×logo barname rizi
اطلاعیه!

مژده: افتتاح بهترین سیستم برنامه ریزی برای کنکور ارشد

 

منابع ارشد فناوری اطلاعات

تدریس و مشاوره کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و آی تی

تحلیلی بر منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات

آیا لیست بهترین منابع ارشد فناوری اطلاعات 98 را در اختیار دارید؟ منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات کدام‌ها هستند؟ آیا تمام کتاب‌ها را از یک انتشارات بگیرم؟ منابع کنکور ارشد تجارت الکترونیک چیست؟ آیا منابع ارشد تجارت الکترونیک با چندرسانه ای متفاوت است؟ منابع ارشد امنیت اطلاعات چیست؟ سوالاتی از این دست همواره ذهن بسیاری از داوطلبان کنکور ارشد فناوری اطلاعات را به خود مشغول می‌کند. در پاسخ به این سوالات توضیحاتی ارائه نموده‌ایم و امیدواریم برای شما دانشجویان عزیز آی تی مفید واقع شود.
 

منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات

در سال های اخیر با پیشرفت علم و تکنولوژی دست یابی به منابع مناسب و درست کنکور بسیار سریعتر و آسان تر گردیده است. در سال‌های قبل تر دانشجویان آی تی برای شرکت در کنکور ارشد it به دنبال جزوه و ویس اساتید مختلف بودند و نهایتا جزوه و ویس مورد نظرشان را پیدا می‌کردند، جزوه و ویس بصورت ذاتی وقت بسیاری از دانشجویان می‌گرفت و باعث می‌شد دانشجویان بسیار کند پیش روند، اما هم اکنون در فضای اینترنت اساتید برتر به تدریس آنلاین پرداخته و یا کلاس‌های خود را به شکل فیلم در اختیار دانشجویان قرار می‌دهند. از طرف دیگر جزوات متنوع و کلاس های حضوری و آنلاین اساتید باعث تعدد در منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات شده است.
نکته قابل توجه این است که آیا مطالعه تمام این منابع برای شرکت در کنکور ارشد آی تی لازم و ضروری است؟ مطمئنا پاسخ این سوال منفی است چراکه برای شرکت در یک آزمون حساس فرد باید به گونه ای ذهن خود را تربیت بنماید که در وقت برگزاری آزمون با اعتماد به نفس و مسلط بر مطالب پای به این عرصه بگذارد و خواندن منابع گوناگون باعث سردرگمی و همچنین تلف شدن وقت دانشجویان می‌شود . طبیعتا دانشجویانی که قصد شرکت در کنکور ارشد فناوری اطلاعات را دارند باید در اولین قدم بهترین منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات را تهیه کنند و در قدم بعد با توجه به بودجه بندی کنکور ارشد کامپیوتر یک مطالعه اصولی و علمی داشته باشند تا به نتیجه مطلوب خود برسند. برای یادگیری نحوه صحیح برنامه ریزی و مطالعه توصیه می‌کنیم صفحه برنامه ریزی برای کنکور ارشد کامپیوتر را مشاهده کنید.
گروه Konkurcomputer برای سهولت کار داوطلبان فناوری اطلاعات لیستی جامع از منابعی که بیشترین همخوانی را با سوالات کنکور ارشد فناوری اطلاعات دارد در اختیار دانشجویان عزیز فناوری اطلاعات قرار داده است.
لازم به ذکر است که وب سایت konkurcomputer.ir به هیچ وجه فعالیتی در جهت فروش این منابع و جزوات نداشته و صرفا جهت راهنمایی و خدمت به دانشجویان عزیز فناوری اطلاعات این لیست را تهیه کرده است.

 

 

منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات
 

آیا تغییرات در کنکور 98 تاثیری در منابع ارشد فناوری اطلاعات 98 داشته است؟

در کنکور ارشد فناوری اطلاعات 97 شاهد تغییراتی بودیم. گرایش شبکه و امنیت بطور کامل به زیر مجموعه کنکور ارشد کامپیوتر منتقل شد و این باعث شد رقابت در کنکور ارشد آی تی سخت‌تر از گذشته شود،‌ چون بسیاری از دانشجویانی که قبلا قصد داشتند که از طریق کنکور ارشد آی تی در گرایش شبکه شرکت کنند وقتی گرایش شبکه به مجموعه مهندسی کامپیوتر منتقل شد تصمیم شان عوض شد و تصمیم گرفتند که همان کنکور فناوری اطلاعات را بدهند و به گرایش‌هایی نظیر تجارت ومعماری سازمانی و ... بروند، استدلال این دانشجویان این بود که تعداد دروس کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر زیاد است و همین طور دروس ریاضیات‌‌ای که در کنکور مهندسی کامپیوتر می‌آید سخت است و همین طور بعضی از دروس نظیر نظریه، منطقی و کامپایلر را پاس نکرده‌اند. البته این استدلال درست نیست، چراکه داوطلبین کنکور ارشد کامپیوتر می‌توانند حتی تا 4 درس را کنار بگذارند. بعنوان مثال داوطلبین مهندسی کامپیوتر می‌توانند معادلات، آمار، سیستم عامل و بسته به گرایشی که می‌خواهند شرکت کنند یک درس دیگر را نیز کنار بگذارند.همین طور دروس نظریه، منطقی و کامپایلر که برخی از داوطلبان کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر پاس نکرده‌اند بسیار کم حجم و آسان هستند و هر دانشجویی از پس این درسها به راحتی بر می‌آید.
البته رفتن گرایش شبکه و امنیت به کنکور ارشد کامپیوتر 97 باعث نشد که دروس کنکور ارشد آی تی تغییر 97 بکند و دانشجویان به همان دروسی پاسخ دادند که در کنکور ارشد آی تی 96 آمده بود، در کنکور ارشد فناوری اطلاعات 98 نیز تغییری نخواهیم داشت. برای مشاهده تعداد تست‌هایی که از هر درس در کنکور آی تی 98 مطرح می‌شود می‌توانید به صفحه تعداد سوالات و زمان پاسخ گویی به آنها در کنکور آی تی مراجعه کنید.
 
در کنکور آی تی دو سال گذشته، سوالات درس مدیریت از منبعی به جز آن منبعی که داوطلبان انتظار داشتند مطرح شده بود، منبع درس اصول و مبانی مدیریت در رشته آیتی در طی کنکور‌های قبل از سال 96 مبانی مدیریت رابیتز بوده ولی در کنکور ارشد آی تی 96 به یکباره و بدون هیچ گونه اطلاع قبلی از منابع مختلف دیگری که مهمترین آن کتاب مبانی سازمانی رشته مدیریت بود سوال مطرح کردند. در کنکور ارشد فناوری اطلاعات 97 نیز این داستان تکرار شد، بنابراین برای کنکور فناوری اطلاعات سال 98 توصیه می‌کنیم که کتاب مبانی رفتار سازمانی رابینز را نیز مطالعه کنید. می‌توانید این کتاب را با ترجه دكتر علي پارساييان و دكتر سيد محمد اعرابي از انتشارات دفتر پژوهش‌های فرهنگی تهیه نمایید.
 

منابع ارشد فناوری اطلاعات 98

با توجه به سوابق طراحان سوال و با درک اهمیت کنکور ارشد فناوری اطلاعات برای داوطلبین محترم، بهترین منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات را معرفی می‌کنیم. ضمنا به دانشجویان عزیز که به دنبال نتیجه گرفتن هستند اکیدا توصیه می‌‌شود که اگر می‌توانند در کلاس‌های کنکور آنلاین شرکت کنند و یا فیلم‌های آموزشی تهیه کنند.
 
اگر میخواهید عکس را بصورت بزرگتر ببینید و از مرورگر کروم استفاده می‌نمایید روی عکس کلیک راست کرده و روی گزینه open image in new tab کلیک بفرمایید. اگر از مرورگر فایرفاکس استفاده می‌کنید روی عکس کلیک راست کنید و گزینه view image را بزنید.
 
 

منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات

 

منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات
منابع رشته فناوری اطلاعات

 

می‌توانید تصویر بالا را برای دوستان خود ارسال کنید

 

 

 

 

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

 

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

شماره ثابت موسسه:                          86046412-021

 

 

 

 

 

بازدیدکنندگان این مطلب،مطالب زیر را هم مطالعه کرده اند :

 

همه چیز در مورد کنکور ارشد کامپیوتر

 

گرایش شبکه های کامپیوتری

 

منابع کنکور ارشد کامپیوتر

 

فیلم‌های آموزشی دروس کنکور ارشد کامپیوتر وIT

 

 

4.3285714285714 1 1 1 1 1 4.33 امتیاز (70 رای)
  1. مهدی

با عرض سلام و خسته نباشید.
گرایش امنیت (فناوری اطلاعات و امنیت) به زیر مجموعه کنکور ارشد کامپیوتر منتقل شده یا هنوز زیر مجموعه It هستش؟

  پیوست ها
 
  1. رامین رضوی razavi    مهدی

سلام
وقت بخیر

بله گرایش امنیت اطلاعات به زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر منتقل شده و فقط دانشگاه امنیت ملی است که از طریق رشته آی تی در گرایش امنیت اطلاعات چند نفری ( فقط آقا ) می‌گیرد

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

  پیوست ها
 
  1. پن

منابع من مال هفت هشت سال پیشه میشه همونا رو بخونم یا تفییر کرده ندارم کتاب جدید بخرم

  پیوست ها
 
  1. رامین رضوی razavi    پن

سلام
وقت بخیر

می‌توانید از همان منابع قبلی استفاده کنید ولی اگر بتوانید کتاب‌های جدید را تهیه کنید مسلما بهتر است. در کتاب‌های جدید تست‌های این 7 سال اخیر نیز آورده شده است و به هر حال بروز رسانی‌هایی در کتاب‌های کنکور ارشد فناوری اطلاعات صورت...

سلام
وقت بخیر

می‌توانید از همان منابع قبلی استفاده کنید ولی اگر بتوانید کتاب‌های جدید را تهیه کنید مسلما بهتر است. در کتاب‌های جدید تست‌های این 7 سال اخیر نیز آورده شده است و به هر حال بروز رسانی‌هایی در کتاب‌های کنکور ارشد فناوری اطلاعات صورت گرفته است

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
  1. maryam

سلام من اکثرا کتاب های پورانو دارم به عنوان منبع یعنی مناسب نیست ؟

  پیوست ها
 
  1. رامین رضوی razavi    maryam

سلام
وقت بخیر

خودتون باید کتاب ها را مقایسه کنید و با هر کتابی بیشتر راحت هستید با همون کتاب جلو برید

موفق و پیروز باشید

  پیوست ها
 
  1. افسانه

سلام
ببخشید من میخوام گسسته و ساختمان داده و الگوریتم رو کنار بزارم ونخونم چون تو این سه درس ضعیف هستم.بنظر شما میتونم روزانه تبریز قبول بشم؟

  پیوست ها
 
  1. رامین رضوی razavi    افسانه

سلام
وقت بخیر

درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم مهمترین درس کنکور ارشد فناوری اطلاعات است و از این دو درس 12 سوال ضریب 4 مطرح می شود که تعداد سوال و ضریب آن خود گویای اهمیت فوق العاده این درس است، به هیچ عنوان نباید این درس را کنار بگذارید، اگر...

سلام
وقت بخیر

درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم مهمترین درس کنکور ارشد فناوری اطلاعات است و از این دو درس 12 سوال ضریب 4 مطرح می شود که تعداد سوال و ضریب آن خود گویای اهمیت فوق العاده این درس است، به هیچ عنوان نباید این درس را کنار بگذارید، اگر خودتان نمی توانید بصورت خود خوان درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم را بخوانید در کلاس کنکور آنلاین شرکت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دو درس می توانید به صفحات زیر مراجعه نمایید:
درس ساختمان داده رشته کامپیوتر
طراحی الگوریتم

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
هیچ نظری ارسال شده در اینجا وجود ندارد

برای دریافت آخرین اخبار کنکور عضو خبرنامه ما شوید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به آقای استاد رضوی می‌باشد. © ۱۳۹۷