منابع ارشد نرم افزار

بهترین منابع ارشد نرم افزار چیست؟

 

منابع ارشد نرم افزار

 

 

software develpment resource books

بهترین منابع کنکور ارشد نرم افزار چیست؟ این سوال از جمله سوالاتی است که بسیار پرسیده می‌شود به همین علت تصمیم گرفتیم صفحه‌ای مختص به پاسخ گویی به این موضوع ایجاد کنیم و در آن بطور کامل به بحث و گفت گو در مورد منابع ارشد نرم افزار بپردازیم. در ابتدا به چند نکته مهم باید اشاره کنیم، نکته اول این است که نباید برای خواندن دروس کنکور ارشد نرم افزار کتاب‌های مرجع را مطالعه کنید (البته به جز در بعضی از موارد خاص که در ادامه صفحه به آنها اشاره می‌کنیم ) زیرا سازمان سنجش برای هر درس چندین کتاب مرجع اعلام کرده و سوالات یک درس فقط از یک کتاب مرجع مطرح نمی‌شود، حال آیا می‌شود در مدتی کوتاه که دانشجویان باید خودشان را برای کنکور ارشد نرم افزار آماده کنند، برای هر درس چند کتاب مرجع را مطالعه کنند؟ مثلا آیا می‌شود برای درسی مانند ساختمان داده یا ساختمان گسسته دانشجویی بتواند 3 الی 4 کتاب مرجع که بعضی از آنها بالای 1000 صفحه هستند را مطالعه کند و حتی اگر برای یک درس بتوانند این کار را انجام بدهند آیا این کار را برای همه دروس دیگر نیز می‌توانند انجام دهند؟ جواب سوال قطعا خیر خواهد بود. برای مطالعه بیشتر در مورد می‌توانید به صفحه منابع ارشد مهندسی کامپیوتر مراجعه کنید. بنابراین توصیه می‌شود به جای خواندن کتب حجیم رفرنس که خواندن آنها بری کنکور نه تنها به سود شما نخواهد بود بلکه به ضرر شما هم خواهد شد کتاب‌های تست مناسب را بخوانید و یا در کلاس‌ آنلاین کنکور ارشد کامپیوتر شرکت کنید. البته کتاب‌های تست مناسب نیز همگی از روی کتب رفرنس نوشته شده‌اند و در واقع نویسنده این کتاب‌ها یک گردآوری و دسته بندی خوبی انجام داده‌اند. همین طور توصیه می‌کنیم پکیج کامل هیچ موسسه‌ای را نگیرید زیرا تمامی کتب یک موسسه‌ لزوما بهترین نیستند و در هر درسی کتاب یک موسسه بهتر است.

 

 

 

 

software develpment resource books english

زبان انگلیسی

 

از درس زبان انگلیسی در کنکور ارشد نرم افزار 30 سوال با ضریب 1 مطرح می‌شود. بعضی از دانشجویان در خواندن و زمان گذاشتن برای این درس افراط می‌کنند، و یا برای این درس در کلاس‌های بسیار طولانی و با جلسات بالا شرکت می‌کنند،‌ بطوریکه آن کلاس‌ها هفته‌ای بیش از 20 ساعت وقت دانجشویان را می‌گیرد، توصیه می‌کنیم روزی بیش از 1 ساعت برای این درس وقت نگذارید آن هم در صورتی که ساعت مطالعه‌ تان بیش از 7 الی 8 ساعت در روز باشد، زیرا ارزش این درس برای کنکور ارشد نرم افزار بیشتر از این نخواهد بود. دانشجویان سوالات بسیاری در مورد بهترین روش مطالعه درس زبان می‌پرسند، در پاسخ به این سوال باید گفت که  با توجه به اینکه حدود 90 درصد گرامر و 60 درصد لغات در درس زبان کنکور ارشد نرم افزار مشابه تست‌های سال‌های گذشته است توصیه اول ما خواندن تست‌های سال‌های گذشته است، شما باید از تست‌های سال 97 شروع کنید و تمامی لغات، گرامرها، پسیج‌ها و ... آن را بطور کامل کار کنید، و لغات هر کنکور را در بیاورید و آنها را در نرم افزای مانند جی ممورایز بیندازید و آنها را در فواصل منظم مرور کنید. با توجه به اینکه قرار شد روزی نهایتا یک ساعت زبان را مطالعه بفرمایید، بنابراین اگر زبان‌تان ضعیف باشد شاید بررسی تست‌های سال 97، 20 روز طول بکشد که طول کشیدن این مقدار زمان اهمیتی ندارد و دانشجو نباید نگران این مسئله باشد، پس از اتمام بررسی کنکور نرم افزار 97  سراغ کنکور 96 بروید و به همین ترتیب پایین بیایید و تست‌های 10 سال اخیر را کار کنید، با این کار مطمئن باشید اگر حتی زبانتان در حد 0 باشد می‌توانید به درصدی بالاتر از 30 الی 40 درصد برسید که کافی است.

منابع درس زبان:

در درجه اول بررسی کامل تست‌های کنکورهای سال‌های گذشته (در سایت براحتی می‌توانید در قسمت سوالات کنکور ارشد کامپیوتر تست‌ها را دانلود کنید)،‌ در درجه دوم یکی از کتاب‌های زیر ذره بین، مدرسان شریف، تخصصی راهیان ارشد و کتاب‌های 504 و 1100 و یا موزاییک را انتخاب کنید و مطالعه کنید.

 

 

 

software develpment resource books mathematics

ریاضیات

 

دروس ریاضیات در کنکور ارشد نرم افزار دارای ضریب 2 هستند و 20 تست از این درس مطرح می‌شود،‌ 5 درس ریاضی در کنکور ارشد نرم افزار مطرح می‌شود که سهم درس ریاضی 1 و 2 هشت تست و سهم هر یک از دروس معادلات،‌آمار و گسسته 4 سوال است. سال گذشته در همین صفحه اعلام کردیم که با توجه به اینکه حجم ریاضی عمومی 1و2 بالاست و در کنکورهای ارشد مکانیک و عمران هر سال 10 تست از این درس مطرح می‌شود احتمال اینکه از این درس در کنکور ارشد نرم افزار 97، 10 تست مطرح شود بعید نیست که هشت تست مطرح شد. توصیه می‌کنیم دانشجویان اگر به دنبال رتبه‌های برتر هستند بیش از دو درس ریاضی را کنار نگذارند. همچنین اگر می‌خواهید از دروس ریاضیات کنکور ارشد کامپیوتر درسی را کنار بگذارید سعی کنید آن درس به هیچ عنوان گسسته نباشد، و درس گسسته را حتما مطالعه نمایید زیرا درس گسسته پایه ریاضیات کل کنکور ارشد نرم افزار است، برای مطالعه بیشتر در این باره که در کنکور ارشد نرم افزار چه دروسی مهم و چه دروسی قابل حذف کردن هستند به صفحه دروس کنکور ارشد نرم افزار مراجعه نمایید.

 

ریاضی عمومی 1 و 2 : در کنکور ارشد نرم افزار امسال (سال 97) هشت تست از ریاضی 1 و 2 مطرح شد، بنابراین با توجه به همپوشانی که این دو درس دارند توصیه می‌شود که این دو درس را بخوانید. توجه کنید که بر خلاف تصور دانشجویان و مشاوران ریاضی دو از ریاضی یک آسان تر است و از صد درصد زمانی که قرار است برای این دو درس بگذارید 70 درصد آن را ریاضی 1 و 30 درصد آن را ریاضی 2 خواهد گرفت، زیرا وقتی ریاضی 1 را خوب فرا بگیرید خواندن ریاضی دو برای شما آسان می‌شود. اگر دانشجویی ضعیف است می‌تواند در این درس در کلاس‌های آنلاین شرکت کند و یا فیلم‌های آموزشی را تهیه کند و اگر دانشجویی در این درس خیلی ضعف دارد و می‌خواهد این درس را حذف کند بهتر است فصول مهم این درس را بخواند، فصل انتگرال مهم ترین فصل این درس است و احتمالا بیشترین تعداد سوال را به خودش اختصاص خواهد داد. برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد اهمیت فصول مختلف درس ریاضی 1و2 می‌توانید به قسمت بودجه بندی سوالات کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه نمایید

منابع درس ریاضی عمومی 1و2: کتاب نگاه دانش یا کتاب خانه فرهنگ (نویسنده : شکر زاد). در این درس می‌توانید در کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر نیز شرکت کنید

معادلات دیفرانسیل : کسانی که در این درس ضعیف هستند می‌توانند این درس را حذف کنند، فصل 1 و 2 این درس مهمترین فصول در این درس هستند و احتمالا 2 تا 3 سوال از 4 سوال معادلات دیفرانسل را به خودشان اختصاص می‌دهند.

منابع درس معادلات دیفرانسیل: یکی از دو کتاب نگاه دانش یا نصیر.

آمار و احتمال : از این درس نیز 4 سوال در کنکور ارشد نرم افزار مطرح می‌شود، معمولا سوالات این درس قابل حل کردن هستند و راه حل‌های مشخص و محدودی برای سوالات اکثر فصل‌های آمار (فصول 1و2و3) وجود دارد. مهمترین فصل آمار فصل برآورد و آزمون است. اگر در این درس خیلی ضعیف هستید می‌توانید این درس را حذف کنید. بودجه بندی سوالات آمار را می‌توانید در قسمت بودجه بندی سوالات کنکور ارشد نرم افزار مشاهده کنید

منابع درس آمار و احتمال مهندسی: کتاب مدرسان شریف، در این درس کلاس آنلاین نیز می‌توانید شرکت کنید. کتاب آمار پارسه چندین سال است که نه تجدید چاپ شده و نه ادیت شده و سوالات کنکورهای سال‌های اخیر در این کتاب وجود ندارد، به همین علت کتاب مدرسان را معرفی کرده‌ایم، اگر کتاب پارسه تجدید چاپ و ادیت شود کتاب خوبی خواهد بود.

ساختمان گسسته : این درس مهمترین درس ریاضیات کنکور ارشد کامپیوتر محسوب می‌شود، حتی می‌توان گفت این درس یکی از مهترین دروس کنکور ارشد کامپیوتر است، به این دلیل که درس گسسته پایه ریاضیات کنکور ارشد کامپیوتر است، شما اگر درسی مانند ریاضی 1و2 یا معادلات را نخوانید فقط در این درس ضرر می‌کنید و فقط به سوالات این درس نمی‌توانید پاسخ دهید اما اگر درس گسسته را کنار بگذارید در اکثر درس‌های دیگر مانند ساختمان داده، طراحی الگوریتم، معماری، شبکه، هوش و مدار منطقی و ... به مشکل بر می‌خورید، برای مطالعه بیشتر در مورد درس گسسته می‌توانید به صفحه ریاضی گسسته رشته کامپیوتر مراجعه نمایید. همچنین برای استارت به خواندن گسسته می‌توانید به قسمت فیلم آموزش ریاضی گسسته رشته کامپیوتر مراجعه کنید.

منابع درس گسسته: در این درس فعلا کتابی که عالی باشد و تمامی نیاز‌های دانشجویان را پوشش دهد و به زبان ساده همه مفاهیم را توضیح داده باشد وجود ندارد، ترجیحا بهتر است در این درس اگر می‌توانید در کلاس آنلاین شرکت کنید. در درجه دوم می‌توانید کتاب گسسته پارسه را تهیه فرمایید.

 

 

software develpment resource books moshtarak

دروس مشترک

 

دروس مشترک کنکور ارشد نرم افزار مهترین و نمره بیارترین دروس در کنکور ارشد نرم افزار است، 30 سوال با ضریب 4 (بالاترین ضریب در کنکور ارشد نرم افزار) در این بخش مطرح می‌شود (برای مشاهده اینکه از هر درس در کنکور ارشد نرم افزار چند تست مطرح می‌شود و زمان پاسخ گویی به سوالات چقدر است می‌توانید به قسمت تعداد سوالات و زمان پاسخ گویی به آنها در کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه فرمایید) که سهم درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم 10 سوال از 30 سوال دروس مشترک کنکور ارشد کامپیوتر است که این تعداد سوال با ضریب 4 خود اهمیت بسیار زیاد این درس را بیان می‌کند و این درس را به مهمترین درس کنکور ارشد کامپیوتر تبدیل می‌کند. برای مطالعه بیشتر در مورد درس ساختمان داده می‌توانید به صفحه درس ساختمان داده رشته کامپیوتر و برای مطالعه بیشتر در مورد مطالعه درس طراحی الگوریتم می‌توانید به  صفحه طراحی الگوریتم مراجعه نمایید. 9 سوال از 20 سوال باقیمانده دروس مشترک کنکور کامپیوتر را نیز دروس مدار منطقی و معماری کامپیوتر به خود اختصاص داده‌اند که با توجه به تعداد سوالاتی که از این دو درس مطرح می‌شود و آسان و مطمئن بودن این دو درس،‌ درس منطقی و معماری نیز خودشان را بعنوان کاندیدی برای انتخاب مهمترین دروس کنکور ارشد نرم افزار مطرح کرده اند

 

ساختمان داده ها : این درس با درس الگوریتم بالای 50 درصد همپوشانی دارد و در کلاس‌های کنکور آنلاین این 50 درصد در درس ساختمان داده درس داده می‌شود. احتمالا فصول درخت، درخت ویژه و مرتب سازی در کنکور ارشد کامپیوتر 98 اهمیت بیشتری خواهند داشت. برای بررسی موشکافانه و بسیار دقیق درس ساختمان داده حتما و حتما صفحه بررسی جامع ساختمان داده را بطور کامل مطالعه کنید.

منابع درس ساختمان داده: ترجیحا کلاس آنلاین استاد رضوی و یا فیلم‌های آموزشی، کتاب نصیر نیز کتاب خوبی که توسط دکتر ابراهیمی مقدم که عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی هستند و تا به حال بیش از 80 مقاله در کنفرانس‌های معتبر چاپ کرده‌اند نوشته شده است (حتما مطالب این کتاب و پاسخ تست‌های این کتاب را با دیگر کتاب‌ها مقایسه کنید تا متوجه تفاوت این کتاب با سایر کتاب‌ها بشوید). برای شروع به مطالعه درس ساختمان داده می‌توانید از فیلم‌های رایگانی که در قسمت آموزش ساختمان داده گذاشته شده است استفاده کنید.

الگوریتم : این درس از جمله دروس مهم هم در کنکور ارشد و هم در مقطع ارشد و دکتری کامپیوتر است. درجه اهمیت فصل‌های طراحی الگوریتم را می‌توانید در قسمت بودجه بندی سوالات طراحی الگوریتم مطالعه بفرمایید.

منابع درس طراحی الگوریتم: ترجیحا کلاس آنلاین استاد رضوی، کتاب مدرسان یا پارسه

توصیه می‌شود پس از اتمام درس ساختمان داده‌ها و الگوریتم‌ها کتاب 600 مساله دکتر قدسی را نیز مطالعه کنید، احتمال آمدن تست از این کتاب بالا است و این کتاب مرجع اصلی برخی از تست‌های کنکور مهندسی کامپیوتر و آی تی است. در این کتاب سوالات بسیار خوبی از مراجع مختلف و همین طور از دانشگاه MIT جمع آوری شده است. کتاب‌های تستی در بازار وجود دارند که تمامی مطالب‌شان را از روی این کتاب کپی کرده‌اند، بنابراین بهتر است دانشجویان به جای اینکه این کتاب‌های کپی شده را بخوانند خود کتاب 600 مسئله را که مرجع اصلی برخی از تست‌های کنکور است را بخوانند.

منطقی : از این درس 5 تست در کنکور ارشد کامپیوتر 97 مطرح شد، بنابراین مدار منطقی یکی از دروس مهم کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر است، و از این حیث بسیار مهم است که می‌توان به صد درصد تست‌های این درس پاسخ داد و در واقع درس پوششی محسوب می‌شود، پوششی بودن درس مدار منطقی به این معناست که اگر چندین درس را می‌خواهید کنار بگذارید باید با زدن درصد بالا در چند درس دیگر این موضوع را جبران کنید که دقیقا منطقی همان درسی است که به دنبال‌اش هستید، برای مطالعه بیشتر در مورد این درس می‌توانید به صفحه درس مدار منطقی مراجعه نمایید

منابع درس مدار منطقی: نصیر(این کتاب بسیار کتاب جامع و خوبی است و از سایر کتاب‌ها بهتر است، فقط در کتاب فعلی تعداد تست‌های زیادی وجود ندارد، که در چاپ جدید این کتاب که تا آذر و دی در دسترس دانشجویان قرار می‌گیرد تست‌های کنکور ارشد و دکتری نیز به آن اضافه خواهد شد). برای این درس نیز کلاس‌آنلاین برگزار می‌شود که اگر به تنهایی و بصورت خود خوان نمی‌توانید به 100 درصد سوالات این درس پاسخ دهید و یا می‌خواهید وقت‌تان تلف نشود و زودتر به نتیجه مطلوب برسید توصیه می‌شود که در کلاس آنلاین این درس نیز شرکت کنید، هزینه کلاس‌ آنلاین این درس به نسبت پایین است و بنابراین ارزشمند است.

برای شروع به مطالعه درس مدار منطقی حتما با فیلم‌های رایگان مدار منطقی شروع کنید، این فیلم‌ها در قسمت آموزش مدار منطقی برای شما قرار داده شده است.

معماری : این درس نیز از دروس امن و پوششی محسوب می‌شود به این معنا که می‌توان با خواندن مناسب درس معماری کامپیوتر به درصد بسیار بالایی از سوالات درس معماری پاسخ داد. بنابراین به هیچ عنوان داوطلبان ارشد کامپیوتر نباید این درس مهم و امن را کنار بگذارند، حتی اگر در این درس احساس ضعف می‌کنید یا حتی این درس را پاس نکرده‌اید این درس مهم را کنار نگذارید. به علت اهمیت زیاد این درس، این درس را بصورت اختصاصی در صفحه معماری کامپیوتر بررسی کرده‌ایم، که توصیه می‌کنیم حتما این صفحه را بطور کامل مطالعه کنید. مهمترین فصل‌های معماری فصول اعداد و محاسبات و حافظه‌ها است.

منابع درس معماری کامپیوتر: در این درس کتاب عالی و جامعی در حال حاضر وجود ندارد (نه تنها کتاب خوبی وجود ندارد بلکه تمامی کتاب‌ها بعضی از موارد بسیار مهم را که هر ساله از آن سوال مطرح می‌شود را اشتباه تدریس کرده‌اند، مانند بحث حافظه ریز و بسیاری از مباحث دیگر) و اکیدا توصیه می‌شود در این درس در کلاس‌های آنلاین شرکت کنید و یا فیلم تهیه کنید. برای شروع به مطالعه کردن درس معماری کامپیوتر می‌توانید از فیلم‌های رایگانی که در بخش آموزش معماری کامپیوتر قرار داده شده استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌های آنلاین می‌توانید به صفحه کلاس‌های آنلاین کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید. اگر نمی‌توانید در کلاس آنلاین شرکت کنید در درجه دوم می‌توانید کتاب مدرسان را تهیه کنید.

شبکه : از این درس در کنکور 97 چهار تست مطرح شد، مهمترین فصول این درس 4 لایه بالا هستند که اکثر سوالات شبکه در کنکور ارشد کامپیوتر نیز از این لایه‌ها مطرح خواهد شد. در این درس توصیه می‌شود کتاب مرجع شبکه‌های کامپیوتری با رویکرد بالا به پایین انتشارات نص را مطالعه بفرمایید، تمامی تست‌های کنکور از متن و تمرینات این کتاب است. حدودا یک الی دو تست از متن کتاب راس و دو الی سه تست از تمرینات راس در سال‌های اخیر مطرح شده است. توصیه اکید می‌کنیم که برای بررسی موشکافانه درس شبکه های کامپیوتری به بخش معرفی کامل درس شبکه های کامپیوتری مراجعه کنید.

منابع درس شبکه‌های کامپیوتری: در درجه اول کتاب شبکه‌های کامپیوتری رویکرد بالا به پایین انتشارات نص (ترجمه آقایان ملکیان، زارع پور و گنجی).  در این درس نیز می‌توانید کلاس آنلاین شرکت کنید و یا فیلم تهیه کنید. برای شروع به مطالعه درس شبکه های کامپیوتری می‌توانید با فیلم‌های جلسات اول شبکه های کامپیوتری که بصورت رایگان قرار داده شده است شروع کنید.

سیستم عامل : از این درس در کنکور 97 سه تست مطرح شد، با توجه به تعداد کم تست‌های مطرح شده از درس سیستم عامل در کنکور ارشد کامپیوتر و همین طور حجم بالای مطالب این درس، این درس می‌تواند یکی از کاندیدهای حذف برای داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر باشد. البته توصیه می‌شود اگر وقت کافی دارید حتما این درس را نیز مطالعه کنید. دقت کنید که این درس برای کنکور فناوری اطلاعات به هیچ عنوان نباید کنار گذاشته شود و فقط در کنکور مهندسی کامپیوتر در صورت کمی وقت دانشجویان می‌تواند کاندیدی برای حذف باشد. فصل زمانبندی ها و حافظه‌ها و بن بست بسیار مهم هستند و معمولا از آنها سوال مطرح می‌شود

منابع درس سیستم عامل: کتاب پارسه و یا جزوه بابان و کتاب راهیان ارشد.

نظریه زبان و ماشین : از این درس 4 سوال در کنکور ارشد نرم افزار مطرح می‌شود، سوالات نظریه در کنکور 97 نسبتا ساده و خوب بودند

منابع درس نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها: برای این درس می‌توانید در درجه اول ویس و جزوه دکتر کارگهی (عضو هیات علمی دانشگاه تهران) را مطالعه کنید، ایشان از لحاظ علمی بسیار در جایگاه بالایی قرار دارند. این ویس وجزوه بصورت رایگان در کانال کنکور کامپیوتر در اختیار دانشجویان قرار گرفته است. در درجه دوم می‌توانید از کتاب علوم رایانه (نویسنده آقای شاپوری) استفاده کنید، دقت کنید که تمرینات کتاب لینز را نیز حل کنید.

 

 

software develpment resource books special

دروس تخصصی

 

دروس تخصصی کنکور ارشد نرم افزار شامل 3 درس هوش مصنوعی، پایگاه داده و کامپایلر است، که مجموعا 20 تست با ضریب 3 سهم دروس تخصصی کنکور ارشد نرم افزار است. دروس تخصصی در کنکور ارشد کامپیوتر مهم است و توصیه می‌شود اگر به دنبال رتبه‌های برتر هستید هر سه درس تخصصی کنکور ارشد نرم افزار را مطالعه بفرمایید.

 

هوش مصنوعی : از این درس 6 تست در کنکور ارشد نرم 97 مطرح شد، و احتمالا در کنکور 98 نیز همین تعداد تست از این درس می‌آید

منابع درس هوش مصنوعی: توصیه می‌شود کتاب راهیان ارشد و پارسه را تهیه بفرمایید و در ابتدا کتاب راهیان ارشد را بعنوان منبع اصلی خودتان قرار داده و آن را مطالعه کنید، سپس پس از اتمام کتاب راهیان ارشد کتاب پارسه را مطالعه کنید. همین طور در این درس می‌توانید بعد از اینکه هر فصلی را از روی دو کتاب گفته شده مطالعه کردید آن فصل را از روی فیلم‌های هوش مصنوعی دانشگاه شریف که بصورت رایگان در سایت مکتب خانه قرار داده شده  مطالعه نمایید.

پایگاه داده : از این درس در کنکور 97 هفت تست مطرح شد.

منابع درس پایگاه داده: کتاب پارسه، همین طور کتاب راهیان ارشد

کامپایلر : از این درس در کنکور 97، هفت تست مطرح شد.

منابع درس کامپایلر: کتاب آبی و نارنجی پوران پژوهش

 

 

 

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

 

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

شماره ثابت موسسه:                          86046412-021

 

 

 

 

 

بازدیدکنندگان این مطلب، مطالب زیر را هم مطالعه کرده اند :

 

کلاس کنکور آنلاین ارشد کامپیوتر

 

مشــاوره برای ارشــد کامپیــوتر

 

دروس مهم کنکور ارشد نرم افزار

 

دانلود سوالات کنکور ارشد کامپیوتر

 

گرایش های مهندسی کامپیوتر

 

 

4.2727272727273 1 1 1 1 1 4.27 امتیاز (22 رای)
  1. M

سلام .بسیار عالی و مفید بود .
..فقط اینکه من برای شبکه پوران پژوهش گرفتم ایا نیاز کتاب دیگه ای تهیه کنم؟

  پیوست ها
  آخرین بار در تاریخ 7 ساعت قبل توسط رامین رضوی ویرایش شد رامین رضوی
  1. رامین رضوی    M

سلام
وقت بخیر

شما باید برای شبکه حتما کتاب شبکه‌های کامپیوتری رویکرد بالا به پایین کراس و راس انتشارات نص و تهیه می‌کردید.

  پیوست ها
 
  1. فرنام

با درود
چاپ جدید کتاب مدار منطقی نصیر را یکی از سایت ها گفته تا اوخر همین ماه در دسترس قراره میگیره ولی شما میگین دی و آذر میاد بلاخره کدوم درسته؟
اگه تا اخر مرداد میاد من صبر کنم بعد بخرم وگر نه دی اذر دیره که بیاد واسه کنکور 98.

  پیوست ها
  آخرین بار در تاریخ حدود 2 ماه قبل توسط رامین رضوی ویرایش شد رامین رضوی
  1. رامین رضوی    فرنام

سلام
وقت بخیر

شما بهتر هست که با خود انتشارات نصیر تماس بگیرید تا بطور دقیق از زمان چاپ مجدد کتاب مدار منطقی نصیر مطلع بشید

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

  پیوست ها
 
  1. فاطمه نورعلی

سلام ...ممنون بسیار مفید بود

فاطمه

  پیوست ها
 
  1. رامین رضوی    فاطمه نورعلی

سلام
وقت بخیر

خواهش میکنم. امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید

  پیوست ها
 
هیچ نظری ارسال شده در اینجا وجود ندارد

برای دریافت آخرین اخبار کنکور عضو خبرنامه ما شوید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به آقای استاد رضوی می‌باشد. © ۱۳۹۷