منابع کنکور ارشد کامپیوتر

منابع ارشد کامپیوتر 99

1 1 1 1 1 4.22 امتیاز (666 رای)

تحلیلی بر منابع کنکور ارشد کامپیوتر 99

منابع کنکور ارشد کامپیوتر 99 چیست؟ بهترین منابع ارشد کامپیوتر کدام ها هستند؟ منابع کنکور ارشد هوش مصنوعی چیست؟ منابع کنکور ارشد نرم افزار چیست؟ و سوالات بسیار دیگری، همه اینها سوالاتی هستند که هر ساله ذهن بسیاری از داوطلبان و دانشجویان کنکور ارشد کامپیوتر را به خود مشغول می‌کند. برای پاسخ به این سوالات پس از معرفی بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر در تصویر زیر، توضیحات بسیار جامعی ارائه نموده ایم. بنابراین حتما بعد از تماشا عکس زیر به دقت مطالب گفته شده بعد از آن را را مطالعه بفرمایید.
 

منابع کنکور ارشد کامپیوتر 99

منابع کنکور ارشد کامپیوتر 99
منابع رشته مهندسی کامپیوتر

 

می‌توانید تصویر بالا را برای دوستان خود ارسال کنید

 

تغییرات کنکور ارشد کامپیوتر 99

در کنکور ارشد کامپیوتر ۹۹ دروس مورد آزمون در تمامی گرایش‌های یکسان شده است، این دروس عبارت اند از زبان با ضریب ۱، مجموعه دروس ریاضیات با ضریب ۱ و شامل ۵ درس و مجموعه دروس تخصصی شامل ۹ درس و تنها تفاوت میان گرایش های مختلف در ضرایب متفاوتی است که دروس تخصصی در هر گرایش دارند، برای مطالعه بیشتر در مورد این تغییرات به صفحه تغییرات کنکور ارشد کامپیوتر ۹۹ مراجعه کنید. این تغییرات زیاد باعث سر درگمی اکثر داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر 99 شد، به این علت همایش فوق العاده ای در این خصوص برگزار گردید که فیلم این همایش و می‌توانید در زیر مشاهده کنید

 

بررسی تغییرات کنکور ارشد کامپیوتر 99

بررسی بسیار تکنیکی و حرفه ای تغییرات رخ داده

 

 

 

شروع آسان برای کنکور ارشد کامپیوتر

متاسفانه به علت پایه ضعیفی که اکثر دانشجویان کامپیوتر کشور دارند هنگامیکه با کتاب های کنکور شروع به مطالعه می‌کنند چون کتاب های کنکور همه چیز را از پایه درس نداده اند شروع به مطالعه برای کنکور ارشد کامپیوتر برای دانشجویان سخت است و کمی اعصاب شان خورد می‌شود و بعضی ها نیز از درس زده می‌شوند، به همین علت در راستای کمک به دانشجویان فیلم های جلسات ابتدایی دروس مهم را تهیه کرده ایم تا دانشجویان کشور بتوانند شروعی مناسب و حرفه ای داشته باشند، سعی کنید قبل از شروع این دروس مهم ابتدا 4 جلسه رایگان زیر را تماشا کنید و بعد از روی کتاب ها مطالعه را شروع کنید. این فیلم ها را می‌توانید براحتی در زیر مشاهده کنید

 

 

برای شروعی ساده تر از فیلم های زیر شروع کنید

 

فیلم هایی که برای شروع ساختمان نیاز دارید

فیلم آموزشی ساختمان داده جلسه 1

فیلم آموزشی ساختمان داده جلسه 2

آموزش ساختمان داده جلسه 3 بخش 1

آموزش ساختمان داده جلسه 3 بخش 2

فیلم آموزشی ساختمان داده جلسه 4

آموزش ساختمان داده جلسه 5

 

فیلم هایی که برای شروع آسان معماری نیاز دارید

معماری کامپیوتر جلسه 1 بخش 1

فیلم آموزش معماری کامپیوتر جلسه 1 بخش 2

آموزش معماری کامپیوتر جلسه 2 بخش 1

آموزش معماری کامپیوتر جلسه 2 بخش 2

آموزش معماری کامپیوتر جلسه 3

آموزش معماری کامپیوتر جلسه 4

 

فیلم هایی که برای شروع آسان منطقی نیاز دارید

فیلم آموزشی مدار منطقی جلسه 1

آموزش مدار منطقی جلسه 2

آموزش مدار منطقی جلسه 3

 

فیلم هایی که برای شروع آسان شبکه نیاز دارید

فیلم آموزش شبکه های کامپیوتری جلسه 1

آموزش شبکه های کامپیوتری جلسه 2

آموزش شبکه های کامپیوتری جلسه 3

 

فیلم های ریاضی گسسته که برای شروع نیاز دارید

فیلم آموزش ریاضیات گسسته جلسه 1

جلسه 1 ریاضیات گسسته

فیلم آموزش ریاضیات گسسته جلسه 2

جلسه 2 ریاضی گسسته

فیلم آموزش ریاضی گسسته جلسه 3

جلسه 3 ریاضی گسسته

 

 

بررسی موشکافانه دروس مهم کنکور ارشد کامپیوتر

با توجه به سوالات بسیار جزئی و دقیقی که داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی در مورد منابع می‌پرسند، سعی کردیم هر یک از دروس مهم کنکور ارشد کامپیوتر را بصورت جداگانه و بطور مفصل و با جزییاتی دقیق بررسی کنیم. در همین راستا برای بررسی کامل دروس مهم به صفحات زیر مراجعه کنید:

برای بررسی کامل درس ساختمان داده به صفحه:ساختمان داده

برای بررسی کامل درس معماری کامپیوتر به صفحه: معماری کامپیوتر

برای درس ریاضی گسسته به صفحه: ریاضی گسسته رشته کامپیوتر

برای بررسی درس مدار منطقی به صفحه: مدار منطقی

برای بررسی درس طراحی الگوریتم به صفحه بررسی درس: طراحی الگوریتم

و برای بررسی درس شبکه های کامپیوتری به صفحه: شبکه های کامپیوتری

برای شروع مطالعه برای کنکور ارشد موارد زیر را انجام دهید

1) همایش کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی 99 را تماشا کنید

2) فیلم نحوه صحیح برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر را مشاهده کنید

3) سایت کنکور کامپیوتر را زیر و رو کنید

4) چهار جلسه اول ساختمان داده، گسسته، منطقی و معماری کامپیوتر را از لینک رو به رو تماشا کنید: https://www.aparat.com/ramin_razavi

بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر

کتاب‌های مرجع و زبان اصلی منابع بسیار خوبی برای مطالعات آکادمیک و دانشگاهی در دوران دانشجویی می‌باشند، اما برای شرکت در کنکور ارشد کامپیوتر خواندن کتاب‌های مرجع مهندسی کامپیوتر را توصیه نمی‌کنیم (جز در موارد خاص مثلا تمرین‌های کتاب لینز برای درس نظریه زبان‌ها و یا تمرین‌های کتاب CLRS برای درس ساختمان داده و یا کتاب شبکه های کامپیوتری کراس و راس). برای پاسخگویی به تست‌های کنکور کامپیوتر، باید در اولین قدم به دنبال شناسایی درست منابع ارشد کامپیوتر باشید و سپس با توجه به بودجه بندی سوالات کنکور ارشد کامپیوتر در سال‌های گذشته، برای مطالعه منابع برنامه ریزی بفرمایید. در این رابطه دانشجویان عزیز باید به نکات زیر توجه داشته باشند:
اول اینکه اکثر منابع کنکور ارشد کامپیوتر، براساس منابع اصلی و مرجع نگاشته شده و نویسندگان این کتاب‌ها به نوعی منابع مرجع را تلخیص و روان سازی نموده‌اند، بنابراین مطلبی نیست که در کتب مرجع وجود داشته باشد و در بهترین کتب کنکوری و یا جزوات اساتید برتر کامپیوتر و آی تی موجود نباشد. البته متاسفانه در بعضی دروس کتاب کاملی که تمامی مطالب را به بهترین نحو پوشش دهد وجود ندارد مانند کتاب معماری کامپیوتر.
دوم اینکه شما جهت کسب یک رتبه عالی در کنکور ارشد کامپیوتر، لازم است تا علاوه بر خواندن مباحث درسی، تست‌های متعددی از آزمونهای سالهای گذشته رشته کامپیوتر در هر فصل را پاسخ دهید تا با دیدگاه طراحان سوال آشنا شده و مسیر مطالعه خود را اصلاح بفرمایید که کتاب‌های کنکوری حاوی این تست‌ها هستند.
سوم اينكه در مراجع کامپیوتر مطالبی را خواهيد ديد كه در كنكور ارشد کامپیوتر كمك چندانی به شما نمي‌كند و يا شامل مباحثی هستند كه در كنكور مطرح نمی‌شوند، تمايز بين فصول و سر فصل‌های مهم و غیر مهم درس‌های کامپیوتر به خوبي در كتب مناسب کنکوری رعايت شده است، فصول مهم تمامی دروس را می‌توانید در قسمت بودجه بندی کنکور ارشد کامپیوتر مشاهده کنید.
چهارم اینکه تست‌های یک درس از تنها یک کتاب مرجع طراحی نمی‌شود و برای یک درس مراجع زیادی وجود دارد که خواندن همه آنها برای شرکت در کنکور ارشد کامپیوتر غیر ممکن است و بجای آنها مطالعه منابع کنکور ارشد کامپیوتر 99 توصیه می گردد.
 

 

 

بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر

 

مقایسه اشکال مختلف منابع کنکور ارشد کامپیوتر

اگر بخواهیم منابع ارشد کامپیوتر را که شامل 1) فیلم‌های آموزشی 2) کتاب‌ها 3) کلاس آنلاین و 4) فیلم ضبط شده کلاس آنلاین هستند را با هم مقایسه کنیم باید گفت که فیلم‌های آموزشی‌ و کتاب‌ها ایستا هستند (چون دیر به دیر آپدیت می‌شوند) ولی کلاس آنلاین و فیلم ضبط شده کلاس‌های آنلاین پویا (چون در بازه‌های کوتاه مدت آپدیت و به روز می‌شوند) هستند بنابراین بدون شک کلاس‌های آنلاین یا فیلم ضبط شده کلاس‌های آنلاین بهتر از سایر منابع آموزشی هستند. برای مطالعه بیشتر در این مورد به قسمت کلاس های کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید.

بهترین نحوه شروع برای کنکور ارشد کامپیوتر

بیشترین سوالی که تمامی داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی درگیر آن هستند این هست که چگونه شروع کنیم و چه فیلم ها و یا کلاس هایی تهیه کنیم، در اینجا سعی می‌کنیم که بصورت کامل و شفاف به این سوال بسیار متداول و مهم پاسخ دهیم، اگر بودجه محدودی دارید، مثلا حدود 1 میلیون تومان سعی کنید حتما پکیج فیلم 5 درس (شامل فیلم دورس : ریاضیات گسسته، ساختمان داده،‌طراحی الگوریتم، معماری کامپیوتر و مدار منطقی) و همین طور پکیج فیلم 5 نکته و تست (نکته و تست همین دروس) را تهیه کنید، و مطالعه این دو پکیج را در بخش اول مطالعاتی تون قرار بدید، این بخش حدودا 2.5 الی 3 ماه طول خواهید کشید،‌ حتما پس از مطالعه یک فصل فیلم نکته و تست آن فصل را نگاه کنید، این کار تسلط شما را چندین برابر خواهد کرد و انجام این کار بسیار مهم هست. بعد از بخش اول مطالعاتی شما که 2.5 الی 3 ماه طول می‌کشد، پایه ریاضی شما به شدت قوی شده است، نگاه الگوریتمی پیدا کرده اید و همین طور نگاه کامپیوتری پیدا کرده‌اید و بطور کلی پایه تان قوی می‌شود، این مواردی که بیان شد باعث می‌شود که خیلی راحت بتوانید دروس دیگر را مطالعه کنید و مثلا درسی را که قبلا می‌توانستید در 3 ماه مطالعه کنید اکنون می‌توانید در 1.5 ماه مطالعه کنید حال اینکه در بخش دوم مطالعاتی به سراغ چه دروسی بروید به این بستگی دارد که چه گرایشی بخواهید شرکت کنید. البته در بخش اول نیز با توجه به گرایشی که داوطلبان کنکور ارشد می‌خواهند شرکت کنند می‌توانند یک درس دیگر اضافه کنند، برای بررسی دقیق تر در خصوص برنامه مطالعاتی گرایش هوش مصنوعی و نرم افزار به صفحات دروس کنکور کارشناسی ارشد هوش مصنوعی و همین طور دروس کنکور ارشد نرم افزار مراجعه کنید، در انتهای این دو صفحه برنامه های پیش نهادی برای داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر 99 پیشنهاد شده است . حال اگر بودجه محدودی ندارید می‌توانید پکیج 5 درس و پکیج 5 نکته و تست را به جای تهیه فیلم در کلاس آنلاین شرکت کنید. به تمامی دانشجویان توصیه می‌کنیم که برای شروع راحت تر فیلم های 4 جلسه ابتدایی دروس مهم کنکور ارشد کامپیوتر را که بصورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار گرفته است را مشاهده اند، در زیر لینک های این فیلم ها را برایتان قرار می‌دهیم:

آموزش مدار منطقی

آموزش معماری کامپیوتر

آموزش ساختمان داده

آموزش ریاضیات گسسته

نحوه مطالعه منابع کنکور ارشد کامپیوتر

برای رسیدن به یک رتبه ارزشمند در کنکور ارشد کامپیوتر شما نیاز به تسلط بالا و خواندن مفهومی و عمقی دروسی که در آزمون ارشد کامپیوتر می‌آید دارید. و برای اینکه بتوانید در دروس کنکور ارشد کامپیوتر و همین طور ارشد آی تی به تسلط بالا برسید باید بتوانید منابع کنکور ارشد کامپیوتر را درست و علمی بخوانید، بدین سبب و برای اینکه شما بتوانید اصولی و علمی درس بخوانید و در دروس به تسلط بالا برسید، تیم کنکورکامپیوتر مقالات آموزشی علمی و عالی را در قسمت خدمات جدید کنکور کامپیوتر در اختیار شما قرار داده است. توصیه اکید می‌کنیم این مقالات را با صبر و حوصله زیاد مطالعه بفرمایید. همچنین برای نحوه صحیح برنامه ریزی حتما و حتما به قسمت برنامه ریزی برای کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه فرمایید و فیلم 0 تا 100 نحوه صحیح مطالعه و برنامه ریزی را مطالعه کنید.

منابع ارشد کامپیوتر با رویکرد کسب رتبه تک رقمی

در بالا بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر 99 که حاصل سالها تجربه تدریس و مشاوره استاد رضوی در کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی است را برای داوطلبین عزیز ارائه کرده ایم. البته شرکت در کلاس‌های کنکور آنلاین و یا تهیه فیلم های کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی تاثیر بسیار بیشتر و عمیق‌تری در فهم و سرعت مطالعه شما عزیزان خواهد داشت، بنابراین به داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی توصیه می‌شود که اگر امکان شرکت در این کلاس‌ها را دارند حتما در این کلاس‌ها شرکت کنند، به دانشجویانی نیز که امکان شرکت در کلاس‌ها را ندارند توصیه می‌کنیم که فیلم ها را تهیه کنند و حداقل در یک کلاس شرکت کنند که در جو رقابت قرار گیرند.

 

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره تک جلسه‌ای با استاد رضوی دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی:     konkurcomputer_admin@

شماره ثابت موسسه:   88674964 -021

 

 

بهترین منابع ارشد کامپیوتر کدام ها هستند؟

یکی از دغدغه هایی که تمامی داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی با آن مواجه هستند این است که نمی‌دانند بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر چیست، به همین دلیل با استفاده از تجربیات اساتید برتر کشور و همچنین رتبه های برتر سال های گذشته بهترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر را برای شما معرفی کرده ایم که براحتی و با مراجعه به این صفحه می‌توانید این منابع را مشاهده کنید

برای کسب رتبه زیر 100 در کنکور ارشد کامپیوتر جقدر زمان لازم است؟

پاسخ به این سوال در مورد هر شخصی می‌تواند متفاوت باشد و به فاکتورهایی نظیر پایه هر داوطلب، و اینکه دانشگاه مقطع لیسانس دانشجو چه بوده است و چه معدلی را در آن دانشگاه کسب کرده و قدرت حافظه و میزان هوش داوطلب بستگی دارد و برای یک شخص ممکن است رسیدن به این رتبه حدود 4 ماه و روزی 8 ساعت زمان لازم باشد و برای یک شخص دیگر حدود 9 ماه و روزی 7 ساعت یا بیشتر زمان لازم باشد.

افرادی که پایه ضعیفی دارند از کجا شروع کنند؟

توصیه ما به این افراد این است که اگر می‌توانند برای دروس مهم و پایه ای کنکور کامپیوتر نظیر معماری کامپیوتر، ساختمان داده، ریاضیات گسسته فیلم تهیه کنند، چون در فیلم ها همه مطالب بصورت 0 تا 100 بیان شده اند و تمامی پیش نیازهای ریاضی در فیلم ها گفته شده است دانشجویان پس از مشاهده این فیلم ها هم پایه ریاضی شان قوی شده است و هم نگاه کامپیوتری و الگوریتمی پیدا کرده اند که این موارد به دانشجویان کمک می‌کند تا بتوانند دروس دیگر را بصورت راحت تر و خودخوان مطالعه کنند

آیا کنکور ارشد آی تی شرکت کنیم یا کامپیوتر؟

با توجه به شرایط به وجود آمده برای رشته آی تی در سال های اخیر، به دلایل بسیار زیادی به دانشجویان توصیه می‌کنیم که کنکور ارشد کامپیوتر شرکت کنند، از جمله این دلایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: ۱: ظرفیت پذیرش رشته آی تی بسیار پایین است و به همین علت احتمال قبولی در رشته آی تی بسیار پایین است ۲: دانشگاه‌های رده اول کشور مثل دانشگاه شریف و دانشکده درفنی مهندسی دانشگاه تهران از رشته آی تی دانشجویی نگرفته در سال ۹۸ ۳: تنوع فیلدهایی که در رشته آی تی وجود دارد بسیار بسیار کمتر از رشته مهندسی کامپیوتر است و دست دانشجویان برای انتخاب فیلد خیلی باز نیست ۴: بازار رشته آی تی نسبت به مهندسی کامپیوتر در داخل کشور بسیار ضعیف تر است ۵: اپلای سخت تر دانشجویان آی تی نسبت به مهندسی کامپیوتر و موارد بسیار دیگری وجود دارد که باعث برتری رشته کامپیوتر نسبت به آی تی می‌شود

 

 

 

 

بازدیدکنندگان این مطلب،مطالب زیر را هم مطالعه کرده اند :

 

همه چیز در مورد کنکور ارشد کامپیوتر

منابع کنکور ارشد فناوری اطلاعات

آموزش معماری کامپیوتر

فیلم‌های آمــوزشی دروس کنکـــور ارشــد کامپیـــوتر وIT

آموزش ساختمان داده

آموزش مدار منطقی

 

 

پاسخ به سوالات پرتکرار داوطلبان

 1. razieh

سلام وقت بخیر استاد
من پکیج 5 درس شمارو تهیه کردم. ظاهرا ویدیوها مربوط به سال 97 هست نه امسال. در صورتی که ویدیوهای درسی تکی مربوط به امسال هستن. آیا ویدیوها تغییری داشتن از پارسال یا نه؟ چرا به روزرسانی نشدن؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    razieh

سلام
وقت بخیر

ویدیوهای کنکور ارشد هر سال حدود 10 درصد آپدیت می‌شوند. ویدیوهای سال 97 کنکور ارشد کامپیوتر هم کامل و جامع هستند و جای نگرانی نیست. ویدیوهای امسال هم فردا جایگزین ویدیوهای سال گذشته می‌شوند

موفق و پیروز باشید

  پیوست ها
 
 1. امیر

سلام
بنده فوق لیسانس الکترونیک هستم و سال 94 فارغ التحصیل شدم. و مجددا علاقه مند شدم در سی سالگی با توجه به اینکه کارم تو حوزه معماری کامپیوتر هست در مقطع ارشد معماری کامپیوتر مجددا ادامه تحصیل بدم. البته برای کنکور 1400. چند تا سوال داشتم:
1-...

سلام
بنده فوق لیسانس الکترونیک هستم و سال 94 فارغ التحصیل شدم. و مجددا علاقه مند شدم در سی سالگی با توجه به اینکه کارم تو حوزه معماری کامپیوتر هست در مقطع ارشد معماری کامپیوتر مجددا ادامه تحصیل بدم. البته برای کنکور 1400. چند تا سوال داشتم:
1- من فوق لیسانسم رو روزانه بودم میتونم مجددا روزانه قبول بشم و شهریه ندم؟
2- من با توجه به این که دروس اختصاصی رشته کامپیوتر رو پاس نکردم فکر میکنید که چقدر شانس این رو دارم که روزانه شریف قبول بشم با توجه به اینکه شاغل هم هستم؟
3- برای روزانه معماری کامپیوتر شریف چه رتبه ای باید آورد؟ و حدودا با چه میانگین درصدی؟
ممنون

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    امیر

سلام
وقت بخیر

در مورد سوال اول تون بله می‌تونید
در مورد سوال دوم تون اگر زود شروع کنید 100 درصد قبول میشید
در مورد سوال سوم تون می‌تونید به کارنامه های کنکور ارشد کامپیوتر 98 مراجعه کنید

همین طور با توجه به اینکه کنکور ارشد کامپیوتر امسال به...

سلام
وقت بخیر

در مورد سوال اول تون بله می‌تونید
در مورد سوال دوم تون اگر زود شروع کنید 100 درصد قبول میشید
در مورد سوال سوم تون می‌تونید به کارنامه های کنکور ارشد کامپیوتر 98 مراجعه کنید

همین طور با توجه به اینکه کنکور ارشد کامپیوتر امسال به تعویق افتاده به نظر من اگر زمان دارید یک جلسه مشاوره تلفنی تک جلسه ای رزرو کنید تا برنامه ای برای همین امسال بهتون بدم که اگر خوب اجراش کنید احتمال اینکه همین امسال هم در کنکور ارشد معماری کامپیوتر قبول بشید هست

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. زهرا

سلام و عرض ادب،برای مشاوره متاسفانه نتونستم تایمی را رزرو کنم! بنابراین اینجا سوالم را میپرسم .بنده ۴ سال از فارغ التحصیلی ام از دانشگاه پیام نور دارم و معدل بالایی ندارم و امسال تصمیم گرفتم تا در آزمون ارشد برای اولین بار شرکت کنم.و از نیمه ...

سلام و عرض ادب،برای مشاوره متاسفانه نتونستم تایمی را رزرو کنم! بنابراین اینجا سوالم را میپرسم .بنده ۴ سال از فارغ التحصیلی ام از دانشگاه پیام نور دارم و معدل بالایی ندارم و امسال تصمیم گرفتم تا در آزمون ارشد برای اولین بار شرکت کنم.و از نیمه تابستان به صورت پراکنده میخوانم.در حال حاضر با توجه به خانه دار بودن و داشتن بچه کوچک روزانه ۵ ساعت مطالعه دارم و فیلم های ساختمان داده و معماری را تمام کردم و نکته و تست آنها رو هم نیمه هست‌.گسسته را تست بیس شروع کردم و نکته وتست آن را نگاه کردم.حال باتوجه به شرایط چه درسهایی را برای این وقت باقیمانده صرف کنم؟ و هدفم فقط قبولی دانشگاه فردوسی هست.و رشته برایم خیلی تفاوتی ندارد ولی هوش مصنوعی جزو علایقم هست.در این زمان فیلم مدار منطقی میشه تمام کرد؟ که تهیه کنم یا وقتم را روی هوش مصنوعی و پایگاه بزارم؟ و اینکه امکانش چند درصد هست که آزمون به عقب بیفتد؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    زهرا

سلام
وقت بخیر

شما پیام تون و قبل از اعلام خبر به تعویق افتادن کنکور ارشد کامپیوتر در سایت قرار دادید و من جواب شما و بعد از آن دارم می‌دهم. با توجه به شرایط پیش آمده بهتر است که شما دروس مدار منطقی، سیستم عامل و هوش مصنوعی را مطالعه کنید و دیگر...

سلام
وقت بخیر

شما پیام تون و قبل از اعلام خبر به تعویق افتادن کنکور ارشد کامپیوتر در سایت قرار دادید و من جواب شما و بعد از آن دارم می‌دهم. با توجه به شرایط پیش آمده بهتر است که شما دروس مدار منطقی، سیستم عامل و هوش مصنوعی را مطالعه کنید و دیگر نیازی نیست که روی درس ریاضی گسسته وقت بذارید. حتی اگر وقت بیشتری داشتید می‌توانید درس شبکه های کامپیوتری را هم به برنامه تون اضافه کنید.
سعی کنید هفته ای 1 جلسه نکته و تست مدار منطقی و 1 جلسه هم نکته و تست ساختمان داده را مشاهده کنید
در مورد درس معماری و هوش مصنوعی و سیستم عامل هم هفته ای 3 جلسه ببینید

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رضی

سلام
برای تحصیل در زمینه هوش مصنوعی در مقطع ارشد کدامیک انتخاب بهتری است و چرا؟
محاسبات نرم و هوش مصنوعی گرایش علوم کامپیوتر
هوش مصنوعی و رباتیکز گرایش مهندسی کامپیوتر

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    رضی

سلام
وقت بخیر

هوش مصنوعی گرایش مهندسی کامپیوتر بهتر هست، زیرا تعداد اساتید برتری که در گرایش هوش مصنوعی در دانشگاه های تاپ کشور ما هستند بیشتر هست و همین طور به نسبت تعداد آزمایشگاه ها و دانشجویان ارشد و دکتری که تمامی اینها پارامترهای مهمی هستند

  پیوست ها
 
 1. حسام

سلام من کتاب سیستم عامل پارسه ۹۶ رو دارم ایا اطلاع دارید که توی چاپ جدید پارسه پر این کتاب تغییر کرده یا نه چون از بچه ها شنیدم تغییر کرده

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    حسام

سلام
وقت بخیر

بله فکر می‌کنم کتاب تغییرات اندکی داشته، البته هزینه کتاب ها زیاد شده است و فکر می‌کنم این کتاب حدود 100 هزار تومن است و بنابراین شاید بهتر باشد به جای اینکه کتاب جدید تهیه کنید از همان کتاب استفاده کنید و به جای آن نکته و تست...

سلام
وقت بخیر

بله فکر می‌کنم کتاب تغییرات اندکی داشته، البته هزینه کتاب ها زیاد شده است و فکر می‌کنم این کتاب حدود 100 هزار تومن است و بنابراین شاید بهتر باشد به جای اینکه کتاب جدید تهیه کنید از همان کتاب استفاده کنید و به جای آن نکته و تست سیستم عامل تهیه کنید

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. محمدی

سلام وقتتون بخیر من دانشجو کامپیوتر ترم دو غیر انتفاعی هستم من کتاب تست هایی که معرفی کردید و ویدیوی درس ها و کلاس نکته وتست ها رو همرو که نمی تونم تهیه کنم میشه بگید چه زمان و کدام رو باید تهیه کنم اگه بخواهم یه دانشگاه دولتی قبول بشم میشه یه...

سلام وقتتون بخیر من دانشجو کامپیوتر ترم دو غیر انتفاعی هستم من کتاب تست هایی که معرفی کردید و ویدیوی درس ها و کلاس نکته وتست ها رو همرو که نمی تونم تهیه کنم میشه بگید چه زمان و کدام رو باید تهیه کنم اگه بخواهم یه دانشگاه دولتی قبول بشم میشه یه برنامه بهم بدهید البته اگه لازم باشه مشکلی ندارم

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    محمدی

سلام
وقت بخیر

شما اگر از الان شروع کنید با ساعت مطالعه پایین هم می‌تونید یک رتبه تک رقمی در کنکور ارشد کامپیوتر بیارید. شما از الان لازم نیست که همه فیلم ها و بگیرید، شما از الان فقط فیلم های معماری کامپیوتر، ساختمان داده، شبکه های کامپیوتری،...

سلام
وقت بخیر

شما اگر از الان شروع کنید با ساعت مطالعه پایین هم می‌تونید یک رتبه تک رقمی در کنکور ارشد کامپیوتر بیارید. شما از الان لازم نیست که همه فیلم ها و بگیرید، شما از الان فقط فیلم های معماری کامپیوتر، ساختمان داده، شبکه های کامپیوتری، مدار منطقی و ریاضیات گسسته و بگیرید برای 6 یا بیشتر هم کافی هست اگر این ها هم براتون زیاد هست فعلا 3 مورد اول و تهیه کنید و هر هفته از هر کدوم 3 جلسه نگاه کنید. اگر هم همه شون و می‌تونید تهیه کنید از هر کدوم هفته ای 2 جلسه سعی کنید نگاه کنید

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    محمدی

سلام
وقت بخیر

شما اگر از الان شروع کنید با ساعت مطالعه پایین هم می‌تونید یک رتبه تک رقمی در کنکور ارشد کامپیوتر بیارید. شما از الان لازم نیست که همه فیلم ها و بگیرید، شما از الان فقط فیلم های معماری کامپیوتر، ساختمان داده، شبکه های کامپیوتری،...

سلام
وقت بخیر

شما اگر از الان شروع کنید با ساعت مطالعه پایین هم می‌تونید یک رتبه تک رقمی در کنکور ارشد کامپیوتر بیارید. شما از الان لازم نیست که همه فیلم ها و بگیرید، شما از الان فقط فیلم های معماری کامپیوتر، ساختمان داده، شبکه های کامپیوتری، مدار منطقی و ریاضیات گسسته و بگیرید برای 6 یا بیشتر هم کافی هست اگر این ها هم براتون زیاد هست فعلا 3 مورد اول و تهیه کنید و هر هفته از هر کدوم 3 جلسه نگاه کنید. اگر هم همه شون و می‌تونید تهیه کنید از هر کدوم هفته ای 2 جلسه سعی کنید نگاه کنید

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. Yeganeh

سلام استاد عزیز وقت بخیر
استاد من یه مشکلی که دارم این هست که وقتی نکته و تست رو میبینم و کلا تست میزنم حتی پیش میاد به فاصله یک روز بعد این احساس رو دارم که یادم رفته البته تصویر سازی ذهنی و مرور خیلی بهم کمک کرده ولی واقعا نگرانم از بابت این...

سلام استاد عزیز وقت بخیر
استاد من یه مشکلی که دارم این هست که وقتی نکته و تست رو میبینم و کلا تست میزنم حتی پیش میاد به فاصله یک روز بعد این احساس رو دارم که یادم رفته البته تصویر سازی ذهنی و مرور خیلی بهم کمک کرده ولی واقعا نگرانم از بابت این موضوع و حتی پیش اومده که سرجلسه آزمون سوالاتی که مشابهش رو قبلاً حل کردم رو نتونم که حل کنم یا اشتباه حل کنم میخواستم لطف کنید و راهنمایی بفرمایید که چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم ممنونم

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    Yeganeh

سلام
وقت بخیر

از بین سوالاتی که در هر روز هر می‌کنید اونهایی که نتونستید بزنید و اونهایی که غلط زدید و اونهایی که مهم بودند و روز بعد و هفته بعد دوباره بزنید. همین طور سعی کنید خیلی بنویسید، البته سعی کنید بدون وابستگی فیلم و جزوه بتونید...

سلام
وقت بخیر

از بین سوالاتی که در هر روز هر می‌کنید اونهایی که نتونستید بزنید و اونهایی که غلط زدید و اونهایی که مهم بودند و روز بعد و هفته بعد دوباره بزنید. همین طور سعی کنید خیلی بنویسید، البته سعی کنید بدون وابستگی فیلم و جزوه بتونید بنویسید. نگران نباشید همه همین طوری هستند و با مرور زیاد درست میشه. انشالا 10 روز مانده به کنکور همه و عالی مرور می‌کنید و مشکلی سر جلسه براتون پیش نمیاد

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. محمد

سلام استاد رضوی عزیز، وقت شما بخیر، ایام به کام؛
سوالی داشتم از خدمتتون اینکه تدریس در کلاس نکته و تست شبکه امسال به چه صورت هست؟ لطفا جواب سوال من رو با توجه توضیحاتی که در زیر آورده ام جواب بدید.
من در کلاس درس شبکه شرکت نکردم و هدفم اینکه...

سلام استاد رضوی عزیز، وقت شما بخیر، ایام به کام؛
سوالی داشتم از خدمتتون اینکه تدریس در کلاس نکته و تست شبکه امسال به چه صورت هست؟ لطفا جواب سوال من رو با توجه توضیحاتی که در زیر آورده ام جواب بدید.
من در کلاس درس شبکه شرکت نکردم و هدفم اینکه بتونم با کلاس نکته و تست خودم رو برسونم. البته من با روال سایر کلاس های نکته و تست شما آشنا هستم و چون کلاس درس هاشون رو داشتم سوالات برای من قابل فهم بودند.
آیا با این مواردی که ذکر کردم کلاس نکته و تست شبکه برای من مفید و قابل فهم خواهد بود؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    محمد

سلام
وقت بخیر

کلاس نکته و تست شبکه های کامپیوتری امسال بسیار جامع و کامل خواهد بود و تمامی تست های مهم کنکور های ارشد کامپیوتر و آی تی و همین طور تست های کنکور دکتری کامپیوتر حل خواهد شد و کامل ترین کلاس نکته و تست شبکه کشور خواهد بود. اگر شما...

سلام
وقت بخیر

کلاس نکته و تست شبکه های کامپیوتری امسال بسیار جامع و کامل خواهد بود و تمامی تست های مهم کنکور های ارشد کامپیوتر و آی تی و همین طور تست های کنکور دکتری کامپیوتر حل خواهد شد و کامل ترین کلاس نکته و تست شبکه کشور خواهد بود. اگر شما پیش زمینه داشته باشید و با مفاهیم شبکه آشنا باشید و مفاهیم شبکه را خوانده باشید یا این کلاس می‌توانید به 100 درصد سوالاتی که در کنکور ارشد کامپیوتر می آید مسلط بشوید. اما دقت کنید که این کلاس، کلاس درس نیست و کلاس نکته و تست است. و روال اش همانند سایر نکته و تست هایی است که خود شما مشاهده کرده اید

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. سارینا

با سلام خدمت شما استاد گرامی

من فارغ التحصیل نرم افزار از دانشگاه روزانه گنبد، سال۹۸ هستم. با معدل ۱۸.۳۰ جزو استعدادهای برتر هم هستم و امسال هم میتونم ازین سهمیه استفاده کنم

۶ساعت تایم مطالعاتی دارم
و تا ب امروز درس ساختمان داده رو کامل
و...

با سلام خدمت شما استاد گرامی

من فارغ التحصیل نرم افزار از دانشگاه روزانه گنبد، سال۹۸ هستم. با معدل ۱۸.۳۰ جزو استعدادهای برتر هم هستم و امسال هم میتونم ازین سهمیه استفاده کنم

۶ساعت تایم مطالعاتی دارم
و تا ب امروز درس ساختمان داده رو کامل
و دو فصل اول پایگاه داده ب همراه نکته و تست
و طراحی الگوریتم رو هم مطالعه کردم
و در ادامه قصد دارم هوش مصنوعی و کامپایلر رو بخونم، زبان هم در کنارشون دارم میخونم.

خودم ساکن کرج هستم و تلاشم اینه گرایش نرم افزار یا هوش روزانه تهران ،قزوین،بابل یا شیراز و اصفهان قبول بشم.
ممنون میشم ک درراستای رسیدن ب هدفم راهنماییم کنید ک مسیر درستو پیش بگیرم .

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    سارینا

سلام
وقت بخیر

منظورتون از اینکه جز استعداد های برتر هستید این هست که سهمیه شاگرد اولی دارید یا منظورتون این هست که مثلا جز 5 درصد برتر دانشگاه تون هستید؟ سهمیه شاگرد اولی فقط به یک نفر در هر ورودی اختصاص داده می‌شود و در کنکور فقط سهمیه شاگرد...

سلام
وقت بخیر

منظورتون از اینکه جز استعداد های برتر هستید این هست که سهمیه شاگرد اولی دارید یا منظورتون این هست که مثلا جز 5 درصد برتر دانشگاه تون هستید؟ سهمیه شاگرد اولی فقط به یک نفر در هر ورودی اختصاص داده می‌شود و در کنکور فقط سهمیه شاگرد اولی تاثیر دارد و اینکه مثلا جز نفرات برتر ورودی تون باشید و یا معدل الف باشید در کنکور شما تاثیری ندارد، برای مطالعه بیشتر در این خصوص می‌تونید به مقاله سهمیه شاگرد اولی در رشته مهندسی کامپیوتر مراجعه کنید
در مورد قسمت دوم سوال تون اولا اصلا توصیه نمی‌کنم که ارشد را در دانشگاه هایی به جز دانشگاه های تاپ تهران بخونید، اگر هم امسال نتیجه مطلوب نگرفتید می‌تونید برای سال دیگه تلاش کنید اما اینکه برای یکسال زودتر قبول شدن بخواید آینده خودتون و خراب کنید کار به شدت اشتباهی هست.
همین طور با این ساعت مطالعه بعید می‌دونم امسال رتبه خوبی در کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر بیارید مگر اینکه ساعت مطالعه تون و زیاد کنید و به حداقل 10 ساعت در روز برسونید
در مورد اینکه گفتید میخواید گرایش نرم افزار یا هوش مصنوعی شرکت کنید، باید یک گرایش را انتخاب کنید و این دو گرایش خیلی با هم متفاوت هستند و توصیه من گرایش هوش مصنوعی است. اگر برای هوش مصنوعی بخونید احتمال قبولی تون در گرایش دیگری همچون گرایش معماری کامپیوتر و گرایش شبکه های کامپیوتری هم بالا می‌رود. اگر خواستید برای گرایش هوش مصنوعی مطالعه کنید باید دروس مدار منطقی و معماری کامپیوتر و سیستم عامل را به برنامه تون اضافه کنید، شبکه هم اگر بتونید اضافه کنید خوب هست. برای معماری کامپیوتر و مدار منطقی با توجه به زمان کم باقی مانده توصیه می‌کنم فیلم تهیه کنید

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. Smin

سلام
وقت بخیر
من مطمئنم معدلم تا آخر این ترم به ۱۶ میرسه، اما الان ۱۵ س!
بنظرتون توی سایت سنجش اصلاحش کنم به ۱۶؟
بعیده محقق نشه این موضوع اما موقع اعلام نتایج مجددا فرصت میدن واسه اصلاح معدل حالا خدای نکرده اگر معدلم کمتر از ۱۶ شد؟

  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    Smin

سلام
وقت بخیر

خیر نباید اصلاح کنید. باید معدل تون و موقع ثبت نام هر چقدر که هست همان را اعلام کنید

موفق و پیروز باشید

  پیوست ها
 
 1. حسین

سلام استاد
روزتون بخیر
من فارغ التحصیل نرم افزار دانشگاه آزاد هستم در سال 90
برای ارشد 99 چه برنامه ای پیشنهاد میدین
میخوام گرایش شبکه بخونم ، ترجیحا روزانه تهران - یا مجازی هر شهر دیگه ای ( سراسری )
خودم نظرم بیشتر برای درس های شبکه ، مدار...

سلام استاد
روزتون بخیر
من فارغ التحصیل نرم افزار دانشگاه آزاد هستم در سال 90
برای ارشد 99 چه برنامه ای پیشنهاد میدین
میخوام گرایش شبکه بخونم ، ترجیحا روزانه تهران - یا مجازی هر شهر دیگه ای ( سراسری )
خودم نظرم بیشتر برای درس های شبکه ، مدار منطقی ، پایگاه داده و سیتم عامل هستش

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    حسین

سلام
وقت بخیر

شما روزی چند ساعت می‌تونید مطالعه کنید؟ و همین طور در چه دانشگاه روزانه ای از تهران میخواید قبول بشوید؟ تهران دانشگاه های روزانه خیلی زیادی از جمله خوارزمی و امام حسین و ... هم دارد، اینها هم مد نظرتون هست؟ من اصلا توصیه نمی‌کنم که...

سلام
وقت بخیر

شما روزی چند ساعت می‌تونید مطالعه کنید؟ و همین طور در چه دانشگاه روزانه ای از تهران میخواید قبول بشوید؟ تهران دانشگاه های روزانه خیلی زیادی از جمله خوارزمی و امام حسین و ... هم دارد، اینها هم مد نظرتون هست؟ من اصلا توصیه نمی‌کنم که ارشد را مجازی بخوانید. پاسخ به این سوالات را به همین پیام ریپلای کند

روی درس مدار منطقی و معماری کامپیوتر و سیستم عامل و شبکه های کامپیوتری و هوش مصنوعی باید تمرکز کنید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. حسین    رامین رضوی razavi

سلام ممنون از پاسختون
من نهایتا روزی سه ساعت بسته به شرایط کاریم
دانشگاه روزانه خاصی در تهران مد نظر ندارم ، واقعیتش فقط به خاطر مدرک میخوام تحصیل کنم تا شرایطی مناسبی برای تحصیل در خارج کشور داشته باشم ( فکر میکنم)
من به صورت تجربی کار کردم و...

سلام ممنون از پاسختون
من نهایتا روزی سه ساعت بسته به شرایط کاریم
دانشگاه روزانه خاصی در تهران مد نظر ندارم ، واقعیتش فقط به خاطر مدرک میخوام تحصیل کنم تا شرایطی مناسبی برای تحصیل در خارج کشور داشته باشم ( فکر میکنم)
من به صورت تجربی کار کردم و مدارک ماکروسافت رو دارم و در حال گذراندن دوره سیسکو هستم
شما چه دانشگاهی رو پیشنهاد میکنید
پیام نور و غیر انتفاعی مناسب هستن ؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    حسین

فقط به صرف اینکه یک مدرک ارشد بگیرید نمی‌تونید برای دکتری اپلای کنید و فاند بگیرید. مگر اینکه با هزینه خودتون بخواید برید. اگر می‌خواهید برای دکتری اپلای کنید و فاند بگیرید ارشد را باید در دانشگاه تاپی درس بخوانید.

  پیوست ها
 
 1. سپیده

سلام. من دانشجوی ترم ۸ مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) دانشگاه آزاد هستم. معدلم ۱۶.۲۰ است. تصمیم گرفتم کنکور ۹۹ رو به قصد قبولی در رشته هوش مصنوعی دانشگاه صنعتی اصفهان، بدم. ما توی رشته‌مون واحد برنامه نویسی و انفورماتیک و میکروپروسسور و رباتیک و مدار...

سلام. من دانشجوی ترم ۸ مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) دانشگاه آزاد هستم. معدلم ۱۶.۲۰ است. تصمیم گرفتم کنکور ۹۹ رو به قصد قبولی در رشته هوش مصنوعی دانشگاه صنعتی اصفهان، بدم. ما توی رشته‌مون واحد برنامه نویسی و انفورماتیک و میکروپروسسور و رباتیک و مدار منطقی رو هم داشتیم. اما من درکی از ریاضیات گسسته ندارم چون همیشه توی امتحانای مختلف حذفش کردم. نمیدونم چطور باید توی این سه ماه درس بخونم که این رشته رو در این دانشگاه بیارم. ممنون میشم کمکم کنید.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    سپیده

سلام
وقت بخیر

شما فقط روی دروس زیر تمرکز کنید در این مدت باقی مانده:

مدار منطقی، معماری کامپیوتر، شبکه های کامپیوتری، سیستم عامل و هوش مصنوعی. اگر بتوانید برای این دروس فیلم تهیه کنید بهتر هست برای شما

موفق و پیروز باشید

  پیوست ها
 
 1. A

سلام و احترام.
وقت شما بخیر جناب رضوی
امیدوارم خوب و سلامت باشید.

من برنامه ای دارم ممنون میشم بررسی کنید و نظرتون رو بگید.(منابع هم قبلا باهاتون هماهنگ کردم و همه اوکین+ این ترم فقط آزمایشگاه و تربیت بدنی دارم، مجموعا تا عید ۹روز نیمه وقت درگیر...

سلام و احترام.
وقت شما بخیر جناب رضوی
امیدوارم خوب و سلامت باشید.

من برنامه ای دارم ممنون میشم بررسی کنید و نظرتون رو بگید.(منابع هم قبلا باهاتون هماهنگ کردم و همه اوکین+ این ترم فقط آزمایشگاه و تربیت بدنی دارم، مجموعا تا عید ۹روز نیمه وقت درگیر دانشگاهم)


#تا_حدود_10_بهمن:
تست و مرور دروس تکمیل شده(۴۰روز پیش تموم شدن) (سیستم+نظریه+مدار+هوش+ساختمان)
#از_10_بهمن_تا_20_اسفند:

مطالعه کامل دروس جدید ( 1-معماری با ویدئوها 2-کامپایلر 3-پایگاه 4-طراحی 5-شبکه) و وقت اضافه تست تکمیلی ۵درس تابستان

#تا_7_فروردین:
جمعبندی تست و تکمیل مباحث عقب مانده همه + مرور گسسته

و مرحله آخر تا کنکور:
کنکور جامع ۹۷ (۸فروردین) و کنکور۹۸ (۱۵فروردین) همراه با رفع اشکال و تست مرور
نکته ای که وجود داره اینه که تا حالا تستهای دوسال آخر کامپیوتر رو ندیدم و حکم یه آزمون و کنکور کاملا جدید رو داره!
ممنون میشم راهنماییم کنید که خیلی شک دارم این بازه زمانی کافیه، جمع میشه و خیلی برنامه تخیلی نیست ؟!

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    A

سلام
وقت بخیر

در درجه اول شما نفرمودید که کدام یک از گرایش‌های کنکور ارشد کامپیوتر را میخواید شرکت کنید، گرایش تون و بفرمایید تا برنامه تون یکم اصلاح کنم.

دوما شما فرمودید که از 10 بهمن تا 20 اسفند یعنی در حدود 40 روز میخواید معماری و کامپایلر...

سلام
وقت بخیر

در درجه اول شما نفرمودید که کدام یک از گرایش‌های کنکور ارشد کامپیوتر را میخواید شرکت کنید، گرایش تون و بفرمایید تا برنامه تون یکم اصلاح کنم.

دوما شما فرمودید که از 10 بهمن تا 20 اسفند یعنی در حدود 40 روز میخواید معماری و کامپایلر و پایگاه و طراحی الگوریتم و شبکه های کامپیوتر و بخونید، اما اگر قبلا این دروس و مطالعه نکردید به نظر من نمیشه این 5 درس و در 40 روز با کیفیت مطالعه کرد در مورد این موضوع بیشتر توضیح بدید. همین طور نکته و تست این درس ها چه می‌شوند؟ شما روزی چند ساعت مطالعه می‌کنید؟ شما لیسانس کجا بودید و معدل تون چند بوده؟ همین طور شما در کجا می‌خواید قبول بشید؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. A    رامین رضوی razavi

هدف: هوش مصنوعی تهران /امیرکبیر /شریف .( امنیت در درجه بعد)
معدل ۱۶. حدود 9 ساعت مطالعه روزانه که سعیم اینه همراه با کیفیت،کمیتش رو بیشتر کنم.

۴۰روز:
نکته و تست درسها بعد از مطالعه هرفصله (در حد تثبیت مباحث) اما بعد چهل روز > زمان جمعبندی و...

هدف: هوش مصنوعی تهران /امیرکبیر /شریف .( امنیت در درجه بعد)
معدل ۱۶. حدود 9 ساعت مطالعه روزانه که سعیم اینه همراه با کیفیت،کمیتش رو بیشتر کنم.

۴۰روز:
نکته و تست درسها بعد از مطالعه هرفصله (در حد تثبیت مباحث) اما بعد چهل روز > زمان جمعبندی و مروره، اینجا تست های تسلط دروس رو میزنم. یعنی این مرور و تست تسلط از ۲۰ اسفند تا ۷فروردینه > آزمون جامع > ایرادات پیدا میشه و تا کنکور روند خلاصه - مرور - تست تکرار میشه.

۵درس غیراز طراحی الگوریتم و معماری صفر نیستم.
مثلا شبکه و پایگاه تا حالا برای کنکور نخوندم اما از دوره کارشناسی خوب توی ذهنمه و کلیات رو اون موقع خوب خونده بودم. بیشتر نیازه مسئله محور بخونم.
کامپایلر تا اخرفصل سوم شاپوری رو بلدم(خوندم باکمی تست)
طراحی و معماری هرچند صفرم، اما مثل یک تازه کار نیستم ...یعنی بحرانی نیست یه چیزایی پس زمینه دارم چون موقع کارشناسی خیلی روشون تلاش کردم.

(البته منظور از توی ذهنمه یعنی موقع خوندن درس خیلی به باگ نمیخورم هرچی باگ و ایراد بوده موقع کارشناسی رفع شده کافیه فقط یادآوری کنم و سریع رد شم برم جلو، بیشتر باگ ها توی تست هاست)

درنهایت الان خیلی شک دارم، اینو الان مرور کنم،نکنم، امروز چی بخونم، این مبحث الان یا بعدا؟ نکنه بازه زمانی کم باشه؟ نکنه زیاد باشه؟ نکنه یادم بشه! ترتیب درسا خوبه بده؟الکی الکی کلی شک داره میاد توی ذهنم اعتماد به نفس برام نذاشته!

خلاصه ممنون از لطفتون جناب رضوی که وقت میذارید.(ضمنا اگر ممکنه همایش چهارشنبه رو زودتر برای دانلود هم بذارید خیلی ممنون میشم متاسفانه از بدشانسی من نمیتونم شرکت کنم)

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    A

سلام
وقت بخیر

پیام های شما خیلی زیاد و شلوغ شد، و خیلی خوب نمیشه جمع بندی کرد در این شرایط. من توصیه میکنم که یک مشاوره تک جلسه ای تلفنی از طریق سایت کافه تدریس و یا تیم پشتیبانی کافه تدریس رزرو کنید تا بتونم برنامه تون و کامل و از صفر بررسی...

سلام
وقت بخیر

پیام های شما خیلی زیاد و شلوغ شد، و خیلی خوب نمیشه جمع بندی کرد در این شرایط. من توصیه میکنم که یک مشاوره تک جلسه ای تلفنی از طریق سایت کافه تدریس و یا تیم پشتیبانی کافه تدریس رزرو کنید تا بتونم برنامه تون و کامل و از صفر بررسی کنم. اطلاعات لازم و براتون ارسال می‌کنم:

لینک رزرو مشاوره تک جلسه ای تلفنی

?: https://cafetadris.com/moshavere/razavi-493-m


آی دی تیم پشتیبانی: @cafetadris_team
شماره ثابت موسسه 88674964-021

فیلم همایش در آپارات قرار خواهد گرفت

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. سینا

با عرض و سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیز؛

سوالم در مورد کسانیه که میخوان تغییر رشته بدن. بنده کارشناسی مهندسی نفت خوندم و معدلم حدودا 18.5 هستش، چون تفاوت زیادی بین این دو رشته هست، دیدم دروس عمومی ریاضی و زبان رو بلدم. درس زبان رو بالای 85%...

با عرض و سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیز؛

سوالم در مورد کسانیه که میخوان تغییر رشته بدن. بنده کارشناسی مهندسی نفت خوندم و معدلم حدودا 18.5 هستش، چون تفاوت زیادی بین این دو رشته هست، دیدم دروس عمومی ریاضی و زبان رو بلدم. درس زبان رو بالای 85% میزنم و ریاضی 1 و 2 و معادلات رو هم مسلط هستم. اگه بخوام کنکور 1400 رو شرکت کنم و گرایش رایانش امن یا شبکه برای دانشگاه های برتر تهران قبول شم، چه توصیه ای میکنید؟ البته قبلا با دروس این رشته آشنایی اولیه داشتم و اینطور نیست که از صفر بخوام شروع کنم. وقتم آزاده و تا 10 ساعت در روز اوکیه. برنامه نویسی زبان ++C و پایتون رو درک میکنم و در زمینه وب هم کار کردم. در مورد شبکه نیز در حد مدل OSI اطلاعات دارم.

ممنون میشم راهنمای کنید.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    سینا

سلام
وقت بخیر

درس زبان و ریاضیات در کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر 99 خیلی تاثیر کمی دارد و حتی شاید بتوان گفت که تاثیر منفی دارد، چون 1.6 تست از یک درس ضریب 3 معادل 30 تست زبان است، مگر اینکه در کنکور ارشد کامپیوتر 1400 تغییراتی به وجود بیاید، در...

سلام
وقت بخیر

درس زبان و ریاضیات در کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر 99 خیلی تاثیر کمی دارد و حتی شاید بتوان گفت که تاثیر منفی دارد، چون 1.6 تست از یک درس ضریب 3 معادل 30 تست زبان است، مگر اینکه در کنکور ارشد کامپیوتر 1400 تغییراتی به وجود بیاید، در غیر اینصورت توصیه من به شما این هست که زبان و ریاضیات را حذف کنید، البته به جز ریاضی گسسته، به علت اینکه ریاضی گسسته پایه همه دروس کنکور ارشد کامپیوتر هست.
شما نفرمودید که در کنکور ارشد کامپیوتر 99 میخواید شرکت کنید و یا در کنکور سال 1400؟ همین طور نگفتید که در چه دانشگاهی میخواید قبول بشید و اینکه آیا تا به حال مطالعه ای هم داشتید یا خیر؟ همین طور اینکه اگر بخواید برای امسال بخونید میخواید در برخی از دروس با فیلم برید جلو یا خود خوان بخونید؟ پاسخ این سوالات را به همین پیام ریپلای کنید تا بتونم بصورت دقیق راهنمایی تون کنم

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. Roshanak

سلام استاد
خسته‌نباشید
استاد من سال قبل از دانشگاه غیرانتفاعی فارغ‌التحصیل شدم
معدلم هم 17 بود رشته نرم‌افزار
امسال هدفم دانشگاه شیراز هست گرایش هم برام مهم نیست اما هنوز مطالعه‌ای نداشتم به نظرتون امکان داره امسال قبول شم؟
میتونم تا ده ساعت...

سلام استاد
خسته‌نباشید
استاد من سال قبل از دانشگاه غیرانتفاعی فارغ‌التحصیل شدم
معدلم هم 17 بود رشته نرم‌افزار
امسال هدفم دانشگاه شیراز هست گرایش هم برام مهم نیست اما هنوز مطالعه‌ای نداشتم به نظرتون امکان داره امسال قبول شم؟
میتونم تا ده ساعت مطالعه کنم
چه درسایی رو مطالعه کنم؟

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    Roshanak

سلام
وقت بخیر

عذر خواهی میکنم به علت تاخیر در پاسخ گویی، متاسفانه این هفته درگیر مسائلی شده بودم

بله می‌تونید دانشگاه شیراز در ارشد مهندسی کامپیوتر قبول شید با روزی 10 ساعت مطالعه در این 3 ماه. من نظرم این هست که روی دروس زیر وقت بذارید در این...

سلام
وقت بخیر

عذر خواهی میکنم به علت تاخیر در پاسخ گویی، متاسفانه این هفته درگیر مسائلی شده بودم

بله می‌تونید دانشگاه شیراز در ارشد مهندسی کامپیوتر قبول شید با روزی 10 ساعت مطالعه در این 3 ماه. من نظرم این هست که روی دروس زیر وقت بذارید در این مدت:

مدار منطقی، معماری کامپیوتر، سیستم عامل، هوش مصنوعی، شبکه های کامپیوتری یا پایگاه داده. البته اگر وقت اضافه آوردید می‌تونید هم شبکه های کامپیوتری و بخونید و هم پایگاه داده

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. حامد فرخنده خواه

سلام دوباره به استاد عزيز گفتم هنوز جواب سوالم رو که نداديد يک مقدار حرف هام رو کامل کنم
استاد الان بنده پکيج 5 درس شمارو گرفتم و ان شالله عيد هم پکيج 5 درس نکته و تست رو ميگيرم بعد در سوالم قبليم گفتم دانشگاه تهران يا شريف که بيشتر رو شريف هست...

سلام دوباره به استاد عزيز گفتم هنوز جواب سوالم رو که نداديد يک مقدار حرف هام رو کامل کنم
استاد الان بنده پکيج 5 درس شمارو گرفتم و ان شالله عيد هم پکيج 5 درس نکته و تست رو ميگيرم بعد در سوالم قبليم گفتم دانشگاه تهران يا شريف که بيشتر رو شريف هست هدفم و رشته هم نظرم روي رشته نرم افزار هست گفتم بهتون بگم دقيق بدونيد
و اين که بنده چون 2 ماهه پيش نميدونستم که چه درس هايي رو بايد بگيرم و شروع کنم درس آمار رو هم کلاسش رو شرکت کردم که هنوز شروع نشده در اين مورد هم نظرتون رو بگيد تشکر

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

سلام دوباره
وقت بخیر

برنامه شما همونی هست که در پایین گفتم خدمت تون. فقط اینکه هر چه بتونید نکته و تست و زودتر تهیه کنید که هم زمان با فیلم های درس نکته و تست ها و ببرید جلو بهتر هست، چون شاید بیش از 50 درصد آموزش در تست اتفاق می‌افتد

  پیوست ها
 
 1. فاطمه قاهری

سلام آقای رضوی
من بعد 20 سال می خوام برای ارشد بخونم .شاغلم و هدفم قبولی در دانشگاه روزانه نوشیروانی بابل هست که تماس گرفتم گفتند فقط نرم افزار داریم لطفن راهنمایی بفرمایید از کجا و چطور شروع به خوندن کنم؟
ممنونم

  پیوست ها
 

سلام
وقت بخیر

عذر خواهی میکنم به علت تاخیر در پاسخ گویی، متاسفانه این هفته درگیر مسائلی شده بودم

شما اگر برای کنکور ارشد کامپیوتر 99 می‌خواید شرکت کنید در حال حاضر که 3 ماه به کنکور مانده بهتر هست که دروس زبان و ریاضیات کنکور ارشد کامپیوتر را...

سلام
وقت بخیر

عذر خواهی میکنم به علت تاخیر در پاسخ گویی، متاسفانه این هفته درگیر مسائلی شده بودم

شما اگر برای کنکور ارشد کامپیوتر 99 می‌خواید شرکت کنید در حال حاضر که 3 ماه به کنکور مانده بهتر هست که دروس زبان و ریاضیات کنکور ارشد کامپیوتر را بطور کلی حذف کنید، سپس دروس زیر را بخوانید:
یکی از دو برنامه زیر را می‌توانید انتخاب کنید
مدار منطقی، نظریه زبان، سیستم عامل، کامپایلر، هوش مصنوعی
مدار منطقی، معماری کامپیوتر، سیستم عامل، هوش مصنوعی، پایگاه داده

با توجه به پایه ضعیف تون و اینکه فاصله افتاده بین درس تون توصیه من این هست که فیلم های درس و نکته و تست و برای این دروس تهیه کنید. اگر مشکل مالی داشتید سعی کنید حداقل برای منطقی و معماری کامپیوتر فیلم های درس و نکته و تست و تهیه کنید

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. e-a

سلام استاد وقتتون به خیر.من لیسانسم را در رشته it با معدل 16.19 در سال 97 از دانشگاه غیر انتفاعی در اصفهان گرفتم.الان هم کاملا بی کار هستم وپکیج نکته و تست شما را تهیه کردم ولی هنوز ندیدم و میتونم روزی 10تا11 ساعت درس بخونم.ولی هنوز هیچ درسی را...

سلام استاد وقتتون به خیر.من لیسانسم را در رشته it با معدل 16.19 در سال 97 از دانشگاه غیر انتفاعی در اصفهان گرفتم.الان هم کاملا بی کار هستم وپکیج نکته و تست شما را تهیه کردم ولی هنوز ندیدم و میتونم روزی 10تا11 ساعت درس بخونم.ولی هنوز هیچ درسی را نخوندم. .من میخوام در رشته معماری در دانشگاه شریف قبول بشم.به نظرتون امکانش هست در این مدت که وقت دارم؟اگه نیست .پس برای قبول شدن در دانشگاه صنعتی اصفهان چه طور؟ و اینکه کدام درس ها به جز زبان و ریاضی رو میتونم حذف کنم.مشکل اساسی من در درس خوندن کمال گراییه که دارم و دلم میخواد همه ی مطالب را بخونم. برای همین به شدت در مطالبی که میخونم تردید دارم .
برای همین از قسمت بودجه بندی قسمت های مهم هر درس را یادداشت کردم به نظر شما اگه توجهم رو فقط روی این قسمت ها ی پر تکرار بذارم نتیجه داره؟من میخواستم مشاوره هفتگی شما رو تهیه کنم ولی به دلایل اقتصادی برام مقدور نبود ولی همه ی وبینار ها رو دیدم و همه ی مطالب سایتو خوندم.
پایه ی درسی من در دروس منطقی و سیستم عامل و شبکه ونظریه نسبتا خوبه و مطالب یادم میاد .در بقیه ی دروس ضعیف هستم و کامپایلر را هم کلا نگذروندم.و منابعی که دارم همه از کتاب ها ی معرفی شما بوده و برای همه ی درس ها به جز سیتم عامل و پایگاه کتاب تهیه کردم .
استاد به نظر شما در پنج درسی که از شما نکته و تستش رو دارم دیگه به کتاب احتیاجی نیست؟چون حجم کتاب مدار منطقی خیلی زیاده.
در آخر هم میخواستم ازتون تشکر کنم به خاطر وقتی که برای تهیه ی این مطالب خاص و مفید گذاشتید.ممنونم

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    e-a

سلام
وقت بخیر

عذر خواهی میکنم به علت تاخیر در پاسخ گویی، متاسفانه این هفته درگیر مسائلی بودم

با توجه به شرایط خاص تون شما از الان باید روی دروس مدار منطقی، معماری کامپیوتر، سیستم عامل، شبکه های کامپیوتری و هوش مصنوعی کار کنید، اگر وقت اضافه ای...

سلام
وقت بخیر

عذر خواهی میکنم به علت تاخیر در پاسخ گویی، متاسفانه این هفته درگیر مسائلی بودم

با توجه به شرایط خاص تون شما از الان باید روی دروس مدار منطقی، معماری کامپیوتر، سیستم عامل، شبکه های کامپیوتری و هوش مصنوعی کار کنید، اگر وقت اضافه ای آوردید می‌تونید روی دروس ساختمان داده و پایگاه داده بگذارید. اگر این تایم باقیمانده را زیاد و با کیفیت مطالعه کنید احتمال قبولی در دانشگاه های خوب را نیز دارید در گرایش معماری کامپیوتر. چون به شما برنامه ای دادم که دروس محدودی در این برنامه وجود دارد من توصیه نمیکنم که از بودجه بندی های کنکور ارشد کامپیوتر استفاده کنید و توصیه میکنم که همه فصول را مطالعه کنید. در مورد مشاوره هفتگی هم اگر تمایل داشتید من می‌تونم بگم به شما تخفیف بدهند و همین طور براتون قسطی کنند.
فقط صرف داشتن نکته و تست کافی نیست و اگر هم درس و هم نکته و تست های من و داشته باشید دیگر نیازی به منبع دیگری ندارید.

موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. امیرحسام

سلام و وقت بخیر
من دکترای ریاضی محض دارم و قصد دارم برای آزمون سال آینده ارشد کامپیوتر نرم افزار شرکت کنم. هدفم دانشگاه شریف است. از بهمن ماه با روزی چهار ساعت شروع میکنم مطالعه منابع رو. خواستم نظرتون رو در مورد اینکه از کدوم درسها و منابع شروع...

سلام و وقت بخیر
من دکترای ریاضی محض دارم و قصد دارم برای آزمون سال آینده ارشد کامپیوتر نرم افزار شرکت کنم. هدفم دانشگاه شریف است. از بهمن ماه با روزی چهار ساعت شروع میکنم مطالعه منابع رو. خواستم نظرتون رو در مورد اینکه از کدوم درسها و منابع شروع کنم و اینکه چطور پیش برم بفرمایید.
با تشکر

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. رامین رضوی razavi    امیرحسام

سلام
وقت بخیر

عذر خواهی میکنم به علت تاخیر در پاسخ گویی، متاسفانه این هفته درگیر مسائلی بودم

شما اطلاعات خیلی کمی به بنده دادید، لیسانس و ارشد و دکتری در چه دانشگاهی بودید و معدل تون چند بوده؟ پاسخ تون و به همین پیام ریپلای کنید. چون من بعید...

سلام
وقت بخیر

عذر خواهی میکنم به علت تاخیر در پاسخ گویی، متاسفانه این هفته درگیر مسائلی بودم

شما اطلاعات خیلی کمی به بنده دادید، لیسانس و ارشد و دکتری در چه دانشگاهی بودید و معدل تون چند بوده؟ پاسخ تون و به همین پیام ریپلای کنید. چون من بعید می‌دونم اگر دانشگاه های خیلی تاپی نخونده باشید بتونید از بهمن با روزی 4 ساعت در دانشگاه شریف و تهران و ... قبول بشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. حامد فرخنده خواه

سلام استاد رضوي باتشکر از تدريس عالي تون زماني که براي ما قرار ميديد.
استاد بنده هنرستاني بودم و رشته ام عمران بود تا مقطع کارداني و از کارداني به کارشناسي به کامپيوتر تغيير رشته دادم و دانشگاه کارشناسي هم که درس ميخونم دانشگاه دولتي بجنورده و...

سلام استاد رضوي باتشکر از تدريس عالي تون زماني که براي ما قرار ميديد.
استاد بنده هنرستاني بودم و رشته ام عمران بود تا مقطع کارداني و از کارداني به کارشناسي به کامپيوتر تغيير رشته دادم و دانشگاه کارشناسي هم که درس ميخونم دانشگاه دولتي بجنورده و افتضاح و معدلم هم دوربر 15 اينا ميشه و اينکه ميخوام براي سال 1400 کنکور ارشد دانشگاه شريف يا دانشگاه تهران گرايش نرم افزار يا هوش مصنوعي قبول بشم و زماني هم که ميتونم براي درس خوندن بزارم در روز بين 10 الي 15 ساعت متغييره و از الان هم با کلاس شبکه شما شروع کردم با توجه به زمان 15 ماهه اي که دارم تا کنکور آيا خوندن و تهيه فيلم هاي درس هايي مثل رياضي، زبان، و آمار خوبه با توجه به اين که در رياضي و آمار پايه ضعيفي دارم. و يک نکته اي که وجود داره اينه که سرعت مطالعه امم پايينه، ميخواستم راهنمايي کنيد در اين تايمي که دارم، تايمم رو براي چه درس هايي بزارم و کلاس ها رو تهيه کنم و درکل يک راهنمايي جامعي بکنيد که بتونم از اين 15 ماهه حداکثر استفاده رو بکنم. و اينکه ميشه تو اين سه ماه مونده به کنکور99 از نرم افزار برنامه ريزي استفاده کنم و باز براي کنکور 1400 دوباره از همون اکانت استفاده کنم چون نوشتيد براي کساني که کنکور 1400 ميخوان شرکتت کنن بعد کنکور 99 خريداري کنن بشه حداقل اکانت رو دوباره ريست يا شارژ کرد هم خوب ميشه
همينجا دوباره تشکر ميکنم از کلاس تون واقعا لذت ميبرم با توجه به اين که درس شبکه رو در دانشگاه گذروندم در اين 4 جلسه اي که شما گذاشتين تا الان از استاد دانشگاه خودمون بيشتر ميدونم

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

سلام
وقت بخیر
عذر خواهی میکنم به علت تاخیر در پاسخ گویی، متاسفانه این هفته مشکلی پیش آمده بود

خواهش میکنم.
نه من در حال حاضر اصلا توصیه نمی‌کنم که آمار و ریاضی 1و2 و معادلات دیفرانسل بخونید، زبان هم در حد روزی 30 دقیقه مطالعه کنید.
در مورد این...

سلام
وقت بخیر
عذر خواهی میکنم به علت تاخیر در پاسخ گویی، متاسفانه این هفته مشکلی پیش آمده بود

خواهش میکنم.
نه من در حال حاضر اصلا توصیه نمی‌کنم که آمار و ریاضی 1و2 و معادلات دیفرانسل بخونید، زبان هم در حد روزی 30 دقیقه مطالعه کنید.
در مورد این سوال تون که فرمودید : ميشه تو اين سه ماه مونده به کنکور۹۹ از نرم افزار برنامه ريزي استفاده کنم و باز براي کنکور ۱۴۰۰ دوباره از همون اکانت استفاده کنم، باید بگم نه متاسفانه امکانش نیست، شما بذارید و بعد از کنکور امسال پلن برنامه ریزی کنکور ارشد کامپیوتر تون و فعال کنید
به نظر من شما الان باید فیلم معماری کامپیوتر همین امسال و هم بگیرید و هفته ای 3 جلسه بخونید، همین طور فیلم ساختمان داده و مدار منطقی، هفته ای 2 جلسه هم ساختمان داده و مدار منطقی و بخونید. نکته و تست این سه درس را هم تهیه کنید و هر فصلی که تموم کردید هفته ای 1 جلسه نکته و تست اون درس و نگاه کنید.
این برنامه را تا 3 ماه ادامه بدید

خواهش میکنم
موفق و پیروز باشید

ادامه مطلب
  پیوست ها
 

سلام دوباره به استاد عزيز
تشکر بابت راهنمايي
استاد نکته و تست هاي امسال که قرار برگزار بشه رو تهيه کنم بهتره يا پارسال ؟

  پیوست ها
 

سلام
وقت بخیر

ماجرای نکته و تست های سال گذشته با امسال متفاوت هست و نکته و تست های امسال یک تعمیم و اضافه ای بر نکته و تست سال گذشته است به اینصورت که در نکته و تست های امسال فقط تست هایی حل می‌شود که در نکته و تست های قبلی حل نشده، بعنوان مثال...

سلام
وقت بخیر

ماجرای نکته و تست های سال گذشته با امسال متفاوت هست و نکته و تست های امسال یک تعمیم و اضافه ای بر نکته و تست سال گذشته است به اینصورت که در نکته و تست های امسال فقط تست هایی حل می‌شود که در نکته و تست های قبلی حل نشده، بعنوان مثال سال گذشته 350 تست ساختمان داده و الگوریتم حل شد، حال امسال مثلا 150 تست جدید که با آنها مشترک نیست حل می‌شود که اگر کسی هر دو را تهیه کنید گویی 500 تست برایش حل شده است. بنابراین تمامی دانشجوها باید نکته و تست های سال گذشته را تهیه کنند و حالا اگر تمایل داشتند در نکته و تست های امسال شرکت کنند

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
هیچ نظری ارسال شده در اینجا وجود ندارد
بارگذاری بیشتر ...

برای دریافت آخرین اخبار کنکور عضو خبرنامه ما شوید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به دکتر رامین رضوی می‌باشد. © ۱۳۹۷