نمونه کارنامه ارشد کامپیوتر 99

کارنامه های کنکور ارشد کامپیوتر

4.1451612903226 1 1 1 1 14.15 امتیاز (62 رای)

در این قسمت جامع‌ترین بانک کارنامه‌های ارشد کامپیوتر 99 در کشور را برایتان گردآوری کرده‌ایم. در این صفحه می‌توانید کارنامه نفرات برتر کنکور ارشد نرم افزار، شبکه های کامپیوتری، رایانش امن، هوش مصنوعی، معماری کامپیوتر (سخت افزار)، بیوانفورماتیک و الگوریتم و محاسبات را مشاهده کنید، همین طور می‌توانید تراز و رتبه‌های قبولی در ارشد رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه های مختلف را مشاهده کنید. تعداد رتبه های برتر سال 99 تیم کنکور کامپیوتر چندین برابر مجموع تعداد رتبه های برتر تمامی موسسات کنکوری کشور است، این مقدار رتبه برتر آن هم در سخت ترین رشته کنکور ارشد جز با برنامه ریزی دقیق و اصولی و علمی، محقق نمی‌شد، 12 رتبه تک رقمی در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی 99 که بیش از نیمی از آنها مشاوره هفتگی داشته اند حاصل تلاش شبانه روزی امسال بود، برای مشاهده مصاحبه رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی می‌توانید به صفحه مصاحبه های رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید. با توجه به اینکه بیشترین قبولی های کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی 99 با اختلاف بسیار زیاد نسبت به دیگر موسسات متعلق به ما بوده و تعداد کارنامه های بسیار زیادی را در اختیار داریم این صفحه را برای شما داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر 1400 به طور غیر قابل وصفی کامل و جامع ساخته ایم، لازم است به این نکته اشاره شود که به علت تعداد زیاد کارنامه ها فقط بخشی از آنها که به شما دانشجویان عزیز کمک می‌کند و اطلاعات مفیدی در اختیار شما می‌گذارد را برایتان قرار داده ایم و از قرار دادن رتبه های نزدیک به هم خود داری کرده‌ایم زیرا قرار دادن همه کارنامه ها هم اطلاعات تکراری به شما میداد و هم لود این صفحه را دچار مشکل می‌کرد.

مطالعه دقیق کارنامه های کنکور ارشد کامپیوتر 99 مزیت های زیر را برای شما خواهد داشت

 

 1) برنامه ریزی برای مطالعه دروس

با توجه درصد دروس مختلف که در کارنامه های رتبه های برتر مشاهده می‌شود می‌توان متوجه شد که دروس مهم هر گرایش چه دروسی است، برای مطالعه بیشتر در این خصوص می‌توانید به صفحات دروس مهم کنکور ارشد نرم افزار و شبکه و امنیت و یا دروس مهم گرایش هوش مصنوعی مراجعه کنید

 2) انتخاب رشته دقیق

برای اینکه داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر 1400 بتوانند انتخاب رشه دقیقی داشته باشند دو مورد را در این صفحه لحاظ کردیم، مورد اول اینکه محل قبولی تمامی کارنامه ها را برای شما آورده ایم و مورد دوم اینکه سعی کردیم تا رتبه های بد و محل قبولی آنان را برای شما بیاوریم تا تمامی رتبه ها بتوانند به خوبی از این صفحه استفاده کنند. با مشاهده محل قبولی هر دانشجو می‌توانید تخمینی از آخرین رتبه قبولی در کنکور ارشد کامپیوتر در هر دانشگاه داشته باشید و از این اطلاعات فوق العاده در انتخاب رشته تان استفاده کنید.

3) متوجه خواهید شد که کسب رتبه برتر در کنکور ارشد کامپیوتر چقدر آسان است

همین طور که مشاهده می‌کنید قبولی در کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر بسیار آسان تر از قبولی در کنکور کارشناسی است و اگر شما به 55 درصد سوالات پاسخ دهید جز رتبه‌های 1 تا 10 کنکور ارشد کامپیوتر می‌شوید، میانگین درصد رتبه 86 نرم افزار امسال 41.64 درصد بوده،‌ در سایر گرایش ها نیز مشابه این است، بنابراین با یک برنامه ریزی صحیح و هوشمندانه و یک تلاش مستمر می‌توانید به راحتی در برترین دانشگاه‌های ایران قبول شوید. برای آشنایی با نحوه صحیح مطالعه و برنامه ریزی برای کنکور کامپیوتر، توصیه میکنم به قسمت برنامه ریزی و مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات مراجعه کنید و فیلم صفر تا صد نحوه صحیح برنامه‌ ریزی را مشاهده کنید. همچنین اگر قصد دارید مسیر را هوشمندانه طی کنید حتما فیلم های همایش کنکور ارشد کامپیوتر را مشاهده کنید.

توضیحی در مورد نحوه محاسبه تراز در کنکور ارشد و سهمیه شاگرد اولی

برای مشاهده اینکه تراز، رتبه و درصد هر داوطلب به چه شکل محاسبه می‌شود می‌توانید به صفحه محاسبه تراز در کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید. همین طور سوالات بسیاری در مورد سهمیه شاگرد اولی و همین طور سهمیه استعداد‌های درخشان پرسیده می‌شود که برای مطالعه بیشتر در این خصوص می‌توانید به صفحه سهمیه رتبه اولی در کنکور ارشد مراجعه کنید.

توضیحی در مورد سهمیه های 5 درصدی

لازم است به این نکته اشاره شود که اگر ظرفیت متعلق به سهمیه های 25 درصدی توسط دارندگان این سهمیه پر نشود که اکثر این ظرفیت نیز به علت اینکه تعداد افراد دارای این سهمیه بسیار پایین هستند پر نمی‌شود (در 1000 نفر اول حدود 10 نفر سهمیه 25 درصدی دارند)، ظرفیت کنار گذاشته شده برای سهمیه 25 درصدی ابتدا به افرادی که دارای سهمیه 5 درصدی هستند تعلق می‌گیرد، و اگر سهمیه های 5 درصدی ظرفیت باقی مانده سهمیه های 25 درصدی را نگرفتند سپس این ظرفیت باقی مانده از سهمیه 25 درصدی به سهمیه آزاد خواهد رسید، اما اتفاقی که در عمل می‌افتد آن است که چون تعداد دانشجویانی که سهمیه 5 درصدی دارند خیلی زیاد است (حدود 100 نفر در 1000 نفر اول) معمولا تمامی ظرفیت باقی مانده سهمیه های 25 درصدی به سهمیه های 5 درصدی می‌رسد. دقت کنید که متاسفانه امسال ظرفیت های 25 درصدی و 5 درصدی مازاد نبوده است که جا دارد دانشجویان به این امر اعتراض کنند تا برای سال های آینده این سهمیه را جز سهمیه مازاد در نظر بگیرند.

 

شروع آسان برای کنکور ارشد کامپیوتر

متاسفانه به علت پایه ضعیفی که اکثر دانشجویان کامپیوتر کشور دارند هنگامیکه با کتاب های کنکور شروع به مطالعه می‌کنند چون کتاب های کنکور همه چیز را از پایه درس نداده اند شروع به مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر برای دانشجویان سخت است و کمی اعصاب شان خورد می‌شود و بعضی ها نیز از درس زده می‌شوند، به همین علت در راستای کمک به دانشجویان فیلم های جلسات ابتدایی دروس مهم را تهیه کرده ایم و در زیر بصورت رایگان قرار داده ایم تا دانشجویان کشور بتوانند شروعی مناسب و حرفه ای داشته باشند، سعی کنید قبل از شروع این دروس مهم ابتدا جلسات ابتدایی دروس زیر را تماشا کنید و بعد از روی کتاب ها مطالعه را شروع کنید. این فیلم ها را می‌توانید براحتی در زیر مشاهده کنید

 

 شروع آسان

 

 

برای درست کردن این بخش تلاش های بسیار زیادی انجام شده است و امسال سعی کرده‌ایم که این بخش بسیار کامل باشد تا بدین ترتیب بیشترین کمک ممکن را به دانشجویان کشور کرده باشیم. جا دارد در اینجا از تمامی دانشجویان عزیز سال گذشته که برای کمک به دوستانشان در امسال پی دی اف کامل کارنامه هایشان را برای ما ارسال کرده‌اند تشکر کنیم، امید آنکه این کار زیبا ادامه داشته باشد.

توجه: متاسفانه مشاهده شده که سایت‌ها و موسساتی بصورت زیرکانه از کارنامه‌های سال‌های قبل بدون نام سایت کنکور کامپیوتر استفاده کرده‌اند (بعنوان مثال رتبه های نرم افزار کارنامه ها را کنار هم قرار داده اند و جداگانه اعلام کرده‌اند)، هر گونه استفاده از کارنامه‌های درون سایت بدون نام بردن منبع غیر مجاز و از نظر شرعی حرام است.

دانشجویان عزیز توجه داشته باشید که هرگونه سوالی دارید می‌توانید در انتهای همین صفحه (در قسمت نظرات) بپرسید، خوشحال می‌شویم که بتوانیم پاسخ گوی سوالات شما باشیم

محاسبه میانگین درصد هر کارنامه در هر یک از گرایش های کنکور ارشد کامپیوتر 99

یکی از سوالات پر تکراری که هر ساله دانشجویان می‌پرسند این است که برای کسب رتبه x چه درصدی باید بطور میانگین داشته باشیم؟ تیم کنکور کامپیوتر برای پاسخ به این پرسش و در راستای کمک به داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر قسمت زیر را برای شما آماده کرده است، این کار برای اولین بار در کشور انجام شده است، در باکس زیر با وارد کردن درصد های هر یک از کارنامه هایی که در این صفحه قرار گرفته است می‌توانید میانگین درصد آن کارنامه را با توجه به ضرایب کنکور ارشد کامپیوتر 99 بدست آورید .

 

درصدهای هر درس را وارد کنین

زبان
ریاضیات
نظریه زبان
مدار منطقی
معماری
داده الگوریتم
سیستم عامل
شبکه
هوش مصنوعی
کامپایلر
پایگاه داده

میانگین درصد هر داوطلب در هر یک از گرایش های کنکور ارشد 99

معماری
میانگین: 0
نرم افزار
میانگین: 0
هوش مصنوعی
میانگین: 0
شبکه
میانگین: 0
رایانش امن
میانگین: 0
بیوانفورماتیک
میانگین: 0
الگوریتم و محاسبات
میانگین: 0

 

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که نحوه محاسبه میانگین درصد در کنکور ارشد کامپیوتر 99 چگونه است؟ در کنکور ارشد کامپیوتر 99 هر درس در هر گرایش ضریب خاص مربوط به خودش را داشت، بنابراین میانگین درصد داوطلب در هر گرایش از ضرب درصد هر درس در ضریب آن درس در گرایش مربوطه و سپس جمع این اعداد با هم و در نهایت تقسیم این جمع بر مجموع ضرایب در آن گرایش بدست می آید. شاید کمی گیج شده باشید، به مثال زیر توجه کنید: فرض کنید میخواهیم میانگین درصد شخصی که درصدهای زیر را کسب کرده است را در گرایش نرم افزارمحاسبه کنیم:

nemune yek karname konkur arshad computer 99

حال با توجه به درصد های عکس بالا نحوه محاسبه میانگین درصد کنکور ارشد این کارنامه در گرایش نرم افزار بصورت زیر است:

miyanging darsad har davtalab dar konkur arshad 99

توجه کنید که در کنکور ارشد کامپیوتر 99 هر درس در هر گرایش ضریب خاص مربوط به خودش را داشت و ضریب هر درس در هر گرایش، در کنکور ارشد کامپیوتر 99 بصورت زیر بود.

 
Zarayeb Durus Konkur Arshad Computer 99
ضرایب دروس کنکور ارشد کامپیوتر 1399
 

محاسبه میانگین درصد شما در هر یک از گرایش های کنکور ارشد کامپیوتر 1400

کنکور ارشد کامپیوتر 1400 نسبت به کنکور 99 تغییرات زیادی را شاهد بود، این تغییرات به شرح زیر است:

1) در کنکور ارشد سال 99 هر درس تخصصی ضریب مختص به خودش را داشت اما در کنکور 1400 هر چند درس را در یک مجموعه قرار دادند و به هر مجموعه ضریب اختصاص داده اند، در کنکور ارشد 1400 مجموعه دروس تخصصی شامل 11 درس است، که این 11 درس به 4 مجموعه تقسیم شده است و هر مجموعه درس در گرایش های مختلف ضرایب متفاوتی دارد، این 4 مجموعه درس عبارت اند از، مجموعه نظریه زبان و سیگنال به عنوان مجموعه اول، مجموعه ساختمان داده و طراحی الگوریتم و هوش مصنوعی به عنوان مجموعه دوم، مجموعه مدار منطقی و معماری کامپیوتر و الکترونیک دیجیتال بعنوان مجموعه سوم و مجموعه سیستم عامل، شبکه های کامپیوتری و پایگاه داده بعنوان مجموعه چهارم

2) ضریب مجموعه دروس ریاضی که شامل 4 درس ریاضی 1، ریاضی 2، آمار و ریاضیات گسسته است 2 شده است، سال گذشته ضریب دروس ریاضیات 1 بود، بنابراین ارزش مجموعه دروس ریاضی نسبت به سال گذشته افزایش یافته است

3) درس معادلات دیفرانسیل از مجموعه دروس ریاضی حذف شده است

4) درس کامپایلر که جز دروس تخصصی کنکور ارشد کامپیوتر 99 بود حذف شده است

5) دو درس سیگنال و الکترونیک دیجیتال به دروس کنکور ارشد کامپیوتر 1400 اضافه شده است

با توجه به تغییرات به وجود آمده در کنکور ارشد کامپیوتر 1400 میانگین درصد داوطلبان در هر گرایش مانند قبل قابل محاسبه نیست و به شکل دیگری محاسبه می شود، به همین علت قسمت زیر را برای دانشجویان عزیز قرار داده ایم تا بتوانید با وارد کردن درصد هر مجموعه درس میانگین درصدتان را با توجه به ضرایب کنکور ارشد کامپیوتر 1400 بدست آورید.

درصدهای هر درس را وارد کنین

زبان
ریاضی 1 و 2 و آمار و ریاضیات گسسته
نظریه زبان و سیگنال
ساختمان و الگوریتم و هوش مصنوعی
مدار منطقی و معماری کامپیوتر و الکترونیک دیجیتال
سیستم عامل و شبکه های کامپیوتری و پایگاه داده

میانگین درصد هر داوطلب در هر یک از گرایش های کنکور ارشد 1400

معماری
میانگین: 0
نرم افزار
میانگین: 0
هوش مصنوعی
میانگین: 0
شبکه
میانگین: 0
رایانش امن
میانگین: 0
بیوانفورماتیک
میانگین: 0
الگوریتم و محاسبات
میانگین: 0
علوم داده
میانگین: 0
قرآن کاوی رایانشی
میانگین: 0
علوم و فناوری شبکه
میانگین: 0

 

برای اینکه شما داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر 1400 متوجه شوید که کارنامه های شما به چه صورت خواهد بود، یک نمونه کارنامه کامپیوتر 1400 را بصورت فرضی برای شما ساخته ایم، کارنامه شما داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر 1400 بصورت زیر خواهد بود، توجه کنید که اعداد مربوط به تراز، رتبه و آخرین مجاز در سهمیه روزانه و غیر روزانه بصورت فرضی وارد شده است:

 
Karname Konkur Arshad Computer 1400
نمونه کارنامه کنکور ارشد کامپیوتر 1400
 

 

کارنامه های کنکور ارشد کامپیوتر 99

توجه کنید که در کارنامه های زیر کد ضریب های گفته شده بصورت رو به رو هستند:

1: گرایش معماری کامپیوتر

2: گرایش نرم افزار

3: گرایش هوش مصنوعی

4: گرایش شبکه های کامپیوتری

5: گرایش رایانش امن

6: گرایش بیوانفورماتیک

7: گرایش الگوریتم و محاسبات

 

 

 

 

شروع آسان برای کنکور ارشد کامپیوتر

متاسفانه به علت پایه ضعیفی که اکثر دانشجویان کامپیوتر کشور دارند هنگامیکه با کتاب های کنکور شروع به مطالعه می‌کنند چون کتاب های کنکور همه چیز را از پایه درس نداده اند شروع به مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر برای دانشجویان سخت است و کمی اعصاب شان خورد می‌شود و بعضی ها نیز از درس زده می‌شوند، به همین علت در راستای کمک به دانشجویان فیلم های جلسات ابتدایی دروس مهم را تهیه کرده ایم و در زیر بصورت رایگان قرار داده ایم تا دانشجویان کشور بتوانند شروعی مناسب و حرفه ای داشته باشند، سعی کنید قبل از شروع این دروس مهم ابتدا جلسات ابتدایی دروس زیر را تماشا کنید و بعد از روی کتاب ها مطالعه را شروع کنید. این فیلم ها را می‌توانید براحتی در زیر مشاهده کنید

 

 

برای شروعی ساده تر از فیلم های زیر شروع کنید

 

فیلم های رایگان ساختمان داده

 

فیلم های رایگان شبکه های کامپیوتری

 

فیلم های رایگان معماری کامپیوتر

 

فیلم های رایگان مدار منطقی

 

فیلم های رایگان طراحی الگوریتم

 

فیلم های رایگان ریاضیات گسسته

 

 

 

میانگین درصد رتبه های زیر 10 کنکور 99 چند بوده است؟

میانگین درصد رتبه های تک رقمی کنکور ارشد کامپیوتر 99 در گرایش های مختلف حدود 55 درصد بوده است

برای کسب رتبه زیر 100 از چه دروسی شروع کنیم؟

برای کسب رتبه زیر 100 داوطلبان باید از دروس پایه ای و مهم کنکور ارشد کامپیوتر و رشته کامپیوتر نظیر ریاضیات گسسته، معماری کامپیوتر، مدار منطقی، ساختمان داده شروع کنند، حال با توجه به گرایشی که داوطلبان می‌خواهند شرکت کنند می‌توانند به این 4 درس یک الی دو درس دیگر نیز اضافه کنند، مثلا اگر می‌خواهید گرایش نرم افزار شرکت کنید می‌توانید درس نظریه زبان ها و شبکه را هم موازی با 4 درس گفته شده بخوانید، یا برای گرایش هوش مصنوعی بهتر است نظریه و سیگنال و سیستم نیز همراه با این 4 درس شروع شود

برای کسب رتبه زیر 100 در کنکور 1400 از چه زمانی باید شروع کرد؟

پاسخ به این سوال متناسب با وضعیت هر دانشجو می‌تواند متفاوت باشد و به پارامترهای زیادی نظیر پایه دانشجو، میزان ساعتی که در روز می‌تواند مطالعه کند، اینکه چه منابعی در اختیار دارد و پارامترهای دیگری بستگی دارد و نمی‌توان جواب ثابتی به آن داد. اما بطور کلی به دانشجویان پیشنهاد می‌شود از تابستان یا مهر مطالعه خودشان را شروع کنند اما دانشجویان زیادی هم وجود داشته اند که 3 الی 4 ماه مطالعه کرده اند و توانسته اند رتبه زیر 100 کسب کنند بنابراین نمی‌توان نسخه ای یکسان برای همه تجویز کرد

برای مطالعه کنکور ارشد با چه دروسی شروع کنیم؟

پاسخ به این سوال با توجه به اینکه دانشجو میخواهد در چه گرایشی شرکت کند متفاوت است، اما می‌توان بطور کلی گفت که در تمامی گرایش ها دروس مدار منطقی، معماری کامپیوتر، ساختمان داده، ریاضی گسسته جز دروسی باشد که در ابتدا مطالعه آنها را شروع می‌کنید. حال بسته به اینکه می‌خواهید چه گرایشی شرکت کنید می‌تواند یک تا دو درس دیگر به این دروس اضافه شود، مثلا برای گرایش نرم افزار و رایانش امن بهتر است نظریه زبان ها و ماشین ها و شبکه های کامپیوتری به این دروس اضافه شود. یا برای گرایش هوش مصنوعی و بیوانفورماتیک می‌توان نظریه و سیگنال را نیز به این دروس اضافه کرد

 

 

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره تک جلسه‌ای تلفنی با استاد رضوی دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

شماره ثابت موسسه:   91305040 -021

 

 

مشتاقانه منتظر نظرات و سوالات شما هستیم

0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
موقعیت خود را به اشتراک بزارید
  1. (16 نظر در این صفحه قرار داده شده است)

  2. نظر خود را اضافه کنید
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر استاد.تشکر از تدریس های فوق العاده خوبتون.استاد من منبعی جز همین فیلم های تدریس خودتون و پی دی اف ها استفاده نمیکنم بنظرتون کافیه بخصوص برای شبکه.پایگاه و معماری کامپیوتر؟یا در کنارشون منبع دیگه ای پیشنهاد میکنید ؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. وقت بخیر
اگر در دروس من فیلم های درس و تست و داشته باشید نیاز به منبع دیگری ندارید، فقط سعی کنید بعد از اتمام نکته و تست ها چندین بار دیگر خودتون تست ها و حل کنید. برای درس پایگاه داده هم فیلم های درس و نکته و تست کامل هستند و دانشجوهای هر...

سلام. وقت بخیر
اگر در دروس من فیلم های درس و تست و داشته باشید نیاز به منبع دیگری ندارید، فقط سعی کنید بعد از اتمام نکته و تست ها چندین بار دیگر خودتون تست ها و حل کنید. برای درس پایگاه داده هم فیلم های درس و نکته و تست کامل هستند و دانشجوهای هر سال خیلی راضی هستند، اگر برای درس پایگاه داده میخواهید تست بیشتری حل کنید بهتر است بعد از اینکه برای هر فصل فیلم درس و نکته و تست آن را مشاهده کردید، تست های آخر هر فصل کتاب پارس رسانه را نیز حل کنید
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر من کنکور 99 رتبه 900 شدم برای کنکور امسال آگه میانگین 8 ساعت بخونم کافیه؟

This comment was minimized by the moderator on the site

برای ساختمان داده و طراحی الگوریتم هم فعلا فقط و فقط فیلم های درس و نکته و تست و تماشا کنید و کار دیگری انجام ندادید، اگر فیلم های درس و نکته و تست و تموم کردید و چند دور مرور کردید و به تسلط 100 درصد رسیدید بعد می تونید تست های کتاب 600 مسئله...

برای ساختمان داده و طراحی الگوریتم هم فعلا فقط و فقط فیلم های درس و نکته و تست و تماشا کنید و کار دیگری انجام ندادید، اگر فیلم های درس و نکته و تست و تموم کردید و چند دور مرور کردید و به تسلط 100 درصد رسیدید بعد می تونید تست های کتاب 600 مسئله دکتر قدسی را حل کنید
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

ببخشید استاد برای ساختمان داده و طراحی الگوریتم کتاب مدرسان شریف و فیلم های شما رو باهم مطالعه کنیم؟ ممنون که راهنمایی می کنید.

This comment was minimized by the moderator on the site

نیازی به خواندن کتاب های موریس مانو و مدرسان شریف ندارید، همین که فیلم درس و حل تست و تماشا کنید کافی هست، به جای اینکه وقت تون و روی اینها بذارید این وقت و روی دروس دیگه بذارید.
موفق و پیروز باشید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام استاد .امسال ممکنه میانگین درصدا پایین تر بیاد؟ برای گرایش هوش شریف امسال چه میانگینی لازمه؟ بچها پارسال میانگینشون بالای ۵۵بوده ممکنه بخاطر زیاد شدن تعداد درسا میانگین بیاد پایین؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. وقت بخیر
ممکن هست که یک مقدار خیلی کمی میانگین درصدهای کنکور ارشد کامپیوتر 1400 پایین تر بیاید، اما این مقدار خیلی محسوس نخواهد بود
موفق و پیروز باشید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام

کارنامه ای که در گرایش کد 5 (رایانش امن) رتبه 101 را آورده است جزو قبولی‌های این گرایش زدید و نوشته اید: «قبول شده از سمت آی‌تی».
سوال اولم این است که چطور میشود با انتخاب رشته آی‌تی وارد مجموعه مهندسی کامپیوتر (یا بالعکس) شد؟ در حالی که...

سلام

کارنامه ای که در گرایش کد 5 (رایانش امن) رتبه 101 را آورده است جزو قبولی‌های این گرایش زدید و نوشته اید: «قبول شده از سمت آی‌تی».
سوال اولم این است که چطور میشود با انتخاب رشته آی‌تی وارد مجموعه مهندسی کامپیوتر (یا بالعکس) شد؟ در حالی که این دو رشته کاملا جدا هستند و انتخاب رشته های جدا دارند.
دوم اینکه اگر این کارنامه در گرایش نامبرده قبول شده، با این رتبه در کدام دانشگاه قبول شده است؟

با تشکر و احترام

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام، وقت بخیر
بسیاری از افرادی که در کنکور ارشد کامپیوتر ثبت نام میکنند، در کنکور ارشد فناوری اطلاعات هم بصورت شناور شرکت میکنند و خیلی از دانشجویان هر دو کنکور را میدهند، در نتیجه در هر دو کنکور رتبه ای را کسب میکنند، حالا ممکن است فردی در...

سلام، وقت بخیر
بسیاری از افرادی که در کنکور ارشد کامپیوتر ثبت نام میکنند، در کنکور ارشد فناوری اطلاعات هم بصورت شناور شرکت میکنند و خیلی از دانشجویان هر دو کنکور را میدهند، در نتیجه در هر دو کنکور رتبه ای را کسب میکنند، حالا ممکن است فردی در کنکور ارش کامپیوتر رتبه خوبی کسب نکند ولی در کنکور ارشد آی تی رتبه خوبی کسب کند یا بالعکس و یا اینکه در هر دو کنکور رتبه خوبی کسب کند. هنگام انتخاب رشته هم میتواند 100 انتخاب اش را بصورت ترکیبی از کامپیوتر و آی تی انتخاب کند و بنابراین مشخص نیست که از سمت مهندسی کامپیوتر. قبول میشود یا از سمت فناوری اطلاعات.
در مورد قسمت دوم سوال تون به صفحه کارنامه های کنکور ارشد فناوری اطلاعات 99 مراجعه کنید
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب