نمونه کارنامه ارشد کامپیوتر 99

کارنامه های کنکور ارشد کامپیوتر

4.2162162162162 1 1 1 1 14.22 امتیاز (74 رای)

در این قسمت جامع‌ترین بانک کارنامه‌های ارشد کامپیوتر 99 در کشور را برایتان گردآوری کرده‌ایم. در این صفحه می‌توانید کارنامه نفرات برتر کنکور ارشد نرم افزار، شبکه های کامپیوتری، رایانش امن، هوش مصنوعی، معماری کامپیوتر (سخت افزار)، بیوانفورماتیک و الگوریتم و محاسبات را مشاهده کنید، همین طور می‌توانید تراز و رتبه‌های قبولی در ارشد رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه های مختلف را مشاهده کنید. تعداد رتبه های برتر سال 99 تیم کنکور کامپیوتر چندین برابر مجموع تعداد رتبه های برتر تمامی موسسات کنکوری کشور است، این مقدار رتبه برتر آن هم در سخت ترین رشته کنکور ارشد جز با برنامه ریزی دقیق و اصولی و علمی، محقق نمی‌شد، 12 رتبه تک رقمی در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی 99 که بیش از نیمی از آنها مشاوره هفتگی داشته اند حاصل تلاش شبانه روزی امسال بود، برای مشاهده مصاحبه رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی می‌توانید به صفحه مصاحبه های رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید. با توجه به اینکه بیشترین قبولی های کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی 99 با اختلاف بسیار زیاد نسبت به دیگر موسسات متعلق به ما بوده و تعداد کارنامه های بسیار زیادی را در اختیار داریم این صفحه را برای شما داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر 1400 به طور غیر قابل وصفی کامل و جامع ساخته ایم، لازم است به این نکته اشاره شود که به علت تعداد زیاد کارنامه ها فقط بخشی از آنها که به شما دانشجویان عزیز کمک می‌کند و اطلاعات مفیدی در اختیار شما می‌گذارد را برایتان قرار داده ایم و از قرار دادن رتبه های نزدیک به هم خود داری کرده‌ایم زیرا قرار دادن همه کارنامه ها هم اطلاعات تکراری به شما میداد و هم لود این صفحه را دچار مشکل می‌کرد.

مطالعه دقیق کارنامه های کنکور ارشد کامپیوتر 99 مزیت های زیر را برای شما خواهد داشت

 

 1) برنامه ریزی برای مطالعه دروس

با توجه درصد دروس مختلف که در کارنامه های رتبه های برتر مشاهده می‌شود می‌توان متوجه شد که دروس مهم هر گرایش چه دروسی است، برای مطالعه بیشتر در این خصوص می‌توانید به صفحات دروس مهم کنکور ارشد نرم افزار و شبکه و امنیت و یا دروس مهم گرایش هوش مصنوعی مراجعه کنید

 2) انتخاب رشته دقیق

برای اینکه داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر 1400 بتوانند انتخاب رشه دقیقی داشته باشند دو مورد را در این صفحه لحاظ کردیم، مورد اول اینکه محل قبولی تمامی کارنامه ها را برای شما آورده ایم و مورد دوم اینکه سعی کردیم تا رتبه های بد و محل قبولی آنان را برای شما بیاوریم تا تمامی رتبه ها بتوانند به خوبی از این صفحه استفاده کنند. با مشاهده محل قبولی هر دانشجو می‌توانید تخمینی از آخرین رتبه قبولی در کنکور ارشد کامپیوتر در هر دانشگاه داشته باشید و از این اطلاعات فوق العاده در انتخاب رشته تان استفاده کنید.

3) متوجه خواهید شد که کسب رتبه برتر در کنکور ارشد کامپیوتر چقدر آسان است

همین طور که مشاهده می‌کنید قبولی در کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر بسیار آسان تر از قبولی در کنکور کارشناسی است و اگر شما به 55 درصد سوالات پاسخ دهید جز رتبه‌های 1 تا 10 کنکور ارشد کامپیوتر می‌شوید، میانگین درصد رتبه 86 نرم افزار امسال 41.64 درصد بوده،‌ در سایر گرایش ها نیز مشابه این است، بنابراین با یک برنامه ریزی صحیح و هوشمندانه و یک تلاش مستمر می‌توانید به راحتی در برترین دانشگاه‌های ایران قبول شوید. برای آشنایی با نحوه صحیح مطالعه و برنامه ریزی برای کنکور کامپیوتر، توصیه میکنم به قسمت برنامه ریزی و مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات مراجعه کنید و فیلم صفر تا صد نحوه صحیح برنامه‌ ریزی را مشاهده کنید. همچنین اگر قصد دارید مسیر را هوشمندانه طی کنید حتما فیلم های همایش کنکور ارشد کامپیوتر را مشاهده کنید.

توضیحی در مورد نحوه محاسبه تراز در کنکور ارشد و سهمیه شاگرد اولی

برای مشاهده اینکه تراز، رتبه و درصد هر داوطلب به چه شکل محاسبه می‌شود می‌توانید به صفحه محاسبه تراز در کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید. همین طور سوالات بسیاری در مورد سهمیه شاگرد اولی و همین طور سهمیه استعداد‌های درخشان پرسیده می‌شود که برای مطالعه بیشتر در این خصوص می‌توانید به صفحه سهمیه رتبه اولی در کنکور ارشد مراجعه کنید.

توضیحی در مورد سهمیه های 5 درصدی

لازم است به این نکته اشاره شود که اگر ظرفیت متعلق به سهمیه های 25 درصدی توسط دارندگان این سهمیه پر نشود که اکثر این ظرفیت نیز به علت اینکه تعداد افراد دارای این سهمیه بسیار پایین هستند پر نمی‌شود (در 1000 نفر اول حدود 10 نفر سهمیه 25 درصدی دارند)، ظرفیت کنار گذاشته شده برای سهمیه 25 درصدی ابتدا به افرادی که دارای سهمیه 5 درصدی هستند تعلق می‌گیرد، و اگر سهمیه های 5 درصدی ظرفیت باقی مانده سهمیه های 25 درصدی را نگرفتند سپس این ظرفیت باقی مانده از سهمیه 25 درصدی به سهمیه آزاد خواهد رسید، اما اتفاقی که در عمل می‌افتد آن است که چون تعداد دانشجویانی که سهمیه 5 درصدی دارند خیلی زیاد است (حدود 100 نفر در 1000 نفر اول) معمولا تمامی ظرفیت باقی مانده سهمیه های 25 درصدی به سهمیه های 5 درصدی می‌رسد. دقت کنید که متاسفانه امسال ظرفیت های 25 درصدی و 5 درصدی مازاد نبوده است که جا دارد دانشجویان به این امر اعتراض کنند تا برای سال های آینده این سهمیه را جز سهمیه مازاد در نظر بگیرند.

 

شروع آسان برای کنکور ارشد کامپیوتر

متاسفانه به علت پایه ضعیفی که اکثر دانشجویان کامپیوتر کشور دارند هنگامیکه با کتاب های کنکور شروع به مطالعه می‌کنند چون کتاب های کنکور همه چیز را از پایه درس نداده اند شروع به مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر برای دانشجویان سخت است و کمی اعصاب شان خورد می‌شود و بعضی ها نیز از درس زده می‌شوند، به همین علت در راستای کمک به دانشجویان فیلم های جلسات ابتدایی دروس مهم را تهیه کرده ایم و در زیر بصورت رایگان قرار داده ایم تا دانشجویان کشور بتوانند شروعی مناسب و حرفه ای داشته باشند، سعی کنید قبل از شروع این دروس مهم ابتدا جلسات ابتدایی دروس زیر را تماشا کنید و بعد از روی کتاب ها مطالعه را شروع کنید. این فیلم ها را می‌توانید براحتی در زیر مشاهده کنید

 

 شروع آسان

 

 

برای درست کردن این بخش تلاش های بسیار زیادی انجام شده است و امسال سعی کرده‌ایم که این بخش بسیار کامل باشد تا بدین ترتیب بیشترین کمک ممکن را به دانشجویان کشور کرده باشیم. جا دارد در اینجا از تمامی دانشجویان عزیز سال گذشته که برای کمک به دوستانشان در امسال پی دی اف کامل کارنامه هایشان را برای ما ارسال کرده‌اند تشکر کنیم، امید آنکه این کار زیبا ادامه داشته باشد.

توجه: متاسفانه مشاهده شده که سایت‌ها و موسساتی بصورت زیرکانه از کارنامه‌های سال‌های قبل بدون نام سایت کنکور کامپیوتر استفاده کرده‌اند (بعنوان مثال رتبه های نرم افزار کارنامه ها را کنار هم قرار داده اند و جداگانه اعلام کرده‌اند)، هر گونه استفاده از کارنامه‌های درون سایت بدون نام بردن منبع غیر مجاز و از نظر شرعی حرام است.

دانشجویان عزیز توجه داشته باشید که هرگونه سوالی دارید می‌توانید در انتهای همین صفحه (در قسمت نظرات) بپرسید، خوشحال می‌شویم که بتوانیم پاسخ گوی سوالات شما باشیم

محاسبه میانگین درصد هر کارنامه در هر یک از گرایش های کنکور ارشد کامپیوتر 99

یکی از سوالات پر تکراری که هر ساله دانشجویان می‌پرسند این است که برای کسب رتبه x چه درصدی باید بطور میانگین داشته باشیم؟ تیم کنکور کامپیوتر برای پاسخ به این پرسش و در راستای کمک به داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر قسمت زیر را برای شما آماده کرده است، این کار برای اولین بار در کشور انجام شده است، در باکس زیر با وارد کردن درصد های هر یک از کارنامه هایی که در این صفحه قرار گرفته است می‌توانید میانگین درصد آن کارنامه را با توجه به ضرایب کنکور ارشد کامپیوتر 99 بدست آورید .

 

درصدهای هر درس را وارد کنین

زبان
ریاضیات
نظریه زبان
مدار منطقی
معماری
داده الگوریتم
سیستم عامل
شبکه
هوش مصنوعی
کامپایلر
پایگاه داده

میانگین درصد هر داوطلب در هر یک از گرایش های کنکور ارشد 99

معماری
میانگین: 0
نرم افزار
میانگین: 0
هوش مصنوعی
میانگین: 0
شبکه
میانگین: 0
رایانش امن
میانگین: 0
بیوانفورماتیک
میانگین: 0
الگوریتم و محاسبات
میانگین: 0

 

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که نحوه محاسبه میانگین درصد در کنکور ارشد کامپیوتر 99 چگونه است؟ در کنکور ارشد کامپیوتر 99 هر درس در هر گرایش ضریب خاص مربوط به خودش را داشت، بنابراین میانگین درصد داوطلب در هر گرایش از ضرب درصد هر درس در ضریب آن درس در گرایش مربوطه و سپس جمع این اعداد با هم و در نهایت تقسیم این جمع بر مجموع ضرایب در آن گرایش بدست می آید. شاید کمی گیج شده باشید، به مثال زیر توجه کنید: فرض کنید میخواهیم میانگین درصد شخصی که درصدهای زیر را کسب کرده است را در گرایش نرم افزارمحاسبه کنیم:

nemune yek karname konkur arshad computer 99

حال با توجه به درصد های عکس بالا نحوه محاسبه میانگین درصد کنکور ارشد این کارنامه در گرایش نرم افزار بصورت زیر است:

miyanging darsad har davtalab dar konkur arshad 99

توجه کنید که در کنکور ارشد کامپیوتر 99 هر درس در هر گرایش ضریب خاص مربوط به خودش را داشت و ضریب هر درس در هر گرایش، در کنکور ارشد کامپیوتر 99 بصورت زیر بود.

 
Zarayeb Durus Konkur Arshad Computer 99
ضرایب دروس کنکور ارشد کامپیوتر 1399
 

محاسبه میانگین درصد شما در هر یک از گرایش های کنکور ارشد کامپیوتر 1400

کنکور ارشد کامپیوتر 1400 نسبت به کنکور 99 تغییرات زیادی را شاهد بود، این تغییرات به شرح زیر است:

1) در کنکور ارشد سال 99 هر درس تخصصی ضریب مختص به خودش را داشت اما در کنکور 1400 هر چند درس را در یک مجموعه قرار دادند و به هر مجموعه ضریب اختصاص داده اند، در کنکور ارشد 1400 مجموعه دروس تخصصی شامل 11 درس است، که این 11 درس به 4 مجموعه تقسیم شده است و هر مجموعه درس در گرایش های مختلف ضرایب متفاوتی دارد، این 4 مجموعه درس عبارت اند از، مجموعه نظریه زبان و سیگنال به عنوان مجموعه اول، مجموعه ساختمان داده و طراحی الگوریتم و هوش مصنوعی به عنوان مجموعه دوم، مجموعه مدار منطقی و معماری کامپیوتر و الکترونیک دیجیتال بعنوان مجموعه سوم و مجموعه سیستم عامل، شبکه های کامپیوتری و پایگاه داده بعنوان مجموعه چهارم

2) ضریب مجموعه دروس ریاضی که شامل 4 درس ریاضی 1، ریاضی 2، آمار و ریاضیات گسسته است 2 شده است، سال گذشته ضریب دروس ریاضیات 1 بود، بنابراین ارزش مجموعه دروس ریاضی نسبت به سال گذشته افزایش یافته است

3) درس معادلات دیفرانسیل از مجموعه دروس ریاضی حذف شده است

4) درس کامپایلر که جز دروس تخصصی کنکور ارشد کامپیوتر 99 بود حذف شده است

5) دو درس سیگنال و الکترونیک دیجیتال به دروس کنکور ارشد کامپیوتر 1400 اضافه شده است

با توجه به تغییرات به وجود آمده در کنکور ارشد کامپیوتر 1400 میانگین درصد داوطلبان در هر گرایش مانند قبل قابل محاسبه نیست و به شکل دیگری محاسبه می شود، به همین علت قسمت زیر را برای دانشجویان عزیز قرار داده ایم تا بتوانید با وارد کردن درصد هر مجموعه درس میانگین درصدتان را با توجه به ضرایب کنکور ارشد کامپیوتر 1400 بدست آورید.

درصدهای هر درس را وارد کنین

زبان
ریاضی 1 و 2 و آمار و ریاضیات گسسته
نظریه زبان و سیگنال
ساختمان و الگوریتم و هوش مصنوعی
مدار منطقی و معماری کامپیوتر و الکترونیک دیجیتال
سیستم عامل و شبکه های کامپیوتری و پایگاه داده

میانگین درصد هر داوطلب در هر یک از گرایش های کنکور ارشد 1400

معماری
میانگین: 0
نرم افزار
میانگین: 0
هوش مصنوعی
میانگین: 0
شبکه
میانگین: 0
رایانش امن
میانگین: 0
بیوانفورماتیک
میانگین: 0
الگوریتم و محاسبات
میانگین: 0
علوم داده
میانگین: 0
قرآن کاوی رایانشی
میانگین: 0
علوم و فناوری شبکه
میانگین: 0

 

برای اینکه شما داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر 1400 متوجه شوید که کارنامه های شما به چه صورت خواهد بود، یک نمونه کارنامه کامپیوتر 1400 را بصورت فرضی برای شما ساخته ایم، کارنامه شما داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر 1400 بصورت زیر خواهد بود، توجه کنید که اعداد مربوط به تراز، رتبه و آخرین مجاز در سهمیه روزانه و غیر روزانه بصورت فرضی وارد شده است:

 
Karname Konkur Arshad Computer 1400
نمونه کارنامه کنکور ارشد کامپیوتر 1400
 

 

کارنامه های کنکور ارشد کامپیوتر 99

توجه کنید که در کارنامه های زیر کد ضریب های گفته شده بصورت رو به رو هستند:

1: گرایش معماری کامپیوتر

2: گرایش نرم افزار

3: گرایش هوش مصنوعی

4: گرایش شبکه های کامپیوتری

5: گرایش رایانش امن

6: گرایش بیوانفورماتیک

7: گرایش الگوریتم و محاسبات

 

 

 

 

شروع آسان برای کنکور ارشد کامپیوتر

متاسفانه به علت پایه ضعیفی که اکثر دانشجویان کامپیوتر کشور دارند هنگامیکه با کتاب های کنکور شروع به مطالعه می‌کنند چون کتاب های کنکور همه چیز را از پایه درس نداده اند شروع به مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر برای دانشجویان سخت است و کمی اعصاب شان خورد می‌شود و بعضی ها نیز از درس زده می‌شوند، به همین علت در راستای کمک به دانشجویان فیلم های جلسات ابتدایی دروس مهم را تهیه کرده ایم و در زیر بصورت رایگان قرار داده ایم تا دانشجویان کشور بتوانند شروعی مناسب و حرفه ای داشته باشند، سعی کنید قبل از شروع این دروس مهم ابتدا جلسات ابتدایی دروس زیر را تماشا کنید و بعد از روی کتاب ها مطالعه را شروع کنید. این فیلم ها را می‌توانید براحتی در زیر مشاهده کنید

 

 

برای شروعی ساده تر از فیلم های زیر شروع کنید

 

فیلم های رایگان ساختمان داده

 

فیلم های رایگان شبکه های کامپیوتری

 

فیلم های رایگان معماری کامپیوتر

 

فیلم های رایگان مدار منطقی

 

فیلم های رایگان طراحی الگوریتم

 

فیلم های رایگان ریاضیات گسسته

 

 

 

میانگین درصد رتبه های زیر 10 کنکور 99 چند بوده است؟

میانگین درصد رتبه های تک رقمی کنکور ارشد کامپیوتر 99 در گرایش های مختلف حدود 55 درصد بوده است

برای کسب رتبه زیر 100 از چه دروسی شروع کنیم؟

برای کسب رتبه زیر 100 داوطلبان باید از دروس پایه ای و مهم کنکور ارشد کامپیوتر و رشته کامپیوتر نظیر ریاضیات گسسته، معماری کامپیوتر، مدار منطقی، ساختمان داده شروع کنند، حال با توجه به گرایشی که داوطلبان می‌خواهند شرکت کنند می‌توانند به این 4 درس یک الی دو درس دیگر نیز اضافه کنند، مثلا اگر می‌خواهید گرایش نرم افزار شرکت کنید می‌توانید درس نظریه زبان ها و شبکه را هم موازی با 4 درس گفته شده بخوانید، یا برای گرایش هوش مصنوعی بهتر است نظریه و سیگنال و سیستم نیز همراه با این 4 درس شروع شود

برای کسب رتبه زیر 100 در کنکور 1400 از چه زمانی باید شروع کرد؟

پاسخ به این سوال متناسب با وضعیت هر دانشجو می‌تواند متفاوت باشد و به پارامترهای زیادی نظیر پایه دانشجو، میزان ساعتی که در روز می‌تواند مطالعه کند، اینکه چه منابعی در اختیار دارد و پارامترهای دیگری بستگی دارد و نمی‌توان جواب ثابتی به آن داد. اما بطور کلی به دانشجویان پیشنهاد می‌شود از تابستان یا مهر مطالعه خودشان را شروع کنند اما دانشجویان زیادی هم وجود داشته اند که 3 الی 4 ماه مطالعه کرده اند و توانسته اند رتبه زیر 100 کسب کنند بنابراین نمی‌توان نسخه ای یکسان برای همه تجویز کرد

برای مطالعه کنکور ارشد با چه دروسی شروع کنیم؟

پاسخ به این سوال با توجه به اینکه دانشجو میخواهد در چه گرایشی شرکت کند متفاوت است، اما می‌توان بطور کلی گفت که در تمامی گرایش ها دروس مدار منطقی، معماری کامپیوتر، ساختمان داده، ریاضی گسسته جز دروسی باشد که در ابتدا مطالعه آنها را شروع می‌کنید. حال بسته به اینکه می‌خواهید چه گرایشی شرکت کنید می‌تواند یک تا دو درس دیگر به این دروس اضافه شود، مثلا برای گرایش نرم افزار و رایانش امن بهتر است نظریه زبان ها و ماشین ها و شبکه های کامپیوتری به این دروس اضافه شود. یا برای گرایش هوش مصنوعی و بیوانفورماتیک می‌توان نظریه و سیگنال را نیز به این دروس اضافه کرد

 

 

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره تک جلسه‌ای تلفنی با استاد رضوی دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

شماره ثابت موسسه:   91305040 -021

 

 

مشتاقانه منتظر نظرات و سوالات شما هستیم

0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
موقعیت خود را به اشتراک بزارید
  1. (32 نظر در این صفحه قرار داده شده است)

  2. نظر خود را اضافه کنید
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم برا قبولی هوش و معماری دانشگاه چمران چه رتبه ای حدودا لازم است؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. وقت بخیر
من به دانشجویان توصیه میکنم که مقطع ارشد را به هیچ عنوان در این دانشگاه ها نخوانند زیرا هیچ عایدی در آینده برای آنان نخواهد داشت. مگر اینکه کارمند باشید و فقط به دنبال گرفتن مدرک برای افزایش حقوق باشید.
شاید تا رتبه های 1500 یا حتی...

سلام. وقت بخیر
من به دانشجویان توصیه میکنم که مقطع ارشد را به هیچ عنوان در این دانشگاه ها نخوانند زیرا هیچ عایدی در آینده برای آنان نخواهد داشت. مگر اینکه کارمند باشید و فقط به دنبال گرفتن مدرک برای افزایش حقوق باشید.
شاید تا رتبه های 1500 یا حتی بدتر هم بتوانید در این دانشگاه ها قبول شوید
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام استاد. آیا میشه هم کنکور ارشد آی تی و هم کامپیوتر را داد ؟ و یا اینکه دروسی مانند رایانش امن از طریق کنکور آی تی میشه انتخاب کرد ؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. وقت بخیر
بله می‌توانید هر دو کنکور ارشد کامپیوتر و ارشد فناوری اطلاعات را شرکت کنید. ارشد آی تی جز رشته های شناور محسوب می‌شود و بنابراین می‌توانید در کنار رشته اصلی ارشد مهندسی کامپیوتر، در کنکور ارشد آی تی هم شرکت کنید.
رایانش امن درس...

سلام. وقت بخیر
بله می‌توانید هر دو کنکور ارشد کامپیوتر و ارشد فناوری اطلاعات را شرکت کنید. ارشد آی تی جز رشته های شناور محسوب می‌شود و بنابراین می‌توانید در کنار رشته اصلی ارشد مهندسی کامپیوتر، در کنکور ارشد آی تی هم شرکت کنید.
رایانش امن درس نیست گرایش است، اگر میخواهید در گرایش رایانش امن قبول شوید فقط از طریق ارشد کامپیوتر می‌توانید در این گرایش پذیرفته شوید.
گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر و گرایش های ارشد آی تی در سایت کنکور کامپیوتر هستند، می‌توانید مشاهده کنید
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

یعنی موقع امتحان به این صورته که دوتا دفترچه سوال یکی برای کامپیوتر و یکی برای آی تی میدن ؟

This comment was minimized by the moderator on the site

خیر
کنکور ارشد کامپیوتر و همین طور کنکور ارشد آی تی در دو روز جداگانه برگزار می‌شوند و بنابراین سوالات شان نیز با هم متفاوت است
موفق وپیروز باشید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
با زدن تست های دو درس مثلا پایگاه داده و سیستم عامل با ضریبی حدودا بین 40 تا 70 درصد اماکن قبولی در دانشگاه دولتی روزانه هست؟
بدون در نظر گرفتن سطح دانشگاه

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. وقت بخیر
بله ممکن است در بدترین دانشگاه های دولتی کشور قبول شوید
موفق و پیروز باشید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام استاد ببخشین برای قبولی روزانه هوش و رایانش امن تو دانشگاه تبریز چه رتبه ای نیاز هست ؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. وقت بخیر
شرایط هر سال متفاوت است و بطور دقیق نمی‌توان مشخص کرد.
رتبه ای حدود 800 برای قبولی در هوش مصنوعی روزانه دانشگاه تبریز مناسب است، در مورد سایر گرایش ها نیز رتبه ای حدودا در همین رنج نیاز است.
موفق و پیروز باشید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام استاد
امکان داره امسال هم کنکور به تعویق بیفته به خاطر کرونا؟