای توسعه هر ویروس کامپیوتری است. کاربران به‌راحتی می‌توانند ویروس‌های کامپیوتری سطح بالا وتروجان‌ها را با استفاده از اسمبلی ایجاد کنند.

Scheme

Scheme Programming

Scheme یکی از دو گویش اصلی LISP است که هنوز هم اغلب در این تجارت استفاده می‌شود. Scheme یکی از مفیدترین زبان های برنامه نویسی برای اصلاح برنامه‌های قدیمی LISP است. Scheme یک زبان برنامه نویسی همه‌منظوره است که از انواع پارادایم‌های هک مانند برنامه نویسی دستوری و تابعی پشتیبانی می‌کند بنابراین، اگر می‌خواهید یک برنامه هک تمیز و مرتب برای هدف بعدی خود تهیه کنید، Scheme ممکن است مفید باشد. Scheme برنامه نویسی تابعی را هدف قرار می‌دهد؛ همچنین الگوریتم‌های بازگشتی در برنامه را هدف قرار می‌دهد. این زبان برای هکرها بسیار قابل‌گسترش است و این ویژگی‌ها آن زبان را انتخابی آسان برای هک می‌کند.  Scheme زمانی مفیدتر است که از آن برای جعل هویت شخصی در فضای مجازی استفاده کنید؛ بنابراین، هک‌کردن وب اپلیکیشن‌ها برای هکرها بیشتر قابل‌بهره‌برداری است. با Scheme، هکرها همچنین می‌توانند برنامه‌های مخرب ایجاد کنند تا هر وب‌اپلیکیشن را آسیب‌پذیر کنند.

 

 

Lua

 لوگوی Lua

Lua یک زبان برنامه نویسی ساده است که می‌تواند عملاً روی هر سیستم تعبیه شده کار کند. این زبان سریع است و دارای یک C APIAPI چیست؟ همه چیز درباره api یا رابط برنامه نویسی کاربردیAPI چیست؟ همه چیز درباره api یا رابط برنامه نویسی کاربردیاین مقاله عالی بررسی کرده که API چیست و چه کاربردی دارد و چگونه می توان از api ها در برنامه های خود استفاده نمود. همچنین استاندارد api و کاربرد api بررسی شده اولیه اما قوی است که به کارشناسان امنیتی اجازه می‌دهد تا برنامه‌های هک را برای ورود به چنین سیستم‌های قدرتی ایجاد کنند. در نتیجه، این بهترین زبان برنامه نویسی برای نفوذ به سیستم‌هایی است که بر روی سخت‌افزار تعبیه شده کار می‌کنند. این سخت‌افزار شامل پوشیدنی‌ها، تلویزیون‌های هوشمند و دستگاه‌های مختلف اینترنت اشیااینترنت اشیا iot چیست ⚡️ اینترنت اشیا چیست به زبان سادهاینترنت اشیا iot چیست ⚡️ اینترنت اشیا چیست به زبان سادهاین مقاله عالی معرفی کرده اینترنت اشیا iot چیست و چه کاربردی دارد و تاریخچه IoT، حوزه های کاربرد اینترنت اشیا و مزایا و معایب اینترنت اشیا را بررسی کرده است. شما باید بتوانید به‌عنوان یک هکر به این دستگاه‌ها نفوذ کنید. Lua، در چنین مواردی، برای یادگیری شما ضروری است. Lua به‌شدت در هر قسمت از دامنه مستقر شده است. این امر باعث می‌شود هکرهای اخلاقی بتوانند به هر سازمانی سیستمی نفوذ کنند. Lua یک زبان برنامه نویسی است که بیشتر برای هک‌کردن در زمینه بازی استفاده می‌شود. LUA، همراه با پایتون، قدرتمندتر می‌شود. Lua به‌طور گسترده در ساخت بازی‌های ویدئویی استفاده می‌شود. سهولت در جاسازی (Embed) آن را به انتخاب بهتری تبدیل می‌کند. به همین دلیل است که بسیاری از هکرها از آن برای هک‌کردن در زمینه‌های بازی استفاده می‌کنند.

HTML

لوگوی HTML

HTMLزبان html چیست؟ اچ تی ام ال (HTML) چیست و چه کاربردی دارد؟زبان html چیست؟ اچ تی ام ال (HTML) چیست و چه کاربردی دارد؟این مقاله عالی به معرفی زبان html پرداخته سپس موارد چون : html چه کاربردی دارد؟ فایل html چیست؟ بررسی مزایا و معایب HTML، پرکاربرد ترین تگ های HTML پرداخته یک زبان برنامه نویسی ضروری در لیست ما از بهترین زبان‌های برنامه نویسی برای هک است. Hyper Text Markup Language چسبی است که اینترنت را در کنار هم نگه می‌دارد. اگر HTML وجود نداشت، نمی‌توانستید این مقاله را بخوانید و به آن دسترسی پیدا کنید. در نتیجه، شما باید بتوانید اهمیت آن را درک کنید. علاوه بر این، درک HTML دشوار نیست. با توجه به توصیه متخصصان باید مدتی را به یادگیری اصول HTML اختصاص دهید. زمانی که نوبت به مدیریت برنامه‌های هک پیچیده‌تر می‌شود، متوجه خواهید شد که اصول اولیه HTML مهارت مهمی برای یادگیری است. HTML برای هکرهایی که می‌خواهند وب‌سایت‌ها را هک کنند خوب است. شما نمی‌توانید برنامه‌های مخرب، تروجان‌ها و ویروس‌ها را با استفاده از HTML ایجاد کنید ولی، HTML تا حد زیادی در ایجاد وب‌اپلیکیشن‌ها به کار می‌رود؛ بنابراین، داشتن دانش خوب می‌تواند به شما در شناسایی انواع سوءاستفاده‌ها در یک وب اپلیکیشن کمک کند.

هک اخلاقی چیست؟

هک اخلاقی شامل تلاشی مجاز و قانونی برای دسترسی غیرمجاز به یک سیستم کامپیوتری، برنامه یا داده است. انجام هک اخلاقی مستلزم تکرار استراتژی‌ها و اقدامات مهاجمان مخرب است. این عمل به شناسایی آسیب‌پذیری‌های امنیتی کمک می‌کند که پس از آن می‌توان قبل از اینکه مهاجم مخرب فرصت سوءاستفاده از آنها را پیدا کند، آن‌ها را برطرف کرد.

 

 

جمع‌بندی

این‌ها 15 زبان برتری هستند که برای هک‌کردن باید یاد بگیرید. اکنون که 15 مورد برتر را می‌شناسید، می‌توانید مناسب‌ترین مورد را برای یادگیری انتخاب کنید. بااین‌حال، اگر می‌خواهید یک هکر اخلاقی شوید، یادگیری همه زبان‌ها و حرفه‌ای شدن در آنها توصیه می‌شود.

قوی‌ترین زبان برنامه نویسی برای هک چیست؟

جاوا اسکریپت تأثیرگذارترین زبان برنامه نویسی برای هک و ایجاد هر پلتفرمی است.

پنج زبان برنامه نویسی برتر برای هک کدام‌اند؟

پنج زبان برنامه نویسی برتر برای هک عبارتند از: جاوا اسکریپت - پایتون - SQL - C Programming -PHP

آیا C++ زبان برنامه نویسی خوبی برای هک نرم‌افزارهای شرکتی است؟

بله! C++ یک زبان برنامه نویسی خوب برای هک نرم‌افزارهای شرکتی است. چندین شرکت از C++ برای آزمایش نرم‌افزار خود پس از فعال‌سازی استفاده می‌کنند. علاوه بر این، C++ همچنین سطح خطی دسترسی را ارائه می‌دهد که برای دورزدن فناوری معکوس ضروری است.

هکرها در یک زبان برنامه نویسی برای هک دنبال چه چیزی هستند؟

هکرها همیشه به‌دنبال زبان برنامه نویسی می‌گردند که سرعت نوشتن آن بیشتر باشد. این باعث می‌شود آنها برای هر هک عصر جدید کارآمد باشند.

امتیازدهی5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.00 امتیاز (2 رای)
اشتراک
بارگذاری نظرات
تلگرام اینستاگرام تماس با پشتیبانی: 09378555200 تماس با پشتیبانی: 09378555200