ورود کانال تلگرام

نمونه کارنامه ارشد کامپیوتر 99

4.0581395348837 1 1 1 1 14.06 امتیاز (172 رای)

در این قسمت جامع‌ترین بانک کارنامه‌های ارشد کامپیوتر 99 در کشور را برایتان گردآوری کرده‌ایم. در این صفحه می‌توانید کارنامه نفرات برتر کنکور ارشد نرم افزار، شبکه های کامپیوتری، رایانش امن، هوش مصنوعی، معماری کامپیوتر (سخت افزار)، بیوانفورماتیک و الگوریتم و محاسبات را مشاهده کنید، همین طور می‌توانید تراز و رتبه‌های قبولی در ارشد رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه های مختلف را مشاهده کنید. تعداد رتبه های برتر سال 99 تیم کنکور کامپیوتر چندین برابر مجموع تعداد رتبه های برتر تمامی موسسات کنکوری کشور است، این مقدار رتبه برتر آن هم در سخت ترین رشته کنکور ارشد جز با برنامه ریزی دقیق و اصولی و علمی، محقق نمی‌شد، 12 رتبه تک رقمی در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی 99 که بیش از نیمی از آنها مشاوره هفتگی داشته اند حاصل تلاش شبانه روزی امسال بود، برای مشاهده مصاحبه رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی می‌توانید به صفحه مصاحبه های رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید. با توجه به اینکه بیشترین قبولی های کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی 99 با اختلاف بسیار زیاد نسبت به دیگر موسسات متعلق به ما بوده و تعداد کارنامه های بسیار زیادی را در اختیار داریم این صفحه را برای شما داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر 1400 به طور غیر قابل وصفی کامل و جامع ساخته ایم، لازم است به این نکته اشاره شود که به علت تعداد زیاد کارنامه ها فقط بخشی از آنها که به شما دانشجویان عزیز کمک می‌کند و اطلاعات مفیدی در اختیار شما می‌گذارد را برایتان قرار داده ایم و از قرار دادن رتبه های نزدیک به هم خود داری کرده‌ایم زیرا قرار دادن همه کارنامه ها هم اطلاعات تکراری به شما میداد و هم لود این صفحه را دچار مشکل می‌کرد.

مطالعه دقیق کارنامه های کنکور ارشد کامپیوتر 99 مزیت های زیر را برای شما خواهد داشت

 

 1) برنامه ریزی برای مطالعه دروس

با توجه درصد دروس مختلف که در کارنامه های رتبه های برتر مشاهده می‌شود می‌توان متوجه شد که دروس مهم هر گرایش چه دروسی است، برای مطالعه بیشتر در این خصوص می‌توانید به صفحات دروس مهم کنکور ارشد نرم افزار و شبکه و امنیت و یا دروس مهم گرایش هوش مصنوعی مراجعه کنید

 2) انتخاب رشته دقیق

برای اینکه داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر 1400 بتوانند انتخاب رشه دقیقی داشته باشند دو مورد را در این صفحه لحاظ کردیم، مورد اول اینکه محل قبولی تمامی کارنامه ها را برای شما آورده ایم و مورد دوم اینکه سعی کردیم تا رتبه های بد و محل قبولی آنان را برای شما بیاوریم تا تمامی رتبه ها بتوانند به خوبی از این صفحه استفاده کنند. با مشاهده محل قبولی هر دانشجو می‌توانید تخمینی از آخرین رتبه قبولی در کنکور ارشد کامپیوتر در هر دانشگاه داشته باشید و از این اطلاعات فوق العاده در انتخاب رشته تان استفاده کنید.

3) متوجه خواهید شد که کسب رتبه برتر در کنکور ارشد کامپیوتر چقدر آسان است

همین طور که مشاهده می‌کنید قبولی در کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر بسیار آسان تر از قبولی در کنکور کارشناسی است و اگر شما به 55 درصد سوالات پاسخ دهید جز رتبه‌های 1 تا 10 کنکور ارشد کامپیوتر می‌شوید، میانگین درصد رتبه 86 نرم افزار امسال 41.64 درصد بوده،‌ در سایر گرایش ها نیز مشابه این است، بنابراین با یک برنامه ریزی صحیح و هوشمندانه و یک تلاش مستمر می‌توانید به راحتی در برترین دانشگاه‌های ایران قبول شوید. برای آشنایی با نحوه صحیح مطالعه و برنامه ریزی برای کنکور کامپیوتر، توصیه میکنم به قسمت برنامه ریزی و مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات مراجعه کنید و فیلم صفر تا صد نحوه صحیح برنامه‌ ریزی را مشاهده کنید. همچنین اگر قصد دارید مسیر را هوشمندانه طی کنید حتما فیلم های همایش کنکور ارشد کامپیوتر را مشاهده کنید.

توضیحی در مورد نحوه محاسبه تراز در کنکور ارشد و سهمیه شاگرد اولی

برای مشاهده اینکه تراز، رتبه و درصد هر داوطلب به چه شکل محاسبه می‌شود می‌توانید به صفحه محاسبه تراز در کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید. همین طور سوالات بسیاری در مورد سهمیه شاگرد اولی و همین طور سهمیه استعداد‌های درخشان پرسیده می‌شود که برای مطالعه بیشتر در این خصوص می‌توانید به صفحه سهمیه رتبه اولی در کنکور ارشد مراجعه کنید.

توضیحی در مورد سهمیه های 5 درصدی

لازم است به این نکته اشاره شود که اگر ظرفیت متعلق به سهمیه های 25 درصدی توسط دارندگان این سهمیه پر نشود که اکثر این ظرفیت نیز به علت اینکه تعداد افراد دارای این سهمیه بسیار پایین هستند پر نمی‌شود (در 1000 نفر اول حدود 10 نفر سهمیه 25 درصدی دارند)، ظرفیت کنار گذاشته شده برای سهمیه 25 درصدی ابتدا به افرادی که دارای سهمیه 5 درصدی هستند تعلق می‌گیرد، و اگر سهمیه های 5 درصدی ظرفیت باقی مانده سهمیه های 25 درصدی را نگرفتند سپس این ظرفیت باقی مانده از سهمیه 25 درصدی به سهمیه آزاد خواهد رسید، اما اتفاقی که در عمل می‌افتد آن است که چون تعداد دانشجویانی که سهمیه 5 درصدی دارند خیلی زیاد است (حدود 100 نفر در 1000 نفر اول) معمولا تمامی ظرفیت باقی مانده سهمیه های 25 درصدی به سهمیه های 5 درصدی می‌رسد. دقت کنید که متاسفانه امسال ظرفیت های 25 درصدی و 5 درصدی مازاد نبوده است که جا دارد دانشجویان به این امر اعتراض کنند تا برای سال های آینده این سهمیه را جز سهمیه مازاد در نظر بگیرند.

 

شروع آسان برای کنکور ارشد کامپیوتر

متاسفانه به علت پایه ضعیفی که اکثر دانشجویان کامپیوتر کشور دارند هنگامیکه با کتاب های کنکور شروع به مطالعه می‌کنند چون کتاب های کنکور همه چیز را از پایه درس نداده اند شروع به مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر برای دانشجویان سخت است و کمی اعصاب شان خورد می‌شود و بعضی ها نیز از درس زده می‌شوند، به همین علت در راستای کمک به دانشجویان فیلم های جلسات ابتدایی دروس مهم را تهیه کرده ایم و در زیر بصورت رایگان قرار داده ایم تا دانشجویان کشور بتوانند شروعی مناسب و حرفه ای داشته باشند، سعی کنید قبل از شروع این دروس مهم ابتدا جلسات ابتدایی دروس زیر را تماشا کنید و بعد از روی کتاب ها مطالعه را شروع کنید. این فیلم ها را می‌توانید براحتی در زیر مشاهده کنید

 

 شروع آسان

 

 

برای درست کردن این بخش تلاش های بسیار زیادی انجام شده است و امسال سعی کرده‌ایم که این بخش بسیار کامل باشد تا بدین ترتیب بیشترین کمک ممکن را به دانشجویان کشور کرده باشیم. جا دارد در اینجا از تمامی دانشجویان عزیز سال گذشته که برای کمک به دوستانشان در امسال پی دی اف کامل کارنامه هایشان را برای ما ارسال کرده‌اند تشکر کنیم، امید آنکه این کار زیبا ادامه داشته باشد.

توجه: متاسفانه مشاهده شده که سایت‌ها و موسساتی بصورت زیرکانه از کارنامه‌های سال‌های قبل بدون نام سایت کنکور کامپیوتر استفاده کرده‌اند (بعنوان مثال رتبه های نرم افزار کارنامه ها را کنار هم قرار داده اند و جداگانه اعلام کرده‌اند)، هر گونه استفاده از کارنامه‌های درون سایت بدون نام بردن منبع غیر مجاز و از نظر شرعی حرام است.

دانشجویان عزیز توجه داشته باشید که هرگونه سوالی دارید می‌توانید در انتهای همین صفحه (در قسمت نظرات) بپرسید، خوشحال می‌شویم که بتوانیم پاسخ گوی سوالات شما باشیم

محاسبه میانگین درصد هر کارنامه در هر یک از گرایش های کنکور ارشد کامپیوتر 99

یکی از سوالات پر تکراری که هر ساله دانشجویان می‌پرسند این است که برای کسب رتبه x چه درصدی باید بطور میانگین داشته باشیم؟ تیم کنکور کامپیوتر برای پاسخ به این پرسش و در راستای کمک به داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر قسمت زیر را برای شما آماده کرده است، این کار برای اولین بار در کشور انجام شده است، در باکس زیر با وارد کردن درصد های هر یک از کارنامه هایی که در این صفحه قرار گرفته است می‌توانید میانگین درصد آن کارنامه را با توجه به ضرایب کنکور ارشد کامپیوتر 99 بدست آورید .

 

درصدهای هر درس را وارد کنین

زبان
ریاضیات
نظریه زبان
مدار منطقی
معماری
داده الگوریتم
سیستم عامل
شبکه
هوش مصنوعی
کامپایلر
پایگاه داده

میانگین درصد هر داوطلب در هر یک از گرایش های کنکور ارشد 99

معماری
میانگین: 0
نرم افزار
میانگین: 0
هوش مصنوعی
میانگین: 0
شبکه
میانگین: 0
رایانش امن
میانگین: 0
بیوانفورماتیک
میانگین: 0
الگوریتم و محاسبات
میانگین: 0

 

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که نحوه محاسبه میانگین درصد در کنکور ارشد کامپیوتر 99 چگونه است؟ در کنکور ارشد کامپیوتر 99 هر درس در هر گرایش ضریب خاص مربوط به خودش را داشت، بنابراین میانگین درصد داوطلب در هر گرایش از ضرب درصد هر درس در ضریب آن درس در گرایش مربوطه و سپس جمع این اعداد با هم و در نهایت تقسیم این جمع بر مجموع ضرایب در آن گرایش بدست می آید. شاید کمی گیج شده باشید، به مثال زیر توجه کنید: فرض کنید میخواهیم میانگین درصد شخصی که درصدهای زیر را کسب کرده است را در گرایش نرم افزارمحاسبه کنیم:

nemune yek karname konkur arshad computer 99

حال با توجه به درصد های عکس بالا نحوه محاسبه میانگین درصد کنکور ارشد این کارنامه در گرایش نرم افزار بصورت زیر است:

miyanging darsad har davtalab dar konkur arshad 99

توجه کنید که در کنکور ارشد کامپیوتر 99 هر درس در هر گرایش ضریب خاص مربوط به خودش را داشت و ضریب هر درس در هر گرایش، در کنکور ارشد کامپیوتر 99 بصورت زیر بود.

 
ضرایب دروس کنکور ارشد کامپیوتر 1399

ضرایب دروس کنکور ارشد کامپیوتر 1399

 

محاسبه میانگین درصد شما در هر یک از گرایش های کنکور ارشد کامپیوتر 1400

کنکور ارشد کامپیوتر 1400 نسبت به کنکور 99 تغییرات زیادی را شاهد بود، این تغییرات به شرح زیر است:

1) در کنکور ارشد سال 99 هر درس تخصصی ضریب مختص به خودش را داشت اما در کنکور 1400 هر چند درس را در یک مجموعه قرار دادند و به هر مجموعه ضریب اختصاص داده اند، در کنکور ارشد 1400 مجموعه دروس تخصصی شامل 11 درس است، که این 11 درس به 4 مجموعه تقسیم شده است و هر مجموعه درس در گرایش های مختلف ضرایب متفاوتی دارد، این 4 مجموعه درس عبارت اند از، مجموعه نظریه زبان و سیگنال به عنوان مجموعه اول، مجموعه ساختمان داده و طراحی الگوریتم و هوش مصنوعی به عنوان مجموعه دوم، مجموعه مدار منطقی و معماری کامپیوتر و الکترونیک دیجیتال بعنوان مجموعه سوم و مجموعه سیستم عامل، شبکه های کامپیوتری و پایگاه داده بعنوان مجموعه چهارم

2) ضریب مجموعه دروس ریاضی که شامل 4 درس ریاضی 1، ریاضی 2، آمار و ریاضیات گسسته است 2 شده است، سال گذشته ضریب دروس ریاضیات 1 بود، بنابراین ارزش مجموعه دروس ریاضی نسبت به سال گذشته افزایش یافته است

3) درس معادلات دیفرانسیل از مجموعه دروس ریاضی حذف شده است

4) درس کامپایلر که جز دروس تخصصی کنکور ارشد کامپیوتر 99 بود حذف شده است

5) دو درس سیگنال و الکترونیک دیجیتال به دروس کنکور ارشد کامپیوتر 1400 اضافه شده است

با توجه به تغییرات به وجود آمده در کنکور ارشد کامپیوتر 1400 میانگین درصد داوطلبان در هر گرایش مانند قبل قابل محاسبه نیست و به شکل دیگری محاسبه می شود، به همین علت قسمت زیر را برای دانشجویان عزیز قرار داده ایم تا بتوانید با وارد کردن درصد هر مجموعه درس میانگین درصدتان را با توجه به ضرایب کنکور ارشد کامپیوتر 1400 بدست آورید.

درصدهای هر درس را وارد کنین

زبان
ریاضی 1 و 2 و آمار و ریاضیات گسسته
نظریه زبان و سیگنال
ساختمان و الگوریتم و هوش مصنوعی
مدار منطقی و معماری کامپیوتر و الکترونیک دیجیتال
سیستم عامل و شبکه های کامپیوتری و پایگاه داده

میانگین درصد هر داوطلب در هر یک از گرایش های کنکور ارشد 1400

معماری
میانگین: 0
نرم افزار
میانگین: 0
هوش مصنوعی
میانگین: 0
شبکه
میانگین: 0
رایانش امن
میانگین: 0
بیوانفورماتیک
میانگین: 0
الگوریتم و محاسبات
میانگین: 0
علوم داده
میانگین: 0
قرآن کاوی رایانشی
میانگین: 0
علوم و فناوری شبکه
میانگین: 0

 

برای اینکه شما داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر 1400 متوجه شوید که کارنامه های شما به چه صورت خواهد بود، یک نمونه کارنامه کامپیوتر 1400 را بصورت فرضی برای شما ساخته ایم، کارنامه شما داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر 1400 بصورت زیر خواهد بود، توجه کنید که اعداد مربوط به تراز، رتبه و آخرین مجاز در سهمیه روزانه و غیر روزانه بصورت فرضی وارد شده است:

 
نمونه کارنامه کنکور ارشد کامپیوتر 1400

نمونه کارنامه کنکور ارشد کامپیوتر 1400

 

 

کارنامه های کنکور ارشد کامپیوتر 99

توجه کنید که در کارنامه های زیر کد ضریب های گفته شده بصورت رو به رو هستند:

1: گرایش معماری کامپیوتر

2: گرایش نرم افزار

3: گرایش هوش مصنوعی

4: گرایش شبکه های کامپیوتری

5: گرایش رایانش امن

6: گرایش بیوانفورماتیک

7: گرایش الگوریتم و محاسبات

 

 

 

 

شروع آسان برای کنکور ارشد کامپیوتر

متاسفانه به علت پایه ضعیفی که اکثر دانشجویان کامپیوتر کشور دارند هنگامیکه با کتاب های کنکور شروع به مطالعه می‌کنند چون کتاب های کنکور همه چیز را از پایه درس نداده اند شروع به مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر برای دانشجویان سخت است و کمی اعصاب شان خورد می‌شود و بعضی ها نیز از درس زده می‌شوند، به همین علت در راستای کمک به دانشجویان فیلم های جلسات ابتدایی دروس مهم را تهیه کرده ایم و در زیر بصورت رایگان قرار داده ایم تا دانشجویان کشور بتوانند شروعی مناسب و حرفه ای داشته باشند، سعی کنید قبل از شروع این دروس مهم ابتدا جلسات ابتدایی دروس زیر را تماشا کنید و بعد از روی کتاب ها مطالعه را شروع کنید. این فیلم ها را می‌توانید براحتی در زیر مشاهده کنید

 

 

برای شروعی ساده تر از فیلم های زیر شروع کنید

 

فیلم های رایگان ساختمان داده

فیلم ساختمان داده جلسه 1

فیلم ساختمان داده جلسه 1

ساختمان داده جلسه 2 قسمت 1

ساختمان داده جلسه 2 قسمت 1

ساختمان داده جلسه 2 قسمت 2

ساختمان داده جلسه 2 قسمت 2

ساختمان داده جلسه 3 قسمت 1

ساختمان داده جلسه 3 قسمت 1

ساختمان داده جلسه 3 قسمت 2

ساختمان داده جلسه 3 قسمت 2

ساختمان داده جلسه 4 قسمت 1

ساختمان داده جلسه 4 قسمت 1

ساختمان داده جلسه 4 قسمت 2

ساختمان داده جلسه 4 قسمت 2

ساختمان داده جلسه 4 قسمت 3

ساختمان داده جلسه 4 قسمت 3

تست ساختمان جلسه 1 بخش 1

تست ساختمان جلسه 1 بخش 1

تست ساختمان جلسه 1 قسمت 2

تست ساختمان جلسه 1 قسمت 2

تست ساختمان جلسه 1 قسمت 3

تست ساختمان جلسه 1 قسمت 3

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

 

فیلم های رایگان شبکه های کامپیوتری

فیلم شبکه جلسه 1 قسمت 1

فیلم شبکه جلسه 1 قسمت 1

فیلم شبکه جلسه 1 قسمت 2

فیلم شبکه جلسه 1 قسمت 2

فیلم شبکه جلسه 1 قسمت 3

فیلم شبکه جلسه 1 قسمت 3

فیلم شبکه جلسه 2 قسمت 1

فیلم شبکه جلسه 2 قسمت 1

فیلم شبکه جلسه 2 قسمت 2

فیلم شبکه جلسه 2 قسمت 2

فیلم شبکه جلسه 2 قسمت 3

فیلم شبکه جلسه 2 قسمت 3

فیلم شبکه جلسه 2 قسمت 4

فیلم شبکه جلسه 2 قسمت 4

فیلم شبکه جلسه 2 قسمت 5

فیلم شبکه جلسه 2 قسمت 5

نکته و تست شبکه جلسه 1 قسمت 1

نکته و تست شبکه جلسه 1 قسمت 1

نکته و تست شبکه جلسه 1 قسمت 2

نکته و تست شبکه جلسه 1 قسمت 2

تست شبکه جلسه 1 قسمت 3

تست شبکه جلسه 1 قسمت 3

نکته و تست شبکه جلسه 1 قسمت 4

نکته و تست شبکه جلسه 1 قسمت 4

تست شبکه جلسه 1 قسمت 5

تست شبکه جلسه 1 قسمت 5

نکته و تست شبکه جلسه 2 قسمت 1

نکته و تست شبکه جلسه 2 قسمت 1

تست شبکه جلسه 2 قسمت 2

تست شبکه جلسه 2 قسمت 2

تست شبکه جلسه 2 قسمت 3

تست شبکه جلسه 2 قسمت 3

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

 

فیلم های رایگان معماری کامپیوتر

فیلم معماری جلسه 1 قسمت 1

فیلم معماری جلسه 1 قسمت 1

فیلم معماری جلسه 1 قسمت 2

فیلم معماری جلسه 1 قسمت 2

فیلم معماری جلسه 2 قسمت 1

فیلم معماری جلسه 2 قسمت 1

فیلم معماری جلسه 2 قسمت 2

فیلم معماری جلسه 2 قسمت 2

فیلم معماری جلسه 3 قسمت 1

فیلم معماری جلسه 3 قسمت 1

فیلم معماری جلسه 3 قسمت 2

فیلم معماری جلسه 3 قسمت 2

فیلم معماری جلسه 4 قسمت 1

فیلم معماری جلسه 4 قسمت 1

فیلم معماری جلسه 4 قسمت 2

فیلم معماری جلسه 4 قسمت 2

فیلم معماری جلسه 4 قسمت 3

فیلم معماری جلسه 4 قسمت 3

فیلم معماری جلسه 4 قسمت 4

فیلم معماری جلسه 4 قسمت 4

تست معماری جلسه 1 قسمت 1

تست معماری جلسه 1 قسمت 1

تست معماری جلسه 1 قسمت 2

تست معماری جلسه 1 قسمت 2

تست معماری جلسه 1 قسمت 3

تست معماری جلسه 1 قسمت 3

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

 

فیلم های رایگان مدار منطقی

فیلم مدار منطقی جلسه 1 قسمت 1

فیلم مدار منطقی جلسه 1 قسمت 1

فیلم مدار منطقی جلسه 1 قسمت 2

فیلم مدار منطقی جلسه 1 قسمت 2

فیلم مدار منطقی جلسه 2 قسمت 1

فیلم مدار منطقی جلسه 2 قسمت 1

فیلم مدار منطقی جلسه 2 قسمت 2

فیلم مدار منطقی جلسه 2 قسمت 2

فیلم مدار منطقی جلسه 3 قسمت 1

فیلم مدار منطقی جلسه 3 قسمت 1

فیلم مدار منطقی جلسه 3 قسمت 2

فیلم مدار منطقی جلسه 3 قسمت 2

تست مدار منطقی جلسه 1 قسمت 1

تست مدار منطقی جلسه 1 قسمت 1

تست مدار منطقی جلسه 1 قسمت 2

تست مدار منطقی جلسه 1 قسمت 2

تست مدار منطقی جلسه 1 قسمت 3

تست مدار منطقی جلسه 1 قسمت 3

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

 

فیلم های رایگان طراحی الگوریتم

طراحی الگوریتم جلسه 1 قسمت 1

طراحی الگوریتم جلسه 1 قسمت 1

طراحی الگوریتم جلسه 1 قسمت 2

طراحی الگوریتم جلسه 1 قسمت 2

طراحی الگوریتم جلسه 2 قسمت 1

طراحی الگوریتم جلسه 2 قسمت 1

طراحی الگوریتم جلسه 2 قسمت 2

طراحی الگوریتم جلسه 2 قسمت 2

طراحی الگوریتم جلسه 3 قسمت 1

طراحی الگوریتم جلسه 3 قسمت 1

طراحی الگوریتم جلسه 3 قسمت 2

طراحی الگوریتم جلسه 3 قسمت 2

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

 

فیلم های رایگان ریاضیات گسسته

ریاضی گسسته جلسه 1 قسمت 1

ریاضی گسسته جلسه 1 قسمت 1

ریاضی گسسته جلسه 1 قسمت 2

ریاضی گسسته جلسه 1 قسمت 2

ریاضی گسسته جلسه 2 قسمت 1

ریاضی گسسته جلسه 2 قسمت 1

ریاضی گسسته جلسه 2 قسمت 2

ریاضی گسسته جلسه 2 قسمت 2

ریاضی گسسته جلسه 3 قسمت 1

ریاضی گسسته جلسه 3 قسمت 1

ریاضی گسسته جلسه 3 قسمت 2

ریاضی گسسته جلسه 3 قسمت 2

ریاضی گسسته جلسه 3 قسمت 3

ریاضی گسسته جلسه 3 قسمت 3

حل سوالات ریاضی گسسته جلسه 1 قسمت 1

حل سوالات ریاضی گسسته جلسه 1 قسمت 1

حل سوالات ریاضی گسسته جلسه 1 قسمت 2

حل سوالات ریاضی گسسته جلسه 1 قسمت 2

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

 

 

 

میانگین درصد رتبه های زیر 10 کنکور 99 چند بوده است؟

میانگین درصد رتبه های تک رقمی کنکور ارشد کامپیوتر 99 در گرایش های مختلف حدود 55 درصد بوده است

برای کسب رتبه زیر 100 از چه دروسی شروع کنیم؟

برای کسب رتبه زیر 100 داوطلبان باید از دروس پایه ای و مهم کنکور ارشد کامپیوتر و رشته کامپیوتر نظیر ریاضیات گسسته، معماری کامپیوتر، مدار منطقی، ساختمان داده شروع کنند، حال با توجه به گرایشی که داوطلبان می‌خواهند شرکت کنند می‌توانند به این 4 درس یک الی دو درس دیگر نیز اضافه کنند، مثلا اگر می‌خواهید گرایش نرم افزار شرکت کنید می‌توانید درس نظریه زبان ها و شبکه را هم موازی با 4 درس گفته شده بخوانید، یا برای گرایش هوش مصنوعی بهتر است نظریه و سیگنال و سیستم نیز همراه با این 4 درس شروع شود

برای کسب رتبه زیر 100 در کنکور 1400 از چه زمانی باید شروع کرد؟

پاسخ به این سوال متناسب با وضعیت هر دانشجو می‌تواند متفاوت باشد و به پارامترهای زیادی نظیر پایه دانشجو، میزان ساعتی که در روز می‌تواند مطالعه کند، اینکه چه منابعی در اختیار دارد و پارامترهای دیگری بستگی دارد و نمی‌توان جواب ثابتی به آن داد. اما بطور کلی به دانشجویان پیشنهاد می‌شود از تابستان یا مهر مطالعه خودشان را شروع کنند اما دانشجویان زیادی هم وجود داشته اند که 3 الی 4 ماه مطالعه کرده اند و توانسته اند رتبه زیر 100 کسب کنند بنابراین نمی‌توان نسخه ای یکسان برای همه تجویز کرد

برای مطالعه کنکور ارشد با چه دروسی شروع کنیم؟

پاسخ به این سوال با توجه به اینکه دانشجو میخواهد در چه گرایشی شرکت کند متفاوت است، اما می‌توان بطور کلی گفت که در تمامی گرایش ها دروس مدار منطقی، معماری کامپیوتر، ساختمان داده، ریاضی گسسته جز دروسی باشد که در ابتدا مطالعه آنها را شروع می‌کنید. حال بسته به اینکه می‌خواهید چه گرایشی شرکت کنید می‌تواند یک تا دو درس دیگر به این دروس اضافه شود، مثلا برای گرایش نرم افزار و رایانش امن بهتر است نظریه زبان ها و ماشین ها و شبکه های کامپیوتری به این دروس اضافه شود. یا برای گرایش هوش مصنوعی و بیوانفورماتیک می‌توان نظریه و سیگنال را نیز به این دروس اضافه کرد

 

 

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره تک جلسه‌ای تلفنی با استاد رضوی دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

شماره ثابت موسسه:   09378555200

 

 

پاسخ‌گوی سوالات شما هستیم

0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)

تاکنون (82) نظر در این صفحه ثبت شده است.

Mohammad

سلام استاد خسته نباشید .
استاد اگر درس های ساختمان داده ها طراحی الگوریتم : 35 درصد ،، نظریه زبان ها : 30 درصد ،، پایگاه داده ها : 30 درصد ،، هوش مصنوعی : 20 درصد بزنم ،، هوش مصنوعی دانشگاه خلیج فارس بوشهر قبول میشم ؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به Mohammad

سلام. وقت بخیر. دانشگاه خلیج فارس بوشهر دانشگاه خاصی برای مقطع ارشد نیست و اکثر دانشجوها به فکر قبولی در چنین دانشگاه‌هایی نیستند بنابراین با درصدهای کمتر از این هم می‌توانید در این دانشگاه قبول شوید، توجه کنید که اگر کسی لیسانس دانشگاه ضعیفی بوده و می‌خواهید آینده روشنی از طریق علم داشته باشد حتما باید ارشد را در دانشگاه تاپی درس بخواند، اگر کسی هم لیسانس و هم ارشد در دانشگاه ضعیفی درس بخواند بعید است که دیگر از طریق علم بتواند آینده روشنی داشته باشد. موفق و پیروز باشید

پاسخ
علی

سلام استاد خسته نباشید .
استاد با درصد های دروس ساختمان داده ها و طراحی الگوریتم : 35 درصد ، نظریه زبان ها : 30 درصد ، پایگاه داده ها : 30 درصد
چه دانشگاه هایی شانس قبولی با این درصد ها هست ؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به علی

سلام. وقت بخیر. درصدهایتان را در قسمت محاسبه میانگین دروس وارد کنید و میانگین درصدتون را با میانگین درصد سایر کارنامه ها مقایسه کنید تا مشاهده کنید که امکان قبولی در چه دانشگاه هایی را دارید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
سمانه

سلام کارنامه های ۱۴۰۰ در سایت بارگزاری می کنید؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به سمانه

سلام. وقت بخیر. تا 10 روز آینده در سایت بارگذاری خواهد شد. موفق و پیروز باشید

پاسخ
محمد

سلام با رتبه ی 410 (کشوری 440) سهمیه آزاد رشته ی هوش، احتمال قبولی در دانشگاه های شهر تهران (روزانه یا شبانه فرق نداره) چقدره و کجا؟ ممنون

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به محمد

سلام. وقت بخیر. در دانشگاه های خوارزمی، رجایی، مالک اشتر، امام حسین و شاهد احتمال قبولی دارید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
محمد

سلام، با رتبه 800 در گرایش نرم افزار 1400، امکان قبولی در چه دانشگاه هایی هست؟
و اینکه بعد از "بهترین دانشگاه های ایران" که در سایتتون هست چه دانشگاه هایی ارزش انتخاب دارند؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به محمد

سلام. وقت بخیر. عذرخواهی میکنم برای تاخیر در پاسخ گویی، به دلیل آمدن نتایج و پیام‌های بسیار زیادی که در تلگرام داشتم امکان پاسخ گویی به کامنت‌ها وجود نداشت. با این رتبه امکان قبولی در دانشگاه هایی مانند مالک اشتر، نوشیروانی بابل، صنعتی شیراز و دانشگاه‌هایی در این رده ها را دارید، اگر شانس بیارید شاید بتوانید در شبانه دانشگاه های کمی بهتر نیز قبول شوید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
m

سلام وقت بخیر استاد با میانگین 18 درصدد در کنکور 1400 در گرایش معماری امکان قبولی در دانشگاه خواجه نصیر یا فردوسی روزانه وجود دارد ؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به m

سلام. وقت بخیر. توجه کنید که بطور کلی قبولی در گرایش معماری کامپیوتر در دانشگاه‌های تاپ راحت تر از سایر گرایش هاست و میانگین درصد پایین تری نیاز دارد، شما برای اینکه متوجه شوید که می‌توانید در معماری کامپیوتر این دو دانشگاه قبول شوید یا نه، میانگین درصد کارنامه های 99 ای که در این دانشگاه ها قبول شده اند را بدست آورید، سپس 5 الی 10 درصد از آنها کم کنید و سپس با میانگین درصد خودتون مقایسه کنید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
پاسخ m به رامین رضوی

بله درسته ولي معماري خواجه نصير داخل سايت نيست ظرفيت فردوسي زودتر از خواجه نصير پر ميشه؟ميانگين درصد قبولي معماري خواجه نصير چنده؟خيلي ممنون.

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به m

خیر، خواجه نصیر زودتر از فردوسی پر می‌شود. از روی میانگین درصد دانشگاه های نزدیک به خواجه نصیر مانند تربیت مدرس می‌توانید میانگین درصد گرایش معماری را در دانشگاه خواجه نصیر تخمین بزنید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
فرهاد حسن زاده

سلام مجدد ، بنده حسا ب کردم در کلیه گرایشهای مهندسی کامپیوتر در دانشگاههای مطرح تهران ( دانشگاه تهران ، صنعتی شریف ، امیرکبیر ، خواجه نصیر ، علم وصنعت ، تربیت مدرس وشهید بهشتی )در نوبت روزانه و شبانه باهم کلا 376 نفر درهمه گرایشها پذیرش داشتند درسال 1399 ، حالا به هرحال یکی رتبه اش بدتر از 400 شد ، دیگه دراین دانشگاه ها سخت قبول بشه .
حالا بعد این دانشگاهها شما کدام دانشگاهی را بهتر می بینید ؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به فرهاد حسن زاده

سلام. وقت بخیر. برای بررسی ظرفیت ارشد می‌توانید به صفحه ظرفیت مقطع ارشد کامپیوتر مراجعه کنید. در مورد سوال دوم تون می‌توانید به صفحه بررسی بهترین دانشگاه های ایران مراجعه کنید، دانشگاه های صنعتی اصفهان، اصفهان، شیراز و فردوسی نسبت به دانشگاه های دیگر شهرستان ها بهتر هستند. موفق و پیروز باشید

پاسخ
فرهاد حسن زاده

سلام ، بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران ( پردیس گرمسار ) و دانشگاه خوارزمی تهران بری گرایش معماری سیستمهای کامپیوتری ، کدامیکی بهتره چرا ؟
( درکارنامه های بالا دیدم تقریبا با یک رتبه نزدی این دانشگاهها قبول شدند )

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به فرهاد حسن زاده

سلام. وقت بخیر. اولا من هیچ یک از این دانشگاه ها را توصیه نمیکنم و برتری خیلی خاصی هم بین این دو نمیبینم، کسی که لیسانس در دانشگاه ضعیفی بوده و می‌خواهد آینده روشنی داشته باشد باید و مجبور است که ارشد را در دانشگاه های تاپ بخواند. اگر در مدرک ارشدتان از پردیس گرمسار امیرکبیر، واژه پردیس ذکر نمی‌شود، این بهتر است. بطور کلی باید محیط دانشگاه و اساتید هر دو دانشگاه را چک کنید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
طوفان آزادی

سلام استاد رضوی من میخوام در کنکور 1401 رتبه تک رقمی کنکور ارشد بشم. سهمیه جانبازان را نیز داریم تصمیم دارم همه ی دروس رو بخونم بجز سیگنال و ریاضی ها . البته زبان انگلیسی عالی هستم. و گسسته را نیز می خوانم. بنظرتون نیاز هستش ازمون ازمایشی شرکت کنم؟ چون سطح ازمون های ازمایشی خیلی بالا نیستند در حد کنکور که از چند فیلتر رد میشن بازم پر از باگ هستند.

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به طوفان آزادی

سلام. وقت بخیر. حتما باید در آزمون آزمایشی شرکت کنید، آزمون های آزمایشی کافه تدریس مناسب هست و از استاندارهای لازم برخوردار هست. موفق و پیروز باشید

پاسخ
علی

سلام خسته نباشید
من کنکور ۱۴۰۰ و شرکت کردم با معدل موثر ۱۵.۱۱ و سهیمه پنج درصد هم داشتم
برگه امتحان رو خالی تحویل دادم بخاطر اینکه نخونده بودم
امکانش هست شیراز یا اصفهان تو گرایش امنیت یا هوش قبول بشم؟ با اینکه الکی دل خودم و خوش نکنم؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به علی

سلام. وقت بخیر. خیر این امکان وجود ندارد. موفق و پیروز باشید

پاسخ
محمد

سلام . وقتتون بخیر . ببخشید من امسال توی کنکور 1400 تعداد سوالایی که زدم به این شکل بودش : 2 تا نظریه( 2 تا درست ) - 4 تا منطقی ( 4 تا درست ) - 5 تا ساختمان و الگوریتم ( 4 تا درست و 1 غلط ) . میانگین درصد برای معماری : 11.6 و برای هوش : 11.5 با تخمین کنکور 1400 و با تخمین کنکور 1399 : میانگین معماری : 13.08 و هوش 12.31. من سهمیه 10 درصد هم دارم . به نظرتون چقدر احتمال داره بتونم هوش روزانه تربیت مدرس و یا خواجه نصیر قبول شم ؟؟ درصد های بچه های 99 رو که دیدم و تخمین درصد رو که وارد کردم ، به طور تخمینی به نظرم رتبه ام بین 270 تا 290 با سهمیه ( هم در معماری و هم در هوش ) میشه . البته امسال ، هم میانگین درصد ها پایین تر هست فکر کنم و هم تعداد شرکت کنندگان کمتر هستش نسبت به 99

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به محمد

سلام. وقت بخیر. کنکور امسال از کنکور سال گذشته سخت تر بوده و ممکن است میانگین درصد دانشجویان تا 10 درصد هم پایین تر باشد، بنابراین هر احتمالی وجود دارد و اگر بررسی‌های شما درست باشد احتمال اینکه در هوش روزانه یا شبانه تریبت مدرس و خواجه نصیر قبول شوید بالاست، اما بطور کلی باید منتظر اعلام نتایج بمانید، در ضمن سهمیه 10 درصد وجود ندارد، سهمیه یا 5 درصدی است یا 25 درصدی، البته قالبا برای سهمیه های 5 درصدی سهمه 25 درصدی اعمال می‌شود. موفق و پیروز باشید

پاسخ
میلاد

سلام و وقت بخیر
با میانگین درصد 8 برای رایانش امن میشه رایانش امن روزانه مالک اشتر یا امام حسین قبول شد؟
کارنامه ها رو که بررسی کردم با درصد 7.5 شبانه مالک برای سال 99 قبول شده

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به میلاد

سلام. وقت بخیر. اگر کارنامه ها را بررسی کرده اید و مطمئن هستید که با میانگین درصد 7.5 در سال 99 شبانه مالک اشتر قبول شدند، امسال به احتمال بالا حتما می‌توانید امسال هم قبول شوید، زیرا امسال میانگین درصدها از سال گذشته پایین تر خواهد بود. موفق و پیروز باشید

پاسخ
رویا

سلام وقت بخیر
ببخشید ی سوال داشتم
من و دوستم میخوایم باهم کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر - نرم افزار شرکت کنیم و ی شهر قبول بشیم من معدلم ۱۸ و دوستم معدلش ۱۵ و ۳۶ هست.
ومن شهرستان همدان و دوستم کرمانشاه زندگی میکنه.
میخواستم ببینم چطور میتونیم باهم ی شهر قبول بشیم، چیکاری باید انجام بدیم راهی هست ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید?

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به رویا

سلام. وقت بخیر. سوال شما خیلی کلی است و نگفتید که دقیقا در چه گرایشی و در چه شهری میخواهید قبول شوید. همین طور باید بگید که روزی چند ساعت می‌توانید مطالعه کنید. پاسخ به این سوالات را به همین پیام ریپلای کنید تا بتوانم بصورت دقیق راهنمایی تون کنم. موفق و پیروز باشید

پاسخ
پاسخ رویا به رامین رضوی

ممنون از پاسخگوییتون. ما میخوایم در گرایش نرم افزار شرکت کنیم و شهرهای سنندج و زنجان و همدان و اراک (بیشتر شهرهای اطراف) مدنظرمون هست و تایم مطالعه مون میانگین بگم من ۵ ساعت و دوستم ۸ ساعت هستش.
باید چیکار کنیم و حدودا چه رتبه ای رو کسب کنیم ک باهم یک شهر قبول بشیم ؟

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به رویا

قبول شدن در مقطع ارشد کامپیوتر در این شهرهایی که شما گفتید نه نیاز به مطالعه دارد و نه در آینده برای شما عایدی خواهد داشت و صرفا یک مدرک خواهید داشت. بنده به هیچ دانشجویی تحصیل در مقطع ارشد این دانشگاه ها را توصیه نمی‌کنم. توجه کنید که اگر فردی لیسانس در دانشگاه ضعیفی بوده و می‌خواهد آینده روشنی از طریق علم داشته باشد حتما باید ارشد را در دانشگاه تاپی درس بخواند، همین طور باید توجه داشته باشید که کنکور ارشد نسبت به کنکور لیسانس به مراتب ساده تر است و به همین علت اکثر دانشجوها برای مقطع ارشد به دنبال دانشگاه های تاپ هستند. اینکه چه رتبه هایی برای قبولی در ارشد کامپیوتر دانشگاه هایی که گفتید نیاز هست را می‌توانید با توجه به کارنامه های بالا متوجه شوید، با رتبه های بالای 1000 هم می‌توانید در این دانشگاه ها قبول شوید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
hosein

با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر رضوی عزیز،

میخواستم بدونم آیا دروس و ضرایب گرایشهای کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر سال 1401 تغییر میکند یا نه همین دروس و ضرایب سال 1400 اعمال میشه؟
اگر بنا باشد تغییر کند برای قبول شدن در معماری روزانه دانشگاه تهران از چه دروسی باید شروع کنم؟ تا کی باید صبر کنم تا سنجش اعلام کند؟

با تشکر فراوان

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به hosein

سلام. وقت بخیر. در مورد سوال اول تون، به دلیل اینکه دروس و ضرایب فعلی از نظر من استاندارد است و همین طور به دلیل اینکه دروس و ضرایب فعلی نتیجه تغییرات سازمان سنجش در سال های متوالی است به نظر من احتمالا تغییری نخواهیم داشت و کنکور ارشد کامپیوتر 1401 همانند کنکور ارشد کامپیوتر 1400 خواهد بود. در مورد سوال دوم تون که فرمودید : اگر بنا باشد تغییر کند برای قبول شدن در معماری روزانه دانشگاه تهران از چه دروسی باید شروع کنم؟ شما می‌توانید از دروسی شروع کنید که احتمال حذف آنها بسیار پایین است، دروسی که جز دروس پایه ای رشته کامپیوتر محسوب می‌شوند، این دروس عبارتند از: ریاضیات گسسته، ساختمان داده، طراحی الگوریتم، مدار منطقی، شبکه های کامپیوتری، سیستم عامل و هوش مصنوعی. در مورد سوال آخرتون سنجش معمولا در آبان دفترچه ثبت نام کنکور را منتشر می‌کند و در آن دفترچه اینکه چه دروسی در کنکور ارشد کامپیوتر 1401 می‌آید و آن دروس چه ضرایبی دارند مشخص می‌شود. موفق و پیروز باشید

پاسخ
amir

سلام وقت بخیر . چرا بعضی ها که سهمیه 5 درصد دارند رو زده 25 درصد اعمال شده ؟ با تشکر

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به amir

سلام. وقت بخیر. در بالای این صفحه و قبل از شروع کارنامه ها این موضوع بطور کامل توضیح داده شده است، آن قسمت را مطالعه کنید و مجددا اگر سوالی داشتید بپرسید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
زهرا

سلام وقت بخیر. من اگر بخوام درصدهام رو با سال های گذشته مقایسه کنم و رتبه را به دست بیارم چه جوری میتونم این کار را بکنم؟ چون در این صفحه فقط نسبت به 1400 بررسی میکنه

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به زهرا

سلام. وقت بخیر. شما می‌توانید میانگین درصدهایتان را با استفاده از نرم افزاری که قرار گرفته است بدست آورید، سپس با میانگین درصدهای کارنامه های بالا مقایسه کنید تا بتوانید رتبه تون و تخمین بزنید. موفق و پیروز باشید

پاسخ
فاطمه

چرا کارنامهای سال 98 با 99 انقد تفاوتش زیاده از لحاظ درصد دروس پاسخ داده شده...انگار 98 راحت تر میشده قبولشی

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به فاطمه

سلام. وقت بخیر. خیلی تفاوت زیادی بین سال های مختلف وجود ندارد و تقریبا میانگین درصدها حدودا منفی و مثبت 5 درصد تغییر میکند در سال های مختلف. در سال گذشته به علت تعویق های زیادی که وجود داشت حدود 5 درصد میانگین درصدها بیشتر بود. موفق و پیروز باشید

پاسخ
سیدعلی

سلام استاد. خسته نباشید. سوالم اینه که این سهمیه 5 درصد روی دوره های روزانه فقط اعمال میشه یا روی دوره های شبانه هم تاثیر داره؟ واینکه اگه تاثیر داره برای قبولی در گرایش نرم افزار دوره شبانه در دانشگاه های تاپ تهران حداکثر چه رتبه ای نیاز هست (منظورم رتبه کشوری هست)

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به سیدعلی

سلام. وقت بخیر. سهمیه 5 درصدی در همه دوره ها اعمال می‌شود. در خصوص سوال دوم تون در هر دانشگاه رتبه آخرین فرد قبولی با توجه به سهمیه 5 درصدی متفاوت هست و اگر کارنامه های سهمیه های 5 درصدی که در دانشگاه های تاپ قبول شده اند را بررسی کنید متوجه حدود رتبه قبولی خواهید شد. موفق و پیروز باشید

پاسخ
میلاد زرین مدرقه

سلام من کارشناسی ارشد مهندسی برق کنترل از دانشگاه علم وصنعت دارم میخوام ارشد دوباره ای در کامپیوتر بگیرم بدلایلی که ماجرای اینترنت اشیا ایده هایی دارم که باید ارشدکامپیوتر بگیرم حالا میخوام بهم بگید از جایی شروع بکنم ومن اصلا عجله برای امثال ندارم دوسال میخوام بخونم ومیخوام از شما بزرگوار برنامه خوبی برای شروعم بگیرم

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به میلاد زرین مدرقه

سلام. وقت بخیر
برای قبولی در کنکور ارشد کامپیوتر نیازی به دو سال ندارید و شما اگر از همین الان پیوسته و درست درس بخوانید می‌توانید در کنکور ارشد 1401 رتبه خوبی کسب کنید و در دانشگاه تاپی قبول شوید.
در درجه اول فیلم همایش هایی که برگزار شده است و در صفحه همایش های کنکور ارشد کامپیوتر قرار دارد را مشاهده کنید.
در درجه دوم اگر مشکل مالی ندارید می‌توانید پکیج 11 درس و 11 نکته و تست را تهیه کنید و اگر می‌خواهید هزینه کمتری بکنید می‌توانید پکیج 6 درس و 6 نکته و تست را تهیه کنید.
فعلا می‌توانید برنامه زیر را به مدت 3 ماه داشته باشید
هفته ای 2 جلسه فیلم مدار منطقی و ریاضیات گسسته
هفته ای 3 جلسه فیلم ساختمان داده و معماری کامپیوتر
هر فصلی را هم که تمام کردید هفته ای 1 جلسه فیلم حل تست مربوط به آن فصل را مشاهده کنید
موفق و پیروز باشید

پاسخ
miss.amiri

سلام استاد وقت بخیر
برای قبولی در گرایش نرم افزار روزانه دانشگاه شیراز یا صنعتی شیراز؟ چه درس هایی سرمایه گذاری کنم توو این تایم مونده؟(مطالعه داشتم فقط میخوام بدونم بیشتر روی کدوم دروس وقت بذارم که جمع بندیش راحت تر باشد و برای هدف من نمره بیارتر باشد )
و سوال بعدی من درس ساختمان داده با منبع دیگر پیش رفتم ولی خب خیلی حس خوبی بهش ندارم آیا داخل این تایم مونده اگر فیلم های آموزشی ساختمان شما رو تهیه کنم میتونم جمعش کنم؟ یا به همون مطالعه خودم بسنده کنم و وقت روی دروس دیگر بذارم؟(سرعت مطالعه و گیرایی بنده هم خوب هست تا جایی که با بعضی از آموزش هاتون پیش رفتمه)

پاسخ
پاسخ رامین رضوی به miss.amiri

سلام. وقت بخیر
در مورد سوال اول تون اگر شما می‌گفتید که هیچ مطالعه‌ای نداشتید راحت تر می‌توانستم به شما بگویم روی چه دروسی تمرکز کنید ولی وقتی شما از قبل مطالعه داشتید باید مشخص شود که چه دروسی را خوانده اید و با توجه به آنها به شما برنامه بدهم.
بطور کلی خواندن دروس نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها، مدار منطقی، هوش مصنوعی، پایگاه داده را توصیه میکنم. در کنار این دروس با توجه به وضعیت تان می‌توانید 2 درس دیگر را نیز مطالعه کنید.
در مورد سوال آخرتون، اگر ساختمان داده را مطالعه کردید فیلم حل تست های من را تهیه کنید و شروع کنید به تماشای آنها
موفق و پیروز باشید

پاسخ
بارگذاری بیشتر ...