منابع کنکور ارشد کامپیوتر

منابع ارشد کامپیوتر 99

4.2237871674491 1 1 1 1 1 4.22 امتیاز (639 رای)

تحلیلی بر منابع کنکور ارشد کامپیوتر 99

منابع کنکور ارشد کامپیوتر 99 چیست؟ بهترین منابع ارشد کامپیوتر کدام ها هستند؟ منابع کنکور ارشد هوش مصنوعی چیست؟ منابع کنکور ارشد نرم افزار چیست؟ و سوالات بسیار دیگری، همه اینها سوالاتی هستند که هر ساله ذهن بسیاری از داوطلبان و دانشجویان کنکور ارشد کامپیوتر را به خود مشغول می‌کند. برای پاسخ به این سوالات پس از معرفی بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر در تصویر زیر، توضیحات بسیار جامعی ارائه نموده ایم. بنابراین حتما بعد از تماشا عکس زیر به دقت مطالب گفته شده بعد از آن را را مطالعه بفرمایید.

 

 

منابع کنکور ارشد کامپیوتر 99

 

منابع کنکور ارشد کامپیوتر 99
منابع رشته مهندسی کامپیوتر

 

می‌توانید تصویر بالا را برای دوستان خود ارسال کنید

 

 

تغییرات کنکور ارشد کامپیوتر 99

در کنکور ارشد کامپیوتر ۹۹ دروس مورد آزمون در تمامی گرایش‌های یکسان شده است، این دروس عبارت اند از زبان با ضریب ۱، مجموعه دروس ریاضیات با ضریب ۱ و شامل ۵ درس و مجموعه دروس تخصصی شامل ۹ درس و تنها تفاوت میان گرایش های مختلف در ضرایب متفاوتی است که دروس تخصصی در هر گرایش دارند، برای مطالعه بیشتر در مورد این تغییرات به صفحه تغییرات کنکور ارشد کامپیوتر ۹۹ مراجعه کنید. این تغییرات زیاد باعث سر درگمی اکثر داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر 99 شد، به این علت همایش فوق العاده ای در این خصوص برگزار گردید که فیلم این همایش و می‌توانید در زیر مشاهده کنید

 

بررسی تغییرات کنکور ارشد کامپیوتر 99

بررسی بسیار تکنیکی و حرفه ای تغییرات رخ داده

 

 

 

 

شروع آسان

متاسفانه به علت پایه ضعیفی که اکثر دانشجویان کامپیوتر کشور دارند هنگامیکه با کتاب های کنکور شروع به مطالعه می‌کنند چون کتاب های کنکور همه چیز را از پایه درس نداده اند شروع به مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر برای دانشجویان سخت است و کمی اعصاب شان خورد می‌شود و بعضی ها نیز از درس زده می‌شوند، به همین علت در راستای کمک به دانشجویان فیلم های جلسات ابتدایی دروس مهم را تهیه کرده ایم تا دانشجویان کشور بتوانند شروعی مناسب و حرفه ای داشته باشند، سعی کنید قبل از شروع این دروس مهم ابتدا 4 جلسه رایگان زیر را تماشا کنید و بعد از روی کتاب ها مطالعه را شروع کنید. این فیلم ها را می‌توانید براحتی در زیر مشاهده کنید
 
 

 

 

برای شروعی ساده تر از فیلم های زیر شروع کنید

 

فیلم هایی که برای شروع ساختمان نیاز دارید

فیلم آموزشی ساختمان داده جلسه 1

فیلم آموزشی ساختمان داده جلسه 2

آموزش ساختمان داده جلسه 3 بخش 1

 

آموزش ساختمان داده جلسه 3 بخش 2

فیلم آموزشی ساختمان داده جلسه 4

آموزش ساختمان داده جلسه 5

 

فیلم هایی که برای شروع آسان معماری نیاز دارید

معماری کامپیوتر جلسه 1 بخش 1

فیلم آموزش معماری کامپیوتر جلسه 1 بخش 2

آموزش معماری کامپیوتر جلسه 2 بخش 1

 

آموزش معماری کامپیوتر جلسه 2 بخش 2

آموزش معماری کامپیوتر جلسه 3

آموزش معماری کامپیوتر جلسه 4

 

فیلم هایی که برای شروع آسان منطقی نیاز دارید

فیلم آموزشی مدار منطقی جلسه 1

آموزش مدار منطقی جلسه 2

آموزش مدار منطقی جلسه 3

 

فیلم هایی که برای شروع آسان شبکه نیاز دارید

فیلم آموزش شبکه های کامپیوتری جلسه 1

آموزش شبکه های کامپیوتری جلسه 2

آموزش شبکه های کامپیوتری جلسه 3

 

فیلم های ریاضی گسسته که برای شروع نیاز دارید

فیلم آموزش ریاضیات گسسته جلسه 1

جلسه 1 ریاضیات گسسته

فیلم آموزش ریاضیات گسسته جلسه 2

جلسه 2 ریاضی گسسته

فیلم آموزش ریاضی گسسته جلسه 3

جلسه 3 ریاضی گسسته

 

 

بررسی موشکافانه دروس مهم کنکور ارشد کامپیوتر

با توجه به سوالات بسیار جزئی و دقیقی که داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی در مورد منابع می‌پرسند، سعی کردیم هر یک از دروس مهم کنکور ارشد کامپیوتر را بصورت جداگانه و بطور مفصل و با جزییاتی دقیق بررسی کنیم. در همین راستا برای بررسی کامل دروس مهم به صفحات زیر مراجعه کنید:

برای بررسی کامل درس ساختمان داده به صفحه: ساختمان داده

برای بررسی کامل درس معماری کامپیوتر به صفحه: معماری کامپیوتر

برای درس ریاضی گسسته به صفحه: ریاضی گسسته رشته کامپیوتر

برای بررسی درس مدار منطقی به صفحه: مدار منطقی

برای بررسی درس طراحی الگوریتم به صفحه بررسی درس: طراحی الگوریتم

و برای بررسی درس شبکه های کامپیوتری به صفحه: شبکه های کامپیوتری

برای شروع مطالعه برای کنکور ارشد موارد زیر را انجام دهید

1) همایش کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی 99 را تماشا کنید

2) فیلم نحوه صحیح برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر را مشاهده کنید

3) سایت کنکور کامپیوتر را زیر و رو کنید

4) چهار جلسه اول ساختمان داده، گسسته، منطقی و معماری کامپیوتر را از لینک رو به رو تماشا کنید: https://www.aparat.com/ramin_razavi

بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر

کتاب‌های مرجع و زبان اصلی منابع بسیار خوبی برای مطالعات آکادمیک و دانشگاهی در دوران دانشجویی می‌باشند، اما برای شرکت در کنکور ارشد کامپیوتر خواندن کتاب‌های مرجع مهندسی کامپیوتر را توصیه نمی‌کنیم (جز در موارد خاص مثلا تمرین‌های کتاب لینز برای درس نظریه زبان‌ها و یا تمرین‌های کتاب CLRS برای درس ساختمان داده و یا کتاب شبکه های کامپیوتری کراس و راس). برای پاسخگویی به تست‌های کنکور کامپیوتر، باید در اولین قدم به دنبال شناسایی درست منابع ارشد کامپیوتر باشید و سپس با توجه به بودجه بندی سوالات کنکور ارشد کامپیوتر در سال‌های گذشته، برای مطالعه منابع برنامه ریزی بفرمایید. در این رابطه دانشجویان عزیز باید به نکات زیر توجه داشته باشند:
اول اینکه اکثر منابع کنکور ارشد کامپیوتر، براساس منابع اصلی و مرجع نگاشته شده و نویسندگان این کتاب‌ها به نوعی منابع مرجع را تلخیص و روان سازی نموده‌اند، بنابراین مطلبی نیست که در کتب مرجع وجود داشته باشد و در بهترین کتب کنکوری و یا جزوات اساتید برتر کامپیوتر و آی تی موجود نباشد. البته متاسفانه در بعضی دروس کتاب کاملی که تمامی مطالب را به بهترین نحو پوشش دهد وجود ندارد مانند کتاب معماری کامپیوتر.
دوم اینکه شما جهت کسب یک رتبه عالی در کنکور ارشد کامپیوتر، لازم است تا علاوه بر خواندن مباحث درسی، تست‌های متعددی از آزمونهای سالهای گذشته رشته کامپیوتر در هر فصل را پاسخ دهید تا با دیدگاه طراحان سوال آشنا شده و مسیر مطالعه خود را اصلاح بفرمایید که کتاب‌های کنکوری حاوی این تست‌ها هستند.
سوم اينكه در مراجع کامپیوتر مطالبی را خواهيد ديد كه در كنكور ارشد کامپیوتر كمك چندانی به شما نمي‌كند و يا شامل مباحثی هستند كه در كنكور مطرح نمی‌شوند، تمايز بين فصول و سر فصل‌های مهم و غیر مهم درس‌های کامپیوتر به خوبي در كتب مناسب کنکوری رعايت شده است، فصول مهم تمامی دروس را می‌توانید در قسمت بودجه بندی کنکور ارشد کامپیوتر مشاهده کنید.
چهارم اینکه تست‌های یک درس از تنها یک کتاب مرجع طراحی نمی‌شود و برای یک درس مراجع زیادی وجود دارد که خواندن همه آنها برای شرکت در کنکور ارشد کامپیوتر غیر ممکن است و بجای آنها مطالعه منابع کنکور ارشد کامپیوتر 99 توصیه می گردد.
 

 

 

بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر
 

مقایسه اشکال مختلف منابع کنکور ارشد کامپیوتر

اگر بخواهیم منابع ارشد کامپیوتر را که شامل 1) فیلم‌های آموزشی 2) کتاب‌ها 3) کلاس آنلاین و 4) فیلم ضبط شده کلاس آنلاین هستند را با هم مقایسه کنیم باید گفت که فیلم‌های آموزشی‌ و کتاب‌ها ایستا هستند (چون دیر به دیر آپدیت می‌شوند) ولی کلاس آنلاین و فیلم ضبط شده کلاس‌های آنلاین پویا (چون در بازه‌های کوتاه مدت آپدیت و به روز می‌شوند) هستند بنابراین بدون شک کلاس‌های آنلاین یا فیلم ضبط شده کلاس‌های آنلاین بهتر از سایر منابع آموزشی هستند. برای مطالعه بیشتر در این مورد به قسمت کلاس های کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید.

بهترین نحوه شروع برای کنکور ارشد کامپیوتر

بیشترین سوالی که تمامی داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی درگیر آن هستند این هست که چگونه شروع کنیم و چه فیلم ها و یا کلاس هایی تهیه کنیم، در اینجا سعی می‌کنیم که بصورت کامل و شفاف به این سوال بسیار متداول و مهم پاسخ دهیم، اگر بودجه محدودی دارید، مثلا حدود 1 میلیون تومان سعی کنید حتما پکیج فیلم 5 درس (شامل فیلم دورس : ریاضیات گسسته، ساختمان داده،‌طراحی الگوریتم، معماری کامپیوتر و مدار منطقی) و همین طور پکیج فیلم 5 نکته و تست (نکته و تست همین دروس) را تهیه کنید، و مطالعه این دو پکیج را در بخش اول مطالعاتی تون قرار بدید، این بخش حدودا 2.5 الی 3 ماه طول خواهید کشید،‌ حتما پس از مطالعه یک فصل فیلم نکته و تست آن فصل را نگاه کنید، این کار تسلط شما را چندین برابر خواهد کرد و انجام این کار بسیار مهم هست. بعد از بخش اول مطالعاتی شما که 2.5 الی 3 ماه طول می‌کشد، پایه ریاضی شما به شدت قوی شده است، نگاه الگوریتمی پیدا کرده اید و همین طور نگاه کامپیوتری پیدا کرده‌اید و بطور کلی پایه تان قوی می‌شود، این مواردی که بیان شد باعث می‌شود که خیلی راحت بتوانید دروس دیگر را مطالعه کنید و مثلا درسی را که قبلا می‌توانستید در 3 ماه مطالعه کنید اکنون می‌توانید در 1.5 ماه مطالعه کنید حال اینکه در بخش دوم مطالعاتی به سراغ چه دروسی بروید به این بستگی دارد که چه گرایشی بخواهید شرکت کنید. البته در بخش اول نیز با توجه به گرایشی که داوطلبان کنکور ارشد می‌خواهند شرکت کنند می‌توانند یک درس دیگر اضافه کنند، برای بررسی دقیق تر در خصوص برنامه مطالعاتی گرایش هوش مصنوعی و نرم افزار به صفحات دروس کنکور کارشناسی ارشد هوش مصنوعی و همین طور دروس کنکور ارشد نرم افزار مراجعه کنید، در انتهای این دو صفحه برنامه های پیش نهادی برای داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر 99 پیشنهاد شده است . حال اگر بودجه محدودی ندارید می‌توانید پکیج 5 درس و پکیج 5 نکته و تست را به جای تهیه فیلم در کلاس آنلاین شرکت کنید. به تمامی دانشجویان توصیه می‌کنیم که برای شروع راحت تر فیلم های 4 جلسه ابتدایی دروس مهم کنکور ارشد کامپیوتر را که بصورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار گرفته است را مشاهده اند، در زیر لینک های این فیلم ها را برایتان قرار می‌دهیم:

آموزش مدار منطقی

آموزش معماری کامپیوتر

آموزش ساختمان داده

آموزش ریاضیات گسسته

نحوه مطالعه منابع کنکور ارشد کامپیوتر

برای رسیدن به یک رتبه ارزشمند در کنکور ارشد کامپیوتر شما نیاز به تسلط بالا و خواندن مفهومی و عمقی دروسی که در آزمون ارشد کامپیوتر می‌آید دارید. و برای اینکه بتوانید در دروس کنکور ارشد کامپیوتر و همین طور ارشد آی تی به تسلط بالا برسید باید بتوانید منابع کنکور ارشد کامپیوتر را درست و علمی بخوانید، بدین سبب و برای اینکه شما بتوانید اصولی و علمی درس بخوانید و در دروس به تسلط بالا برسید، تیم کنکورکامپیوتر مقالات آموزشی علمی و عالی را در قسمت خدمات جدید کنکور کامپیوتر در اختیار شما قرار داده است. توصیه اکید می‌کنیم این مقالات را با صبر و حوصله زیاد مطالعه بفرمایید. همچنین برای نحوه صحیح برنامه ریزی حتما و حتما به قسمت برنامه ریزی برای کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه فرمایید و فیلم 0 تا 100 نحوه صحیح مطالعه و برنامه ریزی را مطالعه کنید.

منابع ارشد کامپیوتر با رویکرد کسب رتبه تک رقمی

در بالا بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر 99 که حاصل سالها تجربه تدریس و مشاوره استاد رضوی در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی است را برای داوطلبین عزیز ارائه کرده ایم. البته شرکت در کلاس‌های کنکور آنلاین و یا تهیه فیلم های کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی تاثیر بسیار بیشتر و عمیق‌تری در فهم و سرعت مطالعه شما عزیزان خواهد داشت، بنابراین به داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی توصیه می‌شود که اگر امکان شرکت در این کلاس‌ها را دارند حتما در این کلاس‌ها شرکت کنند، به دانشجویانی نیز که امکان شرکت در کلاس‌ها را ندارند توصیه می‌کنیم که فیلم ها را تهیه کنند و حداقل در یک کلاس شرکت کنند که در جو رقابت قرار گیرند.

 

 

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره تک جلسه‌ای با استاد رضوی دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

 

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

شماره ثابت موسسه:                 88674964 -021

 

 

 

 

بازدیدکنندگان این مطلب،مطالب زیر را هم مطالعه کرده اند :

 

همه چیز در مورد کنکور ارشد کامپیوتر

منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات

آموزش معماری کامپیوتر

فیلم‌های آمــوزشی دروس کنکـــور ارشــد کامپیـــوتر وIT

آموزش ساختمان داده

آموزش مدار منطقی

 

 

 1. امیر محمد

سلام وقت بخیر جناب استاد رضوی عزیز!
سوالی که از خدمت شما داشتم این هستش که نظرتون راجع به حذف طراحی الگوریتم چیه؟
اگر طراحی الگوریتم رو حذف کنم!
میشه رتبه حائز اهمیتی رو اورد؟
ممنون و سپاسگزارم

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    امیر محمد

سلام
وقت بخیر

بله اگر سایر دروس و خوب بزنید می‌تونید رتبه خوبی کسب کنید. اگر خواستید درس طراحی الگوریتم و حذف کنید سعی کنید فصل گراف و مطالعه کنید.
البته یک موضوعی و خوب هست بهش توجه کنید، اینکه درست هست که شاید بتونید درس طراحی الگوریتم و برای...

سلام
وقت بخیر

بله اگر سایر دروس و خوب بزنید می‌تونید رتبه خوبی کسب کنید. اگر خواستید درس طراحی الگوریتم و حذف کنید سعی کنید فصل گراف و مطالعه کنید.
البته یک موضوعی و خوب هست بهش توجه کنید، اینکه درست هست که شاید بتونید درس طراحی الگوریتم و برای کنکور حذف کنید ولی درس طراحی الگوریتم درس بسیار مهم و کاربردی در ارشد و دکتری شما و آینده تحصیلی و کاری شما هست. امکان ندارد مقاله ای در دنیای کامپیوتر پیدا کنید که الگوریتمی در آن ارائه نشده باشد و شما نیز برای مقاله دادن باید پایه الگوریتمی خوبی داشته باشید

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. نويد

با سلام
من مي خوام سال ٩٩ ارشد بدم و پايه قوي اي هم توي دروس دارم و معدلم هم ١٨.٣٣. هست. منتهي از اخراي ابان مي تونم شروع كنم به خوندن كنكور (صد درصد تايممو بذارم). اگر امكانش هست ميشه بفرماييد از كجا شروع كنم تا بتونم رتبه زير ١٠ بيارم چون برام...

با سلام
من مي خوام سال ٩٩ ارشد بدم و پايه قوي اي هم توي دروس دارم و معدلم هم ١٨.٣٣. هست. منتهي از اخراي ابان مي تونم شروع كنم به خوندن كنكور (صد درصد تايممو بذارم). اگر امكانش هست ميشه بفرماييد از كجا شروع كنم تا بتونم رتبه زير ١٠ بيارم چون برام خيلي مهمه كه حتما بتونم رتبه زير ١٠( سه نفر اول ) رو بيارن.
با تشكر

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    نويد

سلام
وقت بخیر

شما اطلاعات خیلی کمی در اختیار بنده گذاشتید و با این اطلاعات کم برنامه دادن سخت هست. شما لیسانس کجا بودید و اینکه چه گرایشی میخواید کنکور بدید؟
بهتر هست سعی کنید یک جلسه مشاوره تک جلسه ای تلفنی از طریق سایت کافه تدریس و یا تیم...

سلام
وقت بخیر

شما اطلاعات خیلی کمی در اختیار بنده گذاشتید و با این اطلاعات کم برنامه دادن سخت هست. شما لیسانس کجا بودید و اینکه چه گرایشی میخواید کنکور بدید؟
بهتر هست سعی کنید یک جلسه مشاوره تک جلسه ای تلفنی از طریق سایت کافه تدریس و یا تیم پشتیبانی رزرو کنید تا 20 دقیقه با شما صحبت کنم و برنامه ای مختص خودتون بهتون ارائه کنم

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. محسن

سلام و خسته نباشید برای گرایش هوش مصنوعی دروس مدار الکتریکی و سیگنال وسیستم را در منابع خودتون نیوردین ؟ دلیلش چی هست و برای مطالعه چه منابعی رو پیشنهاد میدید؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    محسن

سلام
وقت بخیر

گویا متن این صفحه و دقیق مطالعه نکردید. همین طور فیلم تغییرات کنکور ارشد کامپیوتر 99 که در بالا صفحه قرار داده شده است را تماشا نکردید. دروس سیگنال و مدار الکتریکی از دروس کنکور ارشد هوش مصنوعی 99 حذف شده اند و جای آنها را کامپایلر...

سلام
وقت بخیر

گویا متن این صفحه و دقیق مطالعه نکردید. همین طور فیلم تغییرات کنکور ارشد کامپیوتر 99 که در بالا صفحه قرار داده شده است را تماشا نکردید. دروس سیگنال و مدار الکتریکی از دروس کنکور ارشد هوش مصنوعی 99 حذف شده اند و جای آنها را کامپایلر و پایگاه داده گرفته است. توصیه میکنم فیلم تغییرات کنکور ارشد کامپیوتر 99 را به دقت مشاهده کنید

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. مصطفی

باعرض سلام و خسته نباشید

واسه درس پایگاه داده منبع پارس رسانه معرفی کردید متاسفانه این کتاب گیر نمیاد. کتاب دکتر رانکوهی خوبه واسه کنکور ارشد کامپیوتر؟؟؟

واینکه من رشته ام کامپیوتر نیست واسه همین بچه های کامپیوتر میگفتن رانکوهی برام بهتره!!!

با...

باعرض سلام و خسته نباشید

واسه درس پایگاه داده منبع پارس رسانه معرفی کردید متاسفانه این کتاب گیر نمیاد. کتاب دکتر رانکوهی خوبه واسه کنکور ارشد کامپیوتر؟؟؟

واینکه من رشته ام کامپیوتر نیست واسه همین بچه های کامپیوتر میگفتن رانکوهی برام بهتره!!!

با تشکر.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    مصطفی

سلام
وقت بخیر

برای تهیه کتاب سیستم عامل و پایگاه داده انتشارات پارس رسانه (پر) می‌توانید به آی پشتیبانی انتشارات پارس رسانه (پر) @par_support1 پیام دهید.

موفق و پیروز باشید

  پیوست ها
 
 1. مصطفی

با عرض سلام وخسته نباشید بنده کارشناسی مهندسی برق هستم,از روی علاقه و استعداد تصمیم دارم که کنکور ارشد کامپیوتر یا آی تی شرکت کنم همچین چیزی امکان پذیره یعنی من که برق هستم میتونم ارشد کامپیوتر شرکت کنم

با تشکر

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    مصطفی

سلام
وقت بخیر

بله می‌تونید در کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و یا کنکور ارشد فناوری اطلاعات شرکت کنید، البته توصیه می‌کنم که در کنکور ارشد کامپیوتر شرکت کنید زیرا از بسیاری از جهات بهتر از کنکور ارشد فناوری اطلاعات است، از جمله این موارد می‌توان به...

سلام
وقت بخیر

بله می‌تونید در کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و یا کنکور ارشد فناوری اطلاعات شرکت کنید، البته توصیه می‌کنم که در کنکور ارشد کامپیوتر شرکت کنید زیرا از بسیاری از جهات بهتر از کنکور ارشد فناوری اطلاعات است، از جمله این موارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1) احتمال قبولی در کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر بسیار بالاتر از کنکور ارشد آی تی هست
2) دانشگاه های برتر کشور مثل دانشگاه شریف و دانشکده فنی دانشگاه تهران از رشته آی تی ورودی ندارد
3) با یک رتبه مشخص در مهندسی کامپیوتر نتیجه بهتری می‌گیرید، مثلا شما با رتبه 100 نرم افزار شاید دانشکده فنی دانشگاه تهران هم قبول شوید ولی با رتبه 100 آی تی دانشگاه خواجه نصیر و ... شاید قبول شوید
4) بازار کار مهندسی کامپیوتر بهتر از آی تی هست
5) اپلای مهندسی کامپیوتر بهتر هست
6) تنوع فیلدهایی که در ارشد مهندسی کامپیوتر وجود دارد به مراتب بیشتر از ارشد آی تی است
7) تعداد اساتید تاپ در مهندسی کامپیوتر بسیار بیشتر از گرایش آی تی هست
...

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. مریم حسین وند

سلام خسته نباشید بین منابع ریاضیات مهندسی نیست...چرا ؟

  پیوست ها
 

سلام
وقت بخیر

چند سوالی هست که دروس ریاضی مهندسی و محاسبات در کنکور ارشد کامپیوتر نمی‌آیند و جای آنها را ریاضی 1و2 و معادلات دیفرانسیل گرفته است

موفق و پیروز باشید

  پیوست ها
 
 1. هادی رمضانپور

سلام ببخشید من می خوام در کنکور 98 شرکت کنم باید چه درس هایی را بخونم تا به دانشگاه قبول شم

  پیوست ها
  آخرین بار در تاریخ حدود 2 ماه قبل توسط رامین رضوی razavi ویرایش شد رامین رضوی razavi

سلام
وقت بخیر

اطلاعاتی که شما دادید بسیار ناقص هست و حتی شما نگفتید که در چه گرایشی می‌خواید شرکت کنید، احساس می‌کنم که اطلاعات تون در مورد کنکور ارشد کامپیوتر خیلی پایین هست، توصیه میکنم در ابتدا کارهای زیر و انجام بدید:

1) فیلم 3 همایش آخری...

سلام
وقت بخیر

اطلاعاتی که شما دادید بسیار ناقص هست و حتی شما نگفتید که در چه گرایشی می‌خواید شرکت کنید، احساس می‌کنم که اطلاعات تون در مورد کنکور ارشد کامپیوتر خیلی پایین هست، توصیه میکنم در ابتدا کارهای زیر و انجام بدید:

1) فیلم 3 همایش آخری که برای کنکور ارشد کامپیوتر 99 برگزار شده را مشاهده کنید: این 3 فیلم را می‌توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

همایش های کنکور ارشد کامپیوتر 99

2) صفحه بررسی کارشناسی ارشد کامپیوتر را مطالعه کنید


همین طور در مورد سوال تون که چه دروسی و باید مطالعه کنید و مهم هستند و چه دروسی و می‌تونید بذارید کنار به صفحه دروس کنکور ارشد نرم افزار مراجعه کنید

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. ابراهیم کلته

این کتاب ریاضیات گسسته که براش پارسه رو به عنوان منبع معرفی کردن، دقیقا کدوم کتابه؟ در ضمن این کتاب به سختی گیر میاد.

  پیوست ها
  آخرین بار در تاریخ حدود 2 ماه قبل توسط رامین رضوی razavi ویرایش شد رامین رضوی razavi

سلام
وقت بخیر

نویسندگان این کتاب آقایان حمید حاج سید جوادی-مجتبی شاکری- بابک لطفی - ابوالفضل طرقی حقیقت هستند. بله به علت اینکه موسسه پارسه دیگر وجود ندارد این کتاب ها تجدید چاپ نمی‌شوند، شما می‌توانید اگر این کتاب را پیدا نکردید کتاب مدرسان...

سلام
وقت بخیر

نویسندگان این کتاب آقایان حمید حاج سید جوادی-مجتبی شاکری- بابک لطفی - ابوالفضل طرقی حقیقت هستند. بله به علت اینکه موسسه پارسه دیگر وجود ندارد این کتاب ها تجدید چاپ نمی‌شوند، شما می‌توانید اگر این کتاب را پیدا نکردید کتاب مدرسان شریف یا راهیان ارشد را بگیرید

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. سینا

سلام وقتتون بخیر.

با توجه به اینکه قیمت کتابا خیلی زیاد شده من تصمیم گرفتم کتاب دست دوم بخرم. ولی توی بازار اکثرا چاپ 92 یا 93 هستند. اطلاعی دارید که کتابا چقدر تغییر کردن؟ تغییرشون اونقدر هست که بشه چشم پوشی کرد؟

با تشکر از راهنماییتون.

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    سینا

سلام
وقت بخیر

با توجه به اینکه کتاب ها خیلی گرون شدند و قیمت کتاب ها به قیمت فیلم هایی که در پکیج 5 درس وجود دارد نزدیک شده است خیلی بهتر است که شما پکیج فیلم 5 درس (ریاضیات گسسته، ساختمان داده، طراحی الگوریتم، معماری کامپیوتر و مدار منطقی) و...

سلام
وقت بخیر

با توجه به اینکه کتاب ها خیلی گرون شدند و قیمت کتاب ها به قیمت فیلم هایی که در پکیج 5 درس وجود دارد نزدیک شده است خیلی بهتر است که شما پکیج فیلم 5 درس (ریاضیات گسسته، ساختمان داده، طراحی الگوریتم، معماری کامپیوتر و مدار منطقی) و تهیه کنید. برای تهیه این فیلم ها می‌توانید به صفحه پکیج 5 ویدیو دروس کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید.
اما اگر میخواهید کتاب دست دوم تهیه کنید سوال شما خیلی کلی است و بعضی از کتاب ها از سال 92 تغییر داشته اند و بعضی تغییری نداشته اند و بعضی هم تغییر کمی داشته اند و اگر می‌خواهید در این ضمینه راهنمایی تون کنم باید در مورد تک تک کتاب هایی که میخواهید تهیه کنید بگید تا به شما بگویم تغییری داشته اند یا خیر، برای این منظور بهتر است به آی دی تلگرام بنده پیام دهید: @ramin_razavi

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. hossein

با سلام خدمت استاد عزیز.

وقتی نظرات رو خوندم متوجه شدم که شما خوندن درس شبکه های کامپیوتری رو پیشنهاد نمیکنین. وقتی کسی بخواد گرایش شبکه یا رایانش امن بخونه خوندن درس شبکه های کامپیوتری ضرورتی نداره؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    hossein

سلام
وقت بخیر

دانشجویان باید در مراحل اولیه مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر دروس مهم و پایه ای و تاثیر گذار را مطالعه کنند، حال اگر دانشجویی این دروس را به خوبی مطالعه کرد و وقت اضافه داشت می‌تواند دروسی مانند سیستم عامل و شبکه را نیز در برنامه...

سلام
وقت بخیر

دانشجویان باید در مراحل اولیه مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر دروس مهم و پایه ای و تاثیر گذار را مطالعه کنند، حال اگر دانشجویی این دروس را به خوبی مطالعه کرد و وقت اضافه داشت می‌تواند دروسی مانند سیستم عامل و شبکه را نیز در برنامه درسی اش بگنجاند، بنابراین اینکه این دروس خوانده بشوند یا خوانده نشوند و یا بخشی از اینها خوانده شود به عملکرد خود دانشجویان بر می‌گردد.
اما در مورد قسمت دوم سوال تون که فرمودید وقتی کسی بخواهد گرایش شبکه یا رایانش امن بخواند، خواندن درس شبکه های کامپیوتری ضرورتی ندارد؟ باید بگم خیر برای کنکور اهمیتی ندارد و رتبه شما را در کنکور فقط میانگین درصد شما تشکیل می‌دهد، ولی برای مقطع ارشد شبکه های کامپیوتری بهتر است که دانشجویان درس شبکه را بلد باشند بنابراین اگر دانشجویی برای کنکور ارشد شبکه درس شبکه را کنار گذاشت بعد از کنکور 5 ماه تا اول مهر وقت دارد و می‌توانید این درس را بطور کامل مطالعه کند تا در مقطع ارشد هم اگر به سمت فیلدهای شبکه ای رفت مشکلی برایش پیش نیاید.

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. سالاری

سلام.من هنرستان رشته کامپیوتر خوندم و کاردانی و کارشناسی در دانشگاه فنی حرفه ای نرم افزار خوندم.برای ارشد میخوام هوش مصنوعی تهران قبول شم.البته کاردانی با رتبه 51 تهران قبول شدم ولی انتقالی گرفتم.برای ارشد میخوام یکی از دانشگاه های خوب تهران قبول...

سلام.من هنرستان رشته کامپیوتر خوندم و کاردانی و کارشناسی در دانشگاه فنی حرفه ای نرم افزار خوندم.برای ارشد میخوام هوش مصنوعی تهران قبول شم.البته کاردانی با رتبه 51 تهران قبول شدم ولی انتقالی گرفتم.برای ارشد میخوام یکی از دانشگاه های خوب تهران قبول شم.امکان قبولی بچای فنی در دانشگاه شریف و امیرکبیر چطوریه؟ و من که فنی بودم چه درسایی را باید بیشتر کار کنم تا به پای بچای شریف برسم؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    سالاری

سلام
وقت بخیر

اصلا این اهمیتی ندارد که شما لیسانس کجا بودید و چه پایه‌ای داشتید مهم تلاش شما در سال کنکور است، اگر تلاش زیاد، پیوسته و هوشمندانه‌ای داشته باشید حتما می‌توانید نتایج خوبی کسب کنید، کما اینکه بسیاری از رتبه‌های برتر امسال در...

سلام
وقت بخیر

اصلا این اهمیتی ندارد که شما لیسانس کجا بودید و چه پایه‌ای داشتید مهم تلاش شما در سال کنکور است، اگر تلاش زیاد، پیوسته و هوشمندانه‌ای داشته باشید حتما می‌توانید نتایج خوبی کسب کنید، کما اینکه بسیاری از رتبه‌های برتر امسال در دانشگاه‌های معمولی لیسانس گرفته بودند، برای مشاهده مصاحبه رتبه‌های برتر کنکور ارشد کامپیوتر می‌توانید به صفحه رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید.
برای اینکه بخواید رتبه خوبی بیارید در گام اول مطالعاتی تون که حدود 3 ماه طول میکشه باید به سراغ دروس ریاضیات گسسته، ساختمان داده، طراحی الگوریتم، معماری کامپیوتر و مدار منطقی بروید، این دروس مهم ترین دروس کنکور ارشد کامپیوتر است، اگر در این دروس ضعیف هستید می‌توانید پکیج فیلم 5 درس که شامل این دروس هست و تهیه کنید. علاوه بر این دروس، درسهای تخصصی رشته کامپیوتر هم بسیار مهم هستند، برای بررسی دروس مهم کنکور ارشد کامپیوتر می‌توانید به صفحه دروس کنکور ارشد نرم افزار مراجعه کنید

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. ملیکا

سلام و خسته نباشید.
من کارشناسی it دارم و میخوام در کنکور 99 رشته مهندسی کامپیوتر شرکت کنم و علاقه مندم به گرایش رایانش امن و بعد از اون شبکه..
الان مشکلم اینه که دقیقا نمیدونم کدوم یکی از درس های دروس مشترک رو بخونم و اهمیت یا اگه بخوام بهتر بگم...

سلام و خسته نباشید.
من کارشناسی it دارم و میخوام در کنکور 99 رشته مهندسی کامپیوتر شرکت کنم و علاقه مندم به گرایش رایانش امن و بعد از اون شبکه..
الان مشکلم اینه که دقیقا نمیدونم کدوم یکی از درس های دروس مشترک رو بخونم و اهمیت یا اگه بخوام بهتر بگم نمیدونم کدومش رو باید حتما بزنم چون میگن بعضی از درسا رو خیلی راحت تر از بقیه میشه تراز بالاتری اورد. ممنون میشم راهنماییم کنید.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    ملیکا

سلام
وقت بخیر

شما بهتر هست که دروس زیر و حتما مطالعه کنید:
ریاضیات گسسته، مدار منطقی، معماری کامپیوتر، ساختمان داده، طراحی الگوریتم، نظریه، کامپایلر، هوش مصنوعی و پایگاه داده، برای مطالعه دقیق تر در این مورد به مقاله بررسی دروس کنکور ارشد نرم...

سلام
وقت بخیر

شما بهتر هست که دروس زیر و حتما مطالعه کنید:
ریاضیات گسسته، مدار منطقی، معماری کامپیوتر، ساختمان داده، طراحی الگوریتم، نظریه، کامپایلر، هوش مصنوعی و پایگاه داده، برای مطالعه دقیق تر در این مورد به مقاله بررسی دروس کنکور ارشد نرم افزار مراجعه کنید
در بین این دروس دروس منطقی و معماری دروس مطمئنی هستند به این معنا که اگر این دو درس را خوب مطالعه کنید می‌توانید به تمامی سوالات آنها پاسخ دهید
توصیه میکنم برای شروع به خواندن درس معماری کامپیوتر از فیلم‌های رایگانی که در قسمت آموزش معماری کامپیوتر قرار داده شده است استفاده کنید. همین طور می‌توانید برلی شروع ساختمان داده و مدار منطقی هم به قسمت‌های آموزش ساختمان داده و آموزش مدار منطقی مراجعه کنید


موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. فاطمه احمدی

سلام من لیسانس علوم کامپیوتر دارم میخواستم برا ارشد مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان بخونم چه منابعی پیشنهاد میکنید؟!

  پیوست ها
 

سلام
وقت بخیر

دروس گسسته، ساختمان داده، طراحی الگوریتم، معماری کامپیوتر و مدار منطقی مهمترین و پایه ای ترین دروس کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر هست و اینها دروسی هستند که خود خوان نیستند و سنگین هستند بنابراین توصیه بنده به شما این است که پکیج 5 درس...

سلام
وقت بخیر

دروس گسسته، ساختمان داده، طراحی الگوریتم، معماری کامپیوتر و مدار منطقی مهمترین و پایه ای ترین دروس کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر هست و اینها دروسی هستند که خود خوان نیستند و سنگین هستند بنابراین توصیه بنده به شما این است که پکیج 5 درس و همین طور پکیج 5 نکته و تست حتما تهیه کنید و اینها و در 2 تا 3 ماه اول مطالعه کنید، با مطالعه این دروس به این روش بعد از 3 ماه پایه شما به شدت قوی می‌شود و شما می‌توانید بقیه دروس را از منابعی که در بالا معرفی شده است مطالعه کنید

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. وحید

سلام
من قصد شرکت در کنکور ارشد برای رشته هوش مصنوعی دارم

میخواستم بدونم اگه دروس ریاضیات رو بجز درس ریاضی گسسته کنار بزارم و وقت رو برای دروس دیگه اختصاص بدم کار اشتباهی هست ؟

تسلطم روی دروس تخصصی به دلیل فاصله گرفتن از مطالعه پایین اومده وکلی...

سلام
من قصد شرکت در کنکور ارشد برای رشته هوش مصنوعی دارم

میخواستم بدونم اگه دروس ریاضیات رو بجز درس ریاضی گسسته کنار بزارم و وقت رو برای دروس دیگه اختصاص بدم کار اشتباهی هست ؟

تسلطم روی دروس تخصصی به دلیل فاصله گرفتن از مطالعه پایین اومده وکلی درس رو فراموش کردم همچنین معدل لیسانس ام خوب نیست

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    وحید

سلام
وقت بخیر

سوال شما بسیار کلی هست و بستگی به پایه شما و میزان زمانی که در روز می‌خواهید مطالعه کنید و همین طور رتبه ‌ای که میخواهید کسب کنید دارد، بطور کلی توصیه میکنم برای کنکور ارشد هوش مصنوعی یک درس ریاضی دیگر را نیز مطالعه کنید ولی اگر...

سلام
وقت بخیر

سوال شما بسیار کلی هست و بستگی به پایه شما و میزان زمانی که در روز می‌خواهید مطالعه کنید و همین طور رتبه ‌ای که میخواهید کسب کنید دارد، بطور کلی توصیه میکنم برای کنکور ارشد هوش مصنوعی یک درس ریاضی دیگر را نیز مطالعه کنید ولی اگر بتوانید درصد قابل قبولی را در دروس مشترک و تخصصی کسب کنید می‌توانید فقط با خواندن گسسته هم رتبه خوبی کسب کنید. به نظر بنده اگر می‌توانید درس آمار را نیز مطالعه کنید، خواندن این درس وقت خیلی زیادی از شما نمی‌گیرد

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. الهام

سلام
ببخشید من ترم آخر کارشناسی هستم(در حال حاضر هم در دانشگاه اصفهان درس میخونم) و میخام همین امسال (98) کنکور بدم. قصد دارم در گرایش نرم افزار برای ارشد قبول بشم.
هنوز هم برای کنکور اقدام نکردم...
آیا امکانش هست توی یکی از دانشگاه های تهران...

سلام
ببخشید من ترم آخر کارشناسی هستم(در حال حاضر هم در دانشگاه اصفهان درس میخونم) و میخام همین امسال (98) کنکور بدم. قصد دارم در گرایش نرم افزار برای ارشد قبول بشم.
هنوز هم برای کنکور اقدام نکردم...
آیا امکانش هست توی یکی از دانشگاه های تهران قبول بشم؟ برام فرقی نداره چه دانشگاهی... فقط میخام یکی از دانشگاه های دولتی تهران باشه.
چجوری باید بخونم که رتبه ی خوبی بیارم؟ و چه درصدهایی نیازه؟
خواهش میکنم کمکم کنید... من خیلی استرس گرفتم و سردرگمم که از کجا شروع کنم و آیا اصلا میتونم امسال قبول بشم یا نه...
از سایت خیلی خوبتون هم ممنونم. واقعا خیلی مفیده.
دستتون درد نکنه.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    الهام

سلام
وقت بخیر

اگر پایه تون مناسب باشه و همین طور هوشمندانه و پیوسته مطالعه کنید می‌تونید.
شما باید دروس ساختمان داده،‌ طراحی الگوریتم، منطقی، معماری و هوش و پایگاه و کامپایلر و بخونید. حتما سعی کنید برای دروس ساختمان و الگوریتم و معماری فیلم...

سلام
وقت بخیر

اگر پایه تون مناسب باشه و همین طور هوشمندانه و پیوسته مطالعه کنید می‌تونید.
شما باید دروس ساختمان داده،‌ طراحی الگوریتم، منطقی، معماری و هوش و پایگاه و کامپایلر و بخونید. حتما سعی کنید برای دروس ساختمان و الگوریتم و معماری فیلم تهیه کنید چون این درس ها درسهای سنگینی هستند و جزییات زیادی دارند و اگر خودتون بخواید اینها و بخونید تایم زیادی و از شما می‌گیرد و نمی‌تونید همه این کارها و انجام بدید. برای منطقی هم اگر تونستید فیلم تهیه کنید. فیلم نکته و تست این 4 درس را هم حتما تهیه کنید.

اینکه چه درصد هایی نیاز دارید را می‌توانید در قسمت کارنامه های کنکور ارشد کامپیوتر 97 مشاهده کنید.

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. zahra

سلام خسته نباشید
من ارشد کامپیوتر میخواستم بدم و کارشناسی مدیریت از پیام نور دارم. برای قبولی تو دانشگاه ازاد تهران یا غیرانتفاعی سطح بالا کدوم درسارو بخونم بهتر جواب میگیرم؟ من شاغل هستم و از اسفندماه روزی چند ساعت میتونم وقت بگذارم. ممنون میشم...

سلام خسته نباشید
من ارشد کامپیوتر میخواستم بدم و کارشناسی مدیریت از پیام نور دارم. برای قبولی تو دانشگاه ازاد تهران یا غیرانتفاعی سطح بالا کدوم درسارو بخونم بهتر جواب میگیرم؟ من شاغل هستم و از اسفندماه روزی چند ساعت میتونم وقت بگذارم. ممنون میشم راهنمایی کنید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    zahra

سلام
وقت بخیر

در درجه اول توصیه می‌کنم به دانشگاه های بهتری فکر کنید، و سعی کنید ارشد را در جایی بخوانید که در آینده برای شما گین ای داشته باشد. به این نکته توجه کنید که قبولی در یک دانشگاه خوب در ارشد خیلی راحت تر از قبولی در کنکور سراسری است،‌...

سلام
وقت بخیر

در درجه اول توصیه می‌کنم به دانشگاه های بهتری فکر کنید، و سعی کنید ارشد را در جایی بخوانید که در آینده برای شما گین ای داشته باشد. به این نکته توجه کنید که قبولی در یک دانشگاه خوب در ارشد خیلی راحت تر از قبولی در کنکور سراسری است،‌ و همین طور به این نکته توجه داشته باشید که شما هر زمانی که در یک دانشگاه تاپ مثل دانشگاه تهران و شریف قبول بشوید 20 و سپس مثلا اپلای کنید 20 سال در زندگی جلو می‌افتید.
حال اگر می‌خواهید در دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی قبول بشوید این دروس را بخوانید: مدار منطقی، ساختمان داده، یکی از دو درس هوش، کامپایلر و پایگاه. برای ساختمان و منطقی حتما فیلم درس و نکته و تست و تهیه کنید که بتوانید سریع این دو درس را تمام کنید و به تسلط برسید.

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. سارازارع

سلام وقتتون بخير ،ببخشيد رياضي گسسته همان ساختمان گسسته هست ؟من رشته ام نرافزار کامپيوتر هست تاالان براي ارشد نخوندم ازالان فشرده بخونم ميتونم نتيجه مطلوبي تو کنکور 98بگيرم؟؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    سارازارع

سلام
وقت بخیر

بله ریاضی گسسته همان ساختمان گسسته هست، این سوال شما خیلی نسبی هست و به این بستگی دارد که کجا میخواید قبول بشید، پایه تون به چه شکلی هست، روزی چند ساعت می‌تونید مطالعه بکنید، از چه منابعی استفاده می‌کنید و آیا فیلم برای دو سه درس...

سلام
وقت بخیر

بله ریاضی گسسته همان ساختمان گسسته هست، این سوال شما خیلی نسبی هست و به این بستگی دارد که کجا میخواید قبول بشید، پایه تون به چه شکلی هست، روزی چند ساعت می‌تونید مطالعه بکنید، از چه منابعی استفاده می‌کنید و آیا فیلم برای دو سه درس مهم کنکور ارشد کامپیوتر دارید یا خیر. ولی بطور کلی اگر هوشمندانه و زیاد و مستمر مطالعه کنید می‌تونید رتبه خوبی کسب کنید

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. امیر

سلام خسته نباشید
ای کاش میشد خودتون این کتاب ها رو هم برای فروش قرار میدادین
من از یه استان محروم هستم و این کتاب ها 90 درصدشون رو نمیتونم تهیه کنم و گیر نمیاد
اگرم بخوام تک تک هرکدوم رو از یک فروشگاه بگیرم کلی هزینه ی پست میشه برای هر کتاب 12...

سلام خسته نباشید
ای کاش میشد خودتون این کتاب ها رو هم برای فروش قرار میدادین
من از یه استان محروم هستم و این کتاب ها 90 درصدشون رو نمیتونم تهیه کنم و گیر نمیاد
اگرم بخوام تک تک هرکدوم رو از یک فروشگاه بگیرم کلی هزینه ی پست میشه برای هر کتاب 12 تومن هزینه پست هم باید بدم ....

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    امیر

سلام
وقت بخیر

بله حق با شماست. به زودی حتما این امکان برای دانشجویان عزیز کشور مهیا می‌شود و دانشجویان می‌توانند به راحتی تمامی کتاب‌هایشان را از سایت تهیه کنند.

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

  پیوست ها
 
 1. علی

سلام خدمت استاد گرامی،
من لیسانسم برقه ولی با توجه به اینکه علاقه ی زیادی به رشته کامپیوتر دارم به نظرتون از الان واسه کنکور ۹۹ برنامه ریزی کنم و شروع به مطالعه کنم میتونم به رتبه مطلوبی برسم ضمنا دروس ریاضی عمومی ومعادلات وسیگنال و مدار و مدار...

سلام خدمت استاد گرامی،
من لیسانسم برقه ولی با توجه به اینکه علاقه ی زیادی به رشته کامپیوتر دارم به نظرتون از الان واسه کنکور ۹۹ برنامه ریزی کنم و شروع به مطالعه کنم میتونم به رتبه مطلوبی برسم ضمنا دروس ریاضی عمومی ومعادلات وسیگنال و مدار و مدار منطقی رو در سطح خوبی بلدم

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    علی

سلام
وقت بخیر

بله شما قطعا می‌تونید در کنکور ارشد کامپیوتر 99 حتی رتبه تک رقمی بشوید، من فکر می‌کنم شما اگر گرایش تون و هوشمندانه انتخاب کنید و بعد دروسی که باید برای کنکور آن گرایش بخوانید را هوشمندانه انتخاب کنید قطعا می‌تونید همین امسال هم...

سلام
وقت بخیر

بله شما قطعا می‌تونید در کنکور ارشد کامپیوتر 99 حتی رتبه تک رقمی بشوید، من فکر می‌کنم شما اگر گرایش تون و هوشمندانه انتخاب کنید و بعد دروسی که باید برای کنکور آن گرایش بخوانید را هوشمندانه انتخاب کنید قطعا می‌تونید همین امسال هم رتبه خوبی در کنکور ارشد کامپیوتر 98 بیاورید. من توصیه اکید می‌کنم که حتما اگر می‌تونید یک جلسه تایم مشاوره تک جلسه ای از طریق تیم پشتیبانی و یا سایت کافه تدریس رزرو کنید.

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. علی

سلام خسته نباشد ببخشید برای گرایش معماری کدام کتاب برای سیگنال و vlsi پیشنهاد میدین یعنی برای سیگنال نصیر بهتر هست یا راهیان ارشد اولویت رو کدام میزارین ؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    علی

سلام
وقت بخیر

عذر خواهی می‌کنم بابت تاخیری که در پاسخ گویی پیش آمد
برای سیگنال کتاب نصیر و مطالعه کنید و برای VLSI سعی کنید چند منبع را مطالعه کنید، VLSI مهترین درس کنکور ارشد معماری کامپیوتر است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هست. توصیه...

سلام
وقت بخیر

عذر خواهی می‌کنم بابت تاخیری که در پاسخ گویی پیش آمد
برای سیگنال کتاب نصیر و مطالعه کنید و برای VLSI سعی کنید چند منبع را مطالعه کنید، VLSI مهترین درس کنکور ارشد معماری کامپیوتر است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هست. توصیه می‌کنم برای این درس هم فیلم های VLSI سایت مکتب خونه هست و مطالعه کنید و هم کتاب مدرسان شریف.
اگر میخواهید کنکور ارشد معماری کامپیوتر شرکت کنید توصیه اکید می‌کنم که اگر امکانش و دارید یک جلسه مشاوره تک جلسه‌ای از طریق سایت و یا تیم پشتیبانی رزرو کنید

موفق و پیروز باشید
رامین رضوی

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
هیچ نظری ارسال شده در اینجا وجود ندارد
بارگذاری بیشتر ...

برای دریافت آخرین اخبار کنکور عضو خبرنامه ما شوید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به دکتر رامین رضوی می‌باشد. © ۱۳۹۷