منابع کنکور ارشد کامپیوتر

منابع ارشد کامپیوتر 98

تحلیلی بر منابع کنکور ارشد کامپیوتر 98

منابع کنکور ارشد کامپیوتر 98 چیست؟ بهترین منابع ارشد کامپیوتر کدام ها هستند؟ منابع کنکور ارشد هوش مصنوعی چیست؟ منابع کنکور ارشد نرم افزار چیست؟ و سوالات بسیار دیگری، همه اینها سوالاتی هستند که هر ساله ذهن بسیاری از داوطلبان و دانشجویان کنکور ارشد کامپیوتر را به خود مشغول می‌کند. برای پاسخ به این سوالات پس از معرفی بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر در تصویر زیر، توضیحات بسیار جامعی ارائه نموده ایم. پس، بعد از تماشا عکس زیر به دقت مطالب گفته شده بعد از آن را را مطالعه بفرمایید.

 

 

منابع کنکور ارشد کامپیوتر 98

 

منابع کنکور ارشد کامپیوتر 98
منابع رشته مهندسی کامپیوتر

 

می‌توانید تصویر بالا را برای دوستان خود ارسال کنید

 

 

بررسی موشکافانه دروس مهم کنکور ارشد کامپیوتر

با توجه به سوالات بسیار جزئی و دقیقی که داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی در مورد منابع می‌پرسند، سعی کردیم هر یک از دروس مهم کنکور ارشد کامپیوتر را بصورت جداگانه و بطور مفصل و با جزییاتی دقیق بررسی کنیم. در همین راستا برای بررسی کامل درس ساختمان داده به صفحه ساختمان داده، برای بررسی کامل درس معماری کامپیوتر به صفحه معماری کامپیوتر، برای بررسی درس شبکه های کامپیوتری به صفحه شبکه های کامپیوتری مراجعه کنید.

برای شروع مطالعه برای کنکور ارشد موارد زیر را انجام دهید

1) همایش کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی 98 را تماشا کنید

2) فیلم نحوه صحیح برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر را مشاهده کنید

3) سایت کنکور کامپیوتر را زیر و رو کنید

4) چهار جلسه اول ساختمان داده، گسسته، منطقی و معماری کامپیوتر را از لینک رو به رو تماشا کنید: https://www.aparat.com/ramin_razavi

بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر

کتاب‌های مرجع و زبان اصلی منابع بسیار خوبی برای مطالعات آکادمیک و دانشگاهی در دوران دانشجویی می‌باشند، اما برای شرکت در کنکور ارشد کامپیوتر خواندن کتاب‌های مرجع مهندسی کامپیوتر را توصیه نمی‌کنیم (جز در موارد خاص مثلا تمرین‌های کتاب لینز برای درس نظریه زبان‌ها و یا تمرین‌های کتاب CLRS برای درس ساختمان داده و یا کتاب شبکه های کامپیوتری کراس و راس). برای پاسخگویی به تست‌های کنکور کامپیوتر، باید در اولین قدم به دنبال شناسایی درست منابع ارشد کامپیوتر باشید و سپس با توجه به بودجه بندی سوالات کنکور ارشد کامپیوتر در سال‌های گذشته، برای مطالعه منابع برنامه ریزی بفرمایید. در این رابطه دانشجویان عزیز باید به نکات زیر توجه داشته باشند:
اول اینکه اکثر منابع کنکور ارشد کامپیوتر، براساس منابع اصلی و مرجع نگاشته شده و نویسندگان این کتاب‌ها به نوعی منابع مرجع را تلخیص و روان سازی نموده‌اند، بنابراین مطلبی نیست که در کتب مرجع وجود داشته باشد و در بهترین کتب کنکوری و یا جزوات اساتید برتر کامپیوتر و آی تی موجود نباشد. البته متاسفانه در بعضی دروس کتاب کاملی که تمامی مطالب را به بهترین نحو پوشش دهد وجود ندارد
دوم اینکه شما جهت کسب یک رتبه عالی در کنکور ارشد کامپیوتر، لازم است تا علاوه بر خواندن مباحث درسی، تست‌های متعددی از آزمونهای سالهای گذشته رشته کامپیوتر در هر فصل را پاسخ دهید تا با دیدگاه طراحان سوال آشنا شده و مسیر مطالعه خود را اصلاح بفرمایید که کتاب‌های کنکوری حاوی این تست‌ها هستند.
سوم اينكه در مراجع کامپیوتر مطالبی را خواهيد ديد كه در كنكور ارشد کامپیوتر كمك چندانی به شما نمي‌كند و يا شامل مباحثی هستند كه در كنكور مطرح نمی‌شوند، تمايز بين فصول و سر فصل‌های مهم و غیر مهم درس‌های کامپیوتر به خوبي در كتب مناسب کنکوری رعايت شده است، فصول مهم تمامی دروس را می‌توانید در قسمت بودجه بندی کنکور ارشد کامپیوتر مشاهده کنید.
چهارم اینکه تست‌های یک درس از تنها یک کتاب مرجع طراحی نمی‌شود و برای یک درس مراجع زیادی وجود دارد که خواندن همه آنها برای شرکت در کنکور ارشد کامپیوتر غیر ممکن است و بجای آنها مطالعه منابع کنکور ارشد کامپیوتر 98 توصیه می گردد.
 

 

 

بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر
 

مقایسه اشکال مختلف منابع کنکور ارشد کامپیوتر

اگر بخواهیم منابع ارشد کامپیوتر را که شامل 1) فیلم‌های آموزشی 2) کتاب‌ها 3) کلاس آنلاین و 4) فیلم ضبط شده کلاس آنلاین هستند را با هم مقایسه کنیم باید گفت که فیلم‌های آموزشی‌ و کتاب‌ها ایستا هستند (چون دیر به دیر آپدیت می‌شوند) ولی کلاس آنلاین و فیلم ضبط شده کلاس‌های آنلاین پویا (چون در بازه‌های کوتاه مدت آپدیت و به روز می‌شوند) هستند بنابراین بدون شک کلاس‌های آنلاین یا فیلم ضبط شده کلاس‌های آنلاین بهتر از سایر منابع آموزشی هستند. برای مطالعه بیشتر در این مورد به قسمت کلاس های کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید.

نحوه مطالعه منابع کنکور ارشد کامپیوتر

برای رسیدن به یک رتبه ارزشمند در کنکور ارشد کامپیوتر شما نیاز به تسلط بالا و خواندن مفهومی و عمقی دروسی که در آزمون ارشد کامپیوتر می‌آید دارید. و برای اینکه بتوانید در دروس کنکور ارشد کامپیوتر و همین طور ارشد آی تی به تسلط بالا برسید باید بتوانید منابع کنکور ارشد کامپیوتر را درست و علمی بخوانید، بدین سبب و برای اینکه شما بتوانید اصولی و علمی درس بخوانید و در دروس به تسلط بالا برسید، تیم کنکورکامپیوتر مقالات آموزشی علمی و عالی را در قسمت خدمات جدید کنکور کامپیوتر در اختیار شما قرار داده است. توصیه اکید می‌کنیم این مقالات را با صبر و حوصله زیاد مطالعه بفرمایید. همچنین برای نحوه صحیح برنامه ریزی حتما و حتما به قسمت برنامه ریزی برای کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه فرمایید و فیلم 0 تا 100 نحوه صحیح مطالعه و برنامه ریزی را مطالعه کنید.

منابع ارشد کامپیوتر با رویکرد کسب رتبه تک رقمی

در بالا بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر 98 که حاصل سالها تجربه تدریس در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی است را برای داوطلبین عزیز ارائه کرده ایم. البته شرکت در کلاس‌های کنکور آنلاین تاثیر بسیار بیشتر و عمیق‌تری در فهم و سرعت مطالعه شما عزیزان خواهد داشت، بنابراین به داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی توصیه می‌شود که اگر امکان شرکت در این کلاس‌ها را دارند حتما در این کلاس‌ها شرکت کنند، به دانشجویانی نیز که امکان شرکت در کلاس‌ها را ندارند توصیه می‌کنیم که حتما حداقل در یک کلاس شرکت کنند که در جو رقابت قرار گیرند.

 

 

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

 

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

شماره ثابت موسسه:                          86046412-021

 

 

 

 

بازدیدکنندگان این مطلب،مطالب زیر را هم مطالعه کرده اند :

 

همه چیز در مورد کنکور ارشد کامپیوتر

 

منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات

 

کلاس کنکــور ارشـــد کامپیوتر

 

توضیحات کامل دروس کنکـــور ارشــد کامپیـــوتر و آی تی

 

فیلم‌های آمــوزشی دروس کنکـــور ارشــد کامپیـــوتر وIT

 

 

4.2420814479638 1 1 1 1 1 4.24 امتیاز (442 رای)
 1. سید

سلام. خسته نباشید.
بنده سال اول مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد هستم. چون رشتم تجربی بود. و ریاضیاتم کمی ضعیف بود نشد که کنکور ریاضی بدم و با علاقه زیادی که به کامپیوتر داشتم. دانشگاه آزاد رو انتخاب کردم. الان یک داشتم که آیا اگر تمام دروس را در...

سلام. خسته نباشید.
بنده سال اول مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد هستم. چون رشتم تجربی بود. و ریاضیاتم کمی ضعیف بود نشد که کنکور ریاضی بدم و با علاقه زیادی که به کامپیوتر داشتم. دانشگاه آزاد رو انتخاب کردم. الان یک داشتم که آیا اگر تمام دروس را در این چهار سال به طور منظم و دقیق بخوانیم و تمام تلاشمون رو بکنیم امکان اینکه در کنکور کارشناسی ارشد در شریف قبول شویم وجود دارد یا خیر؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    سید

سلام
وقت بخیر

بله قطعا می‌توانید در ارشد کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف قبول شوید، شما اگر از الان بطور هوشمندانه و منظم درس بخوانید حتی می‌توانید به رتبه 1 کنکور ارشد کامپیوتر فکر کنید. حتما سعی کنید همایش بررسی آمارهای کنکور ارشد کامپیوتر 97 را...

سلام
وقت بخیر

بله قطعا می‌توانید در ارشد کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف قبول شوید، شما اگر از الان بطور هوشمندانه و منظم درس بخوانید حتی می‌توانید به رتبه 1 کنکور ارشد کامپیوتر فکر کنید. حتما سعی کنید همایش بررسی آمارهای کنکور ارشد کامپیوتر 97 را مشاهده کنید، این اطلاعات دید بسیار عالی به شما می‌دهد. سعی کنید از هم اکنکون دروس پایه ای کنکور ارشد کامپیوتر (مانند ساختمان داده و طراحی الگوریتم و ریاضی گسسته) را مفهومی و عمقی مطالعه کنید. همین طور روی زبانتان از هم اکنون کار کنید، سعی کنید در مسابقات برنامه نویسی و ... نیز فعال باشید.

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. بهنام

سلام
استاد بنده دوره ی کارشناسی(نرم افزار) را خرداد 98 تمام میکنم و میخواستم برای ارشد امنیت ،آن هم در امیرکبیر بخوانم(شرایطی هست که امیرکبیر بسیار واجب است).
میخواستم یک سوال کلی بپرسم که با این شرایط من آیا امیدی به قبولی در امنیت امیرکبیر...

سلام
استاد بنده دوره ی کارشناسی(نرم افزار) را خرداد 98 تمام میکنم و میخواستم برای ارشد امنیت ،آن هم در امیرکبیر بخوانم(شرایطی هست که امیرکبیر بسیار واجب است).
میخواستم یک سوال کلی بپرسم که با این شرایط من آیا امیدی به قبولی در امنیت امیرکبیر هست؟
با تشکر

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    بهنام

سلام
وقت بخیر

بله، اگر منظم و پیوسته بخونید براحتی می‌تونید در کنکور ارشد کامپیوتر در امنیت دانشگاه امیر کبیر قبول بشوید. برنامه ریزی دست و حرفه ای و درست پیمودن مسیر بسیار مهم است. برای برنامه ریزی درست حتما فیلم همایش نحوه صحیح برنامه ریزی...

سلام
وقت بخیر

بله، اگر منظم و پیوسته بخونید براحتی می‌تونید در کنکور ارشد کامپیوتر در امنیت دانشگاه امیر کبیر قبول بشوید. برنامه ریزی دست و حرفه ای و درست پیمودن مسیر بسیار مهم است. برای برنامه ریزی درست حتما فیلم همایش نحوه صحیح برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر را مشاهده کنید، همین طور حتما فیلم همایش کنکور ارشد کامپیوتر 98 را مشاهده کنید

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. ندا

سلام خسته نباشید..من ترم ۶ رشته نرم افزارم، دوترم دیگه مونده که کارشناسی رو تموم کنم.میخاستم بپرسم اگه این ۹ ماه همراه بادرسام واسه کنکورم بخونم میتونم دانشگاه تهران قبول بشم ؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    ندا

سلام
وقت بخیر

این سوال شما به پارامترهای بسیاری بستگی دارد، پارامترهایی نظیر اینکه پایه شما به چه صورت است، دانشگاه لیسانس شما چه دانشگاهی است، در طول دانشگاه چه معدلی داشتید و اینکه بطور میانگین در روز چند ساعت می‌توانید مطالعه کنید.
ولی بطور...

سلام
وقت بخیر

این سوال شما به پارامترهای بسیاری بستگی دارد، پارامترهایی نظیر اینکه پایه شما به چه صورت است، دانشگاه لیسانس شما چه دانشگاهی است، در طول دانشگاه چه معدلی داشتید و اینکه بطور میانگین در روز چند ساعت می‌توانید مطالعه کنید.
ولی بطور کلی اگر درست و پیوسته و زیاد تلاش کنید این امکان وجود دارد

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. aliakbar ahmadi

سلام،برای قبولی در دو گرایش رایانش امن یا شبکه های کامپیوتری در دانشگاه های دولتی تهران حدودا چه رتبه ای نیاز داریم؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    aliakbar ahmadi

سلام
وقت بخیر

شهر تهران دانشگاه‌های دولتی بسیاری از جمله مالک اشتر و امام حسین و خوارزمی و ... نیز دارد، بنابراین سوال شما بسیار کلی است و مشخص نیست که این دانشگاه‌ها را نیز مد نظر دارید یا خیر.
بطور کلی با رتبه‌های در حدود زیر 300 و کمی بیشتر...

سلام
وقت بخیر

شهر تهران دانشگاه‌های دولتی بسیاری از جمله مالک اشتر و امام حسین و خوارزمی و ... نیز دارد، بنابراین سوال شما بسیار کلی است و مشخص نیست که این دانشگاه‌ها را نیز مد نظر دارید یا خیر.
بطور کلی با رتبه‌های در حدود زیر 300 و کمی بیشتر می‌توانید در دانشگاه‌های سطح اول تهران قبول شوید. بعنوان مثال آخرین رتبه قبولی در شبکه دانشگاه علم و صنعت در کنکور ارشد کامپیوتر سال 97 حدود 220 بوده، و آخرین رتبه قبولی در شبکه دانشگاه خواجه نصیر در سال 97 حدود 270 بوده است، بعنوان مثالی دیگر آخرین رتبه قبولی در امنیت دانشگاه تربیت مدرس در سال 97 حدود 270 بوده

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. مهدی

سلام اقای رضوی وقت بخیر

من تازه مقطع کارشناسی رو تموم کردم(نرم افزار) و به فکر کنکور ارشد واسه یه دانشگاه خوبم (تهران مخصوصا دوباره نرم افزار) فیلم های برنامه ریزی و مشاوره ی کنکور 97 رو دیدم و خیلی خوب بودن،اقای رضوی من حالا بعد از نفر اول رشته...

سلام اقای رضوی وقت بخیر

من تازه مقطع کارشناسی رو تموم کردم(نرم افزار) و به فکر کنکور ارشد واسه یه دانشگاه خوبم (تهران مخصوصا دوباره نرم افزار) فیلم های برنامه ریزی و مشاوره ی کنکور 97 رو دیدم و خیلی خوب بودن،اقای رضوی من حالا بعد از نفر اول رشته نرم افزار بودن در دوره کاردانی(در شهر خودم) و قبولی در کنکور 93(بدون شرکت در کلاس به علت کمبود بوجه) به دانشگاه ازاد رفتم و کارشناسی رو الان تموم کردم،با تشکر از فیلم های شما الان میدونم چه کتابایی باید مظالعه کنم.فقط یه سوال اساسی و پایه ای از شما دارم اینه که من در کنار دروس دانشگاه مطالعه روزانه داشتم در حال حاضرم ادامه داره(این درسا مربوط به زبان های برنامه نویسی مختلف و زمینه های مربوط به طراحی الگوریتم هاست) حالا سوال اصلی من اینه که ایا برای شرکت در کنکور همون طور که خودتون گفتین نمام انرژی رو برای کنکور بزارم یا در کنارشم مطالعه رو ادامه بدم؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    مهدی

سلام
وقت بخیر

نظر من این هست که تمام وقت، انرژی و تمرکز تون و برای کنکور ارشد کامپیوتر بذارید و به هیچ عنوان کارهای متفرقه انجام ندهید. بعد از اینکه کنکور دادید حدود 5 ماه فرصت دارید که هر مطالعه‌ای که دوست دارید را انجام بدید، همین طور در دوران...

سلام
وقت بخیر

نظر من این هست که تمام وقت، انرژی و تمرکز تون و برای کنکور ارشد کامپیوتر بذارید و به هیچ عنوان کارهای متفرقه انجام ندهید. بعد از اینکه کنکور دادید حدود 5 ماه فرصت دارید که هر مطالعه‌ای که دوست دارید را انجام بدید، همین طور در دوران ارشد به مدت 2 تا 3 سال وقت دارید هر کاری دوست دارید انجام بدید.
به نظر من همیشه برای موفقیت در یک حوزه باید کاملا روی اون حوزه تمرکز کرد.

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. مه ران

سلام
من سال 88 از کامپیوتر دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدم و فاصله زیادی از درس پیدا کرد و به خاطر فشار کاری و مشکلات مالی توان هزینه و وقت بیشتر از روی1-2 ساعت رو به دلایلی از قبیل تاهل و ..
ندارم به نظرتون امکان موفقیت من در کنکور 98 هست ؟؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    مه ران

سلام
وقت بخیر

اگر در خود دانشگاه تهران تحصیل کردید، احتمال موفقیت تون بالا هست، به شرط اینکه هر روز و بطور پیوسته دو ساعت مطالعه تون و داشته باشید
اگر تونستید برای درس معماری کامپیوتر و ساختمان داده فیلم تهیه کنید، برای فردی در شرایط شما نقش...

سلام
وقت بخیر

اگر در خود دانشگاه تهران تحصیل کردید، احتمال موفقیت تون بالا هست، به شرط اینکه هر روز و بطور پیوسته دو ساعت مطالعه تون و داشته باشید
اگر تونستید برای درس معماری کامپیوتر و ساختمان داده فیلم تهیه کنید، برای فردی در شرایط شما نقش کاتالیزور را بازی برای شما

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. سمانه

سلام خسته نباشید.من لیسانس کامپوتر هستم دوسال هست از درسم دور شدم ا لان میخوام کنکور ارشد 98 شرکت کنم میشه کمک کنید بهم باید چیکار کنم از چی شروع به خوندن بکنم؟؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    سمانه

سلام
وقت بخیر

در درجه اول توصیه می‌کنم فیلم همایش کنکور ارشد کامپیوتر را تماشا کنید، سپس صفحه معرفی ارشد کامپیوتر را مطالعه کنید، همچنین فیلم 0 تا 100 برنامه ریزی برای کنکور ارشد کامپیوتر را هم مطالعه کنید. سپس می‌توانید از فیلم‌های رایگان...

سلام
وقت بخیر

در درجه اول توصیه می‌کنم فیلم همایش کنکور ارشد کامپیوتر را تماشا کنید، سپس صفحه معرفی ارشد کامپیوتر را مطالعه کنید، همچنین فیلم 0 تا 100 برنامه ریزی برای کنکور ارشد کامپیوتر را هم مطالعه کنید. سپس می‌توانید از فیلم‌های رایگان ساختمان داده، معماری کامپیوتر، گسسته و مدار منطقی ای که در آپارات کنکور کامپیوتر یا سایت قرار داده شده برای شروع استفاده کنید. حال اگر با انجام کارهایی که گفتم هنوز در برنامه ریزی مشکل داشتید سعی کنید از طریق تیم پشتیبانی یک تایم مشاوره تک جلسه‌ای رزرو کنید، اطلاعات تیم پشتیبانی را در زیر برایتان قرار می‌دهم:

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی: @cafetadris_team
شماره تلفن ثابت موسسه: 86046412-021

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. فاطمه

کتاب سيستم عامل و آمار پارسه الان موجود در بازار نيست. حالا چه منبع ديگه اي رو معرفي مي کنيد؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    فاطمه

سلام
وقت بخیر

کتاب سیستم عامل اواسط آذر چاپ خواهد شد. کتاب آمار هم در تاریخ هایی حول و هوش همین تاریخ چاپ خواهد شد. پیشنهاد میکنم فعلا دروس دیگر را مطالعه کنید تا این کتاب ها چاپ بشوند و سپس این کتاب ها را تهیه کنید.
اگر هم نمی‌توانید صبر کنید،...

سلام
وقت بخیر

کتاب سیستم عامل اواسط آذر چاپ خواهد شد. کتاب آمار هم در تاریخ هایی حول و هوش همین تاریخ چاپ خواهد شد. پیشنهاد میکنم فعلا دروس دیگر را مطالعه کنید تا این کتاب ها چاپ بشوند و سپس این کتاب ها را تهیه کنید.
اگر هم نمی‌توانید صبر کنید، برای سیستم عامل چاپ قدیمی پارسه و یا جزوه انتشارات بابان و یا کتاب مدرسان شریف همگی خوب هستند. برای آمار نیز می‌توانید کتاب قدیمی پارسه و یا کتاب مدرسان شریف را تهیه بفرمایید.

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. asmat

سلام اقای رضوی خسته نباشید . میخوام ارشد هوش مصنوعی چمران اهواز(چون.خودم اهواز زندگی میکنم) قبول بشم
به نظرتون یکی یا دو درس از دروس تخصصی مثل مدار و سیگنال و سیتستم رو بتونم خوب بخونم احتمال قبول شدن هست؟اخه من شاغل هستم و وقت کمی دارم برای...

سلام اقای رضوی خسته نباشید . میخوام ارشد هوش مصنوعی چمران اهواز(چون.خودم اهواز زندگی میکنم) قبول بشم
به نظرتون یکی یا دو درس از دروس تخصصی مثل مدار و سیگنال و سیتستم رو بتونم خوب بخونم احتمال قبول شدن هست؟اخه من شاغل هستم و وقت کمی دارم برای خوندن لطفا راهنمایی کنید خیلی برام مهمه

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    asmat

سلام
وقت بخیر

برای قبولی در گرایش هوش مصنوعی چمران اهواز باید رتبه ای حداکثر تا حدود 650 داشته باشید. متوجه منظورتون نشدم؟ یعنی فقط 2 درس تخصصی بخونید و هیچ درس دیگری نخونید؟

  پیوست ها
 
 1. اصغر ناصری

با سلام و سپاس
آیا امکان دانلود جزوه معماری کامپیوتر در سایت وجود دارد؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    اصغر ناصری

سلام
وقت بخیر

خیر. جزوه و فیلم کلاس های کنکور ارشد کامپیوتر فقط برای دانشجویانی که فیلم ها را خریداری کرده اند و یا در کلاس های آنلاین کنکور ارشد کامپیوتر ثبت نام کرده اند در دسترس است.

موفق و پیروز باشید

  پیوست ها
 
 1. نفس

سلام ..من دانشجوی it هستم ..میخوام امسال در کنکور ارشد شرکت کنم و هدفم قبول شدن در دانشگاه های سراسری تهران ..ولی نمیدونم باید ازکجا شرو کنم و چه جوری درس بخونم ..ممنون میشمک بهم کمک کنید

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    نفس

سلام
وقت بخیر
عذرخواهی میکنم به علت تاخیر در پاسخ گویی. به علت آپدیت سایت کمی تاخیر به وجود آمد

احساس می‌کنم اطلاعات شما در مورد کنکور ارشد کامپیوتر و همین طور ارشد کامپیوتر پایین هست. اگر می‌تونید در همایش‌‌های آنلاین 0 تا 100 کنکور ارشد...

سلام
وقت بخیر
عذرخواهی میکنم به علت تاخیر در پاسخ گویی. به علت آپدیت سایت کمی تاخیر به وجود آمد

احساس می‌کنم اطلاعات شما در مورد کنکور ارشد کامپیوتر و همین طور ارشد کامپیوتر پایین هست. اگر می‌تونید در همایش‌‌های آنلاین 0 تا 100 کنکور ارشد کامپیوتر که در آینده برگزار می‌شود شرکت کنید، در اونجا اگر سوالی داشته باشید می‌تونید بصورت صوتی یا تصویری از بنده بپرسید، اطلاعیه‌های تاریخ همایش ها در کانال کنکور کامپیوتر زده می‌شود و برای اطلاع از تاریخ‌های برگزاری باید عضو کانال شوید.
اگر نمی‌تونید همایش آنلاین را شرکت کنید می‌تونید فیلم همایش 0 تا 100 کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی و نگاه کنید. با این کار خیلی از مشکلاتتون بر طرف میشه و خیلی دیدتون باز میشه، این فیلم در سایت در قسمت همایش کنکور ارشد کامپیوتر موجود هست.
همین طور به صفحه معرفی ارشد کامپیوتر مراجعه کنید، اطلاعات خوبی در این صفحه قرار گرفته است

همین طور برای برنامه ریزی فیلم 0 تا 100 نحوه صحیح برنامه ریزی و تماشا کنید. این فیلم در قسمت برنامه ریزی و مشاوره قرار دارد.
اینها و تماشا کنید و استفاده کنید و بعد باز اگر مشکلی داشتید از بنده بپرسید

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. الهام

باسلام، من فارغ التحصبل رشته آی تی هستم اما الان حدود چهارساله که از درس فاضله گرفتم برای سال ۹۷به امید خدا میخوام کنکور بدم اما نه منابع و کتب مناسب دارم نه چیزی از دروس تو ذهنم مونده، از ظرفی قصد من روزانه س و ترجیحا تهران، لطفا راهنماییم...

باسلام، من فارغ التحصبل رشته آی تی هستم اما الان حدود چهارساله که از درس فاضله گرفتم برای سال ۹۷به امید خدا میخوام کنکور بدم اما نه منابع و کتب مناسب دارم نه چیزی از دروس تو ذهنم مونده، از ظرفی قصد من روزانه س و ترجیحا تهران، لطفا راهنماییم میکنید؟ممنونم

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    الهام

سلام
وقت بخیر

احساس می‌کنم اطلاعات‌تون در مورد کنکور ارشد کامپیوتر و همین طور مقطع ارشد کامپیوتر کم است، توصیه می‌کنم به صفحه زیر که لینک‌اش و براتون ارسال می‌کنم مراجعه کنید و این صفحه را کامل مطالعه کنید.
کنکور ارشد کامپیوتر
همین طور می‌تونید...

سلام
وقت بخیر

احساس می‌کنم اطلاعات‌تون در مورد کنکور ارشد کامپیوتر و همین طور مقطع ارشد کامپیوتر کم است، توصیه می‌کنم به صفحه زیر که لینک‌اش و براتون ارسال می‌کنم مراجعه کنید و این صفحه را کامل مطالعه کنید.
کنکور ارشد کامپیوتر
همین طور می‌تونید به قسمت همایش کنکور کامپیوتر مراجعه کنید و فیلمی که در آنجا قرار شده را مشاهده کنید.
برای برنامه ریزی هم به قسمت برنامه ریزی و مشاوره مراجعه کنید و فیلم 0 تا 100 نحوه صحیح برنامه ریزی را مشاهده کنید
این‌ها را بررسی کنید و باز اگر مشکلی داشتید بنده در خدمت‌تون هستم
در ضمن با شرایط شما واجب هست که در چند تا از کلاس‌های آنلاین شرکت کنید

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. میلاد فتحی

سلام
خسته نباشید
من لیسانس مهندسی مکانیک خوندم ولی خیلی به کامپیوتر و برنامه نویسی علاقه دارم ، کارم هم برنامه نویسی هست .
میخوام ارشد نرم افزار شرکت کنم و برنامه ام اینه که براش از الان تقریبا دوسال وقت بذارم . به نظره شما من که لیسانسم...

سلام
خسته نباشید
من لیسانس مهندسی مکانیک خوندم ولی خیلی به کامپیوتر و برنامه نویسی علاقه دارم ، کارم هم برنامه نویسی هست .
میخوام ارشد نرم افزار شرکت کنم و برنامه ام اینه که براش از الان تقریبا دوسال وقت بذارم . به نظره شما من که لیسانسم غیرمرتبط هست امکانش هست بتونم رتبه خوب بیارم ؟
به نظرتون چه راهکاری مناسبه ؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    میلاد فتحی

سلام
وقت بخیر

بله قطعا اگر مسیر و درست انتخاب کنید و در راستای مسیر درست خوب تلاش کنید موفق می شوید. هر ساله دانشجویانی مثل شما وجود دارند که لیسانس کامپیوتر نبوده اند ولی در کنکور ارشد کامپیوتر شرکت می کنند و خیلی از اینها توانسته‌اند رتبه‌های...

سلام
وقت بخیر

بله قطعا اگر مسیر و درست انتخاب کنید و در راستای مسیر درست خوب تلاش کنید موفق می شوید. هر ساله دانشجویانی مثل شما وجود دارند که لیسانس کامپیوتر نبوده اند ولی در کنکور ارشد کامپیوتر شرکت می کنند و خیلی از اینها توانسته‌اند رتبه‌های تک رقمی کنکور مهندسی کامپیوتر کسب کنند.
فقط برای اینکه مسیر را درست بروید باید دانش خود را در مورد کنکور ارشد کامپیوتر و مقطع ارشد کامپیوتر بالا ببرید، برای این کار به صفحه کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. حمید

با سلام
من میخواستم کنکور ارشد itشرکت کنم، و صد البته دنبال رتبه خوب
اما به هیچ عنوان در درس های گسسته و طراحی الگوریتم قوی نیستم، یعنی هیچی بلد نیستم و میخوام حذفشون کنم. نظر شما چی هست؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    حمید

سلام
وقت بخیر

به هیچ عنوان نباید این دو درس را حذف کنید. دو درس طراحی الگوریتم و ریاضیات گسسته از دروس مهم و ضریب بالا و پایه‌ای در کنکور ارشد فناوری اطلاعات هستند.
اگر در این دو درس مشکل دارید در اینها کلاس کنکور آنلاین شرکت کنید. مطمئنا...

سلام
وقت بخیر

به هیچ عنوان نباید این دو درس را حذف کنید. دو درس طراحی الگوریتم و ریاضیات گسسته از دروس مهم و ضریب بالا و پایه‌ای در کنکور ارشد فناوری اطلاعات هستند.
اگر در این دو درس مشکل دارید در اینها کلاس کنکور آنلاین شرکت کنید. مطمئنا مشکل‌تون بر طرف خواهد شد

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. فرید عبدلله زاده

با سلام.

آیا امکان فروش درس های شما بصورت تدوین شده و ضبط شده برای فروش وجود دارد؟

ممنون و متشکر.

  پیوست ها
 

سلام
وقت بخیر

بله. شما می‌توانید به قسمت ثبت نام کلاس کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید. در این صفحه شما می‌توانید روی خرید فیلم‌های آموزشی کلیک کنید و فیلم‌های خود را بعد از خرید در همان لحظه دانلود کنید.

اگر سوال و مشلی داشتید می‌توانید به تیم...

سلام
وقت بخیر

بله. شما می‌توانید به قسمت ثبت نام کلاس کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید. در این صفحه شما می‌توانید روی خرید فیلم‌های آموزشی کلیک کنید و فیلم‌های خود را بعد از خرید در همان لحظه دانلود کنید.

اگر سوال و مشلی داشتید می‌توانید به تیم پشتیبانی پیام دهید. آی دی و اطلاعات تماس تیم پشتیبانی را برای شما در اینجا ارسال می‌کنم:


آی دی تلگرام تیم پشتیبانی: @cafetadris_team
موبایل تیم پشتیبانی: ‌09108349740
شماره ثابت موسسه: 021-28429740

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. علی

سلام خدمت شما

شما ویدیو های آموزشی سایت فرادرس رو پیشنهاد نمی کنید؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    علی

سلام
وقت بخیر

فکر نمیکنم درست باشه که ما بخواهیم در مورد این موضوع نظر بدهیم. خود شما می‌توانید با مقایسه فیلم‌های ما و آنها تصمیم بگیرید.

موفق و پیروز باشید.

  پیوست ها
 
 1. رضا بوذرجمهری

سلام آقای رضوی. شما که جزوه های خودتون رو پیشنهاد میدید به عنوان منبع چرا حداقل یک کپی مدون ازش تهیه نمکنید تا هرکس خواست براش پست کنید.

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    رضا بوذرجمهری

سلام
وقت بخیر

این کار حتما در آینده نزدیک اتفاق می‌افتد. و امکانات خوبی در اختیار دانشجویان کامپیوتر و آی تی عزیز کشورمان قرار می‌گیرد.

موفق و پیروز باشید

  پیوست ها
 
 1. اکبر ایمانی

سلام.
من میخوام برای ارشد شبکه بخونم آیا درصدایی که باید بیارم برای قبولی معلومه تا ببینم روی کدوم منابع بیشتر باید تمرکز کنم؟

خیلی ممنون از سایت پویا تون

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    اکبر ایمانی

سلام
وقت بخیر

شما اگر در کنکور ارشد کامپیوتر میانگین درصدهاتون در همه دروس بین 40 تا 50 باشید به راحتی می‌توانید جز رتبه‌های برتر کنکور ارشد کامپیوتر (جز رتبه‌های تک رقمی) باشید. اگر هوشمندانه و اصولی درس بخوانید و مسیر را درست انتخاب کنید قبولی...

سلام
وقت بخیر

شما اگر در کنکور ارشد کامپیوتر میانگین درصدهاتون در همه دروس بین 40 تا 50 باشید به راحتی می‌توانید جز رتبه‌های برتر کنکور ارشد کامپیوتر (جز رتبه‌های تک رقمی) باشید. اگر هوشمندانه و اصولی درس بخوانید و مسیر را درست انتخاب کنید قبولی در کنکور ارشد کامپیوتر بسیار راحتر از قبولی در کنکور لیسانس (کنکور سراسری است).
دروس مهم کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر در گرایش نرم افزار و شبکه شامل موارد زیر هستند:
ساختمان داده و طراحی الگوریتم
معماری کامپیوتر
ریاضیات گسسته
مدار منطقی
هوش مصنوعی
شبکه‌های کامپیوتری
کامپایلر و پایگاه داده

اینکه رتبه‌های برتر با چه درصد‌هایی و با زدن چه تعداد تست توانسته‌اند رتبه شوند را نیز می‌توانید در فیلم همایش 0 تا 100 کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی مشاهده کنید.

موفق و پیروز باشید.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. مریم فرهانیان

سلام استاد.

معدل کارشناسی من تو یک دانشگاه غیرانتفاعی تو مشهد 19 شده. گرایشم هم سخت افزاره و الان درگیر یک مسئله ای شدم که نمیتونم درس بخونم. میشه لطفا بگین که دیرترین زمانی که میشه واسه ارشد شروع کرد چندماه تا کنکور هستش؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    مریم فرهانیان

سلام
وقت بخیر

با توجه به معدل تون به نظر میاد که پایه قوی داشته باشید، البته در دروس در دانشگاه اولا کامل تدریس نمیشه و ثانیا کنکوری تدریس نمیشه بنابراین شما حتی اگر درسهای اساتیدتون خوب فرا گرفته باشید باز هم باید برای کنکور ارشد کامپیوتر زیاد...

سلام
وقت بخیر

با توجه به معدل تون به نظر میاد که پایه قوی داشته باشید، البته در دروس در دانشگاه اولا کامل تدریس نمیشه و ثانیا کنکوری تدریس نمیشه بنابراین شما حتی اگر درسهای اساتیدتون خوب فرا گرفته باشید باز هم باید برای کنکور ارشد کامپیوتر زیاد تلاش کنید.

در ضمن اینکه دیرترین زمانی که میشه برای کنکور ارشد کامپیوتر شروع کرد چه زمانی هست به این بستگی داره که چه رتبه‌ای میخواید کسب کنید، اگر میخواید جز رتبه‌های برتر کنکور 97 باشید باید نهایتا از آذر و این حدودها شروع کنید.
البته این حرف نسبی هست و من دانشجویانی داشتم که دو ماه مانده به کنکور شروع کردند و نتیجه عالی گرفتن،‌ البته این افراد استثنا هستند.

اگر سوال دیگری داشتید خوشحال میشیم که بتونیم راهنمایی تون کنیم
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. خلیل توکلی

سلام. جزوه استاد رضوی که اینقدر برای دروس مشترک توصیه شده رو از کجا باید تهیه کنیم؟
من میخوام تو کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات 97 در گرایش شبکه های کامپیوتری شرکت کنم و در زنجان زندگی می کنم. این جزوه ها رو تو زنجان از کجا تهیه...

سلام. جزوه استاد رضوی که اینقدر برای دروس مشترک توصیه شده رو از کجا باید تهیه کنیم؟
من میخوام تو کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات 97 در گرایش شبکه های کامپیوتری شرکت کنم و در زنجان زندگی می کنم. این جزوه ها رو تو زنجان از کجا تهیه کنم؟
ممنون

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی    خلیل توکلی

سلام
وقت بخیر

برای دریافت جزوه‌ه هر درس باید در کلاس‌ آنلاین اون درس شرکت کنید، کلاس آنلاین همانند کلاس حضوری است و هر هفته تشکیل می‌شود و هنگام حضور در کلاس دانشجویان در هنگام تدریس استاد می‌توانند سوالات خودشان را بپرسند، فیلم کلاس نیز ضبط...

سلام
وقت بخیر

برای دریافت جزوه‌ه هر درس باید در کلاس‌ آنلاین اون درس شرکت کنید، کلاس آنلاین همانند کلاس حضوری است و هر هفته تشکیل می‌شود و هنگام حضور در کلاس دانشجویان در هنگام تدریس استاد می‌توانند سوالات خودشان را بپرسند، فیلم کلاس نیز ضبط می‌شود و به همراه جزوه کلاس، پس از کلاس در پنل دانشجو برای دانلود قرار می‌گیرد.
اگر امکان شرکت در کلاس‌ها را نیز ندارید می‌توانید از دانشجویان سال‌های قبل که سر این کلاس‌ها بودند جزوه را تهیه بفرمایید.

موفق و پیروز باشید.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
هیچ نظری ارسال شده در اینجا وجود ندارد
بارگذاری بیشتر ...

برای دریافت آخرین اخبار کنکور عضو خبرنامه ما شوید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به آقای استاد رضوی می‌باشد. © ۱۳۹۷