منابع ارشد هوش مصنوعی

بهترین منابع ارشد هوش مصنوعی چیست؟

 

منابع ارشد هوش مصنوعی

 

 

artificial intelligence resource books

بهترین منابع کنکور ارشد هوش مصنوعی چیست؟ این سوال از جمله سوالاتی است که بسیار پرسیده می‌شود، به همین علت تصمیم گرفتیم صفحه‌ای مختص به پاسخ گویی به این موضوع ایجاد کنیم و در آن بطور کامل به بحث و گفت گو در مورد منابع ارشد هوش مصنوعی بپردازیم. در ابتدا به چند نکته مهم باید اشاره کنیم، نکته اول این است که نباید برای خواندن دروس کنکور ارشد هوش مصنوعی کتاب‌های مرجع را مطالعه کنید (به جز بعضی دروس که در آینده به آنها اشاره می‌شود) زیرا سازمان سنجش برای هر درس چندین کتاب مرجع را اعلام کرده و سوالات یک درس از فقط یک کتاب مرجع مطرح نمی‌شود، حال آیا می‌شود در مدتی کوتاه که دانشجویان باید خودشان را برای کنکور ارشد هوش مصنوعی آماده کنند، برای هر درس چند کتاب مرجع را مطالعه کنند؟ مثلا آیا می‌شود برای درسی مانند ساختمان و یا طراحی الگوریتم‌ها داده دانشجویی بتواند 3 الی 4 کتاب مرجع را مطالعه کند (زیرا سوالات مربوط به درس ساختمان داده‌ و الگوریتم‌ها از 3 الی 4 منبع مختلف طرح می‌شوند) و حال آیا می‌تواند این کار را برای همه دروس دیگر نیز انجام دهد؟ جواب سوال قطعا خیر خواهد بود، بنابراین توصیه می‌شود کتاب‌های کنکوری خوب یا فیلم‌ها را تهیه نمایید (همه این کتاب‌ها نیز از روی کتب رفرنس نوشته شده‌اند و در واقع نویسندگان کتاب‌ها بصورت مطلوب، مطالب را از کتب رفرنس مختلف گردآوری و دسته بندی کرده‌اند). نکته دوم که باید به آن اشاره کرد این است که پک کامل یک موسسه را نگیرید زیرا لزوما تمامی کتاب‌های یک موسسه بهترین نیستند و هر موسسه معمولا 3 الی 4 کتاب خوب در دروس رشته هوش مصنوعی دارد.

 

 

 

 

artificial intelligence resource books english

زبان انگلیسی

 

درس زبان انگلیسی در کنکور ارشد هوش مصنوعی دارای ضریب 1 است و 30 سوال از آن مطرح می‌شود. بعضی از دانشجویان در خواندن و زمان گذاشتن برای این درس افراط می‌کنند، توصیه می‌کنیم روزی بیش از 1 ساعت برای این درس وقت نگذارید آن هم در صورتی که ساعت مطالعه‌ تان بیش از 7 ساعت در روز باشد. با توجه به اینکه حدود 90 درصد گرامر و 60 درصد لغات در درس زبان در کنکور ارشد هوش مشابه تست‌های سال‌های گذشته است توصیه اول ما خواندن تست‌های سال‌های گذشته است، شما باید از تست‌های کنکور ارشد هوش سال 97 شروع کنید و تمامی لغات، گرامرها، پسیج‌ها و ... آن را بطور کامل کار کنید. قرار شد روزی نهایتا یک ساعت زبان را مطالعه بفرمایید، بنابراین اگر زبان‌تان ضعیف باشد بررسی کنکور هوش 97 شاید 20 روز یا حتی بیشتر طول بکشد که این موضوع (20 روز طول کشیدن) نباید شما را نگران کند، پس از اتمام کنکور ارشد هوش مصنوعی 97 سراغ کنکور 96 بروید و به همین ترتیب پایین بیایید و تست‌های 10 سال اخیر را کار کنید، تنها انجام درست همین کار برای اینکه بتوانید به حداقل 50 درصد تست‌های زبان پاسخ دهید کافی است

منابع درس زبان:

در درجه اول تست‌های کنکورهای سال‌های گذشته (در سایت براحتی می‌توانید تست‌ها را دانلود کنید)،‌ در درجه دوم کتاب‌های زیر ذره بین، مدرسان شریف، تخصصی راهیان ارشد و کتاب‌های 504 و 1100 و موزاییک نیز خوب هستند، البته لازم نیست همه این کتاب‌ها را مطالعه کنید، همین که علاوه بر بررسی تست‌های سال‌های گذشته که در اولویت قرار دارد یک کتاب دیگر را بخوانید کافی است.

 

 

 

artificial intelligence resource books mathematics

ریاضیات

 

دروس ریاضیات در کنکور ارشد هوش مصنوعی دارای ضریب 2 هستند و 20 تست از این درس مطرح می‌شود،‌ 4 درس ریاضی در کنکور هوش مصنوعی مطرح می‌شود که سهم ریاضیات 1و2 هشت تست و سایر دروس (یعنی درس‌های معادلات، آمار و گسسته) هر کدام 4 تست است. توصیه می‌کنیم دانشجویان اگر به دنبال رتبه‌های برتر هستند بیش از دو درس ریاضی را کنار نگذارند. مثلا می‌توانند ریاضی 1و2 و گسسته را مطالعه کنند و اگر وقت اضافه‌ای آوردند آمار را هم به برنامه‌شان اضافه کنند. سعی کنید درس گسسته را حتما مطالعه نمایند زیرا پایه ریاضیات کل کنکور ارشد هوش مصنوعی است. برای مطالعه بیشتر در این باره که در کنکور ارشد هوش مصنوعی چه دروسی مهم و چه دروسی قابل حذف کردن هستند به صفحه دروس کنکور کارشناسی ارشد هوش مصنوعی مراجعه نمایید.

 

ریاضی عمومی 1 و 2 : در کنکور ارشد هوش مصنوعی 97 هشت تست از این دروس مطرح شد، که این اتفاق باعث شد اهمیت این درس را بالا ببرد، بر خلاف تصور اکثر دانشجویان و مشاوران که تخصص لازم را ندارند، ریاضی دو از ریاضی یک آسان تر است و کسی که بتواند به ریاضی یک مسلط شود گویی 70 درصد مسیر را پیموده است و بسیار راحت تر می‌تواند ریاضی دو را مطالعه کند. توجه کنید که اگر ریاضی 1 و2 را بخواهید با هم مطالعه کنید، ریاضی 1 حدود 70 درصد و ریاضی دو حدود 30 درصد وقت شما را خواهد گرفت. بهتر است داوطلبان کنک هوش مصنوعی که به دنبال کسب رتبه‌های برتر هستند این درس را کنار نگذارند ولی اگر افرادی هستند که در این درس خیلی ضعیف هستند می‌توانند این درس را حذف کنند. فصل انتگرال مهم ترین فصل این درس است و احتمالا بیشترین تعداد سوال را به خودش اختصاص خواهد داد.

منابع درس ریاضی عمومی 1و2: یکی از دو کتاب نگاه دانش یا کتاب خانه فرهنگ (شکر زاد)، در این درس می‌توانید در کلاس آنلاین نیز شرکت کنید

معادلات دیفرانسیل : کسانی که در این درس ضعیف هستند می‌توانند این درس را حذف کنند، فصل 1 و 2 این درس مهمترین فصول این درس است و احتمالا حداکثر 3 سوال از 4 سوال معدلات را به خودش اختصاص می‌دهد. چون فصل 1 و 2 معادلات دیفرانسیل برای فهم بهتر مدار الکتریکی مناسب است توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید این درس را حذف کنید بهتر است که دو فصل اول را مطالعه نمایید.

منابع درس معادلات دیفرانسیل: یکی از دو کتاب نگاه دانش یا نصیر.

آمار و احتمال : از این درس 4 تست در کنکور ارشد هوش مصنوعی مطرح می‌شود. مطالب این درس زیاد است اما سوالات این درس برای افرادی که وقت خوبی روی آمار بگذارند قابل حل کردن هستند و راه حل‌های مشخص و محدودی برای سوالات اکثر فصل‌ها وجود دارد. مهمترین فصل آمار فصل برآورد و آزمون است.

منابع درس آمار و احتمال مهندسی: کتاب مدرسان شریف، در این درس در کلاس آنلاین نیز می‌توانید شرکت کنید.

(کتاب پارسه در این درس چندین سال است که نه تجدید چاپ شده و نه ادیت شده و سوالات کنکور‌های اخیر در آن وجود ندارد، اگر این کتاب تجدید چاپ و ادیت شود کتاب خوبی خواهد بود)

ساختمان گسسته : این درس مهمترین درس ریاضیات محسوب می‌شود، از این حیث که پایه ریاضیات کنکور ارشد کامپیوتر است، شما اگر درسی مانند ریاضی  1و 2 یا آمار را نخوانید فقط در این درس ضرر می‌کنید و فقط به سوالات این درس نمی‌توانید پاسخ دهید اما اگر درس گسسته را کنار بگذارید نه تنها سوالات درس گسسته را نمی‌توانید پاسخ دهید بلکه در اکثر درس‌های دیگر مانند ساختمان داده، طراحی الگوریتم، معماری، شبکه، هوش، مدار منطقی و ... به مشکل بر می‌خورید، زیرا از مفاهیم درس گسسته در اکثر دروس کنکور ارشد  هوش مصنوعی استفاده می‌شود

منابع درس گسسته: در این درس فعلا کتابی که عالی باشد و تمامی نیاز‌های داوطلبان هوش مصنوعی را پوشش دهد وجود ندارد، ترجیحا در این درس اگر می‌توانید در کلاس آنلاین شرکت کنید و یا فیلم تهیه کنید. در درجه دوم می‌توانید کتاب گسسته پارسه را تهیه فرمایید.

هرسوالی در مورد کلاس‌های آنلاین و یا فیلم‌ها دارید می‌توانید از طریق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی: @cafetadris_team
شماره تلفن ثابت موسسه:         86046412-021

 

 

artificial intelligence resource books moshtarak

دروس مشترک

 

دروس مشترک کنکور ارشد هوش مصنوعی مهترین و نمره بیارترین دروس برای کنکور ارشد هوش است، 30 سوال با ضریب 4 (بالاترین ضریب در کنکور ارشد هوش مصنوعی) در این بخش مطرح می‌شود، که سهم درس ساختمان داده و الگوریتم 10 سوال از 30 سوال دروس مشترک است که این مسئله خود اهمیت بسیار زیاد این دروس ساختمان داده و الگوریتم را بیان می‌کند و این درس را به مهمترین درس کنکور ارشد کامپیوتر تبدیل می‌کند. 9 سوال از 20 سوال باقیمانده را نیز دروس مدار منطقی و معماری کامپیوتر به خود اختصاص داده‌اند که با توجه به تعداد سوالی که از این دو درس مطرح می‌شود و آسان و مطمئن بودن درس منطقی و معماری کامپیوتر،‌ این دو درس نیز از جمله مهمترین دروس کنکور ارشد هوش مصنوعی مطرح می‌شود. 

 

ساختمان داده ها : این درس با درس الگوریتم بالای 40 تا 50 درصد همپوشانی دارد و در کلاس‌های کنکور آنلاین این 40 تا 50 درصد همپوشانی در درس ساختمان داده درس داده می‌شود. توجه داشته باشید که احتمالا فصول درخت، درخت ویژه و مرتب سازی در کنکور ارشد کامپیوتر 98 اهمیت بیشتری خواهند داشت

منابع درس ساختمان داده: ترجیحا کلاس آنلاین استاد رضوی، در درجه دوم کتاب نصیر(کتاب نصیر را دکتر ابراهیمی مقدم عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی نوشته‌اند، ایشان فردی بسیار با سواد هستند که مقالات بسیاری نیز در رشته کامپیوتر دارند، حتما متن این کتاب و پاسخ تست‌های این کتاب را با کتاب‌های دیگر مقایسه کنید تا متوجه تفاوت این کتاب بشوید).

الگوریتم : درجه اهمیت فصل‌های این درس را می‌توانید در قسمت بودجه بندی سوالات کنکور ارشد کامپیوتر مطالعه بفرمایید

منابع درس طراحی الگوریتم: ترجیحا کلاس آنلاین استاد رضوی، کتاب پارسه یا مدرسان شریف

پس از اتمام درس ساختمان داده و الگوریتم‌ها می‌توانید کتاب 600 مسئله دکتر قدسی را مطالعه کنید. بعضی موسسات در مورد درس ساختمان داده و الگوریتم کتاب‌های تستی ارائه کرده‌اند که کپی کتاب 600 مسئله دکتر قدسی است، پس بهترین راه برای کسب موفقیت در دروس ساختمان داده‌ها و الگوریتم این است که همان کتاب 600 مسئله خوانده شود. البته در ابتدای کار سراغ این کتاب نروید، چون برای ابتدای کار کتاب سنگینی برای شما خواهد بود.

منطقی : از این درس در کنکور ارشد هوش مصنوعی 97، 5  تست مطرح شد، که تعداد تست قابل توجه و تعیین کننده‌ای است. مدار منطقی یکی از دروس مهم کنکور ارشد هوش مصنوعی است، و از این حیث بسیار مهم است که می‌توان به صد درصد تست‌های این درس پاسخ داد و در واقع درس پوششی محسوب می‌شود، پوششی به این معنا که این درس درصد پایین دانشجویان در دروس دیگر را پوشش می‌دهد. اگر چندین درس را می‌خواهید کنار بگذارید باید با زدن درصد بالا در چند درس دیگر این موضوع را جبران کنید که دقیقا منطقی همان درسی است که به دنبال‌اش هستیم.

منابع درس مدار منطقی: نصیر(این کتاب بسیار کتاب جامع و خوبی است و از سایر کتاب‌ها بهتر است، فقط تعداد تست‌های کمی در آن وجود دارد که احتمالا در چاپ جدید که در دی امسال خواهد بود تست‌های بیشتری نیز به آن اضافه خواهد شد)، اگر می‌خواهید کتابی بگیرید که شامل تست ‌های بیشتری باشد می‌توانید کتاب مدرسان یا پوران را تهیه نمایید. برای این درس نیز کلاس‌آنلاین برگزار می‌شود. اگر به تنهایی و بصورت خود خوان نمی‌توانید به 100 درصد سوالات این درس پاسخ دهید و یا می‌خواهید وقت‌تان تلف نشود و زودتر به نتیجه مطلوب برسید توصیه می‌شود که در کلاس آنلاین درس مدار منطقی نیز شرکت کنید، هزینه کلاس‌ آنلاین این درس به نسبت پایین است و بنابراین شرکت در این کلاس اکیدا توصیه می‌شود.

معماری : این درس نیز از دروس امن و پوششی محسوب می‌شود به این معنا که می‌توان با خواندن مناسب درس معماری کامپیوتر به درصد بسیار بالایی از سوالات آن پاسخ داد. مهمترین فصل‌های معماری فصول اعداد و محاسبات و حافظه‌ها است.

منابع درس معماری کامپیوتر: نه تنها در این درس کتاب عالی و جامعی در حال حاضر وجود ندارد بلکه تقریبا تمامی کتاب‌هایی که وجود دارند ناقص هستند و حتی بعضی از کتاب‌ها مطالبی را اشتباه بیان کرده‌اند، بعنوان مثال مبحث حافظه میکرو و نانو در تمام کتاب‌های موجود اشتباه گفته شده است و هر ساله هم از فصل سوال مطرح می‌شود، بنابراین توصیه می‌شود در این درس در کلاس‌های آنلاین شرکت کنید. اگر امکان شرکت در کلاس آنلاین و یا تهیه فیلم را ندارید می‌توانید کتاب مدرسان شریف را تهیه نمایید.

شبکه : از این درس در کنکور 97 چهار تست مطرح شد، مهمترین فصول این درس 4 لایه بالا هستند که اکثر سوالات از این لایه‌ها مطرح خواهد شد. در این درس توصیه می‌شود کتاب مرجع کروز و راس را مطالعه بفرمایید، تمامی تست‌های کنکور از متن و تمرینات این کتاب است

منابع درس شبکه‌های کامپیوتری: حتما کتاب رویکرد بالا به پایین انتشارات نص، در این درس نیز می‌توانید کلاس آنلاین شرکت کنید و یا فیلم تهیه کنید.

سیستم عامل : از این درس در کنکور 97 سه تست مطرح شد، فصل زمانبندی ها و حافظه‌ها بسیار مهم هستند و معمولا از آنها سوال مطرح می‌شود، با توجه به تعداد تست پایینی که از این درس مطرح می‌شود و همین طور حجم بالای کتاب‌های سیستم عامل، این درس می‌تواند یکی از کاندیدها برای حذف باشد

منابع درس سیستم عامل: کتاب پارسه و یا جزوه بابان و راهیان ارشد.

نظریه زبان و ماشین : از این درس 4 سوال در کنکور ارشد هوش مصنوعی مطرح می‌شود

منابع درس نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها: در درجه اول می‌توانید از ویس و جزوه دکتر کارگهی استفاده کنید، این ویس و جزوه بطور رایگان در کانال قرار گرفته شده است. در درجه دوم می‌توانید کتاب علوم رایانه (نویسنده آقای شاپوری) را تهیه کنید و تمرینات کتاب لینز را نیز حل کنید.

 

 

artificial intelligence resource books special

دروس تخصصی

 

دروس تخصصی کنکور ارشد هوش شامل 3 درس هوش مصنوعی، مدار الکتریکی و سیگنال است که مجموعا 20 تست با ضریب 3 سهم دروس تخصصی کنکور ارشد هوش است. دروس تخصصی در کنکور ارشد هوش مهم است و توصیه می‌شود اگر به دنبال رتبه‌های برتر هستید حداقل دو درس از سه درس تخصصی را مطالعه بفرمایید. البته برای کسب رتبه برتر اگر بتوانید هر سه درس را مطالعه کنید بهتر است. همین طور توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید درسی را کنار بگذارید آن درس هوش مصنوعی نباشد

 

هوش مصنوعی : از این درس 7 تست مطرح می‌شود، این درس را باید خوب مطالعه بفرمایید زیرا علاوه براینکه برای کنکور ارشد مفید است برای مقطع ارشد هوش نیز مفید است.

منابع درس هوش مصنوعی: توصیه می‌شود کتاب راهیان ارشد و پارسه را تهیه بفرمایید و هر دو کتاب را با هم مطالعه کنید، همین طور می‌توانید ابتدا کتاب راهیان ارشد را مطالعه کنید و برای دور دوم کتاب پارسه را مطالعه کنید. اگر بتوانید در این درس تمرینات کتاب راسل را نیز حل کنید بسیار خوب است.

همین طور نحوه مطالعه در این درس می‌تواند به این صورت باشد که ابتدا یک فصل را از روی کتاب بخوانید و سپس فیلم‌های هوش مصنوعی سایت مکتب خانه که برای دانشگاه شریف است را نیز مطالعه نمایید و سپس سراغ فصل بعد بروید.

سیگنال ها و سیستم ها : از این درس در کنکور ارشد هوش 97 هفت تست مطرح شد.

منابع درس سیگنال‌ها و سیستم ها: کتاب نصیر و یا راهیان ارشد

مدارهای الکتریکی : از این درس در کنکور ارشد هوش 97 شش تست مطرح شد.

منابع درس مدارهای الکتریکی: نصیر یا پوران و یا پارسه

 

 

 

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

 

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

شماره ثابت موسسه:                          86046412-021

 

 

 

 

 

بازدیدکنندگان این مطلب، مطالب زیر را هم مطالعه کرده اند :

 

کلاس کنکور آنلاین ارشد کامپیوتر

 

مشـــــاوره برای ارشــــد کامپیــــوتر

 

معمـــــــاری کامپیـــــــوتر

 

بودجه بندی سوالات کنکور ارشد کامپیوتر

 

گرایش های مهندسی کامپیوتر

 

 

4.1538461538462 1 1 1 1 1 4.15 امتیاز (39 رای)
  1. حسین

سلام استاد
درس های سیستم عامل-نظریه زبان و ماشین و معادلات برای حذف گزینه های خوبی هستند؟
درجه سختی تست های درس نظریه در چه حدیه در صورت وقت صرف کردن میشه حل کرد یا نه
(برای شرکت در کنکور ارشد99)

  پیوست ها
 
  1. رامین رضوی    حسین

سلام
وقت بخیر

اگر منظور شما حذف این دروس برای کنکور ارشد هوش مصنوعی است، مشکلی نیست. اما اگر می‌خواهید در کنکور ارشد نرم افزار شرکت کنید نباید درس نظریه و حذف کنید (درس سیستم عامل و معادلات مشکلی ندارند) .درس نظریه درس متوسطی است و اگر روی آن...

سلام
وقت بخیر

اگر منظور شما حذف این دروس برای کنکور ارشد هوش مصنوعی است، مشکلی نیست. اما اگر می‌خواهید در کنکور ارشد نرم افزار شرکت کنید نباید درس نظریه و حذف کنید (درس سیستم عامل و معادلات مشکلی ندارند) .درس نظریه درس متوسطی است و اگر روی آن وقت خوبی بذارید می‌توانید تست‌های آن را پاسخ دهید.

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
  1. وحید

سلام. اینکه گفتید تست های زبان سال های قبل را بررسی کنیم، چه طور اون ها رو بررسی کنیم؟؟؟ روش این کار چی هست؟؟؟

  پیوست ها
 
  1. رامین رضوی    وحید

سلام
وقت بخیر

از تست اول زبان کنکور ارشد کامپیوتر 97 شروع کنید به مطالعه، تمامی لغت‌های صورت تست اول را که بلد نیستید در بیاورید و در نرم افزار anki بگذارید، تمام لغات گزینه ها را نیز اگر بلد نیستید در بیاورید. به همین ترتیب تا تست آخر پیش...

سلام
وقت بخیر

از تست اول زبان کنکور ارشد کامپیوتر 97 شروع کنید به مطالعه، تمامی لغت‌های صورت تست اول را که بلد نیستید در بیاورید و در نرم افزار anki بگذارید، تمام لغات گزینه ها را نیز اگر بلد نیستید در بیاورید. به همین ترتیب تا تست آخر پیش بروید. گرامر و پسیج ها را نیز کامل کار کنید. اگر زبانتان ضعیف هست شاید یک کنکور 10 تا 15 روز هم طول بکشد که اهمیتی ندارد. زبان کنکور ارشد 97 را که تمام کردید می‌توانید زبان کنکور آی تی 97 را کار کنید، این دو که تمام شد کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی سال 96 بروید و الی آخر

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
  1. مهدی

به نام خدا ....سلام عرض میکنم خدمت شما استاد گرانقدر ..من میخوام اگه خدا بخواد کنکور ارشد هوش مصنوعی شرکت کنم ...میخواستم بزرگواری کنید منو راهنمایی کنید .....نظر شما درمورد کتابهای دورش مشترک و اصلی موسسه پوران میخواستم بدونم .. ممنون میشم منو...

به نام خدا ....سلام عرض میکنم خدمت شما استاد گرانقدر ..من میخوام اگه خدا بخواد کنکور ارشد هوش مصنوعی شرکت کنم ...میخواستم بزرگواری کنید منو راهنمایی کنید .....نظر شما درمورد کتابهای دورش مشترک و اصلی موسسه پوران میخواستم بدونم .. ممنون میشم منو راهنمای کنید ...هرجا میرم هر کسی یه چیزی میگه ....سپاس بیکران

ادامه مطلب
  پیوست ها
  آخرین بار در تاریخ حدود 1 ماه قبل توسط رامین رضوی ویرایش شد رامین رضوی
  1. رامین رضوی    مهدی

سلام
وقت بخیر

نظر خاصی در مورد این کتاب‌ها ندارم، کتاب‌های مفید کنکور ارشد هوش مصنوعی را بطور کامل در این صفحه معرفی کرده‌ایم، بطور کلی هر دانجشو با یک کتابی راحت است، بهترین کار برای شما این است که به کتاب فروشی مطالعه کنید و در هر درس کتاب‌های...

سلام
وقت بخیر

نظر خاصی در مورد این کتاب‌ها ندارم، کتاب‌های مفید کنکور ارشد هوش مصنوعی را بطور کامل در این صفحه معرفی کرده‌ایم، بطور کلی هر دانجشو با یک کتابی راحت است، بهترین کار برای شما این است که به کتاب فروشی مطالعه کنید و در هر درس کتاب‌های مربوط به آن درس را بر دارید و حدود 15 دقیقه مطالعه کنید و ببینید که شما با کدام کتاب راحت تر هستید و همان کتاب را تهیه کنید.

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
هیچ نظری ارسال شده در اینجا وجود ندارد

برای دریافت آخرین اخبار کنکور عضو خبرنامه ما شوید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به آقای استاد رضوی می‌باشد. © ۱۳۹۷